Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 274

Wątek: _,.-*`*-.,_ US Open – wątek mężczyzn _ ,.-*`*-.,_

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    _,.-*`*-.,_ US Open – wątek mężczyzn _ ,.-*`*-.,_

    Sasek mnie nakręcił, więc przedstawiam nowy wątek o US Open:P Wstępik chciałeś? A co ja mam Wam mówić? Że 128 gra, to wiecie. Że Polaka w głównym mamy, to wiecie. Że Andre odchodzi, to wiecie. Że Roddick wygrywa – tego nie wiecie, ale musicie mi wierzyć na słowo :P Do boju rodacy. Jak nie będzie na co patrzeć, to chociaż sprawcie, aby było co czytać :D

    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Organizatorzy ewidentnie chca Fedzia puscic z torbami.Jako jedyny z faworytow mecz pierwszej rundy ma grac 3 dnia turnieju?.Cus tu nie tak:P

    A Lopez to rozegral chyba mecz zycia,wszystko wychodzilo jak marzenie.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Lopez to rozegral chyba mecz zycia,wszystko wychodzilo jak marzenie.
    Fakt, raz mu nawet wyszło minięcie topspinowym bekhendem :P. Pierwszy raz byłem świadkiem takiego zagrania w jego wykonaniu :D.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich po przerwie;) ... Rzadko piszę, często czytam ... tyle wstępu.

    [troche pół-żartem]Rozpoczął się mecz Agassiego... Odnoszę wrażenie, że troche pomyliłem kanały i trafiłem na transmisje mszy, a nie mecz.

    A tak zupełnie poważnie- oby przeciwnicy Andre, nie kładli się przed nim, nie bili pokłonów etc., "bo to 'emeryt'"

    Paradoksalnie ( nie zabijać ) mam nadzieje, że Jego przygoda
    z US open skończy się dość szybko.

    [Update 3:59 - Pavel wygrał pierwszego seta. Atmosfera piknikowa... ]

    [po 1... ożywiło się jakoś.. ostatni update - trzeba iść spać chyba :p branoc]

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A więc Agassi jeszcze przedłużył swoją karierę o co najmniej kilka dni. Po 3,5 godzinnym boju pokonał Pavela 6:7(4-7),7:6(10-8),7:6(8-6),6:2 ! Momentami grał źle, momentami wręcz fenomenalnie. W drugiej rundzie będzie mu ciężko, ale nie skreślałbym jeszcze wielkiego mistrza.

    Pierwszy set zaczął się od 2-0 dla Agassiego, ale za chwilę Pavel wyrównał na 2-2. Później tenisiści utrzymywali swoje podania aż do tajbreka, gdzie Rumun odskoczył na 4-0, potem miał 6-2, Agassi nieco podgonił, ale nie zdołał odwrócić losów seta.

    Druga partia to brak przełamań i kolejny tajbrek, w którym setbole mieli obydwaj tenisiści, ale ostatecznie Agassi wygrał 10-8 za trzecim setbolem ku radości zasiadających na trybunach żony Steffi, dzieci Jadena Gila i Jaz Elle, ojca Mike`a, brata Philippa, trenera Darrena Cahilla oraz przyjaciół Perrego Rogersa i Gilla Reyesa.

    Trzecia odsłona to jednak fatalna gra Agassiego i nieoczekiwanie Pavel prowadzi 4-0 ! Amerykanin momentalnie zrywa się jednak do boju i wychodzi na 5-4 ! Dochodzi do trzeciego w meczu tajbreka, w którym Agassi marnuje trzy setbole od stanu 6-3, ale po chwili zdobywa dwa kolejne punkty i jest 8-6.

    Czwarty set to już coraz gorsza gra Pavela, który dwa razy przegrywa serwis i grający niemal jak za dawnych lat Agassi wygrywa 6:2 i całe spotkanie, dzięki czemu jeszcze zobaczymy go w tym turnieju.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ach ten Andre. Chyba już tylko dla niego jestem się w stanie zwlec o 3 w nocy z wyra :). Bardzo dobry meczyk. Po tym co oglądałem w wykonaniu Andre na Wimbledonie obawiałem się, że biegać to już zapomniał, ale tutaj zasuwał jak młodzieniaszek. Wyglądało jakby tych tie breaków mógł zagrać z 8. Gra bardzo dobra ze strony Andre a i Pavel dzielnie stawał :) Jednym słowem meczyk miodzio. Reszta już w rękach Andre. Z taką grą spokojnie ogra Baghdatisa, pytanie tylko czy to taki wyskok formy czy może Andre powalczy tu o wysokie rundy?

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach ten Andre. Chyba już tylko dla niego jestem się w stanie zwlec o 3 w nocy z wyra :). Bardzo dobry meczyk.
    a Ja sie wolalem wyspac:P wlasnie leci powtorka:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    dziwna sprawa...

    ale bede chyba kibicowal Hiszpanowi, co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzylo:) Feliciano gral przeciekawie, czym wprawil niejednego w niemale oslupienie, a przede wsyztskim samego Ljubicica:D pamietam, przy okazji turnieju w Gstaad, jeden z komentatorow Eurosportu, prawil o tym podcinanym backhandzie Lopeza, wylamujacego sie z kanonow nowoczesnego tenisa... trudno z tym polemizowac, ale okazuje sie, ze wcale nie przeszkadza to w skutecznej rywalizacji z czolowka swaitowa, zwlaszca kiedy nawierzchnia szybsza, a rywal drewniany;p Ljubicic niby mial pomysl na gre, ale okazalo sie, ze schematyczne atakowanie backhandu to troszke za malo; Feliciano wyjatkowo umiejetnie poslugiwal sie tym uderzeniem, sprytnie wybieral kierunki, atakowal gleboki slajsami lewa strone Ivana, co przy dyspozycji serwisowej, ciaglym ostrzale artylerjskim z forehandu, no i pewnej grze ptrzy siatce (a w tym elemencie zawsze dobrze sie czul) biednego Ljubiccia po prostu osmieszal... naprawde, wyjatkowo inteligentny tenisista, w 137% wykorzystal wszytskie swoje walory, czyniac z najslabszego uderzenia powazny tenisowy argument - a to juz duza sztuka:D
    szkoda jednak troche, ze poslugiwanie sie tymi podcinkami wynika z backhandowych slabosci, gdyz to naprawde material na kompletnego tenisiste; pozostaje zaufac taktyce i pomyslowosci - w bilansie wychodzi ciekawy tenis:) bede zdziwiony, jesli Lopez odpadnie przed cwiercfinalem (choc po drodze ma Gasqueta - rewanzyk za Gstaad); 1/4 US Open: Roddick - Lopez ................. 7:6 (5. set):D

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alez ten Agassi ma charakter.Nie wyobrazam sobie nawet ile wysilku musial wlozyc, by w tym wieku przygotowac na US taka forme,takie przygotowanie kondycyjnie.Teraz to nie mam pytan:P.Spokojnie wypyka sympatycznego luserka Marcosa;).

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich jestem nową postacią na tym forum oglądałem w nocy mecz Agassiego z Pavelem i forma Amerykanina zrobiła na mnie ogromne wrażenie zwłaszcza po zmianie rakiety. Gdy przy stanie bodaj 4:3 dla Pavela w 2 secie Rumun miał szansę na przełamanie zwątpiłem czy to nie będzie ostatni mecz Andre (po raz pierwszy widziałem Jego tatę :)). Zwłaszcza return funkcjonował wspaniale i było mało prostych błędów w przeciwieństwie do tegorocznego Wimbledonu. Myślę, że skoro w zeszłym roku ograł Berdycha to teraz da radę Marcosowi i oby tak się stało

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Alez ten Agassi ma charakter.Nie wyobrazam sobie nawet ile wysilku musial wlozyc, by w tym wieku przygotowac na US taka forme,takie przygotowanie kondycyjnie.Teraz to nie mam pytan:P.Spokojnie wypyka sympatycznego luserka Marcosa;).
    Wreszcie Roggi zaczynasz prawić jak na starego tenisowego fana przystało.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    w telegraficznym skrócie bom ledwo żywa...

    Początek dośc spokojny....http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=5
    z returnem różnie bywało...http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565...html?i=7<br />
    rywal postawił trudne warunki...http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=9
    trzeba było się trochę nagimnastykować...http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=15
    szlag jednak trafił tie breaka... http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=11
    za to drugi do przodu...http://bi.gazeta.pl/im/3/3580/z3580993X.jpg
    w trzecim zadyszka i 4:0 http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=10
    cudowne oświecenie...
    http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=10 i udana pogoń
    chwila namysłu http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=18i reszta to już formalność
    http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=20
    Zaciśnięte zęby mistrza :) http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=21
    WE LOVE YOU ANDRE
    http://sport.gazeta.pl/sport/5,68565,3581019.html?i=23

    p.s wiem,że Fed by zrobił z Rumuna wiatrak,ale kogo(poza Roggim)obchodzi(dziś)Fed:D:D:D
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    ;;;)

    p.s wiem,że Fed by zrobił z Rumuna wiatrak,ale kogo(poza Roggim)obchodzi(dziś)Fed
    wymaga to, co prawda, nielada odwagi, ale niesmialo musze wyznac, ze mnie rowniez troszke obchodzi (dziś):D nie sadze przy tym, zeby ktokolwiek mogl zrobic z Rumuna wiatrak, wszak to solidny tenisista (nie-ogorek), i choc blysku w ostatnim czasie brakuje, nie raz i nie dziesiec faworytom strachu napedzil (1/2 AO 99; Rumun vs Żenia); tak zatem szacuneczek sie nalezy, tym bardziej, ze MY Polaki;), mamy dziwne zboczenie, aby przy kazdej okazji podkreslac wybitne tenioswe osiagniecia niejakiego Wojciecha F.:D a ze czas plynie... no coz, skoro stary, wielki Andre i moRZe, dlaczegoż by nieco mlodszy Rumun nie mogl chciec?;) nie podjerzewam, zeby mialo to cokolwiek wspolnego ze stereotypowymi wyobrazeniami Polakow na tema Rumunow;p a wszytsko to, aby przypomniec, ze mecz stal na bardzo dobrym poziomie; innymi slowy - gloria victis!:D

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwila przed meczem Mouresmo pojawila sie informacja dot. orzekania werdyktow metodą HAWK EYE. Informacja brzmiala: "Each player (team) will have two INCORRECT challenges per set (...)". Moglby mi to ktos przetlumaczyc? Co to dokladnie znaczy?

    Dzieki.
    Pozdr.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach
    pada i pada... jedyna osobą, ktorej to nie przeszkadza jest chyba Rafael Vamos - zawsze to lepiej byc o kilka godzin dluzej w turnieju;p

    "Each player (team) will have two INCORRECT challenges per set (...)".
    "kazdy zawodnik, ktory bez przyczyny skorzysta z animacji komputerowej, zostanie dozywotnio zdyskwalifikowany (...)"

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lopezem to się nie ma co podniecać bo to co zagrał Ljubicic to był śmiech na sali . Zero walki , całkowicie odpuścił mecz , poprostu pozwolił Felkowi na wszystko.
    Napewno F.Lo potrafi grać ciekawy , urozmaicony tenis i ogólnie lubię oglądać go w akcji , jednak robi to bardzo rzadko a czasami potrafi grać poprostu fatalnie . Wtedy forhendy fruwają 5 metrów za linie a slajsy w połowe siatki :D . W tym sezonie potrafił przegrać z takimi tuzami jak Faurel , Vik czy Bozoljac a seta mu urwali Klec albo Kuznetsov . Więc wcale się nie zdziwie jak przegra z Chiudinellim :D
    Jednak jeśli dojdzie do meczu Lopez - Gasquet to nie widzę innego rozstrzygnięcia jak wygrana Richiego . Jest poprostu solidniejszy pod każdym względem od Felicjano co potwierdził mecz w Gstaad .

    A co do Andre i tego 0:4 w 3 secie to podobno grał złym naciągiem i piłki mu za bardzo fruwały . Później dostał nowe rakiety i już było lepiej .

    Q. Would you like maybe one more year or two more years to play the senior tour?

    ANDRE AGASSI: Ask me down the road. Right now I'm not thinking with stopping tennis to play tennis (smiling). I don't know. I've seen others do it.


    Q. Rios says he would like to play against you.

    ANDRE AGASSI: I would enjoy that. He never finished the third set last time we played (smiling).




  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby co, to macie :)

    video match highlights USOPEN 1st round
    (300mb - 30 min)

    ANDRE AGASSI VS ANDREI PAVEL

    http://rapidshare.de/files/31218129/agapav.mpg
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    ;;

    jesliby rzeczywiscie przyjac, iz Feliciano Lopez mnie podniecil, to mam nadzieje, ze pozwolisz, aby stany podniecenia mego pozostaly "suwerennym" doznaniem;)

    "pod kazdym wzgledem"... co widac chcoby po serwisie;p

    co tam sie bedziemy silowac, z niecierpliwoscia wyczekuje meczu Gasquet-Lopez; mam nadzieje, ze nie zwalisz wszystkiego na nagla niedyspozycje Francuza...;) szkoda, ze okolicznosci takie, a nie inne, na zakladzik bym sie skusil:D

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prognoza pogody dla Nowego Jorku na najbliższy tydzień:

    Today
    Mostly cloudy. A chance of showers with areas of drizzle and patchy fog this morning. Highs in the mid 70s. Northeast winds 5 to 10 mph. Chance of measurable rain 50 percent.
    Tonight
    Partly cloudy. Lows in the lower 60s. Northeast winds 5 to 10 mph.
    Thursday
    Partly cloudy. Highs in the mid 70s. Northeast winds 10 to 15 mph with gusts up to 20 mph.
    Thursday Night
    Partly cloudy. Lows in the lower 60s. East winds 10 to 15 mph.
    Friday
    Partly cloudy. A chance of rain in the afternoon. Highs in the lower 70s. East winds 10 to 20 mph. Chance of rain 40 percent.
    Friday Night
    Mostly cloudy with a 50 percent chance of rain. Lows in the lower 60s.
    Saturday
    Cloudy with a 50 percent chance of rain. Breezy with highs in the lower 70s.
    Saturday Night
    Mostly cloudy with a 50 percent chance of showers. Breezy with lows in the mid 60s.
    Sunday
    Mostly cloudy with a 40 percent chance of showers. Highs in the mid 70s.
    Sunday Night
    Mostly cloudy with a 30 percent chance of showers. Lows in the mid 60s.
    Labor Day
    Mostly cloudy with a 30 percent chance of showers. Highs in the upper 70s.
    Monday Night
    Mostly cloudy with a 40 percent chance of showers. Lows in the mid 60s.
    Tuesday
    Mostly cloudy with a 40 percent chance of showers. Highs in the upper 70s.

    Nie wiem jak oni to US Open chcą rozegrać w tym roku :D.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2006
    Postów
    418
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sasu - spokojnie, spokojnie podobno Chuck Norris juz w drodze i napewno rozwiaze problem z deszczem.

    p.s. A na powaznie - to niesamowite, ze (jak sami Amerykanie sie chwala ) "najwiekszy" turniej w roku nie ma ani jednego obiektu z dachem. Kibice przed telewizorami zli, kibice na kortach zli, juz nie mowie o glownych bohaterach czyli tenisistach, dla ktorych takie bieganie na kort zeby zagrac 10 minut i uciekac z powrotem do szatni musi byc meczarnia. No ale co robic to sa uroki grania na otwartych kortach - prognozy faktycznie sa zle, a jak mi kuzyn pisal ktory pracuje w NY na weekend wogole zapowiadaja bardzo zla pogode i bardzo duzo deszczu. Cala nadzieja, ze im sie prognozy nie sprawdza :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2005
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez jestem zły nie na pogode bo to naturalne ale na to że nie ma ani jednego kortu z dachem - jeszcze jeden taki dzień jak wczoraj i na pewno wpłynie to na jakośc gier tenisistów a przede wszystkim tenisistek ktore beda musialy grac mecze dzien po dniu - oby nie doszlo do sytuacji gdzie trzeba bedzie grac dokonczenie meczu z poprzedniego dnia a potem w tym samym dniu kolejny...ehh - wczoraj napalilem sie na spedzenie wieczoru przed tv - i spedzilem ..ogladjac chyba z 4 razy mecz agassi pavel do zżygania -znam kazda wymiane na pamięć. przydalo by się w koncu obejrzec cos nowego...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-04-2004
    Postów
    691
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No cóż, prognozy pogody na US Open niemal takie jakie były na tegoroczny Jarmark Dominikański w Gdańsku hehehehe (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :P)

    To ja w domu zdycham z nudów bez komutera i neta, a tu nawet tenisa pooglądać wieczorem się nie da kurcze. Ale przynajmniej brak informacji w kwestii order of play (której NIKT mi na czas nie podeśle...) tak nie boli, bo i tak nie grają ;) Mecz Agassiego z Pawelem po tych wszystkich powtorkach znamy już niemal na pamięć

    Przyznam szczerze, że nawet nie wiem, czy ktokolwiek wczoraj rozegrał cały mecz. Z poniedziałkowych wyników to mi się tylko porażka Ljubicica "podeszła", bo Chorwat miewa irytujący chwilami dla mnie zwyczaj dochodzenia do wysokich rund kosztem moich ulubieńców :P

    Pozdro dla wszystkich, bo tu minuty w kafejce lecą.
    Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2005
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aaa co do Ivana i Feliciano ...to wlasnie o to mi chdozilo w wątku w ktorym dyskutowalemz Juanem. To była dobra ilustracja tego o czym pisalem na temat wysokiego wzrostu i pewnego rodzaju "budowy" i predyspozycji do GRZE przy siatce. Lopez mnie zaskoczył swoją grą, i tak powinien grac bo stać go na to.w przeszlosci bywalo z tym różnie. Podobały mi sie te jego slajsy (zamiast normalnych backhandow) ktore nie były jakos rewelaycjne ale skutecznie "chamowały" Ivana. Czasem nawet wychdoziły mu slajsy pod linie. A ten Domański na poczatku jakby krytykowal te backhandy a potem się ich domagal. zwlałe mam z tego komentatora od dawna.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "hamowały" wolej ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2006
    Postów
    418
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i graja jak narazie :)

    p.s. cholerny Marat wygral :)





  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dziwne przeczucie,ze Roddick moze ten turniej wygrac.Podobnie jak w 2003 Amerykanin w ladnym stylu wygral CinCin,pozniej na US Open lalo,a Andy gral sobie jako pierwszy i zawsze mial dzien do przodu w odroznieniu od swoich rywali.W polfinale Nalbandian (teraz pewnie Nadal) i moze byc daja vu;).

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    ;;;

    oj dawno nie mialem okazji ogladac Rafaela Vamosa - musze wyznac, ze denerwowal mnie bardziej niz zwykle:P sam nie wiem dlaczego, ale nie potrafie oddzielic jego tenisa od tego niewerbalnego, blazenskiego przeslania, ktore zdaje sie prostą pochodną obecnosci Rybaka na korcie...:D a to proces postepujacy, znaczy sie, ze mna coraz gorzej (tym bardziej, ze rozwiazaniem rownaniam, gdzie x oznazca moja przypadlosc, nie sa chyba regularne zwyciestwa Vamosa nad Ksieciem z Bazylei, choc podobne autodiagnozy bywaja chybione);p potrzebuje lekarza:D poki co, pozostaje wierzyc, ze dobro zwyciezy, choc taki moral przyniesc moze tylko chwilowa ulge:p

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2006
    Postów
    418
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj dawno nie mialem okazji ogladac Rafaela Vamosa - musze wyznac, ze denerwowal mnie bardziej niz zwykle:P sam nie wiem dlaczego, ale nie potrafie oddzielic jego tenisa od tego niewerbalnego, blazenskiego przeslania, ktore zdaje sie prostą pochodną obecnosci Rybaka na korcie...:D a to proces postepujacy, znaczy sie, ze mna coraz gorzej (tym bardziej, ze rozwiazaniem rownaniam, gdzie x oznazca moja przypadlosc, nie sa chyba regularne zwyciestwa Vamosa nad Ksieciem z Bazylei, choc podobne autodiagnozy bywaja chybione);p potrzebuje lekarza:D poki co, pozostaje wierzyc, ze dobro zwyciezy, choc taki moral przyniesc moze tylko chwilowa ulge:p
    :)
    Ja jak kogos nie lubie lub ktos mnie denerwuje to po prostu tej osoby nie ogladam, bo nie widze powodu zeby sie stresowac. W moim przypadku taka osoba jest Roddick u ktorego mi nie pasuje caloksztalt - czyli ani jego zachowanie na korcie ani tym bardziej jego tenis - nie wiem czemu ale jakos nie trawie tego faceta( oczywiscie nie dotyczy to przypadkow gdy Roddick gra z ktoryms z moich ulubionych tenisistow )

    p.s. Łukasz wygral 2 i 3 seta ale niestety w 4 juz zostal przelamany i wysoko przegrywa.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam jestem Vamosowi wdzieczny za poprawe backhandu Feda.Dzis pileczki z lewej lecialy jak z katapulty,czyste winnery.Natomiast z prawej nie ma juz takiego przyspieszenia jak kiedys,ale moge sie mylic:P.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    ;;;

    o grze Federera nie chce mi sie juz pisac... raz lepiej, raz gorzej, ale za wrazenia artystyczne 9,92:D

    troszeczke niepokoi mnie tylko jego podanie; chwilami mam wrazenie, ze w okresie swojej najlepszej gry bardziej pomagal sobie serwisem, choc rzecz jasna, mecz z Wangiem miarodajnym byc nie moze;

    aha, Goska, dzieki za rade, myslalem o tym, ale na razie postanowilem sie hartowac:D

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam jestem Vamosowi wdzieczny za poprawe backhandu Feda.Dzis pileczki z lewej lecialy jak z katapulty,czyste winnery.
    Ocenimy postępy strony bekhendowej w finale kiedy zostanie ona poddana testowi leworęcznego świdra :P

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O fuck, Kubot w drugiej rundzie... Polski tenis pełen niespodzianek.

    I ja bardzo proszę - nie nadużywajcie tego świdra.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2005
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja kubot wygral. teraz czas na age :)

    agnieszka gra na tym samym korcie po meczu francuza i brytyjczyka. ciekaw jestem czy dla niej tez bedzie ten kort(nr14)szczesliwy....

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2006
    Postów
    418
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo Łukasz!!!!!


    prawie umarlam z nerwow przy scoreboardzie ale jakiez piekne zakonczenie :)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kubot w drugiej rundzie !!! Pokonał faworyzowanego Vliegena 2:6,6:1,6:4,1:6,6:3 !!! W drugiej rundzie najprawdopodobniej Okun, ale może Starace. Obydwaj rywale do ogrania,więc jest nawet szansa na 3 rundę i mecz z Dawidienką. Ale i tak ten awans jest największym sukcesem w polskim tenisie męskim. Ostatni raz Polak grał w drugiej rundzie turnieju wielkoszlemowego chyba w 1984 lub 1985 roku, oczywiście był to Fibak.

    Brawa dla Łukasza,wspaniały wynik i czekamy na awans Agi :)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koniec świata z tym Kubotem (który to już?).

    A teraz na dodatek mój Pico dostaje baty od Jamesa. Co za dzień :/

    edit:

    Ten Blake to jest dziwnyyyyyy. Brawa dla Pico za walkę. Szczególnie, że on przed USO grał chyba tylko jeden mecz na hardzie w kwalach w New Haven, gdzie był rozstawiony z jedynką a nie wygrał seta :] (Jak Nathii wróci, to się za głowę złapie słysząc, że ja się po Sopocie fanką Mónaco stałam hehe).
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden set się Monaco należał, bo James już momentami rekordy luzerstwa bił :D. Oczywiście Pico, jak na Argentyńca przystało, musiał w tie-breaku zagrać drop-szota w dół siatki :P, no ale za waleczność brawa się należą.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Calkiem "przyjemny" nabytek z tej Karoliny Bulat,zwlaszcza gdy ujawnila jakie sa jej fascynace tenisowe:P.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O dziwo, dobrze gadasz Roggi ;) Chyba pierwsza kobieta komentator, która bardzo dużo rozumie z tego, co widzi, i nie wybucha śmiechem albo jękiem do mikrofonu :]
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie niewiele rozumiesz z tego co prawie:D.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz Kubot wygrał z Belgiem Kristofem Vliegenem 2-6, 6-1, 6-4, 1-6, 6-3 w 1. rundzie wielkoszlemowego turnieju US Open na twardych kortach w Nowym Jorku (pula nagród 19,789 mln dolarów).
    :D:D:D

    W drugiej rundzie polski tenisista zmierzy się z Noamem Okunem (Izrael), który pokonał Potito Starace (Włochy) 6-2, 6-0, 4-6, 6-2. Okun podobnie jak Kubot awansował z eliminacji.


    Agnieszka Radwańska awansowała do 2. rundy wielkoszlemowego turnieju US Open na twardych kortach w Nowym Jorku (pula nagród 19,789 mln dolarów). Stało się tak po zwycięstwie Polki nad Chinką Zi Yan 6-0, 7-5.
    :D:D:D

    W drugiej rundzie rywalką Radwańskiej będzie Tatiana Golovin. Rozstawiona z numerem 27 Francuzka pokonała reprezentantkę USA Ashley Harkleroad 6-3, 7-5.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tymczasem niedobre wieści z obozu Agassiego. Wczoraj Amerykanin był w szpitalu i dostał kolejny zastrzyk kortyzonowy z powodu nasilających się bólów. Oby zdołał się wykurować. Na szczęście ma trochę czasu, bo mecz będzie dopiero w nocnej sesji...

    Recepta na Baghdatisa jest jedna: dobry serwis, krótkie wymiany (najlepiej na bekhend) oraz ściąganie go do siatki. Swoje powinna zrobić także publiczność. Niemniej jednak faworytem jest Marcos, ale miejmy nadzieję, że dla weterana nie będzie to jeszcze pożegnalny mecz.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "kazdy zawodnik, ktory bez przyczyny skorzysta z animacji komputerowej, zostanie dozywotnio zdyskwalifikowany (...)"
    Dzieki. O to mi wlasnie chodzilo.

    Pozdr.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chiudinelli - Feliciano Lopez 3:6 6:3 4:6 6:4 6:3

    mówiłem że się nie ma czym podniecać :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar antystenezz
    Dołączył
    30-06-2004
    Postów
    751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 3 postach

    ;;;

    wychodzi na to, ze znow bredzilem:p raz w zyciu czlowiek dobrze myszli o Hiszpanie, a ten, w taki oto sposob sie odplaca:D tak czy siak, spokornialem, no i juz wiecej podniecal sie nie bede, a nawet jesli, prosze, czuwaj;p

    ps. co tu taka cisza???

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •