Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nasz własny plebiscyt

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nasz własny plebiscyt

    Niebawem poznamy najleszego piłkarza roku w plebiscycie France Football, który zostanie uhonorowany "Złotą Piłką".

    A co wy na to - zorganizujmy własny plebiscyt, tyle że siatkarski.

    Zagłosujmy na najlepszego siatkarza na świecie w 2004 roku, i na najlepszego polskiego siatkarza. Niech moderatorzy ustalą nominację (proponuję 20-25 z zagranicy i 20 Polaków), a każdy z nas zagłosuje na pięciu obcokrajowców (1 miejsce 5 pkt, piąte 1) i pięciu polskich siatkarzy

    Głosy będzie można oddawać powiedzmy przez tydzień, każdy z forumowiczów może tylko raz zamieścic post w tym temacie ze swoimi propozycjami. Potem ja podliczę punkty i ogłoszę zwycięzców.

    Moje propozycje listy :

    Polacy - 1. Piotr Gruszka, 2. Sebastian Świderski, 3. Dawid Murek, 4. Arkadiusz Gołaś, 5. Piotr Gabrych, 6. Mariusz Wlazły, 7. Przemysław Michalczyk, 8. Łukasz Kadziewicz, 9. Robert Prygiel, 10. Radosław Rybak, 11. Robert Szczerbaniuk, 12. Krzysztof Ignaczak, 12. Andrzej Stelmach, 13. Paweł Zagumny, 14. Damian Dacewicz, 15. Michał Bąkiewicz, 16. Michał Ruciak, 17. Wojciech Grzyb, 18. Michał Winiarski, 19.Krzysztof Gierczyński, 20. Paweł Kuciński

    Zawodnicy zagraniczni- 1. Giba, 2. Andrea Sartoretti, 3. Sergio Santos, 4. Wadim Chamucki, 5. Siergiej Tietiuchin, 6. Ricardo, 7. Alessandro Fei, 8. Clayton Stanley, 9.Stanisław Diniejkin, 10. Nikola Grbić, 11. Goran Vujević, 12. Nalbert Bitencourt, 13. Dante Amaral, 14. Valerio Vermiglio, 15. Reiner Nummerdoor, 16. Andrej Kravarik, 17. Martin Lebl, 18. Luigi Mastrangelo, 19. Hubert Henno, 20. Paweł Werbow, 21. Cristian Savani, 22. Osvaldo Hernandez, 23. Daniel Allen Howard, 24. Lloy Ball, 25. Plamen Konstantinov.

    To są moje propozycję, ale w razie zaakceptowania pomysłu proszę moderatorów o zweryfikowanie list i ustalenie już nie luźnych, ale obowiązujących zasad.

    Życzę dobrej zabawy, i niech moc będzie z wami :)

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałbym o jeszcze jednym ważnym zawodniku - Gustavo Endresie, powiedzmy że jest on 26 obcokrajowcem.

    Jeżeli nikt nie wyraża sprzeciwu, proszę moderatoratorów o oficjalne otwarcie konkursu.

    Moje typy są następujące :

    Polacy:

    1.Sebastian Świderski - mimo walki z kontuzjami był na igrzyskach naszym najlepszym zawodnikiem. Kto wie jak daleko byśmy zaszli gdyby był cały turniej w pełni sił. Obecnie świetnie spisuje sie w lidze włoskiej.

    2.Dawid Murek - wydatnie pomógł drużynie w awansie na igrzyska. Na samej olimpiadzie miewał lepsze i gorsze momenty, ale ogólnie zaprezentował się nieżle.Poza tym zdobył tytuł Mistrza Grecji, i został uznany MVP finałowych spotkań.

    3.Arkadiusz Gołaś - w naszej lidze był chyba najlepszym środkowym bloku. Z AZS-em Częstochowa zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski, ale tak wyskoie miejsce na mojej liście to nagroda za postępy, jakie poczynił na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Przyzwoity występ w kwalifikacjach do igrzysk i na olimpiadzie, a teraz jest jednym z najlepszych środkowych Serie A, i nawet tam nie ma zawodnika grającego na większym procencie skuteczności w ataku.

    4.Mariusz Wlazły - nasz największy talent. Materiał na światowej klasy atakującego. W przeciągu roku bardzo się rozwinął, zdobył tytuł Mistrza Świata Juniorów, a oprócz tego czwarte miejsce w lidze, której był czołową postacią.
    Skoczny, skuteczny w ataku i w polu zagrywki. To już jest najlepszy atakujący PLS, a będzie jeszcze lepszy !!!

    5.Piotr Gruszka - równa forma przez cały sezon, tak we francuskim Tourcouing VB Lille, jak i w reprezentacji.Może nie jest to atakujący wybitny, ale solidny, a do tego uniwersalny i skuteczny. W Skrze Bełchatów pokazuje, że inni jeszcze długo będą się musieli od niego uczyć.

    Zawodnicy zagraniczni:

    1.Gilberto Godhoy Silva - GIBA

    2.Alessandro Fei

    3.Dante Amaral

    4.Andrej Kravarik

    5.Sergio Santos

    Aż trzech Brazylijczyków na mojej liście, ale tego chyba nie muszę tłumaczyć - oni byli w tym roku po prostu najlepsi.

    Fei - srebrny medalista olimpijski, był moim zdaniem najlepszym zawodnikiem włoskiej ekipy i całej Seria A1 na przestrzeni roku.

    A Grecka kadra bez Kravarika traci tak z połowę swojej wartości. To siatkarz, który poradziłby sobie w zespole znacznie lepszym niż Irakils Saloniki, do takiej Maceraty, Sisley czy Biełogorodu pasowałby znakomicie.

    Czekam na wasze typy, pozdrawiam - Skywalker.


  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to przed Igrzyskami i w trakcie robiliśmy już tutaj taki plebiscyt w dwóch odrębnych wątkach. Po drugie myślę, że nic ni zaszkodzi, zeby podać swoje typy jeszcze raz.
    Polacy:

    1. Sebastian Świderski Dlaczego nie on tylko Murek reprezentuje siatkarzy w plebiscycie Przeglądu Sportowego tego nie zrozumiem.

    2. Robert Prygiel Podjął odważne wyzwanie i udowodnił, że Rosjan można pokonać. Wyrósł nie tylko na najlepszego zagranicznego zawodnika w lidze rosyjskiej - ale na najlepszego zawodnika w lidze wogóle.

    3. Arek Gołaś Za umiejętne wprowadzenie się na włoskie parkiety i za postawę rokującą wielkie nadzieje dla naszej reprezentacji.

    4. Piotr Gruszka - zawsze w czołówce najlepiej punktujących, czy to na Igrzyskach czy Lidze Światowej. Jedynym mankamentem jest to, że zdarza mu się nie kończyć wtedy kiedy bardzo trzeba.

    5. Dawid Murek - specjalista od trudnych piłek, taktycznych i mocnych zagrywek. Zawodnik chimeryczny, musi mieć 'swój dzień'.

    ======== Światowe parkiety============

    Swoje typy ponownież rozdysponuję pomiędzy Brazylię i Włochy.

    1. Ricardo - niemal bezbłędny. Piszę niemal - bo tylko bogowie się nie mylą.

    2. Giba - najlepszy siatkarz Igrzysk w Atenach. Innych rekomendacji nie trzeba .

    3. Sartoretti - może już bez tego 'błysku' i świeżości w graniu, ale w dalszym ciągu klasa sama dla siebie.

    4. Fei - obok Sartorettiego - główny aktor i autor sukcesów włoskiej reprezentacji, do tego cały czas najjaśniejsza gwiazda włoskiej ligi.

    5. Dante Amaral - świetny w ataku. Właściwie gdyby można było to swoje miejsce zajął by ex equo z Andre.


    pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety wtedy jeszcze nie było mnie na forum więc nie mogłem o tym wiedzieć. A poza tym ten konkurs ocenia postawę siatkarzy w przeciągu całego roku. Tak więc zapraszam do udziału...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •