Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 109

Wątek: XIII runda Ekstraligi Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach

    XIII runda Ekstraligi Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Może i zdobędziecie 3 punkty. 1 na pewno. Przy dzisiejszej dyspozycji Unii nie będę zdziwiony, jeśli wygracie. Ja osobiście stawiam jednak na wygraną pewną Unii około 50-40.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Z bydgoskiego podwórka:

    Na mecz z Unią Leszno wróci 16-letni Rosjanin Emil Sajfutdinow.

    ---

    Szybka analiza ze strony bydgoskiej:

    Jeśli Polonia chce walczyć o medale, to musi zapewnić sobie dobrą lokatę w pierwszej czwórce. Złoto jest już raczej poza zasięgiem wszystkich - zdobędzie je Wrocław. O srebro i brąz powalczą Polonia (jeśli zdobędzie w Lesznie bonus i wygra u siebie z Wrocławiem) i Unia Tarnów. Jeśli Polonia chce zdobyć srebro to MUSI wygrać w Lesznie, tak jak to niedawno uczynił Włókniarz. Jeśli zdobędziemy tam tylko bonus to pozostaje walka o brąz.

    Poproszę o podobną analizę kogoś z Leszna, bo nie chce grzebać w nieswoich śmieciach. ;)

    pzdr.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach

    ...

    Poproszę o podobną analizę kogoś z Leszna, bo nie chce grzebać w nieswoich śmieciach. ;)

    pzdr.
    Proszę

    Unia ma do rozegrania 3 mecze i teoretycznie 8 pkt. do zdobycia.
    - wygrana tylko z Polonią spowoduje że Byki będą tracić jeden lub dwa punkty do Stali Rzeszów po rundzie zasadniczej,
    - wygrana z Polonią i Apatorem lub Unią Tarnów spowoduje oddalenia widma barażów
    - wygrana z Polonią, Apatorem i Unią Tarnów spowoduje że przy dobrym zbiegu okoliczności Byki będą w pierwszej czwórce.

    Jest jeszcze jeden wariant, którego tu nie opisałem czyli ... wszystko w plecy i zero szans na uniknięcie baraży.

    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Widze że wątku nie ma, a do meczyku parę dni.Jak by nie myslał Polonia chce wywalczyć trzy punkty a czy sie uda zobaczymy.
    Mecz rozegrany zostanie 14 lipca, więc zostało do niego trochę więcej niż pare dni.
    Jeśli Polonia chce walczyć o medale, to trzeba ten mecz wygrać. Byki u siebie przegraly już 3 spotkania, więc atut własnego toru, nie jest ich wielką przewagą. Siła Unii to Adams, a potem jest dziura. Balon, Dobrucki, Loram, czy Miśkowiak nie są zawodnikami nie do objechania. W niedzielę ujechaliśmy 43 punkty na torze silniejszego Tarnowa, więc mam nadzieję, że w meczu z Lesznem przy nazwie Polonia widnieć będą przynajmniej 46 punkty.
    C'mon You Gunners!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Jeśli Polonia chce walczyć o medale,
    wychodzi na to, co bylo do przewidzenia przed sezonem, Wygrał Włokniarz w Lesznie, musi i Bydgoszcz Z tą mała róznica ze walcza o czwórkę z Toruniem (chyba ze Unia tam wygra).

    Polonia o ile mysli o pierwszej czwórce m u s i w Lesznie lub u siebie z WTS-em wygrać. A o wiele łatwiej zrobić to na Smoczyku niż u siebie z Wrocławiem. By ewentualnie włączyc sie do walki o pudło wygrać m u s i oba pojedynki.

    Wniosek z tego prosty - mecz w Lesznie bedzie jednym z najwazniejszych dla Polonii w rundzie zasadniczej.

    Dla Unii wszystko jasne bedzie po meczu z Toruniem - pozniej zostanie tylko walka o unikniecie barazy.

    PS
    Tym razem kierownictwo z Bydgoszczy nie zapomni o rezerwach taktycznych ?
    A moze zapewni sobie zwyciestwo juz przed biegami nominowanymi - ostanio to bardzo modne w Lesznie.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    W niedzielę ujechaliśmy 43 punkty na torze silniejszego Tarnowa, więc mam nadzieję, że w meczu z Lesznem przy nazwie Polonia widnieć będą przynajmniej 46 punkty.
    hmm no tu bym polemizował, raczej to my bylismy słabi niż Tarnów mocny.Kostek po meczu w Tarnowie do działaczy ".... to co panie prezesie teraz musimy wygrac w Lesznie" widac chęci są :P:P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Dla mnie jak zwykle faworytem jest gospodarz .
    Polonia jest w stanie wygrać to spotkanie, ale pod warunkiem, że Jonsson pojedzie na wysokim poziomie, a Buczkowski pojedzie jako senior za Sawine.
    Mam pytanie do kibiców z Leszna czy Kasprzak wróci na spotkanie z Bydzią?

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dla mnie jak zwykle faworytem jest gospodarz .
    Polonia jest w stanie wygrać to spotkanie, ale pod warunkiem, że Jonsson pojedzie na wysokim poziomie, a Buczkowski pojedzie jako senior za Sawine.
    Dokładnie tak. + Emil! Oby!

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Mihalo....

    ... z tego co wiem to Kasprzak raczej nie wróci na tor na mecz z wami, a tym bardziej z Apatorem :( Tak więc prawdopodobnie znów u nas będzie z/z. Co do wyniku tego pojedynku, to choć sercem jestem za Unią, coś mi się wydaję, że meczyk będzie w plecy. Obecna forma naszych asów nie napawa optymizmem, no i chyba atmosferka w klubie też nie jest taka kolorowa.
    Jednak w głębi serca wierzę, że chłopaki pokażą waleczne serca i zdobędą 2 punkty na Polonii, no bo o bonusie to nawet nie marzę:P ... ach te 60:30...
    Pozdrawiam i życzę dużo sportowych emocji...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach

    Po ile bilety???

    Pytamnie do kibicow z Leszna...wybieram sie na meczyk i jak wyglada u was sprawa z cenami biletow?? Ulgowe czy moze na sektory??i w jakiej cenie??

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sektor "0" 35
    Normalny 27
    Ulgowy 15
    Programik 5 ;)

    u nas niema podziału na bilety.(poza sektorem"0")

    /50-40 damy rade...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bleemek
    Poproszę o podobną analizę kogoś z Leszna, bo nie chce grzebać w nieswoich śmieciach. ;)
    Z leszczyńskiego podwórka:

    Na mecz z Polonią Bydgoszcz może wróci 22-letni leszczynianin Krzysztof Kasprzak.

    ---

    Szybka (własna) analiza:

    Jeśli Unia chce walczyć o medale, to musi zapewnić sobie awans do pierwszej czwórki. Złoto jest już raczej poza zasięgiem wszystkich - zdobędzie je Wrocław. O srebro napewno będzie walczyć Częstochowa, a jej rywalami najprawdopodobniej bedą Bydgoszcz i Tarnów... no chyba ze namiesza Toruń, a może i Leszno.

    Żeby wejść pewniakiem do pierwszej czwórki to musimy pokonać wszystkich rywali co nam zostali, zdobyć 8 pkt. (bo bonusa Bydzi nie jesteśmy w stanie wyrwać) i z 20 pkt. spokojnie plasujemy się w pierwszej czwórce!!!

    Podstawą wogole aby jeszcze mieć cień szansy na pierwszą czwórke jest wygrana z Bydzią (bez bonusa) oraz na następny dzień zdobycie chociaż bonusa w Toruniu (bardzo realne bo mamy 12 pkt przewagi).
    Unia wtedy przed ostatnia kolejka będzie miała 15 pkt!

    Kluczem zatem do pierwszej czwórki będzie wygrana Leszna w Tarnowie (bardzo ciężkie zadanie!!!) gdyż wygrywając choć jednym punktem Leszno zakończy sezon z 18 pkt!

    Wrocław ma 25 pkt... wygrają z bonusem z Toruniem i może nawet pokonaja Bydzie.. ale bonus zaliczą na pewno wieć 4 pkt daje im 29 pkt... i prawie MISTRZA!

    Czewa ma 16 pkt, licze że wygrają w Rybniku i pokonają Rzeszów z bonusem, inkasując komplet 6 pkt będą mieli razem 22 pkt.

    Tarnów ma 16 pkt, licze ze zdobedą bonus w Rzeszowie i po porażce z Lesznem (hipotetycznie oczywiście bo picze o szansie leszna na pierwsza czwórkę) mieli by na koniec sezonu 17 pkt!

    Bydzia ma 15... i teoretycznie może juz żadnego meczu nie wygrać, choć pewne jest że zdobędzie bonus w Lesznie, licze też ze wygraja z Wrocławiem w ostatniej rundzie czyli razem 18 pkt!

    Rzeszów ma 13 pkt.... myślę że pokonaja Tarnów bez bonusa i porażka w Czewie... daje im to razem 15 pkt!

    Toruń ma 12 pkt... licze ze pokonają Leszno ale bez bonusa, przegrają we Wrocku i pokonają Rybnik za 3 pkt, razem 17 pkt!

    Rybnik... niestety SPADEK!

    Ogólnie tabela wyglądałaby nastepująco:
    1. Wrocław 29
    2. Czewa 22
    3. Bydzia 18
    4. Leszno 18

    5. Toruń 17
    6. Tarnów 17
    7. Rzeszów 15
    8. Rybnik 2

    No więc jak widac o awansie Leszna do pierwszej czwórki może decydować ostatnia kolejka... ale żeby tak było muszą przede wszystkim pokonać Bydzie i zdobyć bonusa w Toruniu, czego im bardzo zyczę i będe im kibicował z całych sił!!!

    Pozdro ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Pisalem o tym ze mamy szanse na I czworke jakis czas temu i poki co sie wszystko sprawdza z tym, ze moj scenariusz jest nie co inny:

    do I czworki wchodza tarnow i leszno....

    leszno wygrywa z bydgoszcza (jest to realne moim zdaniem)
    leszno wygrywa z toruniem ( tu juz mniej realne ale mozliwe zakladajac, ze torun przegra dzien wczesniej z wroclawiem i nie bedzie mial zadnych szans na awans))
    leszno przegrywa z tarnowem (bardzo realne)


    bydgoszcz przegrywa z wroclawiem ( jest to o wiele bardziej mozliwe niz to ze zdobedziemy 40 pkt w tarnowie)

    tarnow przegrywa z rzeszowem albow wygrywa mecz dla nas bez znaczenia (choc lepiej aby tarnow wygral)
    czestochowa wygrywa z rzeszowem (bardzo realne)

    jest to tylko kartkowe (moje) wyliczenie, oczywiscie z pkt widzenia bydgoszczan nie do przyjecia co jest dla mnie zrozumiale...

    reasumujac bydgoszcz do konca sezonu zdobywa 1 pkt w lesznie a my wyrywamy w toruniu.
    przegrywajac z bydgoszcza co jest bardzo mozliwe konczy sie nasza walka o medale...

    pozdrawaim

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    ...a mecz z Bydgoszczą jest do wygrania, chyba, że się Sawinie i ich juniorom ułatwi zdobywanie punktów (utrudniając jednocześnie Loramowi, Balińskiemu i także Adamsowi, choć może i wszystkim prócz Dobruckiego) przygotowując twardy tor. Proponuję go porządnie lać od popołudnia i bronować, a zawody o 20.30, co by (jak zwykle) słonko nie pomieszało warunków torowych ;) Nie wiem jak Kasper, ale wydaje mi się, że też lubi mieć pod kołem, a obojczyk już chyba wyleczy (gorzej z kondycją)...

    Jak będzie tak będzie, ale troche mnie to już męczy, że kibice szukają dziury w całym, przejmują się bardziej niż zawodnicy ;) :)

    to sport przecież ;)

    buźka

    Ps. A Wrocław wygra w Bydgoszczy, jestem niemal pewien, Hampel, Andersen i przede wszystkim CRUMP, tych armat nie sposób już powstrzymać :)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    A o ktorej jest mecz??

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to dużo mówic, musimy wygrać. Ja bym Sawke zostawił jako straszaka, a Buczek by mógł jechać za Kleche bądź Roberta. Tym bardziej, iż tor w Lesznie, Sawce zawsze pasował

    WTS wygra w Bydzi? Buahaha dobra. Pomorski tor jakoś nigdy nie pasował Hampelowi i nie widzę powodu by teraz się to zmieniło

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Nie napalajcie się tak na to, że Wrocław w Bydzi wygra i tym samym ułatwi wam wejście do pierwszej czwórki, co po ewentualnej porażce u siebie z Polonią będzie już niemożliwe. ;) Mecz ze Spartą to inny temat, ale oprócz wyniku bliskiego kompletu Crumpa i niezłych punktów Andersena, Wrocław nie będzie miał żadnych mocnych punktów.

    Ciekawy jestem, czy 14 lipca wystąpi KK. Więcej punktów gwarantować będzie chyba Z/Z. Kasprzak na pewno nie będzie w pełni sił.
    C'mon You Gunners!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jedyna nasza szansa na wygranie tego meczu jest taka ze:::::::

    Tor musi być bardzo przyczepny, bo wiadomo ze w Bydgoszczy jest beton. Ale naprawdę przyczepny ,a nie jak na ostatnim meczu z Częstochowa. Wiadomo na przyczepnym pojadą u nas prawie wszyscy no może oprócz młodego Zdzicha:P.

    No i druga sprawa KK nie może jechać jeszcze w tym meczu musi być ZZ. Wszyscy wiemy jak Krzysiu długo dochodzi po upadkach do siebie.Tym bardziej teraz była ponad miesięczna przerwa wiec wiele punktów nie zrobi będzie zamykał gaz.. ZZ za blondaska jest bardziej pewniejsze

    No i trzeci warunek w składzie musi być Musielak ja wierze w tego chłopaka. Jurga aut, a do Sławka dołancza Kajoch, chociaż nie przepadam za nim zasłużył sobie na to miejsce w składzie .

    Jak te warunki zostana spełnione wynik będzie do przodu :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    ...a mecz z Bydgoszczą jest do wygrania, chyba, że się Sawinie i ich juniorom ułatwi zdobywanie punktów (utrudniając jednocześnie Loramowi, Balińskiemu i także Adamsowi, choć może i wszystkim prócz Dobruckiego) przygotowując twardy tor. Proponuję go porządnie lać od popołudnia i bronować, a zawody o 20.30, co by (jak zwykle) słonko nie pomieszało warunków torowych ;) Nie wiem jak Kasper, ale wydaje mi się, że też lubi mieć pod kołem, a obojczyk już chyba wyleczy (gorzej z kondycją)...

    Jak będzie tak będzie, ale troche mnie to już męczy, że kibice szukają dziury w całym, przejmują się bardziej niż zawodnicy ;) :)

    to sport przecież ;)

    buźka

    Ps. A Wrocław wygra w Bydgoszczy, jestem niemal pewien, Hampel, Andersen i przede wszystkim CRUMP, tych armat nie sposób już powstrzymać :)
    Ja uważam zdecydowanie odwrotnie!
    Atlas nie ma wiekszych szans na zwycięstwo w Bydgoszczy gdyż...pojada tutaj tylko Crump i Andersen a nie patrzcie na młodzieżowców bo Polonia ma zdecydowanie lepszych i to nawet u siebie pojaedziemy w składzie z Emilem i Buczkiem.
    Crump zrobi swoje zresztą Andersen też ale wynik jego nie będzie oszałamiajacy tylko z tych przywoitych. Hampel, Gapa w Bydgoszczy dobrze nie jezdzili a Bjerre to nie pamietam jego wyników z bydgoskiego toru(startował w ogóle tutaj?)
    Oczywiscie,ze na bonus...raczej...szans Polonia nie ma,ale wygra i to spokojnie.
    To jest temat meczu z Lesznem:
    -Kasprzak dopiero około 14 lipca ma wznowić treningi więc wątpię,zeby pojechał w meczu z nami a nawet jak pojedzie to bedzie bez formy, nie w pełni przygotowany kondycyjnie więc chciałbym,żeby pojechał bo to będzie raczej + dla Polonii!
    - zwyciężyć jest szansa,ale przy punktówce 8-9 punktów Emila i 5-7 Buczka oraz 3-4 Sawiny i podobnego wyniku Klechy. Unia mnie nie przekonuje bo poza Adamsem nie ma żadnych pewniaków tylko solidność w postaci Dobruckiego i Balińskiego oraz przebłyski Lorama;
    -kopa--na pewno na niej nie pojedzie Loram i Dobrucki takze nie a u nas tylko nie radzi sobie Klecha a reszta w meczu z Lesznem powinna i punktowac na torze taki jaki przygotujecie.
    Reasumujac to Unia naprawdę nie ma wielkiej siły rażenia aczkolwiek mogą błysnąć Baliński i Dobrucki bo juniorzy zdecydowanie lepsi są ci z Bydgoszczy.
    Skoro w Tarnowie Polonia zrobiła 43 punkty to w Lesznie spokojnie MOGĄ zrobić 46 punkty a to wystarczy do naszej(bydgoskiej)radości i wierzę,ze tak będzie co da prawie 100% udział w górnym play-off.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Co to dużo mówic, musimy wygrać. Ja bym Sawke zostawił jako straszaka, a Buczek by mógł jechać za Kleche bądź Roberta. Tym bardziej, iż tor w Lesznie, Sawce zawsze pasował

    WTS wygra w Bydzi? Buahaha dobra. Pomorski tor jakoś nigdy nie pasował Hampelowi i nie widzę powodu by teraz się to zmieniło
    Możesz jaśniej bo nie kapuję, Sawka "straszakiem" ale dla kogo :P myśle że w Lesznie Go się za bardzo nie boją. Klecha będzie jechał na 1000% i Kościecha też więc nie bardzo wiem co kombinujesz z tym składem.A Sawka albo jedzie albo nie jedzie bo na rezerwe wstawic go nie można.Po wyniku jaki osiągnął w Tarnowie wolę oglądac juniora przywożącego 1 punkt niz pana Sawine który tez niewiele wiecej przywozi.A pdobno w klubie odbieraja mu sanse :P:P na dobry wynik.Ehh

    Na temat Sparty sie nie wypowiadam nie ten wątek, jeszce przyjdzie na to czas.
    Jak ktos wyżej wymienił faworytem jest gospodarz ale Polonia nie jest bez szans i przyjedziemy do Leszna z wiarą w zwycięstwo. Przy okazji składając rewizytę :P:P najlepszej grupie kibiców jacy zawitali w tym sezonie do Bydgoszczy.:):)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ( tu juz mniej realne ale mozliwe zakladajac, ze torun przegra dzien wczesniej z wroclawiem i nie bedzie mial zadnych szans na awans))
    Jeśli Toruń przegra we Wrocku to i tak ma większe szanse na awans od Bydgoszczy i Leszna.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jeśli Toruń przegra we Wrocku to i tak ma większe szanse na awans od Bydgoszczy i Leszna.
    To nie wątek o KS Toruń, tylko o meczu Unia-Polonia. Więc co ma Piernik do wiatraka? :P Nie wiem na czym kolego opierasz swoje wyliczenia, kto ma jakie szanse. Osobiście uważam, że Apator nie za wysokie.

    JD - a nóż widelec Sawina błyśnie i walnie z 5 punktów i bonus? :) W składzie powinien być, a jeśli pojedzie w pierwszych startach kaszanę to trzeba będzie go odstrzelić i wpuszczać Emila. Buczek jeździłby z AJ w parze jako podstawowy junior. W trakcie meczu może się okazać, że zawodzić będzie także Krycha, co mu się już nieraz zdarzało w tym sezonie. Kto za niego pojedzie? A tak można podzielić starty między trójkę Klecha, Sawina, Emil - w zależności od tego kto będzie w jakiej dyspozycji.
    Zresztą co ja się tu produkuje. Działacze chyba w ogóle nie biorą pod uwagę możliwości jazdy bez Sawki w składzie... I dobrze.
    C'mon You Gunners!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Jeśli Toruń przegra we Wrocku to i tak ma większe szanse na awans od Bydgoszczy i Leszna.
    O czym ty mowisz jakie wieksze szanse, jesli przegra we wrocławiu i zdobedzie po 3 punkty z rybnikiem i lesznem, to wtedy zrowna sie punktacja z Bydzia po 18 i wtedy wchodzi Polonia, niesadze aby Polonia mialaby nie zdobyc bonusa w Lesznie i nie pojechac za 2 pkt z Atlasem bo to raczej pewne...

    Jesli chodzi Atlas to u nas pojedzie jedymnie Crump na 13 pkt i Andersem ok 10 i ewentualnie Hampel 10 bo nikt inny tutaj dobrze nie jezdzi ale o tym pogadamy po 14 jak bedzie watek Polonia-Sparta

  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Jak ktos wyżej wymienił faworytem jest gospodarz ale Polonia nie jest bez szans i przyjedziemy do Leszna z wiarą w zwycięstwo. Przy okazji składając rewizytę :P:P najlepszej grupie kibiców jacy zawitali w tym sezonie do Bydgoszczy.:):)
    Bardzo serdecznie zapraszamy:P:) Bardzo miło jest czytać takie opisy od ludzi, których odwiedziliśmy w tym roku :) My do dziś wspominamy przy browarku wyjazd do Bydzi i słynne śpiewy 60:30 ;) i wspólne browarkowanie z Bydgoszczanami:) Jednym słowem to był piękny wyjazd mimo takiego wyniku.....
    Do zobaczenia na Smoku....

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takie pytanie w kwestii biletow.
    czy studenci placa 27 zl ?
    czy kwalifikuja sie jako mlodziez "ponadgimnazjalna" i placa mniej...?

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    takie pytanie w kwestii biletow.
    czy studenci placa 27 zl ?
    czy kwalifikuja sie jako mlodziez "ponadgimnazjalna" i placa mniej...?
    studenci wchodza za 15 zl

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Mecz zostanie rozegrany o godzinie 19:30. Widać że ktos pomyślał :P:P

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zostanie rozegrany o godzinie 19:30. Widać że ktos pomyślał
    Moze jaśniej!
    Jestes za czy przeciw?
    Osobiscie/uwzgledniajac temperaturę powietrza i to ze to piatek/ optowalabym za godzina 21 tak jak to ma miejsce na MŚ w Niemczech, czy tak jak zaczyna sie liga mistrzów.
    Tam nikomu to nie przeszkadza.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Im pozniej zuzel, tym mniej kibicow z druzyny gosci... niestety zuzel w niedziele wieczorem to kompletna glupota.. w sobote wieczorem, czemu nie? ale w niedziele? przeciez rano trzeba isc do pracy w poniedzialek..

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach

    Moze jaśniej!
    Jestes za czy przeciw?
    Osobiscie/uwzgledniajac temperaturę powietrza i to ze to piatek/ optowalabym za godzina 21 tak jak to ma miejsce na MŚ w Niemczech, czy tak jak zaczyna sie liga mistrzów.
    Tam nikomu to nie przeszkadza.
    Jasne że za :P im pożniej tym lepiej ,ale w sumie nie rozumien dlaczego zaraz tak nerwowo :D:D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co kocha swoją drużynę będzie jechał w bagażniku, a nie patrzyl na inne pierdołki

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2006
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten co kocha swoją drużynę będzie jechał w bagażniku, a nie patrzyl na inne pierdołki
    Masz w pelni racje ,ale powroty o 4 czy5 pozniej praca strasznie zle na mnie wplywaja,wpracy mwczarnia ,w domu to samo,ale damy rade.Optuje za rozgrywaniem ligi w sobote, oprocz terminow G.P.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... z tego co wiem to Kasprzak raczej nie wróci na tor na mecz z wami, a tym bardziej z Apatorem :( Tak więc prawdopodobnie znów u nas będzie z/z. Co do wyniku tego pojedynku, to choć sercem jestem za Unią, coś mi się wydaję, że meczyk będzie w plecy. Obecna forma naszych asów nie napawa optymizmem, no i chyba atmosferka w klubie też nie jest taka kolorowa.
    Jednak w głębi serca wierzę, że chłopaki pokażą waleczne serca i zdobędą 2 punkty na Polonii, no bo o bonusie to nawet nie marzę:P ... ach te 60:30...
    Pozdrawiam i życzę dużo sportowych emocji...
    polonia będzie walczyć ale unia może również wygrać ten mecz jest również dobra ale zobaczy się czy pepe wrócil do formy:)jeśli pepe nie wróci do formy to na DPŚ może mieć mało oczek:) ...pozdro dla poloni...:):)
    ___________
    Kolego a może zanim naciśniesz "WYŚLIJ" przeczytaj swój wpis ze dwa razy, bo mało przyjemnie czyta się wpisy, które ze składnią mają tyle wspólnego co Niemki z pięknymi kobietami! ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    A ja mysle,ze Zbynio Jader pograzy nas do reszty i przygotuje tor pod Bydgoszczan,co przy obecnej pogodzie nie bedzie nawet trudne.;)Juz widze smigajacych Bydgoszczan na twardym torze,po duzej po małej,pomagajacych sobie na torze....:P
    A moze jednak ktos pomysli i zleje ten tor woda,tak zeby Baly
    i Admas czuli sie jak u siebie w domu.Chciałem tylko zauwzyc,ze Dobrucki nie lubi przyczepnych torow od czasow kontuzji.Ostatnio natknełem sie na powtorki zawodow zuzlowych sprzed paru lat w TV Wrocław.Pokazywano min.pamietny finał ZK z 1999,gdzie bardzo trudnym torze Rafi smigał swietnie.
    Zastanawiam sie czy ktos oprocz Nas kibicow zwiaznych z Unia Leszno wierzy jeszcze w awans do pierwszej czworki.W czwartkowej panoramie rozwazano bardziej mozliwosc startu w barazach niz awans do pierwszej czworki.:(Przy dobrych wiatrach "wystarczy nam zwyciestwo z Kujawami".Wodz Jozef tez juz chyba bardziej mysli o składzie na 2007 niz PO 2006.

    PS.KubaKMO jakos dziwnie twoj post pasuje mi do tego co masz w
    podpisie.;)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Kilka uwag na temat meczu:
    1)TOR - zdecydowanie powinien być przyczepny.Jak jeździ polonia na torze twardym widać było chocby w ostatnim meczu z unią tarnów,a jak radzi sobie na przyczepnym - w cz-wie (kto był w cz-wie na meczu ckm-unia widział,że nasze byki wypadły tam poprawnie pozostawiając dużo lepsze wrażenie niż bydgoszczanie).Unia wbrew temu co piszą niektórzy w konfrontaccji z bydzią wypadnie lepiej na torze przyczepnym niż na betonie (mimo,iż niektórzy nasi zawodnicy pewnie woleliby beton).Mecz jest w lesznie,tor powinien być przygotowany na tyle wcześniej aby nasi zawodnicy mogli na nim potrenować i być spasowani od pierwszego biegu.
    2)SKŁAD - jeśli chodzi o obsadę to najlepszy dla nas będzie wariant z ZZ (krzysiek po kontuzji napewno kokosów nie przywiezie).Uważam również,że powinien jechać misiek od początku zawodów - na przyczepnym torze (na którym jeździł całkiem nieźle we wrocku)powinien ok. 8 pkt zrobić.
    3)JUNIORZY - to może być nasz najsłabszy punkt.O ile w dalszej fazie meczu chyba nie bardzo mozna liczyć na punkty z ich strony o tyle w pierwszym biegu przy odpowiedznim przygotowaniu toru i "niespasowaniu" zawodników poloni może być i 5:1.Tutaj pewnie będą protestowć kibice poloni ale przypomnijcie sobie występy bydgoskich juniorów w meczu z ckm-em,którego kadra juniorska do najlepszych w lidze nie należy.

    Reasumując: wygrana z bydzią jest całkiem realna,dużo bardziej niż wejście do 1/4 (niestety).

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3)JUNIORZY - to może być nasz najsłabszy punkt.O ile w dalszej fazie meczu chyba nie bardzo mozna liczyć na punkty z ich strony o tyle w pierwszym biegu przy odpowiedznim przygotowaniu toru i "niespasowaniu" zawodników poloni może być i 5:1.Tutaj pewnie będą protestowć kibice poloni ale przypomnijcie sobie występy bydgoskich juniorów w meczu z ckm-em,którego kadra juniorska do najlepszych w lidze nie należy.
    Protestować raczej nikt nie będzie, bo wszystko może się zdarzyć, ale jednak obiektywnie oceniając to taki Hafenbrock jest na razie duuużo lepszy od Waszych juniorów... Na pewno macie utalentowaną młodzież, ale w porównaniu do Hafe brakuje jej doświadczenia i sprzętu.

    Nasi juniorzy faktycznie zaliczyli wpadkę w Czewie albo Rzeszowie ale zwykle nawet na obcych torach prezentują się poprawnie, a zdażają się i przebłyski (szczególnie Buczek i Emil, Siopek ostatnio trochę zawodzi, chociaż trzeba przyznać, że dostaje mało okazji do startów)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach

    chyba Bydgoszcz

    Unia ostatnio jest w dużym kryzysie. Adams a potem długo nic. KK po kontuzji nie pali się do jazdy i trudno się dziwić. Baliński - wczorajszy występ w Szwecji mówi wszystko, jest źle a nawet coraz gorzej. Dobrucki - jego ostatni występ podczas 1/2 IMP w Rawiczu to katastrofa. O Loramie i Miśkowiaku nie będę pisał, bo wystarczająco dużo o nich w tym sezonie napisano. Ostatnie ogniwo to juniorzy. Starają się ale e-ligowego poziomu żaden z nich nie prezentuje.

    Bydgoszcz ostatnio zaliczyła dobre mecze wyjazdowe, wygrana w Toruniu i minimalna porażka w Tarnowie. Ostatnimi czasy znakomity ligowiec Pepe i coraz lepszy Kościecha, który rok temu w barwach Lotosu dwukrotnie wygrał z Adamsem na Smoczyku - osiągają znakomite wyniki, w tym awans do finału walki o GP. Ta dwójka wsparta Jonssonem i Sawiną powinna bez problemu poradzić sobie z dziurawą i rozbitą leszczyńska Unią. Po stronie juniorów zdecydowana przewaga bydgoszczan.

    Jeśli leszczyńskie byki będą obecną tendencję utrzymywać to baraże wydają się nieuniknione.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cięzko wskazać faworyta tej konfrontacji, jednak mysle ze UL przy odpowiednim sprezeniu moze ten mecz wygrac [ktos slusznie zauwazyl ze by ewentualnej porazce baraze staja sie calkiem prawdopodobne], kluczem byc moze bedzie przyczepny tor, na jakim polonia w czestochowie zaprezentowala sie przeciecietnie, jest jednak jedno ale - aj i pepe nie byli wtedy w najwyzszej formie, a teraz ich srednia znacznie idzie w gore, byc moze na wynik tego meczu bedzie trzeba poczekac do ostatniego biegu

    zycze wygranej bykom ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    W tym meczu należałoby postawić na KK ale tylko jeśli się będzie czuł na siłach ale naprawdę a nie tak jak ostatnio z Wrockiem. Patrząć realnie to niestety nasza drużyna nie wygląda zbyt ciekawie tym bardziej, że nie potrafią wykorzystaća atutu własnego toru. Jak na razie nie widać aby któryś z zawodników Unii mógł zaskoczyć i zagwarantować 10 pkt w 5 biegach, mam nadzieję że w piątek będzie jednak inaczej i byki rozstrzygną ten mecz na swoją korzyść. Trzeba liczyć że nasi seniorzy będą sobie radzić z młodzieżą przeciwnika i Klechą, a Sawina też nie ma tak dobrego sezonu jak w zeszłym roku. Niech zawodnicy postarają się o wygraną bo to może być ostatni ich mecz przy pełnym stadionie/ bardziej zapełnionym. Niestety wychodzi na to że sezon dla nas się ponownie kończy już w lipcu, no chyba że będą nas czekać baraże, czego chciałbym uniknąć.

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ostatnimi czasy ...

    zołnierz: " Ostatnimi czasy znakomity ligowiec Pepe"..oj zołnierz,zołnierz, jeżeli Pepe ostatni czasy jest znakomitym ligowcem, to powiedz kiedy nim nie był ?
    Po drugie,to w przeciwieństwie do inych zawodników jest znakomitym ligowcem i wspaniałym człowiekiem. Właśnie to jego adwersarzy doprowadza do szewskiej pasji,bo poza sportem potrafi ułozyc w sposob prawidłowy życie prywatne. Nie każdemu to sie udaje. A jeżeli jesteśmy przy wynikach sportowych to powiedz, kto z obecnie jeżdżących zawodników ( poza Gollobem) osiągnął lepsze wyniki ? Bo póki co drugiego nie widzę. W takim razie trochę wiecej szacunku.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach

    skład na Bydgoszcz

    Mecz za dwa dni. KK wraca na tor, ale jak go ustawić? Może warto wrócić do pierwszego ustawienia składu z Tarnowem.

    1.KK
    2.Loram
    3.Baliński
    4.Dobrucki
    5.Adams
    6.RK
    7.Kajoch

    Ponoć wczoraj na treningu nieźle prezentował się Robert Kasprzak. Może warto postawić na niego w I biegu, wiadomo jakim startem i sprzętem dysponuje. Może ktoś to potwierdzić? Dziwne to jest, ze bracia Kasprzakowie wracają po kilkumiesięcznej przerwie i wygrywają z wszystkimi na treningu. Jednak Zenek na robocie zna się jak nikt inny.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2005
    Postów
    271
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrywac to R.Kasprzak wygrywał z juniorami , ale nie bylo Kajocha,Jurgi i Musielaka! a K.K do momentu jak bylem to przegrywał z Dobruckim i Balińskim!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Miśkowiak OUT !!!

    Po wczorajszym treningu Jader wywiesil sklad na Bydgoszcz:

    1.Dobrucki
    2.Bali
    3.Kasprzak K
    4.Loram
    5.Adams
    6.Jurga
    7.Hougard
    8.Kościuch

    Widzialam na wlasne oczy wiec to jest na 100%


    Zna ktos awizowany sklad Bydgoszczy?



  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko ok. Tylko dlaczego tak pozno Jader decyduje sie na zmiany w skladzie! Niestety ale "Polak madry po szkodzie".
    Szansa na awans do strefy medalowej jest minimalna, ale ..... jeszcze wszystko jest mozliwe.

    Pozdrowionka

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •