Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: XVI plebiscyt TŻ

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    XVI plebiscyt TŻ

    XVI Plebiscyt TŻ

    Nominowani przez redakcję:

    Najpopularniejsi:

    D.Baliński
    T.Chrznowski
    S.Dudek
    T.Gollob
    J.Hampel
    P.Hlib
    W.Jaguś
    T.Jędrzejak
    K.Kasprzak
    J.Kołodziej
    R.Kościecha
    M.Kuciapa
    P.Protasiewicz
    M.Rempała
    P.Staszek
    D.śledź
    M.Szczepaniak
    S.Ułamek
    G.Walasek
    K.Ząbik

    Najpopularniejsi Trenerzy :

    C.Czernecki
    J.Grabowski
    Z.Jąder
    Z.Rutecki
    J.Stachyra
    J.Ząbik

    Działacz Roku :

    K.Frąckowiak
    M.Półtorak
    J.Skrzydlewska

    Objawienie :

    P.Hlib
    P.Pawlaszczyk
    K.Ząbik

    Najsympatyczniejszy :

    S.Drabik
    R.Kościecha
    D.śledź

    Fair Play :

    D.Baliński :)
    J.Hampel
    D.Śledź

    Mister Elegancji :

    T.Chrzanowski
    P.Protasiewicz
    G.walasek

    Widowiskowa Jazda:

    D.Baliński
    T.Jędrzejak
    M.Rempała

    Pechowiec :

    R.Dobrucki
    J.Hampel
    R.Okoniewski

    Obco :

    L.Adams
    J.Crump
    G.Hancock
    R.Holta:)
    A.Jonsson
    P.Karlsson
    A.Lindbeack
    M.Max
    N.Pedersen
    B.Pedersen

    Okiem Tarnowianina stwierdzam że nominacje bardzo "trafione" przez redakcję.
    Brak M.Wardzały wśród trenerów(2-gi mistrz Polski) jest za to np.Pan Jąder nie mówiąc o Działaczu - Bukowski który pokazał wszystkim co można zrobić w klubie w ciągu jednego sezonu (pierwsza banda - oświetlenie + sukcesy DMŚ) nie zauważony ale to nic najlepsza jest nominacja Fairplay - Damian Baliński - Gratuluje poczucia Humoru




  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, ze kazdemu sie nie dogodzie, ale DAJCIE SPOKOJ!

    Najpopularniejsi trenerze, ok mozna sie zgodzic, Marian siedzial zawsze w uboczu, tylko kibice w Tarnowie wiedza co temu kolesiowi zawdzieczamy.

    Ale z calym szacunkiem i mimo uprzedzen, gdzie jest Bukowski !!! Nie chce mi sie pisac drugi raz, wiec tylko przepisze z innego watku dokonania:

    -Kadra seniorow - zloto
    -Kadra juniorow - zloto
    -Prezes najlepszego obecnie klubu w Polsce
    -Pierwsze bandy w Polsce
    -pierwszy stadion i z bandami i z oswietleniem


    Co powinien jeszcze Buku zrobic, zeby zostac co najmniej nominowanym ?

    Co to z ekstraligi nikt nagrody dostac nie moze ? :P

    I jeszcze jedno mi sie rzucilo w oczy(jako Tarnowianinowi, bo czas nagli) jak tak pobieznie przegladnalem te typy, to brak Koldiego wsrod najbardziej widowiskowych. Przeciez nad tym jak jezdzi zachwyca sie niejeden fan tego sportu, i wydaje mi sie, ze zasluzyl na nominacje.

    No chyba, ze wygra na najpopularniejszego, to sobie moze to odbic :P:P:P
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jam ma pytanie- co robi wsród nominowych Ułamek, który prawie połowe sezonu miał straconą? dlaczego nie ma wsrod nowinowanych Sawiny, który walnie przyczynil się do srebra DMP? co robi w nominowanych Baliński, ktory caly sezon jeździl w kratkę? widac, ze dziennikarze kierowali się lokalnymi sympatiami TŻ, który znajduje się w...Lesznie. Brak słow

    PS-co zrobilby Bukowski bez kasy RT? nic. Dlatego go nie ma wsród nominowych

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    zgadzam sei Lukairem i jest jeszcze jedno.......czemu nie został nominowany do trenera roku Stanisław Chomski , jak i do działacza Roku Szczepan Bukowski.....
    2 osoby ktore daly pierwsze złoto dla Polski w DMŚ od niepamietnych czasow ( bo o tym z 1996 roku lepiej nie pisac, bo tam tylko My jechalismy w pelnym składzie ) ...

    damian Balisnki dziwnie to moze zabrzmiec ale zasluzyl na fair play chociazby dlatego ze obronil Holte przed linczem Kasprzaków

    reszta nominacji jest w sumie ok :)

    zawodnik roku : Tomasz Gollob.....bez dwóch zdan..
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Fraction

    Masz rację, z tym że ja Sawkę dałbym w kategorii "objawienie", lub stworzył kategorię zaskoczenie in plus. Brak Roberta to błąd. A w kategorii Fair Play, jak nic brakuje mi Janusza Kołodzieja, za pomoc jakiej udzielił rodzinie Szczepaniaka, po tym fatalnym upadku w Tarnowie na SK.

    Pzdr.
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fraction

    Masz rację, z tym że ja Sawkę dałbym w kategorii "objawienie", lub stworzył kategorię zaskoczenie in plus. Brak Roberta to błąd. A w kategorii Fair Play, jak nic brakuje mi Janusza Kołodzieja, za pomoc jakiej udzielił rodzinie Szczepaniaka, po tym fatalnym upadku w Tarnowie na SK.

    Pzdr.
    Zgadza sie. Dlaczego brakuje wsrod nominacji najlepszych Kołodzieja, a są M.Szczepaniak, który równiez mail lekką zadyszką w srodku sezonu? ogólnie panowie z TŻ popelniają fatalny bład, mocno ograniczając kibicom wybor własnymi nominacjami. Natomiast kategoria objawienie nalezy się zawodnikom, do 21 roku życia


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Wśród obcokrajowców brak Mistrza świata hihihi - jest za to Polak Rune Holta :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam zastrzezenia do nominacji w "objawieniach". Czy Pawel Hlib i Karol Zabik jakos specjalnie sie wybili w tym sezonie? Wedlug mnie glosno o nich juz jest nie od ubieglego sezonu no ale tak jak napisal Lukair - nie wszystkim sie dogodzi.
    PZDR

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    I tak najbardziej dziadowskim plebiscytem sa te zalosne oskrary, w ktorych w kategorii zuzlowiec roku prowadzi Maciej Kuciapa :P
    Smiech na sali...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    I tka najbardziej dziadowskim plebiscytem sa te zalosne oskrary, w ktorych w kategorii zuzlowiec roku prowadzi Maciej Kuciapa :P
    Smiech na sali...
    Dlatego kazde miasto powinno oglosic wlasny plebiscyt i wtredy bedzie kadzy zadowolony :D

    Co by nie pisac, to TZ chyba sie zapatrzylo w oskary i poszlo podobnym tokiem rozumawania. Nominacje zostawie bez komentarza bo juz pisalem o nich przy okazji oskarow. Tutaj moze jest troche lepiej, ale daleko do idealu. Moze czas aby to kibice nominowali a nie redakcja, ktroa zawsze bedzie stronnicza.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    PS-co zrobilby Bukowski bez kasy RT? nic. Dlatego go nie ma wsród nominowych
    A co ma kasa RT do oswietlenia i polowy band dmuchanych? Podpowiem : nic.

    Dzial marketingu RT odwalil naprawde kawal dobrej roboty. Podobnie w tamtym roku - wszyscy "wiedza" ze RT zorganizowala i zaplacila za koncert w dniu finalu, podczas gdy nie wydala na niego ani zlotowki. Zaplacilo miasto, laury zebrala RT. I to wlasnie nazywam mistrzostwem swiata w marketingu :)

    Sam plebiscyt, a wlasciwie nominacje do kategorii, beda zawsze wzbudzac emocje i pretensje. Tu i tak jest niebo lepiej jak w owych slomianych oskarach. Ale generalnie - smiech.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak najbardziej dziadowskim plebiscytem sa te zalosne oskrary, w ktorych w kategorii zuzlowiec roku prowadzi Maciej Kuciapa :P
    Smiech na sali...
    Marma pewnie kupe kasy wydaje na smsy:P

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak najbardziej dziadowskim plebiscytem sa te zalosne oskrary, w ktorych w kategorii zuzlowiec roku prowadzi Maciej Kuciapa :P
    Smiech na sali...
    Marma pewnie kupe kasy wydaje na smsy:P
    Półtorakowa jest bogata :P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Kiedyś mozna było w plebiscycie TŻ głosować na kogo sie chcialo. Teraz ograniczyli wybór do minimum i szczerze powiem, ze pierwszy raz od kiedy pamietam nie oddam głosu. Nie wiem jak mozna nie wziac Sawiny po uwage a wpisac S.Dudka. Nie wiem jak mozna w objawieniach pisac o Ząbiku czy Hlibie, przeciez wybili sie w poprzednich latach. Nie wiem jak moze nie byc Bukowskiego wsrod działaczy. Nie wiem jak mozna napisac Marcina Rempałe jako kandydata na efektowną jazde a nie ma tam chocby Kołodzieja. I wreszcie nie wiem jak mozna wsrod najsympatyczniejszych zapomniec o kilkukrotnym zwyciescy tego tytułu Andrzeju Huszczy. Może własnie dlatego Tygodnika od jakiegos czasu nie kupuje...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Zgadzam sie z wiekszoscia Waszych pogladow, aczkolwiek troche przesadzacie z Balinskim. Kiedy jak kiedy ale w tym sezonie jezdzil On znacznie ostrozniej niz we wczesniejszych sezonach. Szczerze mowiac nie przypominam sobie momentu, aby wpakowal On kogos w bande w tym sezonie.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Holta wśród obco? niezle ;) jakos jeszcze do niektorych nie dotarło ze to nas rodak ktory przyczynił się do zdobycia DMŚ ;)

    a gdzie w kategorii widowiskowa jazda Josson, Holta, T.Gollob? mozna glosowac na kogos nienominowanego?

    zawodnik roku : Tomasz Gollob.....bez dwóch zdan..
    jak dla mnie Kołodziej ;)

    a objawienie sezonu ? Robert Sawina :P

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedopracowany ten plebiscyt, tzn mam inne spojrzenie na niektore kategori.
    Np. widowiskowa jazda - brak Koldiego.
    Najsympatycznijeszy - brak Grzeska Walaska
    Czy mnie wzrok myli czy wsrod obco. nie widze Rickardssona? ;-/
    W trenerce pomija sie Mariana Wardzale.
    Jezdzacym najbradziej fair ma okazje zostac Damian B., no lekko wymiekam. To chyba jakis zart, tylko do kwietnia pierwszego jeszcze kawalek.
    No i rzeczywiscie jakas kategoria pod ktora mozna by bylo podpiac Sawke, "zaskoczenie" czy cos w tym stylu?
    Ale i tak sadze, ze zwyciezca jest murowany ( na najpopularniejszego ) - Kuciapa Maciej ma sie rozumiec, zwojuje wszystkie plebiscyty hah :D
    Poza tym cos malo nominowanych w niektorych kategoriach ale to chyba standard. Trzech zawodnikow to stanowczo za malo.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Czy mnie wzrok myli czy wsrod obco. nie widze Rickardssona? ;-/
    Ale jest za to Lidbeack, ktory nawet nie zrobil wymaganej sredniej aby moc startowac w Polskiej lidze :D. Chyba ze autorom chodzilo ogolnie o zawaodnikow zagranicznych.....
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Chyba ze autorom chodzilo ogolnie o zawodnikow zagranicznych.....
    no tak, w takim razie to tłumaczy pominięcie owego Rickardssona, przecież tylko jakiś rekord IMŚ wyrównał czy coś w tym stylu ;)

    Ja ogłaszam plebiscyt na najbardziej badziewny plebiscyt roku. Nominowani w tych kategoriach są: plebiscyt TŻ oraz Żużlowe Oskary ;]

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak na marginesie to skad wiadomo jak wyglada ten plebiscyt? Czy dzisiaj pojawil sie w kioskach nowy Tygodnik Zuzlowy bo ja mialem okazje zwiedzic kilka kioskow i nigdzie tygodnika o dziwo nie dostalem.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    A tak na marginesie to skad wiadomo jak wyglada ten plebiscyt? Czy dzisiaj pojawil sie w kioskach nowy Tygodnik Zuzlowy bo ja mialem okazje zwiedzic kilka kioskow i nigdzie tygodnika o dziwo nie dostalem.
    TZ wychodzi w poniedzialek, wiec teoretycznie powinien juz byc dzis w kioskach.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Lindback srednia nie całe 1,00 i ominowany hahahah :P

    lol :)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Moze balinski jak i Holta, dostali po upragnionej Dzikiej Karcie?:P
    Fajno :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fraction:
    PS-co zrobilby Bukowski bez kasy RT? nic. Dlatego go nie ma wsród nominowych
    Hehe dobre. Co by zrobila prezes Marmy bez swojej kasy? Co by zrobila Skrzydlewska bez jej kasy? Co by zrobil prezes Fularu, bez jego kasy?

    RT na wszystko kasy nie wykladala, przeciez kontrakty klubowe z takimi zawodnikami jak Koldi czy Marcin byly na glowie Bukowskiego. Swojej kasy nie ladowal, ale byc prezesem nie kazdy potrafi, chociaz to tak przyjemnie i "latwo" brzmi.

    Np bandy. Czy to RT sie po nie zglosila? Czy to ona pertraktowala z Briggsem o upust? Nie to Bukowski wszystko zalatwial. Gdyby nie wynegocjowany upust(pamietna "reklama" band w ekstralidze) kto wie czy badny by faktycznie do Tarnowa zawitaly.

    Oswietlenie miasto zalatwialo owszem, ale wczesniej trzeba bylo zalatwic, aby stadion stal sie miejski, do tego reke tez po czesci dolozyl Buku.

    ...

    Teraz jak juz mam chwile czasu zerknac to niektore bledy i pomieniecia pewnych zuzlowcow sa smiechu warte. A conajmniej okreslenie kategorii oraz poszczegolne umieszczenie w nich zuzlowcow. Ale po kolei.

    Oczywiscie brak Sawiny, ktory powinien sie znalezc na liscie najlepszych obowiazkowo. Komus sie chyba cyferki poprzestawialy, jak przegladl statystyki Sawiny z tego roku, ktore szczegolnie w pierwszej czesci sezonu byly fenomenalne.

    Objawienie. Tu by sie Sawka nadawal najlepiej, ale sadzac po nominowanych to bylo przeznaczone wylacznie juniorom, tak wiec to odpada.

    Njasympatyczniejszy - Kosciecha bez dwoch zdan, ale nie o tym mialo byc.

    Fair play - Bali, buhahahahaha. Ok, za "oslanianie" Holty to moze, ale czy to jest postawa Fair Play ogolnie czy jak? Bo za jazde Fair play to nie bardzo.

    No i emigranci. Juz nawet nie wspomne o stranieri Holcie :P

    Ale gdzie do jasnej cholery jest Ricky ?! Moze to sie staje nudne, ze koles rok w rok, jest kapitalnym zuzlowcem utrzymujacym przyzwoity poziom, ale jak dalej zasluzyl na nominacje, to nominowany powinien byc!.

    ps. Roberto, mysle jednak, ze mimo tych gaf, nic nie pobije "Kuciapa Contest" :P

    pozdro
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar guiness
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    A tak na marginesie to skad wiadomo jak wyglada ten plebiscyt? Czy dzisiaj pojawil sie w kioskach nowy Tygodnik Zuzlowy bo ja mialem okazje zwiedzic kilka kioskow i nigdzie tygodnika o dziwo nie dostalem.
    Chyba mnie Dziobak nie podejrzewasz że to sfabrykowałem :) ?
    Niestety tak wygląda ten plebiscyt (przepisałem to co było napisane a pominąłem tylko imiona raiderów i działaczy)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ale to nic najlepsza jest nominacja Fairplay - Damian Baliński - Gratuluje poczucia Humoru
    A co on zrobił???
    Według mnie jezdzi bardzo fair... chyba że ktoś w stosunku do niego fair to się denerwuje :/



    // jak chcesz to ja ci pomoge rozładować emocje i nie będzie cie przez pewien czas forum stresować.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    A co on zrobił???
    Według mnie jezdzi bardzo fair... chyba że ktoś w stosunku do niego fair to się denerwuje :/
    Idac twoim tokiem rozumowania to do tej kategori nalezalo by nominowac 90 % zuzlowcow. To ze nikogo nie polamal nie jest podstawa do nominacji. Na to trzeba sobie czyms zasluzyc. Np. Kolodziej, ktory aby nie spowodawc upadku innych zuzlowcow, probowal za wszelka cene utrzymac motocykl po tym jak mu sie gaz zacial, co skonczylo sie dla niego upadkiem.

    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jak tak czytam te nominacje to stwierdzam, że ten, kto je wymyślił (stworzył) nie lubi Tarnowa:P.
    Jak można ominąć Tośka i prezesa Bukowskiego?.:)

    Nie ważne czy dzięki kasie RT stworzył taka silna ekipę. Liczy się efekt Unia Tarnów jest mistrzem klub jest profesjonalnie prowadzony.Wiec nominacja jak najbardziej zasadna ( powinna być).

    Oj ten nasz Leszczyński redaktorek, co te nominacje wymyślił chyba nie lubi naszej imienniczki:P hah

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Niewyobrażalnym niedopuszczeniem jest brak Śwista w kategorii najbardziej popularnego, Huszczy jako odkrycie sezonu i Jacusia G. jako mistera elegancji!!
    C'mon You Gunners!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Jeszcze cos o zarzutach wobec Nukowskiego i kasy RT.

    A dzieki czemu Ci prezesi cos osiagneli

    K.Frąckowiak
    M.Półtorak
    J.Skrzydlewska

    Tez dzieki kasie, tyle ze swojej. Zaden z prezesow nie bawil sie w mechanika, nie pchal zawodnikow po torze, nie uczyl startow itp. Prezesa sie chyba ocenia za to, jakiego sponsora znajdzie, jkich zawdonikow sprowadzi, jakie da im warunki itp. Wiec Bukowski powienien miec nominacje jak najbardziej.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktos juz tu pisal ale ponowie. Balinski zostal nominowany za to ze zaslonil Holte przed Zenkiem Kasprzakiem. Choc faktem jest ze w tym sezonie jechal spokojnie to faktycznie zaden powod do nagrody fair play, no chyba ze w kategorii nawrocenie ;p
    milego dnia Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Tarnowie rafineria kupiła wszystkim telefony i podłączyła do internetu, że tyle tutaj tego?

    Jak w każdym innym temacie w tym portalu daje się i tutaj zauważyć jeden prosty fakt - Polakowi nigdy nie dogodzisz. Każdy tylko krytykuje i narzeka, tu nie ma Kołodzieja, a tu Wardzały. Prawda jest taka, że z kasa i zawodnikami jakich miał Wardzała nawet ślepy, głuchy i głupi zdobyłby ten tytuł.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Junior

    Skocz sobie i pooglądaj Panoramę Racławicką, uspokaja :P

    Następny, któremu ćwiećfinał PO zalazł za skórę.
    Poczytaj sobie wątek i zacytuj mi choć jedną wypowiedź (z wyjątkiem Dziobaka), w której ktoś się dziwi, że nie ma Wardzały w kategorii trenera.

    Pzdr.

    Ps. W Tarnowie, Rafineria kupiła nam wszystkim satelitarny net, tak dla jasności :D :P
    Przez kabelek telefoniczny i numerek 0202122, łączy się chyba tylko Wrocek, no coż Atlas trochę na Was oszczędza. :P
    Ukryta zawartość

    Umysł jest jak spadochron - najlepiej działa gdy jest otwartyUkryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach

    Wyluzujcie Tarnów, Wasz sarkazm i poczucie klasy dobija. zgadzam sie z Wami,ze niektore nominacje sa omylkowe, a dlaczego? bo haehne i spolka bedzie forowac rzeszow , a tygodnik zuzlowy wielkopolskie i swoich ulubiencow typu ulamek, zbyniu jader itd kazdy lubi sie bawic miedzy swoimi, to proste. kolejne wyroznienia dostana pewnie wspaniały adas jaźwiecki panowie rusko,w koncu to ich gazeta wiec czemu sie dziwic, pewne osrodki czy czesc geograficzna zawsze byla pomijana i niestety tak jest. uzmysłówcie sobie, ze jestescie traktowani jak zascianek razem z Rzeszowem, ktory według Was tylko on lezy na Ukrainie, niestety reszta Polski mysli inaczej, dołączjąc do Rzeszowa Was, boli?, mnie nie ja sie juz do tego przyzwyczaiłęm jezdzac po kraju i zamiast sie wspolnie trzymac , to my jedziemy wspolnie na siebie, frajerstwo, i sie smiejecie z Kucipay itd, tak macie racje zuzlowe oskary to hłam , ktory Mackowi wcale popularnosci nie przyniesie a tylko niepotrzebne kpiny kosztem jednego wieczora - o ile dojdzie do skutku -w Mariocie.

    tacy jestescie z klasa? prosiłem o kontakt w sprawie programu, gdzie szargacie moim nazwiskiem i nie doczekałem sie.

    pozdro


    p.s. nigdy nie głosowałem na podobne pierdoły, to tylko dobra okazja dla starej paczki, zeby pobalowac na Unii. chrzanic Gollobow, Ulamkow i cała reszte ;-)
    głosy by chcilei, a w czasie sezonu kibca maja w dupie, co np. pokazała polska smietanka przy okazji Zlotego kasku? olali nie impreze tylko OLALI KIBICOW!!!! i nie chciąlo im sie przyjechac, wiec ja z nieskrywana sarysfkacja teraz leje na ich plebiscyty i punkty w rankingu.

    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To może i ja dorzuce swoje trzy grosze do ogólnego "och i ach" w tym wątku.Otóż dziwie się że w kategorii na najlepszego stranieri nie ma Sullivana.Gościu jest w czubie tabeli najskuteczniejszych jeźdźców oraz do tego stponia oddany swojemu klubowi że potrafi jeździć będąc poważnie chorym.Nie wspomne już o jego skromności,życzliwości i uczynności względem kolegów z drużyny.

    Rzozumiem że to Rickardsson jest teraz najlepszym zawodnikiem na świecie,wykręcając fantastyczne rekordy ale na krajowym podwórku najlepszymi stranieri(biorąc pod uwagę całokształt ich występów) są zdecydowanie Sullivan i Adams.

    Co do reszty postów to podzielam pretensje Tarnowian co do Bukowskiego i Kołodzieja.

    Pan Bukowski jest w dużej mierze autorem wielkiego sukcesu naszej reprezentacji.Nie opowiadałbym też że dmuchane bandy w Tarnowie to tylko efekt wielkiej kasy sponsora.Takie bajki tworzą ci,którzy wolą kasę na bandy wydać na kontrakty dla swoich gwiazdek.

    Co do Janusza to tu mogę tylko powiedzieć że przyznałbym temu zawodnikowi połączoną nagrodę dla najlepszego,najsympatyczniejszego i najbardziej widowiskowo jeżdżącego zawodnika-chciaż ta ostatnia byłaby lekko naciągana. :)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    jeszcze jedna moja uwaga, analizujac kandydatow, mozna bardzo latwo dojsc do wniosku kto bedzie sponsorował impre - otóz Lotos i Intar, ide o zaklad, nie wykluczone ze co dorzuci kronopol.

    oj tak to jest. kto wyrzuci kase chce miec swoich przedstawicieli,

    dlaczego chrzanek na mistera????????? chocbym główkował nie wiem ile, do konca racjonalnej odpowiedzi nie znajde

    Ufo mister hahahahaha proponuje juz bardziej Robka Wardzałe skoro taty nie nominowali
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Drozd Wy juz swoja impreze macie i pewnie zgarniecie w niej wszystkie nagrody. Szkoda tylko, ze owe oskary staly sie posmiewiskiem zuzlowej Polski. Choc pewnie frajerow glosujacych nie brakuje.

    Co do plebiscytu TŻ, to brakuje mi kilku kandydatow(Sawina, Sullivan, itd.). Zreszta juz o tym zostalo napisane. Ciekawi mnie tylko skad wpadles na pomysl, ze to Lotos maczal palce przy wyborze kandydatow. Co prawda jest wiecej reprezentantow Wybrzeza niz w oslawionych Oskarach, ale ich obecnosc raczej nie dziwi. "Kostek" powinien w cuglach wygrac kategorie na najsympatyczniejszego. Kibice ekstraligowych klubow i nie tylko nie raz dawali temu wyraz, chocby tu na forum. By nie bylo, ze tylko my Roberta tak chwalimy:P. A Tomek wsrod "Mister Elegancji", moze i zaskoczenie. Choc biorac pod uwage jego sposob bycia, a co najwazniejsze jazde, nie powinno to nikogo dziwic. Zreszta w Gdansku troche mamy pretensje za zbyt grzeczna jazde i zamykanie gazu. Wiadomo jednak, ze zdrowie najwazniejsze.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ja tylko chce złożyć wielkie gratulacje za wysokie miejsce w plebiscycie super przyjacielowi Igły..

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzozumiem że to Rickardsson jest teraz najlepszym zawodnikiem na świecie,wykręcając fantastyczne rekordy ale na krajowym podwórku najlepszymi stranieri(biorąc pod uwagę całokształt ich występów) są zdecydowanie Sullivan i Adams.
    Już o tym pisał Roberto, może i Ricki nie jest najlepszym obco w naszej lidze, ale jak zrozumieć brak jego nominacji, przy obecności takich zawodników jak Antonio?? Pokazał więcej na polskim podwórku niż Ricky? ;D
    Co do Janusza to tu mogę tylko powiedzieć że przyznałbym temu zawodnikowi połączoną nagrodę dla najlepszego,najsympatyczniejszego i najbardziej widowiskowo jeżdżącego zawodnika-chciaż ta ostatnia byłaby lekko naciągana. :)
    Zgadzam się w pełni :D



    Dużo bardziej podobała mi się stara forma plebiscytu. Jak rozumieć obecność S.Dudka, a brak Sawiny.
    Kto powiedział, że objawieniem ma być zawodnik tylko do 21 roku życia? Hlib jak i Ząbik objawili nam się już jakiś czas temu, a w tym sezonie nic wielkiego nie zwojowali, ich jazda też nikogo nie zaskoczyła. Jechali tak, jak wszyscy się tego spodziewali. Co innego Sawina...
    Poza tym brak Bukowskiego i Holta nominowany jako obco :D



  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Biaggi policz ile jest w sumie kandydatur rodem z Gdanska i Ostrowa, ot wystarczy. nie wiem skad tam sie Staszek wział, moze to zapowiedz gdzie bedzie jezdzil

    p.s. co robia Bjarne i Greg w tej stawce???? popularnoscia oni niestety nie grzeszyli. Bjarne dobry sezon , ale mało startow i gosc jest tak cichy poza tym w mediach polskich go praktycznie nie bylo, nie widziałęm z nim wywiadu. predzej Hans Andersen , oczywiscie w pierwszym rzedzie nalezy wlasnie wspomniec kandydatow made in WTS, jakz zawsze ich nie brakuje w gazecie made in Rusko ;-)
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiekszosc sie dziwi czemu na liscie kandydatow do widowiskowej jazdy nie ma Janusza Kolodzieja a jest Marcin Rempala. Mnie dziwi czemu na liscie nie ma zawodnika ktory na motocyklu potrafi wszystko i ogladanie jego jazdy jest po prostu piekna chwila. Mowa oczywiscie o Tomku Gollobie. Nie ma innego zawodnika na swiecie kto jezdzi tak jak on! Zauwazylem ogolne "zauroczenie" Kolodziejem no ale coz.
    PZDR

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drozd pytasz się co robi Bjarne wśród 10 najpopularniejszych obcokrajowców ligi? Otóż już mówie! Był 5 zawodnikiem na świecie w Grand Prix, a w lidze pojechał w 8 meczach (wliczając baraże) i uzyskał średnią biegową ponad 2,4 co było 4 średnią w Ekstralidze... MAŁO????? To gratuluję obiektywizmu! Ciekawe co tam robi Lindbaeck (powinien być Ryan) bo kto powinien być za Hancocka sam nie wiem (może Nicholls)

    Tak oczywiście to przez to że Lotos sponsoruje plebiscyt Kostek jest sympatyczny, Chrzanek daje miejsce rywalom i nie sprzecza się w parkingu:D Pozdr :D
    PS
    Staszek jest może dlatego w plebiscycie bo miał średnią 2,167 (wyższą od Śledzia którego nominacja nie jest dla Ciebie zaskoczeniem:D) i zdobył w jednym meczu wyjazdowym (bodajże w Gorzowie ) 17 punktów mimo, że przed sezonem nie chciano go w Grudziądzu... Starczy? aaaaaaaa napewno nie dlatego :D przecież to sprawka Lotosu i Intaru :D

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    cytat:
    Drozd pytasz się co robi Bjarne wśród 10 najpopularniejszych obcokrajowców ligi? Otóż już mówie! Był 5 zawodnikiem na świecie w Grand Prix, a w lidze pojechał w 8 meczach (wliczając baraże) i uzyskał średnią biegową ponad 2,4 co było 4 średnią w Ekstralidze... MAŁO????? To gratuluję obiektywizmu! Ciekawe co tam robi Lindbaeck (powinien być Ryan) bo kto powinien być za Hancocka sam nie wiem (może Nicholls)

    Tak oczywiście to przez to że Lotos sponsoruje plebiscyt Kostek jest sympatyczny, Chrzanek daje miejsce rywalom i nie sprzecza się w parkingu Pozdr
    PS
    Staszek jest może dlatego w plebiscycie bo miał średnią 2,167 (wyższą od Śledzia którego nominacja nie jest dla Ciebie zaskoczeniem) i zdobył w jednym meczu wyjazdowym (bodajże w Gorzowie ) 17 punktów mimo, że przed sezonem nie chciano go w Grudziądzu... Starczy? aaaaaaaa napewno nie dlatego przecież to sprawka Lotosu i Intaru



    a co ma GP do popularnosci w polsce. zauwaz ze Ricko zdobyl 6 tytuł i go nie ma. barazy nie liczyłbym wiec zostaje ledwie 6 meczow. i obiektywizmu mi nie brakuje i masz racje co robi tam Lindeck itd, chcialem tylko dowiesc argumentujac na przykladach ze z tym Lotosem to jest cos podejrzane. i dla mnie jest. mysl sobie co chcesz. czas pokaze.Staszek i Sledż? to tez nieporozumienie, ale jednak Sledz okazał sie rewelacja par i jego druzyna awansowała. wiec naprawde kierujac sie obiektywnie bardziej Sledz zasłuzyl niz Staszek i nie pisze tego jako Rzeszowianin bo mam to gdzies, czy jest Sledż czy Staszek. Paweł mogl nabic punktow dobrymi wystepami zagranica, ale było kiepsciutko. ba! nawet miałem okazje ogladac na zywo jego jedyny mecz w elisterien w Eskilstunie przeciwko Vastervik, 30 metrow z tylu i 000

    co innego w tym meczu najlepszy zawodnik polskiej ligi: 33333 , uhh Niki to było piekniusie ;-)
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  44. Powrót do góry    #44
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    To ten plebiscyt TŻ, który w swoim czasie mial taki prestiż i taką popularność? Czy to nie ten, a jakis inny na kształt tego słynnego 'rzeszowskiego'?

    No dajcie spokój, <niedowiarek>.

    Po pierwsze, po jaką cholere są te nominacje? Nie wiem jak bylo rok, dwa lata temu, ale nigdy wczesniej żądnych nominacji nie było - i dobrze. To jest zawężanie pole wyboru, ktore niczemu nie sluży - jedynie temu że minimalnie mniej liczenia i nie trzeba dodawac pojedynczych głosow, jakie mogłyby poleciec na lokalne gwiazdki etc. No ale bez jaj, jak sie cos robi to warto w to wlozyc troche wiecej wysilku by mialo to rece i nogi.

    Np mister elegancji - smieszna kategoria, dobra na raz na 5 lat - bo co sie w ciagu roku zmienia? Ale no już mniejsza z tym, jak można ograniczyc nominowanych do 3? Przeciez to subiektywne jest strasznie i naprawde raczej od parady to kategoria - a tu już wiemy których 3 jest najbardziej eleganckich - super.

    To samo tyczy sie kategorii dla najsympatyczniejszego i najbardziej widowiskowo jeżdzącego. To jest SKRAJNIE subiektywne i jakiekolwiek ograniczenie konkurencji jest BŁAZENADĄ. Na przyklad dla mnie i pewnie dla wielu najbardziej widowiskowo jeżdzą Gollob i Kołodziej, dla kogos może to być Okoniewski, ale niewazne - nie mozna tak ograniczac wyboru.

    Nominacje dla obcokrajowców to chyba jakiś żart i to powiem że niesmieszny. Po pierwsze nie powinno byc tam Holty. Jesli w lidze nie jezdzi jako obcokrajowiec to nim nie jest i teoretycznie poważne pismo za jakie sam TŻ sie uważa nie powinno bawić sie w halasiarzy chcacych zaprotestowac przeciwko temu w tak dziecinny sposób. Po drugie brak Sullivana i Rickardssona to już kpina. Najlepszy obcokrajowiec Ekstraligi [srednia, ale nie tylko] + jeden z lepszych, najlepszy żużlowiec świata, zawodnik DMP poza nominacjami. Ahaaaa. A jest Lindback, ktory pojechal dwa mecze, o których wszyscy wolą zapomniec?
    Bez komentarza.

    Podobne błędy przy obsadzie dzialaczy. Nie dosc ze oczywiscie jak przy innych kategoriach haniebnie ograniczono nominowanych to zrobiono to bez glowy. W ogole nie wiadomo dlaczego, po co i komu na reke. Wstyd.

    A wystarczylo nie wprowadzac bzdurnych nominacji, a dac szanse wybierac czytelnikom. Nie wiem może czyta to ktos z TŻ i zrobi mu sie troche glupio i bedzie mu wstyd bo to naprawde kompromitacja jakiej dawno nie widziałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •