Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pożegnanie

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pożegnanie

    Po tym jak Weteran pożegnał się z nami, doszedłem do wniosku ze teraz czas na mnie. Moje odejście na pewno nie bedzie stratą tak jak odejście Weterana, ale postanowiłem że na koniec musze sie pożegnać, bowiem spędziłem tu troche czasu. Były różne momęty...czasem się zgadzaliśmy ze sobą, czasem dochodziliśmy się, ale chciałem Wam wszystkim Podziękować, wszystkim tym z którymi prowadziłem polemiki, jak i tym których komentarze czytałem i mogłem się dowiadywać coraz na temat sportu który Kocham - Siatkówki. Nie moge się pogodzić z sytuacją ograniczeń wpisów, płatnych kont, bo przez takie właśnie działania Forum które kiedyś tętniło życiem teraz umiera... Ja przenosze się na inne forum, reklamował go nie będe, jeśli ktoś poszuka na pewno znajdzie i wtedy będzie mi bardzo miło komentować sprawy siatkarskie razem z Wami. Dziękuje i Żegnam!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    si ja ;]

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaa jasne z okazji końca sezonu wszyscy stąd ucieknijmy :-/ opowiem Wam w skrócie jedno . kilka lat temu mieliśmy na pewnym portalu bardzo fajną grupę , która pracowała wspólnie cały rok przez 7 dni w tygodniu . uzytkowników na forum było dobrze ponad 1000 i wszystko fajnie się kręciło... do czasu . póżniej z różnych przyczyn grupa się podzieliła i powstało kilka osobnych serwisów na jeden temat . obecnie efekt tego jest taki , że od zera budujemy portal na nowo , bo się wszyscy za sobą stęsknili i chcą znowu pracować razem . tak więc odchodzący i mający zamiar odejść zostańcie , bo to nie ma sensu uciekać . sami widzicie , że macie wiele sentymentów do SportsBoardu . nieważne jest przecież pod jakim adresem , z jakimi parametrami itp itd . ważne z kim to forum wszyscy tworzą , bo forum to ludzie . jeśli odejdą najlepsi , to faktycznie forum padnie z braku ciekawych dyskusji .

    pozdrawiam .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •