Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1140

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2008 - wątek klubowy !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Na razie wiele nie możemy powiedzieć. Jedynie możemy plotkować. Pewne informacje pewnie będą znowu w grudniu.

    Warto by było żeby się Prezes zadeklarował czy zamierza przebudować zespół czy zrobić jedynie kosmetykę.

    No i czy będzie prezesem w 2008 roku.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki skład widzicie w sezonie 2008 ? Chodzi mi o taki realny, a nie wymarzony :). Fajnie, gdyby do klubu zawitał Grzegorz Walasek z powrotem. Wątpliwy wydaje się być powrót Andreasa Jonssona, który zapowiedział, że jako kapitan czuje się odpowiedzialny za pomoc Bydgoszczy w powrocie do żużlowej elity. Rune Holta awansował do Grand Prix - a raczej w nim pozostał. Mamy w składzie Drymla i Hancocka, więc pozycje zawodników z Grand Prix, mamy już raczej zaklepane. Szkoda, że Hancock nie zrezygnował z Grand Prix. Gdyby Włókniarz dałby mu za to jakąś kasę, to moim zdaniem by się to i nam i jemu opłacało. Pozycja juniora, to zdecydowanie Mateusz Szczepaniak, i zapewne przez sporą część sezonu Lewis oraz Tai. Kogo więc ta nasza czewa może zakontraktować ? :|

    http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?readmore=1539 problemy zdrowotne Sławka cd.

    http://pl.youtube.com/watch?v=xD1pSj_NSWc pożegnanie Walaska z kibicami :>

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Realnie to ja widzę taki skład, który może powalczyć przy dobrych wiatrach o medal:

    1. Hancock
    2. Walasek
    3. Holta
    4. Richardson/Lindbaeck
    5. Ułamek
    6./7. Miturski/Szczepaniak/Tai/Bridger/Piekarski

    Z takiego składu w sumie byłbym zadowolony. Ale Lee i Seba za miniony sezon powinni dostać znacznie inny kontrakt. Zero gwarantowanych kwot a duża kasa do wzięcia na torze. Premie za +10 punktów i zwycięstwa zespołu.


  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Holta...wiele osób z nas chciałoby go zobaczyć ponownie w barwach Włókniarza,on sam pewnie też chętnie by wrócił...... tylko najpierw musi dostać ofertę z Częstochowy ....

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    myślę, że sprawa Holty w CKM jest nieaktualna, a szkoda :(
    uważam też, że ciężko będzie się kimkolwiek wzmocnić tej zimy...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ciężko dlaczego?
    Bo duże opady śniegu zapowiadają i będą problemy z komunikacją?
    Jakie znajdą działacze wytłumaczenie? :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    za g.w.

    Nicki Pedersen, jeśli nie zostanie w Rzeszowie, być może trafi do Włókniarza Częstochowa. Choć prezes tego klubu Marian Maślanka, jak nieoficjalnie się mówi, najchętniej sprowadziłby pod Jasną Górę żużlowców, którzy w 2003 roku zdobyli dla Włókniarza mistrzostwo Polski - Jonssona, Australijczyka Ryana Sullivana i Grzegorza Walaska.
    Może zabraknąć k#rwa miejsca dla Herbiego:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Jak juz cos to raczej Drymla :P

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to wole oglądać w meczu jednak Drymla. Wynik myślę, że jest w stanie osiągać zbliżony do Hancocka, ale za to styl jazdy, i dynamika po wygranym biegu, to jest to :P

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wynik myślę, że jest w stanie osiągać zbliżony do Hancocka
    z całym szacunkiem i sympatią dla Pepika, ale niestety to co mówisz jest dla niego nieosiągalne

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dryml jest młody, bardzo ambitny i wysoko sobie stawia poprzeczkę. Zawodnik nieobliczalny, widowiskowo jeżdżący... Greg natomiast prezentuje raczej równy poziom przez cały sezon, posiada duże doświadczenie. Obaj mogą mieć sezon nadchodzący lepszy lub gorszy od mijającego... Moim zdaniem ciężko jest wybrać pomiędzy nimi :)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Podobno Walasek i Holta nie są więcej zainteresowani rozmowami z CKMem.

    Hmmm...

    Mam tylko nadzieję, że ten tekst o Nickim to nie tekścik na zasadzie o czym by tu napisać.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Podobno Walasek i Holta nie są więcej zainteresowani rozmowami z CKMem.
    Więcej po rozmowach w tym sezonie czy
    więcej po przygodach z minionych lat?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Po rozmowach w tym sezonie albo tym co nazywamy rozmowa oraz po braku tych rozmów w tym sezonie. Chyba, bo w ich głowach nie siedzę.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Greg Hancock i Lukas Dryml o Toruniu
    http://www.speedway.torun.pl/?show=795&strona=1

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2007
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smiesza mnie takie wywiady... No bo co innego maja powiedziec? Wasz klub jest smieszny, kibice do bani, przyjezdzajac na mecz do Torunia chce mi sie smiac z tej wioski? Czegos takiego napewno nie powiedza - nawet gdyby tak uwazali. Wiec tego typu "wywiady" nie maja najmniejszego sensu.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Wynik myślę, że jest w stanie osiągać zbliżony do Hancocka
    z całym szacunkiem i sympatią dla Pepika, ale niestety to co mówisz jest dla niego nieosiągalne
    Szczerze to ja również wolałbym oglądać Drymla niż Herbiego w drużynie. Herbi wcale nie gwarantuje pokaźnych zdobyczy punktowych już, mało razy mu się w tym sezonie wpadki zdarzały? Poza tym lata też już nie te... Lubię Hancocka, ale on już zmierza bardziej ku końcowi kariery niż ją rozpoczyna. A Dryml wręcz przeciwnie, jeszcze sporo przed nim. Przed kontuzją był całkiem niezłym zawodnikiem jak by nie patrzeć. Poza tym na żużel chciałbym chodzić dla zawodników, a nie tylko dla wyniku robionego przez objazdowy cyrk.
    Drymla, nawet jeśli nie będzie zdobywał masy punktów, chciałbym oglądać choćby dla tej jego spontaniczności w cieszeniu się z osiągniętego wyniku jak to widzieliśmy kilka razy w ubiegłym sezonie. A się milej wtedy robiło jak się go obserwowało. Poza tym Dryml to walczak, może nie pokroju Holty, ale też rzadko odpuszcza i walczy do końca.

    Dla mnie skład na 2008 powinien wyglądać tak:

    1. Ułamek (ten sezon był tylko wpadką)
    2. Richardsson/Drabik
    3. Walasek
    4. Dryml
    5. Sullivan/Holta/Jonsson
    6 .Szczepaniak
    7. Woffinden

    Drabik oczywiście by jeździł tylko u nas na torze, natomiast Richardsson na wyjazdach, natomiast pod 5. bym widział jednego z w/w zawodników, najchętniej w tej samej kolejności jak wymieniłem.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Po rozmowach w tym sezonie albo tym co nazywamy rozmowa oraz po braku tych rozmów w tym sezonie. Chyba, bo w ich głowach nie siedzę.
    Ja tam wiem, że jeden z tych zawodników chętnie by u nas śmigał :)
    Więc nie wiem skąd takie informacje masz.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    On, a może i oni by bardzo chętnie śmigali, ale jak to się mawia do tanga to trzeba dwojga. I do usranej śmierci nie można czekać z pewnymi decyzjami.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No widzisz, a napisałeś że nie są chętni do rozmów.
    więc nie siej zamętu :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak jakiś zawodnik chce rozmawiać z danym klubem, ale czeka x tygodni na podjęcie tych rozmów i jednocześnie dostaje bardzo atrakcyjne propozycje od innych klubów to zaczyna tracić cierpliwość. I przestaje mieć ochotę na jakiekolwiek rozmowy. Z drugiej strony z innym tak się rozmawia żeby na pewno nie przyszło mu do głowy, że jest zawodnikiem bardzo potrzebnym w klubie.

    O czym mamy mówić?
    My tak na prawdę kadrę na przyszły rok mamy więc nasi działacze nie spinają się jakoś bardzo mocno. A szkoda, bo w przyszlym roku ten skład, który zajął 5 miejsce będzie miał wielkie problemy z utrzymaniem eligi. I frekwencja będzie rosnąć... na ostatnim meczu decydujacym o utrzymaniu zapewne będzie komplet. Tylko, że chyba nie o to chodzi.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    zaczynam się niepokoić o Włókniarz w 2008 nawet plotek kto może kto rozmawia nie słychać . Miał być Marek Cieślak ale czytam że ma kilka propozycji i fotel trenera już nie talkie pewne .Walasek niby się żegnana a tu nagle Zielonka staje w szranki i rozmawia i jak to prezes Zielonej mówi Finiszujemy czyli transfer pod znakiem ?. Holta dużo się mówi że chętnie wróci ale prezes nie reaguje na sugestie .Pytanie tylko czy nie jest to tylko nasze pobożne życzenie.Salivan czy mu źle w Toruniu napoewno nie więc po co zmieniać jak kolejny sezon będzie walczył o mistrza . No i na końcu Hit nad Hitami N.Pedersen w Częstochowie nasz prezes za tą kwotę zakontraktuje 3 zawodników { którzy pewnie i tak pójdą na wypożyczenie.Maślanka tylko tajemniczo mówi że będzie dobrze a my w 2008 r będziemy leżeć plackiem przed szczytem i modlić się o uniknięcie baraży.Za małe pieniądze nie zbuduje się drużyny Ekstraligowej panie Prezesie może ktoś zajmujący się Finasami Sponsorami ruszy D.....o w polskęi poszuka a nie tylko mówić że drogo się cenią zawodnicy.I oby za 2 tygodnie powiało Optymizmem

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-09-2006
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sławomir Drabik wraca do zdrowia.
    To miła wiadomość.
    ckmwlokniarz.com.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Greg Hancock i Lukas Dryml o Toruniu
    http://www.speedway.torun.pl/?show=795&strona=1
    Greg Hanock. Tak więc to nie Herbi :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    1. Ułamek (ten sezon był tylko wpadką)
    2. Richardsson/Drabik
    3. Walasek
    4. Dryml
    5. Sullivan/Holta/Jonsson
    6 .Szczepaniak
    7. Woffinden
    Pana pod numerem 3 wykresl na pewno nie zaloży plastronu Włokniarza w przyszlym sezonie. Jest już zajety :)

    Pozdrawiam serdecznie

    Tylko Falubaz!

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coż....mówi się trudno...
    ale przychodzi mi na myśl pewne porównanie ...hehe
    Walach swoim oświadczeniem zrobił wokół siebie tyle szumu co Doda z rozwodem ....i jak ....obojgu wyszło to na dobre...
    tak sie tylko zastanawiam, czy wypowiedź po meczu w Ostrowie była podyktowana chwilą ...czy było to przemyślane marketingowe zagranie ..... w każdym razie na pewno Grzesiek podbił sobie tym cenę.... :) ja życzę Grzesiowi powodzenia bez względu na klub w jakim będzie startował ....

    a jeśli mogę odnieść się do jednej z powyższych wypowiedzi ...

    Marek Cieślak jest "prawie" nasz ( prawie nie robi wielkiej różnicy w tym przypadku ) ... hmm ...choć ja i tak zawsze będę mieć sentyment do Żytko bo to super facet


    Nicki ... no cóz to jest fighter i pomimo rozmów to nie sądzę żeby podpisał u nas.... ( marzy mi się duet Nicki - Rune ....ale to chyba nie w tym życiu i nie w tej drużynie :( )

    Gollob .... jak dla mnie (z całym szacunkiem dla tego pana i jego osiągnieć w dotychczasowej karierze) to ostatnia osoba z czołówki światowej jaką bym chciała u nas widzieć

    i na koniec ...oby tylko rolnicy się nie zdziwili :)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    i na koniec ...oby tylko rolnicy się nie zdziwili :)
    to by było porównywalne z przejściem TG do pierwszoligowej Polonii :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agiana mogę wiedzieć, pod jakim względem p. Żyto jest fajnym facetem ? Bo on ma w klubie czy raczej miał pełnić funckję trenera, a nie wodzireja. A skoro jest takim fajnym gościem, to gdzie był, kiedy nasi juniorzy startowali w kilku ostatnich imprezach ? Ja go bynajmniej w Gorzowie, Poznaniu nie widziałem.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2005
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pod każdym względem jest fajnym facetem :)

    co do tego jakim jest trenerem nie będę się wypowiadać, bo to nie mnie oceniać, ale mogę tylko napisać, że w tym sezonie nie mógł tego zaprezentować z wiadomych względów....

    życzę mu aby w przyszłym sezonie pracował w klubie w ktorym będzie miał wolna rękę i będzię mógł podejmować wszyskie decyzje dotyczące drużyny.... i uważam, że się sprawdzi w tym bo ma pojęcie...

    z drugiej stony ciekawe jakby każdy z nas do tego podchodził majac na karku osobę która cały czas się wpiernicza...mnie by się odechciało

    temat trenera Żyto uważam za zamkniety


    "to by było porównywalne z przejściem TG do pierwszoligowej Polonii"

    Wiesz Wojtek,według mnie to byłoby bużo bardziej szokujące niż sprawa przejscia TG do Polonii a dlatego ze to tym się już mówili tzn taki temat istnieje .... :)

    druga sprawa - na ile ten transfer jest prawdopodobny...no cóż, ja po raz pierwszy słyszałm o tym juz w Toruniu podczas meczu z Wrocławiem i wtedy się mocno zdziwiłam tym, że jest w ogóle temat ruszenia tego gościa.....
    jak widać to nie były puste słowa skoro rozmowy z nim są .... nie powiem, żeby ta opcja mi się podobał no ale trudno... od takich decyzji jest zarząd w postaci pana Mariana i życze mu aby wszystko ułożło się jak najlepiej i żeby było się z czego cieszyć w przyszłym sezonie.



  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Jak wieśc niesie podbno Częstochowianom przyśnił sie ,,sen o Adamsie,,???

    Jeżeli to prawda to powiem szczerze jest to wybitnie krótkowzroczne w mojej ocenie ...kto kupuje zawodnika , który z góry zakłada dwa ostatnie sezony startów...Dla nas Leigh to ikona żużla w Lesznie na tą chwile...ale zdaję sobie sprawe z tego że nie patrząc na senytymenty powinniśmy oddać w tej chwili Adamsa a rozglądac się za zawodnikiem bardziej przyszłosciowym...tyle tylko że nie wyobraża sobie tego 90% ludzi na stadionie....ale można to zrobic całkiem elegancko ...wiadomo ostatnie sezony Leigha wiec jeszcze ostatni raz bedzie sie chciał rzucic na kasę i macie szanse na to że jeżeli dobrze mu zapłacicie to będziecie go u siebie miec ...tylko jest tez opcja że Adams z góry zakładając koniec kariery nie bedzie sie chciał już zabijac i poswiecac dla żużla i walczyc o punkty i zbierac kasę na torze ,ale będzie wolał zgarnąc duzo kasy za free....np przed sezonem lub z góry płacone za mecze...sprawa faktycznie jest niezwykle cicha ,kontrowersyjna i ...mało prawdopodobna....chociaz może nie tyle mało prawdopodobna co ...nie do pomyślenia przez nas leszczynian...Jednak jak podkreślam chłodno kalkulujac z jednej strony u mnie z tego powodu żałoby by nie było ale z drugiej strony żal do leigha bardzo duzy...i w jednej chwili wszystkie śpiwy o oddaniu leigha dla unii prysły by jak bańka mydlana..O dziwo jestem wręcz przekonany że ,,waszym zawodnikiem ,, w tej rozgrywce będzie nasz prezes , który raczej astronomicznych kwot za free nie da nawet Adamsowi....więc ...wszystko sie może w tym temacie zdarzyc....podro.....

  32. Powrót do góry    #32
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Z tego co czytam to nam się ostatnio wszyscy śnią :P

    Adams czy Pedersen? Wg. mnie nie ma szans, a i nawet bym nie chciał :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Oj PEDROSIO PEDROSIO czy ty na pewno jesteś kibicem UNII?

    Na kogo ty chłopie chcesz wymienić Adamsa po jego NAJLEPSZYM SEZONIE?? Praktycznie żaden mu do pięt nie dorasta wiec co ty pleciesz...

    Nie od dziś wiadomo ,ze UNII już 2 lata rozmawia z Hansem Andersenem w razie końca kariery Adamsa...

    To że Adams odejdzie jest tak samo realne jak to ,że do UNII przyjdzie NICKI...:)

    I spokojna głowa Adams to nie "złotówa" wiec nie poleci na pare groszy więcej...


    A w Częstochowie niech sobie śnią nadal...

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No ja już dawno o Adamsie słyszałem :)
    I podobno bardzo konkretne rozmowy już były :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja już dawno o Adamsie słyszałem :)
    I podobno bardzo konkretne rozmowy już były :)
    Ale tak konkretne jak te kiedyś w PILE czy te rok temu w Rzeszowie... :)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Biorac pod uwage fakt, ze Leigh deklarowal mozliwosc wycofania sie z GP, moze byc ciekawie... :)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-09-2006
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wierzę,że Adams prowadził już nawet rozmowy.
    Na pewno zostanie w Lesznie.
    Ma dostać honorowe obywatelstwo miasta Leszna.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leigh na pewno zostanie w Lesznie !

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjaciele z Leszna ...
    Nie mówcie ostatniego słowa
    Andrzej Huszcza jeździł u nas 30 lat

    Ale Leigh i tak zostanie w Lesznie :D:D

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    slyszalem ze mowi sie u was o chęci pozyskania piekielnie mocnej trojki : walaska jonssona i sullivana ! co do walaska to raczej zostanie w zg ! jonsson w bydgoszczy zostanie a sullivan nie odejdzie z unibaxu ;p

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2005
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem zupełnie co innego niż ty ? I co z tego wynika ? Takie komentarze schowajmy sobie lepiej do kieszeni, bo jest ich na necie pełno, a jak zawsze sieją one tylko zamęt.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Pewne sa tylko smierc i podatki. :} Sully, Rysiu i Jonny tez swego czasu mieli pozostac "na zawsze" w Czestochowie. :D

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A w Bydzi piszą, że zainteresowani są Hancockiem :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w Bydzi piszą, że zainteresowani są Hancockiem :)
    heh...
    Bydzia rozne rzeczy pisze
    (np. Harris ;))


  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Runda kwalifikacyjna do Grand Prix 2009 w Częstochowie :)
    Zobaczymy pierwszy odsiew rajderów, którym do GP jeszcze daleko :)

    jednak w sumie ciekawa impreza

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •