Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 829

Wątek: I liga mężczyzn

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga mężczyzn

    Proponuję zamknąć rozdział pt. Seria B i rozpocząć nowy - pt. I liga.

    Zapraszam do dyskusji wszystkich miłośników siatkówki, a szczególnie tych, którym (z różnych względów) bliskie są rozgrywki na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy - wyniki, relacje ze spotkań, szanse poszczególnych zespołów, uwagi życzliwe i krytyczne...

    Pozdrawiam serdecznie.

    dakuul

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest kilka w sumie niespodzianek Gorzów 2:3 z Sulęcinem, Orzeł 1:3 z Mławą ...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie najszybciej podaja wyniki I lig?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie najszybciej podaja wyniki I lig?
    Na siatka.org

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na www.moderatorvolley.pl

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno nie zgodzić się z Yackiem, przegrane gorzowian i Orła na własnych parkietach to spore niespodzianki, tym bardziej, że oba zespoły deklarowały zdecydowane pokonanie beniaminków i zdobycie trzech punktów.
    O ile spotkanie w Gorzowie - sądząc po wynikach setów - było bardzo wyrównane, to Orzeł (przypominam: rewelacja ubiegłorocznych rozgrywek) przegrał kolejny mecz dość zdecydowanie. Albo beniaminkowie tacy silni, albo Orzeł słabiutki...
    Zwracam również Waszą uwagę na rezultat pojedynku w Bełchatowie, gdzie Avia na trudnym parkiecie pokonała gospodarzy.

    Może jednak ktoś widział któreś ze spotkań i może podzielić się z nami wrażeniami?

    Pozdrawiam.
    dakuul

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz w Gorzowie miał dziwny przebieg, o czym świadczą wyniki. Mamy naprawde mocny skład(GTPS0,ale fatalną organizację klubu. W ostatniej chwili zmienia się halę, w której rozgrywa sie mecz. Ponadto znakomicie dysponowani kibice z Sulęcina. Przed meczem "Gazeta Lubuska" podała, że mecz rozegrany zostanie w innej hali, co mogło zmylić kibiców gospodarzy...
    Słabo spisał się rozgrywający GTPS, a Jego odpowiednik w Olimpii(Jurek Boguta) rozegrał świetną partię. Bardzo dobrze spisali się także młodzi atakujący gości. Zbyt dużo jest w mojej głowie emocji, by móc spokojnie opisać wczorajsze wydarzenia...

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Nysie trwa prawdziwy siatkarski horror! W meczu na szczycie prowadzi Nysa 2:1.
    Nysa - Delecta/Chemik 2:1 (21:25, 26:24, 30:28!). Teraz trwa czwarty set.

    Czwaty set dla Nysy do 19 i wygrana w całym spotkaniu 3:1. Super!!!

    Pozdrawiam.
    dakuul

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Mławie górą BBTS 3-0
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Avia - Moderator 3:2 (21:25,25:19,17:25,25:14,16:14).

    Jednak niespodzianka.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Nysie doszło do dość niespotykanej sytuacji, a mianowicie sędzia główny wyprosił sędziego liniowego z boiska za stronniczość w sędziowaniu. W moim odczuciu głównego poniosły emocje. Za pierwszym razem faktycznie sędzia liniowy się pomylił ale sytuacja przy której został odesłany z boiska była poprawnie pokazana, takie mam odczucia. W sumie pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją… inna sprawa że siara jak sędzia główny wywala liniowego, bo w końcu to zaplecze ekstraklasy…
    To nie jedyne błędy sędziowskie w tym meczu, zamieszanie zrobił sędzia, który prowadził sekretariat bo sam się pogubił w tych swoich zapiskach i pokazał błąd ustawienia, ale to zostało wyjaśnione i odgwizdano „bez punktu”. Ot taki mecz w którym pierwszoplanową rolę odgrywali sędziowie.

    I jeszcze jedno pozdrowienia dla Kocika który świetnie „zagrał dla Nysy”, bo nie przypominam sobie czy choć raz przeserwował przez siatkę. Pomimo „paru” błędów mecz mógł się podobać zarówno Nysa jak i Chemik pokazali ładną siatkówkę.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilon i Orzeł przegrali 3ci mecz z rzędu, my w Ozorkowie, Orzeł w Jaworznie po 3:1. A Sulęcin znowu górą. Kto by się spodziewał...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jak narazie rewelacja jest beniaminek Bzura Ozorkow i Olimpia Sulecin...
    Za to zastanawiam sie o co chodzi z Orlem :-/

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O to że działacze przedobrzyli. Wzomcnili zespół "zgranymi kartami" zapominając troche o zgraniu drużyny i zapewnieniu zaplecza. Niepotrzebne zawirowania z Piotrem Gabrychem też nie wpłyneły dobrze.
    Zresztą już są pierwsze ofiary, z zespołu wyleciał niestety Karol Hachuła, ponoć zagrożona jest jeszcze pozycja jednego zawodnika.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rozegranym awansem meczu IV kolejki Chemik Bydgoszcz pokonał Górnika Radlin 3:0.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A już jutro szykuje się hit kolejki: Czarni Radom-Stal Nysa: Czarni grają pod presją ze strony sponsora, Stal ma w tym sezonie pewien komfort, ale napewno stać ją na powrót do ekstraklasy, tydzień wcześniej odprawiła bez punktów Chemika Bydgoszcz. Obie drużyny napewno pokażą ciekawą siatkówke a kibice obejrzą pewnie 5 setów.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga

    To ciekawe z kim gra Jadar? Postawiłem na niego!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kwestia ceny

    Kwestia nazewnictwa...hehe
    ja na prawde rozumiem historie i przywiazanie do barw klubowych ale zakladam poslugiwanie sie w oficjalnych dokumentach wlasciwa nazwa klubu zarejestrowana. Jadar. tak samo jak w Warszawie grają Wózki itd itp, patrząc na mniej 'popularne' dyscypliny sportu to nie znam ani miasta ani tego w co dana druzyna gra lub czym zajmuje sie sponsor. Tak juz bywa. To 'zaprzedanie' sponsorowi moze byc obusieczne, część ludzi sie od klubu odwraca, nie tylko w Radomiu czy Kentaki i powstaja ' klakierzy; mimo woli, dlatego sam nie wiem jak ocenic próby pozyskania sposnorów dla klubow ( za czym idzie zmiana nazwy) czy tez klubów kibica. Z drugiej jednak strony , tak jak w przypadku Kentaki, Mostostal nie jest juz nazwa sposnora a jakgdyby zwyczajową nazwa klubu i jak sponsoring przejjmie np jakis Easyjet albo Wizzair to myśle ze kibice nie bdą sie zastanawiac co spiewać na meczach, mimo ze na oficjalych dokumentach będzie jakis samolocik. Wiem, żesposnor mógłby się lekko w kurzać ale cóz, przecież na mecz ogę chodzić ubrany w co mi sie podoba, łącznie z szalikiem Kaczora lub/ i Donalda heh i wladza klubowa może mi skoczyć...
    PS
    Pzrepraszam,że w wątku 1-ligowym takie dywagacje

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co to jest Kentaki? A tak generalnie to no comments, bo szkoda nerwów na wałkowanie tasiemcowych dyskusji.

    Nie no dodam jedno: ŻADEN SPONSOR NIE MA MORALNEGO PRAWA WP.DALAĆ SIĘ W SPRAWY KIBICOWSKIE.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomość prosto z Hajnówki: miejscowy zespół Pronaru OSiR-u pokonał rewelację tegorocznych rozgrywek - Olimpię Sulęcin 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 25:22).

    Pozdrawiam.
    dakuul

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pronar OSiR odczarował STS Olimpię

    Z pewnym niepokojem oczekiwano w Hajnówce na rewelacyjnego beniaminka z Sulęcina, który wygrał wszystkie dotychczasowe mecze, gospodarze dotychczas ponieśli dwie porażki.

    Mecz od początku toczył się pod dyktando gości, którym wszystko wychodziło, szczególnie najlepszemu w ataku Emilowi Żakowi.Tymczasem gospodarzom nie wychodziła zagrywka, as atutowy Pronaru - Maciej Wołosz posłał kilka ataków w aut. Goście prowadzili już 17:12, później 21:17. W końcówce hajnowianie zbliżyli się na jeden punkt, ale po skutecznym ataku Łukasza Chajca goście cieszyli się z wygranego seta do 23.

    W drugim secie przewagę zdobytą przez gości gospodarze szybko odrobili i od stanu 5:5 stopniowo powiększali dorobek punktowy. Coraz pewniej grającego Wołosza wspomagali Aleksandrowicz i Łyczko. Goście zaczęli psuć serwy, co ułatwiło odniesienie wysokiej wygranej do 16.

    Trzeci set przebiegał cały czas przy przewadze gospodarzy, którzy wygrali do 17. Znakomicie spisywał się w nim Łukasz Babińczuk, który dwukrotnie zablokował kapitana Olimpii Romana Bartuziego i zdobył jeszcze 3 punkty z ataku. Dzielnie wspomagali go Wołosz, Łyczko i Malczewski.

    W czwartym secie goście poderwali się do ataku, prowadzili do stanu 3:2, póżniej gospodarze zdobyli lekką przewagę, którą utrzymali z wielkim trudem do końca. W środku seta trener Wesołowski desygnował do gry Grzegorza Szumielewicza, który z ataku zdobył 3 punkty. Goście postawili wszystko na jedną kartę, doprowadzili do stanu 16:16. Po złym serwie Boguty na zagrywce pojawił się Szumielewicz. Jego ostre zagrywki sprawiły ogromne trudności siatkarzom Olimpii, Pronar odskoczył na 20:16 i dowiózł przewagę do końca, przy pomocy zawodników Olimpii, którzy jeszcze dwukrotnie popsuli zagrywkę. Mecz zakończył udanym atakiem Maciej Wołosz, który znów był najpewniejszym zawodnikiem w naszej drużynie.

    W drużynie hajnowskiej wyróżnili się Wołosz i Babińczuk a wśród gości Żak i Sekuła.

    Ze zwycięskiego meczu zadowolony był obecny na meczu wiceprezes Pronaru Narew mgr Jan Czerniakiewicz, który w minionym tygodniu podpisał umowę sponsorską z hajnowskim klubem.

    Drużynę gospodarzy dzielnie wspomagali kibice, szczególnie zaś z Klubu Kibica.

    Mecz był filmowany przez przedstawiciela klubu, który wkrótce rozegra spotkanie z zespołem z Sulęcina. Prawdopodobnie po tym meczu mlody zespół Olimpii nie będzie już tak zaskakiwał renomowanych zespołów.

    Pronar OSiR Hajnówka - STS Olimpia Sulęcin 3:1 (-23, 16,17,22)

    Pronar: Wołosz, Łyczko, Babińczuk, Malczewski, Aleksandrowicz, Gołębski, Saczko (libero) oraz Szumielewicz

    Olimpia: Boguta, Kulikowski, Bartuzi, Żak, Sekuła, Chajec, Dobek (libero) oraz Staszewski, Lorens, Biliński

    Sędziowie: Jarosław Janiak (Warszawa) i Zbigniew Kułak (Wołomin)
    rp
    (Źródło:www.moderatorvolley)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W meczu na szczycie Jadar bez problemów uporał sie z Nysą 3:1.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Stilon wreszcie skasował 3 punkty, 3:1 z rezerwami Olsztyna:)Niespodziewanie na kandydata do spadku wyrasta Orzeł Międzyrzecz, 3:2 ze Spałą ledwo wygrali.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie wiem,ze Olimpia przegrała 1-3 z Avią u siebie.
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa - Orzeł 3-1 (21,24,-23,19) słabiutko zagrali ale ważne 3pkt

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Pronar OSiR Hajnówka przegrał w ozorkowie z miejscową Bzurą 3:1(.

    Nysa pokonała Orła również 3:1 :).

    Pozdrawiam.
    dakuul

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa - Orzeł 3-1 (21,24,-23,19) słabiutko zagrali ale ważne 3pkt
    Nysa wyglądała jakby im kazali za karę grać w tym meczu. Ale jak tu kolega wspomniał ważne są 3 punkty.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według posiadanych przeze mnie informacji GTPS Gorzów wygrał w Jaworznie 3:2.
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No my wygraliśmy 3-1 a co z radomiem

    To było głupie pytanie:D, ale naprawdę nie wiedziałem,że grają w sobotę.
    Wracam ponownie do pewnej sprawy(tak,ktoś pewnie powie,że odgrzewam stare steki):
    zobaczcie niektóre wpisy na stronie kibiców Czarnych:
    W rozmowie z Telewizją Kablową "Dami" Dyrektor klubu
    "Jadar Radom" zakomunikował, iż zarząd klubu podjął decyzję
    o nie wpuszczaniu kibiców Czarnych Radom na mecze w barwach (tj.
    szalikach, koszulkach) od najbliższego meczu z drużyną Górnika
    Radlin...
    Przepisów pod które mogą podciągnąć taką decyzje jest wiele ale nie
    będę im teraz tego podpowiadał:P w sobotę nie wnieśliśmy na hale bębna
    na pytanie dlaczego nie możemy tego zrobić odpowiedź brzmiała:"bo
    nie, taka jest decyzja zarządu" - ochroniarze zapomnieli dodać
    "wszechpanującego"zarządu. Prawda jest taka że bali się że
    nawet przy pomocy jednego bębna przekrzyczymy bande zbzikowanych
    frajerów z jadaru wspieranych przez 3 bębny. Jak widać są równi i
    To tylko niektóre kontowersyjne decyzje władz jadaru.
    My,jako kibice BBTSu będziemy tępić wszelakie przejawy jadaryzmu w naszej hali.Pozdro dla prawdziwych kibiców!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro w tej kolejce Olimpia nie gra, musze sobie znalezc zastepcze zajecie :P

    Jak oceniacie pierwsze ruchy kadrowe?

    Hachula w Orle out, Madej Out, przyszedl Janczak - ns ilr pomoze?

    Szewczyk do Nysy + kontuzja Stancelewskiego?

    Pozdr.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hachułę "na żywo" widziałam parę sezonów temu i wspomnienia mam jak najlepsze. Jak prezentował się teraz - trudno wyrokować. Dzisiejsza I liga jest pewnie o niebo mocniejsza, niż kilka lat temu i mam wrażenie, iż już nie nadaje się na tzw. sportową emeryturę. A występy byłych gwiazd siatkówki traktuję wyłącznie w takich kategoriach.

    Sportowe Fakty :), powołując się na oficjalna stronę Orła tak pisały o całej sprawie: "Jak informuje oficjalna strona Orła Międzyrzecz, na mecz do Jaworzna zespół pojechał w nie pełnym składzie - w Międzyrzeczu pozostał Karol Hachuła, który naruszył regulamin i został dyscyplinarnie zwolniony z klubu!
    Taką właśnie decyzję podjął zarząd klubu na wniosek trenera Włodzimierza Madera. Szkoleniowiec międzyrzeckiej drużyny zastosował takie środki dyscyplinarne, aby umożliwić swoim podopiecznym osiąganie lepszym wyników". Potem faktycznie całą sprawę załagodzono..., a trener Madej sam stał się ofiarą radykalnych posunięć zarządu.

    Jańczaka widziałam w wakacje na wrocławskim Rynku, a na parkiecie - dwa lata temu w TV Magic (grecka TV) z okazji pucharowych występów swojej ówczesnej drużyny. Grał słabo, miał parę kilo za dużo, a ja baaardzo tego nie lubię. W ubiegłym tygodniu i trzy tygodnie temu zagrał w Juventusie Wałbrzych (II liga). Forma wg. relacji - średnia, ale wystarczyła, aby jego zespół odniósł dwa ważne zwycięstwa. na powierdzenie dwa cytaty: "Oczekujący na zagraniczny kontrakt Krzysztof Janczak postanowił pomóc swojemu macierzystemu klubowi. W jego grze widać jednak brak systematycznych treningów z piłką, ale i tak należał do autorów sukcesu Juventuru. Wspierał go dawny partner z czasów, gdy obaj grali w I-ligowym Chełmcu – Marek Olczyk" i "Goście wymęczyli zwycięstwo nad młodym zespołem z Łodzi. Duży udział w wygranej miał Krzysztof Janczak. Ten doświadczony zawodnik powrócił z Izraela, bo nie był zadowolony z warunków kontraktu" (za Słowo Sportowe).

    Zresztą, spekulacje dotyczące Jańczaka są trochę przedwczesne (sama się pośpieszyłam :(), bo zawodnik prowadzi rozmowy z klubem II ligi francuskiej. Sprawa powinna wyjaśnić się do soboty.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oo.. to zaskoczyles mnie z ta liga francuska " Do drużyny prowadzonej teraz przez Pawła Raczyńskiego dołączył na mecz z GTPS, nowo pozyskany atakujący Krzysztof Janczak" - wg tego to juz go maja teoretycznie... No ale Szewczyka tez mieli testowac a wyladowal w Nysie.

    Do tego w Orle na miesiac kontuzjowany Strzelczyk (to raczej nie oslabienie) i chyba Wojcik tez cos tam zglaszal w klubie jakas kontuzje..

    Gdzies mi sie obilo, ze Dolinski zrezygnowal z gry w Orle, ale jakos w to mi sie wierzyc nie chce

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oo.. to zaskoczyles mnie z ta liga francuska " Do drużyny prowadzonej teraz przez Pawła Raczyńskiego dołączył na mecz z GTPS, nowo pozyskany atakujący Krzysztof Janczak" - wg tego to juz go maja teoretycznie... No ale Szewczyka tez mieli testowac a wyladowal w Nysie.
    Szewczyk podpisał kontrakt w Nysie na .... na 3 miesiące.

    Gdzies mi sie obilo, ze Dolinski zrezygnowal z gry w Orle, ale jakos w to mi sie wierzyc nie chce
    Krążyła też opinia, że to trener Madej mu podziękował. Jak jest naprawdę ?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szewczyk podpisał kontrakt w Nysie na .... na 3 miesiące.
    W sumie to sie nie dziwie - jak sie sprawdzi, to przedluza, chyba sie zabezpieczaja zeby sie nie okazalo, ze w formie nie jest. Zawodnik, ktory rozegral pare spotkan w II lidze i szuka nadal kontraktu, to w sumie loteria


    Gdzies mi sie obilo, ze Dolinski zrezygnowal z gry w Orle, ale jakos w to mi sie wierzyc nie chce
    Krążyła też opinia, że to trener Madej mu podziękował. Jak jest naprawdę ?
    No wlasnie nie wiem.. taka opcja, ze chciano z niego zrezygnowac, tez jest sensowna - obie wiazaly sie z tym, ze gdyby przyszedl Szewczyk, to Dolinski bylby dopiero trzecim rozgrywajacym, watpie zeby to bylo nadal akutalne skoro Szewczyk wyladowal w Nysie.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NYSA vs BIELSKO-BIAŁĄ

    Środkowy AZS-u Jarosław Stancelewski nabawił się kontuzji na treningu i nie zagra przez co najmniej sześć tygodni, co generalnie myśle że wpłynie na słabszą siłę ognia i bloku zespołu z Nysy w tym meczu.
    Dobry news dla Nysan to informacja, którą zamieścili moi przedmówcy - postanowiono zatrudnić doświadczonego rozgrywającego Filipa Szewczyka. Ten 27-letni zawodnik ma na koncie występy w Polskiej Energii Sosnowiec, Automarku Zduńska Wola, a ostatnio w Czarnych Radom. Z kolei w sezonie 2003/2004 występował już w Nysie.

    info przeczytane na:
    www.nto.pl

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bielsko uległo Nysie 3:1 (25:22, 19:25, 21:25, 20:25)zatem Nysa nie traci punktów :)

    Jejku jak ja tu dawno nie byłem!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Nysan!!! Cieszy mnie fakt, że pod nieobecość Jarka Stancelewskiego na parkiecie Nysanie wygrali z Bielskiem. Z druzyn wystepujących w I Lidze kibicuje oczywiście Nysie i mam nadzieje, że w przyszłym roku spotkamy sie w PLS-ie.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja szczerze gratuluję Nysie zwycięstwa:).
    Informacja prosto z Hajnówki - Pronar pokonał Zawkrze Mława 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:18).
    A w Radomiu nadspodziewanie gładka wygrana gospodarzy...

    Pozdrawiam.

    p.s. elo elofolov :).
    dakuul

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W innych meczach I ligi męskiej:
    Świdnik-Bzura 3:1
    Skra II - Jaworzno 3:2

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilon-Spała zaledwie 3:2:/

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wymęczone zwycięstwo Pronaru


    Siatkarze Pronaru OSiR Hajnówka odnieśli cenne zwycięstwo za 3 pkt z młodym zespołem Zawkrze AZS-UWM Mława 3:1.

    Zwycięstwo cieszy, ale hajnowski zespół gra, jak to określił obecny na meczu przedstawiciel sponsora,v-ce Prezes Jan Czerniakiewicz-bez polotu. Faktycznie w drużynie są duże przetasowania, a brak stabilizacji nie wpływa pozytywnie na poziom gry. Po raz pierwszy w tym sezonie i to z powodzeniem zagrali Krzysztof Hajbowicz w ataku i Marek Antoniuk jako libero.

    Pierwszy set lepiej rozpoczęli goście. Zawodnicy Pronaru nie mogli znaleźć sposobu na ataki Starzewskiego, Rybaka i Skórskiego. Dopiero od stanu 10:10 hajnowianie błyskawicznie odskoczyli, było już nawet 20:14. Wkrótce przewaga została prawie całkowicie roztwoniona. Przy stanie 23:21 losy seta w swoje ręce wziął b. skuteczny Maciej Wołosz i skutecznym atakiem ustalił wynik 25:22.

    W drugim secie na przemian prowadziły obie drużyny. Dopiero od stanu 14:14, nastąpił okres skutecznej gry Wołosza i Babińczuka. Gospodarze wygrali łatwo do 19.

    Trzeci set od początku był b. zacięty. Goście wcale nie myśleli o zakończeniu meczu. Wykorzystali nieporozumienia w grze gospodarzy. Kilka nieudanych wystaw na krótką do Gołębskiego i Babińczuka, autowe ataki ze skrzydla oraz pomyłki sędziego sprawiły, że w szeregi Pronaru wdarło się zdenerwowanie uniemozliwiające zdobywanie punktów. W końcówce goście panowali na boisku wygrywając bez problemów 25:20

    Na szczęście w czwartym secie role sie odwróciły. Gospodarze łatwo zdobyli przewagę i utrzymali ją do końca gry. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym secie okazał się Krzysztof Hajbowicz, który zdobywał punkty zarówno bombowymi atakami, jak też plasowanymi uderzeniami tuz za blok przeciwników.

    Znów najskuteczniejszym zawodnikiem był Maciej Wołosz, powoli do formy z ubieglego sezonu wraca Hajbowicz. Na początku meczu grał ostrożnie, ale w miarę rozwoju gry jego ataki były coraz groźniejsze. Dobrze wywiązał się z roli libero trener Marek Antoniuk.Szczególnie cieszyły kibiców jego udane obrony.

    W drużynie gości w pierwszym secie nie do zatrzymania był Kamil Starzewski, później ciężar gry wzięli na swoje barki b. skuteczny Andrzej Skórski i Tomasz Rybak.

    Chociaż mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie, to jednak pokazał, że grająca w coraz silniejszym składzie drużyna hajnowskiego Pronaru może wkrótce liczyć na odniesienie zwycięstw również na wyjeździe.

    Pronar OSiR Hajnówka - Zawkrze AZS-UWM Mława 3:1 (22, 19, -20, 18).

    Składy:

    Pronar: Aleksandrowicz (k-5), Malczewski (1), Wołosz (23), Babińczuk (9), Hajbowicz (15), Gołębski (9), Antoniuk (libero) oraz Szumielewicz, Iwaniuk. Trener: J. Wesołowski. W nawiasie zdobyte punkty

    Zawkrze :Habel (k), Dzikuć (7,5), Rybak (8), Starzewski (12,5), Janicki (4),Skórski (17,5), Andrzejewski (libero) oraz Sarul (3), Kaniowski (1), Ostrowski (1), Biryło (2), Kopaczel. Trenerzy: J.Kopaczel, Wtulich

    Sędziowie: Marcin Włodarczyk , Katarzyna Mieszkowska

    Źródło: http://www.pronarhaka.xp.pl

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za trzymane kcuiki, mam nadzieję, że za rok Nysa zagra i z Gwardią i z Kentaki w PLSie.
    Sprawdzian będzie w rundzie rewanżowej, bo Nysa zagrała w Bielsku na podobnym poziomie co w Radomiu, ale na Bielsko to wystarczyło. Cieszy fakt, że już od drugiego seta rozgrywał Szewczyk. Teraz gramy ze słabszymi przeciwnikami, więc mamy czas i na zgrywanie się i na leczenie kontuzji, a mecze z rundzie rewanżowej jak już powiedziałem z Radomiem u siebie i z Chemikiem w Bydgoszczy pokaże czy zasługujemy na powrót. Póki co na pewno nie jesteśmy na straconej pozycji.

    PS. Dakuul może jakaś reaktywacja czata???

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Nysie dzieją się jakieś dziwy i trwa piąty set?

    W Jaworznie bezsensowna (wg. mojego informatora)przegrana Moderatora 3:0 :(.

    Czekam na dalsze wieści.

    Pozdrawiam.

    dakuul

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja Wam mówie, że Gorzów pare niespodzianek w lidze sprawi...
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki dzisiejszych meczy IB( za siatka.org) :
    Chemik Bydgoszcz Orzeł Międzyrzecz 3:1 ( 25:23, 25:15, 20:25, 25:14)
    BBTS Bielsko-Biała SK Górnik Radlin 3:0
    AZS Nysa GTPS Gorzów Wlkp. 3:2 (26:24, 25:16, 19:25, 22:25, 15:9 ),
    Energetyk Jaworzno Pronar OSiR Hajnówka (3:0 25:16, 25:22, 25:21),
    Zawkrze AZS UWM Mława Avia Świdnik 1:3
    Bzura Ozorków Olimpia Sulęcin 3:1 (17:25, 25:20, 25:14, 25:18)

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •