Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 248

Wątek: I runda play-off czyli rewanż: Toruń-Bydgoszcz 30.08 g. 19.00 - derbowy bój o Wielką Czwórkę

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach

    I runda play-off czyli rewanż: Toruń-Bydgoszcz 30.08 g. 19.00 - derbowy bój o Wielką Czwórkę

    Klub Sportowy Toruń UNIBAX S.A. informuje, że spotkanie rewanżowe I rundy play off Unibax Toruń – Polonia Bydgoszcz odbędzie się 30 sierpnia 2009r. o godz. 19.00.

    Po raz kolejny w tym sezonie odbędą się Wielkie Derby Pomorza. Los chciał, że w pierwszej rundzie play off spotykają się ze sobą drużyny toruńska i bydgoska. Jest to wielka gratka dla kibiców z obu miast, którzy zawsze na spotkanie derbowe mobilizują się dodatkowo. Jeszcze większa jest jednak mobilizacja u samych zawodników, którzy walczą między sobą o awans do półfinałów Speedway Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu w Bydgoszczy padł wynik 45:45, co zwiastuje ogromne emocje na toruńskiej MotoArenie.

    Dodatkowe atrakcje dla kibiców przygotował także toruński Klub – okolicznościowe koszulki derbowe trafią do pierwszego tysiąca kibiców, którzy zjawią się po bilety na spotkanie Unibax – Polonia. Przedsprzedaż rozpocznie się tym razem wcześniej, bowiem już od piątku 28 sierpnia będzie można nabywać bilety na derby. Wzorem poprzednich spotkań, także i tym razem bilety na sektor gości (strefa żółta) oraz na trybunę główną, będzie można kupić w Bydgoszczy w czwartek 27 sierpnia i w piątek 28 sierpnia w godzinach 11-16. Sprzedaż będzie prowadzona w kasie Poldi przy parkingu żużlowym.

    Tradycyjnie przed zawodami organizatorzy przygotowali dla kibiców wiele konkursów i niespodzianek. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16.00, natomiast już od godz. 17.30 na telebimie umieszczonym na toruńskim obiekcie, będzie można obejrzeć spotkanie Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno, transmitowane „na żywo” przez TVP Sport.

    Przedsprzedaż biletów:

    Bilety na strefy: czerwoną (Trybuna Główna), niebieską i zieloną będzie można nabyć w piątek 28 sierpnia w godzinach 10-17 oraz w sobotę 29 sierpnia w godzinach 10 – 16. Otwarte będą cztery okienka w Kasie nr 2, mieszczącej się przy niebieskiej strefie (od strony wschodniej) stadionu przy Szosie Bydgoskiej 78, w trzech okienkach sprzedawane będą bilety na Strefę Niebieską, natomiast w czwartym okienku będzie można nabyć bilety na Strefę Czerwoną i Strefę Zieloną. Bilety będzie można nabyć także w niedzielę od godz. 12.00. Razem z biletami będzie można zakupić także program zawodów w formacie A4 w cenie 10 zł.

    Ceny biletów:
    1. Trybuna Główna Strefa Czerwona – 80 zł
    2. Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet normalny – 35 zł
    3. Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet ulgowy – 30 zł
    4. Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet normalny – 35 zł
    5. Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet ulgowy – 30 zł
    6. Widownia Strefa Żółta (sektor gości), bilet normalny – 35 zł
    7. Widownia Strefa Żółta (sektor gości), bilet ulgowy – 30 zł
    8. Program Zawodów – 10 zł


    Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, z zastrzeżeniem jednak że nie przysługuje dziecku osobne miejsce siedzące na stadionie (dziecko będzie siedziało na kolanach rodziców lub opiekunów). Dziecko do lat 7 będzie posiadało własne miejsce do siedzenia tylko w przypadku wykupienia osobnego biletu. Liczba miejsc do siedzenia w każdej ze stref jest ograniczona.

    Zarząd KST UNIBAX



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Co tu dużo mówić, tyfusy tradycyjnie już w tym roku na wyjeździe dostaną bęcki. Chyba, że nasi zlitują się nad tymi miernotami, żeby przed półfinałami ich troche podbudować.:)

    Szkoda, że nie jedzie Darcy. Przykro mi to mówić, ale na jazdę Kostka już nie mogę patrzeć. Widać, że się kompletnie 'rozsypał' po ostatnich przykrych wydarzeniach.

    Wynik: ok. 55-35

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Raczej mecz nazwać będzie można meczem przyjaźni :)
    Obie drużyny już prawie uzyskały to, co chciały i raczej są już myślami przy półfinałach (nie wierzę w cuda w Czewie i Zielonce)

    Meczyk sobie odjedziemy, będzie miło i symatycznie,
    A potem........................powiemy sobie do zobaczenie w październiku :)

    ps. a Woźniak pier.... kolejną "3" i Pulczas też, a co!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Proponuję 45-45

    Wtedy obie ekip mają pewny awans dalej, bo po co się szarpać i tracić nerwy i zdrowie? A nóż się coś stanie niepotrzebnie i będzie później płacz w finale.
    :D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Przyjemność oglądania tego meczu to AJ i Antonio. Dzikus rusek wyrasta na 2 wcielenie Dzika, choć to nie to jeszcze. Reszta to kolarze LZS więc nie ma się co podniecać. Bez Wiecha 53 z Wiechem 54 :-)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Przyjemnosc ogladania to takze Miedzinski, Kangur i Ward, nazywanie Emila Ruskiem i dzikusem to przejaw kompleksow.

    Towarzyszowi Wieslawowi zyczymy powrotu do zdrowia i sukcesow na niwie prywatnej i sportowej :).

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-02-2009
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Czas wrócić na ziemie i popatrzeć realnie. W Toruniu ulegniemy 57-33.Miłą niespodzianką byłby wynik w okolicach 40. Niestety nie sądzę aby nasi zawodnicy byli, aż tak zdeterminowani. Ale wszystko może się zdarzyć biorąc pod uwagę szczęście jakie nas nie opuszcza w tym sezonie. Pozdrowienia dla kibiców z Torunia i oby mniej bluzgania na siebie bo to do niczego dobrego nie prowadzi a tylko pokazuje jacy jesteśmy niedoskonali.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    A ja się nie zdziwię, jak będzie na styku. Tacy goście jak Toninho, Emil i Andreas pocisną swoje, bo to taki typ zawodników. Reszta Polonii pojedzie swoją padakę. Z drugiej strony, jeśli z innych torów wieści nie będą zaskakujące i goście nic tam nie powalczą, to nasza drużyna, bez Wiecha pewnie, rozprężona i ze świadomością awansu znów przejdzie koło meczu i szału nie będzie ze strony Apatorian... No chyba, że się mylę co do naszych. O_o

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopiero dzisiaj miałem czas obejrzeć wasz mecz z niedzieli i muszę przyznać, że te zawody zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Cały czas na pełnej k....e, zresztą podobnie jak my w Groznym. Te dwa spotkania są dowodem na to, że system Play-Off w takiej czy delikatnie zmienionej formie ma sens i się sprawdza. Przecież gdyby nie wyzerowane konta drużyn - komu chciałoby się tak zap....ać.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Te dwa spotkania są dowodem na to, że system Play-Off w takiej czy delikatnie zmienionej formie ma sens i się sprawdza. Przecież gdyby nie wyzerowane konta drużyn - komu chciałoby się tak zap....ać.
    No tak, ale gdyby nie było play-off to zap.......laliby przez cały sezon, a nie tylko w play-off.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, ale gdyby nie było play-off to zap.......laliby przez cały sezon, a nie tylko w play-off.
    Tu się z kolegą pozwolę nie zgodzić. Zawsze byłoby wytłumaczenie typu:
    sezon się jeszcze nie kończy
    jedziemy dalej
    w następnym meczu będzie lepiej
    to tylko sport
    nie spasowaliśmy się do końca
    itd, itp

    Życzę równie zaciętego meczu na Motoarenie!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Dopiero dzisiaj miałem czas obejrzeć wasz mecz z niedzieli i muszę przyznać, że te zawody zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Cały czas na pełnej k....e, zresztą podobnie jak my w Groznym. Te dwa spotkania są dowodem na to, że system Play-Off w takiej czy delikatnie zmienionej formie ma sens i się sprawdza. Przecież gdyby nie wyzerowane konta drużyn - komu chciałoby się tak zap....ać.
    Widzisz,Tobie sie podobalo ,jak chyba wiekszosci,ale sa tez glosy ,ze mecz byl ustawiony.
    Cholera jak byl,to zrobili to w mistrzowski sposob.:)
    Oby wiecej takich "ustawionych" meczy.

  14. Powrót do góry    #14
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,100
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Dopiero dzisiaj miałem czas obejrzeć wasz mecz z niedzieli i muszę przyznać, że te zawody zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Cały czas na pełnej k....e, zresztą podobnie jak my w Groznym. Te dwa spotkania są dowodem na to, że system Play-Off w takiej czy delikatnie zmienionej formie ma sens i się sprawdza. Przecież gdyby nie wyzerowane konta drużyn - komu chciałoby się tak zap....ać.
    Widzisz,Tobie sie podobalo ,jak chyba wiekszosci,ale sa tez glosy ,ze mecz byl ustawiony.
    Cholera jak byl,to zrobili to w mistrzowski sposob.:)
    Oby wiecej takich "ustawionych" meczy.
    Widziałem tylko w telewizji, ale jeżeli ktoś twierdzi, że był ustawiony, to chyba nawet relacji w gazecie nie czytał. Świetny mecz. To co? Kibice z Bydzi, będa pierwszy raz w życiu kibicować Falubazowi?:-))) Chociaż ja nie wierzę w cuda i wydaje mi się, że Czewa i Zielona będą tłukły punkty, żeby nie trafić na Apator. Co z drugiej strony mając w pamięci świetną jazdę Polonii w ostatnim meczu może się okazać połowicznie korzystne. Ale co tam - tor zweryfikuje wszystko. Życzę podobnych emocji jak na Sportowej.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mecz moze byc ciekawy i na styku, mimo, ze Polonia ma kolarzy i pojedzie padake :D.

    Zrosniety Wieslaw i jego kamanda nigdy nie przegrali na Arenie Mariana i nie maja zamiaru tego zmieniac :).

    Ciekawe, kto odwroci obecne status quo??? :)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Przed pierwszym meczem napinka była okrutna ze strony kibiców z miasta, którego nazwy się nie wymienia, a teraz same wyważone wypowiedzi. Nikt już nie pisze, że Polonia jest na fali, Sullivan cienki jak polsilver, brakuje porównań poszczególnych zawodników :)

    Ale chociaż zasilcie kasę toruńską w drodze rewanżu i przyjedzcie na mecz. Będzie w pupę, a żeby mniej bolało można później w geście pojednania iść na piwo ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf... Ty wierzysz ze to bedzie wyrownane i zaciete spotkanie? Torunska druzyna u siebie jest mocna mimo braku ktoregos ze swoich liderow a my mamy jechac z juniorami w skladzie, wiec podejrzewam wynik w granicach 55-35. Ale Myszy sobie nie dadza wtrzasnac Gorzowowi a unia tez raczej nie wygra w Cz-wie - Wlokniarz i Falubaz wola trafic na teoretycznie slabsza Polonie niz na silniejszego rywala, wiec smiem twierdzic ze jestesmy w polfinale... A jesli nawet sie nie uda wejsc do polfinalu to zawiedziony nie bede - i w ten sposob najslabsza druzyna E-ligi dobija sie do pierwszej czwórki skutecznie...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    W ramach pojednania z chęcią umówie się na piwo i nie tylko :-) z jakąś ładną Torunianką :-)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    W ramach pojednania z chęcią umówie się na piwo i nie tylko :-) z jakąś ładną Torunianką :-)
    Umów się z Emilem :D :D :D

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kobe, wywołałeś już zdjęcia załamanych toruńskich ryjów? Czy polerujesz Zenita na rewanż?:)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Burdel jak burdel lepiej w nim niz przy drodze :P:P

    dlaczego tytuł watku brzmi "bój o ....." :P no sorry ale dostaniemy zdrowo ******** i raczej bedzie to rzeź niz bój :D:D.

    wykrecimy jakis wynik ale jaki nie mam pojecia w tej kolejce bardziej niz ten mecz interesuja mnie wyniki innych spotkań.pierwszy raz do Torunia jade bez wiary.brakuje nam jednej armaty aby osiagnac dobry wynik.

    no ale to jest opinia z dzis za pare dni jak derby sie zblizą bedę jechał po zwyciestwo :P:P

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie dobrze, jeśli dobijemy do 35 punktów. Wątpię, że się uda ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Prosze prosze,jak towarzysze spokornieli.
    Dotarlo widocznie kto rzadzi na Pomorzu i Kujawach.Dziwi tylko taki brak wiary.
    Brak Jagusia bedzie jednak widoczny.Antonio chyba pokochal MotoArene a i Jonsson nie bedzie mial juz tyle pecha co w pierwszym meczu.
    Mysle ,ze Polonia doczlapie sie do czterdziestki.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Prosze prosze,jak towarzysze spokornieli.
    Dotarlo widocznie kto rzadzi na Pomorzu i Kujawach.Dziwi tylko taki brak wiary.
    Brak Jagusia bedzie jednak widoczny.Antonio chyba pokochal MotoArene a i Jonsson nie bedzie mial juz tyle pecha co w pierwszym meczu.
    Mysle ,ze Polonia doczlapie sie do czterdziestki.
    No a ja myślę, że brak Jagusia
    będzie mniej widoczny, niż w
    By...(cholera,prawie TO napisałem :P )
    ...na Sportowej ;) .
    Jedyny zawodnik, o którego formę się
    boję to Kościecha i nie ma w tym absolutnie
    niczego odkrywczego. Będę zadowolony, jeśli
    Kostkowi będzie udawać się przywozić "ogórki"
    By...(Holender-znowu :P )... polonistów.
    W przypadku, gdy duża będzie nosić, dobrze
    pojedzie Kus ale i Antonio...
    A niech będzie: 50:40 :P .

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=4llCQfjrOD0
    Nie mogłem się powstrzymać:P

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=4llCQfjrOD0
    Nie mogłem się powstrzymać:P
    Nie mogłeś się powstrzymać i co poleciało dziecku po nogawce? :)

    Brak mi słów żeby określić jak jesteś żałosny.
    Na to wychodzi, że jako kibic Polonii jesteś za głupi żeby nawet tak prostacki filmik posklejać i stać Cie tylko na wklejanie linków do filmów elanowców.
    Rozumiem, że ćwierćmózgi z Elany to Twoi idole? Wspierasz ich też w kopaniu 15-latków?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Malin
    Kostek na Motoarenie swoje przywiezie, jestem tego pewien. Prawie tak samo jak potem jego Audi w Zielonej.

    KobeBKS
    za wyjątkiem ostatniej sceny na dworcu filmik nawet całkiem, całkiem. Ktoś się widać postarał, a że tylko na tyle stać twórców z miasta którego nazwy nie wolno wymawiać, to już tak widać musi być.
    Proponuję dalej stawiać na przemysł. Przedsiewzięcia wymagające inteligencji najwyrażniej was przerastają. Proponuję pozostawić je dla sąsiadów bardziej predysponowanych umysłowo do kinematografii. :)
    (to tak odrobina napinki, oczywiście z przymrużeniem oka z mojej strony.)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2007
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=4llCQfjrOD0
    Nie mogłem się powstrzymać:P
    Bosh.. Nie wiem kto jest autorem tego czegoś, ale widać, że w domu matka w d*** równo jechała, ojciec pewnie kładł się do łóżka malca równo o północy, a jego życie polega dziś na układaniu cegieł od 8 do 20 a od 20:30 do 22 na artystycznej "poezji" amatorskiego montażu filmowego.

    Dobrze, że twócą nie jest żaden człowiek z miasta, którego się nie literuje, bo obraziłbym się doszczętnie ;).

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    @Howard:
    A ile to jest "swoje" Kostka ? :)
    4 czy 10 punktów ? :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Powiem tak, filmik taki sobie, dla mnie nic ¶miesznego. Stary numer z żulami znajdziesz na co drugim filmie na youtubie. Chłopacy z Elany się niepopisali ale czego wymagać od dwunastolatków :-) A tak na marginesie to naprawde niezła wtopa z t± sektorówk± na motoarenie, ale co tam wszystkim zdarzaj± się błędy. Pozdrowionka z Bydgoszczy i do zobaczenia na motoarenie

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    bez przesady bywaly podobne wpadki
    http://i26.tinypic.com/142trio.jpg ... ;) to to chyba herbem jest, ale glowy nie dam

    http://krzyzacy.net/galeria/2009/bydzia/09.JPG

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Malin
    swoje Kostka, hmmm............ to znaczy, że pojawi się na meczu :)

    ps. acha i będzie machał do kibiców :)

    ps2. a i tak lubię tego chłopaka, wystarczająco w tym roku ma pod górę.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdjęć smutnych torunian po meczu brak, to trzeba było sobie ulżyć na czym innym co tyfusiątko? :)

    Do zobaczenia za rok (mam nadzieję) może wtedy coś ci się uda.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Tyfusiatko, miasto, ktorego nazwy itp. - arsenal braci mniejszych piernikarzy jak zwykle ograniczony wieloplaszczyznowo :D.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,003
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Tyfusiatko, miasto, ktorego nazwy itp. - arsenal braci mniejszych piernikarzy jak zwykle ograniczony wieloplaszczyznowo :D.
    Zamiast Bydgoszcz proponuję - dynamicznie rozwijające się miasto z hitam na czasie

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odezwał się typ o horyzontach szerokich jak od stodoły wrota. Czytałeś myśli swojego zioma?

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    12-02-2009
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ze względu na małą ilość kibiców przychodzących na mecz z klubowymi barwami,zachęcamy do przyjścia, na jakże ważny i szczególny dla nas mecz Derbowy z Polonią Bydgoszcz, z szalikiem w klubowych barwach oraz w białej koszulce.

    http://zolto-niebiesko-biali.pl/

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Odezwał się typ o horyzontach szerokich jak od stodoły wrota. Czytałeś myśli swojego zioma?
    Co za kmiot.
    I nie wiadomo, o co i kogo zapytowuje :):):).

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Tyfusiatko, miasto, ktorego nazwy itp. - arsenal braci mniejszych piernikarzy jak zwykle ograniczony wieloplaszczyznowo :D.
    Zapomniales o "Lonii, co się w pas kłania"

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dajcie spkój. Nie ma co się pieklić o pieszczotliwe zdrobnienia. Nie prawda, serduszka Wy moje z Toruniątka?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby tyfus, a jednak wie że mówią właśnie do niego:)

    Derby dla Torunia

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Odnosze wrazenie, ze napinka siadla maksymalnie, a braciom mniejszym pie(R)nikarzom wyczerpaly sie pomysly ;).

    Co oznacza, wobec chociazby prosb o przybycie na stadion z betonu, ze moze byc cienko i nieciekawie ;).

    Moze dlatego tele nie transmituje tego pojedynku???

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    braciom mniejszym pienikarzom
    Odwieczny kompleks braci większaych, słabszych i biedniejszych o drewnianym stadionie:)

    Po co to transmitować? Torunianie z trwogą wypatrują najazdu tysięcy Lonistów, którzy ich zagłuszą, zatrąbią i sportowo zniszczą (jak zwykle:) )

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    nie zapominajmy o koncertowo sprawnym rozwinieciu przescieradla z lysym drechem.

    A na odchodne, jak zwykle zawiniecie paru papierowych recznikow, na powrot integracyjnym autobusem. Bedzie sie dzialo.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No ja się już pogodziłem żem Tyfus :-) W sumie to nawet fajnie być kimś kto powala wszystkich na swojej drodze :-) Tak na marginesie, to epidemia w Toruniu też się rozwija gdyż swego czasu miałem przyjemniość zarazić kilka niezłych Torunianek :-) A tak na serio to licze na niezłe widowisko, lecz skrzydełka mi troche opadły po remisie w BYDGOSZCZY. Jeszcze raz przeliteruje bo jak widze niektórzy mają problem z wymawianiem trudnych słów :-)
    B Y D G O S Z C Z. Wiem, że to trudne słowo dla pierwszoklasistów ale jednak w Was wierze. Trening czyni mistrza......Zakonu :-)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •