Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Kolejarz Rawicz 28:61 PSŻ Milion Team Poznań 09.07.2006. DERBY WIELKOPOLSKI

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejarz Rawicz 28:61 PSŻ Milion Team Poznań 09.07.2006. DERBY WIELKOPOLSKI

    Juz w najblizsza niedziele na stadionie przy ulicy Grota Roweckiego w Rawiczu odbeda sie kolejne DERBY WIELKOPOLSKI. Do Rawicza zawita lider drugiej ligi - zespol ze stolicy Pyrlandii - PSŻ Milion Team Poznań!

    Na pewno nie mozemy zlekcewazyc "Niedzwiadkow", chyba po raz pierwszy w tym sezonie wystapia w najsilniejszym skladzie(coprawda zabraknie Schultza, no ale...). Mysle, ze Skorpiony powinny jechac w takim skladzie, jak w meczu z Daugavpils. Licze na wyzsza zdobycz punktowa Łukasza Lomana, ktory przeciez dwa sezony temu startowal w żółto-zielonych barwach. Co myslicie o tym spotkaniu? Ja sie nawet wybieram na mecz! W koncu Rawicz to miasto, w ktorym sie urodzilem i tam wlasnie po raz pierwszy odwiedzilem stadion żużlowy :)

    Proponuje zobaczyc co pisza o meczu rawiccy kibice: http://kolejarz-rawicz.pl/forum/
    Mozna sie chyba nawet wlaczyc do dyskusji :)
    Pozdrawiam!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mam obawy

    Niby klub nie należy do czołówki II ligi ale nie można go lekceważyć ponieważ tor w Rawiczu jest bardzo specyficzny (techniczny) najlepiej było by pojechać najsilniejszym składem, aby prez "głupotę" nie uciekły punkty za zwycięstwo które napewno przydadzą się w wlce o I ligę. Bonus raczej napewno zostanie w Poznaniu. Liczę na zacięty mecz z delikatną przewagą PSŻ.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący Awatar kiwi19
    Dołączył
    30-06-2006
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i pamietajcie że Skóra też zasuwał na tamtejszym torze w barwach Kolejarza i szło mu przyzwoicie... stawiam 48:42 dla PSŻ

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie o której jest ten mecz? A może wie ktoś jak dojechać na stadion w Rawiczu i mógłby w kilku słowach opisać drogę?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Pablo_36

    Masz takie narzędzie jak internet i nie możesz znależć mapy Rawicza?:) Stadion jest rzut beretem (ale nie moherowym:P) od stacji PKP - dobrze się piwa nie napijesz idąc. Jeżeli chcesz jechać autem, to polecam www.google.pl i poszukać mapy Ciebie satysfakcjonującej:P


    1. Andrzej Huszcza
    2. Łukasz Linette
    3. Sławomir Dudek
    4. Łukasz Loman
    5. Adam Skórnicki
    6. Daniel Pytel
    http://www.pszpoznan.pl/index.php?id_newsa=104

    Damy radę czy nie?:)
    Jeżeli dobrze prorokuję, to ujrzymy jeszcze Ananaska i pewnie Uminę...chociaż kto to wie...w obwodzie jest Piachu, Klaus no i Mads. Wiem jeno, że ciężko będzie jak cholera, ale w nominowanych damy radę:D

    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Stamper'a.

    Gdybym nie zadał sobie trudu poszukania mapy w necie to nie marnowałbym Waszego cennego czasu moimi postami. Ale mapa Rawicza na oficjalnej stronie jest tak denna, że praktycznie nie przydatna. Kto widział ten wie o co chodzi. A na mapach samochodowych niestety nie ma planu Rawicza. Ale zasięgnąłem już języka i nie zabłądze :)
    No to do zobaczyska w Rawiczu (na meczu oczywiście ;) ).

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2006
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego mielibysmy nie wygrac? W koncu nie przypadkowo jestesmy na szczycie tabeli, a skoro w Poznaniu wygralismy w Rawiczu tez damy rade xDDD Wiadomo, nie bedzie latwo, ale I LIGA czeka na Poznań =D

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to gratuluje Poznaniakom statusy samotnego lidera w lidze:) Treaz dopiero widac sile razenia. Teraz nic wiecej tylko 1 liga dla Poznania. Pozdrowienia z Gostynia;]

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to gratuluje Poznaniakom statusy samotnego lidera w lidze:) Treaz dopiero widac sile razenia. Teraz nic wiecej tylko 1 liga dla Poznania. Pozdrowienia z Gostynia;]
    Samotnym liderem II ligi jest Poznań bo... Łódź pokonała jednego z największych rywali w drodze do awansu. Skoro my nie mogliśmy pójść w tym sezonie ligę wyżej to Wy to zróbcie! Łódź trzyma za Was kciuki!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    :D
    Rakiety kontra osiołki - tak w skrócie podsumowałbym mecz:)
    Strasznie żal mi kibiców Rawicza, bo qrde zawodnicy nie pokazali NIC, zero ambicji, zero walki, skoro najwyższa punktacji zawodnika to 5 punktów to ja przepraszam:( Siedzieliśmy wcześniej z tymi ludzmi i już nam gratulowali zwycięstwa a ja wcale taki pewny nie byłem, ale po tym co pokazali Zieja czy Chiński to tak jakoś antyżużlowo

    No cóż. Było fajnie ale sie skończyło, jestem szczęśliwy z 3 punktów i czekam na mecz z Gdańskiem :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja jeszcze dodam, że zostaliśmy przez miejscowych kibiców bardzo miło przyjęci. Rozmowy o składach, wynikach, dawnych czasach przed i po meczu, gratulacje... Mowiąc krótko wspaniała żużlowa atmosfera :) Co do meczu to zarówno Rawicz i my byliśmy zaskoczeni, że "Skorpiony" wygrały tak łatwo. Co było tego przyczyną? Różnice w sprzęcie? Umiejętności? Wola walki? A może wszystko po trochu. Cieszymy się z kolejnych 3 punktów a Rawiczowi życzymy lepszych czasów. Kibice z Rawicza też trzymają kciuki za nasz awans :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Potwierdzenie słów Baszczaka:)



    Szalik falubazu trzyma koleś z...Wrocławia, ale przyjechał na mecz PSŻ. Czy ktoś to kuma?:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje zwyciestwa ! :)

    a jak ktos jest chetny to tutaj sa fotki z meczu:
    http://www.kolejarz-rawicz.pl/zdjecia/09072006/09072006.html

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •