Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 64

Wątek: Grand Prix Włoch - Lonigo 10.09.2005

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grand Prix Włoch - Lonigo 10.09.2005

    Już w najbliższą sobotę ostatni turniej z serii Grand Prix. Tym razem żużlowcy ścigać się będą w Lonigo. Odpowiedź na najważniejsze pytanie już znamy - mistrzem świata po raz szósty w karierze został Tony Rickardsson. Jednak jest jeszcze kilka nierozstrzygniętych kwestii: Kto zdobędzie brązowy medal? Czy Tomek Gollob utrzyma się w Grand Prix? Czy Tomek Chrzanowski zdobędzie więcej niż 1 punkt?

    Zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    W zawodach nie wystapi Sullivan i Hampel, pierwszy rezerwowy - Bjarre także jest kontuzjowany, wiec szansę występu na moje dostaną Peter Karlsson oraz Stefan Andersson.

    GP jak GP, pewnie znowu bedzie wiało nudą a niektórzy póją to widowisko obejrzeć (do barów) bo tak juz się po prostu utarło...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Czy Tomek Chrzanowski zdobędzie więcej niż 1 punkt?
    Oby ten jeden zdobył. :) Tomek Gollob ma bardzo realne szansę na 5 miejsce, a jak wygra, przy 7 punktach Pedersen będziemy mieli nawet brązowy medal :D;).

    Będę zadowolony jak Gollob wejdzie do półfinału. Z Rickiego zejdzie powietrze zdecydowanie. O zwycięstow powalczą Crump, Pedersen N. i jeszcze ktoś trzeci.

    C'mon You Gunners!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Będę zadowolony jak Gollob wejdzie do półfinału. Z Rickiego zejdzie powietrze zdecydowanie. O zwycięstow powalczą Crump, Pedersen N. i jeszcze ktoś trzeci.
    O zwycięstwo powalczy jeszcze, moim zdaniem, Leigh Adams, który bardzo chce zdobyc swój pierwszy medal IMŚ. Ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji, a Nicki Pedersen może jeszcze odczuwac skutki zeszłotygodniowego upadku. A różnica między tymi zawodnikami wynosi tylko (bądź aż) 6 punktów.
    Oczywiście liczę na dobrą postawę Polaków. Może Gollob da radę i po raz drugi w tym sezonie zdoła awansowac do finałowego biegu:) A Chrzanowski postara się i poprawi swój najlepszy wynik w tegorocznej GP, czyli zdobędzie więcej niż 7 punktów:)
    pozdr

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Powiem tak nie bardzo mnie teraz interesuje czy Gollob wygra czy nie wygra czy będzie na podium czy też nie byle tylko utrzymał się w ósemce (8). Szkoda mi bardzo Jarka Hampela, bo wierze, że gdy by jechał to by się na pewno utrzymał w gronie ośmiu najlepszych. No, ale cóż przyjdzie liczyć na łaskę i ponowną nominacje. Na temat Chrzanowskiego w GP nie będę się wypowiadał, bo to szkoda czasu.:P.Dla mnie tego dnia najważniejszą osobą nie będzie żaden Polak, ( bo w sumie nasi już o noc nie jadą) tylko Australijczyk nasz Leszczyński kangur Light Adams. Mam nadzieje, że w końcu zdobędzie ten upragniony medal. Bo ile można być czwartym żużlowcem świata. Praktycznie może tylko mu stanąć na drodze do szczęścia "killer" Nicki Pedersen:P,.Ale mam nadzieje, że tak się nie stanie i w
    końcu w sobotę Adams spełni się jako żużlowiec. :P



    Moje typy na podium:

    1. Crump . 2, Adams. 3,Rickardsson . 4. Hancock .

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszę jedynie, że strasznie szkoda, że Jarek nie jedzie. Akurat wybieram się do Lonigo i zawsze to jeden Polak mniej do dopingowania... . Więcej kasy zarobił by w tym Grand Prix niż na jakiejś marnej imprezie, no ale kto mógł przewidzieć...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach

    Balinski mogl wystapic w Lonigo

    ... ale nie wystapi bo jest zawieszony! :( W tej sytuacji wystapi inny "Polak" Pan Roman z Rybika!

  8. Powrót do góry    #8
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak to Tomasz o nic nie jedzie? Jedzie o brązowy medal :P Tyle ze pomóc musi mu także Nicki, a niestety w sytuacji gdy w GP beda jechac takie ogorki jak (Nie)Powazny to nie ma jednak opcji aby nie zdobyl on tych 7 pktow - chyba ze jakies wypadki, wypadeczki i inne mile widziane defekty, tudzież tasmy.

    Poza tym wygrana w Lonigo pomogła by Tomkowi dalej wierzyc w siebie. Mysle ze jest mu bardzo potrzebna.

    Hampel chyba jest skazany na DK, bo przeciez wszyscy wiedza ze nie utrzymał sie w GP tylko ze wzgledu na pecha. Byle tylko nie zawazylo to na braku DK dla PePe, co byloby swoja drogą zagraniem nie fair.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Moim faworytem są :
    Tomasz Gollob, Scott Nichols, Andreas Jonsson. Znając życie zaden z nich nie awansuje do finału, a jak 1 bedzie w półfinale to tez bedzie nieźle :D.
    Mam nadzieje że gdańskie asy pokażą sie z dobrej strony (chrzan i Bjarne)
    pozdrawiam
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja to tylko chce 2 rzeczy - zeby gollob po tym wystepie zalapal sie bezproblemowo do przyszlorocznego cyklu, oraz tego zeby w koncu LEIGH ADAMS zrobil medal w IMŚ.
    i jednem i drugiemu oraz sobie tego zycze :D :D :D

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Buhahahaha, Gollob i brazowy medal, buhahahahahahahaha...

    Szkoda Hampela, ze sie rozbil. Ale mysle, ze wszystkie
    rozstrzygniecia sa juz znane. No chyba, ze Adams wyskoczy
    z jakims niesamowitym wynikiem przy wpadce Nickiego, w co
    jednak ja osobiscie nie wierze.
    Regards from Sydney
    Dexter

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach

    Dexter

    Daj nadzieję temu forum i obiecaj, że jak Gollob będzie miał brąz to się na tym forum już nie pojawisz :):):)
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach

    Rysiek_Lubicz

    Nie, że wierzysz w cuda? Gollob ma tylko teoretyczne szanse na brązowy medal w tym roku w GP. Ja myślę tak Tomek ma takie szanse jak A. Leper na prezydenta RP.:P., Czyli szanse są zerowe.

    Nie ma, co bujać w obłokach trzeba zejść na ziemie. W tym sezonie medal nie dla Golloba niestety:(

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy juz ktos to podal, ale zawody w Lonigo
    rozpoczynaja sie dopiero o 21, wiec nie goraczkujcie
    sie jak o 19 w C+ beda serwowali cos innego ;-)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Daj nadzieję temu forum i obiecaj, że jak Gollob będzie miał brąz to się na tym forum już nie pojawisz :):):)
    Pozdrawiam
    Pomarzyć zawsze wartało :D:D:D

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest jeszcze kilka nierozstrzygniętych kwestii: Kto zdobędzie brązowy medal? Czy Tomek Gollob utrzyma się w Grand Prix? Czy Tomek Chrzanowski zdobędzie więcej niż 1 punkt?

    Zapraszam do dyskusji
    wiadomo już napewno, że Tomek Chrzanowski zrobił w pierwszym biegu 300% wyznaczonej przez Ciebie normy ;):D a może by tak tym razem do półfinału panie Chrzanek? trzymam kciuki!

    p.s. właśnie w wywiadzie udzielonym p. Darii Chrzanek powiedział, że przywiózł ze sobą (na szczęście) do Lonigo szalik GKS-u Wybrzeże, który otrzymał od gdańskich kibiców, mam nadzieję że fart dziś dopisze, Tomek sam potwierdził, że czuje zwyżkę formy, ach jakbym chciał zobaczyć Tomka na fajrant cyklu GP w półfinale...

    GO! GO! Chrzanek!

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lonigo to nie Bydgoszcz

    ,,- Jestem w bardzo dobrej formie, więc o spadek w klasyfikacji generalnej GP się nie boję. Apetyty są większe - powiedział na łamach "Super Expressu" Tomasz Gollob przed ostatnim w tym roku turnieju z cyklu Grand Prix we włoskim Lonigo.

    - Troszkę za późno się przebudziłem. Ale skoro nadarza się okazja, to powalczę ze wszystkich sił. Problemem będzie tor, na którym ostatni raz jechałem 10 lat temu. Jeżeli jednak chcę stanąć na podium, wszystkie niedogodności będę musiał pokonać - dodał Gollob. "


    Panie Tomku prosimy o więcej skromności.
    Proponuję ze wszystkich sił bronić ,,ósemki"...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Rzeczywiście miło byłoby zobaczyć któregoś Tomka w półfinale na zakończenie tegorocznego cyklu. A z dzisiejszą jazdą Golloba (0, 0) :( to chyba naszą jedyną nadzieją jest Chrzanowski. (sic!) Raz był już blisko awansu do półfinału, może dziś mu się uda?? Wygrał swój pierwszy bieg. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni...
    C'mon You Gunners!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Tomku prosimy o więcej skromności.
    Proponuję ze wszystkich sił bronić ,,ósemki"...
    motocykl Tomka Golloba "czołga" się na starcie, wyraźnie traci do rywali już na 30 metrze, mam nadzieję, że w porę ustawi swoją maszynę i awans do 1/2 finału stanie się faktem

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adams moze spelni me marzeni tomek raczej nie.
    boze toz to strach patrzec co sie dzieje. chrzanek zwycieza tomek nie moze uciułać punkta ....

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdza się jedno:
    nie ma "dużej"
    nie ma Golloba.
    Niestety.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kpina.


    Potwierdza się jedno:
    nie ma "dużej"
    nie ma Golloba.
    Niestety.
    Dlatego kpiną z żużla jest mówienie o Tomku - ,,PROFESOR".
    Co to jest? Facet nauczył się jeździć po bandzie i zgrywa wirtuoza speedway'a.
    Na dzień dzisiejszy profesor jest jeden - tegoroczny MISTRZ Świata bo jest w stanie wygrywać wszędzie, na każdym torze i z każdym co potwierdza od wielu lat ze skutkiem.
    Profesor to ktoś najlepszy - wzorzec (wiedza, umiejętności... no i pieniądze).
    Tomek jest wzorem od czasu do czasu. Myślę, że jesze wiele mógłby się nauczyć od prawdziwego PROFESORA.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ,,- Jestem w bardzo dobrej formie, więc o spadek w klasyfikacji generalnej GP się nie boję. Apetyty są większe - powiedział na łamach "Super Expressu" Tomasz Gollob przed ostatnim w tym roku turnieju z cyklu Grand Prix we włoskim Lonigo.

    Gollob zajął 16 miejsce! przegrął nawet z ...Romanem:D:D:D, nie przystoi to jemu...a Chrzanowski....gdyby nie przegał z Gollobem jechałby w półfinale....

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Znowu odbedzie sie seria zawodow w Bydgoszczy/Tarnowie/Wroclawie, gdzie tor bedzie zrobiony pod Golloba i odezwa sie glosy, ze Tomek jest najlepszy. Dupa, nie ma toromistrza, ktory by zrobil orbite, to i nie ma "profesora" Golloba. Jest sredniak jakich wiele. Szkoda tegorocznych kontuzji Hampela, bo zajalby w koncu miejsce najlepszego polskiego (nie mylic z najlepszym w Polsce) zuzlowca.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znowu sędzia w roli głównej! nie tylko Crump pomaga zdobyć Adamsowi brązowy medal, ale także nasz arbiter, zachowanie sędziego niejednokrotnie wypaczało wyniki zawodów, ech...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gratulacje dla Adamsa! Wreszcie ma medal

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu odbedzie sie seria zawodow w Bydgoszczy/Tarnowie/Wroclawie, gdzie tor bedzie zrobiony pod Golloba i odezwa sie glosy, ze Tomek jest najlepszy. Dupa, nie ma toromistrza, ktory by zrobil orbite, to i nie ma "profesora" Golloba. Jest sredniak jakich wiele. Szkoda tegorocznych kontuzji Hampela, bo zajalby w koncu miejsce najlepszego polskiego (nie mylic z najlepszym w Polsce) zuzlowca.

    dokladnie, przecież hampel nie jeździł w 3 turniejach, a potrzebował do utrzymania 15 punktów..., a żeby wyprzedzić golloba 18...na 3 to daje 6 pkt na Gp....

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Adamsa! Wreszcie ma medal

    Przestań.Taki naciągany,że hej.
    To jest zawsze czwarty zawodnik,jak nie dalszy.
    Ligowiec super,ale dalej w GP słaby.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Wreszcie Leigh wywalczył to, na co sobie zasłużył. Medal IMŚ. I to był najbardziej optymistyczny aspekt zawodów jak dla mnie.

    Rickardsson - rakieta, poza zasięgiem rywali, jak on to robi??? Prawdziwy mistrz.

    Bardzo dobrze jeździli Crump, Hancock i Jonsson (szkoda tego wykluczenia).

    Pozytywnie zaskoczył Chrzanowski. Szczególnie w pierwszym swoim biegu.

    Gollob - tragedia. I na tym skończmy. Cud, że obronił to 7 miejsce. Dzięki Bogu. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie powalczy o wyższą lokatę na koniec cyklu.

    Jeźdzcy, którzy wywalczyli bezpośredni awans do przyszłorocznego GP: Tony Rickardsson, Jason Crump, Leigh Adams, Nicki Pedersen, Greg Hancock, Bjarne Pedersen, Tomasz Gollob, Andreas Jonsson.
    C'mon You Gunners!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki naciągany,że hej.
    To jest zawsze czwarty zawodnik,jak nie dalszy.
    Ligowiec super,ale dalej w GP słaby.
    no już nie bądź taki :) zaraz okaże się, że do jazdy w GP nadaje się tylko dwóch jeźdźców, Tony & Jason :D

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,290
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Brawo dla Adamsa. Tyle lat czwarty... Wreście! Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Jakby nie patrzeć to w Gdańsku mamy 5 i 6 zawodnika świata, a tyle osób naśmiewało się z Bjarne Pedersena...W tyle pozostawił Jonssona i Golloba... Byłbym zapomniał mamy też 15 zawodnika świata;), ale tym się raczej nie ma co chwalić:), szkdoa, że Tomek nie awansował dziś do pf, jeden punkt i zachowałby chociaż twarz, a tak jest chyba jedynym który nie wszedł do pf w całym sezonie....

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2005
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZGODNIE Z PRZEWIDYWANIAMI





    Rickardsson - PROFESOR jedyny i prawdziwy.
    Crump - zgodnie z przewidywaniami
    Adams - ogromne gratulacje. Należało się...
    Hancock - zawsze za nim kibicuję. Amerykański rodzynek ciągle w formie... i czołówce
    Jonsson - pechowo ale pod ogromnym wpływem PROFESORA. Niedługo go zastąpi
    ...
    Gollob - kolejna odsłona ukaranej niepokory ( z roku na rok gorzej)

    Hampel - pech, pech, pech

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki naciągany,że hej.
    To jest zawsze czwarty zawodnik,jak nie dalszy.
    Ligowiec super,ale dalej w GP słaby.
    no już nie bądź taki :) zaraz okaże się, że do jazdy w GP nadaje się tylko dwóch jeźdźców, Tony & Jason :D

    Przepraszam od razu wszystkich fanów Adamsa.Nikogo nie chciałem obrazić.
    Moim zdaniem to super ligowiec,ale w GP ciągle mu czegoś brakowało.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A potrafi ktoś rozwikłać tajemnice coraz bardziej pokręconego regulaminu GP i powiedzieć mi jaka jest klasyfikacja tego turnieju ? Wyniki podane na oficjalnej stronie nieco różnią się od podanych na SF i troche to dziwnie wygląda jak oficjalna strona twierdzi, że Nicholls który jechał w półfinałach zajmuje dopiero dziewiąte miejsce a do ósemki załapuje się Richardson który półfinały oglądał jedynie z parkingu ;/ Z kolei na SF podano że Gollob zajął ostatnie miejsce i jeśli przy równej liczbie punktów decyduje wyższy stały numer GP (a ten należy właśnie do Tomka) to ostatni był Povazhny, tyle że wówczas Nicholls nie miałby prawa jechać w półfinałach.


    I tak z ciekawości; z jaką flagą na plastronie jeździł dziś Povazhny ? :>

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach


    Przestań.Taki naciągany,że hej.
    To jest zawsze czwarty zawodnik,jak nie dalszy.
    Ligowiec super,ale dalej w GP słaby.
    Jaki naciągany, co??
    Przecież GP nie było tylko w Lonigo. Było jeszcze oprócz Loningo 8 turnieji.
    Fakt troszkę Crump mu pomógł to nie ulega wątpliwości.
    Ale Adams zrobił 107 punktów wszystkich tegorocznych turniejach GP.
    Więc nie masz prawa pisać, że to było naciągane, bo chyba w 9 turniejach GPgo wszyscy nie przepuszczali przed siebie nie??:P:):P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Adams zrobił 1007 punktów wszystkich tegorocznych turniejach GP.
    Jasne Damiano,już pisałem,że nikogo nie chciałem obrazić.
    No,ale te 1007 pkt. to robi wrażenie!
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Jasne Damiano,już pisałem,że nikogo nie chciałem obrazić.
    No,ale te 1007 pkt. to robi wrażenie!
    No faktycznie ładnie się zagalopowałem jedno 0 za dużo:P.
    To tak z sympatii do Adamsa:)
    No a może przez to piwko, co mi tak smakowało dzisiaj na GP,zrobiłem takiego byka , kto wie:):):)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No prosze, co za niespodzianka!!! I jaka mila!!!

    Leeeeeeeeeeighhhhhh Aaaaaaaadaaaaaaamssssss!!!

    Dwoch Aussies na podium!!!!!!!!!! Go Go Aussies!!!!!!!!
    Wspaniale zakonczenie tego sezonu - trojka zawodnikow,
    ktorym kibicowalem, stanela na podium IMS. Gollob po
    wyskoku w Bydgoszczy wrocil do swojej normalnej dyspozycji,
    ale on nie musial sie juz wysilac. Osiagnal pierwsza
    osemke, wiec i tak w przyszlorocznym GP pojedzie.

    To bardzo radosny dzien. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Leeeeeeiiiiiggghhhh

    No nareszcie Leigh zdobyl upragniony braz :D:D:D Nalezalo sie mu to trzecie miejsce jak nikomu innemu :)lepszego zakonczenia wieczorku nie moglam sobie wczoraj zamarzyc:)
    Cale Leszno sie cieszy...no a jesli nie Leszno to Zatorze na pewno :D

    Brawo Leigh!!

    Roberto
    I tak z ciekawości; z jaką flagą na plastronie jeździł dziś Povazhny ? :>
    Roman jezdzil wczoraj z flaga rosyjska:)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    Leszno ma brąz!!!!!!!!!!

    No to nasz kochany leszczyniak w końcu zdobył upragniony medal.LEEEEEEEEEIGH ADDDDAAAMMMMMMMSSSSSS!!!!!Mam nadzieje ze za rok bedzie złoto:)
    Nicki myszka micki-żałośnie!!!pojechał jak Zielona w tym sezonie
    Gollob-jest tak załosny ze sie w pale nie mieści-żeby nie Bydgoszcz nie było by go za rok w GP.Mógł gamoń puścić Chrzanka przed siebie,byśmy mieli Polaka w półfinale.
    Gollob profesor-**** ale komuś sie żart trzyma-buhahahaha, lepszego dowcipu nie słyszałem,a przy okazjii prosze o szacunek dla PROFESORA z Oxfordu.:):):)
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gratulacje dla Rudych i Leigh :)
    Tomek Gollob.. hmm - naprawde NIE WIEM co napisać, facet ejst strasznie nierówny..
    Ładnie z GP pożegnał się Chrzanek, mam nadzieję, że odpadnięcie z GP sprawi, że poświęci się całkiem jeździe w lidze, co powinno się przełożyć na lepsze wyniki (oby w barwach Wybrzeża).
    Ciesz mnie bardzo 6 miejsce w generalce Bjarne Pedersena. Widać, że nadchodzi jego czas :)


    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Leigh,Leigh,Leigh Adaaaaams !!!!!!!!!!!!!!

    No w końcu Leszno doczekało się brązu naszego kangura!!!! Piękny był wczorajszy wieczór na leszczyńskim Zatorzu:) Wspólne imieniny z kolegą Wolcikiem ;) i wspaniały prezent od Adamsa!!!:):):) Oj działo się, działo:):):) Jeszcze raz Leigh wielkie dzięki za brąz!!! W końcu Leigh zmieni numer z "4" na "3" i przestanie być "wiecznie czwarty"!!!
    Występu naszych krajanów nie będę komentował, bo patrząc na Tomka G. i jego żałosne tłumaczenia, że dawno nie jeżdził w Lonigo są po prostu śmieszne!!! Tak jakby Jason, Tony i cała reszta jeździła tam codziennie!!!! Na plus zaskoczył wczoraj Tomek "Crazy Frog" Chrzanowski;P:) Było widać, że miał wczoraj swój dzień. Szkoda, ze nie potwierdził tego awansem do półfinału!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    MNie najbardziej z wczorajszego GP ucieszył brązowy medal Leigh Adamsa:).Wreszcie zdobył to na co zasłużył!!!

    A Tosiek udowodnił,że naprawde jest wspaniałym jeźdźcem!!!


    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba czas na małe podsumowanie:

    Tony Rickardsson - bardzo sie ciesze ze własnie tak sie skonczyl sezon, te 7 zwyciestw na 7 biegow dokladnie odzwierciedla ten sezon w ktorym mistrzem świata mógł zostać tylko jeden człowiek. Heh mozna by powiedziec ze przeciwnicy Rickiego w ym roku poznali wszystkich jego sponsorow ktorych mial z tylu kombinezonu....:)

    Leigh Adams - w koncu sie doczekal!!! Brawa dla niego i jego ekipy napewno nalezalo sie mu to wiele wiele wczesniej, ale taki urok sportu ze pan "4" musiał troche poczekac.

    Antonio Linbaeck - wielkie zaskoczenie na plus oczywiscie, slabsza troszke koncowka sezonu, ale mlodzi gniewni nadchodzą:)

    Bjarne Pedersen - jako kibic Wybrzeża bardzo sie ciesze z tak wysokiej lokaty Bjarnego w ogolnej klasyfikacji, za rok prosimy pudlo.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •