Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Skoki Narciarskie 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skoki Narciarskie 2005

    Pierwszy moj temat co zalozylem chyba na tym forum(poza ifq gdzie tych tematow bylo kilka) Skoki dzisiaj wyszly i jak wam sie podobaja? Ciekawy jestem rowniez rtl i jakby ktos zauwazyl jakas aktywnosc emulowana tudziez torrentowa bylbym wdzieczny o poinformowaniu o tym w tym watku, bo innej drogi by zapoznac sie z ta gra chyba nie ma. Co do sn2005 to jeszcze niegralem ale z opinni w internecie mozna dojsc do dosc smutnych wnioskow iz gra nie spelnia pokladanych w niej nadziei.


    edit: he cos podobnego mam jakis limit wyczerpany i dlatego niemoge nowego posta dostawic no trudno bede edytowal: Oto moje spostrzezenia na temat rtl:


    rtl przetestowalem z grubsza i generalnie oni juz z raz obranej drogi raczej nie maja ochoty schodzic. Gra jest prosta i na poczatku mysle, ze jest to jej atutem nad sn2005 ale w perspektywie moze sie to obrocic przeciwko rtlowi. Dalej w junior cup zamiasta skakac z podwyzszonego rozbiegu albo na mniejszych skoczniach lata sie po 70 metrow na k120 i mozna takim skokiem wygrac konkurs. Zawsze myslalem, ze juniorom to sie nalezy wieksze bezpieczenstwo na koczniach i tym bardziej dziwi mnie w tej grze fakt i naokolo drzew malo co nie pourywa a taki mlokos skakac musi dodatkowo z takiego samego rozbiegu co ahonen, malysz i spolka. Toc to istne kamikadze! ten fakt dalej mnie w tej grze drazni a pozatym to wszystko to samo co w poprzednich czesciach tylko troche lepsze. Reasumujac mozna powiedziec, ze o ile Sn2005 dalej jest na etapie rewolucyjnych zmian i poszukiwan o tyle rtl obral juz sobie znana sciezke nieznacznie ja tylko ewaulujac z roku na rok. Czy to dobrze? czy zle? nie wiem. W kazdym badz razie sn2005 jest gra jakby troche ambitniejsza przez tez bardziej zepsuta a panowie z rtlu raczej niechca ryzykowac..



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Kloss niestety gra z serii Skoki narciarskie sa z roku na rok coraz gorsze. Trudno sie dziwic skoki nie sa juz tak popolarne jak w czasach malyszomani. Mysle ze najlepsze wyszly w 2002 . A potem z roku na rok po rowni pochylej w dol. Niestety trzeba bedzie popykac w wiecznie zywego DSJ .

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde w sumie się nie mogę zgodzić z Tobą, ale nie mam pojęcia jak skakać, bo czy skacze stworzonym zawodnikiem czy Małyszem to zawsze ląduje w okolicy 75 m. What's up??

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .

    WItajcie.
    RTL Skispringen 2005 jest już dostępne na torrencie.
    Przed kilkoma minetami odpalilem grę i...
    grafika jeszcze lepsza niż w poprzednich wersjach(nawet drzewa ładnie wyglądają), stroje skoczków już nieco mniej wyglądają gumowo jednak zachowanie zawodnika jest prawie identyczne jak w 2004.
    Licencji na skoczków jak nie było tak nie ma... na skocznie też nie ma, nawet punkty "k" się nie zgadzają(tak jak było w poprzedniej grze).
    Texturki coraz lepsze, szkoda, że Polacy zamiast iść do przodu idą w przeciwną stronę. :(

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej ja tam czytalem na gry.wp.pl ze Skoki Narciarskie 2005 bede w Dobrej Grze i jesli bedzie znajdowalo sie wszystko co zostalo opisane na stronie to moze byc fajowa zabawa.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale póki co nie jest :D

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemka
    Mam prosbe Kevin moglbys podac skad sciagales plik do torrenta RTL 2005
    Dzieki

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kupiłem Dobra gre ze SKOKAMI 2005:D. Gra mi sie podoba, chociaz RTL jest na pewno lepszy;)
    W grze jest bardzo duzo opcji(multiplayer) i inne. Mamy mozliwosc zaczynania kariery w wieku 14 lat;). Najpierw skaczemy w puchararze mlodzikow:D Glownym celem gry jest awans z kadry C do kadry A. Graficznie gra prezentuje sie dobrze, poza samym skoczkiem, ktory wyglada jak z amigi;)
    I jeszcze jedno: na moim komputerze(Celeron 2.8 256 ram i GF FX 5200) gra troche skacze:/ A wiec zeby swobodnie grac nalezy miec 512 ram:D
    Sciagnalbym sobie RTL SKI JUMPING z torrenta tylko, ze jakos sie nie da:/
    Kiedys normalnie sciagalem gry z xxx:D a teraz wyskakuje mi jakis blad:/ Sciagam programem ABC:D Jak wiecie o co chodzi, to bardzo prosze o pomoc:)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy jest gdzies moze w necie na torrencie dostepne polskie Skoki ? Bo RTL 2005 juz posiadam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wiecie co trzeba zrobic

    prosze wiecie co trzeba zrobic jak wyskakuje jakis bład instalacji prosze jak ktos wie to powiedzcie dostałem na mikołaja i niemoge grac bo jakis bład przy instalacji jak cos to odpowiedzcie na forum lub na gg 3221738 piszcie cały czas jestem niewidoczny a czasem dostepny

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prosze wiecie co trzeba zrobic jak wyskakuje jakis bład instalacji prosze jak ktos wie to powiedzcie dostałem na mikołaja i niemoge grac bo jakis bład przy instalacji jak cos to odpowiedzcie na forum lub na gg 3221738 piszcie cały czas jestem niewidoczny a czasem dostepny
    Opisz dokladniej swoj problem, podaj parametry kompa itp itd, bo inaczej nikt Ci nie pomoze:) A Mikołaj to chyba jutro jest:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •