Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 86

Wątek: Kadra na DPŚ

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach

    Kadra na DPŚ

    Ogłoszona została kadra na DPŚ. Jak zawsze wywoła ona dyskusję o zasadności powołania danego zawodnika . Oto lista:

    Tomasz Gollob,
    Rune Holta,
    Wiesław Jaguś,
    Karol Ząbik,
    Adrian Miedziński,
    Jarosław Hampel,
    Damian Baliński,
    Krzysztof Kasprzak,
    Piotr Protasiewicz,
    Grzegorz Walasek,
    Tomasz Chrzanowski,
    Sebastian Ułamek.


    Zasadniczo nie można mieć większych zastrzeżeń. Dziwi tylko brak Marcina Rempały ;) A tak na poważnie to nie widzę sensu powoływania Miedzieńskiego, skoro ma kontuzję. Podobnie jest z Jagusiem, który chyba też się nie wyleczy. Inna sprawa to brak alternatywy dla tych zawodników. Jedynie Kołodziej by się nadawał, pod warunkiem poprawy sprzętu.

    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2006
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kończ waść wstydu oszędź..

    karzeł nawet dobrze nie zaczął a już mnie denerwuje swoimi decyzjami.Jeżeli Protasiewicz lub Ułamek są w tej chwili w lepszej dyspozycji niż Kołodziej to gratuluje złota:)Jeśli kierują się obecną formą to zamiast Ułamka wziąłbym Mateusza Szczepaniaka.

  3. Powrót do góry    #3
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jaguś chyba jednak się wyleczy. Lista jak zwykle jest wydłużona, ale musi taka być. I tak liczy się podstawowa piatka(szóstka). Na dziś wydaje się jasne, że znajdą się w niej:

    Gollob, Hampel, Kasprzak, Jaguś - to w tej chwili 4 najlepszych Polaków, bezdyskusyjnie. 5 miejsce zajmie prawdopodobnie Polak :) Holta, ewentualnie na zawody w Lesznie można pomyśleć o Balińskim, i w dalszej kolejności: Walasku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiałem sie czy Chrzan dostanie szanse...
    jak widac jest w kadrze,i mam nadzieje ze zadomowi się w niej na stałe( w 7 szczęśliwców) i w duzej mierze przyczyni sie do zdobycia jakiegos medalu dla naszej reprezentacji :D

    pytanie tylko czy pojedzie do Vojens...?
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob, Holta, Jaguś, Kasprzak, Hampel, Walasek.

    To chyba jest aktualnie najmocniejsza szostka na DPS.

    Kto sie nie zgadza?

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto sie nie zgadza?
    ja :P;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i na tym zakonczmy rozmowe :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli chodzi o Marcina Rempałe to ten sezon ma słaby zeby nie powiedziec ze tragiczny szkoda ze jagus załapał kontuzje

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i na tym zakonczmy rozmowe :P
    na wysokim poziomie :D
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Kończ waść wstydu oszędź..

    karzeł nawet dobrze nie zaczął a już mnie denerwuje swoimi decyzjami.Jeżeli Protasiewicz lub Ułamek są w tej chwili w lepszej dyspozycji niż Kołodziej to gratuluje złota:)Jeśli kierują się obecną formą to zamiast Ułamka wziąłbym Mateusza Szczepaniaka.
    Wiedziałem:) Od początku wiedzialem,że pojawią się Tarnowianie płaczący z powodu braku Kołodzieja.Panowie pogódźcie się z tym,że w tym sezonie jest słaby i jego brak jest oczywistą decyzją.Co zresztą widac po wystepach w kazdej lidze,może Ułamek i Protas nie robią furory,ale jeżdżą i tak lepiej od Kołodzieja,a zresztą pewnie i tak żaden nie pojedzie bo liczy się pierwsza 5,6.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Jak dla mnie na tą chwile:

    1.Gollob
    2.Jaguś
    3.Hampel
    4.Kasprzak
    5&6.Baliński i Walasek(tu do rozpatrzenia kto powinnien a kto na ławke. W Danii postawił bym na Walaska ,a w Polsce na Balińskiego)

    Pierwsza trójka bez dyskusji.Do tego Kasprzak świetnie jadący w Angli i Polsce i dobrze w Szwecji(nie przytaczajcie zaraz wczorajszego meczu).Baliński wielki walczak do tego w Lesznie na swoim torze potrafiący na prawde objechać każdego.No i Walasek który załapał świetną formę do tego już z dużym doświadczeniem w tego typu imprezach.

    Zdecydowanie odpadaHOLTA vel RYSIEK HOLTAŃSKI bo to nie jest POLAK.Jak kocha Polske już nie raz pokazał. Do tego ŻENUJĄCY występ w ZK! Do domu z takimi OLEWUSAMI!I na dodatek w Lesznie jest zwyczajnie słaby!

    Ząbik jak dla mnie powinien się skupić na juniorce bo za dużo imprez mu nie pomoże.Do tego uważam ,że nie ma doświadczenia i spali się psychicznie. No i w ZK który jest jakimś wyznacznikiem tez nie błyszczał.Jak dla mnie podstawa to JUNIORKA. Niech tam zdobędzie dwa złote medale.:)


    Chrzanowski jak chciał się wykazać to mógł nie uciekać do 1 ligi.A tak to cieżko go zweryfikować bo w 1 lidze nie jest niepokonany.Zresztą po tym GP to tak jakoś nie bardzo chce mi się w niego wierzyć...

    Reszta z obecną forma nie ma czego szukać w reprezentacji.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    Myślę, że na tor w Lesznie to od Jagusia czy Hampela lepszy byłby Baliński!!!
    Hampel mimo ostatniego kompletu jakoś dotychczas nie przekonywał!!! Ale może w końcu odnalazł formę!!
    Więc zobaczymy jak wypadnie w nastepnym meczu w Lesznie!!

    Szkoda tylko, że na pewno powołają Holte ja chciałbym klaskać i gratulować złotego medalu Polakom!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Gollob, Holta, Jaguś, Kasprzak, Hampel, Walasek.

    Wymieniam Norwega na Ząbika i jest ok.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chrzanowski jak chciał się wykazać to mógł nie uciekać do 1 ligi.A tak to cieżko go zweryfikować bo w 1 lidze nie jest niepokonany.Zresztą po tym GP to tak jakoś nie bardzo chce mi się w niego wierzyć...
    innym wyliczasz ze w anglii i szwecji robia punkty a u tego goscia tego nie widzisz??
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przecież wiesz dobrze, że dotychczas w większości Tomek korzystał z łatwiejszej drogi do punktów: pozycje rezerwowych. Wczoraj w Vastervik zamienił się miejscem z Iversenem, ale nie wiadomo czy na stałe. Bez przesady, Chrzanowski ma fajny sezon i gdzies na 7-8 miejscu może się o miejsce ubiegać. Ale na razie to tyle i po co dyskutować, skoro sam zdajesz sobie z tego sprawę :P :P
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gollob, Holta, Jaguś, Kasprzak, Hampel, Walasek.

    To chyba jest aktualnie najmocniejsza szostka na DPS.

    Kto sie nie zgadza?
    ja sie również nie zgadzam :P ale jeśli wymienisz Holte Ząbikiem to się zgodze :)

    PS. odczytaj p.w :P !!
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież wiesz dobrze, że dotychczas w większości Tomek korzystał z łatwiejszej drogi do punktów: pozycje rezerwowych. Wczoraj w Vastervik zamienił się miejscem z Iversenem, ale nie wiadomo czy na stałe. Bez przesady, Chrzanowski ma fajny sezon i gdzies na 7-8 miejscu może się o miejsce ubiegać. Ale na razie to tyle i po co dyskutować, skoro sam zdajesz sobie z tego sprawę :P :P
    posty nabijam,bo ostatnio sie troche opusciłem:P;)
    tak czy siak mam nadzieje ze sie załapie i pokaze na co go stac...takie moje marzenie:)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Tomasz Gollob - tutaj pisać cokolwiek jest zbyteczne.

    Rune Holta - Jeździ w GP pod flagą polską i jest ok,ma w tym sezonie troszq pecha z GP,ale jeździć umie w takich imprezach i jestem pewien na jego zdobycz ptk-owa.

    Wiesław Jaguś - o ile wyzdrowieje.

    Jarosław Hampel - złapał drugi oddech i mieć tylko nadzieje,aby wyszło tylko na dobre.

    Krzysztof Kasprzak - ryzyk fizyk,już pokazywał że GP i SWC nie jest jego strona - ostatnie przełamanie??

    Tomasz Chrzanowski -jak nie on to kto?

    Do wybrania podstawowej 5 pozostało jeszcze trochę czasu,trzeba mieć tylko nadzieję że zostana wybrani najlepsi i obejdzie się bez żadnych układów...



  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak dla mnie to:

    T. gollob - wiadomo, kapitan;)
    Holta - jedzi w gp jako Polak wiec mozna go wziasc:P wole jego niz Protasiewicza
    Kasprzak - wiadomo tor
    Hampel - jw.
    Jaguś - na pewno bedzie mocnym punktem
    Balinski - dobra jazda w lidze plus znajomosc toru:D

    Pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie reprezentacja POLSKI to
    bez Holty bo nie POLAK
    bez kolodzieja bo jest za slaby aby reprezentowac nasz kraj

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Zdecydowanie odpadaHOLTA vel RYSIEK HOLTAŃSKI bo to nie jest POLAK.Jak kocha Polske już nie raz pokazał. Do tego ŻENUJĄCY występ w ZK! Do domu z takimi OLEWUSAMI!
    Skoro Holte, ktory slabo pojechal w ZK nazywasz olewusem, to jak nazwac Tomaszka, ktory wogole nie pojechal w tym zawodach?:> ;)

    Wedlug mnie czas w koncu skonczyc z Ulamkami, Wywrotasami i dac szansa mlodym - dlatego ja osobiscie widze w skladzie zarowno Kasprzaka, jak i Zabika :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Znowu Holta...
    Czy nasza szanowna święta trójca trenerska nie może pojąć tego, że Rune to jest Norweg? Czy to, że ma świstek od prezia upoważnia go do reprezentowania naszych barw, jeżdżenia z orłem na piersi? Według mnie jego kandydatura nie powinna w ogóle być rozważana. Cieślaki i Kowaliki sądzą jednak inaczej... Biorąc pod uwagę jedynie aspekt sportowy, to miejsce dla Holty zapewne znalazłoby się w naszym teamie, ale czy naprawdę forma sportowa jest jedynym kryterium, na którym opiera się przy kompletowaniu składu reprezentacji narodowej? Dwa lata temu też byłem przeciwny jeździe Holty w kadrze, ale podczas jego występu we Wrocławiu trzymałem za niego kciuki. Tym razem będzie tak samo. Wolałbym jednak, żeby nie było takiej możliwości.

    Na dzień dzisiejszy jest 3 pewniaków: Gollob, Hampel, Jaguś. W tej chwili są gwarantem najlepszego startu wśród naszych zawodników. Do Szwecji zabrałbym jeszcze tę trójkę: Ząbik, Walasek i Kasprzak. Najsłabszy podczas treningu idzie na ławę. W tym sezonie bardzo mocny wydaje się KK, ale jego dotychczasowe osiągnięcia w rozgrywkach międzynarodowych znamy... Niemniej chyba jednak on będzie miał największe szanse na występ w półfinale.

    Na Leszno do składu wchodzi Balon. Za najsłabszego.
    Miedziński jeszcze nie teraz.
    Protasiewicz już nie teraz.
    Holta ani teraz, ani później.
    Chrzanowski jeśli nie teraz to kiedy?:P
    Pan Sympatyczny - hmmm... może wygłosiłby jakieś fajne przemówienie... ewentualnie jeśli byłby w lepszej formie od Walasa...

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2007
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu Holta...
    Czy nasza szanowna święta trójca trenerska nie może pojąć tego, że Rune to jest Norweg?
    Norweg z Polskim paszportem i tak jak sam napisałes upoważnia go taki " świstek" do reprezentowania naszego kraju i tak powinno być !

    a w Piłce noznej jak jest ? z Podolskim Klose? itd. ?

    Każdy korzysta z przepisów najbardziej jak tylko może bądź potrafi
    Mamy szanse jechać z Ryśkiem to nim pojedźmy !
    Kto jak kto ale On walczyć potrafi !

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 24 w 12 postach
    Gollob, Holta, Jagu¶, Kasprzak, Hampel, Walasek.
    A ja bym zrobił jeszcze inaczej!

    Z±bik za Holtę to raz! :)
    Dwa, w Lesznie Jagu¶ i Walas zawsze jeżdż± bardzo przeciętnie, to co? Tym razem ma być wyj±tek?
    Za t± dwójkę dałbym Protasa i Balińskiego, ale tylko w Lesznie. Obaj zawsze notuj± na tym torze bdb wyniki.

    A na finał Gollob, Kasprzak(pod warunkiem że się sprawdzi w barażu), Jagu¶, może Hampel?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-03-2007
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a w Piłce noznej jak jest ? z Podolskim Klose? itd. ?
    Ale dales zawodnikow do porownania, Podolski sie urodzil w Niemczech a Klose sie przeprowadzil w wieku ok, 8 lat. A Holta ma 34 lata i raz jest Polakiem (np. DPŚ 2005) a raz nie jest (1 sezon jedzie w GP jako Polak). Wedlug mnie Holta jest POlakiem bo jakis sponosoe daje mu za to wieksza kase niz by byl Norwegiem

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    ryba rzeczywiście przykład niefortunny ale daleko nie trza szukać:

    Emanuelle Adis-Abeba

    Jak strzelał bramki w eliminacjach to go wszyscy na rękach nosili, a co niektóry doszukiwali się przodka walczącego w powstaniu styczniowym. Teraz pies z kulawą nogą o nim nie pamięta

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kadra bardzo dobra..naprawde sa to zawodnicy, ktorzy w tym sezonie prezentuja sie najlepiej. Wystarczy spojrzec na statystyki.
    Co do Holty- powinien wystapic. Reprezentuje w GP Polske, teraz DPŚ, w lidze.. wiec czemu nie? Taki juz jest swiat, ze licza sie pieniadze i pewnie to one spowodowaly, ze Rune nagle poczul sie takim Polakiem :D
    A dla nas to naprawde moze byc potrzebne wzmocnienie.

    Gollob- kapitan.. w ogole nie ma o czym dyskutowac, wszyscy wiemy jaka range maja dla niego te zawody i spodziewam sie po nim rewelacyjnego wystepu.

    Jagus.. powinien zdarzyc z powrotem do formy sprzed kontuzji. Jak najbardziej za.

    Hampel- jak sprzet dobrze chodzi to on rowniez. Potrafi zdobywac trojki :). Miejmy nadzieje, ze Hampel przezywa jakies teraz odrodzenie :D

    Holta- jak wyzej , widze go w podstawowym

    Kasprzak- sezon znakomity, ale jesli chodzi o zawody miedzynarodowe to jakos sie przkeonac do niego nie potrafie. W zeszlym roku bylam jego wielka przeciwniczka i sie nie mylilam.. Licze na jego lepszy wystep, moze sie chlopak przelamac.

    Zabik- tu bym chyba troche jeszcze poczekala z tym DPŚ.. ale na rezerwie niech jest ;)

    Protasiewicz, Ułamek, Walasek- trojka mniej wiecej na porownywalnym poziomie, ze wskazaniem na Walaska.

    Baliński- TAK TAK TAK.. a czemu? bo Leszno :)

    Miedziński- rezerwa
    Chrzanek- rezerwa, ale dalabym mu szanse :)

    Podstawowy: Gollob, Kasprzak, Jagus, Balinski(Walasek), Hampel, Holta.
    Rezerwe mamy takze ciekawa, wiec w przypadku potkniecia ktoregos z nich tragedii nie musi byc :)

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Co do Kasprzaka. Niepotrzebnie tworzycie stereotypy nt. tego zawodnika już w momencie, kiedy tak naprawdę on wciąż dopiero jest w progu swojej kariery. KK ma dopiero 23 lata i choć wiadomo, że nie będzie to zawodnik o "charyzmie" Golloba, to ja nie widzę przeszkód aby w przyszłości był dla światowego żużla takim Adamsem. Rok temu była inna sytuacja, bo trapiły go kontuzje, nie było też optymalnej formy. We wcześniejszych latach KK był jeszcze juniorem. Natomiast jego występ w GP we Wrocławiu był całkiem niezły.

    Myślę, że jest tylko kwestią czasu kiedy pojedzie w GP, bo w ligach spisuje sie znakomicie i przypuszczam, że ma z niejadących w GP Polaków obecnie największą szansę na stałą DK. Tak czy siak - w ciągu 3 lat pojedzie w GP na 100%(jeśli oczywiscie sie nie rozwali, odpukać !). I na pewno nie jest to jego "ostatnia" szansa. O ostatnich szansach to mogliśmy mówić w roku ubiegłym w stosunku do PePety :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Do eliminacji jeszcze miesiac, wiec duzo moze sie zmienic.
    Niemniej na dzien dzisiejszy - Gollob, Kasprzak, Hampel, Jagus, Zabik, Walasek. Mysle, ze ta szostka to optymalne rozwiazanie. Na baraz jak i final w Lesznie mozemy pomyslec o Balinskim.
    Acha... Przestancie "wstawiac" do skladu jakichs dziwnych Norwegow. To jest Reprezentacja Polski.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Cieślak powiedział, że 7 jedzie do Vojens...

    a więc widzę to tak:


    Pierwsza szóstka:
    1. Tomasz Gollob
    2. Wiesław Jaguś
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Karol Ząbik
    5. Jarosław Hampel

    6. Grzegorz Walasek

    Rezerwa:
    7. Rune Holta (nie sądzę, aby Cieślak nie skorzystał z Norwega, chyba, że przed Vojens będzie prezentował się słabo)
    8. Damian Baliński (tylko na Leszno)
    9. Piotr Protasiewicz
    10. Tomasz Chrzanowski
    11. Sebastian Ułamek
    12. Adrian Miedziński - raczej odpada

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie trenerze a gdzie Kolodziej co??
    Poczatek sezonu niemial najlepszy ale przeciez juz od kilku meczy ponad 10 robi wiec o co chodzi co ?? szwecja tez smiga hmm sam niewiem.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Kolodzieja bardzo lubie, ale jednak w tym sezonie nie smiga tak jak wczesniej. Ewidetnie chlopak sie gdzies pogubil :(

    Co nie zmienia faktu, ze zdecydowanie wolalbym aby to Koldi jechal, a nie "niedzielni wyrobnicy" typu Wywrotas, Walasek czy Ulamek. Im czas w koncu podziekowac.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Miedziński jest lepszym punktem od Kołodzieja? Obu w kadrze być nie powinno ale jak już jest Miedziński to na jego miejscu ewidentnie powinien się znajdować Kołodziej. Chyba każdy się zgodzi...

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A jest o co sie kłocic??? Bo nie wiem, co to zmienia;]
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że wg włodarzy reprezentacji Miedziński jest lepszy od Kołodzieja co jest totalną bzdurą. Tylko to :D więc masz racje nie potrzebna ta dyskusja bo przecież i tak Miedziński w żadnym meczu raczej nie pojedzie :)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    To że wg włodarzy reprezentacji Miedziński jest lepszy od Kołodzieja co jest totalną bzdurą. Tylko to :D więc masz racje nie potrzebna ta dyskusja bo przecież i tak Miedziński w żadnym meczu raczej nie pojedzie :)
    18.Adrian Miedziński-1,829
    24.Janusz Kołodziej-1,756
    Więc wybacz sosek ale mylisz się Miedziński jest lepszy to po pierwsze,po drugie bardzo dobrze że do kadry powoływani są zawodnicy którzy są w formie,a nie za samo nazwisko,po trzecie uważam,ze nawet gdyby Kołodziej dostał się do kadry,to i tak z aktualną formą nie pojechałby w żadnych zawodach.
    Amen:)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że wg włodarzy reprezentacji Miedziński jest lepszy od Kołodzieja co jest totalną bzdurą. Tylko to :D więc masz racje nie potrzebna ta dyskusja bo przecież i tak Miedziński w żadnym meczu raczej nie pojedzie :)
    18.Adrian Miedziński-1,829
    24.Janusz Kołodziej-1,756
    Więc wybacz sosek ale mylisz się Miedziński jest lepszy to po pierwsze,po drugie bardzo dobrze że do kadry powoływani są zawodnicy którzy są w formie,a nie za samo nazwisko,po trzecie uważam,ze nawet gdyby Kołodziej dostał się do kadry,to i tak z aktualną formą nie pojechałby w żadnych zawodach.
    Amen:)
    A widzisz tu mnie zaskoczyłeś :D Nie popatrzyłem na statystyki e-ligi niestety i to był mój błąd :) Ale w każdym razie ani jeden ani drugi i tak by na tor w DPŚ nie wyjechali :) Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Skład zgodny z przewidywaniami. Kto zajmie 11, czy 12 miejsce to nieistotne.

    Mój skład byłby troszkę inny:
    1. Gollob- bez dwóch zdań, ZAWSZE swoje punkty wykręci
    2. Hampel- już sprawdzony, też dość pewny do tego rodzimy tor w Lesznie
    3. Kasprzak- u siebie powinien punktować.
    4. Holta- na półfinał, jak tam zawiedzie będzie pretekst, aby mu podziękować
    5. na finał na pewno Baliński. Kto wcześniej? Protasiewicz w Lesznie na pewno by zdobył punkty, niezależnie od faktu, iż wszyscy stracili do niego cierpliwosc. Jaguś mnie nie przekonuje, ale właściwie jak wróci do formy powinien dostać szanse. Walasek to także europejski średniak. Chrzanowski też jest poziom niżej od tych wielkich gwiazd. Na Ząbika, chyba jeszcze za wcześnie. Ułamek i Miedziński są zabezpieczeniem na kontuzje.

    Jak widać mówię o finale, bo w tym roku jesteśmy wielkim faworytem i nie ma co ukrywać, ze liczymy na złoto.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Do zawodow jeszcze troche czasu ,ale na dzien dzisiejszy Holty w podstawowej piatce nie widze.To co pokazuje w GP to jakas parodia.
    1.Gollob
    2.Jagus
    3.Hampel
    4.Walasek
    5.Kasprzak

    rezerwa na Vojens na dzien dzisiejszy to Zabik z Kolodziejem.
    Zaraz ktos napisze dlaczego Kolodziej a nie Holta.
    Odpowiedz jest prosta : bo tak i juz.:);)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Vojens

    Gollob
    KK
    Hampel
    Walasek
    Holta ewentualnie Jaguś


    Leszno

    Gollob
    KK
    Hampel
    Walasek
    Holta ewentualnie Baliński

    Co do reszty to na dziś SWC to inna bajka. Co do Wiesia Jagusia to bardzo go lubie ale w Lesznie to on dobrze raczej nie pojedzie, pręczej wolałbym Ząbika.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    W Vojens i Lesznie pewnie też pojawi się Holta. Jak by nie patrzeć formę ma. Może mu trochę nie idzie w GP jednak w lidzie inna bajka. A nie sądzę aby trener nie wystawił w miarę pewnego zawodnika. Za wynik w końcu on odpowiada, a to że jest Norwegiem zejdzie na drugi plan.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2006
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1.T.Gollob - rekomendacja zbędna:)
    2.J.Hampel - wraca do wysokiej formy + znajomość toru
    3.R.Holta - trzecia siła polskiej drużyny.Pytanie tylko czy się w niej znajdzie, czy menago polskiej kadry zaakceptują jego "farbowaną" narodowość. Może w tym roku spróbować zdobyć złoto bez jego udziału...
    4.W.Jaguś - pokazuje w GP, że jest w stanie wygrywać z najlepszymi.Ponadto świetna dyspozycja w w lidze poslkiej i szwedzkiej. Miejmy nadzieję, że kontuzja i przerwa w startach nie spowodują spadku formy u Jagody.
    5.K.Kasprzak - bardzo dobra i przede wszytskim równa jazda w tym sezonie. Obecnie obok Ząbika największa nadzieja polskiego speedwaya. W barażu(odpukać) oraz w finale powinien jechać pod 1-4.

    W przypadku rezygnacji z usług Holty na miejsce rezerwowego powinien wskoczyć ktoś z trójki - Chrzanowski, Ząbik, Walasek. Ze wskazaniem na... Ząbika.


  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Patrzac na najnowsza historie wojazy naszych reprezentantow na wszelkich turniejach DMS odbywajacych sie poza granicami naszego kraju, mozna ze spora doza prawdopodobienstwa stwierdzic, ze w dunskich eliminacjach pozostanie nam walka o 2. miejsce z Australia. Nie ze skreslam naszych juz przed, ale patrzac na trzezwo i obiektywnie to niewielkie sa chyba przeslanki ku temu, by spodziewac sie zwyciestw naszych orlow (obojetnie kto bedzie w skladzie) nad Nickim, Hansem, Bjarne i reszta kamandy Staechmana. Przynajmniej nie w skali calej rundy eliminacyjnej.

    Ogladajac bodaj ostatnia transmisje z GP w C+ moglismy uslyszec, co do powiedzenia ma na ten temat Miro Kowalik, torunska duma i chwala, a po godzinach 'prawa' reka polewaczkowego Cieslaka. I on niemal otwarcie mowi, ze: (1) sznase na pokonanie Dunow male, (2) bardziej oplaca sie jechac baraz, (3) w takim razie lepiej zaeksperymentowac ze skladem i postawic na mlodych, skoro zawody de facto o pietruche. Wprost Miro nic nie powiedzial, ale mozna sie domyslec, ze pewnie bedzie lobbowal za Zabikiem. I to chyba jedyny z mlodych (obok Kaspera i Hampela, ale przy ich nazwiskach zbyt duzych znakow zapytania chyba nie ma), ktory moze pojechac, bo Miedziak to jeszcze nie ten poziom i przede wszystkim nie ta forma, a Koldi poza skladem (podobnie jak cala reszta z Buczkiem na czele).

    Dlatego moja skromna wizja skladu to:

    Vojens

    1. Gollob
    2. Hampel
    3. Jagus
    4. Kasprzak
    5. Zabik

    Baraz to juz nie przelewki, wiec tutaj za Karola Balinski, ew. za Jagusia Walasek. Sklad finalowy (ewentualnie oczywiscie:)) - na podst. RE i barazu.

    Co do panow Walasek, Ulamek i Protasiewicz (ktos tu ciekawie okreslil ich mianem 'niedzielnych wyrobnikow') to jakos nigdy nie bylem entuzjastycznie nastawiony do ich wystepow w reprze. Pamietam ogromne emocje i radosc podczas barazu w Poole 2004, gdzie zachwycac sie mozna bylo olsniewajaca jazda Rempaly (wtedy jeszcze Balansa) i Koldiego. Pewnie dostarczyli mi owczesnie wiecej emocji swoja zawzietoscia i ambicja niz w/w trzej panowie razem wzieci przez cale ich dlugie kariery.

    Z drugiej strony, o czym bylo juz mowione, ostatnimi laty Jagoda slabo jednak radzil sobie na Smoczyku, wiec obecnosci w skladzie finalowym jednego z wymienionych ze 'swietej trojcy' nie mozna wykluczyc (ze wskazaniem na Walaska, IMO).

    Nazwiska Holta w ogole nie bralem pod uwage, wygrajmy choc jedne Druzynowe Mistrzostwa Swiata w stu procentach Polakami :).

    pzdr

  44. Powrót do góry    #44
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kadra Polski to za wysokie progi dla Zabika, po prostu;] Na dziś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Wg mnie skład naszej kadry powinien wygladać następująco.
    T.Gollob, Hampel, Kasprzak, Walasek, Jaguś. W rezerwie Holta i Protasiewicz.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •