Strona 1 z 125 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5594

Wątek: Unia Leszno 2007 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Unia Leszno 2007 - wątek klubowy

    Sezon się skończył! Dywagacje nt. składu na przyszły rok oraz wszelkich spraw związanych z żużlem w Lesznie przenosimy do tego wątku!

    Zapraszam do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbiórka pieniędzy.

    Z racji przyznania Lesznu wielu międzynarodowych imprez takich jak np. GP oraz SWC kibice leszczyńskiej Unii postanowi zrobić REPREZENTACYJNĄ FLAGĘ. Wszystkich którzy chceliby przyłaczyć się do tej akcji zapraszamy na forum kibiców Unii Leszno gdzie podany jest nr konta na który można wpłacać pieniądze na flagę.

    www.kibice.leszno.net -> Forum !



    wymiary: 1.5x7m
    Koszt flagi to ok 420 zł.






  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kapa- a gdzie ta flaga będzie ?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to gdize bedize ? Na meczach, imprezach typu GP i SWC oraz tam gdize beda zoorganizowane grupy kibicow z Leszna :]

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tyle to się domyśliłam.Myslałam o tym ,,że ładnie wyglądałaby na wieżyczce ale klub pewnie chcialby za to kasę.Chociaż uwazam ,że za patriotyzm nie powinno siępłacić-może ktoś czyta z zarządu? Igielski czy któś? Proszę!
    No dobra .A czy już coś wiemy o kontraktach oprócz tych o których wiemy ,że nic nie wiemy? Co z juniorkami? Czy na memoriale coś władzy wpadło w ślipko?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tyle to się domyśliłam.Myslałam o tym ,,że ładnie wyglądałaby na wieżyczce ale klub pewnie chcialby za to kasę.Chociaż uwazam ,że za patriotyzm nie powinno siępłacić-może ktoś czyta z zarządu? Igielski czy któś? Proszę!
    No dobra .A czy już coś wiemy o kontraktach oprócz tych o których wiemy ,że nic nie wiemy? Co z juniorkami? Czy na memoriale coś władzy wpadło w ślipko?
    Tylko ze my mamy inny problem , nie z powieszeniem , tylko z KUPNEM !

    wiec kto jest wstanie coś wpłacić to zapraszam na strone www.kibice.leszno.net i na forum tam jest podany numer konta.

    dziekuje i pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam małe pytanko,jak wy sobie to wyobrażacie.Czy widzowie będą dzieleni na tych z Leszna i inni?Z reguły tak jest ,że widownia na takich imprezach jest mieszana.Jeżeli na danym sektorze znajdzie się iluś ludzi ,którzy nie życzą sobie takiej sektorówki nad głowami to co,wyrzucicie ich czy zakrzyczycie?
    To nie są złośliwe pytania ,tylko mnie zastanawia,jak macie zamiar rozwiązać to organizacyjnie,bo ja za bardzo nie widzę sensu takich sektorówek na imprezach GP.mecz ligowy-jak najbardziej.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Przeciez to flaga, a nie sektorowka. Swoja droga projekt ladny.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    N.Kosciuch wystartuje w sobote w Lublinie w turnieju memoriałowym w ekipie Reszta Swiata, wjako jedyny Polak, wiec Lublin musi być zainteresowany tym zawodnikiem.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Baliński jr. w Opolu chyba 21,10-więc czyzby Damian opuszczł nas? Ale swoją droga przez nie startowanie w tym roku młodzizowcy (niektórzy) sa trochę do tyłu. Mam ogromną naddzieję ,że Damian znajdzie klub w którym będzie mógł pokazać swoje umiejętności i zostanie doceniony ,bo przecież zasługuje na to .

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    A ja mam małe pytanko,jak wy sobie to wyobrażacie.Czy widzowie będą dzieleni na tych z Leszna i inni?Z reguły tak jest ,że widownia na takich imprezach jest mieszana.Jeżeli na danym sektorze znajdzie się iluś ludzi ,którzy nie życzą sobie takiej sektorówki nad głowami to co,wyrzucicie ich czy zakrzyczycie?
    To nie są złośliwe pytania ,tylko mnie zastanawia,jak macie zamiar rozwiązać to organizacyjnie,bo ja za bardzo nie widzę sensu takich sektorówek na imprezach GP.mecz ligowy-jak najbardziej.
    z reguły to na takich imprezach jak GP i SWC flagami z nazwą miasta nikt nie wymachuje. One sobie gdzieś tam na dole wiszą na płotach, murkach.
    Mysle ze pomyslodawcy wykozystają ją także na meczach ligowych i tam znajdzie swoje zastosowanie

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    W środę odbędzie się trening puntowany, wstęp bezpłatny. Stawka zawodników na stronie Unii.
    http://unia.leszno.pl/zuzel/index.ph...news&news=1240

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jaka bedzie kadra juniorow na rok 2007 w Unii bo w tej chwili mamy 6 swoich juniorów i pojawia sie pytanie czy nie warto tych najmlodszych wypozyczac do nizszych lig bo w ekstralidze nie maja żadnych szans co bylo widac w tym roku.

    Juniorzy: Rok urodzenia
    Baliński Damian Jr 1989
    Jurga Mateusz 1988
    Kajoch Adam 1988
    Kasprzak Robert 1987
    Musielak Sławomir 1990
    +kontuzjowany Perz

    Dodatkowo trzeba zakontraktowac dobrego zagranicznego juniora, zeby nie powtorzyl sie dramat z tego roku. Tylko nie na podobnym poziomie co nasi zawodnicy tylko duzo lepszego a takich jest tylko kilku.
    Poziom juniorów obniża sie z roku na rok i to nie tylko u nas ale za granica rowniez i nie ma w kim wybierac.



  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2006
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi juniorzy ktorzy sie nie mieszcza w podstawowym skladzie unii na 2007 to chyba bali jr musielak perz jurga tych o to 4 rajderow wypozyczyc np do pobliskiego Rawicza i sie chlopaki rozjezdza a nie za za 3 lata bedzie tak jak w tym sezonie ze nie mielismy dobrych juniorow jabym widzial tak sklad juniorow na 2007 rok:
    Pawel Hlib/Sajfudinow to piersze bardziej prawdopodobne
    Adam Kajoch/Robert Kasprzak niestety tam gdzie krzychu tam jest Robert:( jak bracia "G"

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2006
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Balbincia gdzie ty wiedziałas sektorówke o wymiarach:1.5x7m??Zwykła flaga,zreszta takich flag jest pełno.Jesli sobia nie zycza,to juz ich problem:PMi nie bedzie
    przeszkadzało jesli na smoczyku pojawia sie biało czerwone flagi z nazwami innych miast.Wkoncu chodzi o zawody miedzynarodowe,wiec chyba wszyscy kibicujemy Polsce.

    Juniorzy.
    Na poczatku sezonu powinna byc zrobiona selekcja.Z tych szesciu zostaje 4,reszta niech szuka sobie klubu w nizszych ligach,bo jaki jest sens startowac tylko w młodziezowych zawodach.Tym bardziej,ze z pewnie w przyszłym roku dołaczy jeden junior zza granicy plus ktos z egzaminu.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2006
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka flaga to moze nawet nie bedzie zauwazona z posrod wielu innych flag:/

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    flaga fajna poza malym bledem... zamiast ks chyba powinno byc ssa?
    choc moze to i szczegol:P

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o juniorow to nasuwa sie pytanie -kogo zostawić? A podobno ma dołączyć 2 zagranicznych juniorów w czym za bardzo sensu nie widze.Druga sprawa-szkołka.
    Podobno w zarzadzie nie wszyscy chcą ją mieć.Pytam dlaczego?
    Czy naprawde nasz klub stać na zakup juniorów? Unia jest chyba jedynym klubem w którym jezdżą leszczyniacy i dlaczego miałoby to zostać przerwane? Proszę zarzad o przemyślenie decyzji bo żal....

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    flaga fajna poza malym bledem... zamiast ks chyba powinno byc ssa?
    choc moze to i szczegol:P
    A czy Unia posiada taki znaczek? chyba niee!

    Jest KS i tak bedzie.

    BOLINI1991nie osłabiaj mnie... prosze cie.

    Jeszcze raz prosze kto moze coś wpłacić niech to uczyni.

    Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2006
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kapa coś ty taki nerwowy?! macie przecież 3 miesiace na uzbieranie kasy więc po co ta panika?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kapa

    SSA Unia Leszno posiada swoj znaczek. Jest on bardzo podobny do oryginalnego znaczka KS Unia Leszno :)

    P.S. Bolku rocznik 91 jestes kibicem spółki czy klubu?

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Balbincia

    he? :)

    przeciez to flaga narodowa a nie klubowa =]

    a ze z logiem klubowym - nie widze problemu.
    ilez to razy na gp - chociazbywe na bydgoskim plocie badz tez nawet twoim wroclawskim wieszalem flage w barwach narodowych z napisem leszno (nie wspominajac juz o praskich slupach na ktore sie wlazilo kilka metrow i wieszalo flagi ;) )




  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2006
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    norma1233

    przy dobrych wiatrach ta flaga zadebiutuje na meczu BELGIA-POLSKA ;)

    i dlatego ten pośpiech.

    qubis

    Jak maja to dlaczego , niema go na programach , biletach lub na stronie Unii ? dziwne.

    joł :)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,999
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach

    KK

    Kto słuchał wczorajszego magazynu w elce ten wie jaki jest warunek pozostania Krzycha w Lesznie...będzie kasa będzie podpis, a że rozmowy będą prowadzone przez Zenka to na moje stawka nie będzie niska..pożyjemy zobaczymy...
    Pozdro

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    A Hampelka kusi Bydgoszcz i Rzeszów.
    Czewa już nie.Jednak kasa Rzeszowa może zaważyć na jego decyzji.
    Swoją drogą to mnie nie dziwi,mają tylko Pedersena.Gdyby potwierdziły się plotki o powrocie do Torunia Chrzanka,to skład nie wygląda ciekawie.
    Dużo gorzej niż na przykład Tarnowa.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja to widzę tak

    Hipotetycznie przyjście Hampla do Leszna to sukces marketingowy.
    Ale...czy zwiększy to wpływy z biletów o tyle, aby wszyscy w składzie Unii byli zadowoleni przy kasie ?

    Adams, Hampel, Baliński, Kasprzak, Dobrucki, któryś obco z GP ?

    Może jakiś krajowy transfer ? Znając kondycję i potencjał leszczyńskiego klubu (budżetu) obawiam się, że to może być za dużo do wypłaty za mecz. I czy przy okazji apetyt KK zostanie również zaspokojony, mając z pewnością co najmniej dwie dobre oferty przejścia, chociażby do ZG ? Czy taki Dobrucki mając ofertę za ok 250 tys i coroczne odnowienie kontraktu za 100 kilka w Unii wybierze Unię ? Tu jest jeszcze kilka pytań póki co bez odpowiedzi.

    Tu się będzie rozgrywała główna linia negocjacji (twierdzę, że nie wszyscy zawodnicy 2006 są entuzjastami pozostania w Lesznie), bo o ile sobie przypominam, Leszno nie waliło pełnymi walizkami forsy o stół, mając swoich sprawdzonych zawodników na miejscu.

    Chyba, że jest pula dużych pieniędzy do wydania, ale w to też mi się nie chce wierzyć, bo nie wierzę, że któryś z wiodących leszczyńskich sponsorów (chociażby Agromix) będzie przebijał oferty z Rzeszowa za wszelką cenę bo prezesowa Półtorak jest zdesperowana jeśli nie wzmocni składu to Pedersen też może tam nie podpisać bo po co? Jeżdzić w pierwszej lidze ?

    Nie będzie przebijał tej licytacji Dworakowski (czemu dał wyraz w jednej z wypowiedzi, żeby nie robić jaj, w końcu mówi z wyrzutem sponsoruję Jarka 4 rok i chyba Jarek zachowa się poważnie) , bo to nie ten styl i garnitur ludzi, którzy podpiszą się pod milionami, których nigdy nie wypłacą . Odnoszę wrażenie, że Dworakowski chce zdyskontować swój 4 letni sponsoring Jarka i sugeruje mu, że czas wypełnić obietnice kiedyś dane. Ale ...

    A Jeżeli Hampelek ma do podjęcia 500 za podpis gdzie indziej i prezesa Leszna, który daje mu przykładowo tylko połowę ???

    Zobaczymy, na razie nie ma znów regulaminu rozgrywek kontraktowanie zawodników dziś to zawsze jakieś ryzyko, trzeba rozmawiać i czekać aż będzie jasność w regulacjach.

    My jako Falubaz rozmawiać z Adamsem, Hamplem i Balińskim z uwagi na dobre, powiedziałbym najlepsze kontakty w Polsce naszych klubów nie możemy i nie rozmawiamy .

    Wymienieni zawodnicy są powiązani z miejscowymi sponsorami i świństwem byłoby podbierać swoim przyjaciołom z Leszna ich zawodników .
    Choć stać nas z pewnością by było .
    Gentelmens agreement .

    W tym momencie trzymajcie kciuki za nas, co by nam wyszło z naszymi zaplanowanymi wzmocnieniami, bo 4 mecze koniecznie w górnej czwórce 2007 z pewnoscią zostaną nam w pamięci i na koncie bankowym z bieltów. Silna Unia i silny Falubaz to naprawdę ciekawa liga sezonu 2007.

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  27. Powrót do góry    #27
    MALKONTENT

    Adams, Hampel, Baliński, Kasprzak, Dobrucki, któryś obco z GP ?
    Troszkę się zagalopowałeś. Po co nam trzeci zawodnik z GP?
    Mając Hampela i Adamsa (oby!) trzeci zawodnik z GP to rzeczywiście za dużo jak na możliwości Unii. To za dużo na każdy ekstraligowy klub.

    My jako Falubaz rozmawiać z Adamsem, Hamplem i Balińskim z uwagi na dobre, powiedziałbym najlepsze kontakty w Polsce naszych klubów nie możemy i nie rozmawiamy .

    Wymienieni zawodnicy są powiązani z miejscowymi sponsorami i świństwem byłoby podbierać swoim przyjaciołom z Leszna ich zawodników .
    Choć stać nas z pewnością by było .
    Gentelmens agreement .

    W takim razie grzecznie zapytam. Co pozwala Wam na prowadzenie rozmów z KK, a raczej wielkim Zenem?
    Czy Kasprzak nie jest powiązany z miejscowymi sponsorami.
    Rozumiem, że troszkę trzeba pościemniać, ale nie wydaje Ci się, że to troszkę jak z Pis-uarami? Dorabianie ideologii do tego z kim prowadzą rozmowy, a z kim nie?


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W tym momencie trzymajcie kciuki za nas, co by nam wyszło z naszymi zaplanowanymi wzmocnieniami, bo 4 mecze koniecznie w górnej czwórce 2007 z pewnoscią zostaną nam w pamięci i na koncie bankowym z bieltów. Silna Unia i silny Falubaz to naprawdę ciekawa liga sezonu 2007.

    powiem szczerze iz mimo że jestem kibicem unii od urodzenia zawsze trzymałem kciuki za falubaz!!!

    nigdy sie nie cieszyłem gdy spadał, zawsze gdy wchodził i był silny!!!
    mam nadzieję ze w tym roku bedzie na tyle silny aby sie utzrymać a może coś więcej!!!

    ten kto był choć raz na meczach Unia - Falubaz lub odwrotnie, ten marzy aby te dwie ekipy spotykały się co roku , co najmniej 4 krotnie!!

    to są najwspanialsze mecze , oprawy, kibice,

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    W takim razie grzecznie zapytam. Co pozwala Wam na prowadzenie rozmów z KK, a raczej wielkim Zenem?
    Czy Kasprzak nie jest powiązany z miejscowymi sponsorami.
    Może jakiś cichy układ między Dworakowskim a Dowhanem? Obaj mówią o sobie w tonie wielkiego szacunku, co jest bardzo zastanawiające. Może prezes Unii ma dość blondasa?Nie wiem jak Wam, ale mi się trochę gryzie start w jednym zespole Kasprzaka i Hampela, rzecz zresztą gustu. A czy Krzysiek (Zenon) pierwszy raz rozmawia z innymi klubami? Nie rozumiem, dlaczego w tym sezonie na ogórki jest tyle nerwów...

    PS. Rataj widze, że mamy podobnie, aczkolwiek odwrotnie. To dla nas wszystkich przecież DERBY!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,289
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    MALKONTENT

    a może to nie Dowhan robi podchody pod Kasprzaka tylko Kasprzak(Zenon) pod Dowhana

    resztę sam sobie dopowiedz


    KK I Jarek w jednym zespole to dwie mocne ,,armaty''.Do tego jeszcze Adams i jest trójca, która sieje popłoch wśród innych. Jednak czy Unie stać na takich ,,riderów'' - osobiście wątpie. A wybierać między KK a Jarkiem???? Dobrze, że nazywam się tak jak się nazywam a nie Dworakowski czy Igielski:)

    Choć gdybym sam miał podjąć decyzję postawiłbym na KK. Dlaczego??
    Po pierwsze mając Jarka blokujemy sobie możliwość zatrudnienia drugiego stranieri z GP.
    Po drugie tak na moje - jeśli Jarek wyląduje w Lesznie to tylko i wyłącznie dlatego, że go Wrocław ,,olał''
    Po trzecie - Blondas jaki jest , taki jest, ale jest nasz i cały czas wyraża chęć pozostania w Unii. A to, że ma takiego ojca to już nie jego wina.

    A CO DO DERBÓW:) cóż tu pisać - czy może być coś piękniejszego??:) Moim zdaniem absolutnie NIE:)

    Ciao




  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Unia ma szanse na medal, a może i na złoto w 2007. Podstawowe założeniu musi dołączy Jarek Hampel.

    Hampel, Adams, KK, Dobrucki i Baliński to zgrany zespół. Stać ich na wiele.

    Kasa jest w klubie, może nie miliony, ale niezła, a za to pewna.

    Teraz okaże sie kto będzie chciał umierać za Unie, a kto za mamone. Dziekuje.

    ps.
    Może jakiś kandydat na prezydenta bądź radnego zafunduje nam Ząbika bądź Hliba:P. Ostatnio na wyborach udało się ugać Okoniewskiego. Panowie kandydaci do boju, wyskakiwać z mamony:).

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,756
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Unia ma szanse na medal, a może i na złoto w 2007. Podstawowe założeniu musi dołączy Jarek Hampel.
    Co roku jest to powtarzane ze Unia ma walczyc o najwyzsze cele tylko jakos co roku to sie nie spełnia!!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    malkontencisz

    Akurat Kasprzaka z tego gentelmens agreement wyjmuję .

    W Zielonej Górze z pewnością dostałby co najmniej 30-40% więcej niż w Lesznie za punkt plus podpis i o ile mnie pamięć nie myli Kasper co roku najdłużej siedzi przy stole negocjacyjnym z Dworkowskim, to też o czymś świadczy .
    Był temat odejścia do Wrocka, był temat zaległości, także ślubować ani ręki do obcięcią, że chce zostać w Lesznie bym nie dawał .

    Na trybunach w Lesznie też sympatie rozkładają się różnie :) i nie mówmy, że jest inaczej gdy pada nazwisko Kasprzak .
    Do tego dochodzą animozje wśród młodzieżowców i trenera, że powinien jechać Kajoch a jedzie Robcio, też blondyn i że wszystkiemu winne są układy .
    Może tak nie jest ? Kasprzak Team jest raczej na cenzurowanym , do tego dochodzi typowo poznańskie plotkarstwo, że zaś tam lotoł osobowym mercedesem po nocy na balety itp...zresztą ta grucha pod Rawiczem i złamany obojczyk to tez jakiś dowód. Mimo to Unia specjalnie go nie karała i nie nagłaśniała sprawy .
    Ludzie gadali i będą gadać, szczególnie w Lesznie, w którym z racji chociażby wielkości miasta niewiele można ukryć .

    Co do sponsorów indywidualnych, tych w Zielonej Górze z pewnością uda się namówić do współpracy z Kasprami a właściwie, nie ma w tym względzie biedy .

    Powtarzam, Adams, Balon i Hampel są w uzgodnieniach naszych prezesów, że się nie licytujemy o nich.

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Zgadzam się z przedmówcą
    Dla Unii zawsze jest zarezerwowane 5 miejsce. Tak przynajmniej wskazują ostatnie sezony. Może w 2007 bedzie lepiej???
    Pozdrawiam


  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    MALKONTENT

    a może to nie Dowhan robi podchody pod Kasprzaka tylko Kasprzak(Zenon) pod Dowhana

    resztę sam sobie dopowiedz


    KK I Jarek w jednym zespole to dwie mocne ,,armaty''.Do tego jeszcze Adams i jest trójca, która sieje popłoch wśród innych. Jednak czy Unie stać na takich ,,riderów'' - osobiście wątpie. A wybierać między KK a Jarkiem???? Dobrze, że nazywam się tak jak się nazywam a nie Dworakowski czy Igielski:)

    Choć gdybym sam miał podjąć decyzję postawiłbym na KK. Dlaczego??
    Po pierwsze mając Jarka blokujemy sobie możliwość zatrudnienia drugiego stranieri z GP.
    Po drugie tak na moje - jeśli Jarek wyląduje w Lesznie to tylko i wyłącznie dlatego, że go Wrocław ,,olał''
    Po trzecie - Blondas jaki jest , taki jest, ale jest nasz i cały czas wyraża chęć pozostania w Unii. A to, że ma takiego ojca to już nie jego wina.

    A CO DO DERBÓW:) cóż tu pisać - czy może być coś piękniejszego??:) Moim zdaniem absolutnie NIE:)

    Ciao


    Jak to NIE? Znacznie ciekawsze i bardziej porywajace zawsze były są i będa Derby Pomorza czy to w Bydgoszczy czy Toruniu i tutaj jest najlepsza oprawa, walka, emocje i wiele innych poza jak i sportowych wydarzeń.
    Zresztą wczoraj w TVP3 Bydgoszcz w programie 60 minut dookoła sportu w temacie audycji pot. "Derby" gościem był Piotrek Protasiewicz i sam mówił,ze zawsze najbardziej medialne i pod wzgledem sportowym były mecze pomiedzy Toruniem a Bydgoszczą mimo,ze startował w Derbach Lubuskich to jednak nic nie dorówna atmosferze tych właśnie spotkań a sam dodał,ze jeśli w przyszłym sezonie w barwach Apatora będzie jechał Tomek Gollob to dla niego te mecze bedą miały jeszcze większy smaczek jak i dla całego regionu-szczególnie mecz w Bydgoszczy czyli przyznał sie,ze w Polonii zostaje.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    W 100% zgadzam się z przedmówcą :)
    Derby Pomorza są najlepsze. I kto nie był niech nie gada głupot, że jest inaczej. Ja byłem już raz w Lesznie na derbach i stwierzam, że mimo wszystko lepsza atmosfera jest na derbach w Bydgoszczy :)

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak poza tematem - http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=153099

    Moze ktos chetny na karnet?? :)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Jak to NIE? Znacznie ciekawsze i bardziej porywajace zawsze były są i będa Derby Pomorza czy to w Bydgoszczy czy Toruniu i tutaj jest najlepsza oprawa, walka, emocje i wiele innych poza jak i sportowych wydarzeń.
    Tak tak , bo ty bywałeś na każdym meczu w ostatnich latach pomiędzy Unią, a Falubazem i jesteś święcie przekonany, że zawody z udziałem drużyny, której kibicujesz są zawsze naj naj. Może bądź troche obiektywny.
    Przyjedź raz na mecz pomiędzy Lesznem, a Zieloną Górą to wtedy możemy pogadać u kogo jest lepiej, ale wogóle czy to ważne gdzie jest lepiej ?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jakiś cichy układ między Dworakowskim a Dowhanem? Obaj mówią o sobie w tonie wielkiego szacunku, co jest bardzo zastanawiające.
    A nic w tym dziwnego.
    Dowhan jest dłuznikiem Dworakowskiego od pamietnego spuszczenia Rybnika z EL.
    W 2004 r po odejściu Sokołowskiego ,jak wszyscy pamietamy, juz w lipcu Dworakowski praktycznie przejał stery w Unii mimo, ze prezesem został dopiero na jesieni.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2006
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obawiam sie ze nie utrzymamy tego skladu nie chce byc jakis swirem ale sadze ze kasprzak bardziej nam sie przyda niz hampelek. Byla by to wielka szkoda stracic tego zawodnika!!tym bardziej ze to jest mlody zawodnik i z leszna!! Krzysztof zostn!!Bali zostawie to bez komentarza jak odejdziesz to jest koniec unii!!Rafal chyba przejdzie do Rzeszowa kuszony wielka kasa , raz juz odszedl(Polonia Piła). Bez Adamsa wszystkie mecze na wyjezdzie przegrane i z lepszymi rywalami u siebie tez:(Juniorzy mam nadzieje ze zostana chyba nie beda ich kusic Milionami:P Tak patrzac realnie na finase unii to zostawienie skladu z roku 2006 moze nam dac awnas do fazy play off. Tym bardziej ze juniorzy juz maja za soba starty w e-lidze!! zobaczcie sami nasz sklad seniorski byl chyba jednym z najlepszych w lidze ale juniorzy to juz klapa totalna tylko bodajze 66pkt a rok temu grubo ponad 200!!Oby wkoncu unia weszla do fazy final play off a nie znowu 5 miejce.CZEKAM NA TO JUZ 5LAT!!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,999
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach

    Falubazzini

    Pozwole sobie na lekką doze polemiki;):P
    1. Adams, Bally- ich żadna licytacja nie dotyczy, przynajmniej taką mam wiare..
    2. Ściąniecie Jarka spowoduje znaczny wzrost publiki (zakładając utrzymanie tegorocznego składu) vide rok 2002
    To tak w skrócie;)
    Jedno jest pewne na Unie chodziłem i będe chodził..
    Pozdro

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Pozwolę sobie przytoczyć fajny post Scrolla, warto go przypominać ;):

    13 Lipca 2003 Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra

    Mecz Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra

    najpierw troche wstepu:

    W roku 2002 Unia z Rafałem Okoniewskim w skłądzie zdobywa Srebrny medal DMP. Pod koniec roku klubowa wigilia, Optymistyczne rozmowy prezesa Rufina Sokołowekiego z Rafałem Okoniewskim. Kilka dni później Rafał podpisuje kontrak na sezon 2003 z ZKŻ.

    Juz to zapowiadało że mecz z ZKŻem bedzie zaciekły jak nigdy. W końcu chodzi o prestiz

    13 Kwietnia Leszno jedzie do Zielonej Góry. Wracaja "na tarczy" Jeszcze ostatni bieg Daje Unii nadzieje, Ataki Balińskiego na Okoniewskiego są ostro odpierane. Leszno przegrywa 46-44.

    Przychodzi 13 Lipca 2003 Wielu z nas ciekawi jak zostanie przywitany Rafał Okoniewski. Było tak jak chyba więkzość chciała i przypuszczała. Gwizdy, gwizdy, gwizdy i te słynne banknoty "$"

    Ludzi ogromne ilości, nawet 1łuk w lesznie który jest pozbawiony ławek zapełnia się dość szybko. Wolne miejsca to tylko sektory sąsiadujące z sektorem kibiców ZG. Ich sektor też peka w szwach.

    Mecz na styku, ciągłe emocje, na torze udzielają się nawet kibicom

    W jednym z biegów leszno przyjeżdża na 5:0. M.in po defekcie Okoniewkiego. Chyba w 14 biegu ostrym atakiem Baliński wyprzedza Janiro i chyba już wtedy wielu z nas zdaje sobie sprawe że mecz jest juz wygrany.

    Ostatecznie Unia wygrała mecz 47:43 i w dwumeczu okazalismy się lepsi os ZG o 1 mały pkt.

    Sam Zenon kasprzak z tego co pamietam w jednej z wypowiedzi po meczu mówił, że jeszcze tak licznej widowni w Lesznie nie widział od wielu wielu lat.

    Meczyk pamietam i było super

    dla przypomniania punktacja z tego meczu:

    1 R.OKONIEWSKI 9 (2,3,1,d3,3)
    2 B.JANNIRO 6 (0,1,3,1,1)
    3 P.ŚWIST 6+1 (1,3,1*,1,0)
    4 K.SŁABOŃ 6+2 (0,2*,2,d4,2*)
    5 A.HUSZCZA 8 (1,2,3,0,2)
    6 Z.SUCHECKI ns
    7 R.KURMAŃSKI 8+1 (3,0,2*,0,3)
    8 G.KŁOPOT ns

    9 L.ADAMS 18 (3,3,3,3,3,3)
    10 Dam.BALIŃSKI 6+1 (1,1,0,2*,2)
    11 R.DOBRUCKI 8+2 (2*,2,1,2*,1)
    12 J.REMPAŁA 5+1 (3,0,0,2*,0)
    13 J.KYLMAEKORPI 0 (0,0,0,-,0)
    14 N.KOŚCIUCH ns
    15 K.KASPRZAK 9 (2,1,2,3,1)
    16 brak zawodnika

    myśle że juz teraz wielu, wielu z nas czeka na mecz Unii z ZKŻ i ZKŻ z Unią i nie miałbym absolutnie nic przeciwko aby mece w 2007 miał taki sam scenariusz jak w 2003 roku

    Oby tylko na trybunach nie było tak jak w tym opisanym przezemnie meczu, bo o tym chyba nie warto pisać.

    pozdrawiam

    relacja i wypowiedzi po tym meczu:
    http://unia.leszno.pl/zuzel/index.ph...n=news&news=98

    FOTOrelacja:
    http://unia.leszno.pl/zuzel/index.ph...003&Szczeg=tak

    Na powyższym meczu czułem się jak podczas oglądania Mulholland Drive Lyncha, taki dziwny klimat, który bardzo lubię. Świetne wrażenia ;)

    Dodałbym od siebie super mecz Unia - Falubaz z 89' - kontuzja Jankesa, dramaturgia do ostatniego biegu, 2 - punktowa porażka Unii u siebie, po raz pierwszy od paru lat. Byłem widziałem, do dziś jestem pod wrażeniem. Coś w tych meczach jest fajnego...

    Dla takich derbów warto przejechać wieeeele kilometrów.

    pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Pozwole sobie na lekką doze polemiki;):P
    1. Adams, Bally- ich żadna licytacja nie dotyczy, przynajmniej taką mam wiare..
    2. Ściąniecie Jarka spowoduje znaczny wzrost publiki (zakładając utrzymanie tegorocznego składu) vide rok 2002
    To tak w skrócie;)
    Jedno jest pewne na Unie chodziłem i będe chodził..
    Pozdro
    Popieram kolege w 100 %!!!Ja naprawde nie wiem co wy z tymi pieniedzmi!!!Przeciez Unia tez ma moznego sponsora czyli "DUDE" który wcale od Kronopolu biedniejszy nie jest!!!A ze nie ma go w nazwie to nie znaczy ze nie moze sypnac kasa!!!Ja sodze ze stac nas spokojnie na zatrzymanie tego skladu plus Hampelek!!!Zauwazcie ile juz Dzosef zaplacicl za "pakiet Imprez swiatowych"!!!Glosno sie nie mowi ale w gre wchodzi nawet 150 tys zielonych za samo GP!!Wiec nikt mi nie powie ze nie mamy siana my mamy poprostu prezesa ktory jest na tyle madry ze nie bedzie dawal (jesli by nawet mial)po milionie kazdemu i dobra jest!!!I ja go popieram!!!Jestem teraz naprawde spokojny co do Adamsa Balona i Hampela(mysle ze to juz jest pewne tylko przed 1 listopada nikt tego nie powie)Wkoncu ja nie wieze w to ze Dowhan(naprawde nic niemam do niego) tak poprostu zrezygnowal w imie przyjazni z Jarka!!!ON POPROSTU WIE TO CZEGO MY SIE TYLKO DOMYSLAMY I TAK PRAGNIEMY ZE JAREK JEST JUZ ZAKLEPANY U NAS I NIE MA CO SIE WYSILAC I TRACIC CZASU NA ROZMOWY Z NIM!!!Pytania sa moim zdaniem tylko dwa czy Zenek pozostanie wierny Unii i posłucha Krzycha i przestanie sie po tak slabym sezonie bardzo targowac a drugie czy Rafi wybierze sie na randke z PANIA MARTA:P!!!JA WIERZE (po tym co mówil w radiu i potym co unia dla niego zrobila po wypadku) ZE NIE!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez Unia tez ma moznego sponsora czyli "DUDE" który wcale od Kronopolu biedniejszy nie jest!!!A ze nie ma go w nazwie to nie znaczy ze nie moze sypnac kasa!!!
    Kolego! Moze i PKN "DUDA" nie jest biedniejszy o Kronopolu /choc chyba jednak jest/ ale napewno dużo nmiej hojny!

    Ze zródeł bardzo bliskich Grąbkowa wiadomo mi, ze sponsoring w kazdym z poszczególnych z trzech lat /2004-2006/ nie przekroczył 200 tys zł rocznie, brutto i to na dodatek w kilku ratach.
    Pan Maciej Duda nie jest jakos specjalnie zainteresowany Unią i w ostatnim okresie ponoc bardzo rozluźniły sie jego kontakty z Prezesem Dworakowskim.

    To oczywiscie nie oznacza , ze Unia nie bedzie miała pieniedzy na transfery. Moze gdzies w przygotowaniu sa nowe kontrakty sponsorskie. Szkoda tylko, ze ta deklarowana przez Dworakowskiego jawność spraw klubowych została jedynie na papierze , a my musimy ciagle życ spekulacjami.

    Co do oplaty za GP to ponoć Dworakowski /a własciwie SSA/juz wplacił całą nalezna kwotę za /no właśnie za co ? za GP , SWC czy za wszystko razem/. Łącznie ponoć 150 tyś.GBP

    Z innych spraw, to w dzisiejszym TŻ Koúciuch zapowiada definitywne rozstanie z Unią.

  45. Powrót do góry    #45
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy hampel to taki dobry interes punktowy nie tylko dla leszna ale i kazdej innej druzyny. cos mi sie wydaje ze zamiana miedzy miastami kasprzaka na hampela lepiej wyjdzie dla wroclawia (o ile do niej dojdzie). natomiast marketingowo z pewnoscia leszno na tym wygra.

Strona 1 z 125 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •