Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Popularyzacja żużla w Poznaniu

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popularyzacja żużla w Poznaniu

    Jak mowi temat chciałbym się tutaj zająć spawami ,które mają za zadanie wesprzec istnienie naszego klubu.Nie wiem czy władze psz-tu czytają wypowiedzi kibiców na forum ale chciałbym aby każdy kibic ,który ma pomysł w jaki sposób mozna zachęcić ludzi do odwiedzenia stadionu na Golęcinie lub mam pomysł związany z jakąś formą promowania klubu w Poznaniu i okilicach napisał tutaj jakie pomysły chodzą mu po glowie. Moze w ten prosty sposób pomorzemy naszym działaczą w pozyskiwaniu kibiców i sposorów!!! Wiemy przecież jakie to jest ważne dla funkcjonowania klubu!!! Moze któryś z pomysłow zostanie wprowadzony w zycie i pomorze PSŻ-towi!!!!!CZEKAM na pomysły


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Taki temat już chyba był gdzieś poruszany ;)
    Co prosty kibic może zrobić.
    Ja np. zimą chodzę w szalu PSŻ,w sumie to już od jesieni,oraz bluzie również z logiem PSŻ,taki zestaw lanserski na kibica :D.W okresie letnim obowiązkowo koszulka,a co będę sobie żałować.W między czasie;między jesienią a latem biegam tu i tam i rozklejam vlepki.
    Poza tym na naszej klasie molestuję poznaniaków zdjęciami z meczy stąd i stamtąd :D.
    No tyle robię ja,zwana Magdą :D:D

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    naprzydkład mozna by pomyslec oo jakies bardziej rozszerzonej akcji.Znam wiele osob ,które mowią że żużel jest nudny ,mało interesujący.Trzeba by takich ludzi w jakis sposob zachecic do żużla. Ja kiedys myslalem aby np. Psz dogadał sie z taxi lub miał jakis godzinny program w radiu;p ale wiadomo najwazniejszby jest jakis główny sponsor który by wniósł "prawdziwe" pieniadze

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    I tym humorystycznym akcentem kończymy nie zaczętą akcję :D

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Jestem z Torunia ale na półfinale z Zieloną Górą nie mogłem się pojawić gdyż byłem u dziewczyny... w Poznaniu :D
    Jedyną możliwością śledzenia meczu było toruńskie radio w internecie, gdyż w waszym mieście baru, w którym można oglądać żużel ze świecą się nie znajdzie:P

    Może znajdźcie sobie jakiś fajny lokal z telebimem w centrum miasta umówcie się z właścicielem, aby włączał transmisje z meczów PSŻ w Polsat Sport i róbcie mu sztuczny tłum w lokalu. Ludzie będą się przewijać i nagle odkryją, że w Poznaniu jest żużel i chcą oglądać go ludzie:)

    Moja dziewczyna planowała spać, podczas gdy ja miałem zamiar słuchać meczyku. Jednak wydrukowałem jej program zawodów i nauczyłem wypełniać, tak się skubana wciągnęła, że żałowała że to tylko 15 biegów i chciała następnym razem iść na meczyk w Poznaniu, gdy dowiedziała się, ze coś takiego można oglądać też w Pyrlandii:D

    Więc ludzie jest szansa!!

    A tak serio to myślę, że popularność żużla w Poznaniu będzie szła w górę wraz z poziomem drużyny i jej sukcesami. Więc czym prędzej musicie znaleźć porządnego sponsora, który zafunduje wam skład na awans do e-ligi, a później będzie spijał śmietankę jako ten, który wyprowadził żużel w Poznaniu do elity.
    Idealnie byłoby, gdyby taki skład był już w kolejnym roku, wtedy już wielkim sukcesem moglibyście nazywać tak szybki awans. Już bylibyście 2 ekipą w Polsce, która nigdy nie spadła o ligę niżej;)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sponsora strategicznego bedzie trudno narzie pozyskac poniewaz stadion nie jest klubu wiec nikt w to nie bedzie inwestowac. A wlasnie wie ktos moze kiedy wreszcie misto wezmie stadiony na Golęcinie booo jakos od zeszlego aezonu mieli to zorbic i dupa???


    A ten pomysl z lokalem chyba nie jest zły.A fanclub nie mam juz takiego miejsca na spotkania???

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja juz wczesniej mowilem. Niech ktos z klubu zasuwa do Multikina i dogada sie w ramach barteru z nimi. Niech oni przed seansami wciskaja tablice informacyjna na ekranie albo nawet jakis zwiastun o klubie i zawodach, a w zamian za to niech Multikino za darmo wywali swoje banery na stadionie i do kazdego biletu doda repertur na nastepny tydzien. Sposob podalem, niech ktos teraz giba z taka propozycja do Multi-jak dla mnie 95% szans ze sie zgodza, a jesli nie oni to jest jeszcze jedna siec w Poznaniu, a pisze o Multi bo wiem jak tam podchodza do takich tematow! Oto moj pomysl na propagowanie tego sportu- oczywiscie t tylko jedna z drog.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2008
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a przedstawiciele klubu czytaja wpisy kibicow na forum???Moze trzeba napisac do wladz klubu jakies pismo z propozycjami-zebrac chociazby 10 i podac je.Teraz jest zima wiec jest troche czasu aby pomoc wladza w tej sprawie poniewaz marketing lezy jak na takie duzo miasto i mozliwosci

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na meczach pojawiają się banery Piotra i Pawła-renomowanej sieci marketów z tysiącami klientów. Możnaby rozszerzyć współpracę i np. Piotr i Paweł zostaje sponsorem meczu, PSŻ drukuje ulotki informacyjne, które wydaje kasjerka każdemu klientowi. Ulotka uprawnia do zakupu biletu ulgowego. W treści ulotki prezentacja klubu - koniecznie z informacją, iż w zespole jeździ aktualny IMP seniorów, czy drużynowy mistrz świata juniorów. W zamian z biletem z meczu np. 5% rabat przy zakupach. Poza tym trzeba zacząć współpracę z dużym centrum handlowym (np. niedługo otwarcie Galerii Malta). Zaoferować reklamę na stadionie, stronie klubu itd. W zamian galeria udostępnia (przynajmniej na weekendy) miejsce na stoisko klubowe. W jakąś niedzielę (całe rodziny na zakupach, którym nie koniecznie się spieszy do domu) urządzić dzień z PSŻ z udziałem zawodników, pokazem motocykli itp.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram!!! Sam kupuje tam. sporo ludzi i cokolwiek by rzec. Choć nie tanio napewno dobrze.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2005
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej rozdać szkołom podstawowym i gimnazjalnym darmowe bilety na jakieś zawody towarzyskie bądź inne małej rangi aby młodzież załapała bakcyla i popularyzowała żużel wśród rówieśników. Tak było w latach 90-tych robione w Gorzowie.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uczę się w gimnazjum 63, zastanawiałem się dlaczego w gimnazjum które jest najbliżej stadionu nie ma żadnych reklam klubu. Można by było zorganizować coś takiego żeby co jakiś czas przychodził jakiś zawodnik i promował klub. Dzieciaki często mają wpływ na rodziców i może ktoś był by zainteresowany pomocą finansową dla klubu. ( w gim.63 jest spora grupka kibiców psż-u)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, że tak, pomysł z MULTIKINEM jest bardzo dobry. Ale co jeszcze, no właśnie, na wstępie przeszkodą jest przynależność stadionu. A gdyby tak jeden tramwaj i jeden autobus jeździł przybrany w barwach PSŻ-u, Skorpionów ??? Zapewne znowu duże koszta, ale nie jest to głupi pomysł. Jeżeli ktoś ma tam dojścia to niech się zorientuje, np. Rychu - bębniarz (motorniczy-tramwajarz) :-))

    pozDrawiaM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •