Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: "Wygraj ekstraligę" - SMS-owy konkurs Gazety Wyborczej

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Wygraj ekstraligę" - SMS-owy konkurs Gazety Wyborczej

    Nie widzialem, aby ktoś to dał, ale to chyba ciekawy konkurs:

    http://sport.gazeta.pl/sport/1,35488,2619271.html

    Żużel - startujemy z konkursem "Wygraj ekstraligę"

    red 24-03-2005 , ostatnia aktualizacja 24-03-2005 11:04

    3 kwietnia żużlowcy zainaugurują nowy sezon. Możesz wraz z nimi! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie. Tylko z nami poczujesz się jak prezes prawdziwego klubu - sam zestawisz swoją drużynę, wybierzesz żużlowców, których cenisz najbardziej. A oni będą zdobywać dla Ciebie punkty w naszym konkursie.

    Kibice piłkarscy mają już swoją kultową grę, popularne "Piłkarzyki", których siódma edycja właśnie wystartowała na łamach "Gazety Wyborczej". Teraz chcemy, by także fani żużla, sportu cieszącego się w Polsce niesłabnącą popularnością, także włączyli się do wspólnej zabawy. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy żużlowy odpowiednik "Piłkarzyków" - konkurs "Wygraj ekstraligę"!

    ZASADY KONKURSU

    Zasady naszej zabawy są bardzo czytelne. Wystarczy samemu zestawić swoją drużynę marzeń, a ta będzie później zdobywała punkty zgodnie z osiągnięciami jej zawodników w autentycznych rozgrywkach żużlowej ekstraligi i I ligi. Każdy gracz może stworzyć dowolną liczbę drużyn, zgłaszając je SMS-em. Ważne tylko, by nie złamał podstawowych reguł naszej zabawy - w zespole musi się znaleźć jeden obcokrajowiec (z nr 1), czterech seniorów (z nr 2-5) i dwóch juniorów (z nr 6-7), z zastrzeżeniem, że jeden zawodnik (obcokrajowiec, senior, bądź junior) musi reprezentować klub I-ligowy.

    W "Gazecie" oraz na jej stronach internetowych opublikujemy listę transferową, czyli listę zawodników będących do dyspozycji uczestników, w której określony będzie KSM (Kalkulowana Średnia Meczowa) każdego żużlowca. Podzieleni oni będą na zawodników zagranicznych, obcokrajowców, seniorów, juniorów. Na liście transferowej każdemu żużlowcowi przyporządkowany będzie kod liczbowy, który ułatwi wysyłanie SMS-ów. Każdy uczestnik zabawy, zestawiając swój zespół będzie musiał pamiętać, by łączna suma KSM-u nie przekroczyła 42 punktów.

    Oczywiście, podstawą do obliczania wyników drużyn w poszczególnych kolejkach będą dane statystyczne z prawdziwych meczów ekstraligi i I ligi. I tak, liczba punktów zdobytych przez żużlowca w kolejce jest równa liczbie punktów meczowych zdobytych przez niego w spotkaniu ligowym. A liczba punktów drużyny wybranej przez uczestnika konkursu w poszczególnej kolejce jest równa zsumowanej liczbie punktów meczowych zdobytych przez wybranych przez niego żużlowców.

    JAK WYSYŁAĆ SMS-y

    SMS-a należy wysłać na numer 71007 (opłata za SMS 1zl netto; 1,22 z VAT).

    Schemat wysyłanego SMS-a musi mieć postac:

    WE.NAZWA DRUZYNY.KOD1.KOD2.KOD3.KOD4.KOD5.KOD6.KOD7

    gdzie:

    - WE to prefix (od Wygraj ekstraligę)

    - nazwa druzyny nie może przekraczać 30 znaków, w nazwie nie mogą wystąpić polskie litery

    - KOD1 - to kod obcokrajowca

    - KOD2,KOD3, KOD4,KOD5 - kod seniora

    - KOD6,KOD7 - kod juniora

    Separatorem pomiędzy poszczególnymi częściami składowymi SMS-a jest znak kropki (.). Poszczególne części składowe SMS-a oddzielać należy od siebie tylko kropką (bez spacji), a całą treść SMS-a zakończyc bez kropki.



    Poniżej prezentujemy trzy przykładowe drużyny, spełniające wymagania naszego konkursu, wraz z formatem SMS-a (w kazdym przyapdku łączny KSM drużyny nie przekracza 42 punktów).

    Drużyna - SILNI10

    111. Rickardsson - KSM 10,50

    241. Hampel - KSM 8,91

    243. Miśkowiak - KSM 7,73

    269. Osumek - KSM 4,29

    222. Fijałkowski - KSM 5,67

    367. Mateusz Szczepaniak - KSM 2,47

    368. Ciura - KSM 2,00

    Format SMS-a

    WE. SILNI10. 111. 241. 243. 269. 222. 367. 368



    Drużyna - ATLAS100

    118. Hancock - KSM 8,84

    241. Hampel - KSM 8,91

    244. Słaboń - KSM 6,22

    245. Świderski - KSM 6,07

    202. Czerwiński - KSM 5,41

    334. Jamroży - KSM 4,42

    337. Płuska - KSM 2,00

    Format SMS-a

    WE. ATLAS100. 118. 241. 244. 245. 202. 334. 337



    Drużyna - BYKI

    112. Adams - KSM 10,12

    251. Dobrucki - KSM 6,32

    253. Baliński - KSM 6,87

    253. Ł. Jankowski - KSM 4,94

    227. Dym - KSM 5,37

    341. R. Kasprzak - KSM 4,63

    343. M. Jankowski - KSM 3,5
    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytanie

    Witam! Wie ktoś może czy zawodników z 1 Ligi może być więcej niż jeden? Proszę o odpowiedź.

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest konkurs Wygraj Ekstraligę i głupotą by było, aby w drużynie było wiecej niż jeden zawodnik z 1-ligi.

    Co do samej koncepcji konkursy, jest ona zaczerpnięta m.in z innej gry Wyborczej tzn. "Piłkarzyków", który odniosla niewątpliwy sukces.

    Konkurs ciekawy. Ja już wytypowałem swoją drużynę :)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z tego co wiem to z I ligi może być tylko jeden zawodnik ale może to być junior, senior albo obcokrajowiec

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! Wie ktoś może czy zawodników z 1 Ligi może być więcej niż jeden? Proszę o odpowiedź.

    Pozdrawiam
    czlowieku czytaj, ze regulamin - tam wszystko jak byk pisze!!! z I ligi MUSI byc 1 dowolny zawodnik

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm... musiałem wystawić drugi team, gdyż z pierwszego wysypał mi się Okoń i Rafal Dobrucki :( mam nadzieję, że nie będę "czerwoną latarnią" ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy ktoś może sie orientuje czy bonusy też dolicza sie do punktów zawodnikom? Bo z regulaminu nie wynika to jednoznacznie

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bonusy nie

    Ja wystawilem kilka druzyn

    i zdobyly one od

    60 pkt do 33 pkt.

    Musze wystawic z dwie nowe, bo teraz juz mam swiatlosc
    gdzie dalem ciala.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się nie pochwale punktami moich druzyn z tej kolejki bo chłopaki cos dali ciała ;) Ale jeszcze będzie lepiej :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    A ja wystawiłem 2 drużyny:
    Krzyżacy and friends - dali ciała , bo zdobyli 49 punktów. Najbardziej mnie wkurzył Krzyżak numer 1 (Krzyżaniak) , bo nie dość , że sam uściupał całe 2 punkty , to jeszcze załatwił kluczowego zawodnika mojej drugiej drużyny, czyli:
    Faceci w rajtuzach - 51 punktów bez kontuzjowanego Ułamka.
    Świetna postawa Crumpa , Jagusia i dobra Bajerskiego - mogę tylko pomyśleć , co by było gdyby... :(
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja jedyna drużyna zdobyła tylko 44 pkt.
    Ale z 7 zawodnikow jechało 6. (kontuzja Ułamka)
    Do tego jeden z juniorów pojawił się tylko w dwóch biegach.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    a gdzie jest stronka z oficjalnymi wynikami ??
    przeciez za poszczegolne kolejki sa nagrody pieniezne o ile sie nie myle?


    edit
    moj team w pierwszej kolejce zdobyl 50 pkt bez ulamka :|
    za to w zostan trenerem (TZ) wywalczylem 69 punktow :P

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja drużuna nr1 zdobyła 53pkt przy 0 Ułamka a nr2 58.
    Pierwsza kolejka daje do myślenia co pozmieniać ale w kontekście poszczególnych kolejek bo jeżeli chodzi o całość
    to zmiana drużyny już nie ma sensu.
    Ale zabawa jest fajna.
    Pozdrawiam i chwalcie się

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Dla wszystkich grających

    Podaję link do forum internetowego Gazety Wyborczej we Wrocławiu, która prowadzi konkurs. Są już wstępne wyniki - rywalizuje 6815 drużyn , a zwycięzcy I(II) kolejki zdobyli po 70 punktów.
    http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28756
    Z tego co się zorientowałem , to osobą która z ramienia GW prowadzi cały ten ranking jest osoba o nicku "rok1978".
    Jutro w internecie ma być dostępna pełna klasyfikacja po I rundzie.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Moje 2 druzyny (a mam ich 4) zdobyly po 59pkt.
    Skład już nie jest tajemnicą, więc moge sie pochwalic ;-)

    Jason Crump
    Piotr Protasiewicz
    Tomasz Bajerski (z racji niskiego ksm-u pewnie wiele osob go ma w swoim dream teamie) ;-)
    Zbigniew Czerwiński
    Stanisław Burza
    Janusz Kołodziej
    Marcin Jaguś

    Co do samego konkurusu, to szkoda, że jest tak bardzo uproszczony, same składy też nie były do końca aktualne.
    Piłkarzyki mają swoją stronę i wszystko co potrzeba aby pobawić się w prowadzenie klubu (o kampani reklamowej nie wspomnę)
    Autor tego konkursu mógł przewidzieć przynajmniej kwestię kontuzji podczas sezonu. Można by było wtedy skorzystac z rezerwy czy kupić innego zawodnika ( o takim samym lub mniejszym KSM-ie) Nie wiem jak sam system sms-owy reaguje, kiedy wybieram skład i w miejsce seniora wybieram juniora...
    Wiele jest niedogodnien.
    Ale trzeba sie cieszyc, z tego ze w ogole jest

    Pozdr



  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam nie ma co wybrzydzać to dopiero pierwsza edycja mam nadzieje że beda kolejne i zostaną wprowadzone fajne opcje jak w piłkarzykach moja najlepsza drużyna tylko 46 ale nie jechal Świderski i byli na wyjazdach chłopcy. Ale w piłkarzykach lepiej 463 miejsce 8-]

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podaję link do forum internetowego Gazety Wyborczej we Wrocławiu, która prowadzi konkurs. Są już wstępne wyniki - rywalizuje 6815 drużyn , a zwycięzcy I(II) kolejki zdobyli po 70 punktów.http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28756
    Z tego co się zorientowałem , to osobą która z ramienia GW prowadzi cały ten ranking jest osoba o nicku "rok1978".
    Jutro w internecie ma być dostępna pełna klasyfikacja po I rundzie.
    Kurde Felek!!! Mój zespół uzbierał 69! 1 punkcik brakuje... Co za pech!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja gram tylko w gre tygodnika zuzlowego "zostan trenerem"

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie mozna sprawdzic sobie punktacje wszystkich zawodnikow, bo szukam juz troche czasu i wszedzie widze tylko wyniki druzyn bez zdobyczy zawodnikow

    ps. zdobylem 63pkt
    rickardsson
    w. jagus
    protasiewicz
    bajerski
    czerwinski
    szczepaniak
    m. jagus

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,2654743.html


    tylko tyle znalazłem ze szczegółowych wyników (sama czołówka)

    dzisiaj miała być cała lista, ale póki co jej nie widać...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale kolejka:) szczegolnie Krzyzaniak i Robacki, ze o Bajerskim nie wspomne;)
    Marcin Jagus tez....
    Szczepaniak...

    Dobrze ze Dym jest w gazie i Jeleniewski:)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja po 2 i 3 koeljce
    mam 56+63=119 pkt :D

    a mój team to :
    1. Sawina
    2. Crump
    3. Fijałkowski
    4. Burza
    5. Gapiński
    6. Ząbik
    7. Klecha

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sklad kolejki

    ta druzyna zdobyla az 74pkt
    hancock
    osumek
    slabon
    sawina
    truminski
    miedzinski
    zabik

    i to jest chyba max za ta kolejke

    gdybym wiedzial wczesniej....;)

    przynajmniej wiadomo by liczyc sie w czolowce danej kolejki nalezy zdobywac po 70pkt

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz.. ja poki co nie mam szczescia... w tej kolejce tylko 57 pkt:( ale odegram sie.. czuje to w kosciach:
    Składzik jest taki:

    Crump
    Burza
    Fijałkowski
    J.Gollob
    Huszcza
    Kołodziej
    Szczepaniak

    Drugi skład
    Rickardsson
    Czerwinski
    Jagus
    Burza
    Rempała
    Szczepaniak
    Suchecki

    Ale ten drugi niestety szmaci kolejka w kolejke... 33 pkt.. porazka:P
    Coz... kiedys przyjda takie dni ze odegram sie :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    U mnie totalna porażka - drużyny zdobyły 47 i 37 punktów.
    Ułamka nie ma , Krzyżaniak na zero (co gorsza w pierwszej na razie niepełnej kolejce też) , Bajerski i Adams fatalnie - nic tylko siąść i płakać , a wygląda na to , że prędko się nie poprawi :(
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Wie ktoś może ile punktów ma prowadząca drużyna??Solec Kujawski czyli drużyna która wygrała pierwsza kolejke według moich obliczeń ma 237 punktów po czterech kolejkach.
    Natomiast moja drużyna w składzie Crump,Czerwiński,Hampel,Sawina,Bajerski,Ząbik, Szczepaniak ma 213 punktów i od tej kolejki (63pkt)zaczyna pościg;)mam nadzieje że skuteczny na końcu sezonu:D

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój zespół - Miedzyniak ma po 4 kolejkach, o ile się nie pomyliłem - 241 pkt. I niestety nie sądzę, aby był najlepszy, bo po 2 kolejce był na 4 pozycji a po 3 kolejce spadł na 29 miejsce. Podejrzewam, że lider ma ponad 250 pkt.
    Pozdrawiam

    26.04.05

    No ludziki! Proszę wpisywać swoje wyniki, bo w GW nie kwapią się z tabelą...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    poki co najlepszy sklad to: crump staszek protas sawka bajer zabik szczepaniak.

    moj faworyt na wygranie to sklad: crump , wilk ( czerwo ) protas sawka bajer miedziak szczepaniak.

    wszystko byloby dla mnie fajnie bo wysylalem wlasnie taki jak powyzej tylko dlaczego zamiast protasia mam ulamka ( ktory rozwalil mi pare skladow) lub swista ( ktory nie jedzie najlepiej, liczylem ze bedzie jechal po 6 biegow ale to i tak nic nie daje ). gdybym wrzucil protasia to by byl sklad taki jaki dopinguje i mam nadzieje ze wygra. niestety ja przez totalna glupote ( przeoczenie protasia choc zmiescilby mi sie w ksm 42 - jak nie nazwac tego glupota? - nie licze sie w grze na czolowych pozycjach ) no ale tak to jest jak czlowiek poswieca na cala zabawe pare godzin :(

    a krotko dlaczego taki sklad:

    obco - moze byc z ekstraligi bo w 1 beda oszczednosci i nie beda jezdzic we wszystkich meczach, wybor miedzy crumpem i pedersenem - czolowka swiatowa i z niskimi ksm ale nicki odpadl bo z gory bylo wiadomo ze nie pojedzie we wszystkich meczach.

    1 senior - najlepiej tutaj zawodnik z 1 ligi bo jest kilku z b.niskimi ksm. czerwo skopany sezon a ze jezdzic potrafi kazdy wie tylko w e-lidze trzeba jednak miec lepsze starty. no i wyglada ze sie odnalazl. minus ze jedzie w silnym zespole bo bedzie przywozil takze bonusy i nie zawsze pojedzie w 5 biegach. wilk - taki zawodnik nie zapomina jak sie jezdzi - dodatkowo prawie zawsze pojedzie w 6 biegach! na staszka nie wpadlem przy wysylaniu...

    2 senior - i tu moja porazka bo zamiast protasia wysylalem ulamka ( byc moze i nie bylby to taki blad ale coz - podziekowania dla krzyzaka ). jednak protas o tyle lepszy ze nie jedzie z silnym partnerem wiec nie bedzie bonusow tylko punkty. a ulamek z walaskiem w parze... swista wyslalem tez w 2 skladach bo myslalem ze w 6 startach cos zrobi - niestety to byl blad!!!

    3 senior - w kazdym skladzie sawina, ktory gdy tylko jest o co ( w e-lidze jest ) to walczy na calego. dodatkowo lubi bydgoski tor. i b. niski ksm jak na klase tego zawodnika

    4 senior - tylko bajerski. najnizszy ksm z e-ligi. potrzebny zeby zmiescic sie w ksm 42. no i liczylem ze sie odbuduje troche bo nie po to wykladali na niego kase zeby przywozil zera. ladnie rowniez w sparingach. liczylem na ciut wiecej ( moze sie jeszcze poprawi )

    1 junior tylko miedzinski - dobry junior. pewne miejsce w skladzie. liczylem ze przy slabym skladzie apatora bedzie czasami nawet w 6 jezdzil. po chwilowych problemach chlopak sie odnalazl i mysle ze bedzie juz coraz lepiej. na zabika nie wpadlem :) ale i tak mysle ze miedziak w koncowym rozrachunku okaze sie lepszy

    2 junior tylko szczepaniak - niski ksm. a z chlopakow z ksm w okolicach 2 tylko on mial pewne miejsce w skladzie na 5 biegow no i ogladalem go pare razy w zeszlym roku wiec liczylem ze sie przelamie w koncu ten mlodziutki chlopaczek - i wlasnie sie chyba tak stalo. z kazdym meczem jedzie coraz lepiej i jeszcze pokaze co potrafi

    generalnie bralem takie rzeczy przy wybieraniu:
    a) zawodnik pojedzie w kazdym meczu ( czyli pewne miejsce w skladzie )
    b) niski ksm - trudno sie zmiescic w 42
    c) klasowy zawodnik ale mial skopany poprzedni sezon - bedzie chcial pokazac ze jeszcze cos potrafi ( crump w polsce, sawina, bajer, czerwo ) lub zawodnik ktory sie rozwija ( mlodziezowcy )
    d) jedzie w slabej druzynie - ma szanse jechac w 6 biegach ( wilk, crump, miedziak, swist )
    e) jedzie jako prowadzacy pare, czyli nie ma za partnera lidera druzyny - nie bedzie przywozil bonusow ktore sie nie licza

    jakie wy kryteria braliscie pod uwage i jakie bledy popelniliscie???

    dla wszystkich w czolowce gratulacje!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Mój skład ma w tej chwili po 5 kolejkach 264 punkty i nie sądzę by był w czołówce:(
    Oto mój skład: Crump,Czerwiński,Hampel,Sawina,Bajerski,Ząbik,Sz czepaniak

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli masz 264 punkty więc jesteś gdzieś tu:

    145 LEPEO 9ZVP5 40,58 2005-04-03 09:56 264
    146 KALA81 WUXXE 40,84 2005-04-01 22:08 264
    147 AREK*ZAWIDZKI*6 KDQHC 41,00 2005-04-01 12:49 264
    148 PANATHINAIKOS EZEWT 41,68 2005-04-02 00:11 264
    149 MARCIN24 TEAM 4N0K6 41,70 2005-04-02 23:19 264
    150 PITER01 MW41P 41,73 2005-04-03 11:47 264
    151 MATADORTEAM3 YMBYN 41,82 2005-04-08 14:51 264
    152 ZIOMALE2 WY8DC 41,82 2005-04-09 18:32 264
    153 MARS26 GQIF6 41,86 2005-04-10 11:25 264
    154 THORN40 1A5OJ 41,90 2005-04-08 23:10 264
    155 MELON TORUN XSNHP 41,93 2005-04-02 23:23 264
    156 LEPEN 7E7RC 41,95 2005-04-03 09:54 264
    157 BOLSTEAM QP4Z9 41,99 2005-03-31 11:30 264


    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie bledy?

    Obcokrajowiec rozumowalem jak Ty

    Wyslalem kilka druzyn i wlasciwie kazda z poteznym bledem
    ale z kazdego mozna sie jakos wytlumaczyc;)

    Bajerski bo KSM zamiast niego Jankowski tez KSM chociaz myslalem ze wygra walke w skladzie z Skornickim

    I liga? Byl i Jedrzejak bo punktow na pewno trzepnie, ale niestety z uwagi na KSM zaryzykowalem Romanka - z zalozenia malo punktow i niestety Dyma - tu KSM. Poki jechal druzyna byla wysoko

    Z innych zawodnikow seniorow to opcja a) silniejsza przy slabszych juniorach (Szczepaniak plus mlody Jagus bo jakos liczylem ze Jagus sie odbuduje)
    i w tej silniejszej jest Gapa plus Protas, albo caly sklad Poloni (krzyzak, Robak, Sawina Protas)
    albo silnijesi juniorzy (Kasprzak, Rempalek, Kolodziej,Hlib) i mieszani seniorzy

    Generalnie bylo dobrze bo gdzies na poziomie 180 miejsca
    a teraz sie sypnelo i najlepsza jest gdzies na 800

    Z tym, ze to 4 kolejki. Syn wyslal z Fijalkowskim i mial cacy ale juz nie bedzie mial
    Corka z Ulamkiem i tez zonk
    To zostalo jeszcze 10 kolejek

    Szkoda ze nie mozna jakowys zmian robic, ale to chyba przerosloby mozliwosci techniczne GW

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •