Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 67

Wątek: AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel

    Ciach ciach ciach i mamy kolejny ligowy hit.
    Moim zdaniem na wyniku w duzej mierze zadecyduje dyspozycja Siezieniewskiego i Billingsa.
    Nie bede sie zaglebial w szczegoly ale typuje maksymalnie 4 sety w tym meczu.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie.. maksymalnie cztery sety, może się skończyć na 3. Jastrzębie moim zdaniem wygra, na pewno są w lepszej dyspozycji, dodatkowo zgrali się na tym turnieju cev, a przecież to właśnie brak zgrania był widoczny w pięciosetowej batalii ze Skrą. Generalnie, jeśli nie będzie Billingsa, który pociągnie atak, a reszta się nie spręży jakoś bardzo w końcówkach setów, to wygra "Jbie":)
    Chyba, że Patucha i Wika pociągną mecz zagrywką, to może być szansa Częstochowy.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja tam sie obawiam Czestochowy bo to dziwna druzyna i jak z gory skazuje sie ja na porazke to zazwyczaj wygrywa ;-)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Myślę, że pojedziemy Jastrzębie.
    Jeśli chłopaki zregenerują siły po sukcesie w Modenie.
    Drużyna AZSu z meczu na mecz gra coraz lepiej, a Jastrzębie wcześniej, czy później złapie zadyszkę po mistrzostwach świata.
    Na mecz zostały sprzedane praktycznie wszystkie bilety,
    co oznacza, że w HP w sobotę będzie bardzo gorąco:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drużyna AZSu z meczu na mecz gra coraz lepiej, a Jastrzębie wcześniej, czy później złapie zadyszkę po mistrzostwach świata.
    Faktycznie AZS gra coraz lepiej, ale nasz zespół też. Zespół się zgrywa z naszym rozgrywającym i powinno być ok. Mam nadzieję, że tej "zadyszki" nie dostaną w sobotę ;) A może ona ewentualnie dotyczyć Plińskiego i Kadziewicza, Szymańskiego raczej nie, ponieważ nie grał on w takim samym (długim) wymiarze czasowym na MŚ jak oni.

    Spodziewam się bardzo dobrego widowiska, emocjonującego i dramtycznego. Na dzień dzisiejszy mocniejsza wydaje się Cz-wa. Ich forma rośnie, grają coraz lepiej, pokonali Modenę na ich terenie, nabrali na pewno jeszcze większej pewności siebie po tym zwycięstwie i będę bardzo groźni. Nasz zespół gra z meczu na mecz coraz lepiej, ale popełnia jeszcze sporo błędów. Jeżeli uda je się zminimalizować, to powinno być dobrze i może wygramy w Częstochowie (oby ;) )
    Stawiam 3-1 dla JW :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mowie, ze bedzie 3 : 2 tylko nie wiem dla kogo, oby dla Jastrzebia.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja licze na zwyciestwo jastrzebia i wierze ze to bedzie za 3 pkty dlatego typuje 3:1 dla JW

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AZS po meczu z Modeną jest na fali. Fala ta zatopi Jastrzebię i Czestochowa wygra 3:2
    ____________
    POZDRAWIAM

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja myśle, że czewa powinna zarezerwować siły na mecz z Modeną, i nie napalać się na Jastrzębie bo wszystko okaże się w play offach, a puchary ważniejsze.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem AZS wygra 3:1.W obecnej chwili(i nie tylko)Czestochowa ma najlepsza pare przyjmujacych w lidze.Napewno Gierek i Riley sa lepsza pare niz Murek i Siezieniewski chodz Ci rowniez prezentuja sie bardzo dobrze(Paweł nadspodziewanie dobrze)Widac ze o slidnym przepracowanym okresie przygotowawczym Brook gra o niebo lepiej i prezentuje podobny poziom do Grzeska Szymanskiego(70% w Bełku i 68 w Modenie!!!)o ile nie lepszy.Na rozegraniu mimo wszystko stawiam na Andrzeja chodz podobno Ivanov gra coraz lepiej.Oboje nie graja jak narazie porywajacej siatkowki.Jenakze przewaga Stelamcha jest wzrost.To uwazam rowniez nie bedzie bez znaczenia.W ostatnich meczach mozemy zaobserwowac ile piłek idzie przez strefie nizszego rozgrywacza w bloku(Maciek Dobrowolski w Bełchatowie podczas ostatniego meczu z AZS-em).Libero w jednej jak i drugiej druzynie sa silnymi punktami swoich ekip.Piotrek jeszcze potrzebuje czasu po kontuzji.Paweł Rusek gra bardzo dobrze potwierdzajac to w nie jednym meczu.Wydaje sie jednak ze przegrywa z Gackiem w kwestii doswiadczenia ktore libero
    czestochowskie ma niewatpliwie wieksze.Srodkowi po jednej jak i drugiej stronie pozstaja niewiadoma.Czestochowanie nie sa jescze w pełnej formie choc wystep Roberta w Modenie mozna zaliczyc do udanych i widac ze Jego gra ulega znacznej poprawie a wiemy ze w pełnej formie mogłby spokojnie pukac do drzwi Raula Lozano(mozecie sie nie zgadzac ael w pełnej formie chyba grałby w szostce reprezentacji za Daniela ktorego zagrywka pozostawia sporo do zyczenia)Phill w obencej formie odbiega od pary Jastrzebskiego i juz Roberta takze
    (tylko 3 pkt w Modenie przy 9 Benka)Ciekawe czy Ms dla srodkowych Jastrzebskiego dadza sie we znaki i jak bedize sie ukladała wspołpraca pomiedzy Danielem i Lukaszem a Ivanovem.Sila napedowa Jastrzebia jest Dawid Murek.Dawid napewno bedize chciał pokazac sie z jak najlepszej strony przed swoja była publicznoscia a ze jest w stanie zagrac swietny mecz nikogo chyba nie musze przekonywac. Kibicuje druzynie AZS-u i wierze w Ich sukces za 3 pkt.Mimo ze jestem z Czestochowy mysle ze dosyc obiektwynie przedstwiłem obraz jutrzejszego meczu.Jedno jest pewne szykuje sie wspaniałe widowisko i wielkie emocje.POZDRO for all

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2006
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tutaj wyniku bym nie obstawiał na podstawie meczu z modeną bo to są dwa różne mecze.Wiadomo puchary są inne a liga tez inna.Jastrzebie ma spory potencjał wg wielu fachowców najlepszy w lidze i porównywanie kto lepszy czy czewa czy jw po meczu z modeną mija sie z celem. Moim zdaniem wynik jest otwarty chodż wszytko zalezec bedzie od dyspozycji w danym dniu.W Jastrzebiu coraz lepiej funkcjonuje rozegranie Ivanow zgrywa sie z zawodnikami wiec myśle ze to własnie zwyciestwo przypadnie temu zespołowi
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Libero w jednej jak i drugiej druzynie sa silnymi punktami swoich ekip. (...) Paweł Rusek gra bardzo dobrze potwierdzajac to w nie jednym meczu. (!)
    (...)
    Srodkowi po jednej jak i drugiej stronie pozstaja niewiadoma.Czestochowanie nie sa jescze w pełnej formie choc wystep Roberta w Modenie mozna zaliczyc do udanych i widac ze Jego gra ulega znacznej poprawie a wiemy ze w pełnej formie mogłby spokojnie pukac do drzwi Raula Lozano(mozecie sie nie zgadzac ael w pełnej formie chyba grałby w szostce reprezentacji za Daniela ktorego zagrywka pozostawia sporo do zyczenia) (!)
    Takie moje 2 uwagi muszę wtrącić... Co do Ruska to właśnie można mieć pretensję bo nie dogrywa za dobrze piłek o czym (o ile się nie mylę) sam mówił w jednym w wywiadów i ja się z tym całkowicie zgadzam!

    Co do Szczerbaniuka to muszę stwierdzić, że jedna Jaskółka wieosny nie czyni, a podstawą do gry w kadrze jest wysoka i równa gra zawodnika czego mu zdecydowanie brakuje. Niewątpliwą zaletą Plińskiego jest wysoka i równa forma! hmm jeśli pijesz do zagrywki to pewnie Zagumnego też nie powinno być w kadrze? :P (to już tak na wyrost może ale chciałem żeby zwrócić większą uwagę na istotniejsze rzeczy, czyli to co należy przede wszystkim do środkowego, a nie o jakieś dodatkowe atuty. Najpierw podstawa, a później się zagłebiajmy i czepiajmy szczegółów)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawda jest taka, ze kluczem do wygrania nie bedzie przyjecie, ktore w obu druzynach jest na podobnym wysokim poziomie, ale wlasnie postawa srodkowych. O ataki ze skrzydel sie nie martwie, ale jak zaskocza srodkowi w bloku i w ataku to Czestochowy nie widze w tym meczu. No ale to tylko moje pobozne zyczenie.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisałem ze chodzi mi o najwyzsza forme Roberta.Uwazam ze obydwoch tych zawodnikow bedcac w najwyzszej formie prezentuje bardzo zblizony poziom.I uwazam ze w ich przypadku o grze w szostce mogłbaby zadecydowac zagrywka ktora Robert na zdecydoweanie lepsza.(bedac w normalnej dyspozycji ma jedan z najlepszych w kraju-oczywiscie ja tak uwazam:P:P)Co do Gumy to On przerasta umiejetnosciami swych konkurentow do gry na tej pozycji.Pomiedzy Nim a innymi jest przepasc.W przypadku Roberta i Daniela tej przepasci nie ma.Obydwoej prezentuej zblizony bardzo dobry poziom i dlatego wlasnie uwazam ze zagrywka mogłby okazac sie kluczowa:P:P Co do Ruska to chodziło mi o to ze po ostatnim srebrym medalu Mistrzostw Polksi nabrał pwnosic siebie i jest silnym punktem swojej ekipy.Oczywiscie jescze brakuje Mu troche ale jezeli bedzie robił takie postepy to kto wie...TEn chłopak strasznie sie rozwinał i naprawde mozemy miec z tego chłopaka kiedys pozytek.Ale jak juz podkreslałem to tylko i wyłacznie moje zdanie :P:P POZDRO

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta zagrywka to Szczerbaniuk w ostatnich kolejkach nie imponuje. Poprzegladaj sobie jego indywidualne statystyki. Dla mnie Szczerbaniuk to jest taki gorszy s.p. Arek Golas. Dominujacym atrybutem jest atak, ktory byl i tak gorszy niz Arka, a te same problemy w bloku.

    Rusek jest o nieby lepszy niz w poprzednich sezonach. Zdecydowanie mniej przyjec na strone przeciwnika, w trybuny i za siebie. Jezeli wierzyc Lozano, ze bardziej niz przyjecie w punkt liczy sie obrona to mamy calkiem neizlego libero.


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta zagrywka to Szczerbaniuk w ostatnich kolejkach nie imponuje. Poprzegladaj sobie jego indywidualne statystyki. Dla mnie Szczerbaniuk to jest taki gorszy s.p. Arek Golas. Dominujacym atrybutem jest atak, ktory byl i tak gorszy niz Arka, a te same problemy w bloku.
    Ludzie pisze Wam Robert w najwyzeszej formie.Nikt juz nie pamietaj jak serwował podczas gry w Kedzierzynie i Skrze??Obecnie jeszcze nie prezentuje tej samej mocnej zagrywki i jescze wstrzymuje reke.Ale to kwestia ze nie jest w pełnej formie.Uwazam ze gdy osiagnie szczyt formy a bankowo osiagnie to bedzie straszył zagrywka nie jednego przyjmujacego:P:P

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to takie pisanie jak "Malysz w najwyzszej formie wygralby Turniej Czterech Skoczni".

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicuje JW, ale muszę stwierdzić po pierwszych kolejkach, że z tzw. "wielkiej czwórki" to Jastrzębie prezentuje się najsłabiej:(.

    W meczu z AZS raczej stawiałbym na zwycięstwo gospodarzy.

    JW
    Nowy rozgrywający gra narazie poniżej swoich możliwości. Z środkowymi nierozumie się narazie wcale, gra skrzydłami jeszcze ujdzie. I sprawa kluczowa dla JW, chcąc grać o MP trzeba mieć dwóch przyjmujących na poziomie a odpowiedni zapewnia tylko Murek. Siezieniewski i Yudin mogą być zawodnikami numer 3 i 4 na tej pozycji w Jastrzębiu, a Michalczyk już chyba przejdzie na zasłużoną emeryturę.

    AZS
    Nie będę się rozpisywał ale po meczu jaki zagrali w Bełchatowie oraz zwycięstwie z b.silną Modeną w pucharach chyba będzie szybkie 3-0 dla AZS :(:(

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Robertem miałem na mysli to ze ma bardzo duze mozliwosci.Pewnie ze to tylko gdybanie ale powoli widac efekty pracy z Brookingiem.Kazdy kto zna Szczerbaniuka wie ze na najwazniejsze mecz PLS-u na bank bedzie prezentował odpowiedni poziom ktory gwarantuje upartywanie w nim silnego punktu druzyny z Czestochowy:):)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    to takie pisanie jak "Malysz w najwyzszej formie wygralby Turniej Czterech Skoczni".
    ales Ty mąddry.
    Przypomne Ci co sam napisałes
    ale jak zaskocza srodkowi w bloku i w ataku to Czestochowy nie widze w tym meczu
    jakby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem
    a ja Ci napisze że jak zaskoczy środkowi Cz-wy w bloku i ataku to nie widze Jastrzebia

    Co do meczu
    A ja właśnie operam swój typ na ostatnich wydarzeniach.
    Po ostatnich grach AZS może czuc sie pewnie a Jastrzebski tak naprawde jeszcze nie wie co może zagrac - dlatego typuje wygraną akademików. I niech tak bedzie.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fifoku ja rozumiem Wasze ogolne podjaranie po wygranym meczu z Wlochami i przegranym ze Skra, ktory wszyscy z Was i tak uwazaja za ogromny sukces. Nagle macie zawodnikow najlepszych na kazdej pozycji i stawiacie sie w roli faworyta. Zobaczymy jak sobie jutro Billings poatakuje. Zeby nie bylo jak rok temu, ze wlasnie jastrzebscy srodkowi wybili mu atatkowanie z glowy. Szczerbaniuka tez chce zobaczyc w akcji. Podobno jest niesamowity. Oczywiscie to Wy jestescie faworytami, a roznica jest tylko taka, ze bedzie Was bardziej bolalo...


  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    gdzie ja napisałem że mamy najlepszych zawodników
    ciężko z Tobą dyskutowac, dlatefo odpisze Ci tak jak Ty mi:
    a więc:
    Jaracie się że macie 3 wicemistrzów świata, Murka i złote kolczyki na rozegraniu, ale żeby nie skończyło się jak w poprzednim sezonie w 1 meczu pomiędzy tymi drużynami..
    Zresztą jarajcie sie dalej bedzie jeszcze bardziej bolało
    Bez odbioru

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fifoku ja rozumiem Wasze ogolne podjaranie po wygranym meczu z Wlochami i przegranym ze Skra, ktory wszyscy z Was i tak uwazaja za ogromny sukces. Nagle macie zawodnikow najlepszych na kazdej pozycji i stawiacie sie w roli faworyta. Zobaczymy jak sobie jutro Billings poatakuje. Zeby nie bylo jak rok temu, ze wlasnie jastrzebscy srodkowi wybili mu atatkowanie z glowy. Szczerbaniuka tez chce zobaczyc w akcji. Podobno jest niesamowity. Oczywiscie to Wy jestescie faworytami, a roznica jest tylko taka, ze bedzie Was bardziej bolalo...
    Widzisz i to jest twoje podejcie.Ale rozumeim Cie dla Ciebie to JAstzrebie po zwyciestwie nad potentatami siatkowi z Averbode czy Rygi w pucharze cev powinno byc stawiane w roli faworyta.Przeciez na Lotwie graja same world superstars of volleyball :P:P Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i tka uwazam.Chyba ze nie zgadzasz sie z tym ze akademicy maja lepsza pare przyjmujacych czy ze libero Azs- ma wieksze dowiadczenie i umiejetnosci niz libero Jastrzebskiego -Paweł Rusek.Albo z tym ze Brook grajac ze skutecznocia 70% z takim zespołami jak Bełchatow czy Modena nie jest w stanie zagrac lepiej niz Wasz Grzesiek Szymanski.Moze nie zgadzsz sie w kwestii z Anrzejem Stelamchem.ALe po tym co pokzał iVanov to napewno nie jest On zawodnikiem lepszym niz Andrzej.A wzrostem Stelmach bije Go na głowe.Oczywisce nie pisze ze mamy najlepszych zawodnikow całym PLS-ie bo tak nie jest.Ale wszyscy znajduja sie w scisałcyh czołowkach(Gacek Gierczynki)Wiem ze byc moze nie doceniasz Billlingsa ale prawdziwy i obioektywny kibic potrafi doecnic jego gre bo to co gra ostatnio jest po prostu poziomem swiatowym.
    Nie badz taki ze Szymanski bedize grał tak nei omylnie jak z Rosja.Bo wiemy jak charakter ma Grzegorz.Dobre momenty przeplata gorszymi.GRa Ivanowa pozostawia sporo do zyczenia.Zobaczymy jak poradzi sobie z presja Paweł Siezieniewski.Przyznaje ze macie swietnych sreodkowych i obiketywnie stawaim Was w roli jednogo z faworytow do zdobycia Mp.Ale nalezy docenic tez klase rywali a siatkarze AZS0 niewatpliwe ja posiadaja:):)
    A co do gdybania to swietnie podsumował Twoja wypowiedz fifok...:P:P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro podyskutujemy, po meczu

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne ze podyskutujemy i chocby nie wiem jaki padł wynik moja ocena bedzie obiektywne i nie bede sugerował sie tym ze kibicuje Azs-owi.Spojrze ze to co działo sie na parkiecie i ocenie to tak jak miało miejsce.:):)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie Andrzej S. przewyższa Ivanowa wzrostem...i chyba niczym więcej :) Spark - po co te nerwy? Ja jako kibic AZS bardzo chciałbym, żeby to właśnie ta drużyna schodziła z parkietu jako zwycięzca, aczkolwiek faworytem tego meczy jest dla mnie Jastrzębie. Jeśli chodzi o rozegranie Ivanow moim zdaniem jest o klase lepszy niż Stelmach, i z każdym tygodniem jego zgranie z zespołem bedzie na lepszym poziomie. Środek to kolejna przewaga Jastrzębian, ale nieznaczna. Jesli chodzi o atak, to faktycznie Brook gra świetnie...ale od 3 meczów, a Grzesiek Szymański od 3 lat! Libero to przewaga Częstochowy, tak samo jak skrzydłowi przyjmujący zagrywke, choć przewaga Częstochowy, jak w przypadku Jastrzębia w bloku - jest znikoma. Tak jak mowiłem...faworytem według mnie jest Jastrzębie, ale to AZS po OSTATNIM (nie po ostatnich 2, bo przegrac ze zmeczonym Wlazłym to żaden honor)jest na fali. Nie moge doczekać się tego meczu, czuje że będzie to niezapomniane widowisko,czego sobie i Wam życze!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale nie wiem dlaczego uwazasz ze Ivanov ze swoja niedokaldna wystawa i lobami na zagrywce(dodatkowo w aut)gra o klase lepiej od Stelmacha.Ale oczywiscie szanuje twoje zdanie lecz sie z Nim nie zgadzam.Wydaje mi sie czy Stelamch zagrałby dobry czy zły mecz od razu wiesza sie na Nim psy.Gdyby zaserwował tyle piłek"balonow" w aut jak Ivanov w Bełchatowie to chyba nikt nie zostawiłby na Nim suchej nitki.Sadze iz mimo co podkreslam Stelmach nie gra narazie nic specjalego(i ztym sie zgadzam w 100%) to prezentuje przyzwoity poziom i chyba sie zgodzicie z meczu na mecz gra coraz lepiej.Dlatego ja osobisice uwazam ze pisanie ze Ivanov jets o klase lepszy jest chyba nie na miejscu choc to tylko moje zdanie.Przekonamy sie na meczu.Brooka trzy lata nie widizłes na oczy wiec nie wiesz jak grał zanim tutaj przyszedł.A to ze tamtejszy sezon miał słabszy to nikt nie podwaza.Pokazał ze jest w stanie zagrac kapitalne zawody.W dwoch meczach z silnymi zespołami był motorem napedowym Akademikow.Nie musze Ci chyba przypominac sezonu jak PAn Grzegorz Szymanski przegrywał rywalizacje w Skrze z Tomaszem Skalskim.:P:P Chyba kazdemu moze przydarzyc sie słabszy sezon choc Brook tak jak wtedy Grzegorz az tak niezawiodł.Nie przegrywał rywalizacji o pierwsza szostke co niestety jak juz napisałem przydarzyło sie Grzeskowi.Niewatpliwe ale Grzesiek obecnie jest jedenym z najlepsych atakujacych w Polsce i stanowi o sile JW.Nikt jednak nie patzry na to ze Brook poprzedni sezon zaczał troszke pozniej.Nie przygpotował sie z druzyna tak jak nalezy.Teraz było inaczej i chyba przynosi to efekty.Ja uwazam ze jest w stanie wygrac rywalixacje z Grzeskiem.Przewaga akademikow na skrzydałch moze nie jest olbrzymia ale widoczna.A wszystko za sprawa Pawła Siezieniewskiego ktory jednak zdecydowanie odbiega od tej trojki.No nic poostaje nam czekac:P:P JA z tych nerwow nie moge spac:P:P

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymamy kciuki nie przyjedziemy bo rano wrócilismy z Rzeszowa
    droga była długa i ciezka Pozdrawiam wszystkich Kibiców Jastrzebia

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I set to Stelmach Hi-Fi superstar

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie! Stelmach super star! wszystkie piłki na dwu lub trój blok. Po takim secie sie raczej AZS nie podniesie. Brawo Brooking, mam nadzieje że do końca meczu będzie Stelmacha trzymał na boisku...ciesze sie ze nie mogłem byc dziś na hali...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2:1 dla częstochowy. Czyżby to ostatni set?

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecietnie grajace Jastrzebie tak jak ostatnio Skra pokonalo 4 zespol w lidze. Taka jest prawda i trzeba sie z nia pogodzic. Jastrzebie to nie jakas tam Modena.

    Zycze Wam powodzenia w rewanzu oraz Wiki i Woickiego wychodzacych w pierwszej 6.


  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mowie, ze bedzie 3 : 2 tylko nie wiem dla kogo, oby dla Jastrzebia.
    No i Spark strzelił w dziesiątkę:)
    Mecz różne przybierał oblicza, po 1 secie gdy J.W. udało się dogonić i ograć Częstochowę byłam pewna, że mecz skończy się w 3 setach.
    Potem w 2 i 3 secie pomyślałam, nie - to jednak Częstochowa dziś wygra.
    Potem nie obstawiałam żadnej z drużyn, a wynik każdy poznał.
    Dobrze, że na koniec obudził się Szymanski i zaczął normalnie grać, bo w pierwszej części meczu był zupełnie niewidoczny.
    Generalnie cały mecz był dobry, napewno nie nudziłam się.


  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Uważam, że jeden punkt powinien zostać przyznany AZSowi. jeden Jastrzębiu i jeden sędziemu...
    Dochodzi do sytuacji, że bardziej sędziują zawodnicy i trenerzy, a sędzia jest statystą w swojej profesji:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A ja powiem tylko tyle. Frajerska porazka AZSu. Mecz powinien zakonczyc sie 3:1 dla miejscowych. W 4 secie gdy AZS juz doprowadzil do wyrownania, Jastrzebie stalo ze spuszczonymi glowami, bo zdawali sobie sprawe ze ciezko bedzie im cokolwiek zwojowac. AZS zamiast dobic rywala - oddal im seta i sytuacja sie odwrocila.
    Na takie porazki mogl sobie AZS pozwalac gdy polowe szostki stanowili zdolni juniorzy, a nie jak teraz byli lub obecni reprezentanci 2 mocnych siatkarsko krajow.
    Na parkiecie wedlug mnie najlepszy byl Wika, ale niestety cale widowisko zepsol ten pan w bialym ktory siedzial na podwyzszeniu. Za takie sedziowanie powinno sie chyba dozytwotnio dyskwalifikowac. Mylil sie co chwile to w jedna to w druga strone.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz powinien zakonczyc sie 3:1 dla miejscowych. W 4 secie gdy AZS juz doprowadzil do wyrownania, Jastrzebie stalo ze spuszczonymi glowami, bo zdawali sobie sprawe ze ciezko bedzie im cokolwiek zwojowac. AZS zamiast dobic rywala - oddal im seta i sytuacja sie odwrocila.
    dla mnie mecz mogl sie skonczyc 3 : 0 gdzie w 2 secie AZS stal z opuszczonymi glowami a my frajersko dalismy im to wygrac

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    dla mnie mecz mogl sie skonczyc 3 : 0 gdzie w 2 secie AZS stal z opuszczonymi glowami a my frajersko dalismy im to wygrac
    A o pierwszym secie nie wspomnisz jak AZS prowadzil 12:6 ?? Dlatego po 2 partiach wynik byl jak najbardziej sprawiedliwy, tylko w normalnych okolicznosciach to AZS powinien wygrac pierwszego seta, a Jastrzebie drugiego. W nastepnych dwoch setach jednak to AZS byl zdecydowanie lepszy i tylko z wlasnej winy nie zakonczyl tego spotkania zwyciestwem za 3 pkt.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    emocji sporo , niezły poziom i zwycięstwo drużyny lepszej i pewniejszej w decydujących momentach
    Szymański zagrywką narobił sporo problemów Częstochowianom, którzy słabo zaprezentowali sie w przyjęciu, gdzie oddali mnóstwo punktów
    Pierwszy set kurjozum 13-7 i końiec gry AZS-u - nie potrafie znależź odpowiedzi jak można przegrac tak seta
    2 set tez swego rodzaju "majstersztyk" tym razen JW.
    Gratulacje dla JW
    PS Spark gratulacjie i dla Ciebie tym razem Twoja ocena sytuacji zwyciężyła. Ale co do przeciętnej gry JW - gra się tak jak przeciwnik pozwala.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dlatego po 2 partiach wynik byl jak najbardziej sprawiedliwy, tylko w normalnych okolicznosciach to AZS powinien wygrac pierwszego seta, a Jastrzebie drugiego.
    Pojecie "normalne okolicznosci" konfrontacji jastrzebsko-czestochowskich niestety nie dotyczy :) Jesli moge sobie czegos zazyczyc to tego, by polfinal play-off grac z kimkolwiek - Skra, Olsztynem - ale nie z JSW. Te mecze kosztuja zdecydowanie zbyt duzo nerwow, grrr.
    Pzdr,
    Garfield

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj okazało sie ze Jastrzesnki Wegiel mimo ze nie zagrał rewelacyjnewgo spotaknia to jest bardzo silnym zespołem.Krotko:gratuluje Sparkowi oceny sytuacji.DZisaij wygrała druzyna lepsza choc wynik był sprawa otwarta.Brawa dla Marcina Wiki i Pawł Woickiego za pociagniecie gry.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. O mały włos, głównie dzięki "szlachetnym" popisom wystawiacza "stelmaczo", nie przegraliśmy tego meczu do zera. Woicki dziś był o klasę lepszy od dwumetrowej gwiazdy.
    2. Wika to najlepszy transfer AZSu od czasu pozyskania duetu Winiarski - Gierczyński
    3. Dawidowi Murkowi wyraźnie posłużył odpoczynek od ostrej "zapierdówki" z kadrą. Był najlepszym siatkarzem na parkiecie.
    4. To Jastrzębie ma najlepszy środek w PLS a częstochowskim środkowym jeszcze daleko do optymalnej formy.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    AZS nie potrafi wygrywać w Hali Polonia. Przegrywa od kilku lat wszystkie mecze o coś w Częstochowie. Nawet pojedynek ze Skrą mimo porażki w Bełchatowie wyglądał ze strony akademików korzystniej. W zderzeniu z Jastrzębiem zabrakło atutów. Przed meczem liczyłem, iż ich przewagę w zagrywce i bloku zrównoważymy lepszym przyjęciem i skutecznością w obronie. I rzeczywiście, przewaga Jastrzębia w polu serwisowym oraz bloku była wręcz przygniatająca. Nie spodziewałem się aż tak ogromnej różnicy. Przy podobnej dysproporcji nie ma mowy o niwelowaniu dystansu ofiarnością w polu czy dobrym odbiorem.

    Moim zdaniem, nie sposób zgłaszać wielkich pretensji do przyjmujących o tyle, że inne piłki biorą na siebie Gierczyński czy Gacek, inne Rusek z Murkiem. Skala trudności jest nieporównywalna. Regularne grzmoty zza linii 9 metra i nie robiące większej krzywdy serwy po drugiej stronie. Jeżeli choć w pewnym stopniu nie uda się zmniejszyć strat na tym polu, o wygraniu z Jastrzębiem możemy w tym sezonie zapomnieć. Zbyt duża siła rażenia, stwarzająca permanentne zagrożenie. Zwróciłbym uwagę na to, że Jastrzębie prawie non stop było stroną dyktującą warunki, AZS gonił, starał się dorównać, zbliżyć. Po prostu narzucili prawo silniejszego, a w składzie mają kim niestety straszyć. Na dziś są lepsi.
    Zawiódł Salmon. Pal licho czytelny, łatwy do rozszyfrowania atak, ale kilka przyjęć było wprost fatalnych.
    Nie chcę się powtarzać, ale naprawdę warto dopracować schematy rozegrania na kontrze w decydujących momentach partii. Krzysiek Gierczyński nie radzi sobie z niewygodnymi piłkami i koniec. Po co je wciąż dostaje? Niech trafiają do Wiki, względnie Billingsa, Salmona...
    Pan Robert Sz. znów wspiął się na "wyżyny". Najgorsze jest to, że do beznadziejnej zagrywki facet zaczyna się przyzwyczajać. A nawyki zmienia się cholernie trudno. Złaszcza te złe. Pozdrawiam.

    AZS-CKM the leading polish teams

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy mecz stał na dobrym poziomie i był emocjonujący. Wygrana cieszy, szczególnie na tak trudnym terenie. Wcześniej pisałem, że jeżeli JW zminimalizuje ilość własnych błędów, to powinno być dobrze i może wygramy w Częstochowie. I w decydujących momentach tej potyczki, patrz tie-break, popełnialiśmy ich mniej i wygraliśmy. O ile na początku pierwszego seta popełnialiśmy ich dużo, to później już było lepiej. Widać jeszcze spore rezerwy w naszym zespole. Jeżeli ten zespół zlikwiduje pewne jeszcze mankamenty w grze, to jestem niemal pewny, że zagramy w finale PLS. Dziś była już gra środkiem, nieźle prezentowaliśmy się też w przyjęciu i bloku, poprawnie w zagrywce (było kilka celnych atomowych zagrywek, ale też serie błędów w polu zagrywki). Dobre przyjęcie zawdzięczamy słabo zagrywającemu zespołowi z Cz-wy. Jedynym zawodnikiem, który dobrze i mocno zagrywał w AZS-ie był M.Wika. Ogólnie jego występ można zaliczyć do bardzo udanych. Z dobrej zagrywki to go znamy, ale takich ataków w jego wykonaniu to sobie nie potrafię przypomnieć :)
    Na słowa uznania zasłużyli rezerwowi rozgrywający w obu drużynach. Zmiana Stelmach na Woickiego miał bardzo dobry wpływ grę i zmianę stylu gry AZSu. Także wejście Kuby Bednaruka poprawiło naszą grę. Wystawy w jego wykonaniu były bardziej dokładne niż Iwanowa. Kolejny udany występ zaliczył Siezieniewski, dobre przyjęcie, zagrywka i atak. To właśnie on poderwał, dwoma bardzo dobrymi zagrywkami w pierwszym secie naszą drużynę do walki i obudził resztę z letargu. O ile nic złego mu się nie przydarzy, to może mieć bardzo udany sezon.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3. Dawidowi Murkowi wyraźnie posłużył odpoczynek od ostrej "zapierdówki" z kadrą. Był najlepszym siatkarzem na parkiecie.
    Po stronie Jastrzębia...
    Marcin Wika był bezkonkurencyjny.

    Uważam, że jeden punkt powinien zostać przyznany AZSowi. jeden Jastrzębiu i jeden sędziemu...
    Dochodzi do sytuacji, że bardziej sędziują zawodnicy i trenerzy, a sędzia jest statystą w swojej profesji
    Tylko siatkarze Jastrzębia dyskutują podczas meczu? Nie. Ten kto przesadza dostaje kartkę i proste, tak też się stało, więc nie wiem o co te pretensje. Uważasz, że sędzia doprowadził Jastrzębie do zwycięstwa, jak zwykle mylił się tylko na naszą korzyść niemiłosiernie krzywdząc częstochowski AZS? Tak sobie to tłumacz. Proponuję jeszcze raz prześledzić mecz.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Tylko siatkarze Jastrzębia dyskutują podczas meczu? Nie. Ten kto przesadza dostaje kartkę i proste, tak też się stało, więc nie wiem o co te pretensje. Uważasz, że sędzia doprowadził Jastrzębie do zwycięstwa, jak zwykle mylił się tylko na naszą korzyść niemiłosiernie krzywdząc częstochowski AZS? Tak sobie to tłumacz. Proponuję jeszcze raz prześledzić mecz.
    W trzecim secie sędzia "podarował" Nam punkty, poprzez dwie żółte kartki dla Jastrzębia.
    W końcu czwartego, (gdy niechybnie zbliżał się koniec meczu) chyba poczuł, że "skrzywdził" JW więc odebrał Nam punkty przy dotknięciu siatki, którego nie było
    (co pokazały powtórki)
    oraz błędzie w ustawieniu, którego sędzia "nie zauważył".
    Ale chyba największym kuriozum były chyba 3 "główki" obrońcy z Jastrzębia...
    (których sędzia oczywiście nie zauważył)
    W sumie ciekawy mecz.
    Przestoje w grze obu zespołów nieco szokują.
    Jednakże na prawdziwe emocje przyjdzie dopiero czas...

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •