Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: jak zacząć? :)

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak zacząć? :)

    Witam wszystkich userów, jestem tu nowy ;)

    jak w temacie ... do tej pory grałem rekreacyjnie na ścianie lub ze znajomymi na kortach ale chciałbym zacząć na poważnie naukę gry w tenisa ... czy ktośmoże mi powiedzieć od czego zacząć? Zapisać się do jakiegoś klubu? Generalnie to jestem studentem i nie mam kasy żeby płacić40 zł / godz. nauki z trenerem :( - w tym leży główny problem! :(
    Dlatego prośba do Was o podpowiedzi jak by zacząć...


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zapraszam kolegę do Trójmiasta.U mnie sezon betonowych kortów osiedlowych został oficjalnie uznany za rozpoczęty,więc...Ze swojej strony zapewniam profesjonalne doradztwo w sprawie hmmm odpowiedniego stroju na kort:]Mogę jeszcze dorzucić opiekę medyczną hehe:P a w razie gdybyś nie mógł przyjechać do Gdańska to znajdź kogoś w swojej kategorii wagowej,wiekowej również i posparujcie sobie razem,wszak z tego co wyczytałam to ściankę masz już zaliczoną,więc można posunąć się o jeden krok naprzód:]
    edit: doczytałam,że w wieku studenckim szukasz klubu,a jednocześnie nie stać Cię na 40zł za godzinę...hmm ciężka sprawa bo i w klubie z takimi kosztami trzeba się liczyć,więc jednak musisz przyjechać do Gdańska:)
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar spooky
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoros student, to byc moze w ramach w-fu uczelnia oferuje Ci tenis? U mnie takie cos kosztuje 220PLN za semestr, wiec raczej tanio, bo nie musze sie martwic o korty, pilki i trenera mam bardzo dobrego. Co prawda jest to tylko 1,5h tygodniowo, ale poza tym mozna grac bez trenera tez.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ile kosztuje w gdansku nauka tenisa i wogóle??

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pod moim okiem za darmo:]
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod moim okiem za darmo:]

    Marta , a mozesz zareczyc ze po ciezkich treningach z toba
    podworkowy wielki szlem stanie przede mna otworem :D :D

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jeśli jesteś pełnoletnim latynosem to zaręczam,że dołożę OSOBISTYCH starań aby tak właśnie się stało:D
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2004
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spooky...220pln??!!To bardzo dużo rzekłbym...u nas na uniwerku za semestr tenisowych zajęć,3 razy w tyg,z bardzo dobrym trenerem należy się 50 zeta.

    A co do pytania w temacie,to może stać Ciebie na zapisanie się i/lub stworzenie np z 3 znajomymi grupy,idzcie do trenera a on na pewno prowadzi tzw szkółki,wtedy koszty oscylują w okolicach 160 zł miesięcznie,więc nie jest aż tak źle,jednak zawsze to 160 złotych.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pod moim okiem za darmo:]
    chętnie ale to cała długość polski ;)

    może w sierpniu będę słóżbowo w 3mieście to wezmę sprzęt i napewno się zapowiem odpowiednio wcześniej ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Monika18rze napisała:

    kariera

    mam do Was ogromną prośbę, mam prawie 18 lat i wymarzyło mi się żeby zostać zawodową tenisistką tzn taką która walczy w tych głównych turniejach nawet wielkoszlemowych, wiem że w tym wieku to jest trudne do zrobienia, ale czy nieosiągalne? miałam styczność z tenisem jakieś 4-5 lat temu trenowałam przez pół roku z grupą początkującą później trener przeniósł mnie do grupy trenującej już od 5 lat, doszłam do wniosku że nieźle sobie radziłam i może mam talent. powiedzcie mi czy w tym wieku możliwe jest coś do osiągniecia praktycznie dopiero zaczynając, a jeśli tak to jak sie dostać do tych turnieji, za wszystkie odpowiedzi z góry bardzo dziekuje
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem, zupełnie nie możliwe, żeby coś osiągnąć to trzeba trenować od wieku ok.6 lat. Sharapova już w twoim wieku wimbledon wygrała i w ogóle kariera zaczyna się o wiele wcześniej. Moim zdaniem nie uda ci się.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem że to trudne do zrobienia ale marzenia są po to żeby się spełniały ;) przecież turnieje wielkoszlemowe wygrywały osoby nawet po trzydziestce a do tego czasu mogą być naprawdę świetna, pozdrawiam wszystkich serdecznie

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2006
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Czego się Jaś nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał" Ale życze powodzenia.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2006
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi się że to sie odnosi do czegoś innego ale ok to jest Twoje zdanie i szanuje je, dzięki za powodzenia

    Lepiej spróbować, niż żałować, że się nie spróbowało

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiki2222 napisała:

    Witam wszytskich,
    proszę o pomoc chcę zacząc naukę gry w tenisa mieszkam w Poznaniu, i nie wiem kompletnie który klub wybrać, będę bardzo wdzięczna za jakokolwiek pomoc i opinie, gdyż sama nie wiem od czego mam zaczac szukanie.
    Pozdrawiam wszystkich
    Kiki
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sekcje

    Witaj Kiki i Chuchita. Najlepsza sekcja jest w AZS-ie. Trenują tam takie osobistości jak: Filip Urban, Robert Godlewski, Olga Brózda czy Karolina Filipiak. Sekcja jest bardzo rozbudowana. Oprócz AZS warto zobaczyć co posiada Grunwald, Olimpia, Warta i Posnania. Ostatnich trzech klubów na mojej liście kompletnie nie znam.

    Oto spis klubów tenisowych na terenie Poznania:

    AZS Poznań http://www.azstenis.pl/
    KS "Posnania" Poznań
    KS "Warta" Poznań http://www.wartapoznan.pl/tenis/index.php
    WKS "Grunwald" Poznań http://www.wks-grunwald.poznan.pl/in...menu=tenismenu
    TS "Olimpia" Poznań http://www.olimpia.org.pl/

    TT Świerczewo Poznań
    UKS "Orzeł" Poznań
    UKS "Sigma" Poznań

    Pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pytanie:)

    witam wszystkich!
    jestem na tym forum pierwszy raz.od zawsze chciałam grać w tenisa i wreszcie postanowiłam zrealizować swoje marzenie.czy jest może ktoś kto ma troszke czasu,chęci i dobrego serca?
    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Partner

    Musisz Renia napisać z jakiego miasta jesteś, to być może znajdziesz partnera do gry. Jeśli chodzi o mnie to Gorzów Wlkp.
    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :o)

    no tak,zapomniało mi się:o) obecnie studiuje w Gdańsku, i stąd właśnie poszukuje osoby.
    pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tenis Gdańsk

    Cześć Renia. Gdybyś ewentualnie znalazła partnera to możesz uderzyć na następujące korty:

    GTT Lechia
    80-221 Gdańsk ul. Traugutta 29

    Kryte Korty Tenisowe i Squash
    80-605 Gdańsk ul. Sienna 48

    KT Witen
    80-336 Gdańsk ul. Wiejska 1


    A gdybyś ewentualnie nie znalazła partnera to zapisz się do sekcji np. Politechniki Gdańskiej

    http://azs.pg.gda.pl/e107/sekcje.php?strona=14

    Np. na Politechnice Szczecińskiej na sekcję tenisa ziemnego mogli uczęszczać studenci z innych szczecińskich uczelni. No a jeśli już studiujesz na Politechnice Gdańskiej to będzie Ci łatwiej (mogą być przywileje np. punkty do akademika za to że jesteś w sekcji).
    Pozdrawiam.

    P.S. U nas był a sekcja A i B. W sekcji A był wyższy poziom natomiast w sekcji B niższy dla początkujących więc nie ma obaw.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziękuje Ci Apek za informacje.studiuje na Akademii Medycznej i na PG mnie nie chcą-niestety...a ty jestes z okolic Gdńska:) pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć Renia. Mówisz że na "PG" Cie nie chcą. Każda uczelnia ma swoje obyczaje. Chociaż mnie to dziwi AZS to AZS i powinni przyjmować studentów z innych uczelni. Może spróbuj w Lechii Gdańsk. Kurcze nie wiem czy jest ktoś w ogóle z Gdańska na tym forum to byśmy się dowiedzieli co się w Gdańsku dzieje. Jeśli chodzi o mnie to mieszkam w Gorzowie Wlkp. a w Szczecinie tylko studiowałem. Obecnie szukam pracy i niewykluczone że ruszę w Polskę albo za jej granice.

    Pozdrawiam i do usłyszenia.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2007
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ponawiam pytanie

    hmm to może jest ktoś w Brodnicy (kujawsko-pom) kto gra w tenisa??
    pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam wszystkich!
    jestem na tym forum pierwszy raz.Jestem z okolic Katowic :) i mam 18 lat.Od zawsze chciałam grać w tenisa, postanowiłam zrealizować swoje marzenie chociaz nawet nie wiem czy w tym wieku jest to mozliwe :(.Chciałam sie zapytac od czego mam zaczac gre w tenisa, będę bardzo wdzięczna za jakokolwiek pomoc i opinie,
    pozdrawiam
    Ewcia:*

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich userów, jestem tu nowy ;)

    jak w temacie ... do tej pory grałem rekreacyjnie na ścianie lub ze znajomymi na kortach ale chciałbym zacząć na poważnie naukę gry w tenisa ... czy ktośmoże mi powiedzieć od czego zacząć? Zapisać się do jakiegoś klubu? Generalnie to jestem studentem i nie mam kasy żeby płacić40 zł / godz. nauki z trenerem :( - w tym leży główny problem! :(
    Dlatego prośba do Was o podpowiedzi jak by zacząć...
    Ja place 100 zl za indiwdualne zajecia a w grupie 60 zl chyba nigdzie nie znajdziesz szkoly gdzie zaplacisz 40 zl .

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej_worzniak napisał:

    Tenis i dziecko

    Witam,
    jaki jest minimalny wiek dziecka w ktorym kluby przyjmuja dziecko na swoje lekcje? A jaki jest najlepszy wiek by rozpoczac zabawe, nauke w tenisa?
    Czy sa jakies cwiczenia, zabawy ktore pomagaja w przyszlosci jezeli dziecko zainteresowaloby sie tym sportem
    Pozdrawiam
    Andrzej Worzniak
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co robic

    czesc,ja grałąm w tenisa przez rok ale moj trener zrezygnował,a potem nabawiłąm sie kontuzji kolana przez 3lata eczyląm ja i nareszcie sie udalo i chciałą bym bardzo grac dalej,lecz nie mam pojecia jaki klub wybrac mieszkam w katowicach i byłą bym wdzieczna za jakies namiary,z gory dziekuje

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)??

    Czesc!!
    nie wiecie gdzie się udać na lekcje tenisa w okolicach sosnowca??? chce sie nauczyć grać i nie wiem gdzie są korty na których można również uzyskać porade instruktorów....

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej
    jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumiałość ;)
    Może ktoś z Was zna, trenuje lub trenował w SKT (Sopocki Klub Tenisowy)? W moim wieku zaczynanie grać "na serio" jest bez sensu (mam 15 lat) ale gram już jakiś czas i chciałabym spróbować swoich sił w jakimś malutkim amatorskim turnieju.
    No ale jak wiadomo potrzeba mi trenera, który pomógłby mi trochę, nakierowałby mnie na dobrą drogę.
    Sopot - największe skupisko tenisowe w Trójmiecie. Zadzwoniłam i dostałam numer tylko do jednej trenerki, gdzie grupy są duże a zajęcia drogie. Poziom podobny jak w miejscu, gdzie aktualnie gram. Czyli baardzo rekreacyjny.
    Ale przecież w Sopocie są osoby, które grają wyczynowo. Mają trenerów itd... Pytam się więc gdzie oni są? Trenerzy prywatni lub skierowani przez PZT...?

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    @spooky & snooky
    Mozecie napisac co to za uczelnie oferuja taka fajna rozrywke?:D bo mogloby to byc dla mnei priorytetem w wyborze ;) jak ktos jeszcze ma na studiach takie extrasy to napiszcie, pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej
    jestem studentką, studiuję w Wielkiej Brytanii. Na święta (no, troche przed świętami) przyjeżdżam do Polski i chciałabym się w tym czasie podszkolić z tenisa tak bardzo, jak tylko to możliwe (mam swój konkretny cel, ale nie martwcie się nie chcę jeszcze przed końcem 2007 wygrać Australian Open ;-) ). Jestem z Lublina i zastanawiam się gdzie powinnam pójść, żeby treningi przyniosły mi jak najlepsze efekty? Polecacie raczej klub czy poszukać sobie kogoś kto mnie podszkoli?

    zaliczam się raczej do początkujących bo jedyne co umiem (tzn z czym nie mam praktycznie zadnych problemów) to forehand ;) uczyłam się też serwować (nie wychodzi mi to specjalnie pięknie, ale zazwyczaj jest w miarę ok jak na osobę początkującą), uczyłam się backhandów (z którymi mam na chwilę obecną największy problem) i wolejów (które mi idą tak średnio).

    Generalnie zależałoby mi na tym by przez te 3 tygodnie które spędzę w Lublinie (od 15.12 do 5.01) grać codziennie (wyłączając z tego święta oczywiście), z czego prosty wniosek jest taki ze nie mogę płacic za lekcje po 40 zł codziennie, az taka bogata niestety jeszcze nie jestem ;)
    proszę o jakieś wskazówki gdzie w Lublinie znajdę odpowiednie do gry w zimie korty kryte (o ile się orientuję nie ma hali, są tylko balony?), czy szukać klubu czy kogoś, kto mnie podszkoli 'prywatnie'? czy nie da się wykupić jakiegoś karnetu albo kursu, żeby nie wydać na naukę koszmarnych pieniędzy?

    z góry dziękuję i przepraszam za długość posta :)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć Kapri. Na 3 tygodnie to lepiej się nie zapisywać do klubu. Na tenisportal.com widzę Twoje ogłoszenie więc już nie wiem jak Ci pomóc w znalezieniu kogoś :)

    Tu masz spis kortów i klubów.
    Choć pewnie już wiesz o nich. Jakie są kryte tego nie wiem.

    AZS UMCS Lublin
    ul. Langiewicza 22

    KS Budowlani
    ul. Krasińskiego 11

    Korty Tenisowe
    al. Zygmuntowskie 4

    As
    ul. Kosmowskiej 13


    Tylko tyle mogę Ci pomóc :)
    Pozdrawiam.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apek, bardzo dziękuję za spis klubów. Nie mniej jednak ceny - przerażające!
    za jedną godzinę indywidualnego treningu w 4handzie na zygmuntowskich trzeba zapłacić 80 zł O.O
    a ja zapłaciłam u mnie na uniwerku za cały rok (2 razy w tygodniu po 3 godziny, w tym dwie sesje treningowe po godzinę każda) 60 funtów (czyli w przeliczeniu to tak mniej-więcej 350 zł) - nieporównywalnie mniej...

    chyba się załamie a moje marzenie się nie spełni :(
    cóż, trudno ;) najwyżej wezme sobie kort, zatrudnie kogoś do rzucania mi piłek i spróbuje poćwiczyć backhand (a wszyscy pozostali ludzie na kortach umrą ze śmiechu ;) )

    a orientuje się ktoś może jak to jest jeśli lekcja jest np. w grupie 2 osobowej? Chodzi mi o 2 rzeczy pierwsza: czy sama musze znaleźć drugą osobę do grupy i druga: czy cena (np 40 zł) jest od osoby czy od grupy?
    jak od grupy to jeszcze idzie przeżyć...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    12-02-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Początek początku :)

    Witam wszystkich :)

    Dopiero zaczynam grać w tenisa - w ramach WF na uczelni, ale zajęcia będę miała tylko raz w tygodniu i stąd moje pytanie, gdzie w Warszawie warto zapisać się do jakiegoś klubu/sekcji, żeby amatorsko się pouczyć oraz nie zbankrutować ?
    A może jest ktoś z Warszawy na tym forum, kto również zaczyna i chciałby chodzić ze mną na kort i np. wynająć wspólnego trenera ?

    Pozdrawiam :)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mógłby ktoś podrzucić spis klubów i ew. turniejów amatorskich we Wrocławiu? :)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem że już dawno to forum nie było uczeszczane ale może ktos mi odpowie.Gdzie w Rzeszowie można pobierać nauki gry w tenisa?Mam 17 lat,wiem że to za pozno aby nauczyć sie profosjonalnej gry ale chcę pograć chociaz w przyszłości w turniejach amatorskich,wyjeżdzac na obozy itd.Też słyszałem że w rzeszowie za godzine 40 zł.To mały problem,najpierw musze kupic sprzet,bo lepiej miec swoja rakiete niz wypozycaac i placic.Rakieta stoi chyba taka odpowiednia dla mnie za 300-500 zł.Jeśli wie ktoś kto w Rzeszowie (ew. do 20 km od rzeszoowa) uczy tenisa to prosze o odpowiedź:)i faktycznie za jaką cenę.Aha i jeszcze takie [pytanie:na jakiej zasadzie mozna zglaszac sie do amatorskich turniejow?Wystarczy zadzwonic?ehh,szkoda ze nie jestem mlodszy...:P

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam sie naucz ja nigdy nie mialem trenera,najwieksi
    mistrzowie w histori swiata byli samoukami

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2008
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko co-mam iść na kort i sobie odbijać piłeczką?Ehh to trochę bez sensu,no ale cóż w takim miescie zyje gdzie nie ma praktycznie tenisa.Nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.A pozniej sie dziwia specjalisci ze polski tenis jest do bani:(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •