Strona 1 z 102 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4585

Wątek: Apator Toruń 2007 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Apator Toruń 2007 - wątek klubowy

    Ekstraliga obroniona - wielkie gratki.
    Nowy wątek i nowe nadzieje na lepszy sezon Toruńskich aniołów.

    Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,817
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Puk powinien znalezc sie wsrod naszych priorytetow na przyszly sezon, zaraz po Miedziaku, Jagusiu i Zabiku. Sposrod jezdzcow spoza sgp z nim mozna wiazac najwieksze nadzieje. Sullivan jest ok, ale ciezko mi uwierzyc, ze moze dojsc do zblizenia interesow Gajewski - Torun.

    Zaluje, ze Bjarne dostal dzika karte, to rozwiazywaloby nasze problemy. Inna sprawa, ze wolalbym go po 100-kroc niz niejakiego Golloba. Roznica jest taka, ze Bjarne mysli o zuzlu, o jezdzie w apatorze, a Gollob myslami jest na emeryturze spedzonej na stacji benzynowej.

    Podsumowujac

    Jagus
    Miedzinski
    Iversen
    Chrzanowski
    Pedersen
    Zabik
    Stachowiak (dac mu porzadny motur, bo zmarnuje zycie)
    Piaszczynski?

    I na przyszlosc proponuje zniesc kretynski limit zawodnikow sgp.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie zadam smieszne pytanie ale jak juz wspominałem nie jestem fanem zuzla choc czytajac wasze wypowiedzi nawet umiecie zainteresowac tym sportem

    kiedy jest poczatek sezonu a kiedy sezon sie konczy w zuzlu ??

    takie lamerskie pytanie bo piłka bardziej sie interesuje , troche kolarstwem, tenisem , forumla 1 ale zuzlem nie za bardzo

    dzieki za odpowiedz i juz Wam nie przeszkadzam


    ps. energo hutka tez mam :) zycze samych dobrych inwestycji oraz mistrza za rok :)


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    kiedy jest poczatek sezonu a kiedy sezon sie konczy w zuzlu ??
    Sezon zazwyczaj rozpoczyna się na początku kwietnia(DMP czytaj Drużynowe Mistrzostwa Polski). Otwarcie, czyli Kryterium Asów pod koniec Marca). Sezon się kończy w połowie lub na początku października.

    Pixel nie jesteś kibicem Apatora więc dlaczego zamykasz wątek ? Na swoje podwórko !:D

    Skoro dużo się już mówi o Panie K. nie tylko na forum internetowym ale także pisze w gazetach regionalnych i ogólnopolskich to może by Chrzanowski, i jakiś obco z GP ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ahh aż miło napisać posta w nowej 2007 Ekstralidze :)

    Pozdrawiam wszystkich fanatyków żużla, nie tylko tych z Toronto, ale z całej Polski ^^

    Już zaczynam odkładać kasę na mecze no i na GP. Ciekawy jestem co przyniesie nowy sezon. Może DMP ? Może baraż .. ahh pożyjemy zobaczymy na razie "trza" się cieszyć z E-ligi.

    -----------------------------------
    to może by tak Holta, Chrzanowski, i jakiś obco z GP ?
    Lauda .. Holta też jeździ w GP więc jak ? Jaguś, Holta i mamy już 2 GP

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Lauda mistrzu Holte chcesz i jakiegos obco z GP to juz jest dwoch a Jagus nasz Wiesiu won ??? :D


  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Skoro dużo się już mówi o Panie K. nie tylko na forum internetowym ale także pisze w gazetach regionalnych i ogólnopolskich to może by tak Holta, Chrzanowski, i jakiś obco z GP ?
    no ale Holta jest tez zawodnikiem z GP ...wiec to troche bzdura... pozatym nie wiem czy ktokolwiek by widzial Rune w Toruniu. Ja tradycyjnie powtorze.. wolalbym zzeby jezdzil dla nas Bjarne... bo widac ze jak jest splacony (nie koniecznie do konca nawet) to jezdzi jak nalezy. moze ktos wytknie ze to byl zespol pierwszoligowy, to sobie zrobil troche punktów itp, ale w takim razie czy widzial ktos gdzies jakiegos BP walczącego, nieodpuszczającego w kontakcie ? ... ja przyznam, mimo calej sympatii do tego zawodnika, ze ciezko mi bylo zauwazyc jakies przylozenie sie do wyscigów u Dunczyka. jakos tak bez walki to bylo, bez sportowej złosci. widac jednak ze jak chce (ma kase) to potrafi... wiec jesli Gollob ma przyjsc do Torunia kosztem Bjarne, to mowię stanowcze NIE ! ...aczkolwiek wiem ze to i tak nie bedzie mialo wiekszego znaczenia co mowie ja .. czy inni kibice :(

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Tak:) Przepraszam Holta jest w GP popełniłem błąd:p

    1)Holta, Chrzanowski, Sullivan
    2)Chrzanowski obco z GP
    3)Holta obco z GP

    Wszystko co możliwe ale nie Gollob bo będziemy biedni za pare lat:D

  9. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    wiec jesli Gollob ma przyjsc do Torunia kosztem Bjarne, to mowię stanowcze NIE ! ...aczkolwiek wiem ze to i tak nie bedzie mialo wiekszego znaczenia co mowie ja
    Oczywiscie sugerujesz się tu tylko i wyłącznie sympatiami, a nie interesem drużyny - dodaj. Porównanie Bjarne do Golloba(jeśli chodzi o wartość sportową) to mniej więcej tak jakby w jednym rzędzie stawiać Karlssona i Rickardssona. A tak prawdę mówiąc, to rzeczywiście Bjarne mógłby zostać, ale tylko wtedy gdyby zniesiono limit dla zawodników z GP(dobrze by było, bo w obecnej sytuacji to taki Sullivan jest najbardziej chciany w Polsce). W realiach 'na teraz' Pedersen odpada (oczywiście jeśli mamy budować team na medale, jak na 2 czwórkę, to może zostać), bo zwyczajnie nie nadaje się on na lidera w tak silnej lidze. Żelaznym liderem nie będzie też Jaguś, a takiego potrzebujemy.

    Jeden przypadkowo jest na 1 pozycji na shortliscie naszego ewentualnego dobroczyńcy ;)


    Ale Puk musi zostać, choćby jako zmiennik(straszak) dla Chrzanowskiego i Miedzińskiego.

    damian: co zrobimy? Co najwyżej będziemy mogli się szczycić byciem jednym z kilku klubów, w których startował najlepszy żuzlowiec w historii naszego kraju.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko co możliwe ale nie Gollob bo będziemy biedni za pare lat
    Jak Gollob będzie w Toruniu to .. zatracimy historie, nie no aż się boję myśleć co dalej

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja napisze tak :) Jak nie bedzie Gollob nie bedzie Karkosika nie bedzie Karkosika nie bedzie zuzla :) :D:D


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehhh wiecie co robił przed stadionem samochód Holty?? Stał dokładnie przed parkingiem. Może coś nasi działacze ukrywają??
    Ja tam wole każdego innego zawodnika z GP niż Golloba(nawet Harrisa).

    Zauważyłem, że dzisiaj na meczu Stead pokazał, że też potrafi jeździć :) wystarczy dać mu dobry sprzęt i tak walczył o wiele lepiej niż Słabon :D Możeby tak przedłużyć z nim kontrakt na kilka meczy? W razie kontuzji któregoś z zawodników byłby dobrym rezerwowym :) Iversena nie chce z 1 powodu - to co pokazał(a raczej nie pokazał:P) w Rzeszowie w rudznie spadkowej to jest zdecydowane olanie sprawy, może gdyby pojechali duńczycy nie jeździlibyśmy w barażach... ale co tu gdybać... Jesteśmy w E-lidze i tyle!

    Panience Słaboniowi podziękować za sezon i wysłać do Grudziądza(tam trafiają wszyscy kiepscy zawodnicy z Pomorza:P).

    Szkoda tylko, że ryk motocyklów żużlowych zamilkł na pół roku :(

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Oczywiscie sugerujesz się tu tylko i wyłącznie sympatiami, a nie interesem drużyny - dodaj.
    dodaje - CZESCIOWO sugeruję sie tutaj sympatiami, ale i interesem druzyny bo ... mysle ze warto akurat w tym przypadku zwrocic uwage na to co Lego napisał...
    Roznica jest taka, ze Bjarne mysli o zuzlu, o jezdzie w apatorze, a Gollob myslami jest na emeryturze spedzonej na stacji benzynowej.
    Aczkolwiek wiem, ze Tobie, zwolennikowi Golloba to nie wystarczy ;)
    mi starczy, a wielu innym starczy takze to, ze Gollob jest symbolem bądz co bądz Bydgoszczy dla Torunian i samo przez sie ozancza to ze nie bardzo mogą sobie wyobrazic Tomka w Apatorze.

    no i jak mowie, cokolwiek bym tu nie napisał to są to poprostu pobozne zyczenia, bo co sie stanie to nie ja o tym zadecyduje...
    ehhh wiecie co robił przed stadionem samochód Holty?? Stał dokładnie przed parkingiem. Może coś nasi działacze ukrywają??
    echh co Wy macie za manie z tymi busami zawodnikow :P... ile to razy sie mowilo ze ten i ten ma mechanika z tego i tego maista ? hę ? echhh

    btw ... dzisiaj na meczu byl kosciecha, bajerski, sawina... hmmm szykuje sie ciekawy sklad na 2007 rok... heh... lol ;) ;) ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Puk powinien znalezc sie wsrod naszych priorytetow na przyszly sezon, zaraz po Miedziaku, Jagusiu i Zabiku. Sposrod jezdzcow spoza sgp z nim mozna wiazac najwieksze nadzieje. Sullivan jest ok, ale ciezko mi uwierzyc, ze moze dojsc do zblizenia interesow Gajewski - Torun.

    Zaluje, ze Bjarne dostal dzika karte, to rozwiazywaloby nasze problemy. Inna sprawa, ze wolalbym go po 100-kroc niz niejakiego Golloba. Roznica jest taka, ze Bjarne mysli o zuzlu, o jezdzie w apatorze, a Gollob myslami jest na emeryturze spedzonej na stacji benzynowej.
    Wprawdzie na torze obroniliśmy dziś ekstraligę, ale pragnę zauwazyć, że w ekstralidze na sezon 2007 jeszcze nie jesteśmy !! Sami optymiści ostatnio na tym forum, choć biorąc pod uwagę ilość dobrych informacji dopływających z pola pozwala chyba na lekki optymizm.

    A teraz co do cytowanego postu. Nie lekcjeważę broń boże drużyny z Ostrowa, ale uważam, że ocenianie dunów oraz Steada po tym dwómeczu jest conajmniej nie miarodajne. Gdyby jutro odbył się dwómecz np. z Czewą o np. pięć najpiękniejszych kobiet na swiecie na jedną noc, to główę daję, że bęcki byłyby mocne.
    PUK jest niezły, ale często niepewny i bardzo humorzasty, sam nie wiem czy warto go zostawiać na sezon 2007.

    Bjarne czy Gollob?? Widzę, że zdania są podzielone. Ja szczerze mówiąc powiedziałbym nie i jednemu i drugiemu, w przypadku ewentualnego zasilenia drużyny Sullivanem i Chrzanowskim nie będą nam potrzebni i do tego ile kasy zostanie. Oczywiście (Panie Buszmen), że sugeruje się w dużej mierze sympatią, a nie statystykami, ale mam do tego prawo, zwłaszcza, że i tak nie ma to najmniejszego wpływu na skład Skotanu Toruń :) w sezonie 2007.


  15. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Stacje benzynowe stacjami benzynowymi, żużel żużlem. Różnica między składem z Bjarne i składem z Gollobem będzie taka, że drugi najprawdopodobniej da nam mistrza(i super widowiska na naszym torze), a pierwszy miotanie się między brązowym medalem, a piątą pozycją. Kwestia priorytetów, bo rozumiem też, że dla niektórych lepsze 5 miejsce bez Tomka niż złoto z nim - i szanuje taki pogląd.

    Pozwolę sobie jednak wyrazić opinię, że mówienie o słabości Tomka jest nie do końca poważne. Ten sezon może nie był najlepszy, ale wystarczy spojrzeć na karierę tego zawodnika i tam jest odpowiedz na pytanie: jakim jest ligowcem? i co znaczy dla drużyny? I to nie tylko dla Bydgoszczy, za Tarnów umierać też nie chciał, a znaczył dla teamu nieporównywalnie więcej niż Rickardsson. Dodam jeszcze prywatną przepowiednie, która mówi, o tym iż treningi i jazda w naszym klubie i na naszym torze doprowadzi ogólnie do lepszej jazdy tegoż zawodnika, podobnie jak i (pal sześć intencje!) uczyni to chęć utrzymywania dobrych stosunków z RK.

    Panience Słaboniowi podziękować za sezon i wysłać do Grudziądza(tam trafiają wszyscy kiepscy zawodnicy z Pomorza).
    Jak dla mnie Jacek Krzyżaniak to top3 zawodników z Pomorza ostatniego 15-lecia.

    Gdyby jutro odbył się dwómecz np. z Czewą o np. pięć najpiękniejszych kobiet na swiecie na jedną noc, to główę daję, że bęcki byłyby mocne.
    Jakby posłuchać tego co niektórzy pisali o Iversenie, to kto wie ;) ;) Ale generalnie racja. Spoglądanie tylko przez pryzmat baraży nie jest do końca obiektywne.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Ja jeszcze chwilkę pomęczę Energo
    Widziałam w starym wątku że stałeś się drugą (zaraz po RK) najpopularniejszą postacią na tym forum ;) Tajemniczy, przewidujący, konkretny i zawsze z tym swoim stoickim spokojem, ech...
    A o RK, Skotanie itp było już w lipcu bodajże i wtedy posądzano Cię że coś bierzesz ;) Pamiętam, to była pierwsza iskierka którą jednak szybko zadeptano, a właściwie przyćmiły ją bieżące wydarzenia w klubie, coraz bardziej tragiczne zresztą.
    Mam nadzieje że RK jednak pojawi się oficjalnie, bo szkoda by było żebyś zmieniał forum. Nie rób tego :P

    To tyle, bo mało na temat piszę ale dziś taki jakiś szczęśliwy dzień że sobie pozwoliłam. Sorki jakby co...

    Gratuluję naszym zwycięstwa - niby baraż a cieszy ;)
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojjj panowie , też sie ciesze ze zostaliśćie w Ekstraklasie... ale czy wystartujecie w 2007?

    Gollob+brat? , Chrzanek , Kosciecha , 2 duny , Stead , Sulivan... zobaczymy co z tego wyjdzie .

    ps. Busa Holty to ja widzialem juz na meczu w rundzie zasadnieczej Apator-Unia , moze juz wtedy podpisał ? ;)

    pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojjj panowie , też sie ciesze ze zostaliśćie w Ekstraklasie... ale czy wystartujecie w 2007?

    Gollob+brat? , Chrzanek , Kosciecha , 2 duny , Stead , Sulivan... zobaczymy co z tego wyjdzie .

    ps. Busa Holty to ja widzialem juz na meczu w rundzie zasadnieczej Apator-Unia , moze juz wtedy podpisał ? ;)

    pozdrawiam.
    1. trzeba być optymistami - wystartujemy ;)
    2. Tomasz Gollob niby nie chce już dalej jeździć z bratem(Jacek niech do II ligi idzie:) )
    3. No...może to byli jego mechanicy czy tam licho wie;) bo w sumie to ja widziałem busa Holty koło mojej działki, a obok niego kilku chłopków przy stoliku, którzy pili kawkę z byłym żużlowcem Apatora(Piotrem(?) Maćkiewiczem) i z jego ojcem :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    ale czy wystartujecie w 2007?
    Nie martw się:) wystartujemy, a skład który podałeś napewno nie będzie taki jak napisałeś. Niespodziewam się J.Golloba ani Kościechy(jeszcze tego by brakowało).

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Gollob+brat? , Chrzanek , Kosciecha , 2 duny , Stead , Sulivan... zobaczymy co z tego wyjdzie .
    Broń nas Panie Boze od zła wszelkiego... :P

    a dalej... hmmm...
    Chrzanowski - są chyba dobre checi z obu stron...
    Gollob - tu juz kwesta chyba zachcianki "wielkiego brata"
    Sullivan - tu chyba tez ... j/w
    Stead - jedno z pobliskich miast? szkoda by bylo... :(


    3. No...może to byli jego mechanicy czy tam licho wie bo w sumie to ja widziałem busa Holty koło mojej działki, a obok niego kilku chłopków przy stoliku, którzy pili kawkę z byłym żużlowcem Apatora(Piotrem(?) Maćkiewiczem) i z jego ojcem
    no widzisz ...sam sobie odpowiedziałes na to pytanie ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar almitagro
    Dołączył
    30-03-2005
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    pozatym nie wiem czy ktokolwiek by widzial Rune w Toruniu.
    Cinas może Cię zaskoczę, ale Holta był w Toruniu w dniu
    7 października ;) Osobiście z 'dwojga złego' (Gollob, Holta)
    widziałbym Golloba.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2005
    Postów
    374
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bus Holty jeździ od paru miesięcy po Toruniu, bo tutaj są jego mechanicy... w Ostrowie w parkingu też był bus Holty tydzien temu;p

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Busa Holty to ja widzialem juz na meczu w rundzie zasadnieczej Apator-Unia..
    Krzusztof Kuczwalski jest mechanikiem Holty, a że Kuczwalski mieszka w Toruniu to dlatego widać tak często tego busa.

    Buszmen
    Różnica między składem z Bjarne i składem z Gollobem będzie taka, że drugi najprawdopodobniej da nam mistrza
    Masz racje tyle że użyłeś słowa "najprawdopodobniej" .. zrozum a jeśli Gollob będzie robił taką robote jak w tym roku ? To co ? Odpuszczał tyle razy że ...

    Co do Golloba to treningi na naszym torze dałby mu więcej niż kilka lat ścigania na innych torach całej Polski.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Almitagro :)

    jakby co to z tym widzeniem to mi chodzilo o to, ze nie wiem czy by go ktos widzial w SKŁADZIE (co zresztą sam potwierdziłes "z dwojga złego.." :) ) ...nie dopisałem, moj błąd ;)


  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Ja napisze tak Jak nie bedzie Gollob nie bedzie Karkosika nie bedzie Karkosika nie bedzie zuzla
    Patrząc na to wszystko z marketingowego punktu widzenia to napewno Gollob jest najlepszym zawodnikiem i człowiekiem do robienia dobrej promocji. Jest to nadal od wielu lat najlepszy Polski żużlowiec i najbardziej kojarzony w polsce z żużlem. El_Kwas masz napewno racje, a my kibice będziemy się musieli pogodzić z faktem że znienawidzoony TG będzie jeździł w Toruniu. Znając Toruńską publiczność Gollob po paru meczach będzie nagradzany gromkimi brawami.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2005
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy te ploty o Gollobie to oby na pewno prawda?? Jeszcze na razie nic nie wiadomo. Do niedawna prezesi Tarnowa i Czewy zapewniali, że już są umówieni z Tomkiem i Ryanem na przyszły sezon i że na pewno nie odejdą. Zdania na temat tych dwóch panów są podzielone i sam też nie wiem, czy widziałbym ich w składzie czy nie.

    Z tym wszystkim to chwilowe uniesienie. W barażach duńczycy pojechali dobrze to może warto by ich zostawić, może będą tak w przyszłym roku, ale z drugiej strony w przekroju całego sezonu to średnio wyglądali. Gollob niby lider, z wielką historią, ae to przecież Gollob, a Ryan też nie wiadomo czy będzie liderem.

    Priorytet to Jaguś, Miedziak, Ząbik i na czwartego polaka myślę, że chyba Chrzanek, a reszta to trzeba się zastanowić.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    zawsze z tym swoim stoickim spokojem
    niech Cie to nie zmyli :) ja naprawde niczego nie jestem pewien... a to ze RK jeszcze niczego nie zdementowal tez jest normalne, moze chlopina nie ma o niczym pojecia a media robia mu dobry PR za friko? ale to bylby wariant pesymistyczny ;)
    dodam jeszcze ze niebezpieczenstwa czaja sie wszedzie, szacuje sie ze biopaliwa beda oplacalne przy cenie ropy powyzej 40$ za barylke. poki co taka cena jest dosc abstrakcyjna, jednak podobna abstrakcja bylo obecne 60$ jakis czas temu. wszystko to przy obecnych regulacjach prawnych, a jak sie komus na wiejskiej biopaliwa odwidza??? tam sie sytuacja zmienia jak w kalejdoskopie i chyba juz nic nikogo nie zdziwi...
    temat RK jest bardzo dlugi, ciezko wszystko opowiedziec tak zeby sluchacz mial pelna jasnosc (a co dopiero opisac na forum). sa powszechnie znane fakty, sa domysly i plotki. zwroc uwage ze jeszcze nikt ze stajni RK o niczym nawet nie wspomnial... moze utrzymanie w e-lidze rozwiaze jezyki bo teraz juz wypada przynajmniej zaprzeczyc :) do tego dochodzi "przywiazanie" lesnych ludkow do klubu... to mogl byc ich ostatni sezon, wiec moze batorski lata jak z pecherzem zeby uratowac klub na wlasna reke, a co za tym idzie wlasna posade?
    reasumujac liczy sie suma wszystkiego co napisalem w moich postach, a ta pozwala dalej szukac prostych form wierzac ze istnieja ;) tak by w razie kleski moc napisac, ze jeszcze ich nie znalazlem :)

    Pozdrawiam

    edit: jeszcze mialem cos o sporcie. przez wieksza czesc sezonu nie bylem zadowolony z dunskiego zaciagu, wiec nie bede pial z zachwytu po wygranych barazach. wystep byl swietny, tylko nie wiem co mnie bardziej zaskoczylo... moc dunow czy niemoc intaru... i przez ten pryzmat proponuje oceniac ich przydatnosc w przyszlym roku.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prosze Was...

    czasami jak czytam te głupoty to nie wierze własnym oczom... Wy jesteście z Torunia? Raczej nie bo nie znacie w ogole realiów naszego miasta...

    Lauda... tyle o Tobie słyszałem :) Tak sie zastanawiam, czy przypadkiem nie jesteś jakąś znaną osobą z toruńskiego światka żużlowego i wchodzisz na forum popisać brednie... albo żeby podkrecić atmosfere... Bo te wpisy to aż pożal sie boże... Hehe... To o Pixelu także było grube :P Dla Twojej świadomości - bo nie wiem czy doszłeś do tego - PIXEL założył wątek bo jako moderator zamknał stary...

    Ale po kolei...

    Akurat Kaczor od zawsze jest najwiekszym pesymistą tego forum, OD ZAWSZE, wiec takich obaw jak on to ja nie mam. Jestem pewien, ze w roku 2007 wystartujemy w ekstra i to z całkiem niezłym składem ;)

    Odnosnie dywagacji na temat składu...

    Buszman, dla Ciebie to moze by było i widowisko, ale dla wielu KST z Gollobem to już nie KST. Od kilku lat pewne zasady oraz rysy przyszłości się zacierają, ale to nawet dla mnie - osoby, która jest bardzo tolerancyjna - za dużo... Problem w tym, że tak jak napisał el_kwas, nie ma T.G. nie ma Wielkiego Brata, nie ma żużla w Toruniu... Tylko ten argument za mna przemawia... żaden inny :) Chcesz miec złoto za wszelka cene "wywalczone kasa" GRATULUJE :) Ja wolałbym starą dobrą toruńska zasade - jedziemy swoimi o 3 miejsce... Przynajmniej jakąś satysfakcje bym miał! :) Tak jej miec nie bede za wiele...

    mój skład to taki sobie skład ekstraligowy:
    1. Jaguś
    2. Miedziak
    3. Bjarne
    4. Chrzanek
    5. Sullivan
    6. Stachowial
    7. Wiśniak Adaś
    8. Zober...

    to jest mój optymalny skład i watpie aby cokolwiek to zmieniło... Podchodze do tego przedewszystkim sercem, bo uwazam, ze jeśli Ci panowie pojada z sercem to mozemy zajsc dalekooooo! Bardzo daleko, jedyna dziurka to pozycja 6 i 7, ale to tylko jeden bieg, i tak Karol bedzie ich zastepować. Każdy z panów od 1 do 5 moze luzem robić po 10 punktów. Byłby to zespół solidny i równy - a takie najbardziej lubie.. Byłby to zespół zbudowany, a nie kupiony, zespół z osob które w przeszłości miały coś wspólnego z naszym klubem, a zatem zbudowany przez swojaków...

    Na sezon do 1 ligi powedruje prawdopodobnie Stead... Iversena osobiscie bym zostawił własnie jako takiego asika z rekawa na różne wypadki losowe i nie tylko :) Zawsze moznaby Miedziaka przesunac na 8 i wtedy Iversen pojechałby z 2... ale to juz "za grubo" by wygladało jak dla mnie... ;)

    Odnosnie pana R.K. itd. Energio kochana - masz całkowitą rację :) Układy w żużlu są niesamowite.. A ten rpzez Ciebie przytoczony jest wrecz ich przykładem :) Ogólnie MY KIBICE jajco wiemy :) Wszyscy marudzą co to pan Batorski złego nie robi... A moim zdaniem on po prostu nic nie robi ;) Ani złego ani dobrego... Po prostu nic nie robi i to jest najwiekszy mój zarzut. Wszyscy marudza tu i tam, jakie on decyzje podejmuje a ja jestem świecie przekonany, że cały sezon mielismy innego prezesa, dobrego wujka K. i to jego decyzje doprowadziły do takiej a nie innej sytuacji klubu. Już dawno mnie wkurzały chore punkty w klubie np. odnosnie braku pomocy dla mlodziezowców... TOC NASZ KLUB TO ZAWSZE BYŁA WYLEGARNIA ZAWODNIKÓW! A TU NAGLE PRZESTANO O TO DBAC - TAK NIGDY NIE POWINNO BYĆ!!! Z pana K. zrobiono hmmm jakby to nazwać jedynego pomocnego druzynie, a to własnie pan K. obiecał, że Jason zostanie. Crump odszedł, a pan K. tak jak sponsorował Australijczyka na grubaaaa kase tak do Pedersena reki nie przyłożył... Na moje to on obiecał całemu Toruniowi zawodnika J.C. i zawalił sprawe... zreszta nie po raz pierwszy bo rok przedtem mówił wszem i wobec ze Pepe zostaje, kiedy to już w sierpniu było wiadome, ze Piotr odchodzi... W klubie prawdopodobnie też o tym wiedzieli :) było, zatem kupe czasu na poszukanie innego lidera, tymczasem to "zlano"... Tak wygladaja układy, jakieś chore koneksje które doprowadzaja do destrukcji tego, co inni buduja z zacieciem swoja własna krwawica...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    ten gollob na was dziala jak plachta na byka. ja nigdy na niego nie gwizdalem, nigdy tez nie klaskalem. kibicuje mu w gp, bo w koncu polak to i plakac nie bede jak bedzie na broniewskiego regularnie jezdzil. badz co badz ciezko kogos lepszego (patrzac pod katem czysto sportowym) bedzie pozyskac. zawsze gollob to gollob. ile razy sie wkurzalem, ze nawet taka mizerie jak robacki czy inne ciekawe talenty potrafil rozprowadzic i utrzymac na 5-1 naszych asow. niech sie stara i jezdzi dla druzyny, a zlego slowa nie powiem. Wiem, ze to nie jest juz ten sam gollob co kiedys, ze sie starzeje i takie tam, ale wystarczy rzucic okiem na statystyki i porownac golloba i bjarne. Teraz ciekawe, ze wszyscy chca go zatrzymac. zabawne.... nie powiem glownie dzieki czyjej postawie jezdzilismy w barazach. kto sie wypial na druzyne w rzeszowie, o kim zabik mowil, ze nawet o pola startowe sie kloci i kto nie oglada sie na partnerow... no ale jasne. dzis i tydzien temu bjarne byl gwiazda... z rybnikiem tez przywiozl sporo punktow. nic tylko na rekach nosic. Czasem nie rozumiem was. Jak donosza media ma przyjsc karkosik z gruba kasa, a z nia gollob. Wy za to zaraz - eee gollob to nieeeee...ja wole tego srego i owego. gollobowi mowimy stanowcze nie! i takie tam teksty. tez nie lubie golloba, ale jestem zdania, ze jesli karkosik ma ochote na golloba to niech go kupi, bylebym nie musial dalej emocjonowac sie stanem dlugu mojego klubu, ani tym, jacy zawodnicy nie odmowia startu.

    ps howard troche wiary czlowieku. twoj pesymizm moglby zabic nawet niesmertelnego huszcze, a i czasem mi sie udziela po przeczytaniu Twoich postow. please oszczedz mi tego i pisz bardziej optymistycznie. lepiej cieszyc sie nadzieja, niz nekrologi drukowac ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Jako przypomnij sobie co pisałeś na tym forum przed sezonem. Apator w pierwszej czwórce, każdy niemal juniorski bieg wygrany po 5-1. Nie widziałeś żadnego młodego zawodnika który by mógł zagrozić naszym juniorom w sezonie 2006. Niewspomne co pisali tu niektórzy co niechcieli dać Miedzińskiego lub Ząbika w ostatni numer 8/16. W dodatku ten twój optymizm się nigdy nie sprawdza. Sprawiasz wrażenie jakbys był wróżką która czyta z kuli ale nie tej co trzeba. Wiem, Wiem zaraz wypomnisz mi Stachowiaka, zgadza się, postępu nie zrobił. Dziś patrzyłem na jego sylwetkę i brakuję mu wiele, bardzo wiele. Zastanawiam się jeszcze czy jest sens aby kontynuował kariere, chyba że zabierze się do solidnej pracy.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar AndrewFalubaz
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps howard troche wiary czlowieku. twoj pesymizm moglby zabic nawet niesmertelnego huszcze,
    Huszcze pisze się przez duże H, HUSZCZE

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Jako, o wielu rzeczac nie wiemy... wszystko jednak uklada sie w logiczna calosc. MK na poczatku sezonu byl dalej dobrym wujkiem, teraz strzela "focha" i ma dosc zuzla... w miedzyczasie kwestia stadionu zostaje nierozstrzygnieta, a klub zachowuje sie tak, jakby sie nic nie stalo. drobnym szczegolem jest fakt, ze oferta anglikow byla wyraznie lepsza a i zobowiazanie do sponsoringu mozna by na nich wymoc... dziwi tez salomonowa decyzja... nikt nie wygral, nikt nie przegral... czyzby?
    problemy finansowe tez sa dziwne, NKI strajkuje i mowi ze kontrakt wypelnil i nie ma zamiaru juz do Polski przyjezdzac. minal dobry miesiac a zaciag dunski ratuje nas przed 1sza liga walczac o kazdy cm toru jak lew. wiesiek najpierw nie wie jak dlugo ma sponsorowac nasz klub, teraz mruga okiem i mowi o zuzlu na lata. zeby choc troche sie w tym polapac trzeba podopisywac daty do tych wszystkich wydarzen... albo ktos komus gory zlota bez pokrycia obiecal, albo faktycznie nie bedzie zle... chyba ze ktos ma na mysli TG. do ktorego nic nie mam tak btw...
    Pozdrawiam

    edit: a to zdanie mi sie szczegolnie podoba "bylebym nie musial dalej emocjonowac sie stanem dlugu mojego klubu, ani tym, jacy zawodnicy nie odmowia startu". szacunek ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Podchodze do tego przedewszystkim sercem
    Sercem torunianina. A spróbuj podejść do tego sercem kibica żużla. Wtedy nie będziesz się oburzał na możliwość oglądania co 2 tygodnie żużlowej wirtuozerii na najwyższym światowym poziomie.

    i jeszcze, że zapytam: dlaczego Bjarne jest 'swój' a Tomasz obcy? Dla mnie obaj pod tym względem wyglądają tak samo, z tą różnicą, że drugi jest chociaż Polakiem.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luda napisał:
    Dziś patrzyłem na jego sylwetkę (Damian Stachowiak) i brakuję mu wiele, bardzo wiele. Zastanawiam się jeszcze czy jest sens aby kontynuował kariere, chyba że zabierze się do solidnej pracy.
    Jeździłem z nim w szkółce i muszę powiedzieć że przez ostatnie 2 lata zrobił takie postępy jak niektórzy po 10-15 treningach :|

    Ten chłopak mieszka w niedaleko Iławy. Najpierw trenował w szkółce w Bydgoszczy, potem 3 treningi w Grudziądzu no i 3 rok w Toruniu. Mimo, że jestem jego kolegą to muszę powiedzieć, iż jego kariera może rozwijać się tylko w 1 lidze :( Żeby robić wynik w E-lidze musisz mieć pokładane bardzo wiele czynników, a u nas szkolenie młodzieży opiera się na amatorstwie :( Janek dużo daje od siebie dla juniorów, ale On jak i większość trenerów w Polsce się wypaliła.

    Żużel nie jest już taki jak kiedyś i "stara szkoła jazdy" już się nie sprawdza. Jest tyle możliwości dzięki którym ten chłopak mógłby się rozwijać ....

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Chciałem odrobinę podyskutować z energo na temat jednego z jego ostatnich postów, ale tam mi się od Was dostało, że dam już sobie spokój.

    Jako
    moim zdaniem dobitnie i w 100% celnie kreśliłeś to wszystko co działo się w tym roku w klubie, sam jednak przyznaj, że optymizmem Twój post nie napawa.
    Skład, ktory zaproponowałeś jest w 99% zgodny z moim wymarzonym na sezon 2007, zmieniłbym tylko Bjarne, on już mój kredyt zaufania w tym roku wyczerpał. Wiem, że nie było kasy więc jechał jak jechał, ale moim zdaniem często jego niemoc wynikała również z innych przyczyn. To już prędzej PUKa wolałbym zostawić.

    Teraz zarząd.
    Trudno powiedzieć co stanie się w ciągu najbliższych miesiecy w klubie, może być rewolucja, ale i o zgrozo może być z dużej chmury mały deszcz. Doprowadzenie do oczyszczenia zarządu z ludzi nazwijmy to zardzewiałych i przyspawanych do stołków jest akurat w Toruniu rzeczą niesłychanie trudną, aby nie napisać niemożliwą. Wiemy przecież, kto wybiera zarząd i na jakich zasadach to się odbywa.
    Może to zmienić tylko nowy, bardzo silny sonsor, a najlepiej dwóch, który z góry zaznaczy, że nie chce współpracować z obecnym zarządem i do tego przeprowadzi tą akcje głośno (czyt. medialnie). Wówczas nacisk zewnętrzny może, acz nie musi doprowadzić do nowum. Obecny zarząd pojmuje klub jako ich własność i wychodzą z założenia, że jak wszystko diabli wezmą, to co przecież to ich (tak jakby to oni, go k.... zbudowali)i nikomu nic do tego.

    Od lat obserwuję jak inni mając tylko właściwych ludzi na właściwych stanowiskach dokonują cudów (reorganizują kluby, rozbudowywują stadiony, znajdują sponsorów), dlaczego u nas nie może tak być, bo nadal nie może. Niejeden sponsor pukał już do drzwi tego klubu i był odsyłany z kwitkiem, a dlaczego, bo u nas sponsor ma przyjśc dać kase i cześć, resztą zajmie się już "nieomylny" zarząd, a te czasy się skończyły. Teraz sponsor daje, ale i chce sam decydować na co daje i komu daje. Dziwisz się Jako, że Karwan się wycofał, że chciał dać na Crumpa, a nie dał na Pedersena. Takie miał widzi mi się, jego prawo. Rynek to rynek, przebili go z Protasem, przebili z Crumpem, taki nasz los.

    A na koniec coś optymistycznego, aby nie było, że jestem ten najgorszy:
    Dziś piję z radości, wierzę, że będzie dobrze, że wróci Sully, Chrzanek i będzie lepiej. Musi być lepiej, Wasze zdrowie:)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Widziałem Stachowiaka rok temu. Muszę powiedzieć że mi zaimponował ale, miał jeszcze spore braki. Pomyślałem że jeżeli popracuje nad sobą to będą z niego ludzie. Dziś widziałem tego samego zawodnika co rok temu. Spodziewałem się po nim czegoś więcej, wierzyłem że chłopak solidnie się przygotuje do sezonu i chociaż po części wyeleminuje błędy które popełniał. Niestety jego czas juniora powoli dobiega końca a nie wierze żeby Damian zdołał to nadrobić w ciągu sezonu. Przecież potem przyjdzie mu walczyć w składzie jako senior z Ząbikiem, Miedziakem itp. Szkoda go, bo naprawdę zapowiadał się na niezły materiał.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    A na koniec coś optymistycznego, aby nie było, że jestem ten najgorszy:
    Dziś piję z radości, wierzę, że będzie dobrze, że wróci Sully, Chrzanek i będzie lepiej. Musi być lepiej, Wasze zdrowie:)
    HAIL! :)


    @Lauda:
    Nie od dzis wiadomo, ze aby robic postepy trzeba regularnie jezdzic w lidze. ze stachowiakiem taki problem, ze trafil na czas miedzina i zabika, a zeby ich wywalic ze skladu musialby miec talent/sprzet/motywacje/ciezka prace/i co tam jeszcze trzeba, WIEKSZA od tej dwojki. praktycznie od poczatku bylem pewny, ze podzieli losy marcina jagusia. no coz takie zycie,ze trzeba sie przebic przez konkurencje, a ze ta w Toruniu wyjatkowo trudna, to tylko i wylacznie pech damiana. z drugiej strony dziwie sie (jesli faktycznie ma talent), ze siedzi dalej i marnuje sie w toruniu. przeciez na urodzaj kluby ostatnimi czasy nie narzekaja.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    praktycznie od poczatku bylem pewny, ze podzieli losy marcina jagusia. no coz takie zycie,ze trzeba sie przebic przez konkurencje, a ze ta w Toruniu wyjatkowo trudna, to tylko i wylacznie pech damiana. z drugiej strony dziwie sie (jesli faktycznie ma talent), ze siedzi dalej i marnuje sie w toruniu. przeciez na urodzaj kluby ostatnimi czasy nie narzekaja.
    Louda z Marcinem Jagusiem była trochę inna sprawa. Ten chłopak poprostu przed sezonem się nie przygotowywał i kiedy tylko miał pierwszy upadek zawsze kończyło się to kontuzją. Jeśli mówić o braku startów to trzeba przypomnieć postać Arka Kalwasińskiego. Spędziłem z nim bardzo wiele czasu i uwierz mi, że tyle ile dawał ten chłopak od siebie to nie widziałem, żeby ktokolwiek dawał.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Wiele sie mowi, ze w Toruniu dobrze pracuje sie z młodzieza, ale patrzac na ostatnie 10-lecie to juz tak slodko nie jest. Mielismy Bajerskiego, Jagusia , Światkiewicza i Walczaka i to chyba byla najsilniejsza grupa juniorow, ale po ich okresie dominacji byl zastoj wprawdzie po jakim czasie pojawil sie Chrzanowski i Kosciecha o Chrzanowskim mowilo sie wielki talent ale moim zdaniem rozkrecil sie dopiero jako senior i to nie u nas potem znow cienko i wkonco 2 wielkich Zabik i Miedzinski i mam nadzieje, ze to nie mialo znaczenia, ze sa synami bylych zawodnikow w tym treneta i dlatego znajdowaly sie pieniadze na ich szkolenie, bo dzis konczy wiek juniora Miedzinski za rok Ząbik i teraz pytanie co dalej?
    Stachowiak w extralidze chyba sie juz nie odnajdzie zostaja bracia Wiśniewscy i Celmer na pewno dostaną szanse czestszych startow niz Stachowiak i w tym ich szansa.
    Ja osobiscie zaluje, ze nie ma u nas minitoru na plycie jak to bylo kiedys i druzyny minizuzla. Widzial bym takie rozwiazanie Kowalik pierwszym trenerem a Zabik trenerem mlodych i robimy juniorski zuzel z prawdziwego zdarzenia tylko czy ktos zechce dawac kase na juniorowi minizuzel?

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Wiele sie mowi, ze w Toruniu dobrze pracuje sie z młodzieza, ale patrzac na ostatnie 10-lecie to juz tak slodko nie jest.
    Pogadaj z kibicami z Czewy lub z Wrocka-tam to mieli słodko ;).

    Ja co prawda czekam na jakieś w miare wiarygodne info co do wejścia Karkosika,więc całą moją poniższą wypowiedź możecie wrzucić w nawias kompletnego hipotetyzmu :) .

    Co do Golloba: wszystko ładnie i pięknie ,ale dajmy na to falubaziaki też się nim podniecają ,bo chodzi w zielonej czapce... Druga rzecz jest taka ,że najgorszą rzeczą były by "rządy" Gollobów w Toruniu: obecność maski w składzie;wchodzenie w kompetencje trenera;robienie toru pod Galopa;fochy na wyjazdach(i nie tylko ?!) no i koniec końców ewentualna niewydolność finansowa spowodowana płaceniem ogromnej kasy braciom "G" (broń Boże!!!).Zgadzam się też z tym ,że są też korzyści z jazdy Tomasza w Toronto ale im jest on starszy i im bardziej himeryczny,tym są one mniejsze...


    Co do Batora: ten człowiek ma takie układy w radzie miasta ,że raczej ma jeszcze pewną pozycję w klubie.Jedyna nadzieja/zagrożenie w wyborach samorządowych-jeśli wystartuje w nich i wygra to najprawdopodobniej stanie się człowiekiem od sportu w mieście a wtedy biedny będzie los wszystkich toruńskich sportsmenów :) .

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pogadaj z kibicami z Czewy lub z Wrocka-tam to mieli słodko ;).

    Mialem na mysli, porownywalem, nasze szkolenie ze szkoleniem duniskim, szwedzkim bo szkolenie wroclawskie nie istnieje i pekl bym ze smiech jak na przyszly rok w regulaminie uchwalili by koniecznosc posiadania 2 polskich juniorow + zawodnik polski do 23lub 24 lat :) (szkoda ze nie jest to mozliwe :()

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    866
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mielismy Bajerskiego, Jagusia , Światkiewicza i Walczaka i to chyba byla najsilniejsza grupa juniorow, ale po ich okresie dominacji byl zastoj wprawdzie po jakim czasie pojawil sie Chrzanowski i Kosciecha
    Liczy się JAKOŚĆ, a nie ilość.
    Bajerski, Świątkiewicz, Walczak, Derdziński, Chrzanowski, Kościecha... z taką masą kelnerów możnaby niezłą restaurację otworzyć :D

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczy się JAKOŚĆ, a nie ilość.
    Bajerski, Świątkiewicz, Walczak, Derdziński, Chrzanowski, Kościecha... z taką masą kelnerów możnaby niezłą restaurację otworzyć
    Chłopie jak dla Ciebie Bajer (kiedyś), Świątek, Chrzanek i Kościecha byli kelnerami to już lepiej ogóle sie nie wypowiadaj. Przejrzyj sobie nazwiska tych waszych wychowanków i wtedy porównaj co oni "potrafili". U nas najsłabszy junior był odpowiednikiem waszego najlepszego wiec zastanów sie chwile zanim palniesz taką głupotę.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Liczy się JAKOŚĆ, a nie ilość.
    Bajerski, Świątkiewicz, Walczak, Derdziński, Chrzanowski, Kościecha... z taką masą kelnerów możnaby niezłą restaurację otworzyć :D
    W Bydgoszczy o takich juniorach, wychowankach, mozecie tylko pomarzyc.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sezon 2007

    Zeby myslec o sezonie 2007 trzeba rozliczyc naszych zawodnikow za sezon 2006:

    Dryml Aleš - poczatkowo brakowalo mu maszyn wiec nie startował. Wyjazd do Leszna z Alesem pokazuje ze druzyna wraz znim ma szanse na pierwsza czworke - lecz niestety Ales doznaje kontuzji co wyklucza go do konca sezonu - był jednym z njalepszych zawodników Apatora w sezonie 2006 - bliski awansu do GP.

    Iversen Niels Kristian - wydawalo sie ze bedzie solidnym obcokrajwcem - tj. druga linia. "Iver" jezdzil w kratke a przez brak zdobyczy punktowej w meczy z Bydgoszcza druzyna KS Toruń nie awansowala do pierwszej czworki. Iver obudzil sie w barazach gdzie byl najlepszym z zawodnikow Apatora.

    Pedersen Bjarne - najwiekszy nie wypal transferowy. Mial byc gwiazdą "młodej i walczacej" druzyny niestety Bjarne oprocz meczu z Atalasem i Intarem byl bardzo slaby, a punkty zdobywal na swoich zawodnikach. Błedy w technice - w łuki wchodzil "z nogą".

    Stead Simon - "Steady" pokazal sie w ostatnim meczu z Intarem. Co zauwazylem ma swietna sylwetke na motorze - poprostu sie kladzie na torze. To jest wielki talet i trzeba go zatrzymac jak najdluzej bo za rok dwa moze to byc jeden z najlepszych zawodnikow na swiecie.

    Jaguś Wiesław - najlepszy krajowy zawodnik Apatora. Awans do GP, medal IMP i swietna postawa w Szwecji. Nic dodac nic ujac - "Jaga" był najlepszy.

    Puszakowski Mariusz - tylko 21 biegow a wtym 16 pkt. Kontuzja i rezygnacja ze startow w sezonie 2006. "Puszak" powinien wrocic do I ligii i odbudowac sie tam napewno bedzie jednym z najlepszych zawodnikow.

    Słaboń Krzysztof - poczatkowo bylem zadowolony z "Słabego". Jednak chlopak spalil sie albo kondycyjnie, psychicznie a byc moze sprzetowo, ale czegos zabraklo. Powodzenia w dalszej karierze.

    Miedziński Adrian - przyszlosc Polskiego Speedwaya, wspanialy sezon iu jak to bywa u juniorach - kontuzje, ale szybko odbudowal forme.

    Ząbik Karol - kolejny z pechowcow. Poczatek bardzo slaby. Pozniej Karol byl firalem druzyny - 10-13 pkt to cos jak na juniora. Najlepszy sezon w juz bogatej karierze Ząbika. Pech w Lesznie miejmy andzieje ze ta przerwa tylko pomoze Karolowi byc najlepszym żużlowecem świata.

    A Co do sezonuw 2007 to jak juz mowilem(byl wysmiewany wtedy) to powrot Sullivana Chrzanka i przyjscie Tomka Golloba powoli staje sie prawda. Mysle ze to bedzie poczatek dobrego w grodzie Kopernika. A co do Golloba to nie wydziwiajcie ze - "Gollob?! :/ Ja go nie chce po co on nam, przeciez nikt go nie chce...". A wrecz przeciwnie jezeli Tomek bedzie zdobywal conajmniej 10 pkt to wiekszosc moich przdmowcow zmieni do niego stosunek. Podobnie bylo z Bajerskim, Protasiewiczem... Tylko zawodnik rpzychodzi do Nas to wszyscy go kochaja... i podobnie bedzie z Tomkiem ktory przyda sie napewno naszmu klubowi. A do galeri najlepszych zawodnikow speedwaya ktorzy jezdzili w Toruniu brakuje wlasnie tylko p. Tomka. KSA

Strona 1 z 102 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •