Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: I liga V runda: Motor Lublin vs. ROW Rybnik 38:52!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga V runda: Motor Lublin vs. ROW Rybnik 38:52!!

    Już w najbliższą niedzielę kolejny ciężki mecz czeka rybnicki RKM. Mimo że Lublin jak dotad spisuje się tragicznie, zawsze jest groźnym przeciwnikiem, a tacy zawodnicy jak Jensen, Pietraszko czy Piszcz są w stanie zagrozić każdemu. Jeśli jednak ekipa z Rybnika pojedzie przynajmniej tak jak w meczach z Rzeszowem i Gorzowem zainkasuje 2 punkty. Mam nadzieję, ze pojawi się Iversen, a nie niepewny Rosjanin.

    Mój typ: 38:52 oczywiście dla RKM - u.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, ze pojawi się Iversen, a nie niepewny Rosjanin.
    Pytanie tylko czy Iversen jest pewny?

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jensen w tym sezonie moze zagrozic jedynie sobie i zdrowiu innych na torze. Zreszta nie pojawi sie on na meczu z ROW-em. Nasz dyrektor szykuej jakas niespodzianke jesli chodzi o obco. Mimo ze calym sercem jestem za Motorem to niestety typuje 40-50. Chyba ze franek dogada sie ze sprzetem lub jakims szamanem;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, ze pojawi się Iversen, a nie niepewny Rosjanin.
    juz druga gafa jednego dnia.
    w wypadku Iversena mozemy być pewni tylko jednego. Znów bedą go wozić na 1:5

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w wypadku Iversena mozemy być pewni tylko jednego. Znów bedą go wozić na 1:5
    wcale nie jest to takie pewne, za bardzo nie ma go kto wozic :(
    Jeśli nie stanie sie jakiś cud, to goście znowu wywiozą jakieś punkty z Lublina...
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewne jeste też to, że w tym spotkaniu nie pojedzie Jensen (na szczęście). Najprawdopodobniej wszystko wyjaśni się dzisiaj po 1 kolejce w Szwecjii. Najpoważniejszymi kandydatami do Teżetu są na dzień dzisiejszy Klingberg i Lindgren

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    jensen w tym sezonie moze zagrozic jedynie sobie i zdrowiu innych na torze. Zreszta nie pojawi sie on na meczu z ROW-em. Nasz dyrektor szykuej jakas niespodzianke jesli chodzi o obco. Mimo ze calym sercem jestem za Motorem to niestety typuje 40-50. Chyba ze franek dogada sie ze sprzetem lub jakims szamanem;)
    A przepraszam - czego wy sie po nim spodziewaliscie? kompletow? Dzizas...

    Jense sam sie "spalil" jezdzac w Gnieznie i nie przyjezdzajac na najwazniejszy mecz - to mowi wszystko o tym czlowieku. Poza tym on ma jedynie przeblyski walecznej postawy - normalnie zwykly sredniak dunski i tyle.

    Jakkolwiek to uwazam, ze bedzie to dla rybniczan przeprawa. Lublin jest podlamany porazkami ostatnimi i zrobia wszystko, zeby to wygrac. Jesli Szumina i Iversen pojada tak, jak ich na to stac a reszta nie obnizy lotow to powinno byc dobrze - jednak znowu pojawia sie "jesli" a powinno byc "jest pewne" ;)
    Pozyjemy zobaczymy. Patrzac na sklady i dokonania po 4 kolejkach wychodzi na zwyciestwo ROWu ale boje sie, ze bedzie niespodziewanka:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A przepraszam - czego wy sie po nim spodziewaliscie? kompletow? Dzizas...

    Jense sam sie "spalil" jezdzac w Gnieznie i nie przyjezdzajac na najwazniejszy mecz - to mowi wszystko o tym czlowieku. Poza tym on ma jedynie przeblyski walecznej postawy - normalnie zwykly sredniak dunski i tyle.
    Nikt nie spodziewal sie ze pulpet bedzie tu wszystkich objezdzal, ale na jakies 10-12pkt. tego oczekuje sie od zawodnika zagranicznego. Zreszta do takich zdobyczy przyzwyczaili nas obco w poprzednich sezonach(karlsson i Richardsson)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nikt nie spodziewal sie ze pulpet bedzie tu wszystkich objezdzal, ale na jakies 10-12pkt. tego oczekuje sie od zawodnika zagranicznego. Zreszta do takich zdobyczy przyzwyczaili nas obco w poprzednich sezonach(karlsson i Richardsson)
    Heh - no to te oczekiwania musialybyc czyms poparte, nie? A poprzec je mozna bylo tylko wystepami Pana Jespera B. w Starcie Gniezno... Z poczatku fest: walczeny, przywozil co i jak trzeba...a czasem...a z reszta...statystyki sa w necie dostepne...Wczesniej wystepowal rzecz jasna w Gorzowie...i co... no wlasnie...NIC:)

    Tak wiec ktos w Lublinie chyba liczyl na cud w postaci naglego przyplywu "mocy" w panu Jensenie (choc dla mnie to zaden pan zwykly szuszwol! Obawiam sie, ze ten ktos sie nie doczeka...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi
    w wypadku Iversena mozemy być pewni tylko jednego. Znów bedą go wozić na 1:5
    Nie, no nie przesadzajmy znowu.:) Iversen na pewno wyciągnął odpowiednie wnioski po tych dwóch meczach wyjazdowych. Zrobi korekty w sprzęcie jak trzeba i będzie dobrze.:)

    Co do naszego składu, to już nie można mieć żadnych wątpliwości. Romanek sam sobie zawalił miejsce w składzie na rzecz Szuminy po ostatnim słabiutkim występie z Opolem.

    Może się wydawać, że po ostatnich wyczynach zawodnków z Lublina nie powinniśmy się czego obawiać. Rzeszów rozprawił się jak chciał z ekipą Motoru, a 'słaby' GKM wyjechał z remisem. To dlaczego ROW miałby nie wygrać tego meczu spokojnie? Tylko, że to wszystko może okazać się złudne. Każdy mecz jest inny i dlatego uważam, że mecz do łatwych nie będzie należał. Mimo, iż ostatnie mecze tego nie pokazały, to uważam, że zawodnicy Motoru Piszcz, Pietraszko i Jeleniewski na swoim torze na pewno są w stanie powalczyć jak równy z równym z wyżej notowanymi rywalami. Z tego co mówicie ma być ściągnięty nowy stranieri. To może tylko pozytywnie wpłynąć na wynik drużyny, bo gorzej od Jensena już nie da się pojechać.:) Natomiast ostatnie nasze wyjazdy pokazały, że jesteśmy mocną drużyną i potrafimy walczyć jak równy z równym na torach najbardziej wymagajacych rywali, dlatego uważam, że z Lublina po nie łatwym meczu wyjedziemy z 2 punktam.;)

    P.S. Proszę Was zmieńcie w tym temacie z RKM na ROW, bo na to patrzeć nie można.

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 8 postach
    P.S. Proszę Was zmieńcie w tym temacie z RKM na ROW, bo na to patrzeć nie można.
    A TŻ na MOTOR. Wie ktoś co się dzieje z lubelskim forum?

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznaje że Iversenmnie zawiódł ale to nie znaczy że pojedzie tak samo cieniutko jak z Gorzowem czy z Rzeszowem.Pomineliście fakt że Iversen nie jechał w meczu jeszcze w Rybniku, niewiadomo co pokaze na RYBNICKIM torze.
    POSTROOFKA

    edit
    Co myslicie o naszej nowej juniorskiej gwiażdzie Pawlaszczyku????

    /edit
    a regulamin czytales?? Post po poscie jest "niewskazany"...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Co myslicie o naszej nowej juniorskiej gwiażdzie Pawlaszczyku????
    [/b]
    Na razie tylko tyle że do "gwiazdy" mu cholernie daleko. Ma talent, nie boi się i jest pracowity - oby omijały go kontuzje...

    W Lublinie będzie ciężko wygrać. Zresztą teraz nie ma łatwych meczy - udowodniło to Opole w Rybniku. Tacy zawodnicy jak Piszcz, Jeleniewski nie wylecieli kozie ;) spod ogona i jeździć potrafią. Zwłaszcza u siebie. Jeśli dołożyć lepszego obco to będą groźni i będzie zacięty mecz. Również w RKM dużo zależy od obcokrajowca - bo krajówkę mamy mocną: Povazhny, Chromik, Czerwiński jadą swoje a Szombierski nawet w słabej formie punkty potrafi przywieźć. Jeśli jednak Iversen znowu odstawi taką manianę jak w Rzeszowie to..."Renatka" już czeka :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a 'słaby' GKM wyjechał z remisem.
    a słaby GKM wywiózł dwa punkty z Gorzowa gdzie Rybnik poległ, tegoroczna rozgrywki pokazały iż każdy z każdym może wygrać przykład mieliśmy w niedzielny wieczór kiedy to skazywane na porzarcie Opole do 10 biegu remisuje w Rybniku, o Rzeszowie nie wspomne, nasi zawodnicy powinni pojechać na maxa i pod żadnym pozorem nie lewkceważyć lublinian.
    Co do nowego obcokrajowca Lublina to na 99% będzie jeden z wymienionych już tutaj zawodników, a nasz PUK dobrze wie że jeżeli teraz nie pojedzie to po primo nie zarobi, a secundo to na mecz z Ostrowem nie zostanie zaproszony, osobiście jestem spokojny o występ tego zawodnika w dwóch pierwszych meczach przekonał się że w pierwszej lidze kelnerzy nie jeżdza i na mecz do Lublina miast osiołków przywiezie rakiety podobne do tych jakimi jeździł we Wrocławiu, a i tor w Lublinie nie różni się za bardzo od rzeszowskiego na którym to w końcówce zawodów radził sobie całkiem całkiem.

    Na razie tylko tyle że do "gwiazdy" mu cholernie daleko. Ma talent, nie boi się i jest pracowity - oby omijały go kontuzje...
    ...Pawliczki, Balińscy...

    edit
    ________________


    o cholera :o:o:o
    ale mało co i GKM wywiózł by zwycięstwo.
    kaj jo boł

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trolll
    (...) a słaby GKM wywiózł dwa punkty z Gorzowa gdzie Rybnik poległ (...)
    GKM wywiózł punkty z Gorzowa?;)

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a 'słaby' GKM wyjechał z remisem.

    a słaby GKM wywiózł dwa punkty z Gorzowa gdzie Rybnik poległ...
    Albo ja o czyms niewiem albo Grudziadz przegral w Gorzowie 46:44

    Co do meczu Lublin - Rybnik to uwazam ze bedzie to bardzo zaciety mecz poniewaz mimo iz lublinianie sa slabsi to ten mecz poprostu musza wygrac.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    och,,,A ja wiem, myśle że Rybnik nie powinien się zbytnio męczyć w Lublinie, no chyba że pojedzie IVERSEN a Szombierski da plame, pożyjemy zobaczymy....
    Na razie Poostroofka...

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem na meczu Stal-GKM i też mi się wydawało że staleczka wygrała 46:44 Ale do rzeczy...nie będzie Rybnikowi łatwo w Lublinie.Gospodarze też wyciągneli wnioski a jeśli będzie Klingberg to lepiej żeby ze strony gości pojechał rosjanin bo Iversen chyba nikogo jeszcze nie przekonał swoją jazdą w tym roku.Stawiam że to będzie mecz bardzo wyrównany w okolicy remisu.Pozdrawiam kibiców obu drużyn.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, ze pojawi się Iversen, a nie niepewny Rosjanin.
    Niepewny Rosjanin? A w jakim on meczu był niepewny? Staram się sięgnąć pamięcią ale nie potrafię. O ile dobrze pamiętam ma drugą srednią w lidze.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gafurow jest o tyle niepewny, że prawie zawsze wychodzi ostatni. Jak mu nie spasuje tor albo będą lepsi rywale to bedzie mial same zera. Zreszta na razie błyszczał w meczach z outsiderami. Iversen miał trudniejsze pojedynki, a poza tym obiecał poprawę i myślę, że tym razem pokaże się z bardzo dobrej strony.

    PS Dlaczego zmieniacie te nazwy??? Przecież jeździ RKM z TŻ, a nie jakieś archiwalne ROW i Motor. Rozumiem, że tradycja, ale bez przesady.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gafurow jest o tyle niepewny, że prawie zawsze wychodzi ostatni. Jak mu nie spasuje tor albo będą lepsi rywale to bedzie mial same zera. Zreszta na razie błyszczał w meczach z outsiderami. Iversen miał trudniejsze pojedynki, a poza tym obiecał poprawę i myślę, że tym razem pokaże się z bardzo dobrej strony.
    Tylko z tymi outsiderami robił więcej punktów niz inni krajowi zawodnicy RKM, którzy potrafią dwucyfrówki robić na wyjazdach. A jak słyszałem to łokciami potrafi ustawiać wynik na korzyść. Myślę, że na dzień dzisiejszy Gafurov jest pewniejszy od Iversena bo ten z kolei na naszych torach 1 ligowych nic nie pokazał. Zresztą w porównaniu do ligi angielskiej gdzie ma jedną z najwyższych średnich - to w Polsce Iversen wypada katastroficznie.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Zreszta do takich zdobyczy przyzwyczaili nas obco w poprzednich sezonach(karlsson i Richardsson)
    tylko że oni brali o wiele więcej kasy niż JJ.
    Lublin jest słaby niestety, ale możliwa jest niespodzianka, bo jak nie zaczną wygrywać to witaj 2 ligo.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem, mimo całego szacunku dla lublinian, ten mecz jest z gatunku "pewne punkty dla rybniczan". Owszem, tor w Lublinie jest specyficzny, ale to nie jest wystarczający argument. U Koziołków na zdobycze w okolicach 10 pkt. stać Focus'a, Jeleniewskiego i nowopozyskanego obcokrajowca (każdy inny niż Jensen jest lepszy ;)). Piszczyk jest niepewny. Czasem z mocniejszymi rywalami wygrywa bez problemu (vide 14 bieg w niedzielę w Ostrowie), a czasem ogląda plecy dużo słabszych od siebie rywali. Tak więc przewidywany absolutny szczyt punktowy wynosi 7. Na Frankowa i juniorów (może urwią punkty w biegu juniorskim) nie liczę.

    Rekiny pojadą takim ustawieniem

    1. Niels Kristian Iversen
    2. Zbigniew Czerwiński
    3. Roman Chromik
    4. Rafał Szombierski
    5. Roman Povazhny
    6. Patryk Pawlaszczyk

    W pierwszej parze nie ma de facto prowadzącego. Jeśli PUK ustawi sprzęt (czego jestem pewien) to jest to duet, który 5:1 wygrywa z wszystkimi. Gdyby jednak sprawdził się czarniejszy scenariusz (czyli PUK bez rakietek), to Zbynio z zewnętrznych pól będzie asekurował PUK (oby nie za wszelką cenę). Czyli para na pewne 4:2. Druga para: Romek i Szumina, też powinni sobie poradzić z rywalami. Jeśli prawdą jest, że Rafał oddał sprzęt do Rysia Małeckiego, to o wynik jestem spokojny. Koljega z juniorem to dobry układ. Jeśli Patryk lub Wojtek wystrzelą spod taśmy, to nie ma sił, żeby Roman ich nie holował. A gdyby coś popsuli - zawsze może ich "zostawić" i pognać po swoje (czyli zwycięstwo). Nie bawię się w dokładne obstawianie, ale jedziemy po wygraną.

    To by było na tyle.

    aloha!

    ..::niedźwiedź::..

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K2
    PS Dlaczego zmieniacie te nazwy??? Przecież jeździ RKM z TŻ, a nie jakieś archiwalne ROW i Motor. Rozumiem, że tradycja, ale bez przesady.
    Nie badź śmieszny! Nie ma żadnych wytworów typu RKM, TŻ, Atlas czy ZKŻ, tylko są ROW, Motor, Sparta, Falubaz i koniec kropka, czy to tak trudno zrozumieć? Dla prawdziwego kibica zawsze był, jest i będzie ROW! Nie wiem czy kiedykolwiek brałeś udział w takim czymś jak doping - załóżmy, że brałeś. To co krzyczałeś? RKM czy ROW? Poza tym to jest Forum kibiców i myśle, że ze swoimi przekonaniami jesteś w ogromnej mniejszości, a więc może uszanuj to.

    PozdROWienia

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję skończyć tę gównażerię. Niedługo zaczniecie międlić, że w Zielonej Górze są Zgrzeblarki, w Toruniu Stal a w Lublinie Ogniwo - a w zasadzie czemu nie. Nie liczę na punkty lublinian w tym meczu, ale gadanie że Iversen - cienias jakich mało przywiezie dobre motory są równie śmieszne jak nowe rakiety Jensena na Ostrów. Gospodarze ustępują pod każdym względem RKM-owi, a tor który był do niedawna atutem przestał nim być. Jedyne co nam pozostało to modlić się o niespodziankę.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma żadnych wytworów typu RKM
    Erni... otoz ja tez wole nazwe ROW, ale to co piszesz to brak szacunku dla tradycji zuzlowej w Rybniku...
    przeciez pierwszą nazwą jaka nosił zuzlowy klub w naszym miescie był: Rybnicki Klub Motocyklowy - RKM...
    takze po wojnie reaktywowano go pod ta nazwa, a w lidze wystartował jako RKM Budowlani...

    poza tym zastanow sie czy w latach 60 kibice nie byli oburzeni gdy ich swieta nazwe Górnik Rybnik zastąpiły jakieś dziwne trzy litery: R.O.W.

    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    elMacio

    Uczyć mnie historii naszego klubu nie musisz, bo znam ją doskonale.;) Chodzi mi o to, że rybnicki żużel pod nazwą ROW uzyskiwał najlepsze wyniki DMP i dlatego jestem (i nie tylko ja) przywiązany do nazwy ROW.:) Nie rozumiem tylko dlaczego jest to tak trudno zrozumieć... I nie pisz, że nie mam szacunku do historii, bo to oczywiście nie prawda.;)

    Dobra, myśle, że można już zakończyć dyskusję na ten temat. Zmieniamy w temacie z RKM na ROW i wszyscy będą zadowoleni.:P;)

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2005
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Row\Rkm-jak kto woli

    Moim zdaniem każdy powinien mówić jak uważa, czy RKM czy znowu ROW czy ROGER och to nie jest takie ważne.Nawet jeśli jestem przyzwyczajony do nazwy ROW to cieszcie sie że nasz zespół nie nosi nazwy: MARS RTV AGD....
    RKM już jest o wiele lepsze, uwierzcie....

    POZDROWienia

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko z tymi outsiderami robił więcej punktów niz inni krajowi zawodnicy RKM, którzy potrafią dwucyfrówki robić na wyjazdach. A jak słyszałem to łokciami potrafi ustawiać wynik na korzyść. Myślę, że na dzień dzisiejszy Gafurov jest pewniejszy od Iversena bo ten z kolei na naszych torach 1 ligowych nic nie pokazał. Zresztą w porównaniu do ligi angielskiej gdzie ma jedną z najwyższych średnich - to w Polsce Iversen wypada katastroficznie.
    Niedawno o uszy owiło mi się że w piątek mamy odjechać trening punktowany z DMP w tenże dzień mecze Elite Leuge nie odbęda się ze wzgl. na trening przed GP Europy, wynika z tego że PUK ma wolny termin więc dlaczego nie mógł by przyjechac na ten sparring i pokazać jak prezentuje sie na tle Gafurowa, oraz ekstraligowego rywala.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze wygramy, zobaczymy czy Lublinianie stawia jakis wiekszy opor. Mnie najbardziej zastanawia jak zaprezentuje sie Szumina, ktory w poniedzialek dociera nowy silnik. Oczekuje, ze nastapi jakies przebudzenie Rafala i w koncu zacznie punktowac tak jakbysmy sobie tego wszyscy zyczyli. O postawe Iversena sie nie martwie, jestem przekonany , ze bardzo dobrze sie zaprezentuje w niedziele

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedawno o uszy owiło mi się że w piątek mamy odjechać trening punktowany z DMP w tenże dzień mecze Elite Leuge nie odbęda się ze wzgl. na trening przed GP Europy, wynika z tego że PUK ma wolny termin więc dlaczego nie mógł by przyjechac na ten sparring i pokazać jak prezentuje sie na tle Gafurowa, oraz ekstraligowego rywala.
    Niestety nasi podobno odmówili i Tarnowianie negocjują ze Stalą Rzeszów na temat sparingu. Szkoda...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niedawno o uszy owiło mi się że w piątek mamy odjechać trening punktowany z DMP w tenże dzień mecze Elite Leuge nie odbęda się ze wzgl. na trening przed GP Europy, wynika z tego że PUK ma wolny termin więc dlaczego nie mógł by przyjechac na ten sparring i pokazać jak prezentuje sie na tle Gafurowa, oraz ekstraligowego rywala.
    Mówisz i masz. Dzisiaj na treningu o 16 będzie Iversen. Zapewne z tego powodu nie będzie treningu punktowanego w Tarnowie. Lepiej, żeby PUK zapoznał się z naszym torem.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedziemy z Iversenem, ale on już nie w parze z juniorem, tylko z Czerwińskim. Wg mnie stawianie Povazhnego z Pawlaszczykiem jest pewnym ryzykiem, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Lublin podobno kombinował coś z Niklasem Klingbergiem, ale chyba jednak pojawi się Jensen. Mecz zapowiada się interesująco.

    PS Czemu mecz rozpoczyna się już o 14.00?

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach

    PS Czemu mecz rozpoczyna się już o 14.00?
    Dlatego ze Lublin nie posiada monitoringu niezbednego do rozgrywania imprez masowych.A ta firma musi jednoczesnie monitorowac mefcz pilkarski Gornika Łeczna i jedyna mozliwa godzina jest godzina 14.00

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No i pierwsze wyjazdowe zwyciestwo jest - do 3 razy sztuka hehe:)

    Szkoda mi Chromika - boje sie, zeby nie zostal bez sprzetu, chociaz nie wiem czego dotyczyly defekty...

    Kazdy pojechal na swoim poziomie, nawet Jensen:P:P

    Teraz czekac tylko na punkciki bonusowe:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szumina FULL POWER!:)

    No i nie było niespodzianki.:) ROW pewnie wywiózł 2 punkty z Lublina. Jensen to jest zupełne nieporozumienie, szkoda pieniędzy na takiego kelnera, już lepiej dawać szanse młodzieży. ROW od początku do końca kontrolował losy meczy i tylko czwórka Jeleniewski, Piszcz, Pietraszko, Franków potrafiła zdobyła jakieś konkretne punkty, no ale to na Rybnik znacznie za mało.:) Zupełnie inaczej to wyglądało w naszej drużynie. Tylko Chromik pojechał poniżej oczekiwań, no ale jak sądze to tylko i wyłącznie wina sprzętu, który dzisiaj wyraźnie Romanowi nie jechał/defektował. Poza tym można powiedzieć, że wszyscy zrobili swoje. Świetny mecz Szuminy:):):), widać, że te odsunięcie go od składu na jeden mecz zadziałało tylko mobilizująco - brawo Rafał!:) Oby tak dalej.:) Również dobry mecz Povazhny'ego, troche słabie Iversen i Czerwiński, ale i tak można powiedzieć, że swoje przywieźli. Cieszy również fakt, iż pomału swoje punkty także na wyjazdach zaczynają przywozić najmłodsi, czyli Pacio Pawlaszczyk i Wojtek Druchniak - oby tak dalej, a w niedalekiej przyszłości będziemy mieli duży pożytek z tych młodych chłopaków.:)

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie sobie obejrzałem biegi 7,9 i 13. Trzeba przyznać, że z Piszcza to full wypas pajac. Życzę mu by go ktoś kiedyś tak wkomponował w bandę jak on to chce robić.

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt - niezły wariat. Jak Povazhny utrzymał maszynę to tylko jego tajemnica. Popatrzcie sami:
    http://stacho.com-connect.pl/donkamizi/

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Fakt - niezły wariat. Jak Povazhny utrzymał maszynę to tylko jego tajemnica. Popatrzcie sami:
    http://stacho.com-connect.pl/donkamizi/
    Poprostu nie mam pytan!! Nie chce byc wulgarny, ale ten pan Piszcz powinien sprawdzic, czy jego dekiel nie jest zbytnio wyluzowany...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •