Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 110

Wątek: CO CIESZY I BOLI POZNAŃSKICH KIBICÓW SPEEDWAYA?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CO CIESZY I BOLI POZNAŃSKICH KIBICÓW SPEEDWAYA?

    Witam fanów speedwaya z Poznania i całej Polski! ! !

    Kibicu, byłeś na zawodach żużlowych w Poznaniu, uważasz, że zawody nie były przeprowadzone tak jak powinny, albo wręcz przeciwnie czułeś się jak na zawodach Grand Prix; masz sugestie, pomysł, porade dla usprawnienia działania klubu.

    NAPISZ CO CIĘ CIESZY LUB BOLI!

    Myślę, że władze klubu i kibice chętnie poczytają takie forum.


    Proszę także o sugestie kibiców przyjezdnych z całej Polski, którzy mieli przyjemność zasiąść na trybunach poznańskiego owalu.

    Oczywiście obowiązuje pełna kultura wypowiedzi!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NAPISZ CO CIĘ BOLI!
    Mnie po wczorajszej imprezie boli gardło,nie pamiętam kiedy tak zmarzłem.
    Kibic siedzący obok marudził,że musi siedzieć na mokrej ławce,więc jego pewnie dzisiaj boli coś innego :D

    Uważam,że na taki temat jest jeszcze stanowczo za wcześnie.O jakieś trzy,cztery lata.Klub dopiero zaczyna i jeszcze dużo czasu musi minąć zanim wszystko będzie w miarę działało.
    Musimy być dzielni i zachowywać się jak prawdziwi kibice :)

    Ja na przykład wczoraj po komunikacie spikera o opóźnieniu zawodów z powodu koniecznych prac na torze i prawie natychmiastowym zjeździe ciągnika z tegoż toru i trzydziestominutowej ciszy zamknąłem oczy i zobaczyłem wtedy gromadę ludzi uzbrojonych w łopaty,grabie i ze trzy traktory pracowicie uwijające się na golęcińskim owalu.To pozwoliło mi później nie zwracać uwagi na inne irytujące drobiazgi :)

    W niedzielę ma być kilkanaście stopni więc niczego się nie boję i stawię czoła wszystkiemu co przygotował dla mnie mój klub.
    Zapowiada się super mecz i tylko to tak naprawdę się liczy.



  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszmy sie faktem ze mamy żużel w poznaniu i przestańmy narzekać, z biegiem czasu wszystko sie ustabilizuje i będziemy mieli w pełni zorganizowany klub i co tam jeszcze chcecie... :P

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do wad klubu to dla mnie jest tylko jedna - PROWADZĄCY! To jest czarny sport, brakuje mi emocji spikera, werwy, charyzmy. Inni spikerzy to mają. Prowadzi żużel jak jakieś przedstawienie dla dzieci. To oczywiście moja opinia.

    RESZTA JEST SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja przeciwnie niż przedmówcy nie jestem zadowolony z tego jak wyglądają niektóre zawody w Poznaniu. Drugoligowy sezon pominę bo to początki, w poprzednim zdarzały się opóżnienia startu zawodów też można zrozumieć, ale to już kolejny sezon a wczorajsze zawody pokazały, że zmian nie widać. Ciekawe jak zarząd wytłumaczy opóżnienie jak mecz bedzie transmitowany live, w zeszłym sezonie zwalano winę na próbę toru, teraz jej niema, jestem ciekaw? Zresztą próba toru powinna się odbywać na tyle wcześnie żeby nie opóżniać zawodów. Jak w zawodach ogólnokrajowych może nie być prezentacji zawodników tak jak wczoraj?? Ile razy można powtarzać błąd ze zbyt mała liczbą programów(wejściówek) tak jak na sparingu z Gnieznem? Duże grono osób nie widziało początkowych biegów tego sparingu bo stali w kolejce po programy które się drukowały. Fajnie, że jest żużel w to nikt nie watpi, ale poprzeczkę trzeba sobie podnosić, a nie lekceważyć błędy raz już popełnione.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszmy sie faktem ze mamy żużel w poznaniu i przestańmy narzekać, z biegiem czasu wszystko sie ustabilizuje i będziemy mieli w pełni zorganizowany klub i co tam jeszcze chcecie... :P
    Popatrz ile klubów już nieistnieje bo dużo osób myślało podobnie; jakoś to będzie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi sie właśnie bardzo podoba spiker, nawet miałem okazje zamienić z Panem Jackiem kilka słów bardzo sympatyczny , i fajnie prowadzi zawody , nie mam zastrzeżeń

    ale to już jak kto woli każdy ma swoje zdanie na dany temat :P

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek Dreczka OK

    Pan Jacek Dreczka jak najbardziej pozytywna ocena:) ale co do wczorajszego "pomagiera" to szkoda słów...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja przeciwnie niż przedmówcy nie jestem zadowolony z tego jak wyglądają niektóre zawody w Poznaniu. Drugoligowy sezon pominę bo to początki, w poprzednim zdarzały się opóżnienia startu zawodów też można zrozumieć, ale to już kolejny sezon a wczorajsze zawody pokazały, że zmian nie widać. Ciekawe jak zarząd wytłumaczy opóżnienie jak mecz bedzie transmitowany live, w zeszłym sezonie zwalano winę na próbę toru, teraz jej niema, jestem ciekaw? Zresztą próba toru powinna się odbywać na tyle wcześnie żeby nie opóżniać zawodów. Jak w zawodach ogólnokrajowych może nie być prezentacji zawodników tak jak wczoraj?? Ile razy można powtarzać błąd ze zbyt mała liczbą programów(wejściówek) tak jak na sparingu z Gnieznem? Duże grono osób nie widziało początkowych biegów tego sparingu bo stali w kolejce po programy które się drukowały. Fajnie, że jest żużel w to nikt nie watpi, ale poprzeczkę trzeba sobie podnosić, a nie lekceważyć błędy raz już popełnione.
    Ja proponuję aby na faktyczną ocenę tego jak jest poczekać na zawody, przed którymi nie będzie opadów deszczu. Wówczas będzie można powiedzieć, czy są opóźnienia i jak wyglądała organizacja zawodów. Wczoraj równie dobrze o 12.00 mógł pójść komunikat, że zawody są odwołane i pewnie nikt by nie mówił, że w Poznaniu nie potrafią. Tor doprowadzono do stanu używalności i to duży plus, który niektórym przesłaniają minusy:)

    Pozdrawiam
    Panie Damianie oczywiście, plusem jest doprowadzenie toru do stanu używalności. Ja naprawde nie mam zamiaru negować wszystkiego co związane z PSŻtem. Chodzę na zawody od początku istnienia klubu, zaliczyłem wszystkie, chodziłem na Poloneza, jeździłem do Leszna, Gorzowa, Ostrowa, Gniezna, Turnieje Grand Prix mi nie są obce, polskie jak i zagraniczne, odwiedzam tory w Wielkiej Brytanii, Niemczech. Naprawdę niechwaląc się mam rozeznanie w tej dyscyplinie. Niech Pan mi wierzy lekceważenie kibica niekorzystnie wpływa na stan klubowej kasy. Trzeci sezon PSŻ i co widać? Te same błędy co w zeszłym sezonie. Klub, który chce się rozwijać powinien do najmniejszych szczegółów przykładać wagę. Szczytem jest brak prezentacji w imprezie rangi krajowej. Kibic płaci, kibic wymaga. Otoczka też jest częścią zawodów.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam fanów speedweya z Poznania i całej Polski! ! !

    Kibicu, byłeś na zawodach żużlowych w Poznaniu, uważasz, że zawody nie były przeprowadzone ze strony klubu tak jak powinny, zostałeś arogancko potraktowany przez pracownika klubu lub ochrony, stałeś w kilometrowej kolejce po bilet, masz sugestie, pomysł, porade dla usprawnienia działania klubu.

    NAPISZ CO CIĘ BOLI!

    Myślę, że zarząd i kibice chętnie poczytają takie forum.

    Temat nie powstaje żeby działać na niekorzyść PSŻ Poznań, ma być formą pomocy, podpowiedzi jak uszczęśliwić Poznańskiego kibica.

    Proszę także o sugestie kibiców przyjezdnych z całej Polski, którzy mieli przyjemność zasiąść na trybunach poznańskiego owalu.

    Oczywiście obowiązuje pełna kultura wypowiedzi!
    Panie ANTYKOWALIK człowieczku lecz się.Co cię boli ty to wygladasz mi na prawdziwego konfidenta...........Nie cierpie takich ludzi.......Wczoraj płakał ze nie może sie doczekac prawdziwego scigania na Golęcinie dzisiaj płacze że są kolejki przed kasamo ( i o to chodzi ) że mecz się zaczyna pół godziny pózniej,że ławka jest mokra ..........Chłopie (lub niewiasto ) zapisz się do klubu szachowego nie będziesz miał takich problemów a jak ci nie pasują szachy to jedz na inny stadion gdzie wszystko jest ok i odczep sie od dzialaczy i kibiców PSŻ-tu

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam fanów speedweya z Poznania i całej Polski! ! !

    Kibicu, byłeś na zawodach żużlowych w Poznaniu, uważasz, że zawody nie były przeprowadzone ze strony klubu tak jak powinny, zostałeś arogancko potraktowany przez pracownika klubu lub ochrony, stałeś w kilometrowej kolejce po bilet, masz sugestie, pomysł, porade dla usprawnienia działania klubu.

    NAPISZ CO CIĘ BOLI!

    Myślę, że zarząd i kibice chętnie poczytają takie forum.

    Temat nie powstaje żeby działać na niekorzyść PSŻ Poznań, ma być formą pomocy, podpowiedzi jak uszczęśliwić Poznańskiego kibica.

    Proszę także o sugestie kibiców przyjezdnych z całej Polski, którzy mieli przyjemność zasiąść na trybunach poznańskiego owalu. Panie ANTYKOWALIK człowieczku lecz się.Co cię boli ty to wygladasz mi na prawdziwego konfidenta...........Nie cierpie takich ludzi.......Wczoraj płakał ze nie może sie doczekac prawdziwego scigania na Golęcinie dzisiaj płacze że są kolejki przed kasamo ( i o to chodzi ) że mecz się zaczyna pół godziny pózniej,że ławka jest mokra ..........Chłopie (lub niewiasto ) zapisz się do klubu szachowego nie będziesz miał takich problemów a jak ci nie pasują szachy to jedz na inny stadion gdzie wszystko jest ok i odczep sie od dzialaczy i kibiców PSŻ-tu

    Oczywiście obowiązuje pełna kultura wypowiedzi!
    O! Jedyny prawdziwy kibic PSŻtu, z krwi i kości. Jesteś prawdziwy tak jak napis na szaliku PSŻtu "Wierni tradycji", jakiej tradycji? Druga sprawa to dzieci powinny o tej porze spać. Konfident - nie używaj słów których nie rozumiesz.

    Nie płakałem, że ławka mokra to po pierwsze. Nie płakałem, że kolejki przed kasami były to po drugie. Będzie po trzecie; umiesz do tylu liczyć?
    Po trzecie: nie będę mówił kogo rodzice mieli refleks jak Kasparov, po każdym "ruchu" 30 minut przerwy dla namysłu czy dobrze robią.

    Nie "odczepie się" nawet jak naskarżysz mamie.
    Dzieci spać.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam fanów speedweya z Poznania i całej Polski! ! !

    Kibicu, byłeś na zawodach żużlowych w Poznaniu, uważasz, że zawody nie były przeprowadzone ze strony klubu tak jak powinny, zostałeś arogancko potraktowany przez pracownika klubu lub ochrony, stałeś w kilometrowej kolejce po bilet, masz sugestie, pomysł, porade dla usprawnienia działania klubu.

    NAPISZ CO CIĘ BOLI!

    Myślę, że zarząd i kibice chętnie poczytają takie forum.

    Temat nie powstaje żeby działać na niekorzyść PSŻ Poznań, ma być formą pomocy, podpowiedzi jak uszczęśliwić Poznańskiego kibica.

    Proszę także o sugestie kibiców przyjezdnych z całej Polski, którzy mieli przyjemność zasiąść na trybunach poznańskiego owalu. Panie ANTYKOWALIK człowieczku lecz się.Co cię boli ty to wygladasz mi na prawdziwego konfidenta...........Nie cierpie takich ludzi.......Wczoraj płakał ze nie może sie doczekac prawdziwego scigania na Golęcinie dzisiaj płacze że są kolejki przed kasamo ( i o to chodzi ) że mecz się zaczyna pół godziny pózniej,że ławka jest mokra ..........Chłopie (lub niewiasto ) zapisz się do klubu szachowego nie będziesz miał takich problemów a jak ci nie pasują szachy to jedz na inny stadion gdzie wszystko jest ok i odczep sie od dzialaczy i kibiców PSŻ-tu

    Oczywiście obowiązuje pełna kultura wypowiedzi!
    O! Jedyny prawdziwy kibic PSŻtu, z krwi i kości. Jesteś prawdziwy tak jak napis na szaliku PSŻtu "Wierni tradycji", jakiej tradycji? Druga sprawa to dzieci powinny o tej porze spać. Konfident - nie używaj słów których nie rozumiesz.

    Nie płakałem, że ławka mokra to po pierwsze. Nie płakałem, że kolejki przed kasami były to po drugie. Będzie po trzecie; umiesz do tylu liczyć?
    Po trzecie: nie będę mówił kogo rodzice mieli refleks jak Kasparov, po każdym "ruchu" 30 minut przerwy dla namysłu czy dobrze robią.

    Nie "odczepie się" nawet jak naskarżysz mamie.
    Dzieci spać.
    Człowieku ty naprawde się lecz !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Mam pytanie do Wielmożnego Pana mkowalika.

    Może nie jestem w temacie, ale czy zwrot SPEEDWEYA to jakiś synonim Harleya? :D:D:D

    Byłbym niezmiernie rad, gdyby Wielce Szanowny Pan raczył ten zwrot opinii publicznej licznie zgromadzonej na tymże forum wytłumaczyć? :D




  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi sie właśnie bardzo podoba spiker, nawet miałem okazje zamienić z Panem Jackiem kilka słów bardzo sympatyczny , i fajnie prowadzi zawody , nie mam zastrzeżeń

    ale to już jak kto woli każdy ma swoje zdanie na dany temat :P
    Nie twierdzę że Pan Jacek jest niesympatyczny, ale to nie chodzi o to żeby był sympatyczny lub nie, tylko żeby traktował żużel jak naprawdę poważny i pełen emocji sport!! On cały mecz mówi jednym tonem, kiedy człowiek choć raz słyszał dobrego spikera wie o czym mówię

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    On cały mecz mówi jednym tonem, kiedy człowiek choć raz słyszał dobrego spikera wie o czym mówię
    Czy można prosić o przykłady? Bo akurat podejścia stricte emocjonalnego Jackowi odmówić nie można :)

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sformuowanie "speedwey-a" to delikatne spolszczenie angielskiego słowa speedway. Myślę, że spotkał się Pan z tym określeniem podczas licznych relacji z zawodów, oglądanych w ogólnodostępnym PolsacieSport, w relacjach Tomasza Lorka. Wydaje mi się, że godniej prezentuje się słowo speedwaya niż żużla.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wanilia2914

    Poziom ostatniej wypowiedzi - bez komentarza.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ze "speedway'em" tak, natomiast Pan wybaczy, ale "speedwey" to dla mnie absolutne novum. Brzmi to dziwnie, nawet w ustach z lekka sepleniącego Lorka...

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze "speedway'em" tak, natomiast Pan wybaczy, ale "speedwey" to dla mnie absolutne novum. Brzmi to dziwnie, nawet w ustach z lekka sepleniącego Lorka...
    Doprawdy chylę czoła, tu mnie kolega złapał. Moj błąd. Wielbłąd.
    Jeśli chodzi o Lorka to nie można stwierdzić czy mówi on speedwey czy speedway. Poprawna pisownia oczywiscie speedway.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote][quote]
    Po trzecie: nie będę mówił kogo rodzice mieli refleks jak Kasparov, po każdym "ruchu" 30 minut przerwy dla namysłu czy dobrze robią.
    Czy to Ty mówiłeś o kulturze wypowiedzi,czy mi się zdawało? Poza tym: "czyi" a nie "kogo". Ale spoko, do matury nadrobisz.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2008
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie o co chodzi z tą prezentacją? Według mnie nie było to nie było i tyle ale żeby pisać o tym kilka razy i to w kilku tematach?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Mkowalik ja mam rozwiązanie. Zróbmy strajk pod klubem że musi być idealnie nie inaczej, że musi być tak hmmm mkowalikowo :) bo przeciez nie ma mowy o błędach. Ty jesteś idealny a z tym spedwayem to przecież ty wymyśliłeś to słowo a świat Ci ukradł.


    IIII teraz uwaga wiem kim jesteś, hmmm mam dwa typy i uzasadnię dlaczego:

    Nasz ulubieniec PIKI: Twje wypowiedzi są tak samo mało konkretne i tak samo tchórzowskie. Tak samo słabo się podszywasz i tak samo przemawia przez ciebie jakaś żużlowa frustracja (może jakiś 2 ligowy klub)

    Chuck Norris: Sam sobie ospowiedz wszechwiedzący idealisto

    Pozdrawiam:)


    Mniemam, że skoro prezentacji nie było to pewnie dlatego, że pogoda była na tyle niepewna, żę sędzia nakazał jak najszybsze rozegranie zawodów. Nast. razem jak przyjdziesz na mecz to zgłoś się do siedziego i powiedz, że jesteś on wtedy napewno się poprawi :D

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie czy nie możecie "mkowalik" zostawić w spokoju. Przecież jak przestaniecie odpowiadać na durne posty tego chłopczyka (no chyba że dziewczynik) to "mkowalik" przestanie tutaj wypisywać bzdety i przenieśie się może na inne forum.

    Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców czarnego sportu i tych normalnych inaczej również.
    PSŻ POZNAŃ
    Speedway Fan Skorpiony

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zamieszczonych postach wniosek można wysunąć prosty: my najwierniejsi jedyni fani PSŻtu zawsze mamy racje(przecież kupujemy kiełbaske i piwo na meczu, gadżety w barwach klubu{biało-czarna czapka z daszkiem} poprostu jesteśmy naj), nikt nie może wytykać nam błędów, nawet jak coś jest źle przygotowane podczas meczu to cichosza niewolno mówić o tym głośno, tyko na bramie i na trybunach pokrzyczymy; kur.. to mi się nie podoba i to i to. Pozatym na forum sami poloniści, co jeden to dokładniej prześwietla wypowiedzi żeby tylko zmienić temat. Każda wypowiedź nie pasująca zagorzałym i oddanym "niedzielnym" kibicom jest szykanowana. Ludzie krytyka, a raczej lekceważenie jej może tylko zaszkodzić.
    Mała uwaga; jeżeli mnie ktoś obraża to wybacz kogego...

    Myślałem, że fajnie będzie podyskutować na tematy drażliwe, ale jak dyskutować skoro nie ma z kim, niestety.

    Więc proponuję tym, którzy buńczucznie uważają się za najlepszych kibiców PSŻtu, a żużlem interesują się od trzech sezonów trochę pokory.
    ...żebyśmy za 5 lat nie wspominali jak fajnie było mieć żużel w Poznaniu.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Mkowalik ja mam rozwiązanie. Zróbmy strajk pod klubem że musi być idealnie nie inaczej, że musi być tak hmmm mkowalikowo :) bo przeciez nie ma mowy o błędach. Ty jesteś idealny a z tym spedwayem to przecież ty wymyśliłeś to słowo a świat Ci ukradł.


    IIII teraz uwaga wiem kim jesteś, hmmm mam dwa typy i uzasadnię dlaczego:

    Nasz ulubieniec PIKI: Twje wypowiedzi są tak samo mało konkretne i tak samo tchórzowskie. Tak samo słabo się podszywasz i tak samo przemawia przez ciebie jakaś żużlowa frustracja (może jakiś 2 ligowy klub)

    Chuck Norris: Sam sobie ospowiedz wszechwiedzący idealisto

    Pozdrawiam:)


    Mniemam, że skoro prezentacji nie było to pewnie dlatego, że pogoda była na tyle niepewna, żę sędzia nakazał jak najszybsze rozegranie zawodów. Nast. razem jak przyjdziesz na mecz to zgłoś się do siedziego i powiedz, że jesteś on wtedy napewno się poprawi :D
    Jak brakuje Ci logicznych argumentów to odrazu twierdzisz, że ktoś się podszywa pod kogoś. Człowieku jak stosujesz takie praktyki to zostaw to dla siebie, pierwszy moj login na tym forum i ostatni to mkowalik. Żeby drugoligowa frustracja nie przemawiała za Tobą za dwa sezony.
    A po Twojej wypowiedzi sądzę, że zbyt dużo czasu spędzasz na forach internetowych, a za mało w realnym świecie, często używany przez Ciebie zwrot "hmmm" nie wygląda zbyt dobrze. Wypowadanie sie bez takch przerw naprawdę poprawia wizerunek osoby wypowiadającej się.

    A co do pogody to każdy widział jaka była. Od 16.10 kiedy zakończono prace na torze do 16.30 nic się nie działo, wystarczająca ilosć czasu na przeprowadzenie prezentacji.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze zaczynacie sie klocic a nie rozmawiac o problemach klubu. Zalozyciel tego watku chyba nie mial na celu krytyki tylko wskazanie co mozna by poprawic... ale byc moze sie myle.

    Ze spraw organizacyjnych to mnie "boli":

    1) zamykanie przejscia przy parku maszyn od strony stadionu lekkoatletycznego! Stoi tam zawsze jakis lysy glupek i kaze ludziom przeskakiwac na bieznie. O wiele lepiej by bylo gdyby metalowy plot byl ustawiany wzdluz parku maszyn - i zostawione bylo przejscie dla kibicow.

    2) to, ze nie mozna wejsc na stadion od strony torow - byloby o wiele wygodniej kibicom przychodzacym od strony jez. Rusalki.

    3) o tym, ze zawsze na poczatku jest opoznienie to juz nawet nie bede wspominal bo to jest chyba bariera nie do przeskoczenia :)

    4) mozna by pomyslec o sprzedawaniu biletow z samochodow na parkingu, tak jak to ma miejsce przed innymi stadionami. Kolejki przy kasach bylyby o wiele mniejsze. a kazdy kibic zdazyl by na punktualnie :) rozpoczynajace sie zawody.

    A ze spraw innych, to mam tylko nadzieje, ze doping w tym sezonie bedzie coraz lepszy oraz, ze Jankes i Suchy beda jezdzic jak Skora, czego im bardzo mocno zycze!!


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz próbuje obrócić w żart to że jesteś prowokatorem z rodzaju tych co się uaktywniają jak jest za dobrze:) Jesteś frustratem, który usiłuje szukać dziury w całym. Hmmmm jak sobie pomyślę to wyobrażam sobie ciebie jako podjudzacza, który próbuje coś załatwić dla siebie deprecjonując pracę innych. Gorąca prośba ode mnie (choć pusta bo mamy deokrację) zamilcz!!!! :)


    Mi się najbardziej nie podoba w poznaniu na stadionie to fakt, że nie mam do czego się doczepić:)

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat ma na celu pokazanie głosem kibiców, co można poprawić w sprawach organizacyjnych.

    Tylko ktoś niespełna rozumu działałby na niekorzyść klubu, któremu kibicuje, zapewniam, że nie posiadam żółtych papierów więc jako kibic PSŻtu nie mam zamiaru działać na niekorzyść klubu.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz próbuje obrócić w żart to że jesteś prowokatorem z rodzaju tych co się uaktywniają jak jest za dobrze:) Jesteś frustratem, który usiłuje szukać dziury w całym. Hmmmm jak sobie pomyślę to wyobrażam sobie ciebie jako podjudzacza, który próbuje coś załatwić dla siebie deprecjonując pracę innych. Gorąca prośba ode mnie (choć pusta bo mamy deokrację) zamilcz!!!! :)


    Mi się najbardziej nie podoba w poznaniu na stadionie to fakt, że nie mam do czego się doczepić:)
    Gorąca prośba do ludzi mających zamiar zabrać głos w tym temacie: przeczytajcie Go dwa razy zanim zaczniecie pisać w tonie cytowanej osoby.

    Ostatnie zdanie jest bardzo budujące: wyrażenie opinii w temacie to się chwali.
    Wszystko Ci się podoba i pięknie. Jednocześnie jak Ci się wszystko podoba to nie widzę powodu żebyś nadal zabierał głos w tym temacie.

    Dziękuję za wypowiedź.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2008
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZMIANA TEMATU

    Temat został zmieniony, rzeczywiście była to niesprawiedliwość wobec włodarzy klubu.
    Przepraszam , w końcu Oni Poznaniowi żużel dali:)

    Teraz piszczie co Was cieszy, a co boli w sprawach organizacyjnych.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote

    4) mozna by pomyslec o sprzedawaniu biletow z samochodow na parkingu, tak jak to ma miejsce przed innymi stadionami. Kolejki przy kasach bylyby o wiele mniejsze. a kazdy kibic zdazyl by na punktualnie :) rozpoczynajace sie zawody.


    [/quote]

    Klub sprzedaje bilety z samochodu. Tylko że od strony Sołacza :)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4) mozna by pomyslec o sprzedawaniu biletow z samochodow na parkingu, tak jak to ma miejsce przed innymi stadionami. Kolejki przy kasach bylyby o wiele mniejsze. a kazdy kibic zdazyl by na punktualnie rozpoczynajace sie zawody.
    ??? Przeciez zawsze sa tak sprzedawane jak jest spodziewana duza frekwencja. Jeden stoi na parkingu przed kasami drugi przy barach naprzeciwku jednostki wojskowej :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a to przepraszam, nie zauważyłem bo zazwyczaj mam bilet dzień przed meczem więc przez parking przemykam bardzo szybko.

    a czy ktoś może mi powiedzieć czy da się coś zrobić z moim bólem nr 1 - czyli zamykaniem przejścia przy parku maszyn?? :)

  34. Powrót do góry    #34
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Mnie uszy bolą kiedy słyszę doping z playbacku...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2007
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) Rozumiem, że w Gorzowie wszystkie mecze rozpoczynają się z opóźnieniem?:) Też taka refleksja:)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damianie mozesz wyjasnic swoją wypowiedz bo chyba znow strzeliłeś sobie samobója? ;)

    To też taka moja refleksja

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian jest jak Zawisza Czarny. Wierny do końca. Cokolwiek. Czasami warto nie siadać do kompa skoro się widzi ,że wszyscy mają takie samo zdanie co do notorycznych i wielominutowych opóznień które psują spotkanie i tych początkujących (szczgólnie ich) odsuwają od czarnego sportu aby walczyć tylko o co? Właśnie o co?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ja odpowiem na pytanie z tematu.
    ciesza mnie gorace laski i zimne piwo, a boli mnie glowa jak zanosi sie na zmiane pogody lub po ostrym chlaniu.
    dziekuje.


    dla mnie watek bez sensu ot co.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie obserwuję a jakim kierunku wędruje ten "przeprzemyślany" temat i hmmm cóż jeszcze ze cztery offowe posty i temat śmietnik się zrobi.


    Acid true temat poemat poza próbami nie ma o czym gadać

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "CO CIESZY I BOLI POZNAŃSKICH KIBICÓW SPEEDWAYA?" - watek anty-pan-Damian ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi tam opóźnienia nie robią problemu :p uwielbiam żużel i wiem ze warto czekać :)
    a to co mnie ostatnio zszokowało to pijany ochroniarz który stał przy wejściu do recepcji 5 minut mówiłem mu ze chce wejść do bufetu :P no cóż ochroniarz tez człowiek :P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed 30 minutami sędzia Najwer za pośrednictwem dobrze Państwu znanego spikera Jacka Dreczki poinformował w Gorzowie, że zawody rozpoczną się z 30 minutowym opóźnieniem. Przypomnę, że w Gorzowie padało, ale rozłożone były na torze folie, które złagodziły skutki opadów deszczu. Dodam, że od 11 trwały prace na torze. I tutaj nasuwa mi się pytanie: Czy działacze w Gorzowie podobnie jak w Poznaniu są na tyle nieudolni, że nie potrafią należycie przygotować zawodów czy po prostu warunki atmosferyczne to coś, co może naprawde utrudnić im przygotowanie toru?
    No nie mogłem się powstrzymać :D
    Co z tego wynika? jak sie chce to mozna... :). Brawo dla wladz Klubu z Gorzowa w ciagu 2 godzin po ustaniu obfitych opadow zdolali doprowadzic stan Toru do porządku. W naszym klubie nie wystarczy nawet 12 godzin po malym deszczyku ;). Ciekawe jak jutro Tor bedzie wygladal po 24 godzinach? :D

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko Damian jestem z tobą !
    porostu niektórzy nie mogą przyjąć do wiadomości pewnych istotnych faktów...
    ehhh....

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie uszy bolą kiedy słyszę doping z playbacku...
    Oj mnie też,nic mnie tak nie drażni jak "PSŻ,PSŻ" płynący z głośników :D

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze utworzy sie jakiś sketor dla prawdziwych kibiców gdzie bedzie można pokrzyczeć i nikt nie będzie sie patrzył na mnie jak na idiotę :P heh :D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •