Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 137

Wątek: Grand Prix Polski - Bydgoszcz 27.08.2005 r.

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Grand Prix Polski - Bydgoszcz 27.08.2005 r.

    Witajcie.

    Nie widze, aby ktos zakladal ten temat, a ja zakladam
    go juz teraz. Otoz, jak poinformowala w oficjalnym
    komunikacie FIM, dzika karte na te zawody otrzymal
    Piotr Protasiewicz, a rezerwowymi Kasprzak i Zabik.

    GP Polski to chyba najwieksza szansa dla Tomasza Golloba,
    aby zaatakowac czolowa osemke, ktora mu odjezdza.
    Zwlaszcza, ze ostatnio narobil wszystkim apetytu na
    dobry wystep w tych zawodach i nawet ja zaczynam brac
    pod uwage fakt, ze on jeszcze moze sie znalezc w pierwszej
    osemce.

    To rowniez ciag dalszy drogi Tony Rickardssona na zuzlowy
    szczyt, jak rowniez kontynuacja pojedynku o brazowy medal
    miedzy dwojka Pedersenow i Adamsem.

    Oj bedzie sie dzialo, bedzie...

    Regards from Sydney
    Dexter

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Och jaka niespodzianka! Piotr Protasiewicz dostał dziką kartę. Po raz setny. Taki Andy Smith dzikich kart.
    Czy w Polsce nie ma zawodników którzy mogliby dostać dzikusa tylko Protasiewicz się ostał.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie dzikusa powinien dostać Sawina. Przeżywa w tym roku drugą młodość, jeździ super. Nikt się tego po nim nie spodziewał. Szkoda, że nie pomyślano o innych zawodnikach, tylko wybrano Protasiewicza. Nic do tego zawodnika nie mam, ale on jeździł już tyle razy w GP, że można by było dać komuś innemu dziką kartę. Dla Sawiny dzikus byłby na pewno wielkim wyzwaniem i możliwością sprawdzenia się w Grand Prix.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Mi się wydaję, że już dawno było wiadomo kto pojedzie w GP w Bydgoszczy z dziką kartą. Miałem takie dziwne przeczucie w momencie, gdy kontrakt podpisywał Protasiewicz. Nie sądzicie, że Piotrek poniekąd miał ten występ zagwarantowany przechodząc do Polonii?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Protaś??

    Nic nie mam do Piotrka bo jest naprawdę dobrym jeźdzcem ale On w Grand Prix ma jakąś blokadę i nie może się rozkręcić, miał już tyle razy szanse że powinni już dać mu spokój.Lepeiej postawic na młodzież albo tak jak piszą koledzy wyżej i pouścić Sawinie który naprawdę w tym sezonie ma super formę.

    Jeśli chodzi o rezerwe to dobrze ze dadzą szanse Kasprzakowi a zamiast Ząbika móglby wystartowac jeden z najlepszych juniorów w Polsce M.Rempała lub Kołodziej. Ząbik jest po kontuzji więc dlatego wolałbym kogoś innego , bo przed kontuzją był naprawdę w zaje.... formie. Mam nadzieje że uda mu się wrócić do takiej formy jaką miał przed kontuzją.

    Według mnie jeszcze mozna by dać szanse Walaskowi, Balińskiemu może jeszcze Kościecha powinien dostać.

    Gdyby nie moja antypatia do Holty to mógłbym polecić jeszcze jego ale nie po tym co ostatnio robi na naszych polskich podwórkach-faul za faulem :/

    pozdrawiam wszystkich kibiców z całej Polski.


    ---------------------------------------------------------
    UNIA LESZNO UNIA LESZNO UNIA LESZNO

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Według mnie dzikusa powinien dostać Sawina. Przeżywa w tym roku drugą młodość, jeździ super. Nikt się tego po nim nie spodziewał. Szkoda, że nie pomyślano o innych zawodnikach, tylko wybrano Protasiewicza. Nic do tego zawodnika nie mam, ale on jeździł już tyle razy w GP, że można by było dać komuś innemu dziką kartę. Dla Sawiny dzikus byłby na pewno wielkim wyzwaniem i możliwością sprawdzenia się w Grand Prix.
    Absolutnie się nie zgadzam z tym zdaniem. Myślę, że większość piszących w tym wątku myli się i to bardzo, a dlaczego ?

    Otóż dzikie karty na GP w tym roku będa miały dużo większe znaczenie niż w innych latach ponieważ jak wiecie to BSI będzie przydzielało wolne miejsca na przyszłoroczny cykl GP. Do roku ubiegłego można było stosować zasadę, że dzikusa na GP mogli otrzymywac młodzi wyrózniający się zawodnicy np. Kasprzak, Kołodziej, M. Rempała itp , w tym roku np. w przypadku Protasiewicza (o ile dobrze pojedzie w GP) może to zaprocentowac powołaniem do przyszłorocznego cyklu GP. Protas ma w sumie świetny sezon w trzech ligach , swoją wartość potwierdził też w sposób zdecydowany w DPŚ dlatego twierdzę, że wybór Protasa do dzikiej karty jest jak najbardziej uzasadniony. Pamiętajmu również, że zmieniła się formuła rozgrywania GP, stara formuła zdecydowanie nie odpowiadała nie tylko Protasowi ale i większości zawodnikom.
    Piszesz również , że Protas jeździł już wiele razy w GP, owszem zgadza się lecz racz pamietać , że on sam wywalczył prawo startów w tych rozgrywkach poprzez eliminację. O ile dobrze pamiętam to Protas chyba tylko raz , góra dwa razy miał dzikusa. Piszesz o Sawinie, fakt ale tu należało by się zgodzić np. z opinią Chomskiego na temat Sawiny, otóż chodzi o to, że mając kilka bardzo dobrych występów w e-lidze nie można twierdzić, ze taki zawodnik zrobi dobry wynik w takim turnieju jak GP, czy Sawina jest w stanie przekonac do siebie włodarzy BSI ? moim zdaniem nie, nawet jak by wygrał te GP w Bydzi to i tak miejsca w przyszłorocznym cyklu raczej nikt mu nie przyzna ponieważ wielu znajdzie sie takich którzy stwierdzą , że było chwilowe uniesienie formy tego zawodnika. W przypadku Protasa będzie to potwierdzeniem, iż należy on do grona ścisłej światowej czołówki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz:
    [...] czy Sawina jest w stanie przekonac do siebie włodarzy BSI ? moim zdaniem nie, nawet jak by wygrał te GP w Bydzi to i tak miejsca w przyszłorocznym cyklu raczej nikt mu nie przyzna ponieważ wielu znajdzie sie takich którzy stwierdzą , że było chwilowe uniesienie formy tego zawodnika. W przypadku Protasa będzie to potwierdzeniem, iż należy on do grona ścisłej światowej czołówki.
    No tak wiadome, ze Sawa nawet gdyby wygral GP w Bydzi nie przekonal by wlodarzy z BSI do siebie(po pierwsze trzeba sie wiecej pokazywac na arenie miedzynarodowej), tyle, ze poprzednicy chyba nie wiedzieli, ze ta DK bedzie miala wplyw na wybory stalych na przyszly sezon.

    Dlatego pod tym katem to Protasowi sie nalezy.

    Ale gdyby nie to, sam bym optowal za Sawina, ktory jedzie caly sezon kapitalnie, a ostatnie jego mecze to chyba apogeum kariery. Co do rezerwowych to nie mam zastrzezen, chociaz milo by bylo zobaczyc kogos z Tarnowia. Nawet w roli rezerwowego.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protas ma w sumie świetny sezon w trzech ligach , swoją wartość potwierdził też w sposób zdecydowany w DPŚ dlatego twierdzę, że wybór Protasa do dzikiej karty jest jak najbardziej uzasadniony. Pamiętajmu również, że zmieniła się formuła rozgrywania GP, stara formuła zdecydowanie nie odpowiadała nie tylko Protasowi ale i większości zawodnikom.
    Zgadza się - Pepe ma bardzo dobry sezon we wszystkich ligach, w których startuje.
    Mam nadzieję, że ludzie którzy dali Protasiewiczowi dzikusa myślą podobnie jak Ty i liczą na to, że Protas dobrze zaprezentuje się w GP, co będzie solidnym argumentem w przyznaniu mu ewentualnej stałej dzikiej karty.

    O ile dobrze pamiętam to Protas chyba tylko raz , góra dwa razy miał dzikusa.
    Tu się jednak bardzo pomyliłeś. Protasiewicz dostawał dziką kartę aż 6 razy! Poniżej przedstawiam turnieje, w których Pepe miał dk, wraz ze zdobytymi punktami do klasyfikacji generalnej Grand Prix.
    GP Danii 21.09.1996------> 3 punkty
    GP Czech 08.05.1999------> 1 punkt
    GP Polski II 28.08.1999--> 1 punkt
    GP Polski 01.07.2000-----> 2 punkty
    GP Europy 23.09.2000-----> 1 punkt
    GP Polski 25.05.2002-----> 7 punktów

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    1gKrzysiek, dzięki za sprostowanie, przyznam, że nie sądziłem aby tyle razy Protas otrzymał DK. To już tyle lat mineło :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moim zdaniem DK dla Protasa jak najbardziej słuszna.
    Ma świetny sezon, pokazał się z dobrej strony w DPŚ..
    Oglądanie się na stare wyniki w GP nie ma tu znaczenia.
    Liczy się aktualna dyspozycja, a ta jest u Piotrka na wysokim poziomie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem DK dla Protasa jak najbardziej słuszna.
    Ma świetny sezon, pokazał się z dobrej strony w DPŚ..
    Oglądanie się na stare wyniki w GP nie ma tu znaczenia.
    Liczy się aktualna dyspozycja, a ta jest u Piotrka na wysokim poziomie.
    No to co w takim razie w GP jako rezerwowy robi Ząbik?

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    No to co w takim razie w GP jako rezerwowy robi Ząbik?
    Błysnął formą kuśtykając po parkingu z kontuzjowaną nogą ;) Wszechobecne wciskanie Kasprzaka też zaczyna być nudne.

  13. Powrót do góry    #13
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Moim zdaniem wybór jest słuszny i nie ma o czym mówić. Powiem więcej, każda inna decyzja byłaby niemalże skandalem. Po pierwsze Protasiewicz udowodnił swoją klasę w SWC, po drugie w tym momencie brakuje mu chyba tylko dobrego wystepu podczas tego GP by wystartować w cyklu w roku przyszłym. Dodatkowo jest przecież miejscowym bożyszczem, na pewno ściągnie na trybuny paru kibiców więcej.

    No a najważniejsze moim zdaniem jest to, że Protasiewicz ma realną szanse nawet na finał bydgoskiej eliminacji. Niby ma jakas blokade w GP. Zgoda, było tego rodzaju zjawisko, ale to raczej w pierwszych latach startów. Zdarzały sie przeciez Protasiewiczowi wyskoki m.in właśnie na tym torze kiedy to walczył niemalże o zwycięstwo. Teraz GP rozgrywane jest innym systemem i nie bedzie musiał on przebijac sie od eliminacji i jechac w kazdym biegu pod megapresją.

    reasumując, dla mnie pólfinal PePe w tychże zawodach jest niemal pewny, a to z kolei zapewni mu najprawdopodobniej stala dziką karte - BSI wykazałoby sie arogancją gdyby go pominęło. Jedyne co może Piotrkowi przeszkodzic to ewentualny brak awansu do '8' Golloba - bo wtedy jedna dzika karta dla Polaka jest juz zarezerwowana. No ale ja bynajmniej takiej mysli nie dopuszczam, dla mnie Tomek może wykosić w tym roku przy hiperdobrym wietrze 75 pktow w GP i zdobyć brązowy medal ;) ;) ;) ;) Takie nierealne? No może, ale jak wygra na torze Luxo to potem będzie juz z górki;p

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to co w takim razie w GP jako rezerwowy robi Ząbik?
    W sumie sam chciałbym wiedzieć :>
    Co do wciskania Kasprzaka, faktycznie to jest nudne, chociaż nie kwestionuje jego klasy.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie sam chciałbym wiedzieć :>
    Co do wciskania Kasprzaka, faktycznie to jest nudne, chociaż nie kwestionuje jego klasy.
    wiec juz ci mowie rezerwa toru pelni nieistotna role w cyklu GP i dlatego dostaja ja mlodzi obiecujacy zawodnicy, dostal zabik pewnie po to zeby sciagnac na stadion torunian. natomiast co do DK dla protasa to zgadzam sie z tym ze BSI z pewnoscia powaznie rozwaza wziecie go do GP 2006 i to bedzie rodzaj testu

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze gorycz u Tarnowian ze taki Zabik jest na rezerwie a nie Kołodziej czy Rempała. Chlopaki nie irytujcie sie tak wasze gwiazdy beda mialy jeszcze szanse, a zabieg jest moim zdaniem czysto komercyjny, co slusznie zauwazyl widmon. Dla Zabika to oczywiscie dobrze bo obecnosc w samym parkingu na GP to juz fajna sprawa.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlugas:
    Widze gorycz u Tarnowian ze taki Zabik jest na rezerwie a nie Kołodziej czy Rempała. Chlopaki nie irytujcie sie tak wasze gwiazdy beda mialy jeszcze szanse, a zabieg jest moim zdaniem czysto komercyjny, co slusznie zauwazyl widmon. Dla Zabika to oczywiscie dobrze bo obecnosc w samym parkingu na GP to juz fajna sprawa.

    Pozdrawiam
    Nie przesadzasz troche ?

    Ja osobiscie nic do tego nie mam, ze Zabik bedzie na rezerwie. Byl Janusz, nalezy sie tez Zabikowi.

    Nie patrz na ogol, przez pryzmat jednego, dwoch wpisow.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Tarnowianie odczuwają gorycz gdyż impreza nie jest rozgrywana na ich torze, a wtedy to na podium stanęliby "Tomek, Tony I Koldi albo Marcin"

    Roberto
    Wszechobecne wciskanie Kasprzaka też zaczyna być nudne
    Mi również kiedyś brzydło wciskanie Hampela na bodajże pięć rund Grand Prix niezależnie od jego aktualnej formy, lecz widać się myliłem, bo nabrał on ogłady i zaznajomił z czołówką, a efekty widać teraz.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze gorycz u Tarnowian ze taki Zabik jest na rezerwie a nie Kołodziej czy Rempała. Chlopaki nie irytujcie sie tak wasze gwiazdy beda mialy jeszcze szanse, a zabieg jest moim zdaniem czysto komercyjny, co slusznie zauwazyl widmon. Dla Zabika to oczywiscie dobrze bo obecnosc w samym parkingu na GP to juz fajna sprawa.
    No akurat myślałem o Miedzińskim ...
    Bo sam przyznasz że Ząbik po kontuzji to trochę dziwny pomysł.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Ząbik i tak zapewne nie pojawi się wogóle na torze. Jeśli już to najwyżej raz. Więc jak już to ktoś wyżej zauważył rola rezerwowego nie jest zbyt istotna. Chłopak będzie mógł przynajmniej "posmakować" atmosfery Grand Prix "od środka", od strony parku maszyn.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mingozi:
    Tarnowianie odczuwają gorycz gdyż impreza nie jest rozgrywana na ich torze, a wtedy to na podium stanęliby "Tomek, Tony I Koldi albo Marcin"
    Tak sie stanie 15 sierpnia. No moze poza Tonym :]

    A Tarnowianie nikomu i niczego nie zazdroszcza, nie schlebiaj sobie. Na GP w Tarnowie tez nadejdzie czas jak dalej sie tak klub/stadion bedzie rozwijal jak do tej pory.

    Mi również kiedyś brzydło wciskanie Hampela na bodajże pięć rund Grand Prix niezależnie od jego aktualnej formy, lecz widać się myliłem, bo nabrał on ogłady i zaznajomił z czołówką, a efekty widać teraz.
    To, ze Jarkowi to pomoglo, nie znaczy, ze KK tez pomoze. Jak do 30 roku mu nie bedzie wychodzic, to dalej ma dostawac swe szanse? A do 25 tez ? To moze mi podasz ta granice ? Powinien od czasu do czasu dostawac szanse, ale kazdy powinien miec swoja. Tak jak teraz dostal Karol, co mu sie nalezalo, a milo by bylo gdyby dostal Marcin. Co prawda mowimy o rezerwie, ale to tez jakis akcent.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jest to dobry wybór. Piotrek Protasiewicz spisuje się bardzo dobrze we wszystkich ligach, świetnie jeździł w DPŚ i myśle, że należy mu się dzika karta.

    Jeśli chodzi o rezerwowych to jestem zadowolony z wyboru Kasprzaka, natomiast nie wiem jak z formą Ząbika po kontuzji. Myśle, że lepszym wyborem byłby Miedziński albo Marcin Rempała.

    Jedynym minusem jest to, że na GP mnie nie będzie :/ (na trybunach oczywiście:P)

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wie ktoś może czy gdzieś na necie można zamówić bilety na GP w Bydgoszczy??

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Mam prosbe o pomoc w znalezieniu noclegu po GP w Bydgoszczy. Chciałbym tam zostać na noc lub dwie dla dwóch osób. Szukam miejsca w miare taniego ale i znośnego.Przeglądałem strone o noclegach w Bydgoszczy ale po pierwsze nie ma tam cen a po drugie same nazwy nic nie mowią mi o tych miejscach.Jak ktoś moze mi polecic cos fajnego to prosze o kontakt na guner1@gazeta.pl.Z góry wielkie dzięki.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po drugie w tym momencie brakuje mu chyba tylko dobrego wystepu podczas tego GP by wystartować w cyklu w roku przyszłym.

    czy wy naprawde sie ludzicie ze protasiewicz dostanie karte za rok :)

    watpie zeby wogole ktos z polakow dostal karte oprocz golloba lub hampela kiedy ktorys z nich nie awansuje do osemki, sa inne nazwiska ktore sa murowanymi kandydatami do jechania za rok a protasiewicz jest na tej liscie daleko....

    taka bsi obrala taktyke i nic z tym nie zrobicie, wg mnie powinno sie powrocic do challengu bo to chyba nie bylo glupie. teraz taki system nie daje szans zawodnikom mlodym gdyz nawet nie ma eliminacji a jak niby maja byc zauwazeni, najbardziej lansowany w polsce junior- krzysztof kasprzak nie ma szans na stala karte, co dopiero taki zabik, miedzinski, kolodziej, rempala czy hlib...

    na dzis karty za rok dostaja (przy zachowaniu kolejnosci z mallilii)

    1.Gollob PL
    2.Jonsson SWE
    3.Nicholls GB
    4.Andersen DK
    5.Richardson GB
    6.Sullivan AUS
    7.Holta NOR

    pozdro
    u siebie niepokonana od 34 spotkan

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można jeszcze zakupić przez neta jakoś bilety?
    Dajcie znać jak można jeszcze zakupić! Dzięki!!
    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Można jeszcze zakupić przez neta jakoś bilety?
    Dajcie znać jak można jeszcze zakupić! Dzięki!!
    Pozdrawiam
    Spytaj tu tel. (52)5830030 albo tu e-mail: speedway@btzpolonia.pl coś się pewnie dowiesz.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dziką karte proponuje brązowego medalistę IMP- Jacka Golloba, on powinien jeździć w GP!:P
    Tak na poważnie, to dzikus dla PePe trafiony w 10, a tych głupich sporów o rezerwe toru nie rozumiem - i tak pewnie żaden z rezerwowych nie pojawi się pod taśmą.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Wylosowane pozycje startowe na Grand Prix Polski w Bydgoszczy

    1. (1) Jason CRUMP
    2. (13) Ryan SULLIVAN
    3. (14) Antonio LINDBACK
    4. (10) Bjarne PEDERSEN
    5. (11) Lee RICHARDSON
    6. (5) Nicki PEDERSEN
    7. (16) Piotr PROTASIEWICZ
    8. (4) Leigh ADAMS
    9. (8) Jarosław HAMPEL
    10. (2) Tony RICKARDSSON
    11. (9) Hans ANDERSEN
    12. (7) Andreas JONSSON
    13. (3) Greg HANCOCK
    14. (6) Tomasz GOLLOB
    15. (15) Tomasz CHRZANOWSKI
    16. (12) Scott NICHOLLS
    Rezerwowi:
    17. (17) Krzysztof KASPRZAK
    18. (?) Karol ZĄBIK

    Układ biegów:
    1 - Crump, Sullivan, Lindback, B.Pedersen
    2 - Richardson, Protasiewicz, N.Pedersen, Adams
    3 - Rickardsson, Andersen, Hampel, Jonsson
    4 - Chrzanowski, Gollob, Nicholls, Hancock
    5 - Hancock, Crump, Richardson, Hampel
    6 - Gollob, Rickardsson, Sullivan, N.Pedersen
    7 - Andersen, Chrzanowski, Protasiewicz, Lindback
    8 - B.Pedersen, Adams, Jonsson, Nicholls
    9 - N.Pedersen, Nicholls, Crump, Andersen
    10 - Jonsson, Richardson, Chrzanowski, Sullivan
    11 - Adams, Hampel, Lindback, Gollob
    12 - Hancock, B.Pedersen, Rickardsson, Protasiewicz
    13 - Protasiewicz, Jonsson, Gollob, Crump
    14 - Sullivan, Hancock, Adams, Andersen
    15 - Nicholls, Lindback, Rickardsson, Richardson
    16 - Hampel, N.Pedersen, B.Pedersen, Chrzanowski
    17 - Crump, Adams, Chrzanowski, Rickardsson
    18 - Hampel, Sullivan, Protasiewicz, Nicholls
    19 - Lindback, Jonsson, Hancock, N.Pedersen
    20 - Richardson, Gollob, Andersen, B.Pedersen

    Ciekawsze biegi to 6 i 13


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też specjalnie poszukałem, w którym biegu spotkają się Protasiewicz z Gollobem. No i proszę na dokładkę dostaną Jonssona i Crumpa. Będzie się działo.

    Nazih, jak na moje to Sullivan i Richardson nie dostaną drugi raz dzikiej karty. Holta też takim pewniakiem nie jest.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    na dzis karty za rok dostaja (przy zachowaniu kolejnosci z mallilii)

    1.Gollob PL
    2.Jonsson SWE
    3.Nicholls GB
    4.Andersen DK
    5.Richardson GB
    6.Sullivan AUS
    7.Holta NOR
    Zapomniał kolega o Zagarze ;)
    Fakt - chłopakowi udały się zawody życia, gdy jechał z DK, no ale co to BSI obchodzi :P Myślę, że Zagar dostanie DK, tym bardziej, że nie ma w GP innych Słoweńców.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    17-08-2005
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moze wie ktoś jak to jest z kupnem biletów w Bydgoszczy przed Grand Prix . Sa jakies kłopoty a moze już wszystko sprzedane. Bo przez neta to juz nie da rady nic kupic. Gdzie w bydgoszczy jest ul. Biwakowa 8? Podobno jest tam pole namiotowe.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniał kolega o Zagarze
    Fakt - chłopakowi udały się zawody życia, gdy jechał z DK, no ale co to BSI obchodzi Myślę, że Zagar dostanie DK, tym bardziej, że nie ma w GP innych Słoweńców.
    o zagarze pamietam, w sumie to juz ktorys rok kiedy dostaje dzika i jest wysoko, chlopak perspektywiczny, ale polityka bsi jest inna niestety....coz zagar ma miec jeszcze jedna szanse w tym sezonie we wloszech totez jak wskoczy do finalu to powinni go zauwazyc :) tylko jest male ale, musi tam wskoczyc :D

    pozdro
    u siebie niepokonana od 34 spotkan

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To nie Sprawiedliwe!

    Krzysztof Kasprzak dostaje
    Po raz drugi w tym roku dziką kartę
    Dlaczego nie mógł zostać rezerwowym Robert Sawina??Po raz kolejny GKSŻ Dowiodło,że całe prezydium nadaje się DO WYMIANY!!!a Karol Ząbik zna tak dobrze bydgoski tor,jak Robinho Podolskiego.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Chyba teraz widzą "władze" swoją kolejną pomyłkę przy rozdzielaniu dzikich kart, jak i miejsc rezerwowych....

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze wie ktoś jak to jest z kupnem biletów w Bydgoszczy przed Grand Prix . Sa jakies kłopoty a moze już wszystko sprzedane. Bo przez neta to juz nie da rady nic kupic.
    Bilety mozna caly czas kupowac w kasie klubu ktora jest na stadionie. Rowniez przed samymi zawodami bedzie mozna kupic bilety chyba ze ich zabraknie bo dzisiaj w klubie poinformowano mnie ze biletow na trybune i na sektor A juz nie ma, pozostaly ostatnie bilety na sektor C i tylko na sektor B jest jeszcze sporo biletow.

    Gdzie w bydgoszczy jest ul. Biwakowa 8? Podobno jest tam pole namiotowe.
    To nie jest w samej Bydgoszczy. To jest strona tego campingu http://www.janowo.borytucholskie.pl/janowo/

    Jest on ladnie polozony okolo 15 kilometrow od Bydzi w srodku lasu nad sama Brda ktora w tymmiejscu jest bardzo czysta i znakomicie nadaje sie do ochloniecia po emocjach na zawodach;)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki sorki za powielenie watku GP ale nie widzialem go.
    Troszke inaczej zaczelem.
    Chodzilo mi bardziej o to zebysmy ocenili szanse poszczegolnyc h zawodnikow a wiec przepisuje moj naglowek z zamknietego watku.

    "PRZED GP W BYDGOSZCZY

    Witam wszystkich fanow czarnego sportu.
    Za tydzien czekaja nas wielkie emocje .
    Juz nie moge sie doczekac kiedy usiade na stadionie.
    Zapewne bedzie komplet na widowni.
    Licze na dobra jazde "naszych".
    Prostas - coraz lepsza forma, swoj tor licze ze cos zawojuje
    T.Gollob - tor zna znakomicie,nawierzchnia mu pasuje,potrafi i lubi na nim smigac po bandzie
    cholera ze to jeszcze jest dozwolone
    Hampel - bydgoski tor lubui,uwaza go za latwy,w tym tygodniu juz testowal na nim maszyny powinno byc ok.Moze i final.
    Chrzanowski -licze ze wreszcie cos pokaze
    A.Jonsson bydgoski stranieri ,bede mu rowniez kibicowal,i chyba nawet cieszylbym sie jakby wygralzawody kosztem naszych.
    A final T.Gollob ,PePe , Hampelek no i kogos tam mozna jeszcze dolozyc np Andreaska J.
    To bylby final.
    Co wy na to )))))))))))))))))))"

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    whiski:


    Chyba teraz widzą "władze" swoją kolejną pomyłkę przy rozdzielaniu dzikich kart, jak i miejsc rezerwowych....
    Ja takowej nie widzę. Kołodziej na torze w Bydgoszczy nie zostałby mistrzem. Został nim w Tarnowie. A czy tam odbywa się runda GP????

    A nawet jak Janusz by wygrał (według mnie - niemożliwe) to czy dostałby dzikusa na następny sezon???? Sam sobie odpowiesz??

    Pepe jeśli dojedzie do półfinału to jest duża szansą na dziką kartę w przyszłym sezonie. Więc wolne miejsce na zbliżający się turniej zostało obsadzone doskonale.
    C'mon You Gunners!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-07-2004
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A final T.Gollob ,PePe , Hampelek no i kogos tam mozna jeszcze dolozyc np Andreaska J.
    To bylby final.
    Co wy na to )))))))))))))))))))"
    Byłoby fajnie. I wcale nie nierealne (Rikardsson nie musi się już wysilać nawet na awans do półfinału).

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budyn:
    Ja takowej nie widzę. Kołodziej na torze w Bydgoszczy nie zostałby mistrzem. Został nim w Tarnowie. A czy tam odbywa się runda GP????

    A nawet jak Janusz by wygrał (według mnie - niemożliwe) to czy dostałby dzikusa na następny sezon???? Sam sobie odpowiesz??

    Pepe jeśli dojedzie do półfinału to jest duża szansą na dziką kartę w przyszłym sezonie. Więc wolne miejsce na zbliżający się turniej zostało obsadzone doskonale.
    Na dzika PePe jak bajbardziej zasluzyl.

    Ale juz na taka rezerwe to przeciez mozna by IMP wstawic.

    Z drugiej strony Janusz juz rezerwowym byl(Wrocek).

    ps. Spoko, dostanie w przyszlym na GP w Tarnowie :P

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Chyba teraz widzą "władze" swoją kolejną
    pomyłkę przy rozdzielaniu dzikich kart, jak i miejsc
    rezerwowych....
    Moze i tak, ale rozdzielanie miejsc odbylo sie jeszcze
    grubo przed finalem IMP. Wczesniejsze osiagniecia
    Kolodzieja z tego sezonu nie byly olsniewajace i nic
    dziwnego, ze praktycznie nie brano go pod uwage.

    Ale co sie odwlecze... :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    na dzis karty za rok dostaja (przy zachowaniu kolejnosci z mallilii)

    1.Gollob PL
    2.Jonsson SWE
    3.Nicholls GB
    4.Andersen DK
    5.Richardson GB
    6.Sullivan AUS
    7.Holta NOR

    pozdro
    Sullivan i Richardsson jak ktoś wyżej zauważył raczej nie dostaną dzikiej karty. BSI dało w tym roku kredyt zaufania Sullivanowi, a ten swoją formą nie powala. Moim zdaniem Sulek nie dostanie dzikiej karty na przyszły rok. A Richardsson jest w całym cyklu GP lepszy tylko od Chrzanowskiego... Czy to jest zawodnik, który powinien dostać DK??

    Pewniakami do DK są (o ile nie będzie ich w 8) Gollob, Nicholls, Jonsson i Andersen.

    Duńczycy będą mieli 3 zawodników, Szwedzi 3, więc Polska (odbywają się w niej 2 turnieje!!) też powinna mieć 3 reprezentantów. Pierwszy na liście jest właśnie Protas...

    Oczywiście, żeby dostał DK Jarek Hampel musi być w czołowej 8, bo trzech dzikusów nie dostaniemy na pewno...
    C'mon You Gunners!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Zagar dostał dziką kartę na Lonigo
    i jeśli przyzwoicie się zaprezentuje,
    to dostanie dzikusa na przyszły rok.
    Jest młody, zdolny i do tego pochodzi z kraju,
    który dotychczas niewiele znaczył na żużlowej
    arenie.

  44. Powrót do góry    #44
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    i w ktorym organizuje sie jednak GP. Wiec to byłby tkai magnes dla Sloweńców.

    Co do Golloba to nie wierze ze sie nie utrzyma w 8. To niby niewazne w jego wypadku, ale dla niego byłby to niesamowity dyshonor. Dlatego wygra w Bydgoszczy i w Lonigo;p I przy dobrym wietrze znów bedzie jezdził z tą pechową '6'.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    SPRZEDAM BILET na GP w BYDZI

    Mam do sprzedania wejscioweczke na Grand Prix w Bydgoszczy. Sektor C, cena: 40 zl! Odbior osobisty w Czestochowie. Zainteresowanych prosze o kontakt na nr tel: 0 661 705 945.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •