Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Składy Serii B i II ligi - potrzebne do menadżera siatkarskiego

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Składy Serii B i II ligi - potrzebne do menadżera siatkarskiego

    Cześć!

    Pisałem na tym forum w innym topiku - na temat gierek, ale po sugestii innych użytkowników uznałem, że to miejsce jest dla tego postu lepsze.
    Robię z kumplem siatkarskiego menadżera - więcej dowiecie się: http://www.sportsboard.pl/Forum/view...3&pagenumber=2.
    Szukam składów i danych zawodników następujących drużyn: Morze Szczecin, Joker Piła oraz AZS PŚ Gliwice. W przypadku tych pierwszych interesuje mnie wszystko z nastepujących informacji: Imię, nazwisko, data urodzenia, pozycja, wzrost, zasięgi, ewentualnie długość kontraktu i to czy gracz grał w zespole w zeszłym sezonie. Co do klubu z gliwic nie mam tylko dat urodzenia graczy w nim grających.
    Mile będę widział też podobne dane na temat zespołów II ligi, z wyłączeniem Legii, Delic-polu, AZS-u II Olsztyn, Okocimskiego Brzesko, Energetyka Jaworzno.

    Druga sprawa to interesują mnie wasze opinie na temat graczy Serii B i II ligi. Gdybście mogli zrobić krótkie charakterystyki wyróżniających się w tych ligach graczy - najlepiej z określeniem co jest ich atutem. Potrzebuję tego do jakościowego opisu ich siatkarskich umiejętności.

    Z góry dzięki! Czekam na wasze odpowiedzi albo na forum, albo wysłane na mojego maila wojtasso80@o2.pl

    Wojtas http://www.dhost.info/vbmanager/


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gwoli wyjaśnienia.
    Serwisy siatki.org czy siatki.net już przeszukałem. Zależałoby mi na bezpośrednich informacjach z klubów od ludzi mających kontakt z zespołem, bądź kibicujących danym drużynom i posiadającym ich składy. Tam gdzie są strony klubowe z aktualnymi składami też już byłem - ale niestety nie wszystkie kluby posiadają takowe.
    Bardzo zależy mi na charakterystyce graczy - tego nawet z najlepszych stron nie wyciągnę. To trzeba widzieć live.
    Pozdro Wojtas

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się skałda, że ja też piszę właśnie menedżer siatkówki - Polish Volleyball Manager 2006 (www.pvm2006.abc.pl), i zmagam się z podobnymi problemami (czyt. baza danych). Myślę, że moglibyśmy się wymieniać informacjami na temat drużyn (parę osób już się do mnie zgłosiło z chęcią pomocy). Dzięki temu oba projekty szybciej zostaną ukończone. Pozdrawiam i zapraszam:
    t4iglo@interia.pl lub pvm2006@interia.pl

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Różne informacje na temat serii B mężczyzn znajdziecie na:
    1. Stronach klubów (niektóre marne lub nie działają:P)
    2. Sportowych Faktach - nieskromie powiem, że tu jest najwięcej z wszystkich portali internetowych
    3. Naszym wątku pt. seria B :)
    4. Strefa Siatkówki
    5. W prasie lokalnej - ewnetualnie służę linkami

    Pozdrawiam.
    dakuul

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie...
    Czy jesteście w stanie, na dzień dzisiejszy, powiedzieć za ile mniej więcej gra będzie gotowa? Gratuluje pomysłu :).

    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja planuje na koniec lipca, ale z własnego doświadczenia wiem, że w ostatniej chwili okazuje się że można coś jeszcze poprawic\dorobic i czas się wydłuża. Ważniejsze jest chyba czy uda mi się skompletowac składy, a to już zależy od was. :D

    Więcej informacji na stronie gry - www.pvm2006.abc.pl

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czemu ale nie dziala mi ten mail wojtasso80@o2.pl

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alternatywny adres e-mail

    Eh! Przykro mi że nie udaje się wysłać maila na ten adres. No cóż, nie ma skrzynek doskonałych.
    Dla zainteresowanych podaję adres alternatywny:
    legia.wojtas@wp.pl
    Ten Powinien działać! Pozdrawiam!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    14-03-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Testerzy poszukiwani

    Szukamy testerów dla kolejnych roboczych wersji naszego Volleyball Managera. Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na jeden z poniższych adresów:
    wojtasso80@o2.pl
    legia.wojtas@wp.pl
    Czekajcie cierpliwie na naszą odpowiedź, która nastąpi w ciągu najbliższych 2 tygodni.
    Pozdrawiam Wojtas!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poszukiwane osoby :)

    Pilnie poszukuę osób które oprócz tego, że dobrze znają swoje kluby to jeszcze umieją rzetelnie ocenic umiejętności zawodników w nich grających.

    Chodzi o ludzi z Gorzowa Wlkp., Opola, Wołomina, Bydgoszczy, Gliwic, Wrocławia, Bielska-Białej.

    Proszę o kontakt na mejl (t4iglo@interia.pl), i ewentualnie zapozanie się ze stroną www.pvm2006.prv.pl

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak czegoś nie rozumiem... Ten Wasz typer będzie dotyczył sezonu 2004/05, czyli tego, który właśnie dobiega końca? Bo przecież już zaczynają się we wszystkich klubach zmiany personalne i do nowego sezonu większość zespołów przystąpi w mocno odmienionych składach? A to dopiero początek...

    Pozdrawiam.
    dakuul

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze nie typer :P O ile się nie myle to oba projekty są samodzielnymi grami.

    Oczywiście zdaje sobie sprawę, że składy ulegną zmianie, ale:
    1. Skontaktuje się z ludźmi którzy mi pomgali i dowiem się jakie transfery dokonano (zmienic w bazie danych jedno pole, to żaden problem. Ważne że aktualne pozostanie kilkanście innych pól które określają umiejętności)
    2. Baza będzie bogatsza o zawodników którzy grali w jakims klubie, a odeszli do innego o którym do tej pory nie miałem informacji (bo nie miałem kontaktu :P)

    Tak wygląda moja sytuacja. Z tego co się orientuje to drugii projekt wystartuje ze składami z tego roku, ale to muszą określic sami autorzy.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2004
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    okresl prosze o co konkretnie chodzi Ci w zakresie umiejetnosci to pomoge :)

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    19-03-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyściuteńko jest dokładnie opisane na stronie http://home.ripway.com/2005-3/273447/ Gdyby coś pozostawało niejasne piszczie: t4iglo@interia.pl

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy bedzie manager??
    _____________________________

    [url]www.mostostal-azoty-kedzierzyn.blog.onet.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •