Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: "Świat żużla - sezon 2006" - niekorzystne zmiany

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    "Świat żużla - sezon 2006" - niekorzystne zmiany

    Witam

    Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na temat najnowszego wydania gazety "Świat żużla - sezon 2006". W tym roku zmieniono tradycyjny układ tej gazetki i zamiast rozpiski kolejka po kolejce z całą punktówką, czasami, zmianami itp dodano nieczytelne wg. mnie tabele drużyn. Teraz wypełnienie
    czystego programu przy pomocy "Sezonu 2006" nie będzie przyjemnością, lecz zwykłą udręką...To samo dotyczy analizowania poszczególnych spotkań ligowych.

    Zdjęcia:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cec73434b.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...87061b490.html

    Moim zdaniem sam pomysł nie jest zły [możliwość szybkiego przeanalizowania dorobków konkretnych zawodników], jednak powinien być to
    zaledwie dodatek do tradycyjnego przedstawienia wyników. Mam nadzieję, że kolejne wydania będą zawierały już normalne wyniki, a nie nowatorski pomysł pana Lippkiego, który opracował tegoroczny numer.

    Co o tym sądzicie?

    Wątek miałem umieścić w temacie kolekcjonerskim, jednak tam posty dotyczą tylko i wyłącznie wymiany pamiątek


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    w 100% zgadzam się z kolegą.
    "Sezony" umożliwiały szybki przeanalizowanie meczu czy wypełenienie programu ten za 2006 rok bardzo to utrudnia a wręcz nie nadaje się do tego więc moim zdaniem troche zatracił sens.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    , a nie nowatorski pomysł pana Lippkiego, .
    w angielskich programach od klikudziesieciu lat wlasnie w taki sposb są przedstawiane wyniki druzyny. podejrzewam, ze stad inspiracja.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis również kupiłem "Swiat Zuzla".To table to pomyłka...
    Jezeli faktycznie jest to zaczerpnięte z Anglii to mamy kolejny "rewelacyjny" angielski pomysł wdrozony do Polski,zaraz po KSMie i jokerze;).

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełni się zgadzam z Vojtasem.
    Pomysł Pana Lippki jest do niczego. Obawiam się jednak że z kolejnymi wydawnictwami tego typu (niestety tylko w jedną stronę) jak tylko autorem będzie Pan Lippki nic się nie zmieni. W Polsce jest tak jak coś jest dobre i sprawdzone od lat to trzeba to spieprzyć i ściągnąć od innych. Już tylko brakuje nam w naszej lidze funkcji zawodnika "gościa" i będziemy mieli ligę angielską w Polsce. Szkoda tylko że liczba kibiców też się zbliża do tej z angielskich wałów ziemnych.
    Wracając do "Świata Żużla" to pisałem już o tym do redakcji "Tygodnika żużlowego", ale tam ignorują mail'e oddanych czytelników takich jak ja i nie odpisują.


  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce jest tak jak coś jest dobre i sprawdzone od lat to trzeba to spieprzyć i ściągnąć od innych. Już tylko brakuje nam w naszej lidze funkcji zawodnika "gościa" i będziemy mieli ligę angielską w Polsce. Szkoda tylko że liczba kibiców też się zbliża do tej z angielskich wałów ziemnych.
    Troche odejde od tematu ale gdy widze okazje to trudno mi o tym nie wspomnieć.

    Wyobraź sobie że te wszystkie zmiany jak i wprowadzenie nieograniczonej liczby obcokrajowców w składach i o zgrozo mozliwosc startów obcokrajowców na pozycji juniora podobają sie niektórym kibicom sportu żuzlowego w Polsce. Nawet na tym forum są tacy którzy uwazają sie za prawdziwych kibiców a popieraja tego rodzaju zmiany. Dlatego ja nie dziwie się ze zuzel w Polsce ostatnio zmierza w złym kierunku. Jeszcze potrafie zrozumiec kogos kto wprowadza te chore pomysły bo to pozwala mu w jakis sposób zaistnieć ale zeby kibice byli tak krotkowzroczni to tego nie rozumiem. Interes swojej druzyny, no dobra ale co bedzie za 3 lata skoro juz teraz pojawiaja sie problemy jak np to ze mamy w polsce 10 juniorów na przyzwoitym poziomie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •