Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 67

Wątek: KM Ostrów - GTŻ Grudziądz

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KM Ostrów - GTŻ Grudziądz

    Mecz fajny trochę ścigania dobrze że Ostrów dziś wystawił skład ,,B" (z musu) bo inaczej byłoby nieciekawie.Co do organizacji to pewnie że robiono to czy owo żeby przedłużyć rozpoczęcie zawodów ale wszystko zgodnie z przepisami ,mało tego żenada postawa panów z grudziądza Adrian reprezentował barwy Polski , gdyby Grudziądz zachował odrobinę ducha sportu sam zdecydował by się na opóznienie meczu bo i tak los ich obdarzył sporym szczęsciem brak Harrisa Kylymakorpiego czy Drymla ale to było mało konicznie chcieli jechać bez Adriana , do tego inetreu Bydgoszczy przyjechał pilnować sam wielki ,,sprawiedliwy" Ryszard GŁód i jak się mówiło chciał zobaczyć spreparowany tor a zobaczył wspaniały tor do walki do tego sędzia na pierwszym łuku wyklucza Nermarka , wyklucza podciętego Miśkowiaka Co tu jest grane? Mam tylko nadzieję że z tym wszystkim KM Ostrów sobie poradzi i ruszymy do Gdańska po 3pkt !!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    I jeszcze podobno jacy¶ tam działacze pofatygowali się o siódmej czy ósmej nad ranem i wchodzili na stadion przez płot, by nadzorować 'przygotowania' nad torem. A po zawodach nawet nie umieli ręki podać. Trudno więc wymagać od nich takiej czy innej postawy. Zreszt± oni tylko w tak okrojonym składzie byliby w stanie z nami nawi±zać rywalizację, więc nie dziwi, że po meczu miny były nietęgie. Ale to już ich zmartwienie. Wszystko przebiegało zgodnie z regulaminem.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troche pewnych rzeczy nie rozumiem...
    otoz czy zgodnie z regulaminem czy nie- za grosz w tym ducha sportu nie bylo... ( a oskarzenie Brzozy o alko to juz w ogole strasznie płytkie było)
    ja rozumiem ze robi sie wszystko by mecz wygrac, ale teraz wypadalo by chociaz nie pyszczyć, ze Grudziadz jest beee, bo "wałek" poszedl z naszej strony...
    o ile mnie pamiec nie myli, sami zgodzilismy sie jechac bez Gomoly, wiec teraz jakies uwagi typu - ze Grudziadz powinien na niego poczekac sa smieszne...
    otoz wykluczenia Nermarka i Miskowiaka ( to drugie to jakas paranoja) - tez byly zgodne z regulaminem - jakby ktos nie wiedzial...
    przypomnijcie sobie drodzy koledzy z KMO, jak swiete oburzenie wywolal protest Gorzowian w sprawie tłumika Szczepaniaka - tez byl zgodny z regulaminem...
    i jakby juz ktos w ogole nic nie pamietal - zgloszenie "afery lapowkarskiej" do prokuratora tez bylo zgodnie z regulaminem
    mnie 3 punkty ciesza, ale nic poza tym ...
    Gomóła pojechal fantastyczny mecz, bez niego byly by bęcki...

    ale podniecanie sie teraz ze Grudziadz ne umie wygrac z KMO II itp, to sorry, ale zenada na maxa i brak jakiejkolwiek klasy...

    wiec moze po prostu - wypadalo by juz po calej tej "aferze" po prostu nic nie mowic, dopisac sobie 3 pkt i skupic sie na nastepnym meczu... to tyle

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Akurat na temat 'ducha sportu' (a raczej jego braku) można napisać księgę, przy której 'Wojna i pokój' odpada w przedbiegach.

    Dlatego powoływanie się na to okre¶lenie jest w przypadku speedway'a i tego co się w nim dzieje co najmniej niepoważne. Działacze wykonali ogromn± wręcz pracę by Adi pojawił się w Ostrowie. Duch sportu to także postawa tych, którzy chc±, by w jak najbardziej sportowej rywalizacji mecz został rozstrzygnięty. Można to samo powiedzieć na temat Grudzi±dza - zwietrzyli szansę na wygran± więc dlaczego "zgodnie z duchem sportu" mieliby czekać na zawodnika, który może przechylić szalę zwycięstwa na nasz± korzy¶ć?

    Duch sportu to także wpomniana przeze mnie poranna wizyta, pakowanie się na stadion przez płot, a także 'inspektor Głód', badaj±cy skrupulatnie każdy centymetr ostrowskiego, bardzo dobrze zreszt± przygotowanego, toru.

    ps.
    o ile mnie pamiec nie myli, sami zgodzilismy sie jechac bez Gomoly, wiec teraz jakies uwagi typu - ze Grudziadz powinien na niego poczekac sa smieszne...
    Wyja¶nił tę kwestię Janusz Stefański podczas meczu, chyba nie słuchałe¶ albo gło¶niki w Twojej czę¶ci stadionu nie działały. ;) Zreszta nie trzeba się wsłuchiwać w głos p.o., by samemu doj¶ć do pewnych wniosków. Na sytuacje losowe nikt wpływu nie ma, natomiast nieobecno¶ć pięciu czołowych zawodników byłaby chyba nie tylko dla mnie lekk± przesad±. Tak, pięciu, gdyż od jakiego¶ czasu nie mam najmniejszych w±tpliwo¶ci, że juniorem numer dwa w klubie nie jest żaden z naszych wychowanków...

  5. Powrót do góry    #5
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Mimo wszystko uważam,że ciut nie fair to było. Zgodziliście się w końcu na jazdę bez Gomóły. A tu godzina rozpoczęcia i go nie ma, więc kogoś na alkomat :\ Rozumiem, że osłabienia i w ogóle, ale np GTŻ poległ na Łotwie 52:40 startując z Allenem dopiero od połowy spotkania (zdobył 11). Równie dobrze w biegach, w których go zabrakło mógł dorzucić 5. Tak więc ciut niesmak budzi u mnie sytuacja z alkomatem.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drogi kolego Lee
    wiemy wszyscy ze sport zuzlowy nie jest czysty
    chodzi mnie tylko i wylacznie o to
    ze zrobilismy taki a nie inny "wałek"
    wiec mozna by w tej sytuacji nie wypominac Grudziadzanom
    ze chcieli wygrac za wszelka cene
    to wszystko

    ps szkoda ze Głód nie sedziowal nam meczu w Grudziadzu :)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Mimo wszystko uważam,że ciut nie fair to było. Zgodzili¶cie się w końcu na jazdę bez Gomóły.
    Dla ¶cisło¶ci - na jazdę bez Gomólskiego, ale nie bez Harrisa i Drymla. Wła¶nie z tego względu 'odpuszczono' Adriana, bo mieli być w składzie m.in. obaj ci panowie, którzy wylecieli z niego kilka dni przed meczem (przypomnę - Harris w pi±tek!)

    A co do postawy fair to jak już wspomniałem - długo można nad tym dyskutować. Tym razem Grudzi±dz nie musiał się martwić o swoj± kadrę, chociaż wcale nikomu (oprócz samych siebie) na rękę nie mieli zamiaru i¶ć. A protest... cóż, nie byłem przy tym, więc nie wiem czy miał jakiekolwiek racjonalne podstawy. Była to oczywi¶cie gra na zwłokę, ale przy takich nakładach jakie poniesiono na sprowadzenie tutaj Adriana (który wygrał nam mecz) to nie zdziwiłbym się gdyby sam p.o. "przypadkowo" zemdlał w parkingu i należałoby go godzinkę doprowadzać do "stanu używalno¶ci". Wybrano być może niezbyt trafn± metodę, ale jak już wspominałem - nie była ona niezgodna z regulaminem. A z tym odwoływaniem się do 'ducha sportu' też czasem warto uważać.

    pozdrawiam


    EDIT:

    wiec mozna by w tej sytuacji nie wypominac Grudziadzanom
    ze chcieli wygrac za wszelka cene
    Ja nikomu nic nie wypominam :) Cały czas twierdzę, że obie drużyny chciały wygrać co akurat Tobie czy nikomu innemu tłumaczyć nie muszę. Choć nasi, by uzyskać maksymalny efekt, musieli to zrobić różnic± minimum 3 oczek. St±d też pewne zabiegi, które miały wiadomo co na celu. Rzadko kto idzie komu w tym sporcie na rękę, więc nie ma co tego roztrz±sać. Je¶li natomiast Cię ta sytuacja zniesmaczyła, to mecz z Dauga możesz zbojkotować ;) Albo w przypadku (odpukać) poważnych osłabień Gdańska na mecz z nami możesz złożyć wniosek do KMO, by w ramach ducha sportu oddali im mecz walkowerem ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki Bogu ze wiekszosc fanow speedwaya w Ostrowie ma jednak jakies pojecie o duchu sportu, bo kiedy pewna osoba dopadla w polowie tego "zamieszania" do mikrofonu i cos tam probowala opowiadac,
    przywitaly ja gwizdy calego stadionu jakich na Paderewskiego jeszcze nie bylo :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2006
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy inny klub lacznie z Grudziadzem postapilby dokladnie tak samo. Moze do konca nie bylo fair (alkomat), ale gdyby wczoraj nie bylo Adika mielibysmy baaaardzo ciezka przeprawe.
    Takze (oprocz alkomatu) naleza sie brawa dla klubu za tak doskonale przygotowana akcje sciagniecia Adriana na mecz w Ostrowie.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    aaa, i jeszcze jedno - jak nazwać zatem t± porann± wizytację w Ostrowie, gdzie jeszcze nic się nie zaczęło a już 'ułani spod Grudzi±dza' wietrzyli spisek, jakoby KMO miało zamiar zrobić wszystko, by mecz się nie odbył... To jest ten Twój 'duch sportu'? Partyzanci, k...a, się znale¼li...

    ps. a je¶li masz jakiekolwiek w±tpliwo¶ci odno¶nie GTŻ-u, zalecam wizytę na ich forum i poczytanie tego, co wypisuj± na nasz temat. Kit, że jest to mała grupa, ale po tym co widziałem tam również na własne oczy, nie zdziwiłbym się, gdyby to była próba reprezentatywna.

    że zacytuję co ciekawsze (na dodatek zapewne nie zbanowane)

    "no niech zaczynaj±, jeb..y gomoła!!!!!!!!!!!!!!!"

    "Z pewnego ¼ródła wiem,że nadal nie ma mordercy Gomóły na stadionie i trwaja próby opó¼niania na maksa żeby zd±żył. To przechodzi ludzkie pojęcie już!!!!!!!!!!!!!

    Po zwycięstwo ze sprzedawczykami!!!!
    Pozdro"

    "to jest dla mnie po prostu ****.. ¶mieszne... trzymam się tego, że dzi¶ powinie im sie noga za te przekręty.."

    "pewnie znowu gomolski rozwalił puszaka"

    "Krętacze i łapówkarze znów gór±"


    Życzę zatem przyjemnych wrażeń z obcowaniem z osobami tego pokroju :) I współczucia im za brak 'ducha sportu' w wykonaniu KMO. Choć kłania się tutaj jak nic rok 2003... Ale co tam, ja się nie znam i patrzę zapewne tylko na czubek własnego nosa...

    Bye

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ty lemmy takiego swietego nie zgrywaj, bo gdyby taka sytuacja miala miejsce w odwrotna strone to tez mialbys jakies "ale" do dzialaczy. Powiedzialbys zapewne, ze kolejny raz zostali wywiezieni w pole. Fakt faktem ze ta cala sytuacja do konca nie byla fair ale nie ma sie co nad tym rozczulac a dziekowac Bogu, ze wszystko dobrze sie skonczylo.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    http://ostrowtv.pl/film/427

    zapowiadany wcze¶niej materiał z wczorajszego pojedynku, około 4:55 magnum opus tego spotkania, czyli wy¶cig numer 14

    zapraszam

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pieprzenie Camaro.

    Niemam zamiaru slodzic wlodarzom gorzowskiego klubu,ale mieli okazje wykorzystac oslabienie Rzeszowa i jechac w przewadze...
    Nie zrobili tego,co o maly wlos kosztowalo by nas przegrana na podkarpaciu(byc mzoe bonus)a to z kolei spadek na 5 miejsce(a kto wie czy nie 6)
    A powiedzmy sobie rpawdzie w oczy,ze zdobycie w pelnych skladach 5p niebylo wcale pewne.

    Postapili jednak zgodnie z duchem sportu.Mysle ze wiele innych klubow postapiloby podobnie.
    Nie zawsze trzeba wygrywac jakimis sztuczkami.
    Nie chce mi sie wypominac tego zalosnego podstepu jakim probowali ostrowscy dzialacze zwyciezyc batalie o elige,ale widze ze teraz rowniez jakies machlojki...

    brak slow...
    " In and Out of Love "

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Jakie byłoby osłabienie Rzeszowa? Brak pięciu podstawowych zawodników? Wyliczał nie będę, każdy kto choć trochę spidłejem się interesuje wie o kogo chodzi.

    Po drugie - i chyba najważniejsze. Przecież Grudzi±dz jechał osłabiony u siebie i wygrał z Ostrowem, który z kolei walczył w chyba najlepszym zestawieniu. Teraz z kolei Grudzi±dz, silniejszy kadrowo, przyjeżdża do zdziesiatkowanego Ostrowa i robi się wielkie halo z tego, że miał być w składzie KM-u chociaż jeden pewniak? Grudzi±dz nie ucierpiał na tym, bo niezależnie od tego czy mecz się zacz±ł o 18 czy o 19, i tak nie zmieniało to ich sytuacji kadrowej. Duch sportu zreszt± byłby wskazany także i w przypadku GTŻ-u, którego ekipa mogła o¶wiadczyć, że zaczeka na Adriana, który notabene reprezentował tego dnia ich kraj (wiedz±c doskonale, że gospodarze na niego czekaj±). Ale gdzie tam, najlepiej z rana chyłkiem przez płot 'monitorować' stadion (co by meczu nie odwołano) plus delegat z 'centrali' i jeszcze płacz, że KMO gra niby nie fair... Rzeczywi¶cie, aż się można było zrzygać od tego 'ducha sportu' w wykonaniu biednych, poszkodowanych go¶ci... I tylko Ostrów to oszołomy. Gratulacje, nie ma co.

    Je¶li jeszcze do niektórych łbów nie dotarło to wyja¶niam językiem prostym i zwięzłym:
    pierwotna wersja - jedziemy bez Adriana
    w tygodniu - kontuzja JK (gdy podano składy rozważano z/z), pó¼niej Lukas no i dwa dni przed meczem Bomber. I w obliczu tego (plus AR, czyli junior numer dwa) działacze postanawiaj± sprowadzić zmęczonego Adriana i lekko przeciagn±ć rozpoczęcie meczu, by chociaż można było mówić o tym pojedynku w kontek¶cie sportowej i w miarę wyrównanej walki. I to jest Twoim (waszym) zdaniem przekręt lub też (cytuję) "jaka¶ sztuczka"? Brak słów.

    Zreszt± je¶li tak Cię zżera empatia, to postaw się w sytuacji przeciwnika (tj. naszej). Wytłumaczę to 'na Twoj± melodyję': Karlik łamie się w poniedziałek, we ¶rodę wypada Holta, w piatek Gollob a do tego na niedzielę Thomasek ma zawody o DM¦. A wy tydzień wcze¶niej podjęli¶cie decyzję, że jednak jedziecie (bez TJ) z Falubazem mecz, w którym musicie wygrać jak±¶ tam różnic± punktow± by zgarn±ć bonusa. I oczywi¶cie szlachetny, czysty Gorzów ¶miało zaprasza Myszy na mecz, funduje im pewnie darmowe wej¶cie na 'wieszak' i czeka na zbawienie w postaci czystego jak łza Mateja Ferjana. Czy muszę się zniżać do tak obrazowych tłumaczeń (niczym dzieciom z piaskownicy), by w końcu dotarło o co tak naprawdę szła gra? Wam zreszt± nie o 'ducha sportu' chodziło, ale o to, by Ostrów przegrał. Co¶ wam jednak nie pozwala się do tego najzwyczajniej w ¶wiecie przyznać. St±d te wstawki o 'duchach' i innych pierdołach, od których doprawdy powoli się robi niedobrze.


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Już przestań tu dawać koledze z Gorzowa takie porównania. Rozumiem, że znalezliscie się w trudnej sytuacji ale z tego co wiem to macie sporą ilośc zawodników, którzy mogą zastępować kogokolwiek. Przypuscmy, że nie pojechałby Korneliussen a pojechałby Harris. Mieliscie jeszcze Kinga na wczoraj. A tera zjak slysze jak wyjezdzasz z brakie 5-u liderów to się zastanawiam czy nie masz na mysli wyniku 75-15. Z drugiej strony "rezerwowi" Misiek i Ruud zrobili dwucyfrowki.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Rozumiem, że znalezliscie się w trudnej sytuacji ale z tego co wiem to macie spor± ilo¶c zawodników, którzy mog± zastępować kogokolwiek.
    No i dzięki temu nie trzeba było oddawać meczu walkowerem. Z drugiej strony, jest to tłumaczenie jak dla mnie ¶mieszne, bo np. taka Częstochowa bez Pedersena, Gapy, Hancocka i Seby też teoretycznie ma wielu zawodników (Miturski, Piekarski, Romańczuk itp.) i skład na mecz może wystawić, nieprawdaż? Tylko czy to jest zabawa 'w duchu sportu', do którego się tu wszyscy, nawet ekstralygowcy, odwołuj±? Zreszt±, łaska kibica na pstrym koniu je¼dzi, Tarnów w meczu z Falubazem był 'be' (to był duch sportu jak nic!) a pó¼niej nagle wszyscy kwiczeli z zachwytu jak dołożyli Atlasowi. Itp. itd.

    Przypuscmy, że nie pojechałby Korneliussen a pojechałby Harris. Mieliscie jeszcze Kinga na wczoraj.
    Przypominam raz jeszcze bo widze, że nie dotarło: nie zmieniaj±c terminu spotkania działacze rezygnowali tylko z usług Adriana, ew. Joonas jako z/z. W międzyczasie kontuzje/urazy złapało kilku podstawowych zawodników, Roynon też się jeszcze leczy, więc wyliczanki kogo mieli¶my a kogo nie s± tu zbędne, bo skład na ten mecz miał wygl±dać tak a nie inaczej. Na szczę¶cie mieli¶my ostatecznie Adika i chwała mu za to :)

    A tera zjak slysze jak wyjezdzasz z brakie 5-u liderów to się zastanawiam czy nie masz na mysli wyniku 75-15.
    A czy ja nie opieram się na faktach? Sprawd¼ sobie chociażby ¶rednie biegowe i zobacz ile ci zawonicy robi± punktów. A nawet gdyby było 75:15, to oznaczałoby tylko jak słabi s± rywale (już raz przegrali u nas do 20). Teraz nagle wszystkim się zachciewa wyrównanych spotkań, czy co? Rozumiem zatem, że wci±ż chodzi o to, że Grudzi±dz miał nie przegrać za wysoko, a najlepiej żeby wygrał. A je¶li rzeczywi¶cie twierdzisz, że w najsilniejszym składzie Grudzi±dz ledwo dobiłby np. do 20-tki to TYM BARDZIEJ ¶wiadczy o tym, w jakim osłabieniu KMO jechał i ile ci zawodnicy znacz±.

    aaa i jeszcze jedno, zwłaszcza 'ukłon' w kierunku gorzowiaka:

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_rybnik.php?id=1089898346

    masz tu swojego ducha sportu w wykonaniu poszkodowanego Grudzi±dza

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę, że kolega lee zaczyna tworzyć jakieś nowe zagłębie filozoficzne, odwraca kota ogonem i robi tu chyba na drugim etacie swojego klubu.
    Wystarczy przypomnieć sobie sytuację Sparty z ubiegłego roku i oddanie meczu w Toruniu walkowerem co zostało przyjęte w naszym kraju w wiadomy sposób.
    więc nie mieszaj tutaj i schyl ten swój głupi baniak na znak pokory.
    Ciesze się że wasz klub nie wejdzie do EL, mało tego uważam że wasze miejsce jest max w 1 lidze - mentalnościowo i jakościowo. Takich prymitywnych wałków jak robicie to nawet Sparta nie odwala i wy macie odwagę mówić jak zostaliście skrzywdzeni na swoim pseudo turnieju przez zawodników którzy odmówili tam startu.
    Mam dla was zero szacunku.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O w mordę jaki cios :(
    obserwatorekk ma dla nas zero szacunku
    Teraz już się nie podniesiemy ;p

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Ja może powiem tak :) W żużlu nikt nie gra czysto. Przepraszam, przepraszam! Bydgoszcz gra czysto, jedyni sprawiedliwi :D Przy okazji (jak już jestem przy Polonii) radzę trzymać w klubie fakturki i inne duperele szczegółowo wypisane i podbite odpowiednim kolorem tuszu, bo gdybyśmy (jakimś "Tuskowym" cudem) przeskoczyli BKS w tabeli to niezłomny LT przyjedzie z wizytą jeszcze wcześniej niż ekipa Gjekaemowska w niedzielę :D Taka podpowiedź również dla GKS-u ;)
    Wracając do meczu. Cieszy mnie to, że to nie nas wydymano tym razem :) Ile to razy użalaliśmy się nad własnym losem, że wszyscy nam koło dupy robią? Że w klubie nie ma cwaniaków? Teraz zagraliśmy cwaniacko to wielkie oburzenie.
    Wrocław Z/Z trzaska za trenera (;))Śledzia, GKM za Kowalskiego (żużlowiec jeszcze?), a teraz wielkie oburzenie, bo mecz opóźniony w oczekiwaniu za Gomólskim. W jednym, w drugim jak i trzecim wypadku regulamin był naciągany w żadnym nie został złamany. Może nawet nie tyle naciągany, co wykorzystane zostały jedne z kilku możliwych sposobów (luk) na tą chwilę, by odnieść cenne zwycięstwo.

    PS. Następnym razem grupa sprawozdawczo - wywiadowcza z Grudziądza niech przyjedzie dzień wcześniej, a nie w niedzielę o 8 rano z kamerą, może im Jaca poleje :D

    Rispekt dla Gomóły! Choć za nim zbytnio nie przepadam to chylę czoła. Reszta ekipy też z zębem i to cieszy.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Skandal w Ostrowie: Serpentyny, szpilki i alkomat
    Filip Łazowy 2008-06-24, ostatnia aktualizacja 2008-06-24 16:57

    Prawie cztery godziny trwał ligowy mecz KM Intar Ostrów - GTŻ Grudziądz. Gospodarze chcieli opóźnić zawody, by ich zawodnik Adrian Gomólski mógł zdążyć na spotkanie. Wymyślili więc, że grudziądzanin Kamil Brzozowski jest pijany.
    Dla obu zespołów było to bardzo ważne spotkanie. Punktów bardziej potrzebowali gospodarze, którzy po aferze korupcyjnej w zeszłym sezonie, przystąpili do rozgrywek z odjętymi za karę siedmioma punktami.

    Sytuacja ostrowian stała się dramatyczna, kiedy kontuzji doznali Jonas Kylmakoerpi, Lukas Dryml i Chris Harris. Dodatkowo małe szanse na udział w zawodach miał Adrian Gomólski: tego samego dnia miał zaplanowany start w niemieckim Diedenbergu w półfinale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Jadący w barwach reprezentacji Polski zawodnik KM Intar zdobył 14 pkt. i przyczynił się do awansu biało-czerwonych do finału. Zawody w Niemczech skończyły się jednak po godzinie 16. A mecz w Ostrowie zaplanowany był na godz. 18.


    Miejscowi działacze robili wszystko, by ich żużlowiec miał szansę zdążyć na mecz. Za 8 tys. euro prywatny przewoźnik zgodził się przetransportować Gomólskiego z Frankfurtu nad Menem na lotnisko z trawiastym pasem startowym w Michałkowie pod Ostrowem. Samolot wylądował przed godz. 19, ale w tym momencie mecz KM Intar z GTŻ jeszcze się nie rozpoczął. - Gospodarze robili wszystko, by tylko opóźnić zawody. W kasach wydawane były serpentyny dla kibiców, którzy mieli je ciągle rzucać na tor - mówi wiceprezes GTŻ Zdzisław Cichoradzki. - To jeden z powodów, dla którego mecz nie mógł się rozpocząć, bo trzeba było posprzątać tor.

    Na tym zagrywki ostrowian się nie skończyły. Do prezentacji zawodnicy mieli wyjechać tradycyjnie na platformie. Zamiast tego żużlowców wyprowadziły dziewczyny w butach na szpilkach. Takie obuwie znacznie utrudniało poruszanie się po torze. Efekt: zamiast 15 minut prezentacja trwała ponad 30. Ale najlepsze gospodarze zostawili sobie na koniec. Kiedy już zawody miały się rozpoczynać działacze z Ostrowa zgłosili sędziemu Ryszardowi Bryle, że jeden z zawodników z Grudziądza... jest pijany. - Najlepiej taki, który jedzie w pierwszym biegu - mówi Cichoradzki.

    Wybór padł na Kamila Brzozowskiego, który na stadion przyjechał samochodem. Zawodnik GTŻ znany jest z tego, że nie pije alkoholu. - Nigdy nie widziałem tego chłopaka z piwem w ręku. Nawet na imprezie nie pije. A tu taki szok - twierdzi dyrektor grudziądzkiego klubu Maciej Simionkowski.

    Alkomatu, który miał wykazać trzeźwość Brzozowskiego, oczywiście na stadionie nie było. Poproszono, by dostarczyła go policja, ale jeden z radiowozów pojechał do Michałkowa pilotować na stadion Gomólskiego. Alkomat dotarł do arbitra tuż po tym jak reprezentant gospodarzy pojawił się w parkingu. Badanie pokazało, że Brzozowski jest trzeźwy.

    Mecz wygrali ostrowianie, a Gomólski był najlepszym żużlowcem - zdobył 14 pkt. - Nie rozumiem jak tak można. Wystarczyło, aby gospodarze poprosili nas o przełożenie meczu, albo o opóźnienie go o godzinę lub dwie. Zgodzilibyśmy się bez problemu. Ale woleli takie cyrki odstawiać - irytuje się Cichoradzki.

    Prezes KM Intar Janusz Stefański nie ma sobie nic do zarzucenia: - Czy my zrobiliśmy coś niezgodnego z regulaminem? Nie. Nie rozumiem zatem pretensji rywali.

    Czy takie postępowanie ma coś wspólnego z duchem sportowej rywalizacji? - Nie złamaliśmy regulaminu - twardo trzyma się swoich racji Stefański.

    Przez cały mecz w parkingu było bardzo nerwowo, obie strony mają pretensje, że rywale zachowywali się chamsko i wulgarnie. Przykład dał 21-letni Gomólski, który jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich juniorów. Po każdym swoim biegu pokazywał wyciągnięte dwa środkowe palce w kierunku grudziądzan. - Nie będziemy składali protestu, bo to nic nie da. Dla mnie zachowanie ostrowian były żenujące i brak mi słów. Zostali ukarani za korupcję i niczego się nie nauczyli - mówi Cichoradzki.

    Przed tygodniem w podobnej sytuacji byli grudziądzanie, gdy w łotewskim Daugavpils rozgrywali zaległe spotkanie z miejscowym Lokomotiwem. Na mecz spóźnił się Oliver Allen, który zdołał wystartować tylko w trzech biegach.

    Dzisiaj wydarzenia z Ostrowa badać będzie Główna Komisja Sportu Żużlowego.


    Źródło: Gazeta Wyborcza Toruń

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze prezes Stefański zwrócił się do działaczy GTŻu o przełożenie zawodów na godz. 20 i spotkał się z odmow±.
    A te serpentyny w kasach to już przeginka.

    Ja wcale nie usprawiedliwiam tego czegodopu¶cili się działacze KMu ale wk..a mnie jak czytam artykuły jak ze wczesnej epoki Gierka.

    Pozdrawiam :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4 godziny? ROTFL hahaha , usmialem sie z rana maxymalnie :)

    a co do platformy - o ile mnie pamiec nie myli to podprowadzajace czy inne czirliderki tez zawsze przed nia ida, wiec wychodzi na to samo...

    nie ma to jak Wyborcza, LOL

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświadczenie Klubu Motorowego Ostrów w sprawie niedzielnego pojedynku z GTŻ Grudziądz.

    http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=22889 i wszystko na temat.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Praktycznie wszystkie pismaki z GejWu przeinaczanie faktów wyssały wraz z mlekiem matki, więc mnie pseudoartykuł tego łba bynajmniej mnie nie dziwi.

    pozdrowionka

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2003
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    niech sobie wszystkie grudziądzkie marudy dokładnie przeczytają oświadczenie a szczególnie ten jego fragment:

    "Szukając rozwiązania problemu przeprowadziłem również w sobotę rozmowę telefoniczną z Panem Zbigniewem Fiałkowskim - prezesem GTŻ Grudziądz. W jej trakcie poprosiłem szefa grudziądzkiego klubu o przesunięcie terminu rozpoczęcia meczu o dwie godziny. Powiedziałem, że w zaistniałej sytuacji pomimo wszystko nie chcę unikać rozegrania meczu w niedzielę traktując złośliwość losu (kontuzje zawodników) jako jeden z elementów sportowej rzeczywistości. Podkreśliłem jednak, że chciałbym mieć możliwość skorzystania chociażby z tych żużlowców, którzy są w pełni sił. Zwłaszcza chodziło mi o Adriana Gomólskiego, który tego dnia reprezentował Polskę w mistrzostwach świata, a więc był naszą wspólną chlubą. Niestety, odpowiedzią było zdecydowane: nie! W tym kontekście szokują mnie moralizatorskie wypowiedzi prezesa Fijałkowskiego o tym, że w niedzielę w Ostrowie pogwałcone zostały zasady fair play. No, chyba, że pan prezes miał w tym przypadku na myśli samego siebie."

    Może ktoś z władz gkm-u ustosunkuje sie do tego akapitu?[b]

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2008
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem, widzialem i powiem, ze takie walki to chyba tylko w I lidze i tylko w Ostrowie!

    Dla porownania podam przyklad z e-ligi. Mecz Stal Rzeszow - Wlokniarz Czestochowa i brak Pedersena na poczatku zawodow. Maslance chyba nawet przez mysl nie przeszlo kombinowanie z alkomatami i inne pomyslowe wykorzystywanie regulaminu.

    Piszecie, ze redaktor GW wszystko wyssal z palca? Tez sie z tym nie zgadzam. Serpentyny byly zbierane w iscie zolwim tempie.

    Samo zachowanie Gomolskiego tez wolalo o pomste do nieba. Szczegolnie jego gestykulacja po wykluczeniu za przekroczenie czasu 2ch minut... Lebka trzeba szybko sprowadzic na ziemie.

    Takie rzeczy to chyba tylko w Ostrowie ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kontekście tego oświadczenia można powiedzieć że pan Fijakowski padł ofiarą własnej głupoty bo w myśl regulaminu mozna było przebadać tym alkomatem wszystkich żużlowców pózniej sprawdzić wszystkie gażniki itd. A wystrczyło zgodzić się na opóznienie meczu o 2h przcież Adrian reprezentował barwy biało-czerwone!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    widzę, że kolega lee zaczyna tworzyć jakieś nowe zagłębie filozoficzne, odwraca kota ogonem i robi tu chyba na drugim etacie swojego klubu.
    Wystarczy przypomnieć sobie sytuację Sparty z ubiegłego roku i oddanie meczu w Toruniu walkowerem co zostało przyjęte w naszym kraju w wiadomy sposób.
    więc nie mieszaj tutaj i schyl ten swój głupi baniak na znak pokory.
    Ciesze się że wasz klub nie wejdzie do EL, mało tego uważam że wasze miejsce jest max w 1 lidze - mentalno¶ciowo i jako¶ciowo. Takich prymitywnych wałków jak robicie to nawet Sparta nie odwala i wy macie odwagę mówić jak zostali¶cie skrzywdzeni na swoim pseudo turnieju przez zawodników którzy odmówili tam startu.
    Mam dla was zero szacunku.
    Na niczyim etacie nie robię, a już na pewno nie na klubowym :) Je¶li nie masz merytorycznych uwag, to nie podejmuj dyskusji ze mn±, dobrze? A to odwracanie kota ogonem... Ha, żem się u¶mioł. Podaję jedynie kontrprzykłady na zachowania 'fer' tych, którzy od dwóch dni biadol±, że przegrali, choć napaleni byli na zwycięstwo niczym Al Bundy na "Big 'Uns"

    Dodatkowo obserwatorku pewnie już zd±żyłe¶ doczytać o¶wiadczenie J. Stefańskiego, więc zamilcz lepiej, bo wstyd mi, że tacy ludzie mieni± się sympatykami tej dyscypliny sportu i maj± jak±kolwiek czelno¶ć wypowiadać się o "wałkach". No chyba że kobita cię w domu nim leje, ale to nie ten temat i tym bardziej nie to forum.

    Ps: jak mawiał mój matematyk z ogólniaka: "zero to bardzo fajna cyfra", natomiast do wypowiedzi na twoim (celowo z małej litery) poziomie pasuje nic innego kawałek Lady Pank. "S± tacy - to nie żart..." :) Choć mimo wszystko dziękuję za przemił± dysputę. Z niecierpliwo¶ci± czekam na więcej ;)

    Ps v2.0: żeby była pełna jasno¶ć, nie podobaj± mi się żadne nieuczciwe zagrania czy chamskie zachowania. Tutaj jednak daleko do tego, by o czym¶ takim mówić, czego niestety gros osób nie potrafi ogarn±ć i st±d też pierdoły typu cytowany przeze mnie wpis. Ale to już na szczę¶cie nie moje zmartwienie :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...gtz-grudziadz/

    Fakty i opinie przedstawione przez obie strony zebrane do kupy. Polecam lekturę.


  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2 artykuly i 2 rozne wersje
    i teraz pytanko dla wszystkich jaka jest obiektywna gazeta wybiorcza?
    "Wystarczyło, aby gospodarze poprosili nas o przełożenie meczu, albo o opóźnienie go o godzinę lub dwie. Zgodzilibyśmy się bez problemu. Ale woleli takie cyrki odstawiać - irytuje się Cichoradzki. "
    "

    Sprawę wyjaśnił Janusz Stefański: W sobotę przed meczem zadzwoniłem do pana Fiałkowskiego z prośbą o zgodę na przesunięcie rozpoczęcia meczu o godzinę lub dwie. Nie prosiłem go o przełożenie meczu na inny dzień. Przyjąłem bowiem założenie, że kontuzje są elementem sportowej rzeczywistości i nie będę nadużywał startu Adriana Gomólskiego w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów do tego, by pozostali moi zawodnicy doszli do pełni sił. Chciałem tylko, by Klub Motorowy Ostrów mógł w niedzielę skorzystać z żużlowca, który nie tylko jest w pełni sił, ale także reprezentuje Polskę, a więc także pana prezesa Fiałkowskiego w prestiżowej imprezie. Niestety, w odpowiedzi usłyszałem stanowcze: nie! W tej sytuacji tym bardziej dziwię się, że pan prezes Fiałkowski w różnego rodzaju wypowiedziach powołuje się na zasady fair play oraz ducha sportu

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Jeżeli chodzi o zuzel to zdecydowanie sportowefakty są bardziej fachowym źródłem niż gazeta wyborcza . Co za tym idzie obstawiam wariant drugi i nie zgodzenie się Fiałkowskiego na przesunięcie godziny meczu .

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście ze wiarygodne są sportowefakty.pl to one są najbliżej żużla. No i cytują a nie opisują!!!

    Byk jest już w pierwszym zdaniu "Prawie cztery godziny trwał ligowy mecz KM Intar Ostrów - GTŻ Grudziądz"
    - no chyba ze trzy godziny to prawie cztery

    Idąc tym tropem to:
    5 to prawie 6 a 9 to prawie 10

    Prawie robi różnice

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jeżeli faktycznie Fiałkowskiemu by było obojętne o której się mecz odbedzie tak jak piszą w wyborczej , to dlaczego teraz tak się żali i płacze ??

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Id±c tym tropem to:
    5 to prawie 6 a 9 to prawie 10
    Z kolei nasze 45 punktów w Grudzi±dzu to prawie 47, a trzy zera Staszka to prawie trzy trójki ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzę, że kolega lee zaczyna tworzyć jakieś nowe zagłębie filozoficzne, odwraca kota ogonem i robi tu chyba na drugim etacie swojego klubu.
    Wystarczy przypomnieć sobie sytuację Sparty z ubiegłego roku i oddanie meczu w Toruniu walkowerem co zostało przyjęte w naszym kraju w wiadomy sposób.
    więc nie mieszaj tutaj i schyl ten swój głupi baniak na znak pokory.
    Ciesze się że wasz klub nie wejdzie do EL, mało tego uważam że wasze miejsce jest max w 1 lidze - mentalno¶ciowo i jako¶ciowo. Takich prymitywnych wałków jak robicie to nawet Sparta nie odwala i wy macie odwagę mówić jak zostali¶cie skrzywdzeni na swoim pseudo turnieju przez zawodników którzy odmówili tam startu.
    Mam dla was zero szacunku.
    Na niczyim etacie nie robię, a już na pewno nie na klubowym :) Je¶li nie masz merytorycznych uwag, to nie podejmuj dyskusji ze mn±, dobrze? A to odwracanie kota ogonem... Ha, żem się u¶mioł. Podaję jedynie kontrprzykłady na zachowania 'fer' tych, którzy od dwóch dni biadol±, że przegrali, choć napaleni byli na zwycięstwo niczym Al Bundy na "Big 'Uns"

    Dodatkowo obserwatorku pewnie już zd±żyłe¶ doczytać o¶wiadczenie J. Stefańskiego, więc zamilcz lepiej, bo wstyd mi, że tacy ludzie mieni± się sympatykami tej dyscypliny sportu i maj± jak±kolwiek czelno¶ć wypowiadać się o "wałkach". No chyba że kobita cię w domu nim leje, ale to nie ten temat i tym bardziej nie to forum.

    Ps: jak mawiał mój matematyk z ogólniaka: "zero to bardzo fajna cyfra", natomiast do wypowiedzi na twoim (celowo z małej litery) poziomie pasuje nic innego kawałek Lady Pank. "S± tacy - to nie żart..." :) Choć mimo wszystko dziękuję za przemił± dysputę. Z niecierpliwo¶ci± czekam na więcej ;)

    Ps v2.0: żeby była pełna jasno¶ć, nie podobaj± mi się żadne nieuczciwe zagrania czy chamskie zachowania. Tutaj jednak daleko do tego, by o czym¶ takim mówić, czego niestety gros osób nie potrafi ogarn±ć i st±d też pierdoły typu cytowany przeze mnie wpis. Ale to już na szczę¶cie nie moje zmartwienie :)
    twoje prymitywne kotrprzypkłady wyglądają tak samo jak sorki za wyrażenie "gówno w przeręblu" i jeżeli twoja wiejska twórczośc ma być merytoryczna to .....
    Jak można nazwać celowe rozdawanie rolek papierowych, których zadaniem jest opóźnienie meczu, a potem powolne ich zbieranie? wasze szczęście że sędzia pozwolił na takie ślamazarne zbieranie. Następnie wyjazd z alkomatem?
    Wbij sobie kołku raz na zawsze do swojego pustego baniaka, że wasz problem nie jest problemem drugiego zespołu.
    Tego śmiesznego Stefańskiego raczej nie powinno się czytać bo już raz pokazał na co jego stać i wszyscy no może nie twoje miasteczko mieli z niego polewkę.
    Mało istotne jest dla mnie, że przekręt został zrobiony zgodnie z regulaminem. twoim tokiem myślenia popieramy to co zrobił Tarnów z Zielonką. Nie stać was na oddanie meczu walkowerem jak zrobiła to Sparta, a też miała podobną sytuację kardową czy tak jak postąpiła Częstochowa w Rzeszowie.

    Dlatego będziecie dalej zwykłym prowincjonalnym klubikiem, który marzy i kręci jak tylko może ale celu nigdy nie osiągnie.


  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleś Ty chyba masz jakieś kompleksy mniejszości jadąc Lee. Jakże odmienna jest nasza sytuacja od Sparty, która obecnie wylatuje z Z/Z za niejeżdżącego trenera. Wbij sobie do tego pustego baniaka, że gdyby Fiałkowski zgodził się na przełożenie spotkania o godzinę to nie byłoby w ogóle tego całego cyrku. Grudziądz przegrał na torze i tego się trzymajmy. A rolki z serpentynami o ile się nie mylę to nie rozdawano w kasach tylko kibice na trybunach. Nie wspominając o tym, że z Polonią Bydgoszcz zbieranie serpentyn trwało +/- 10-15 minut i jakoś nikt nie płakał. Tylko, że taka jest Wasza małostkowość. Nie wspomnę już o preziu z Grudziądza, który o siódmej rano przechodzi przez płot, tylko po co, na co i dlaczego? Odniosę się jeszcze do tego prowincjonalnego klubiku. Nigdy we Wrocławiu nie będziecie mieli takiej organizacji jak u nas. Nie wspomnę, że gdybyśmy jakimś cudem awansowali do Ekstraligi to po Crumpie na Waszym Estadio Olimpico śladu nie będzie ...

    Nie Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleś Ty chyba masz jakieś kompleksy mniejszości jadąc Lee. Jakże odmienna jest nasza sytuacja od Sparty, która obecnie wylatuje z Z/Z za niejeżdżącego trenera. Wbij sobie do tego pustego baniaka, że gdyby Fiałkowski zgodził się na przełożenie spotkania o godzinę to nie byłoby w ogóle tego całego cyrku. Grudziądz przegrał na torze i tego się trzymajmy. A rolki z serpentynami o ile się nie mylę to nie rozdawano w kasach tylko kibice na trybunach. Nie wspominając o tym, że z Polonią Bydgoszcz zbieranie serpentyn trwało +/- 10-15 minut i jakoś nikt nie płakał. Tylko, że taka jest Wasza małostkowość. Nie wspomnę już o preziu z Grudziądza, który o siódmej rano przechodzi przez płot, tylko po co, na co i dlaczego? Odniosę się jeszcze do tego prowincjonalnego klubiku. Nigdy we Wrocławiu nie będziecie mieli takiej organizacji jak u nas. Nie wspomnę, że gdybyśmy jakimś cudem awansowali do Ekstraligi to po Crumpie na Waszym Estadio Olimpico śladu nie będzie ...

    Nie Pozdrawiam
    no prosze jakie klimaty, crump juz w ostrowie i ta fatalna organizacja we wroclawiu. koles zejdz z drzewa, stan na 2 nogach i zacznij myslec glowa a nie dupa jak malpa ktora dostala wlasnie od swojego pana banana. jeszcze raz napisze ze grudziadz nie musial sie zgodzic i przeczytaj to 100 razy a jak nie zrozumiesz to wbij to sobie do pustego baniaka. naprawde myslenie nic nie boli.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm nie w Ostrowie, chodzi o to, że to jego taka umowa ze sponsorem, który jest jednocześnie jednym ze sponsorów strategicznych ostrowskiego klubu. Po raz kolejny pokazałeś jakim jesteś bezmózgiem, który potrafi tylko bluzgać. Następna Twoja wypowiedź i nie ma żadnych argumentów. Jeszcze raz więc pytam: CO MA NASZA SYTUACJA WSPÓLNEGO Z WALKOWEREM SPARTY?! i odnieś się do wystawiania jako z/z Waszego drugiego trenera.

    "Zapomniał wół jak cielęciem był"

  39. Powrót do góry    #39
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy GKM stosując za Kowalskiego zz złamał prawo (regulamin)? Czy KMO zrobił to samo wnosząc o zbadanie alkomatem Brzozowskiego? Czy Ty, Szanowny Użytkowniku tego forum, mając możliwość zapłacenia niższego podatku, oddajesz fiskusowi większą kwotę, bo to moralne i nasze państwo będzie miało z czego wykarmić sieroty? Czy durne prawo (regulaminy, zasady postępowania itp.) wymyśla się samo? A może w Najjaśniejszej RP istnieje grupa zawodowa pretendująca do miana elitarnej, której sowicie opłacanym powołaniem jest tworzenie mądrego i sprawiedliwego prawa?:o

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie najbardziej w tej całej "zadymie" śmieszy komiczna wypowiedź Fiałkowskiego, w której płacze nad tym, że nasi nie zgodzili się na występ Risagera w meczach przeciwko Ostrowowi.


    Hubi, przestań tu pisać o jakiś Crumpach w Ostrowie, bo takie teksty to kolejny nawóz do dalszego pocenia się w tym wątku przez wiadomego chłopaczka.


  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm nie w Ostrowie, chodzi o to, że to jego taka umowa ze sponsorem, który jest jednocześnie jednym ze sponsorów strategicznych ostrowskiego klubu. Po raz kolejny pokazałeś jakim jesteś bezmózgiem, który potrafi tylko bluzgać. Następna Twoja wypowiedź i nie ma żadnych argumentów. Jeszcze raz więc pytam: CO MA NASZA SYTUACJA WSPÓLNEGO Z WALKOWEREM SPARTY?! i odnieś się do wystawiania jako z/z Waszego drugiego trenera.

    "Zapomniał wół jak cielęciem był"
    powiadasz umowa ze sponsorem :) widziales ta umowe czy tylko wiesc gminna ja niesie hehe. crump ma we wroclawiu umowe i to taka ze nie chcial nigdzie odchodzic nawet do zapyzialego ostrowa, powiedz dlaczego nie odszedl do was? tylko prosze nie mow mi ze to nizsza liga ze brak rozwoju itp. kasa pamietaj tylko kasa sie liczy.
    sparta tez miala problemy ze skladem majac jechac mecz w toruniu, stad ten przyklad, przeczytaj uwaznie starsze watki to bedziesz wiedzial jak to sie skonczylo itd. uwierz mi wroclaw mial wieksze problemy i jedyne na co wpadl to walkower. pamietaj tez o czestochowie, zero kombinowania zeby opoznic mecz, a mozna takie rzeczy robic.
    najlepiej w wiesniacki sposob walic glupa i mowic ze wszystko jest ok i zgodnie z regulaminem.
    wyladujecie na tych walkach tak jak sparta, i cale szczescie ze wroclaw juz sie opamietal bo zobaczyl ze do niczego dobrego to nie prowadzi.
    teraz ostatnia sprawa sledz.
    szkoda ze nie wiesz dlaczego byl w skladzie sledz w tym meczu , ale pewnie dlatego ze widzisz tylko swojego guru.
    wiec zapamietaj sobie ze sledz pojechal tylko dlatego bo ze strony czestochowy wystawiono z/z za angola ktory faktycznie mogl juz wtedy jechac. zwroc uwage ze w innych meczach nie bylo z/z za sledzia.

    ps to juz ostatni moj post w tym temacie

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Decyzje o wykluczeniu Gomólskiego i Nermarka Jak najbardziej sluszne! Nie wiem o co macie pretensje do sędziego? 2 Minuty to 2 MINUTY i gdyby sędzia go nie wykluczyl to grudziądzcy dzialacze mieliby pretensje. A Nermark wpadl w koleinę pociągnęlo go i się wywrócil , więc sędzie mial prawo go wykluczyć mimo , że byl to 1 luk , a jedyne pretensje możecie mieć do waszego toromistrza. Jedynie wykluczenie Miśkowiaka wzbudza kontrowersje , ale z tej kamery trudno to ocenić.
    Do obserwatorek:
    Z/Z za śledzia w następnych meczach nie bylo bo być nie moglo! Rozpoczela się runda rewanżowa i Śledź nie jest już jednym z 3 najlepszych zawodników drużyny

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...gtz-grudziadz/

    Nie pamiętam takiego precedensu, jak ten ktory miał miejsce w niedziele w Ostrowie, to jest naprawde dość haniebne, żeby dążyć do zwycięstwa po łebkach, za wszelką cene, co nie jest nie dozwolone, to nie znaczy, że powinno mieć miejsca. Czy w instrukcji obsługi robota kuchennego pisze, żeby nie wkładać rąk do środka w trakcie jego pracy? a jednak nikt tego nie robi. To wszystko było na grubym przegięciu. Fiałkowski również dopuszczał się różnych brudów w przeszłości, ale jednak nigdy nie posunął się tak daleko. Stefański do tego jeszcze drwi sobie mówiąc: przecież nie złamaliśmy regulaminu. Przyznałby się ze wszystko było by opoznic mecz, walną skruche, a nie jeszcze zwala wine na GTŻ, który tak naprawde czemu jest winny? Gdyby to był mecz z Rawiczem, Rybnikiem, czy Gdańskiem pewnie byłoby tak samo. To wszystko jest niesmaczne i tak naprawde mozliwe tylko w Polsce...

  44. Powrót do góry    #44
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czy w instrukcji obsługi robota kuchennego pisze, żeby nie wkładać rąk do środka w trakcie jego pracy?
    Jeśli wkładasz tam tylko i wyłącznie swoje ręce, wg mnie wszystko jest OK. Choć z drugiej strony, w wyśmiewanych przez wielu naszych rodaków Stanach Zjednoczonych, mógłbyś podać producenta owego robota kuchennego do sądu, właśnie za to, że nie podał informacji o niewkładaniu rąk do środka robota podczas jego pracy. No, ale taka sytuacja byłaby możliwa w latach siedemdziesiątych. Dziś, zatrudnieni przez amerykańskie koncerny prawnicy, przygotowani są prawie na każdą, nawet najbardziej absurdalna sytuację związaną z nieprawidłowym użytkowaniem danego urządzenia. Jeśli weźmiesz do ręki instrukcję dowolnego urządzenia rozprowadzanego na terenie USA, na pewno natkniesz się na jakieś zapisy dotyczące niewłaściwego użytkowania, które będą wydawały Ci się wziętymi jakby z kosmosu:)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zamknąć ten wątek bo żaden następny wpis nic nie wniesie do tej dyskusji. Od dobrych kilkunastu wpisów obserwujemy tylko wzajemne obrażanie się.

    Dodam tylko, że zwycięstwo zostało odniesione na torze, kjtóry był dobrze przygotowany i bez kontrowersyjnych decyzji sędziego (akurat siedziałem blisko zegara także decyzja o wykluczenia Adriana jak najbardziej słuszna)
    Jeżeli obydwa zespoły znajdą sie w czwórce będzie okazja do rewanżu.
    Pozdrawiam kibiców z Grudziądza :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •