Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 234

Wątek: PSŻ Poznań - sezon 2006 - teraz będzie już tylko lepiej:)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PSŻ Poznań - sezon 2006 - teraz będzie już tylko lepiej:)

    Chciałbym się dowiedzieć kiedy zapadną decyzje co do ewentualnego zgłoszenia zespołu do 2 ligi. Oczywiście na razie z pominięciem wszelkich informacji, które mogłyby przeszkodzić w rozmowach ze sponsorami. Jeśli jest to możliwe to chciałbym wiedzieć kiedy odbędą się jakieś konkretne rozmowy ze sponsorami i czy w ogóle istnieją jakieś wstępnie zainteresowane firmy, z którymi można wiązać nadzieje na najbliższą przyszłość.

    Zgodnie ze słowami zachęty pana Hołyńskiego na turnieju 23.10.2005, podaję moje propozycje zawodników do składu PSŻ (typy z obsady turnieju):

    1. Adam Skórnicki (szołmen, kandydat na ulubieńca kibiców)
    2. Jacek Krzyżaniak (doświadczony, zrobiłby sporo punktów),
    3. Grzegorz Kłopot (ambitny, waleczny, sprawiłby niejedną niespodziankę),
    4. Rafał Krygiel (pochodzi z podpoznańskiego Lubonia i mógłby się spokojnie uczyć jazdy u nas, mielibyśmy młodzieżowca na kilka lat).

    Na koniec mam jeszcze pytanie kiedy upływa termin zgłaszania drużyn do rozgrywek, bo na stronach PZM nie udało mi się takich informacji znaleźć.

    Podrawiam serdecznie zarząd naszego klubu i kibiców którzy tak ładnie machali flagą na zawodach ;). Dziękuję za przywrócenie do życia najpiękniejszej dyscypliny sportu w Poznaniu :)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym z chęcią widziała w drużynie poznańskiej Andrzeja Huszczę. Jeśli tak jak zarząd klubu mówiłe będą składali drużynę z zawodników mających kontakt z kibicami.

    Zgadzam się też z przedmówcą co do Skórnickiego, jednak boję się, że może on mieć mnóstwo ofert z klubów pierwszoligowych... Niestety trzeba z czegoś żyć...

    Dobre wrażenie zrobił na mnie Rafał Krygiel podczas zawodów amatorów :) Podbudzał kibiców do klaskania i też wydaje się dość kontaktowy.

    Wiadomo, że jeśli zarząd nie chciałby siedzieć w drugiej lidze przez ileś lat, to muszą zakontraktować zawodników na wysokim poziomie. Jednak tak jak już ktoś wcześniej napisał jeśli wszystkie mecze będą się kończyć wynikiem 60:30 i więcej, to kibice nie będą zainteresowani także to trzebaby było wyważyć...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę ze PKŻ Poznań przystąpi do ligi, jednak mysle ze nie bedzie jakiegos silnego składu najwyżej jeden silny senior (skórnicki), jeden sredni obckorajowiec (smoliński, Nilsson, Howy, Nermark) i reszta to juniorzy którzy nabwiali by ligowego doświadczenia (kulczyński, Mitko, Kwiatkowski, Szewczykowski, Czerwiński, Kozdraś, Zegota, Dzik itd)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obcokrajowca przeciez nie będą mogli zakontraktować, bo nie ma szkółki póki co. Więc ta opcja już nie wchodzi w grę...

    Z tego co mi wiadomo, to planuje się zbudować drużynę, która od razu ma się znaleźć w pierwszej lidze. Plany planami, ale... Choć z drugiej strony Poznań jest dość dobrym miejscem do szukania sponsorów. Na razie nic się nie mówi o składzie, bo klub chce być wypłacalny. Wydaje mi się, że im się uda choć narazie żadnego sponsora nie ma... lub też się o nim nie mówi. Dowiemy się w swoim czasie pewnie

    aha... to taki szczegół może, ale nie klub tylko stowarzyszenie :) czyli PSŻ

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    O ile ja sie orientuje, to termin zglaszania klubow
    do rozgrywek 2006 mija wraz z koncem pazdziernika. Wtedy
    wiec bedziemy wiedzieli, czy istnieje jakakolwiek szansa,
    ze PSZ pojedzie na torach sezonu 2006.
    Regards from Sydney
    Dexter

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi też obiło się o uszy, że z końcem października. A więc jeśli to prawda, to czasu zostało bardzo mało... Kilka dni czekania w napięciu na dobre wieści :]
    A swoją drogą to ciekawe ile w ogóle drużyn wystartuje w 2 lidze, jeśli nie będzie drużyn zagranicznych to podaję w wątpliwość cel istnienia 2 ligi, np. przy 4 drużynach byłoby 6 kolejek, czyli 3 mecze u siebie :]

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A swoją drogą to ciekawe ile w ogóle drużyn wystartuje w 2 lidze, jeśli nie będzie drużyn zagranicznych ...
    Daugavpils sie już zglosil to będą wycieczki na Lotwe:P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Mnie ciekawi opinia samych kibicow na nastepujacy temat:

    Jak uwazacie - czy PSŻ powinien uzbierac silna ekipe, łoic kazdemu ile wlezie, i takim kosztem liczyc na szybki awans do I ligi? Czy tez dzialac tak jak do tej pory...etapami, malymi krokami ale wprost do celu...DMP;)

    Pytam powaznie jak myslicie?

    Taki szybki awans mialby z pewnoscia duzy plus - sukces to ciagnie za soba sponsorow, kibicow...pytanie czy Poznań jest gotowy na taki wlasnie sukces? Minus...$$$ co jest logiczne.

    Metoda malych kroczkow - czy kibice mieliby tyle cierpliwosci, zeby czekac na wzrost sily PSZ do poziomu takiego, zeby inni kibice zaczeli nasz szanowac na polu klubow ze sredniej i wysokiej polki...?

    Ciekaw jestem Waszych opinii...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam tak jak Audi! Ale tylko jeśli chodzi o 2-gą ligę.

    W pierwszej lidze już PSŻ może zostać jakiś czas...

    Druga liga to wg mnie w większości takie spady, które są, bo są. Pierwsza reprezentuje już odpowiedni poziom i być w niej znaczy, że się doszło już do czegoś...

    Także szybko do pierwszej ligi i tam już w zależności od tego jak się ułoży ze sponsorami :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z kolei uważam, że cel priorytetowy to w ogóle wystartować w lidze. Jeśli przy tym udałoby się zmontować skład wygrywający chociaż mecze u siebie, to byłoby dobrze.
    Z drugiej strony, drużyna zbyt słaba, która ciągle by przegrywała i męczyła się w 2 lidze pewnie odstraszy kibiców.

    Powiem tak: jeśli są pieniądze to walczmy od razu o 1 ligę, wygrywajmy co się da, zdobywajmy kibiców (wiadomo, że sukcesy działają jak magnes na kibiców - moim zdaniem wcale nie byłoby nudno gdyby zespół zdecydowanie wygrywał) i tam już walczmy sobie spokojnie i rozwijajmy się. Wiadomo też, że jak już wspomniał Stamper, sukces przyciąga również sponsorów.
    Jeśli natomiast tych pieniążków nie ma to zakontraktujmy 2 bardziej doświadczonych jeźdźców i wychowujmy młodzież :)

    Myślę Stamperze, że Poznań jest jak najbardziej gotowy na sukces! Mamy tutaj na w miarę przyzwoitym poziomie tylko piłkę nożną, reszta dyscyplin kuleje, obraz sportu w mieście jest diametralnie inny niż za czasów np. Poloneza. Myślę, że w naszym mieście jest duże zapotrzebowanie na sukces sportowy!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    3mam kciuki

    ...PSŻ powinien uzbierac silna ekipe, łoic kazdemu ile wlezie, i takim kosztem liczyc na szybki awans do I ligi? ..
    Mi odpowiadało by takie rozwiązanie, ale to moje zdanie
    PSŻ zrobi jak zechce :)
    Nie jak zechce tylko jak budżet pozwoli
    Nie wiem jaka jest sytuacja finansowa w Poznaniu, ale nikt normalny mając możliwości awansu nie będzie się "rozjeżdzał" w 2-lidze. Jak macie kase to tylko kontraktować zawodników i uderzać w pierwszą ligę.

    Ale według mnie ta kwestia nie jest najważniejsza. Od jakiegoś czasu widze na forum, że jest w Poznaniu grupa oddanych miłośników speedway'a. Mam pytanie tylko jak wielu Was jest? Bo jeśli na mecze przychodzić będzie po 1 tys. osób to żaden działacz, sponsor nie będzie się wypruwać, by coś w Poznaniu robić i skończy się jak w Warszawie. Dlatego sądzę, że najważniejszą kwestią jest wysoka frekwencja(sic!)

    W kibicu siła !!! Jeśli będziecie odwiedzać stadion w sile minimum 5 tys. jestem o żużel w Poznaniu spokojny. Trzymam za was kciuki i życzę szybkich awansów. W końcu lepiej z ZG jeździć do Poznania niż np. Rzeszowa

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Podobnie jak przdmówcy: jak kasa będzie to nie ma sensu grzebać się w II lidze. Jak będzie mniej to mimo wszystko wystawić drużynę.
    O kibiców bym się nie martwił. Dwa turnirnieje pokazały, że zainteresowanie jest spore.
    A drużynę można zgłosić nawet później, naginając trochę przepisy. Ale dla dobra speedwaya nie sądzę, żeby GKSŻ robiła z tego powodu problemy :-)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper szybki awans do 1 ligi, a nie kisić sie jak ja to mowie na z...:P i malym kroczkami jak KM Ostrów wspinać się do góry:P

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, że powinni skompletować skład, który spokojnie wygra ligę, ale nie taki, który będzie wszystkich lał do 15. Taki skład jak miało w tym sezonie Gniezno jest optymalny. Na zawody bez emocji prawie nikt nie będzie chciał przychodzić (czytaj wydawać pieniędzy na bilety) i tym samym będzie koniec żużla w Poznaniu na samym jego początku. Myślę, że warto jeść małymi łyżkami, żeby się nie zachłysnąć.

    Poza tym ktoś wspomniał, że PSŻ nie będzie mogło zatrudnić obco bo nie mają szkółki. Moim zdaniem to nieprawda. Ta sama osoba stwierdziła: "nie klub tylko stowarzyszenie". Otóż, prawie wszystkie kluby żużlowe w Polsce działają w formie stowarzyszeń (tylko Tarnów i Leszno są sportowymi spółkami akcyjnymi):P

    Turniej 23.10 był niesamowity! Jak na początek działalności wielkie gratulacje!

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja wspomniałam o tym obcokrajowcu... Coś takiego usłyszałam na konferencji prasowej. Chyba, że mi się przesłyszało.

    Nie ma co się od razu denerwować. Tylko poprawiłam kogoś kto napisał PKŻ na PSŻ bo taka właśnie nazwa jest przyjęta oficjalnie.

    Ok już się dowiedziałam od kolegi. Napisał mi tak: "jest taki przepis że jak drużyna przez 3 lata nie wyszkoli 3 zawodników (tzn jak 3 nie zda licencji) to wtedy ona nie moze w nastepnym roku kontraktować obcych"

    czyli nowy klub chyba też nie może

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się,że zdecydowanie lepszy jest szybki awans i chociaż jeden sezon w pierwszej lidze,niż kilkuletnia "wegetacja" w drugiej.
    W takim mieście jak Poznań kibice są dosyć wybredni i na drugą ligę chodziliby tylko najwierniejsi kibice,a nowi po kilku meczach nie ruszyliby się sprzed telewizora.Nowy klub żużlowy to niestety nie Lech czy Warta z wieloletnią historią i rzeszą fanatycznych wielbicieli kopanej.
    Mimo nieporównywalnych nakładów finansowych na samą drużynę,konieczności dalszej modernizacji stadionu sponsorzy jak sądzę chętnie się angażują w coś perspektywicznego,o większym medialnym zasięgu.
    Poza tym z pierwszej ligi po dwóch,trzech sezonach wystarczy zrobić tylko jeden mały kroczek i ...ekstraliga jest nasza :)
    Ten rok w drugiej lidze najwierniejsi kibice PSŻ powinni poświęcić na zapuszczenie wąsów,zgromadzenie zapasu słomy,zaopatrzenie się w reklamówki z Tesco,uszykowanie zapasu kanapek za smalcem bo w sezonie 2007 czeka nas być może wyjazd do miasta którego niektórzy mieszkańcy tak wyobrażają sobie kibiców innych drużyn :):):)

    Ale te wszystkie założenia będą możliwe do zrealizowania tylko w przypadku zgłoszenia zespołu do przyszłorocznych rozgrywek i pozyskania sponsorów.

    Ja mam nadzieję że to się uda i od przyszłego roku Poznań na trwale wpisze się na żużlową mapę Polski.


  17. Powrót do góry    #17
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Stamper

    jak najbardziej jestem za opcją szybkiego awansu do pierwszej ligi!! Druga liga to strata czasu i pieniedzy!! Nie sądzę, aby nawet przy założeniu, że PSŻ wygrywałby wszystkie mecze 60:30, przychodziło na Olimpię mało ludzi!!
    Poznaniowi brakuje Speedway'a co było widać w niedzielę - choć wtedy na Olimpii zasiadło sporo kibiców z Leszna, Zielonej, Gniezna itd. Ale mimo tego faktu sądzę, że żużel w stolicy Pyrlandii się przyjmie!! Tak jak wspominał Hołyński - Poznań to miasto ponad 600 tysięczne!! Czy nie stać Poznania na ok 5-6 tys. fanów żużla??? Myślę, że stać!! A taka frekwencja na drugą ligę jest do pozazdroszczenia przez inne kluby!!!
    Warto pomysleć o zakontraktowaniu Sqry - gość robi SHOW z żużla, a to powinno przyciągnąć ludzi na Golęcin.
    Pozdro z Leszna:)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    Do czego pijesz?


    Ten rok w drugiej lidze najwierniejsi kibice PSŻ powinni poświęcić na zapuszczenie wąsów,zgromadzenie zapasu słomy,zaopatrzenie się w reklamówki z Tesco,uszykowanie zapasu kanapek za smalcem bo w sezonie 2007 czeka nas być może wyjazd do miasta którego niektórzy mieszkańcy tak wyobrażają sobie kibiców innych drużyn :):):)
    [/quote]

    Ej nie wiem czy dobrze odczytuję Twoje intencje ale widze, że wpisy kilku fanów Przenajświętszego, dotknęły również i sympatyków (przynajmniej jednego) drużyny poznańskiej. Słuchaj znam wielu ludzi z Poznania i jeszcze więcej z ZG i jak to bywa i tu i tu spotykam różnej maści odpały, ale i takich z którymi przegadałem o żużlu niejedną noc przy wódce. Wiem napisałeś "niektórzy" więc wszystko jest ok. tylko wzięła mnie mała dygresja że jeszcze klub na dobre nie powstał a juz zaczynają sie animozje.

    Fakt do Poznania blisko i cieszę się bardzo, że na mapie żużlowej Polski znów pojawi się stolica Wielkopolski. Obawiam się jednak że w sezonie 2007 jeszcze się nie spotkamy w lidze (nie to żebyście nie mieli awansować bo jak wszystko zagra zrobicie to bez problemu) ;)

    Co do tego kadzenia Hołyńskiego, że miasto 600tys. to 6 tys. przyjdzie. bullshit skad on to wyliczył na jakiej podstawie. Nie wielkość miasta decyduje o zainteresowaniu żużlem (Warszawa, Łódź, Kraków, czy żeby dobić Londyn - jedyny klub Wimbledon, gdzie chodzi około 1,5 tys. na mecz - byłem widziałem, a z drugiej strony Leszno, Gniezno, ZG, Gorzow). Chodzi bardziej o atmosfere wokol zuzla przychylność, tradycjje itp. Poznań nie startuje od zera, bo jednak pewne fundamenty są, teraz trzeba sprzyjać pozytywnej otoczce wokół żużla i chodzić i jeszcze raz chodzić na zawody niezależnie od wyniku jaki będzie uzyskiwać Wasza drużyna.

    Dumni po zwycięstwie wierni po porażce

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2009
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    [/quote]

    Ej nie wiem czy dobrze odczytuję Twoje intencje ale widze, że wpisy kilku fanów Przenajświętszego, dotknęły również i sympatyków (przynajmniej jednego) drużyny poznańskiej. Słuchaj znam wielu ludzi z Poznania i jeszcze więcej z ZG i jak to bywa i tu i tu spotykam różnej maści odpały, ale i takich z którymi przegadałem o żużlu niejedną noc przy wódce. Wiem napisałeś "niektórzy" więc wszystko jest ok. tylko wzięła mnie mała dygresja że jeszcze klub na dobre nie powstał a juz zaczynają sie animozje.

    [/quote]

    Moim celem nie było wzbudzanie sporów,ale już zdążyłem przeczytać w wątlu zielonogórskim o jakimś tam Poznaniu.
    I nie mogłem się powstrzymać przed małą złośliwością.
    Ale ponieważ jest to forum żuzlowe a nie etnograficzne to zgadzam się z Tobą,żeby tego rodzaju teksty zostawić niedowartościowanym frustratom.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład proponowany

    Ja proponowal bym zlozyc sklad z zawodników Leszczyńskiej Uni co sie nie mieszcza w ich składzie.
    1.Adam Skórnicki
    2.Robert Mikołajczak/Mariusz Fierlej
    3.Łukasz Jankowski
    4.Marcin Jankowski/Mariusz Fierlej
    5.Norbert Kościuch
    6.Adam Kajoch
    7.??
    mysle ze tym skaldem zespol mogl by nawet wejsc do 1 ligi a nawet jestem tego przekonany.Sklad nie wydaje sie jakis drogi wiec dzialacze do roboty;p bo na rzyżaniaka itp nie liczcie

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2005
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sulus zaproponował bardzo dobry skład dodać do tego mozna jeszcze T.Łukaszewicza R.Umińskiego R.Krygla L.Linette + jakis obco jest w czym wybierac. z tymi zawodnikami I liga moze do Poznania szybko zawitac. Tylko miejmy nadzieje ze z kontem na wyciagu bankowym na plusie a nie na minusie.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Była już mowa o tym że obcokrajowca nie może być.A ja bym chciał wiedzieć czy będzie szkółka żużlowa!!Nawet jeśli zespół nie wystąpił by w lidze to można by zrobić szkółkę tak jak jest to w Świętochłowicach.

    Mój skład:
    1.A.Skórnicki
    2.Ł.Jankowski
    3.R.Umiński
    4.Ł.Linette
    5.R.Krygiel
    6.Mikołajczak
    7.Jak będzie szkółka to Ja :)

  23. Powrót do góry    #23
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Na jakiej podstawie nie moze byc obcokrajowca? Bo ten przepis, ktory byl wyzej cytowany nie ma zastosowania w przypadku nowych klubow, jak PSŻ Poznań - wiec prosze nie rozpowszechniac nieprawdziwych informacji!

    Wezmy chocby przyklad z tego sezonu - w barwach debiutujacego w lidze zespolu z Rownego jezdzil Węgier Laszlo Szatmari jako obcokrajowiec...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Z tego co mi wiadomo, to planuje się zbudować drużynę, która od razu ma się znaleźć w pierwszej lidze.
    Proponuje Robuśa Wardzałe i Dzika .. tyle ze strony Unii T.
    Chłopaki i tak sobie nie pojezdza w extra lidze a w 2 beda 'gwiazdami'... :P. No i jezeli klub z Poznania wzmocni sie jeszcze paroma zawodnikami 'tego' pokroju to awans do 1 ligi murowany! ;]

    W takim mieście jak Poznań kibice są dosyć wybredni i na drugą ligę chodziliby tylko najwierniejsi kibice,a nowi po kilku meczach nie ruszyliby się sprzed telewizora.
    A 3 lata temu w 't-Nw' jak bylo? bylo i bedzie indetycznie! praktycznie taka sytacja wystepuje w kazdym polskim klubie sportowym! Sukces przyciaga ludzi na stadion :].

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro może być obcokrajowiec to może David Ruud, bo nie sądze aby podpisał kontrakt z Piłą!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Do kierownictwa PSZ - robcie tak, aby nie utopic ze
    srodkami finansowymi i mierzcie sily na zamiary. Bierzcie
    wszystko na zimno i budujcie druzyne tak, jak Was na to
    stac. Jesli jestescie gotowi na szybki awans - zrobcie to.
    Jesli nie - odczekajcie.

    Warto postarac sie o niezlego obcokrajowca (moze wlasnie
    wspomniany David Ruud?).
    Regards from Sydney
    Dexter

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Umiński
    2.Linette
    3.Związko
    4.Mikołajczak
    5.Rudd
    6.Zengota
    7.Dziatkowiak


    takl wyglada moja propozycja zobaczymy co z tego wyjdzie

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zengota jest juz ponoc po rozmowach z PSZ i jest jedna noga w Poznaniu :D

    <rotfl>

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład PSŻ POZNAŃ

    Szczerze uważam tak:
    PSŻ POZNAŃ będzie jednym z faforywów w II lidze i będzie miał mocny skład.
    Aaaa będzie on wygłądać tak najbardziej prawdopodobnie:

    Ł.Jankowski
    M.Firlej
    J.Łukaszewicz
    ??????????
    A.Skórnicki
    N.Kościuch
    ??????????
    Ja tak uważam.
    Pozdrowienia od zespołu Falubazu dlA PSż - tu

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    Ej Maliniak

    Hie hie hie
    Skąd Ty sobie wymyśliłeś, że Zengota przejdzie do Poznania?

    Pół Zielonej Góry sika ze szczęścia i podziwu dla umiejętności tego młodzieńca a Ty mi tu piszesz, że on do Poznania ma iść.

    Człowieniu nie chce nic zapeszać i za wcześnie jeszcze wygłaszać górnolotne słowa, ale siedząc sobie na stadionie na różnych młodzieżowkach, już slychać poszeptywania o najlepszym diamencie od czasów Kurmanka, więc zastanów się kto go z ZG wypuści !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Huszczy nie ma po co ściągać, ma już swoje lata a po co inwestować w kogoś kto lada dzień może koniec kariery obwieścic...

    Uważam że drużynę trzeba wyważyć... i zacząć prowadzić szkółkę żużlową (i to koniecznie), lepiej mieć swoich młodych niż płacić za nich i ich ściągać skądś.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2005
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z akwk szkółka musi być jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Huszcza jako zawodnik - NIE
    Jako trener szkółki... sam nie wiem, ma sporo doświadczenia ale tu potrzebne są też umiejętności przekazania swojego doświadczenia

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslę, że doświadczenie Huszczy można wykorzystać na wiele sposobów. Prawdopodobnie wie więcej o żuzlu niż wszyscy forumowicze razem wzięci (bez urazy oczywiście). Poza tym - nazwisko!!! Dla starszego pokolenia kibiców w Poznaniu stanie się ono niewątpliwie magnesem i uwiarygodni cały projekt. Wszystko zależy od tego, ile pieniążków zawoła pan Andrzej..

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach

    Huszcza

    Co do Pana Andrzeja kilka słów.

    Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o wiedze, to ponad 30 lat na torach świata mówi samo za siebie. Ale wiedza a umiejętność jej przekazania to dwie różne sprawy. Nieraz miałem okazję słyszeć różne wypowiedzi Pana Andrzeja, i z całym szacunkiem dla jego osoby, jest mało komunikatywny. Teksty typu "ciąg maszynę prosto i w lewo" niewiele powiedzą młodemu adeptowi.

    Ja osobiście nie widzę Huszczy w roli trenera (tak jak w piłce nie każdy wybitny zawodnik zostaje dobrym trenerem patrz. Boniek)

    Co do startów w Poznaniu, to słyszałem, że prowadzi rozmowy z Lublinem, także sprawdzcie to co i jak.

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2005
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mysle ze A.Huszcza byłbym dobrym pomysłem mimo tego ze ma juz tyle lt to ogromne doswiadczenie a co do Lublina nie jets on jakims potentatem finansowym a odleglosc dosyc duza do Lublina z Zielonej Góry.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale po co ściągać do klubu starych dziadów?

    W Ostrowie ilekroć ściągaliśmy kogoś starszego to brał pieniążki za nic i potem nie umiał uciągnąć, przykłady: Jan Krzystyniak (potem trener i spadek z I ligi - wtedy najwyższej) i Zenon Kasprzak (ile razy przyjeżdżał z Rawiczem walił u nas komplet, zmieniło się to kiedy trafił do Ostrowskiej drużyny)

    Lepiej kompletować perspektywiczny i młodszy zespół, rok w II lidze jak się zostanie to tragedii nie będzie.

    Dajmy spokój Huszczy, Lech Kędziora został zwolniony ze stanowiska trenerskiego w Grudziądzu, zna się facet na rzeczy i wiele może zrobić dobrego o ile będzie mieć dostępne odpowiednie środki i wolną rękę w doborze zawodników.

    I jeszcze raz powtarzam: szkółka, szkółka i szkółka!

    (W Ostrowie podczas meczów adepci chodzą z puszkami i zbierają dodatkowe pieniądze dla szkółki - warto z tego skorzystać, zwłaszcza że na Sportingbet Cup przyszło 8000 ludzi co jest olbrzymią ilością jak na zawody takiej rangi... widać że Poznań jest głodny żużla) :)

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie taki skład by był dobry na II lige:
    1.R.Mikołajczak
    2.M.Fierlej
    3.M.Hućko
    4.A.Huszcza
    5.N.Kościuch
    6.R.Krygiel
    7.B.Kwiatkowski/Pio.Tajchert (oczywiście na wypożyczeniu:);))

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tajcherta odradzam, miał znacznie mniej jazdy niż Kwiatkowski przez kontuzję... obaj zresztą są marni jak na warunki I ligowe... ale na II ligę to kto wie. Rzecz w tym że Ostrów nie ma dobrych juniorów. Pacholaka z WTSu możnaby pokusić... każdą jazdę pewnie przyjmie...

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o sklad PSZ na druga lige, to napewno powinni zrezygnowac z Krygiela, ten zawodnik jest bardzo slaby, wiem to z Pily. lepiej niech pomysla o juniorach z Leszna i podejma wspolprace ze szkolka w Pawlowicach, z tamtad pochodza m.in. Hampel, Okoniewski czy Miskowiak. O Skórnickim nawet nie ma co marzyc, nie przyjdzie do 2 ligi. Łukaszewicz raczej tez nie, mu jest dobrze w 1 lidze w Krosnie, a tak realnie patrzac, to moze zdecydowalby sie na starty w Poznaniu Kosciuch z Jankowskimi, mozna sprobowac rozmawiac z Hućko, Mikołajczakiem, Fierlejem, moze Fils by sie zgodzil na propozycje z 2 ligi, to jest swietny zawodnik, to co pokazywal kilka lat temu w Pile i tak jak on potrafi walczyc (jesli ma dobry sprzet) to zaden inny nie potrafi tak jechac. Mozna rozmawiac z zawodnikami z Gniezna, moze do tego towarzystwa sprobowac namowic Kasprowiaka z Rawicza. taki sklad by gwarantowal ciekawe mecze w Poznaniu a i na wyjazdach bylby niezly wynik. a co do obcokrajowca to jest on zupelnie nie potrzebny, wystarczy sprowadzic dobrych (jak na 2 lige) zawodnikow i tez zrobia wynik. a jeszcze co do juniorow, to jak najbardziej namawialbym na kontrakt z Dzikiem z Tarnowa. to moze byc swietny junior!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mikołajczak jest dobrym zawodnikiem... Jednak nie spodziewałbym się żeby Kościuch się przeniósł do poznańskiego klubu.

    Bracia Jankowscy, jak najbardziej można próbować.

    Hućko... on jeszcze jeździ? :D

    Ale Skórę to trzeba będzie się nastarać by przyszedł... bo warto :)

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak nie spodziewałbym się żeby Kościuch się przeniósł do poznańskiego klubu.
    Kościuch w następnym sezonie będzie już seniorem i napewno będzie szukał jakiegoś klubu w II lidze, to czemu miałby do was nie trafić;)

    Hućko... on jeszcze jeździ?
    Pewnie, że tak:)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj, 22.05, "TVP3 Poznań", Sportowy Weekend. Będzie się mówiło o PSŻ...

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący Awatar Gajger
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lierem drużyny powinien zostać Cezary Owiżyc, a obcokrajowcem Kenneth Arnfred.
    Po co ryzykować? Lepiej postawić na sprawdzonych zawodników.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2005
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo śmieszne Gajger :> Co do Arnfreda, był najlepszym jeźdźcem ś.p. Poloneza, więc proszę sobie nie kpić!
    Po obejrzeniu programu sportowego na TVP3 widać, że bardzo blisko PSŻ-tu jest... Adam Skórnicki. Niechaj tak się stanie ;)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •