Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 460

Wątek: Liga Światowa 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga Światowa 2007

    Za niecałe 2 godziny pierwszy mecz Polaków w tegorocznej Lidze Światowej. Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, w którym będzie można dyskutować o meczach Polaków, jak i wszystkich meczach Ligi Światowej.

    Co do dzisiejszego obstawiam zwycięstwo 3:0, i w szczególności interesuje mnie gra Michała Winiarskiego (jakie i czy w ogóle) postępy zrobił we Wloszech.

    Zapraszam do dyskusji!

    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myślę, że na podstawie tego meczu trudno jeszcze będzie powiedzieć jakie postępy zrobił. W przyjęciu już jest jednym z najlepszych na świecie, a z atakiem to myślę, że właśnie mógł się we Włoszech sporo nauczyć.

    Edit:
    Po pierwszym secie:
    Ciekawe czy Lozano chce tylko dać odpocząć Świderskiemu, bo Swędrowski uważa, że Gruszka z Winiarski (atak+przyjęcie) to najoptymalniejsze zestawienie. Ja ogólnie jestem za Świdrem:D

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co by nie mówić, Gruszka ma za sobą świetny sezon ligowy i w tym sezonie może powalczyć z Świdrem o miejsce w szóstce. Bardziej zdziwił mnie brak w szóstce Plińskiego. Ogólnie mecz bez fajerwerków, nikt się szczególnie nie wyróżnił. Cieszy zwycięstwo i oby tak dalej!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje Polsatowi zrobic jeszcze mniejsze cyferki z wynikiem.

    co do meczu to rzuca sie w oczy dosc mala ilość bledow wlasnych naszej druzyny. gdy chlopcy pograją dluzej ze sobą bedzie naprawde ciekawie na finalach LS ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach: Grzyb zagrał bardzo dobrze, szczególnie w bloku.
    Lepiej wg mnie od Kadzia..

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież trenerzy mówili, ze będą zawodnicy rotacyjnie odpoczywać, więc nie ma co się doszukiwać w takim czy innym składzie "drugiego dna".

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja akurat przyczepiłem się do komentarza swędrowskiego;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden rzut okiem na trybuny "na fantastyczną publiczność" sterowaną zdalnie przez wodzireja i ...wymioty w drodze
    Miałem wrażenie że to jakiś jeden wielki wiejski festyn i jako jedną z wielu atrakcji na tym pikniku jest mecz siatkówki.
    Wodzirej przestawał zawodzić i biedna publika nie wiedziała co się dzieje i co ze sobą począć.
    Co do samego meczu to kadra B bardziej postawiłaby się naszym asom niż chińczcy

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest Kibice już niedługo drugi mecz a tu żadnego posta nie widzę Według mnie licze na powtórkę z wczoraj czyli 3:0 dla Polski.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to nie jest mecz siatkarski. To już jest dyskoteka:/

    Edit:
    Ciemność widze - dyskoteka w pełni:P

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeb, ale siara na caly swiat :) a pamietam jak sie kiedys z Serbii smiali, jak im swiatlo wysiadlo, ze to 3 swiat jest ;-)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skandal, i my sie bierzemy za organizacje finalu LS i za Euro 2012? Ja pytam z czym?
    Taka imperza powinna miec zabezpieczone awaryjne zrodlo energii, dodatkowe podloczenie pod stacje agregatowa.
    Zwyczajnie WSTYD.

    O publice nie wspomne bo jej poprostu niema, jest festyn na ktory przyszlo duzo ludzi. Zwyczajnie niema zorganizowanych grup kibicow (K-K, Jastrzebie, Czewa, Radom, Rzeszow...) i jest takie padlo jakie jest. Stasio i Zenia razem pieknie bujaja sie w rytmie muzyki. DJ magiera zabawia tlum, heyyyy bawimy sie wesolo, i goscie na prawo i goscie na lewo bawiiiiimy sie wesolo.
    Zwroccie uwage co sie dzieje kiedy organiki milkna...na hali jest cisza jak makiem zasial.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy tiebreka

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwroccie uwage co sie dzieje kiedy organiki milkna...na hali jest cisza jak makiem zasial.
    i własnie tylko w tych chwilach jest normalnie jakby to powiedział nasz warszawski moderator
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emocjonujący mecz, myśle że to powinien być zimny prysznic dla Naszych, że walczyć trzeba z każdym. Świetnie Winiarski widać u Niego postęp zarówno mentalny, jak i siłowy. Po tym meczu wiadomo już że Robert Prygiel powinien zakończyć swoją przygodę z reprezentacją, jest po prostu za słaby...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz powinnyśmy wygrać 3-0 no ale nasi się chyba za bardzo rozluźnili... I nie mamy atakujących. Szymański i Prygiel zdobywali te punkty tak jak krew z nosa. Mało i rzadko. Winiar świetne zawody! Widać się rozwinoł we Włoszech. Gruszka też bardzo dobrze! Tylko ci środkowi gubieni przez jakiegoś Chińczyka?! Eh jak by to był Ricardo to tak no ale jakiś nieznany koleś. Ale dobrze że wygrali:D Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice chcieli zaciętego spotkania to je mieli. My¶lę, że możemy być spokojni o nasz± drużynę. No cóż rywal nie był z najwyższej półki to zawodnicy sobie trochę odpu¶cili, co było widać. Ale wiedzieli, że musz± wygrać no i wygrali. To była taka rozgrzewka przed nadchodz±cymi kolejnymi bardziej wymagaj±cymi spotkaniami.

    A co do kibiców to kompletnie się z wami nie zgodzę. Ludzie po¶więcaj± się, staraj± o bilet kilka miesięcy przed meczem niejednokrotnie przemierzaj± pół Polski, żeby dopingować naszych. Dobrze, że doping jest dla siatkarzy a nie dla was. Każdy zawodnik bez wyj±tku powie, że takiej atmosfery wokół siatkówki nie ma nigdzie jak w Polsce i że dla takich ludzi aż chce się grać. Nawet kibice innych krajów patrz± z niedowierzaniem na to co dzieje się na polskich trybunach. Atmosfera na meczach reprezentacji jest nieporownywalna moim zdaniem z atmosfer± panuj±c± na spotkaniach ligowych.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale dla Ciebie bylo przeciez swojsko :-)


    a tak to jestem zdzwiony, ze na meczu reprezentacji zamiast nieustajacego Polska, Polska mielismy repertuar lat 90, rycerzyka, troche techno, polski hip-hop, no wszystko tylko nie bialo-czerwoni ;-) Dobrze, ze chociaz sie ubrali w barwy narodowe bo bym nie wiedzial, ze to mecz reprezentacji :-)


  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie sa prawa telewizji, cos za cos. Przeciez w Skrze jest podobnie.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem Wam, że ja byłam na meczu w pi±tek i to kibicowanie to nie jest kibicowanie, a kibiców z Klubów Kibica bo byli ze mn± traktuje się jak zło konieczne... a to przecież Kluby Kibica na pocz±tku rozkręcały t± imprezę... racja - organiki przestaj± grać i ludzi milkn±... a ja ze znajomymi jak głupek klaskałam i darłam się przez cały mecz bo inaczej sobie nie wyobrażam... a i kibicować na siedz±co też nie umiem...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie spokój już z tym "kibicowaniem", za cały komentarz wystarczy atmosfera pod halą, jakieś trąbki ledwo słyszalne piski, gdzie te czasy jak pod halą była jazda na pełnej :O Siatkarze mówia dziennikarze mówia a co mają mówic jak media ciągle powtarzają te brednie o najlepszych kibicach świata. A ostatnia nadzieja na normalność padła jak PZPS wypiał sie na ekipy klubowe rezygnując z darmowych wejsciówek, no bo po co nam jakieś kluby kibica, przyjedzie wąs z synem, zje kiełbaske, pomalują gęby, podmuchają w trąby nabiją nam kabze i jest *****ista atmosfera!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam na meczu i nie rozumiem Waszych pretensji. Był "rycerzyk" a capella, ale była tez "Polska biało czerwoni". I "Polska polska" też.

    Ktoś tu ma pretensje, że był wielki festyn. A co wolicie, żeby kibice rzucali w siebie krzesełkami?

    Publiczność milkła, jak nie było wodzireja... Sorry, tak jest ustawione widowisko - jest wodzirej, to publiczność się do niego dostosowuje. Jakby pomilczał dłużej niż 2-3 minuty, to sami kibice zaczęliby sobie radzić.

    Pojawił się zarzut, że widzowie kiwają się, śpiewają, a toczący się w dole lub przed nimi mecz mają gdzieś. No nie wiem, ale wydaje mi się, że właśnie ktoś, kto przez CAŁY CZAS krzyczy i klaszcze nie ma czasu / możliwości, by patrzeć, co się dzieje na boisku...

    Siatkówka jest w tym momencie jedynym sportem masowym, gdzie rywalizacja jest oglądana przez całe rodziny: trzyletnie maluchy i ich rodziców, średnia wieku tak powyżej trzydziestki. Takie osoby nie będą się darły i klaskały przez całe spotkanie, nie ten przedział wiekowy. Ale ja się cieszę, że tacy ludzie przychodzą na mecze. Siatkówka łączy wszystkich. Siatkówka nie jest tylko dla klubów kibica.


  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje tym niezadowolonym osobom przeprowadzic sie do Rosji albo Serbii. tam dopiero mielibyscie klimat.
    doping na meczach zarąbisty: "Ra-si-ja" przez 2h i wylacznie przy pilkach setowych.

    no tak - w koncu maszym siatkarzom to telewizja każe mowić, ze polscy kibice siatkarscy są najlepszymi na świecie - ciekawe ile dostają za takie gadanie?

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weź ktoś tu wytłumacz rozsądnie bo ja już nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z betonem...
    Oczywiscie gdyby nie Magiera i Kułaga to wszsycy by się rzucali krzesełkami haha :D Ciekawe kto kiedykolwiek był na jakimkolwiek meczu kadry piłkarzy, szczypiornistów, koszykarzy że jest taki pewny "swoich" racji. Tyle odemnie w temacie

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, fajne to forum... Zamiast dyskusji - obelgi. Fileep_zks - i Ty masz być przedstawicielem tych "prawdziwych", "lepszych" kibiców? Suuuuuuuper. Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Saniye jeżeli lubisz klimat taki jak panuje teraz na meczach reprezentacji czy na hali w Bełchatowie to oki Twoja sprawa. Ale nie sugeruj że zaraz wszezie ludzie będą się bili albo rzucali krzesełkami, bo akurat siatkówka to sport akademicki i z tego "przedziału" ma też głównie kibiców. Niestety (z mojego punktu widzenia) to co teraz się dzieje na kadrze niewiele odbiega od wiejskiego wesela/festynu. Na obu imprezach jest wodzirej, który zachęca ludzi do śpiewania, kołysania czy klaskania a zapewne już niedługo jak zagra "jedze pociąg z daleka" ludzie utworzą 'wężyka' i zaczną się klepać po pupach. Nie mam nic przeciwko takim zabawom ale na coś takiego jest czas i miejsce gdzie indzie i bynajmniej nie na imprezie sportowej gdzie od zawsze chodziło się po to, żeby uzewnętrzniać swobodnie swoje emocje. A ja nie chcę, żeby jakiś facet z organkami sugerował mi, że teraz mam płakać bo nasi stracili punkt albo skakać z radosći i śpiewać pieśn o małym rycerzu (nolens volens spauperyzowaną już od pewnego czasu). Chcę cieszyć się i smucić kiedy faktycznie tak jest a nie wtedy kiedy Kułaga mi mówi kiedy mam to robić.

    I nie sugeruj proszę żeby przeniść się do Rosji bo Rosję to my mamy u siebie na hali gdzie rządzą różnej wielkości i mocy plastikowe trąbki. To one właśnie wyróżniają nas na tle innych "kultur siatkarskich" niemal tak samo jak dmuchane pałeczki Japończyków. Niestety -dla siebie- na koniec pesymistycznie muszę stwierdzić, że szybko to się nie zmieni bo nasze społeczeństo lubi tandetę.....



  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak - w koncu maszym siatkarzom to telewizja każe mowić, ze polscy kibice siatkarscy są najlepszymi na świecie - ciekawe ile dostają za takie gadanie
    Zaczęli tak mówić kiedy na meczach LŚ z Brazylią czy Rosja 10tys ludzi klaskało, buczało, darło się i wyło z radości jak wygrywaliśmy punkt, set czy czasami mecz, wtedy Kułaga delikatnie pomagał, był tłem.. ludzie "uczyli się" uzewnetrzniac swoje emocje, teraz juz się nauczyli, a tym którzy nie wiedzą co i jak to Kułaga &Co. proponuje krótki kursik...

    Zawodnikom chodzio to że czują doping czytaj wsparcie, czytaj huk, klaskanie buczenie itd. A czy to bedzie pzrerwyane "jedzie pociag z daleka" czy inne gówniane piosenki,to juz siatkarzy mniej interesuje, oni an szczęscie w tych momentach robią cos innego.
    Nie wiem jak wy ale ja i tak najbardziej pamietam wygranego seta z Brazylia na samym poczatu LŚ.., cieszylismy sie wszyscy bardziej niż po osatniej piłce z Bułgarami zima..

    Pojawił się zarzut, że widzowie kiwają się, śpiewają, a toczący się w dole lub przed nimi mecz mają gdzieś. No nie wiem, ale wydaje mi się, że właśnie ktoś, kto przez CAŁY CZAS krzyczy i klaszcze nie ma czasu / możliwości, by patrzeć, co się dzieje na boisku
    albo Cie nie zrozumiałem albo jednak lepiej oglądac mecz w domu.
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    saniye i zizu byliscie kiedys na meczu pilakrskim reprezentacji? Tam przez 1,5 h godziny slychac Polska, Polska. Ja wiem, ze ten rytm nie za dobrze nadaje sie do podskakiwania no i prezciez, jak w trabke sobie mozna zatrabic jak trzeba cos pokrzyczec, ale prosze Was nie wygadujcie glupot. Mam nadzieje, ze chociaz potraficie wymienic z nazwiska naszych reprezentatnow.

    hvar czekam na "jedzie pociag z daleka" i klepanie sie po pupach;-)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spark - bez obaw, potrafię wymienić nazwiska polskich reprezentantów.

    Hvar, piszesz o uzewnętrznianiu swoich emocji podczas meczu. A kto Ci zabrania to robić? Wodzirej? Bez przesady, tym bardziej w Łodzi, gdzie poza środkowym pasem trybun w ogóle tego wodzireja nie słychać (akustyka w hali MOSiRu woła o pomstę do nieba).

    Spark, pytasz, czy byłam kiedyś na meczu piłkarskim. Nie byłam, bo boję się, że mi ktoś nóż pod żebra wsadzi. Jeśli mam wybierać między spontanicznym kibicowaniem piłkarzom połączonym z zagrożeniem życia i zdrowa a wodzirejem na meczu siatkarskim, to zdecydowanie wolę to drugie.

    Moim zdaniem sedno problemu polega na tym, kto przychodzi na mecze siatkówki. Otóż popularność tej dyscypliny sprawia, że mamy na nich RODZINY, a rodziny - jak już to napisałam wyżej - bawią się i oglądają mecze inaczej niż młodzi ludzie w wieku 20-25 lat. Jeśli zatem chcecie powrotu spontanicznego kibicowania, to trzeba siatkówkę uczynić mniej popularną, albo zrobić burdę na kilku meczach - i będzie spokój, "trzydziestki" na kolejne spotkania nie przyjdą.

    To ostatnie było trochę złośliwe, sorki, ale taka jest prawda. Pozdrawiam raz jeszcze i chyba końcowo, bo zdaje się, że mi się limit napisanych postów kończy :-).




  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hvar, piszesz o uzewnętrznianiu swoich emocji podczas meczu. A kto Ci zabrania to robić? Wodzirej? Bez przesady
    Mnie te wszystkie organki i trąbki naokoło przeszkadzają tak samo jak sąsiad jedzący popcorn w kinie. Mnie drażni, to a babciom w kosciele przeszkadza jak ktoś gada i się modlić nie mogą. Widzisz to kwestia przyzwyczajenia albo.... smaku.

    A poza tym o osoby powyżej 25 lat się nie bój ;)

    ps. Spark uważaj bo Ci się pewna pani przyjrzy jak temu teletubisiowi ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    saniye i zizu byliscie kiedys na meczu pilakrskim reprezentacji? Tam przez 1,5 h godziny slychac Polska, Polska.
    o czym my w ogole mowimy? Polska piłka nożna podawana jako jakis autorytet? przeciez to jest syf, smrod i ubostwo - wszystko co z nią związane.
    nie mam zadnych uprzedzen do piłki jako dyscypliny ale uprawianie tego sportu w naszym kraju to jest po prostu parodia. zalosna liga, korupcja na kazdym kroku, żałosne wyniki reprezentacji.

    dzieki Bogu nigdy nie bylem z tym bagnem zwiazany.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zizu88 dyskutujemy o wyższości jednej dyscypliny sportu nad drugą i poziomie ligi czy o "charakterystyce kibicowania" ??

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie te wszystkie organki i trąbki naokoło przeszkadzają tak samo jak sąsiad jedzący popcorn w kinie. Mnie drażni, to a babciom w kosciele przeszkadza jak ktoś gada i się modlić nie mogą. Widzisz to kwestia przyzwyczajenia albo.... smaku.
    Też tak mam.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już się nie wypowiadam, tylko chciałem pokazać co przy oddaniu inicjatywy kibicom można zrobić w hali. Ale to oczywiscie dzieło stadionowych chuliganów ;)
    http://youtube.com/watch?v=E2ZjMQSn1R8

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super to wygląda, ale chciałam zauwazyć, że tutaj też jest wodzirej ;-) :-P . Może więc tak naprawdę problem nie leży w kibicach, tylko w tych, którzy prowadzą doping? Może w tym kierunku przede wszystkim należałoby skierować pretensje :-)?

    A zmieniając temat, trener ogłosił dwunastkę na jutrzejszy mecz... Ciekawie to wygląda, bardzo ciekawie :-)

    Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
    Atakujący: Robert Prygiel, Bartosz Kurek
    Przyjmujący: Michał Winiarski, Michał Bąkiewicz, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka
    Środkowi: Łukasz Kadziewicz, Łukasz Perłowski, Marcin Możdżonek
    Libero: Krzysztof Ignaczak

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę młodej krwi... niech się uczą

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już się nie wypowiadam, tylko chciałem pokazać co przy oddaniu inicjatywy kibicom można zrobić w hali. Ale to oczywiscie dzieło stadionowych chuliganów ;)
    http://youtube.com/watch?v=E2ZjMQSn1R8
    To skrajny przypadek.

    Istnieje jeszcze model brazylijski (właśnie udało mi się zdążyć na końcówkę meczu Brazylia - Finlandia) czy choćby kibiców z Majorki, którzy niezwykle żywiołowo reagują po każdej akcji bez żadnego sterowania.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze wprowadzono te "szybkie zmiany" :( gdyby tego nie zrobiono oglądalibysmy reklamy podczas zmian ;)
    Polsat - gratulacje.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gasnie swiatlo, balon zaslania parkiet, reklamy w trakcie przerw, ciekawe co bedzie jutro.
    Brawa dla Kurka i Mozdzonka, na kolejne 10 lat mamy spokoj na srodku i ataku.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co może wolicie żeby transmisje przeprowadzała TVP w swoim kanale WIDMO?? No bez jaj przynajniej w POLSACIE mamy okazje obejrzeć inne mecze grupowe

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze wprowadzono te "szybkie zmiany" :( gdyby tego nie zrobiono oglądalibysmy reklamy podczas zmian ;)
    Polsat - gratulacje.
    Denerwujace to ale tak po prawdzie to wolisz reklamy czy Dębowskiego za komentatora ? :)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możdżonek extra blokiem! Brawo!!
    Myślę, że z taką grą to jest pewniak do "6" tylko czy obok Kadzia (który walnął 3 asy) czy Plińskiego..
    Mówię to oczywiście w perspektywie finału LŚ i ME, bo jak wiadomo na razie to skład będzie się zmieniał co mecz.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie stało z Kurkiem? Bo ogladałem mecz na telebimie gdzie kilku najlepszych kibiców na świecie raczyło mnie trąbkowym koncertem niemal nad głowa wiec nie było slychac komentatorów :P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego nie jezdze na LS??

    Witam.
    pytanie jak w tytule...
    otoz dlatego, ze kibicowanie nie wyglada tak jak tu:
    http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E
    jak dla mnei ideal kibicowania i moje marzenie kibicowskie znlezc sie tam i zaspiewac (hihi, prawie na pamiec sie nauczylem)
    A na poczatku LS tak wlasnie ( no mniej wiecej) wygladalo..

    A co do kibicow siatkowki i kopanej to musze powiedziec ze bylem w zezlym roku na MS w pilce noznej w niemczech.

    No i po powrocie stwierdzilem, ze taki wlasnie styl kibicowania mi odpowiada:
    - zadnych wodzirejow
    - 35 tysiecy ludzi krzyczy zgodnie...
    - "jeszcze polska nie zginela" w 70 minucie
    - piwko na stadionie ( slabe bo slabe ale zawsze)

    Ale daleki jestem od tego zeby krytykowac tych, ktorzy se zachwycaja takim festynem...
    Zgadzam sei z hvarem...
    Tez lubie festyn ale jak jestem na wsi, weselu lub imprezie niesportowej..

    pozdrawiam


  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już się nie wypowiadam, tylko chciałem pokazać co przy oddaniu inicjatywy kibicom można zrobić w hali. Ale to oczywiscie dzieło stadionowych chuliganów ;)
    http://youtube.com/watch?v=E2ZjMQSn1R8
    To skrajny przypadek.

    Istnieje jeszcze model brazylijski (właśnie udało mi się zdążyć na końcówkę meczu Brazylia - Finlandia) czy choćby kibiców z Majorki, którzy niezwykle żywiołowo reagują po każdej akcji bez żadnego sterowania.
    Chyba nie skrajny zobacz to mecz panatinaikosu . http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

    Sorki nie zauważyłem, że rysioo wstawił ten sam link :)

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •