Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 149

Wątek: Serie A Sezon 2007/2008 - Inter Mediolan Mistrzem Włoch !!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Serie A Sezon 2007/2008 - Inter Mediolan Mistrzem Włoch !!

    Temat poswiecony dyskusji o wszystkim co dotyczy Serie A w nadchodzacym sezonie 2007/2008.

    Na początku proponuje zapoznać się z kursami z bet-at-home mówiącymi o tym, kto zdobędzie mistrzostwo kraju:
    Inter 2,20
    Milan 2,50
    Juventus 5,50
    Roma 7,50
    Fiorentina 30,00
    Lazio 45,00
    Palermo 75,00
    Sampdoria 100,00
    Empoli 150,00
    Udinese 150,00
    Napoli 150,00
    Parma 200,00
    Torino 200,00
    Atalanta 250,00
    Reggina 300,00
    Livorno 350,00
    Cagliari 500,00
    Siena 750,00
    Catania 750,00

    Więc jak widać będzie wielka walka pomiędzy Interem ,Milanem ,Juventusem ,Romą i może Florentiną

    A o to wyniki 1 kolejki:

    Palermo - Roma 0:2
    Napoli - Cagliari 0:2
    Genoa - Milan 0:3
    Reggina - Atalanta 1:1
    Inter - Udinese 1:1
    Fiorentina - Empoli 3:1
    Siena - Sampdoria 1:2
    Parma - Catania 2:2
    Juventus - Livorno 5:1
    Lazio - Torino 2:2

    Także w walce o mistrzostwo wszyscy kandydaci oprócz interu nie zawodzili!!

    A tak wygląda tabela po pierwszej kolejce:

    lp drużyna m pkt br z r p
    1 Juventus 1 3 5-1 1 0 0
    2 AC Milan 1 3 3-0 1 0 0
    3 Fiorentina 1 3 3-1 1 0 0
    4 Cagliari 1 3 2-0 1 0 0
    4 AS Roma 1 3 2-0 1 0 0
    6 Sampdoria 1 3 2-1 1 0 0
    7 Catania 1 1 2-2 0 1 0
    7 Torino 1 1 2-2 0 1 0
    7 Parma 1 1 2-2 0 1 0
    7 Lazio 1 1 2-2 0 1 0
    11 Atalanta 1 1 1-1 0 1 0
    11 Udinese 1 1 1-1 0 1 0
    11 Inter 1 1 1-1 0 1 0
    11 Reggina 1 1 1-1 0 1 0
    15 Siena 1 0 1-2 0 0 1
    16 Empoli 1 0 1-3 0 0 1
    17 Napoli 1 0 0-2 0 0 1
    17 Palermo 1 0 0-2 0 0 1
    19 Genoa 1 0 0-3 0 0 1
    20 Livorno 1 0 1-5 0 0 1

    Zapraszam do dyskusji

    PzDr
    Przemo_



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,919
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Ja ze swojej strony kibicował będę oczywiście Romie i Fiorentinie. Śmieszą mnie te kursy bukmacherskie dotyczące moich ulubieńców. Fiorentina w tamtym sezonie była bodajże trzecią drużyną pod względem zdobytych punktów (dalsze miejsce w tabeli niestety poprzez ujemne punkty), natomiast Roma jako vice mistrz jest niżej jak widać typowana od Juventusu. Liczyć na pewno będą się wcześniej wymienione przeze mnie dwa zespoły, oczywiście Inter oraz Milan i być może Juventus, jednak jakoś ciężko moim zdaniem im będzie o pierwszą czwórkę. Mam nadzieję, że walka o tytuł toczyć się będzie o wiele dłużej niż w poprzednim sezonie.
    #MistrzJestJeden

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Także w walce o mistrzostwo wszyscy kandydaci oprócz interu nie zawodzili!!
    No fakt Inter nieco rozczarował, powinny być 3 pkt w tym meczu. Usprawiedliwieniem może być fakt, że grał w 10 przez dużą część 2 połowy, po czerwonej kartce Julio Cesara, a Udinese nigdy nam nie leżało. Szkoda straconej bramki, zwłaszcza w doliczonym czasie gry po kuriozalnym, samobójczym uderzeniu Cordoby.

    Widać, że Nerazzurri nie są jeszcze w optymalnej formie, ale myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku i już w następnym spotkaniu będzie dobrze. Musi tak być, bo najpierw porażka z Romą w superpucharze, teraz remis z Udinese, więc pora na zwycięstwo. Same zwycięstwa! :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No murowany faworyt do mistrza Włoch Inter Mediolan zremisował u siebie z Udinese 1:1. Juventus fantastyczny mecz. Ale ja i tak kibicuje Milanowi !!


    Pzdr.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepiej ze wszystkich drużyn lubie inter tylko szkoda ,że zremisował ,ale i tak myśle ,że wygra jeszcze Serie A!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w 2 kolejce kapitalny mecz Napoli które rozgromiło aż 0:5
    na wyjezdzie Udinese. Świetny był również mecz Livorno - Palermo w którym padło aż 6 bramek. Tym razem nie zawodzili faworyci. Roma pewnie pokonała Sienę 3:0 , Juventus męczył się na wyjeździe z Cagliari ale również wygrał 2:3 oraz Inter dzięki Zlatanovi Ibrahimovicowi wygrał z Empoli 0:2 a Szwed strzelił 2 bramki. JEszcze dzisiaj mecz Milan - Fiorentina. Napewno to HIT tej kolejki:).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w 2 kolejce nie bylo dużo niespodzianek ,ale najwiekszą był chyba mecz Napoli Udinese 5 : 0.Co prawda Milan zremisował z Florentiną 1 : 1 26 min.Kaka-karny i 57 min.Mutu,lecz te dwie drużyny mają przecież liczyć się w walce o mistrzostwo Serie A!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @baras to nie jest zeszly sezon ze minusowe pkt ze nie ma Juve ze zaburzone cykle przygotowan ze iNTER jest murowanym faworytem. Teraz conajmniej 3-4 druzyny postawilbym w jednej lini do tytulu. Milan Roma Inter... Juve + Viola Lazio...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Inter dziś tylko 2-2 z Livorno... :(

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko patrzac z perspektywy przed meczem az z perspektywy meczu.
    Dobrze rywale traca punkty i moze senny poczatek Milanu nie sprawi ze trzeba bedzie potem az tak bardzo gonic rywali.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Hmmm

    Oglądałem dzisiaj mecz Roma-Juve.
    Kilka akcji palce lizać.
    Uważam, że mecze we włoskiej lidze
    stoją ostatnio na wyższym poziomie
    niż mecze w Anglii.
    (vide MU-Chelsea)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko patrzac z perspektywy przed meczem az z perspektywy meczu.
    Aż z perspektywy meczu???? Ty chyba tego meczu nie widziałeś. Poza tymi 2 bramkami i 1 bądź 2 groźniejszymi akcjami to ataki Livorno ograniczały się do anemicznych strzałów zza pola karnego. A Inter tylko w czasie jednej akcji w pierwszej połowie w przeciągu kilkunastu sekund oddał 5 strzałów na bramkę gospodarzy. Nie wiem jakim cudem ta piłka nie wpadła, raz trafiła w słupek, a 4 razy odbijała się od nóg obrońców.
    Inter ten mecz powinien wygrać. No cóż nie udało się, ale będzie lepiej. Niektórzy Nerazzurri jeszcze w wakacyjnej formie np. Stankovic. Swoje robią też kontuzje i zawieszenie, zwłaszcza w lidze mistrzów. Nie ma zmiłuj, trzeba grać. Stawka na razie jest wyrównana i liczę, że Inter się szybko rozkręci i zdoła "odjechać" nieco reszcie. Mamy szeroką ławkę, a to duży plus w perspektywie długiego sezonu.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ta szeroka lawka pokazala sie w LM nie ma co...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ta szeroka lawka pokazala sie w LM nie ma co...
    Masz dostęp do netu, a zdajesz się być ignorantem. Szeroka ławka to raz, ale jak gra się przy tylu zawieszeniach i kontuzjach to wybacz.

    Maicon - zawieszony, Cordoba - zawieszony, Burdisso - zawieszony, Cruz - zawieszony, Vieira - Kontuzjowany, Chivu - kontuzjowany, Materazzi - Kontuzjowany.

    Posypała się praktycznie cała obrona, ale jakoś rąk nie załamuje i nie wybrzydzam, chociaż liczyłem przynajmniej na remis. Zresztą oceniasz po jednym, jedynym meczu LM. Zapewniam Cię, że Inter sobie poradzi i wyjdzie z tej grupy z pierwszego miejsca.
    W zeszłym sezonie zapewniliśmy sobie awans na kolejkę przed zakończeniem fazy grupowej, pomimo tego, że po 2 pierwszych meczach mieliśmy na koncie 0 pkt.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jakby Inter nie wyszedl z grupy to byloby cos... Tylko co po wyjsciu z grupy? :)

    Wypadlo paru graczy (prawie cala obrona) no ok ale mowisz o szerokiej lawce czyli o graczach ktorzy powinni ich godnie zastapic... A jednak.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jakby Inter nie wyszedl z grupy to byloby cos... Tylko co po wyjsciu z grupy?
    Moim zdaniem Inter z grupy wyjdzie spokojnie. To że przegrał 1 mecz nic nie oznacza a gdy kontuzjowani gracze wrocą do gry to Inter będzie już bardzo groźny ;).

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypadlo paru graczy (prawie cala obrona) no ok ale mowisz o szerokiej lawce czyli o graczach ktorzy powinni ich godnie zastapic... A jednak.
    Inter ma szeroką ławkę i jedna czy dwie kontuzje bądź zawieszenia nie są wielkim problemem, ale jak sam powiedziałeś wypadła prawie cała obrona. Jeśli nie mogło zagrać aż 5 obrońców, z których każdy odgrywa bardzo poważną rolę w zespole to naprawdę ciężko coś zestawić. z tej 4 która grała: Maxwell, Rivas, Samuel, Zanetti, jeden zaliczył debiut w oficjalnym spotkaniu (Rivas) drugi (Samuel) grał 1 mecz po kontuzji, a trzeci (Zanetti) to nawet nie wiem kiedy ostatnio grał w obronie, mam wrażenie, że lata temu. Gdyby nie kontuzje i zawieszenia to z tej 4 prawdopodobnie tylko Maxwell zagrałby na obronie w tym meczu.
    Więc jak sam widzisz ławka ławką, ale w momencie kiedy nawet zmiennicy wypadają, to robi się już mniej ciekawie.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna, piąta już kolejka Serie A.

    Inter i Juventus pewne zwycięstwa, remis Violi z Romą i porażka Milanu w Palermo. Co jak co jedna wygrana Rossonerrich w pięciu spotkaniach nieco zaskakuje.

    W następnej kolejce mecz na szczycie w Rzymie: Roma - Inter i derby Turynu, pierwsze od wielu lat.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardziej zaskakujace bylo wczoraj puszczenie gry w polu karnym gdy gracz Palermo przyjal pilke niczym Ignaczak a sedzia stojacy 5m za nim tego nie zauwazyl...
    Od tego momentu Milan prawie nic nie gral a Palermo poszlo za ciosem...
    Ale co tam to dopiero druga sytuacja gdy sedzia wypacza wynik spotkania...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,919
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 99 w 53 postach
    Kuba_JW, tak się składa, że widziałem właśnie tą akcję, tego gola i moim zdaniem nie było zagrania ręką. Patrząc jednak na koszulkę Milanu jaką masz w avatarze przypuszczać należy, że temu zespołowi kibicujesz więc nie ma się co dziwić, że Ty rękę widziałeś :)

    Mnie bardziej z wczorajszych meczy interesowała potyczka Fiorentiny z Romą. Sympatyzuję z tymi obiema ekipami i padł chyba najlepszy dla mnie wynik z możliwych. 'Dziadek' Vieri jednak coś jeszcze potrafi i wywalczył dla Violi karnego w końcówce spotkania. Mam nadzieję, że ten podział punktów pomoże w tym, by oba te zespoły znalazły się na podium Serie A ;)
    #MistrzJestJeden

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardziej zaskakujace bylo wczoraj puszczenie gry w polu karnym gdy gracz Palermo przyjal pilke niczym Ignaczak a sedzia stojacy 5m za nim tego nie zauwazyl...
    Od tego momentu Milan prawie nic nie gral a Palermo poszlo za ciosem...
    Ale co tam to dopiero druga sytuacja gdy sedzia wypacza wynik spotkania...
    Sędziowie się mylą, cóż taki urok piłki. Ale prawda jest taka, że Milan miał wiele sytuacji w tym meczu i gdyby strzelił na 2-0 byłoby po sprawie. W pierwszym rzędzie należy krytycznie potraktować własne błedy i niedociągnięcia, a dopiero później szukać winnych. Gra się toczy dalej, raz skrzywdzą Ciebie, raz Ci pomogą. Chcę wierzyć i wierzę, że pomyłki arbitrów po aferze calciopoli są kwestią przypadku.

    Mam nadzieję, że ten podział punktów pomoże w tym, by oba te zespoły znalazły się na podium Serie A
    Tak! Oba na podium, ale zaraz za Interem :P

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak! Oba na podium, ale zaraz za Interem

    A ja z kolei tak jak Kuba JW wolę Milan. Więc oczywiscie mysle ze Serie A będzie należeć do Milanu. Niestety narazie drużyna nie pokazuje swoich możliwosci i niestety grają cieniutko :(.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba_JW, tak się składa, że widziałem właśnie tą akcję, tego gola i moim zdaniem nie było zagrania ręką. Patrząc jednak na koszulkę Milanu jaką masz w avatarze przypuszczać należy, że temu zespołowi kibicujesz więc nie ma się co dziwić, że Ty rękę widziałeś :)
    Litości to kiedy byloby zagranie ręka? Jakby ją odbił dłonią? Minimalny obiektywizm wskazany.

    http://youtube.com/watch?v=SOWSHPGh_IM
    1.11 a dokladniej 1.53 to widac...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Litości to kiedy byloby zagranie ręka? Jakby ją odbił dłonią? Minimalny obiektywizm wskazany.

    http://youtube.com/watch?v=SOWSHPGh_IM
    1.11 a dokladniej 1.53 to widac...
    Ręka najwyraźniej była, ale tak jak mówiłem pomyłki się zdarzają. Oskarżanie arbitra o całe zło jest nieuzasadnione. To, że Milan po 5 kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 6 pkt jest winą tylko i wyłącznie Milanu, tak samo jak to, że Inter ma 11 pkt, a nie 15 jak powinien mieć.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak to wina Milanu. A od kiedy to w kazdym meczu trzeba strzelac po 4 bramki zeby wygrac?
    Sedziowie wypaczyli dwa wyniki bo EWIDENTNYCH bledach. I to nie byly bledy Milanu tylko sedziego. Jakby Milan prowadzil 2:0 a dzieki pomylkom sedziego skonczyloby sie 2:3 to tez bylaby wina Milanu? rotfl
    Zamiast 1:1 ze Siena moglo byc 1:0 dla Milanu, zamiast 1:2 z Palermo moglo byc 1:0 dla Milanu. Ale nie jest nie dlatego ze Milan nie dobil rywala (bo do zgarniecia 6 zamiast jednego punktu to nie bylo potrzebne) tylko dlatego ze sedziowie zachowali sie jak nowicjusze.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak to wina Milanu. A od kiedy to w kazdym meczu trzeba strzelac po 4 bramki zeby wygrac?
    Sedziowie wypaczyli dwa wyniki bo EWIDENTNYCH bledach. I to nie byly bledy Milanu tylko sedziego. Jakby Milan prowadzil 2:0 a dzieki pomylkom sedziego skonczyloby sie 2:3 to tez bylaby wina Milanu? rotfl
    Zamiast 1:1 ze Siena moglo byc 1:0 dla Milanu, zamiast 1:2 z Palermo moglo byc 1:0 dla Milanu. Ale nie jest nie dlatego ze Milan nie dobil rywala (bo do zgarniecia 6 zamiast jednego punktu to nie bylo potrzebne) tylko dlatego ze sedziowie zachowali sie jak nowicjusze.
    Założę się, że jak sędziowie wypaczą wyniki na korzyść Milanu, to nawet tego nie zauważysz. Rozumiem Twoją frustrację, ale jednak przesadzasz. Napisałeś, że mogło być to i tamto, ale nie było i już nie będzie i nie wiadomo czy w ogóle by było, więc po co to roztrząsać? Pamiętasz ostatni finał ligi mistrzów? Na pewno pamiętasz. Wg wielu obserwatorów Inzaghi strzelił bramkę ręką, ja uważam podobnie i myślę, że nie powinna być ona w ogóle uznana. Obiektywny mogę nie być jako kibic Interu, ale jak mówiłem, nie tylko ja widziałem tę rękę. A jeśli ona tam była, to to wypaczenie mogło spowodować, że niesłusznie wygrał Milan.
    Jeśli Milan jest rzeczywiście dobry, to zdoła to udowodnić, wszakże zostały jeszcze 33 kolejki do końca sezonu. Ale w tym momencie mogę tylko powtórzyć stare przysłowie ludowe: "Zły jeździec to na konia narzeka".

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymi ktorzy watpili w slusznosc bramki Pippo byli chyba tylko kibice Liverpoolu i jak widac interu.
    Nigdzie nie bylo mowy (prasa, internet oczywiscie nie mowie o stronach Liverpoolu czy cos innego nie obiektywnego) o bledzie sedziego i nieprawidlowym golu Milanu.
    Bo nie trudno zauwazyc roznice miedzy tym jak gosc dostaje pilka w ramie ktore ma przy ciele a przyjeciem pilki na biceps gdy reka jest wyciagnieta.
    Spoko mozemy sie zalozyc o to czy wspomne o bledzie sedziego czy nie. Tyle ze ja wiem ze juz przegrales ten zaklad.

    Racja nie ma co wspominac bo tego sie nie cofnie, blad byl mecz sie skonczyl koniec. Ale zwalanie winy na Milan za te wyniki to glupota. Bo nie trzeba grac super pieknie itd itp zeby zgarnac 3 pkt. Czasami wystrczy zwykle 1:0.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymi ktorzy watpili w slusznosc bramki Pippo byli chyba tylko kibice Liverpoolu i jak widac interu.
    Nigdzie nie bylo mowy (prasa, internet oczywiscie nie mowie o stronach Liverpoolu czy cos innego nie obiektywnego) o bledzie sedziego i nieprawidlowym golu Milanu.
    Bo jak wynik jest sprawą zamkniętą, to nie ma już o czym mówić. I specjalnie mnie ten fakt nie zajmował, podobnie jak cały finał. Jak można sprawdzić ta ręka, a konkretnie łokieć Inzaghiego, nie za bardzo znajdowała się przy ciele, ale w dziwny sposób odstawała. Zreszta Inzaghi bardzo często zdobywa dziwacznie wyglądające bramki. Sędzia uznał, więc gol jest. Bramka nie sierota, jak to powiedział Furtok po tym jak strzelił San Marino gola ręką.
    Strony Liverpoolu w tym miejscu były równie obiektywne jak te wasze, milanowskie więc nie ma co pisać o tym, co na nich pisano.
    Ale dość już nie ma co budzić demonów przeszłości. Milan wygrał LM w zeszłym sezonie i to jest fakt.

    Ps. Inter pisze się z dużej litery.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Ty tam widziałes lokiec to nie mamy o czym rozmawiac.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Ty tam widziałes lokiec to nie mamy o czym rozmawiac.
    Owszem widziałem łokieć. Zresztą zobacz sam:
    http://pl.youtube.com/watch?v=tkpQ4pkm0YE

    dokładnie 1 minuta 1 sekunda filmu. Jeśli Ty tam nie widzisz uderzenia w łokieć lub część ręki znajdującą się bezpośrednio przy łokciu to winszuję. Jakość filmu słaba, ale co widać to widać. Ręka przy ciele Inzaghiego?? Zobacz dobrze jak biegł do przodu machając zarówno jedną i drugą ręką. Jak to jest przy ciele to winszuję po raz wtóry.

    Dla mnie ten mecz to historia i nie chciałem do niego wracać, ale tyle mówisz jak to Milan jest krzywdzony...

    Oczywiście na tym filmie Ty niczego nie zauważysz, co jednak nie znaczy, że tego tam nie ma.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na filmie widac ze dostaje w ramie ktore ma przy ciele. To przeciez zupelnie identyczna sytuacja jak w meczu z Palermo. rotfl haha. Litosci.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na filmie widac ze dostaje w ramie ktore ma przy ciele. To przeciez zupelnie identyczna sytuacja jak w meczu z Palermo. rotfl haha. Litosci.
    Ty widzisz swoje, ja widzę swoje. Nie ma o czym mówić bo i tak każdy z nas będzie miał odmienne zdanie. Ważne jest co teraz, a nie to co było.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roma upokorzona na własnym terenie! Teraz Inter jest samodzielnym liderem i mam nadzieję, że tak już zostanie do końca sezonu.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no zobaczymy ,czy tak zostanie myśle ,że jeszcze powalczy Juve i MILAN oczywiście

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałeś o Fiorentinie narazie dobrze jej idzie.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jestem zaskoczony jak łatwo Inter pokonał Romę. Co do Fiorentiny to widać że nawet bez Toniego grają świetnie. Milan dzisiaj musi wygrać bo łatwiejszej szansy już chyba mieć nie będzie.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milan dzisiaj musi wygrać bo łatwiejszej szansy już chyba mieć nie będzie.
    Milan może i musiał wygrać, ale zaledwie zremisował u siebie z Catanią. Forma Rossonerrich jak widać wakacyjna. A w następnej kolejce wyjazd do Lazio.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milan może i musiał wygrać, ale zaledwie zremisował u siebie z Catanią. Forma Rossonerrich jak widać wakacyjna. A w następnej kolejce wyjazd do Lazio.

    Heh....:(:(. Może mecz z Lazio to będzie przełom. Ale jeśli Milan remisuje U SIEBIE z CATANIĄ to widać że cos jest nie tak. Zobaczymy jak przyjdzie Alexandre PAto. Wtedy sie okaże czy warto bylo na niego wydac te 22 miliony.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    baras... jeden zawodnik moglby sprawic ze nie mielibysmy 7 pkt a ze 2 razy wiecej. Ale jego powrot non stop jest przekladany... :(

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    baras... jeden zawodnik moglby sprawic ze nie mielibysmy 7 pkt a ze 2 razy wiecej. Ale jego powrot non stop jest przekladany... :(
    Opieranie gry na 1 zawodniku podczas gdy drużyna składa się z 11 ludzi jest zadaniem nad wyraz karkołomnym. Milan z pewnością jeszcze ugra swoje, ale w tym momencie wg mnie pokutuje polityka Berlusconiego. Czy Rossonerri zrobili w tym sezonie jakieś transfery wydatnie podnoszące poziom jakościowy drużyny? Moim zdaniem nie. Drużyna jest dosyć mocno zaawansowana wiekowo, rzekłbym u niektórych widać symptomy wypalenia, a zmian jak nie było tak nie ma. Sam Kaka zespołu ku sukcesom nie pociągnie.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problemem Milanu jest brak skutecznosci/wykonczenia akcji. Gramy jednym napastnikiem bo do dyspozycji jest tylko 2... Zupelnie inaczej by wygladala gra jakby R99 byl zdolny do gry. Wtedy nawet nie zaczynajac meczu od 1 minuty bylby "wzmocnieniem" bo Milan moglby zagrac z 2 napastnikow. Dlatego tak wazny jest on posrednio i bezposrednio.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No może i R99 by się przydał. Przecież jak bramek nie strzelają ani Gila ani Pippo to moze on. TAk jak juz wczesniej pisałem czekam z niecierpliwoscia na Alexandra Pato. Co do tych wzmocnien to trzeba przyznac ze Milan praktycznie zostawil sklad z poprzedniego sezonu. Jak wiadomo bez wmocnien nie zdobedzie sei poraz kolejny Ligi Mistrzów ani nawet mistrzostwa Wloch.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    680
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAk jak juz wczesniej pisałem czekam z niecierpliwoscia na Alexandra Pato.
    Oj wydaje mi się, że przeceniasz tego chłopaczka. Z pewnością ma talent, ale do cholery ma dopiero 18 lat! I naprawdę nie ma dużego doświadczenia piłkarskiego, zwłaszcza, że najczęściej występował w lidze halowej. Milan podjął duże ryzyko wydając aż 22 milionu euro, żeby go kupić. Być może za kilka sezonów, będzie znaczył wiele w piłce, ale teraz trzeba prowadzić go bardzo ostrożnie. A liga włoska jak liga włoska, tu nikt się z nim na boisku szczypał nie będzie. Obrona gra bardzo twardo i kości trzeszczą niemiłosiernie. Nie życzę mu naprawdę, żeby złapał jakąś kontuzję.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    904
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldini ale ty mnie źle zrozumiałeś. Ja czekam na niego ze zniecierpliwieniem ,bo chce jak najszybciej zobaczyc jak ten mlodzian bedzie radzil sobie na wloskich boiskach. Niby zagral swietnie na Pucharze Kontynentalnym (czy jakos tak:D) i niby nieźle na MŚ u-20 i juz za niego wydawac taką kasę...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2007
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby zagral swietnie na Pucharze Kontynentalnym (czy jakos tak) i niby nieźle na MŚ u-20 i juz za niego wydawac taką kasę...
    Teraz obowiązują takie trendy. Wydając miliony na młodych piłkarzy, właściciele klubów wierzą, że w przyszłości inwestycja im się zwróci wielokrotnie. Problem zaczyna się, gdy 18- lub 19-latek jest ciut mniej genialny niż uważano lub ma chwilowy spadek formy, bo wtedy przeważnie jest uważany za zmarnowany talent i zmarnowane pieniądze. Dlatego w obecnej sytuacji Milanu, która nie jest do pozazdroszczenia (chociaż i tak pewnie skończą ligę na jednym z pierwszych czterech miejsc), nie nastawiałbym się zbytnio na zbawczą moc Pato. Tak zwane papiery na pewno ma, ale sam takiego wózka raczej (raczej!) nie pociągnie...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •