Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 92

Wątek: Będzie kara dla Adriana Gomólskiego?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Będzie kara dla Adriana Gomólskiego?

    Wróciłem z meczu z Lokomotivem, włączyłem tv i akurat w ośrodku bydgoskim leciał meczyk GKM-u z Intarem. Emocje były wielkie, zarówno na torze, jak i w parku maszyn. W 11 biegu w trakcie walki na torze doszlo do kontaktu pomiedzy Gomolskim a Puszakowskim i w wyniku tego upadek zaliczył ten pierwszy. Bylo do przewidzenia ze sedzia zaliczy wynik biegu (cala sytuacja miala miejsce na ostatnim luku - ostrowianie prowadzili 8-1). Jednak dla Gomolskiego bylo to zbyt malo i sam postanowil wymierzyc sprawiedliwosc. W parku maszyn podszedl do Puszaka i go uderzył, tak uderzył w twarz. Po zamieszaniu zwiazanym z telefonami do sedziego (wiadomo o co chodzi) rowniez do budki wezwany zostal Gomolski. Przechodzac obok boksow gospodarzy na uwagę - tak się jedzi- odpowiedzial - jeszcze ****A pojedziemy.

    Kara finansowa? meczu? meczów? Niestety ale w moim mniemaniu ten koles jest zerem. Rozumiem, ze emocje, presja, ale tak sie chyba nie robi. Tym bardziej ze taki wybryk w jego wykonaniu nie byl juz pierwszym.

    Puzon skwitowal krotko - ja z dziecmi scigal sie nie bede.
    Prezes GKM-u - Gomolski juz taki jest.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myślę, że kara finansowa i wykluczenie za niesportowe zachowanie przynajmniej na jeden mecz MUSI BYĆ ! nie może być tolerowany jakiś bandyta..

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zero tolerancji dla takich zachowań. Kara meczu to za mało. Powinien być wykluczony do końca sezonu. Może to dało by mu coś do myślenia.

    Choć pewnie nie znajdzie się nikt kto wyda taką decyzję.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktos jakiegos linka do tego zdarzenia ?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Gomólski juz nie pierwszy raz pokazuje co potrafi. W niedawnym meczu w Daugavpils też gospodarze mieli do niego wiele pretensji.
    Chłopak ma talent, ale nerwy trzeba trzymać na wodzy - kara bezwględnie nie powinna go ominąć.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    No nie, to co czytam na temat tego młodego zawodnika to przechodzi moje pojęcie. Powiem prawdę, bardzo mi się podobał styl Jego jazdy na finale krajowym do IMEJ i IMŚJ. Ale takie zachowanie gówniarza wobec zawodnika przeciwnej drużyny jest haniebne i godne napiętnowania.
    Mam nadzieje że GKŻ wyciągnie surowe konsekwencje wobec tego "żużlowca-boksera".

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2008
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytat dawno zapomnianej kapeli hiphopowej z Poznania:
    "słoma u k.... z butów wystaje, k...... co wiocha to inne obyczaje".
    Widać nie potrafi przyjąć porażki z twarzą ale to prawie poznaniak z Gniezna tylko, a prawie wiadomo co oznacza.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    powinni ta wielka gwiazde profilaktycznie "usadzic" na jakis czas az sie woda sodowa w jego glowie troche odgazuje, to mu moze wyjsc tylko na dobre.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jak Gomóła taki odważny
    to ja się mogę z nim
    ustawić-ciekawe co powie :D :D :D .
    A tak na poważnie, to kara się
    należy, ale Gallopowi się zbytnio
    nie dostało, więc i Gomóle może
    się upiec...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Mecz bardzo dziwny. I slabo prowadzony przez sedziego. Ogromnie dlugie przerwy, gospodarze z torem robili to
    co chcieli. Niesluszne moim zdaniem wykluczenie Nermarka,
    gdzie sedzia dal sie nabrac na autorskie popisy przewracajacego sie Puszakowskiego. Sytuacja z Gomolskim i Puszakowskim tez smieszna - bo to bylo wyjscie z pierwszego luku, a nie drugi luk i bieg powinien zostac powtorzony! Tu ewidentny faul Puszakowskiego. O meczu mozna dodac jeszcze, ze wielu grudziadzan mialo defekty na punktowanych pozycjach, a Ostrow coz... w 2,5 zawodnika nie wygra sie meczu na wyjedzie....

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Wieśniak.
    Chyba w głowie za mało, żeby to rozwiązać w inny sposób.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    juz wielu takich kozakow bylo w speedway ale przewaznie powazny bliski kontakt z banda studzil takie zapaly na wiele lat a czasami konczyl ich kariery, nie zycze nikomu tego ale jak sam do tego nie dorosnie to tor mu pokaze jego miejsce

  13. Powrót do góry    #13
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    no i po co tyle krzyku? wszystko się wyjaśniło. chłopcy przybili żółwiki i jadą dalej;)

    mariusz puszakowski:

    Prawdziwy horror pierwsze biegi dobrze potem goście się spasowali i doganiali nas. Trochę dramaturgi trochę agresji, nie potrzebna była sprzeczka z Adrianem Gomólskim. Był tam kontakt między mną a Adrianem, była moja wina przyznaję się pociągnęło mnie trąciłem go. Naprawdę nie chciałem tak to się skończyło, gdy już opadły emocje podaliśmy sobie rękę i jest wszystko już dobrze. Taki jest sport raz ja leże raz on.

    cytat z eS'ki

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o to że za swoje zachowanie trzeba odpowiadać i mam nadzieję, że kara będzie surowa - bo tego nie można tak zostawić..

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://ww6.tvp.pl/6983,20080511713227.strona
    a tutaj mamy cała sytuacje o której mowa...
    3 materiał w wydaniu...
    oceńcie sami :)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie działa :(
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie działa :(
    mnie tam działa więc cos masz nie teges...;)

    ogólnie wiem troche wiecej niz załączonym materiale...

    Gomóła zaraz po upadku wrócił do parku maszyn i pierwsze co to poleciał do Puszaka boxu i tracił go w twarz.potem poszarpał sie troszke z jego mechanikami.potem gdy sedzia wzywał go do telefonu to przechodząc koło Mariusza boxu powiedział mu tak
    "Jeszcze ****a pojedziemy"
    tłumaczcie sobie to jak chcecie ale dla mnie koleś jest po prostu debilem.

    ale koles juz niestety ma na bani nie od dzis.w zeszłym roku w Gnieźnie skoczył z łapami do Artura Mroczki...
    w końcu ktos mu porzadnie ********i i bedzie spokój.
    Bardzo bym chciał żeby ciec do mnie wystartował...:D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 2006 w meczu Start - Falubaz gomula wywrócił Okonia(najpierw mu przywalił z łokcia a potem dokończył tyln± czę¶ci± motora). Potem chwalił się w parkingu "wy*****em Okonia". W tym samym sezonie skasował E. Sajfudinowa w zawodach młodzieżowych (złamał mu podajże rękę).

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Gomóła nic sie nie nauczył przez ten czas. Jacek go powinien nauczyć! Wie ktoś kiedy będzie powtórka tego spotkania na TVP Bydgoszcz lub nawet będzie na internecie?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    tłumaczcie sobie to jak chcecie ale dla mnie koleś jest po prostu debilem.
    Nie tylko dla Ciebie. ;)

    Gomólski zachował się jak cham i prostak. Kamery wyraźnie pokazały, jak się rzucał z łapami. A potem ma czelność opowiadać sędziemu do telefonu, do kamery i w wywiadach, że on tylko "podszedł i chciał wytłumaczyć" Puszakowskiemu. Dość ciekawe wyjaśnienie trzeba przyznać. "Podaliśmy sobie ręce". No i co z tego? Do następnego razu? To ile tych "razów" będzie, żeby w końcu zaczęli karać za chamstwo.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najrozsadniej byloby wykluczyc gowniarza z 3 najblizszych spotkan (dwumecz z Rybnikiem i rewanz z GKMem). Szczerze mowiac wiem na co stac killerow tego formatu i bardzo nie chcialbym ryzykowac zdrowia Puzona w rewanzu.

    Przypomne moze rok 1995. W meczu GKM - Start Gniezno Tomasz Kornacki powoduje upadek Jacka Gomolskiego. Podczas rewanzu w Gnieznie trybuny rownie jak meczem ekscytuja sie inforacja, ze zadny krwi "Gomola" zaplaci temu, komu uda sie wyslac do szpitala "naznaczonego" grudziadzanina.

    Niedaleko pada jablko od jabloni?

    Ross

  22. Powrót do góry    #22
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://ww6.tvp.pl/6983,20080511713227.strona
    a tutaj mamy cała sytuacje o której mowa...
    3 materiał w wydaniu...
    oceńcie sami :)
    "(...)tylko podeszłem i chciałem wytłumaczyć". No i wszystko jasne:D

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko ;]

    czy moze, ktos sciagnac ten material z tvp3 i wrzucic na jakis serwer ftp? jestem z usa i mam blad 403 o blokadzie dostepu do materialow filmowych :/

    bylbym bardzo wdzieczny :)

    Zachowanie Gomolskiego jest absurdalne moim zdaniem i powinno sie go zdyskwalifikowac na pare kolejek, bo jezeli to mu ujdzie plazem tym razem to kto wie czy nie bedzie nastepnych.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Gdyby kazdy wymierzal sprawiedliwosc w parkingu,ten gnieznienski matolek chodzilby caly czas z opuchnietym ryjkiem.
    Ciekaw jestem reakcji wladz.Znajac zycie wszysto rozejdzie sie po kosciach,tym bardziej ,ze Puszak cos mamrota ,ze nic sie nie stalo i ze podali sobie rece.Moze jednak sedzia zapisal w protokole zawodow to zdarzenie i Gomolskiemu na sucho to nie ujdzie.
    Swoja droga ,nie bylo w otoczeniu Puszaka nikogo kto wyprostowalby gowniarza kopem w zad ?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U Gomólskiego to już jest recydywa i powinien zostać przykładnie ukarany, np. karą odsunięcia od meczu. Może wtedy zanim coś zrobi to najpierw pomyśli, poza tym byłaby to przestroga dla innych.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    Powinni to umorzyć. Patrząc na sytuację Ostrowa nie dziwie się Gomólskiemu że tak wybuchł.
    Upomnienie powinien wg mnie dostać, uznajmy to za jednorazowy wyskok. Żadnych kar, dać szanse chłopakowi w tym trudnych dla jego klubu okresie :)

    Chłopie ale nie powtarzaj tego lepiej w Gdańsku :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głupek, matoł... Opanujcie się trochę ;). Gdyby Gomóła wyleciał z łapami na Puzona bez powodu, to można go od takich wyzywać, ale spójrzcie na sytuację inaczej: młody w zeszłym sezonie miał ciężką kontuzję, a po ataku Puszakowskiego znowu bez leczenia się nie obejdzie. Poniosły go nerwy, choć nie powinny. Obaj panowie nie są bez winy w całym zajściu, jednak bardziej przesadził Gomólski i owszem, powinien zostać za to ukarany. Dobrze jednak, że w porę zrozumiał, że źle zrobił i potrafił się do tego publicznie przyznać. A to się ceni, mimo wszystko. Żużlowcy to też ludzie i czasem trudno poradzić im sobie z emocjami, zwłaszcza na polskich torach. I tak się zastanawiam, czy to tylko ich wina...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Morciasz:
    Sytuacja z Gomolskim i Puszakowskim tez smieszna - bo to bylo wyjscie z pierwszego luku, a nie drugi luk i bieg powinien zostac powtorzony!
    A dlaczego?

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2007
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Gdyby Gomóła wyleciał z łapami na Puzona bez powodu, to można go od takich wyzywać, ale spójrzcie na sytuację inaczej: młody w zeszłym sezonie miał ciężką kontuzję, a po ataku Puszakowskiego znowu bez leczenia się nie obejdzie.
    No i czy to jest powód, żeby dawać w gębę zawodnikowi i przy okazji mechanikom? W takim razie Kościecha, Dobrucki, Jonsson czy inni, którzy mają w pamięci kontuzje przekreślające im mnóstwo występów mają teraz dawać po gębie każdemu, kto stworzy niebezpieczną sytuację na torze? No proszę Cię.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i czy to jest powód, żeby dawać w gębę zawodnikowi i przy okazji mechanikom? W takim razie Kościecha, Dobrucki, Jonsson czy inni, którzy mają w pamięci kontuzje przekreślające im mnóstwo występów mają teraz dawać po gębie każdemu, kto stworzy niebezpieczną sytuację na torze? No proszę Cię.
    Poniosły go nerwy, choć nie powinny.

    (...) bardziej przesadził Gomólski i owszem, powinien zostać za to ukarany.

    Czytanie ze zrozumieniem. To nie powód, a próba wczucia się w sytuację Gomóły.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ziemo, piszesz zebysmy sie opanowali bo wtykamu mu od glupka i matola, a zachwile zakladasz temat i kibicow ktorzy gwizdza i spiewaja nazywasz chamstwem. Troche masz niewywazone pojecie chamstwa. Gomolski to wiesniak, zpo jego ryju widac ze to powinno traktorem po polu jezdzic.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ziemo, piszesz zebysmy sie opanowali bo wtykamu mu od glupka i matola, a zachwile zakladasz temat i kibicow ktorzy gwizdza i spiewaja nazywasz chamstwem. Troche masz niewywazone pojecie chamstwa. Gomolski to wiesniak, zpo jego ryju widac ze to powinno traktorem po polu jezdzic.
    Ale ja nigdzie nie napisałem, że popieram zachowanie Gomóły! Ba, napisałem, że źle zrobił, ale to nie powód, żeby go zaraz wyzywać od głupka i matoła. Bo takie wyzywanie powoduje właśnie, że w zawodnikach na nowo się gotuje i później robią oni różne głupstwa. Chamstwo trzeba tępić, ale nie przy pomocy chamstwa!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w końcu ktos mu porzadnie ********i i bedzie spokój.
    Bardzo bym chciał żeby ciec do mnie wystartował...:D:D
    Wielki Machciu z Wielkiego Gdańska by mu pewnie chętnie ********ił. Taki ma obyczaj, że jak mu ktoś sie nie podoba to dla formalności dostanie łomot.
    Lepiej zastanów się dwa razy, bo zapewne za rok będziecie go próbowali podkupić, jak wiele gwiazdek z Gniezna (bo kim jechać, nie?). W końcu jak się samemu nic wychować nie potrafi to trzeba kupować... albo lać po mordzie?? (ale co miasto to inny obyczaj)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Wielki Machciu z Wielkiego Gdańska by mu pewnie chętnie ********ił. Taki ma obyczaj, że jak mu ktoś sie nie podoba to dla formalności dostanie łomot.
    Lepiej zastanów się dwa razy, bo zapewne za rok będziecie go próbowali podkupić, jak wiele gwiazdek z Gniezna (bo kim jechać, nie?). W końcu jak się samemu nic wychować nie potrafi to trzeba kupować... albo lać po mordzie?? (ale co miasto to inny obyczaj)
    ale nam dowaliles.
    normalnie az sie zaczerwienilem.
    co do Gomolskiego to powiem tak, najpierw ******** od Machcia a potem podpis. a jak nie podpisze to ja mu ********e.
    a teraz ide do watku CHAMSTWO WŚRÓD KIBICÓW ŻUŻLA, trza chamow powyzywac.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze piszesz Mortiis..jestem Wielki.
    na pewno nie stał bym jak Puzon i dał sie lać po ryju.
    Czaisz kwestię czy jeszcze cos Ci wytłumaczyć?

    Ty pewnie byś się jeszcze nastawił zeby ktoś Ci w***** co?

    ide z GKSIAKIEM kogos powyzywać :D:D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zero tolerancji dla takich zachowań. Kara meczu to za mało. Powinien być wykluczony do końca sezonu. Może to dało by mu coś do myślenia.

    Choć pewnie nie znajdzie się nikt kto wyda taką decyzję.

    no pewnie niech go dożywotnio wykluczą.

    swoją drogą znając stosunek PZMłotu i GKSŻ do KMO Gomóła zostanie bardzo surowo ukarany

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Nie jest to wydarzenie bez precedensu, już wcześniej wielki polski żużlowiec Tomasz Gollob w mordę lał Bajerskiego (a jeszcze wcześniej Craiga Boyce'a podczas GP).
    I co się wtedy stało? Nic się nie stało. Jeśli ma zostać zachowana jakaś przyzwoitość to Gomólskiemu też krzywda stać się nie może. 2 500 zł kary i wykluczenie na 3 mecze w zawieszeniu na 6 miesięcy - góra na tym się skończy, jeśli w ogóle ta sprawa wtoczy się na drogi formalne.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    swoją drogą znając stosunek PZMłotu i GKSŻ do KMO Gomóła zostanie bardzo surowo ukarany
    Swoja droga znajac stosunek KMO do polskiego zuzla (afery korupcyjne,bandyta Gomolski) to jak najbardziej sie nalezy.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znaj±c nasze realia skończy się tak jak z jednym z sędziów, którego zawieszono w listopadzie na cztery miesi±ce.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze piszesz Mortiis..jestem Wielki.
    na pewno nie stał bym jak Puzon i dał sie lać po ryju.
    Czaisz kwestię czy jeszcze cos Ci wytłumaczyć?

    Ty pewnie byś się jeszcze nastawił zeby ktoś Ci w***** co?

    ide z GKSIAKIEM kogos powyzywać :D:D
    No to *****iście, też zaraz tam sobie pokrzyczę, ale jak będzie trzeba gdzieś nawrzucać Gdańskowi to na pewno będe tam pierwszy! :D ...żeby nie było, że się nadstawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłem na meczu i widziałem całe zdarzenie na żywo i nie wydaje mi się zeby puzon zrobił to specjalnie po prostu go trochę zarzuciło, ale to co zobaczyłem wieczorem w telewizji to mnie przeraziło to jest po prostu chamstwo za takie zachowanie powinny być kary zawieszenia np. na 3 mecze tym bardziej że jest to młody ,,sportowiec" ciekawe jakie wnioski z tego będą wyciągnięte,

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    To już nie pierwszy taki wybryk ze strony Gomólskiego, ktoś powinien mu dac w gębę raz, a porządnie i może wziąłby sobie to do serca. Aż żałuję, że na mnie nie trafił :)
    Nie sądzę by jednak spotkała go jakaś kara ze strony GKSŻ. Przecież we władzach jest Piotr Szymański.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Nie jest to wydarzenie bez precedensu, już wcześniej wielki polski żużlowiec Tomasz Gollob w mordę lał Bajerskiego (a jeszcze wcześniej Craiga Boyce'a podczas GP).
    nie w mordę, a w kask, a wcześniej to Boyce Tomka uderzył raczej.

    co do Gomólskiego..
    widać, że chłopak ma problemy ze sobą, bo nie po raz pierwszy oglądamy tego typu wyskok. Należy mu się kara i wizyta u psychologa.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Czyli kask nosi się na kolanie?
    Co do Boyce-Gollob racja: było zupełnie odwrotnie, widać, że pamięć dostosowuje się do własnej wersji wydarzeń.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten gość wyraźnie pracuje na to, by mieć wrogów w całym kraju. Jak tak dalej pójdzie, to dojdzie do takiej sytuacji, że np. podczas jakiś zawodów rangi mistrzostw świata, rozegranych w Polsce, będzie wygwizdywany i bluzgany przez swoich.

    Sam jeździ niebezpiecznie, a jeszcze ma pretensje do przeciwnika, który wpadł w dziurę.

    Kurczę, wczoraj dał nam nadzieję na korzystny wynik,że uda się wygrać, a później taką szopkę odstawił. Szkoda gadać.

    Jeśli by jakiejś osobie przyszło bronić i tłumaczyć ten niecny czyn, to automatycznie stawia się w jednym szeregu z idiotami, którzy za każdym razem w debilny sposób tłumaczyli występki H.

    Trochę nie w temacie, ale wątku meczowego nie ma. Gratulacje dla GKM-u

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •