Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: I Liga, 7. i 8. kolejka: Grudziądz vs. Rybnik (41-49); Rybnik vs. Grudziądz (68-22)

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I Liga, 7. i 8. kolejka: Grudziądz vs. Rybnik (41-49); Rybnik vs. Grudziądz (68-22)

    Kolejne ciekawe spotkanie rybnickich rekinów. Wyjazd do Grudziądza z pewnością do prostych nie będzie nalezał, ale skoro Ostrów bez kłopotu tam wygrał to my też nie powinniśmy mieć problemów.

    Jeśli cała pierwsza piątka drużyny pojedzie na swoim dobrym to zwycięstwo nie powinno być zagrożone. Aczkolwiek na Knappa, Staszka i Zorro trzeba bedzie uważać.

    Mój typ: 40:50 dla RKM - u.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak teraz pomyślałem i wymyśliłem, że ostatnio w Grudziądzu jechaliśmy chyba w 2002r. i nawet wygraliśmy 53-37.:P Wówczas w naszej drużynie z tego co pamiętam świetnie spisali się obecni reprezentanci Ostrowa tj. starszy Sprzedawczyk i Węgrzyk. Równie dobrze pojechał Szumina. Natomiast w drużynie GKM jeździł nasz Roman Povazhny.:) Ja oczywiście nie miałbym nic przeciwko, a żeby powtórzył się wynik z 2002r., no ale tak kolorowo to chyba nie będzie. Jakby nie patrzeć, to GKM na wyjazdach w Gorzowie i Rzeszowie zaprezentował się z bardzo dobrej strony - nawet lepiej od Rybnika.:P No ale należy pamiętać, że gdy ROW jechał w Gorzowie i Rzeszowie, to Stale ściągały swoich stranieri, co nie miało miejsca w meczach z GKM. No ale to tak wszystko na marginesie.:P Co do samego meczu w Grudziądzu, to myśle, że łatwo nie będzie, ale damy rade. Knapp czy Staszek, to zawodnicy, którzy już w tym sezonie udowodnili, że nie są kelnerami, tylko naprawde solidnymi punktami swoje drużyny i to za pewne ta dówjka + Zorro, będzie stanowić o sile GKM w meczu z Rybnikiem. Na pewno swoje punkciki dołoży też Fafjer - chyba tragiczniej niż wczoraj w Rzeszowie już pojechać się nie da. Co do młodzieży z Grudziądza, to uważam, że nasza dwójka młodych wymiataczy jest w stanie sobie poradzić z nimi w wyścigu młodzieżowców. Jeżeli chodzi o naszych żużloków, to kluczem do sukcesu musi być równa jazda Povazhny'ego, Chromika, Zbynia i Szuminy. Tych zawodników na pewno na to stać. Swoje również musi dołożyć obcokrajowiec (pewnie Iversen) i będzie dobrze. W takim układzie nawet słabsza postawa Pacia i Druchniaka nie odbierze nam zwycięstwa - oby tak było.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bjerre jechał w Gorzowie z Gkm-em tylko niewiele z tego wynikało...a napewno niebyło to wzmocnienie.Niewątpliwe jednak w krajowym składzie niewygralibysmy.Wtedy niebyło jeszcze Pecyny...
    Co do meczu to podejrzewam ze Rekiny powinny sobie spokojnie poradzic.Szkoda ze my jezdzimy na torze przy Hallera pod koniec lipca,a więc gdy Grudziądzanie będą juz mieli pełny skład.Ale niema sie co martwic na zapas.My przyjedziemy w pełni zmobilizowani z Anglikiem na czele.
    " In and Out of Love "

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie podniecajcie sie tak Rybnikiem.
    Wiem ze skład ze lepsi tylko ze w Rybniku nie ma kasy.
    Romek Chromik jeszcze kasy w tym sezonie nie zobaczył na swoim koncie.
    Przykro mi to mówic ale nie zdziwie sie jak Rybnik przegra w Grudziadzu i bedzie to pierwszy sygnal mowiacy o tym co dzieje sie w klubie a wierzcie mi dzieje sie bardzo zle.
    Pozdrówka
    Aha jakby znalazł sie ktoś do polemiki to nie bede podejmował. Ci którzy mnie znaja wiedza ze raczej nie opisuje głupot

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem wzruszony...
    Jeśli w Rybniku jest tak źle to skąd chłopaki mają pieniądze na dosprzętowanie ?? hmmmm...Rozumiem ze te napady na bank w Warszawie to ich sprawka (jeśli tak to nie mam pytań i mam nadzieję że się nie dają złapać...)

    pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie podniecajcie sie tak Rybnikiem.
    Wiem ze skład ze lepsi tylko ze w Rybniku nie ma kasy.
    Romek Chromik jeszcze kasy w tym sezonie nie zobaczył na swoim koncie.
    Przykro mi to mówic ale nie zdziwie sie jak Rybnik przegra w Grudziadzu i bedzie to pierwszy sygnal mowiacy o tym co dzieje sie w klubie a wierzcie mi dzieje sie bardzo zle.
    Pozdrówka
    Aha jakby znalazł sie ktoś do polemiki to nie bede podejmował. Ci którzy mnie znaja wiedza ze raczej nie opisuje głupot
    Chłopie ja Cię nie znam, ale z tym niepisaniem głupot to wyraźnie przesadziłęś !
    Wczorja odbyło się spotkanie kibiców z zarządem RKM, na którym to spotkaniu prezes Olo wyraźnie powiedział, iż wszyscy zawodnicy kasę na sprzęt dawno otrzymali.
    Natomiast młodzicy i GafuROW dostali jeden komletny motocykl z silnikiem od Kargera, a drugi silnik również z tzw. "górnej pólki".
    Budżet klubu oscyluje w granicach 3mln 150tys plnów.
    Zawodnicy są wypłacania na bieżąco i klub nie posiada jakichkolwiek zobowiązań w stosunku do żużlowców.
    Zanim sie coś napisze dobrze byłoby poznać fakty, a nie siać zamęt!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jutro kolejne emocje dla kibiców z Grudziądza i Rybnika. Powinno być ciekawie i emocjonujaco. Rybniczanie awizuja w swoim składzie Renata Gafurova (i bardzo dobrze), wiec kibice w grudziadzu będą mieli na co popatrzeć. Myśle że Rybniczanie powinni sobie poradzić w Grudziadzu. GTŻ To co prawda dobra drużyna, ale jakoś lepiej im wychodzą wyjazdy. Mysle ze wynik powinien być w okolicach 8 do 10 pkt przewagi na korzysć Rekinów.
    Rybniczanie wydają sie mieć równiejszy skład i mocniejszych juniorów. Ale wszystko okaze sie na torze. Myślę ze zwycięstwo GTŻ będzie sporą niespodzianką.
    mój typ: 50:40 dla Rekinów

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    12-02-2005
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, ze kibice z Grudziadza niechętnie wpisują sie na forum...ja jako Grudziądzain wierze w naszą drużyne i uważam, że są w stanie spokojnie ten mecz wygrać...gdyby nie fakt, że mamy więcej zawodników kontuzjowanych niż zdolnych do jazdy to o wynik byłby spokojny w 100%, a tak mój typ na dzisiejszy mecz to 47-43 dla GKMu (GTŻu)!! Bedzie ciekawie ]:->

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiatam !!!!

    Ladnie musieli dzialacze z Grudziadza wykonywac cuda na torze skoro NIE PADA DESZCZ owszem troszke kolo poludnia 12,00 padalo ale to byl taki deszcz jak zraszanie toru !!!

    Trzeba naprawde byc fachowcem aby doprowadzic tor do takiego stanu aby nie mozna bylo rozegrac spotkania , ale wiadomo o to chodzilo grudziadzkim dzialaczom wobec tylu kontuzji w zespole.

    W tej chwili uwaga NIE PADA !!!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i nie padalo, a na tor podobno wylano kilka łądnych beczkowozow z woda, ładne wałki sie wyprawia w Grudziadzu!!

    I tak naprawde nie wiem po co, czy nawet ewentualna wygrana z ROW- em cos Wam daje >???

    Przeciez juz teraz widac ze GKM jest za silny zeby spasc, i za slaby zeby sie wlaczyc w walke o Elige, wiec tym bardziej nie rozumiem takich kombinacji !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka , że zaczęło padać wczoraj wieczorem a skończyło dziś ok. 14 . Nasz tor i bez opadów deszczu jest po dosypce powiedzmy ..... trudny . A opinii niejakiego Andrzeja naprawdę nie warto brać pod uwagę (na grudziądzkim forum już wszyscy to wiedzą ), to taki miejscowy pieniacz , który jak tylko ma okazję to pluje na nasz zarząd . Nie wydaje mi się aby naszemu klubowi specjalnie zależało na przeprowadzeniu tego spotkania akurat dziś ale w umyslne zalewanie go wodą też nie wierzę . Przy wczorajszej i dzisiejszej pogodzie nie było to konieczne .
    Nugi ....hm , jesteśmy za mocni , żeby spaść a za słabi żeby walczyć o Estralige , tak ? To może uważasz , że w ogole nie powinny nas interesować wyniki spotkań naszej drużyny bo w sumie nie ma się czym emocjonować ? I po co my się w ogole wpierniczamy i sprawiamy kłopoty najsilniejszym , co ? Podobnej bzdury dawno nie czytałam .

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nugi ....hm , jesteśmy za mocni , żeby spaść a za słabi żeby walczyć o Estralige , tak ? To może uważasz , że w ogole nie powinny nas interesować wyniki spotkań naszej drużyny bo w sumie nie ma się czym emocjonować ? I po co my się w ogole wpierniczamy i sprawiamy kłopoty najsilniejszym , co ? Podobnej bzdury dawno nie czytałam .
    Muszę przyznać, że ja też.
    Aniu - tok Twojego rozumowania i co za tym idzie logika powyzszej wypowiedzi jest... powiedziałbym porażająca.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AniaW takie sciemy ze padalo to mozesz wiesz komu wciskac, po prostu nie wprowadzaj klamstw, bredni na te FORUM ???
    Padal GRAD ale chyba w twojej glowiei pada do tej pory !!!
    Dziwne ze mieszkam 3km od stadionu i umnie jakos nie padalo intensywnie chyba ze cuda sie dzieja i w nad stadionem bylo oberwanie chmury.
    Jak jestes taka madra to glupi sie kapnie ze w obliczu kontuzji w zespole dzialania aby sie mecz nie odbyl byly po prostu CELOWE.
    Mnie tylko dziwi ze ZARZAD GTZ ma kibicow w d.....pie, poczytaj sobie Forum RKM Rybnik i tam sa tez wypowiedzi kibicow z grudziadza ktorzy dziwnym trafem pisza to samo co ja ???
    Tak ze AniuW nie sciemniaj a jak piszesz cos to pisz juz obiektywnie !!!!!

    Ps.Zreszta AniaW sama napisale wyzej ze dzialczom nie zalezalo aby mecz sie odbyl !!!!

    cyt
    "Nie wydaje mi się aby naszemu klubowi specjalnie zależało na przeprowadzeniu tego spotkania akurat dziś......."

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Deszcz padał i takie są fakty . Na zeszłorocznej nawierzchnie pewnie nie byłoby problemu żeby ten mecz "odjechać " , na obecnej - nie sądzę . Czytajac lamenty rybniczan i smęcenie niejakiego andrzeja mam wrażenie , ze to pierwszy mecz , ktory został odwołany w tym sezonie. Grudziadzanom pewnie nie paliło się do jazdy i wcale się nie dziwię , palilo się za to rybniczanom , żeby mecz odjechac z jak najbardziej osłabioną drużyną miejscowych i to mnie też nie dziwi . Dziwi mnie tylko , że niektórzy g-nie bardziej utożsamiają się z druzyną przeciwną niż ze swoją . Niejakiego Andrzeja proszę o nie podejmowanie prób polemizowania ze mna. Dla mnie to zaden z pana kibic , panie Andrzej a te wywody na rybnickim forum to cos bardzo pana nieudolny styl przypominaja.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trudny to jest u was nie tor, a trener raczej:[:[

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    645
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AniaW:
    Deszcz padał i takie są fakty . Na zeszłorocznej nawierzchnie pewnie nie byłoby problemu żeby ten mecz "odjechać " , na obecnej - nie sądzę .
    Jakby przed godziną 15:00 na grudziądzkim torze nie znajdowała się polewaczka lejąca tor to kto wie jakby się to dalej potoczyło? Mecz został odwołany na ponad godzinę przed planowanym rozpoczęciem! Co ciekawe na tamtejszym owalu nie znajdowała sie ani jedna kałuża... ? Śmiać się czy płakać? Za takie coś w minionym sezonie ekipa Włókniarza mało nie przegrała zawodów z nami walkowerem. Już nawet nie mam siły by cokolwiek więcej na ten temat pisać. Teraz trzeba czekać na nowy termin. I nie będzie to pewnie Boże Ciało.

    Poniżej trochę fotek ze stadionu w Grudziądzu. Ocenę pozostawiam Wam.







    Fotki za Klecześ_GKM z forum gtz.grudziadz.net
    PozdROWienia. Ukryta zawartość


    Ukryta zawartość ... Lepiej być głupim z nadziejami, niż beznadziejnie głupim ... Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe :D

    Po zobaczeniu fotek troche mozna sie zdziwic ze mecz sie nie odbyl :D Co oni chcieli jechac na torze jak stol? :D

    No chyba ze to sa zdjecia przed opadami deszczu :D:D

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lol...

    Tor wydaje mi sie calkiem calkiem, a niby to bylo na godzine przed rozpoczeciem meczu...pachnie wałkiem :P. Gorzowianie wiele by dali zeby wczoraj taki tor byl w Lublinie...i mecz odbylby sie na 100%.

    Kilka kolek i bylby fajny zuzel ;).

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż. Mecz sie nie odbył, ale nie ma co rozdzierać szat. Odjedziemy go w innym terminie i po sprawie. Nie wydaje mi się by Kempiński był zbawieniem dla Grudziadza, ale skoro tam tak myśla to loozik. Co prawda patrzac na zdjęcia toru troche mnie dziwi decyzja sędziego o odwołaniu meczu, ale przecież sędzia sie nie myli :) Swoja drogą w Rawiczu jeździło sie na gorszym kartoflisku i było wszystko w porządku. Ale jak to mówią "każdy orze jak moze" a ze mogli to zaorali.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2005
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AniaW naprawde twoje posty okresle sa zenujace nie polemizuj ze mna bo na twoj 1 argument przytocze co najmniej 5 , naprawde jestes bardzo ale to bardzo na takim poziomie ze szkoda mi pisac.
    Spojrz obiektywnie i potem pisz , zreszta ty nawet nie wiesz co piszesz i to jest bardzo smutne !!!!
    Sprawdz sobie co sama pisalas twoje posty zaprzeczaj samemu sobie !!!!
    Wiec zastanow sie i pomysl co napiszesz !!!!

    P.S
    Nie wal zadnej sciemy tylko trzeba otwarcie napisac ze z tym skladem wobec tylu kontuzji Zarzadowi zalezalo aby mecz sie nie odbyl i dopieli swego.
    Takie sa fakty koniec i kropka, naprawde nie badz az tak ograniczona bo napisze ci szczerze jak bym byl w Zarzadzie tak samo bym zrobil ( za takie pienoadze) takie sa niestety realia , zreszta to nie pierwszy taki przypadek !!!

    Smecisz to ty a twoje smecenie typu nawa nawierzchnai to wiesz co szkoda mi pisania, a co to GTZ jeden w Polsce w tym sezonie zmienil lub dosypal nowa nawierzchnie, naprawde nie badz smieszna !!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AndzejGTZ

    Słuchaj, może niema potrzeby roztrząsać kto ma racje...czy ty czy AniaW, osobiście uważam ze racja jet po twojej stronie ale po co sie klocil, w koncu jestescie z tego samego miasta :P.AniaW faktycznie nie powinna bronić klubu gdyż bojąc sie przegraną przez liczne kontuzje postanowili doprowadzic do nieodbycia sie meczu.A tak odrazu, to czy niewiecie już na kiedy zostal przelozony ten mecz, czy jescze nie ujawinino tej decyzji???? :P:P:P


    PozdROWienia





    Na zawsze w mym sercu jestes ty, Row Rybnik.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NOWY TERMIN !!!

    Za stroną www.rkm.rybnik.pl
    "RKM Rybnik ustalił dziś w porozumieniu z GTŻ Grudziądz nową datę meczu, który miał odbyć się 15 maja na stadionie w Grudziądzu. Termin spotkania wyznaczono na sobotę 28 maja."

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm...
    Wiecie, ja to już stara baba jestem i może z racji wieku niedowidzę, ale przyjżyjcie się tym zdjęciom dokładnie...
    Czy mi się wydaje, czy też deszcz w Grudziądzu pod bandą nie padał?
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm...
    Wiecie, ja to już stara baba jestem i może z racji wieku niedowidzę, ale przyjżyjcie się tym zdjęciom dokładnie...
    Czy mi się wydaje, czy też deszcz w Grudziądzu pod bandą nie padał?
    No PROSZE :P stara ;) a taki wzrok :P :P
    A tak na powazhnie...dziwne opady deszczów w tym Grudziądzu mają ;)hmmmmm...nie wiem jak to wytłumaczyc :P Może przy bandzie chodziło UFO i tam juz zawsze będzie sucho ?

    pozdro

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GTŻ Grudziądz vs RKM Rybnik 41 - 49


  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co sie stalo to mnie samego zadziwilo.. za Iversena Szczyrba.. który pewnie jechał do Grudziądza pomagać chłopakom w parkingu a tu prosze.. angaż dostał heh :) Nie wiem co sie stało z Duńczykiem.. mam nadzieje że to nie już żadne przekrety zwiazane z tymi panami z tego kraju :> heh

    Ale najważniejsze jest to że mecz udało się wygrać.. :) Chłopaki pokazały że są silną drużyną !! Ambicja nieraz jest lepsza niż umiejętności !! Szombierski po tym jak się przełożył po pierwszym swoim starcie już był nie do objechania.. co potwierdził w biegu nr 15 pokonując niepokonanego jak do tej pory Staszka :) wynik trzymał jeszcze Czerwiński. Chromik jak by lepiej.. udało się przywieźć 3 x 5-1 czyli patrząc na ogólny jego wynik 7 + 3 jest nieźle.. ale to chyba jednak jeszcze i tak mniej niż w tamtym sezonie :( Nie wiem co się dzieje z Povazhnym :( dwa zera nie przystoja jak dla niego.. i porazka z Gluchym :/ Kluczowe dla meczu momenty..

    - tasma Gjeddego w biegu nr 10
    - bieg 11 wygrany 5-1 przez Szumine i Chromika, co pozwolilo nam odskoczyc na 4 unkty
    - bieg 12 i postawa Pawlaszczyka i Druchniaka !! wszyscy skazywali ten bieg na 1-5.. a tu mila niespodzianka i 3-3 :)

    Weekend na 5.. punktów :) jutro w Rybniku mam nadzieje ze juz bedzie bez niemilych niespodzianek i pojedzie Renat :)

    Mam nadzieje ze jutro Staszek pojedzie na takim samym poziomie.. bo chce troche emocji :p

    Fajnie gdyby jutro byl Zorro.. tak poprostu :)

    No i oczywiscie licze na fajny zuzelek i kolejne.. tym razem 3 :) punkty :)

    pozdrowka Budzik :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh,ale ten Gkm jest cienki...
    Bez obrazy,ale chyba sami Rybniczanie spodziewali sie porażki wobec zmiany Szczyrby za Puka.
    Zawiódł przede wszystkim Knapp-lider grudziądzkiego teamu.Własciwie zdaje sie były lider,bo teraz Gkm ma nowego-Staszka.
    Niecieszy mnie to zwycięstwo,z wiadomych przyczyn,ale jednakowoz to pokazuje ze równiez i my,kiedy wpadniemy na Hallera,razem z Anglikiem,powinnismy wygrac.
    W pewnym sensie cieszy postawa Rybniczan.W składzie Rekinów nikogo niemozna byc pewnym.Zdawało sie lider Powazny,potrafi przywozic trójki a takze kilka zer[w jednym meczu].
    Byłem przekonany ze ROW skroji Marsjan,ale coraz mocniej wierze w dobry rezultat.
    " In and Out of Love "

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh,ale ten Gkm jest cienki...
    Haa! To nie GKM taki cieńki, tylko ROW taki mocny.:)

    Mimo braku obcokrajowca jechaliśmy do Gruziądza po 2 punkty. No i udało się.:) Słaba dyspozycja zawodników GKM, to nie nasz problem. Nasi zawodnicy pojechali dzisiaj równo i to było kluczem do zwycięstwa. Świetny mecz Szuminy, tylko ten 3 wyścig w któym Rafał z Chromikiem dali się przywieźć Staszkowi i Kempesowi na 5-1 troche nie wyszedł, ale potem było już tak jak w książce pisze - brawo Szumina!:) Równie dobre zawody Czerwińskiego i Chromika, troche słabiej Povazhny, ale i grunt, że mecz wygrany.:) Młodzieżowcy również zrobili swoje, po raz kolejny imponuje Pawlaszczyk, który w ważnych wyścigach przywozi cenne punkty.;) Świetnie się zapowiada ten weekend - wszystko wskazuje na to, iż w dwa dni zainkasujemy 5 punktów.:) No nic, do zobaczenia jutro na Gliwickiej o 19.;)

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co sie stało z Duńczykiem.. mam nadzieje że to nie już żadne przekrety zwiazane z tymi panami z tego kraju :> heh
    Iversen miał wypadek samochodowy w drodze na mecz.

    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_r...?id=1089881877

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh,ale ten Gkm jest cienki...
    Tak samo jak cienka jest Gorzowska Stal. Grudziądz prawie u Was wygrał. My przegraliśmy tylko ze względu na słaby występ PUK'a

    Bez obrazy,ale chyba sami Rybniczanie spodziewali sie porażki wobec zmiany Szczyrby za Puka.
    Liczyłem od początku na zwycięstwo. Tak samo liczyłem na nie w Rzeszowie (kontuzja Czerwińskiego nie pozwoliła tam wygrać) i liczyłem w na zwycięstwo w Gorzowie.

    Zawiódł przede wszystkim Knapp-lider grudziądzkiego teamu.
    Nie zawiódł. Pojechal na tyle na ile mu pozwolili nasi.

    Niecieszy mnie to zwycięstwo,z wiadomych przyczyn,ale jednakowoz to pokazuje ze równiez i my,kiedy wpadniemy na Hallera,razem z Anglikiem,powinnismy wygrac.
    Nie sądze abyście tam wygrali. Ale to jest sport i wszystko jest możliwe :D:D.

    Mam nadzieję, że wiele osób, które stawiało, że ROW nie będzie się liczył w walce o awans się nieco zdziwi.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że wiele osób, które stawiało, że ROW nie będzie się liczył w walce o awans się nieco zdziwi.
    Kania ja tam sie ciesze ze nikt na nas nie stawia :) a my sprawiamy same mile niespodzianki :) moze tak do konca sezonu i co wtedy ? Znow impra w Żądle i na rynku :p

    Co do Grudziadza.. nie wiem czemu nie jezdzi ZORRO !! jak dla mnie jest duzo lepszy od Gjeddego co potwierdzil w Rzeszowie.. ja tam nie wnikam dla nas lepiej :) Natomiast co do meczu z Gorzowem to wtedy moze juz prezes pojdzie po rozum do glowy i sciagnie Zorro no a Knapp pojedzie to co na poczatku sezonu.. i wtedy bedzie ciekawie :) Loram po kontuzji jak dostanie bardzo nierowny tor to nie liczyl bym ze zrobi od razu 15.. ale pozyjemy to sie przekonamy :)

    Dzis rewanzyk w Rybniku z Grudziadzem.. slonce swieci :) bedzie fajnie :D

    Co do Iversena.. ehh no pech straszny :( dzis wiec za Puk-a Szumina czy Gafurov ? Chyba ten pierwszy.. no i ciekaw co Romanek poczaruje :)

    pozdro

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Rybnik wyrasta nam na czarnego konia rozgrywek 1-ligi. Zupełnie tak jak Wrocław z ubiegłego roku ;) Po pierwszych biegach byłem troszke zaskoczony postawą rekinów, jednak później wszystko poszło po ich mysli i cenne 2 pkt. powędrowały do gości. Dziś rewanż i nie widzę innego wyjścia jak wysoka wygrana ROW'u. Troszkę w tym seoznie martwi mnie postawa Chromika. Mam nadzieję, że wreszcie dogada się ze sprzętem i zacznie punktować. Cieszy postawa Povazhnego, Czerwińskiego i Szuminy, którzy w tym sezonie stanowią monilit drużyny. Dodając dobrych stranieri i perspektywicznych juniorów mamy drużynę, która jeszcze w tym roku może zamieszać w tabeli.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A przez chwile myślałem, że będzie do 15, w 8 wyścigu 3:3 :P. Cos Rybnik się nie postarał.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    68:22
    Nawet Krosno zrobiło w Rybniku wiecej punktów. Po tym co dziś zobaczyłem, nie moge pojąć w jaki sposób Staszek zrobił wczoraj 14 punktów.
    Dziś zrobił 7 w siedmiu biegach z czego 6 na kolegach z drużyny. Tylko Knapp pojechał w miare dobrze. W drużynie Rybnickiej wszyscy pojechali dobrze, chociaż zdarzały sie małe wpadki. Ogólnie jednak wyglada na to ze za tydzień Ostrów poniesie 4 porazke z rzędu ;p

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rybniku bez niespodzianki: 68:22
    Chyba nikt nie ma watpliwosci ze RKM bedzie sie liczyl w walce o awans do ekstraligi :)

    Dzisiaj pieknie Szumina, Romanek moze odzyska pewnosc siebie. Pacio pokazuje ze ma ogromny potencjal!
    Chromik niestety dalej ma jakies problemy, ale miejmy nadzieje ze w play-offach bedzie wszystko gralo.

    PozdROWienia ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Był sobie trening....
    To tyle co można napisać o meczu.
    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny trening :)

    Niech mi ktos wytlumaczy.. jak GTZ zrobil w Rzeszowie i Gorzowie 44 punkty ? Tylko mi nie mowcie ze jechali z obco.. bo jak by tu jechal obco to by sie skonczylo do 28 no.. gora 30..

    Pozdro :) i oby tak dalej :)

    Mario Wegrzyk ooo ooooooo :D Super Mario.. z RKMem.. na trybunach :p

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak jak napisali wyżej Kanios i Budzik - trening. Nie ma co dużo gadać o jeździe zawodników, w drużynie GKM tylko Knapp nawiązał walke z rybniczaninami wygrywając jeden wyścig, poza tym cienizna - również się zastanawiam jakim cudem GKM zrobił po 44 punkty w Gorzowie i Rzeszowie. Jeżeli chodzi o naszą drużyne, to z dobrej strony pokazał się Pacio Pawlaszczyk, naprawde ten chłopak ma ogromny potencjał i z meczu na mecz jeździ coraz lepiej i pewniej.:) Wkurzył mnie natomiast troche Czerwiński, mimo kompletu punktów - chłopak nie potrafi jeździ zespołowo. Już po meczu z Ostrowem skarżył się na to Romek Chromik. A w dzisiejszych zawodach Czerwiński najpierw na przeciwległej prostej blokuje Druchniaka i w efekcie ten spada z drugiej na czwartą pozycje, a później w 15 wyścigu wypycha pod bande Romanka - niewiele brakowało a Łukasz skończyłby ten wyścig w płocie. Jakoś Szumina, Chromik czy Povazhny nie mają żadnych problemów z jazdą parą i w raze potrzeby czekaniem na swoich kolegów. Zbynio powinien wziąźć przykład z w/w zawodników, bo to tak dłużej nie może wyglądać - kiedyś poprostu przez taką niezespołową jazde Sałaty może nam zabraknąć kilku ważnych punktów.

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    No tak jak napisali wyżej Kanios i Budzik - trening. Nie ma co dużo gadać o jeździe zawodników, w drużynie GKM tylko Knapp nawiązał walke z rybniczaninami wygrywając jeden wyścig, poza tym cienizna - również się zastanawiam jakim cudem GKM zrobił po 44 punkty w Gorzowie i Rzeszowie. Jeżeli chodzi o naszą drużyne, to z dobrej strony pokazał się Pacio Pawlaszczyk, naprawde ten chłopak ma ogromny potencjał i z meczu na mecz jeździ coraz lepiej i pewniej.:) Wkurzył mnie natomiast troche Czerwiński, mimo kompletu punktów - chłopak nie potrafi jeździ zespołowo. Już po meczu z Ostrowem skarżył się na to Romek Chromik. A w dzisiejszych zawodach Czerwiński najpierw na przeciwległej prostej blokuje Druchniaka i w efekcie ten spada z drugiej na czwartą pozycje, a później w 15 wyścigu wypycha pod bande Romanka - niewiele brakowało a Łukasz skończyłby ten wyścig w płocie. Jakoś Szumina, Chromik czy Povazhny nie mają żadnych problemów z jazdą parą i w raze potrzeby czekaniem na swoich kolegów. Zbynio powinien wziąźć przykład z w/w zawodników, bo to tak dłużej nie może wyglądać - kiedyś poprostu przez taką niezespołową jazde Sałaty może nam zabraknąć kilku ważnych punktów.

    Pozdrawiam
    Nie bardzo Erni...

    Nie chcę zbytnio bronić Zbycha bo mogę się zgodzić że jazda parą to nie jest być może jego najmocniejsza strona ale nie można znowu przesadzać.

    Pierwsza sytuacja: od krawężnika pod łokieć pchał mu się zawodnik GTŻtu, Czerwiński nie odpuścił i wyniósł się razem z nim na zewnątrz blokując nieco Druchniaka. Zupełny przypadek. Jeśli szukać tutaj błędu Czerwińskiego to może w fakcie że nie bardzo potrafił utrzymać krawężnik po starcie...

    Druga sytuacja: również bez winy Zbynia - zostawiał DESPERACKO atakującemu Romankowi bardzo dużo miejsca, ale nie puszczał go do przodu. Nie musiał chyba ? To tylko i wyłącznie błąd Romanka spowodował że omało co nie zleciał z motoru. Mogł pojechać przy krawężniku - miał praktycznie cały tor do wyboru a on szorował po bandach...

    Nie bardzo rozumiem też co mógł mieć do niego Chromik po meczu z Ostrowem ? Przecież punkty pogubił po swoich i tylko swoich błędach...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gregg

    Hmm, co do tej sytuacji z Romankiem, to może się jeszcze przychylić do Twojej opinii. Natomiast co do sytuacji z Druchniakiem, to stojąc na przeciwległej prostej wyglądało to tak jak opisałem. Gdyby Zbynio popatrzał przez chwile za siebie, to zobaczyłby rozpędzonego Wojtka i pewnie zostawiłby mu troche miejsca przy bandzie, no ale oczywiście tego nie zrobił - pojechał zupełnie jak Węgrzyk, czyli klapi na oczach i po starcie nic go już nie interesuje. Bardzo lubie Czerwińskiego, ale chłopak dla dobra naszej drużyny powinien zmienić styl jazdy na bardziej zespołowy, wtedy z jego jazdy będziemy mieli jeszcze więcej pożytku.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do sytuacji z biegu 15stego.. nie wiem wogole po jakiego grzyba Romanek sie napalil na Czerwinskiego ? Skonczyl by za to na plocie.. bezsens zupelny.. mecz wygrany.. bieg na 5-1.. a temu sie akurat trojki zachcialo.. za swoja i tylko swoja glupote zaplacil by bliskim spotkaniem z banda :) trocha rozumu a nie chciwosci panie Łukaszu :) tzn panie... smarkacz jest :p pozdro :)

    a w Ostrowie.. Chromik czy Romanek ? :> beda jaja ojjj beda :)

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3Lipca meldujemy się w Rybniku......myśle że damy wam brakujące emocje?
    Pozdrawiam Antal......

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3Lipca meldujemy się w Rybniku......myśle że damy wam brakujące emocje?
    Pozdrawiam Antal......
    Antal dobrze, że postawiłeś znak zapytania, bo z kim jak z kim, ale z Wami emocji w Rybniku ostatnimi czasy nie doświadczyliśmy:) ( 2x 63:27:P )
    Pozdrawiam.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HoHo

    Niestety nie było mnie na meczu bo jestem chory, ale dostawałem informacje na bierząco, i wiecie co, dla mnie to była parodia :P.Do ósmego biego Rybnik cały czas wygrywał 5:1 a w następnych Grudziąc się przełożył:P:P:P.Myśle ze spokojnie możemy powiedziec: EXTRALIGO NADCHODZIMy.Ale mam wątpliwości co do Chromika i Romanka, który w Ostrowie????


    Poostroofka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •