Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: 52 Łańcuch Herbowy wygrywa K.Słaboń!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    52 Łańcuch Herbowy wygrywa K.Słaboń!!!

    Zakończył się turniej o łańcóch herbowy mista ostrowa,wygrał Słaboń z Wrocławskiej Sparty gromadząc 14 pkt.Tuż za nim Protaś uzbierał 13 pkt oraz jako trzeci na mecie zameldował się Walasek z 12 pkt.

    Bardzo cieszy postawa Słabonia w tych zawodach widać zę wie o co chodzi w żużlu,tak trzymać w następnym sezonie.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Gratulacje dla Słabonia, chłopak pokazał , że drzemią w nim nawet spore możliwości. Wygrać z takimi zawodnikami jak Protasiewicz, Walasek itp to nie lada sztuka.

    P.s
    A tak na marginesie to słyszałem, że Wrocek będzie chciał sprzedać lub wypożyczyć jednego seniora. Ciekawe na kogo padnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    P.s
    A tak na marginesie to słyszałem, że Wrocek będzie chciał sprzedać lub wypożyczyć jednego seniora. Ciekawe na kogo padnie.
    Właśnie dlatego Krzysiek musiał się bardzo sprężyć żeby dobrze sie pokazac w tych zawodach.Dla Słabego konkurentem jest Świder ktory dzis nie spisal sie za dobrze. Wiec zadycyduje chyba Nieścieruk...

    Chodzi o wypozyczenie...

    Brawa dla Krzycha naprawde super sie spisał , Misiek tez na swoim poziomie troszke slabiej Piotrek.

    pzdr.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czasie zawodów zawału serca dostał kierownik ostrowskiej drużyny, po czym zmarł w szpitalu :(. Podobno to wyglądało strasznie, gdyż dostał zawału w parkingu, złapał go Fajfer, Jędrzejak i Pietrzyk pobiegli krzyczeć "karetka", zabrała go, ale nie pomogło i Mirosław Borowicz umarł:(...

    [']['][']

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No właśnie. Ciekawi mnie jak będzie wyglądał skład WTS - u w przyszłym roku. Mój typ:

    1.Gapiński
    2.Misiek
    3.Hampel
    4.Świder albo Słaby
    5.Obcy (np. Hancock)
    6.Hlib

    Mistrz w kieszeni :):):) Co wy na to???
    Ja na to że mistrzem będzie Unia Tarnów:)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Na pewno więcej spodziewać się można było po: Dymie, Ułamku i Świderskim. Również Tomek Rempała po ostatnich super występach dziś bardzo słabo. Przyznam, że zaskoczyła mnie wygrana Słabonia :) ale należało mu się :)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Brawo Kris, zapraszamy z powrotem do Polonii!!! Cześć pamięci zmarłego <'> <'> <'>.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    No właśnie. Ciekawi mnie jak będzie wyglądał skład WTS - u w przyszłym roku. Mój typ:

    1.Gapiński
    2.Misiek
    3.Hampel
    4.Świder albo Słaby
    5.Obcy (np. Hancock)
    6.Hlib

    Mistrz w kieszeni :):):) Co wy na to???
    Jajco. Nie ten wątek.


    Może by się jakaś kompletna klasyfikacja przydała (za PŻ):

    Końcowa klasyfikacja:
    1. (3) Krzysztof Słaboń (Wrocław) 14 (3,2,3,3,3)
    2. (7) Piotr Protasiewicz (Toruń) 13 (1,3,3,3,3)
    3. (5) Grzegorz Walasek (Częstochowa) 12 (3,3,2,1,3)
    4. (6) Robert Miśkowiak (Wrocław) 11+3 (2,3,3,2,1)
    5. (15) Tomasz Jędrzejak (Ostrów Wlkp.) 11+2 (3,1,3,1,3)
    6. (12) Artur Pietrzyk (Ostrów Wlkp.) 10 (3,3,1,1,2)
    7. (9) Adam Fajfer (Ostrów Wlkp.) 8 (2,0,1,3,2)
    8. (8) Maciej Kuciapa (Rzeszów) 8 (0,2,2,2,2)
    9. (10) Adrian Miedziński (Toruń) 7 (1,2,2,2,0)
    10. (1) Sebastian Ułamek (Częstochowa) 6 (2,1,2,0,1)
    11. (13) Łukasz Jankowski (Leszno) 5 (0,2,0,3,d)
    12. (14) Tomasz Rempała (Rzeszów) 4 (2,0,0,2,0)
    13. (11) Piotr Świderski (Wrocław) 4 (0,0,1,1,2)
    14. (4) Piotr Dym (Ostrów Wlkp.) 4 (1,1,1,0,1)
    15. (16) Adrian Gomólski (Gniezno) 2 (1,0,0,0,1)
    16. (2) Karol Ząbik (Toruń) 1 (0,1,0,T,-)
    17. (17) Sebastian Brucheiser (Ostrów Wlkp.) 0 (0)
    R2.Bartosz Kwiatkowski (Ostrów Wlkp.) 0 (0)

    wyścig po wyścigu
    1. (66,79) Słaboń, Ułamek, Dym, Ząbik
    2. (66,45) Walasek, Miśkowiak, Protasiewicz, Kuciapa
    3. (67,32) Pietrzyk, A. Fajfer, Miedziński, Świderski
    4. (67,44) Jędrzejak, T. Rempała, Gomólski, Ł. Jankowski
    5. (66,10) Walasek, Ł. Jankowski, Ułamek, A. Fajfer
    6. (65,98) Miśkowiak, Miedziński, Ząbik, T. Rempała
    7. (66,14) Protasiewicz, Słaboń, Jędrzejak, Świderski
    8. (67,24) Pietrzyk, Kuciapa, Dym, Gomólski
    9. (66,76) Miśkowiak, Ułamek, Świderski, Gomólski
    10. (67,34) Jędrzejak, Walasek, Pietrzyk, Ząbik
    11. (67,51) Słaboń, Kuciapa, A. Fajsfer, T. Rempała
    12. (67,44) Protasiewicz, Miedziński, Dym, Ł. Jankowski
    13. (67,04) Protasiewicz, T. Rempała, Pietrzyk, Ułamek
    14. (68,50) Ł. Jankowski, Kuciapa, Świderski, Brucheiser, Ząbik - T
    15. (67,61) Słaboń, Miedziński, Walasek, Gomólski
    16. (68,37) A. Fajfer, Miśkowiak, Jędrzejak, Dym
    17. (68,19) Jędrzejak, Kuciapa, Ułamek, Miedziński
    18. (67,43) Protasiewicz, A. Fajfer, Gomólski, Kwiatkowski, Ząbik (ns)
    19. (68,36) Słaboń, Pietrzyk, Miśkowiak, Ł. Jankowski - d
    20. Walasek, Świderski, Dym, T. Rempała
    21. (o 4 miejsce) Miśkowiak, Jędrzejak



    Po ostatnich występach znacznie więcej spodziewałem się po Ząbiku. A znacznie mniej po Słaboniu :D
    W czasie zawodów zawału serca dostał kierownik ostrowskiej drużyny, po czym zmarł w szpitalu :(. Podobno to wyglądało strasznie, gdyż dostał zawału w parkingu, złapał go Fajfer, Jędrzejak i Pietrzyk pobiegli krzyczeć "karetka", zabrała go, ale nie pomogło i Mirosław Borowicz umarł:(...

    [']['][']
    W czasie dzisiejszego turnieju o Łańcuch Herbowy, tuż po trzynastym wyścigu jeden z ostrowskich działaczy, a ściślej kierownik Klubu Motorowego Ostrów - Mirosław Borowicz zasłabł w parku maszyn. Do chorego natychmiast podjechała znajdująca się na stadionie karetka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nieprzytomnego przez kilka minut reanimowano, po czym odwieziono do szpitala. Niestety sprawdził się najczarniejszy scenariusz, natychmiastowa pomoc lekarska na niewiele się zdała. Mirosław Borowicz zmarł...

    Przykro podawać tego typu informacje, tym bardziej, że odchodzi osoba, która całym sercem zaangażowana była w pracę na rzecz sportu żużlowego w naszym mieście. Podając tę informację łączymy się w bólu z rodziną zmarłego.

    Mirosław Borowicz w ostatnim czasie pełnił funkcję kierownika Klubu Motorowego Ostrów. W ostrowskim światku żużlowym znany był jednak od wielu lat. Przypomnijmy, że przez kilka lat pracował na rzecz Towarzystwa Żużlowego "Iskra". Był również dziennikarzem. Odszedł w sile wieku. "Niech spoczywa w pokoju".

    (PŻ)


    [']

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety tak tragiczny dal nas w OStrowie koniec sezonu. ODszedł czlowiek który był jednym z symbloli Ostrowskiego zużla. NIestety w tak mlodym wieku odchodzi człowiek który był świetnym działączem ale również dziennikarzem. Szok szczególnie dla rodziny. POzostawił żonę i córkę która została niedawno MISS POLONIA. NIestety radość rodziny zamieni się w wielką żałobę. Odszedł od nas wspaniały człowiek i takim zapamiętamy MIRKA BOROWICZA kierownika KLUBU MOTOROWEGO Ostrów. MIRKU SPOCZYWAJ W POKOJU [']['][']

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,871
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    słaby rewelka!!! no to teraz działacze i trenerzy sparty będą mieć twardy orzech do zgryzienia...kogo w następnym sezonie wypożyczyć? świderskiego czy słabonia? pożyjemy zobaczymy!
    współczucia dla rodziny zmarłego kierownika drużyny z ostrowa:(:(:( a tak swoją drogą, to jeżeli miał już odejść na tamten świat, to miał "piękną" śmierć. tzn. chodzi mi o to, że do końca swoich chwil był oddany temu co pokochał i co sprawiało mu radość. spoczywaj w spokoju!!![']['][']

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki dla Gregora za trzecie miejsce

    Wielkie brawa również dla Krzysztofa Słabonia, poprostu rewelacja tego turnieju

    współczucia dla najblizszych znarłego kierownika KM-u [']['][']

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    baraw dla krzysia i reszty ale nie po to wpisuje sie
    WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY,ZNAJOMYCH ZMARLEGO A TAKZE KIBICOW I ZAOWDNIKOW I WSZYSTKICH KTORZY SA WOOKOŁ KM INTAR OSTRÓW ['][']['][']['][']
    WSPÓŁCZUCIA Z KROSNA :(
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Słabonia.

    W tym wątku nic mi sie nie chce pisać [']

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to jeszcze nieodpowiedni moment na pisanie takich rzeczy ale to co dzisiaj zobaczyłem w Ostrowie to skandal jakich mało !!! Chodzi o śmierć kierownika Intaru pana Borowicza.

    Zacznijmy od początku jak ta sytuacja wyglądała.

    W czasie trwania zawodów nagle w parkingu pada na ziemię człowiek. Nietutejsi ludzie nie za bardzo się orientują co jest grane, ale zaraz się wszyscy podrywają, miejscowi wiedzą ze ów człowiek jest po kilku zawałach (3 bodajże jak słyszałem) więc od razu w te pędy zaczynają go reanimować. Zawody w pełni, zaraz kolejny bieg, zamieszanie na max.

    Nagle ktoś wybiega po karetke (nie zauważyłem kto). Karetki w Ostrowie stoją w połowie przeciwległej prostej startowej, zaś parking jest na pierwszym łuku. Ten ktoś podbiega do bandy i krzyczy do lekaża żeby leciał do parkingu. Mija może ze 2 min, zero reakcji, a w parkingu już szum na całego i panika.

    Z parkingu wybiega Tomek Jedrzejak i zapier.. bo tak to trzebanazwać ile sił w nogach po lekarza. Dobiega do bandy i krzyczy. Wreszcie wybiega lekarz. Od momentu zasłabnięcia tego człowieka mija może z 4-5 min. W międzyczassie Fajfer drze się zeby karetka wyjechała. Drze się tak, i inni tez że słychac ich chyba na całym stadionie.

    Biegnie lekarz. Normalnie szok. Popyla z rekami w kieszeni, bo co ma sobie odmrozić rączki, na dodatek zapierdziela w takich typowo szpitalnych drewniakach. Tempo miał takie, że wyprzedziła by go moja babcia. Przed nim leci kobieta, chyba też lekarz. Ma w ręku torbe, lekarz oczywiście bez, bo niby jak miał to trzymać jak ręce w kieszeni miał.

    Wpadają do parkingu, reanimacja. Mijają kolejne cenne minuty. wreszcie wyjkeżdza karetka. Zaznacze że taka zwykła, a nie Erka. Reanimacja trwa, zamieszanie również, wszak to środek zawodów. Na trybunach tez się robi niespokojnie.

    Wreszcie po kolejnych minutach przyjeżdza Erka i zabiera człowieka do szpitala.

    Jakby tak policzyć ile trwało to wzywanie Erki, najodpowiednijeszgo zestawu do ratowania człowieka w tym przypadku to wyjdzie chyba z ponad 10 minut spokojnie, jak nie więcej. Nie wiem ale czasu dokładnie nie liczyłem,a le na wyczucie trwało to długo.

    Dziwi mnie, że parking, sędzia, czy służby pożadkowe nie mają kontaktu z lekarzami. Jak tam może być , że zawodnik leci do parkingu wołać lekarza, a ten sobie biegnie jak od niechcenia jak do zwykłego zasłabnięcia.

    Wystarczyło mieć jakieś nędzne krótkofalówki żeby zaoszczędzić kilka minut, a wiadomo że pierwsze 3 minuty sa najważniejsze przy ratowaniu życia !!!!!

    Co więcej, dlaczego lekarz biegnie do parkingu, kiedy sytuacja co było widac po reakcji zawodników, krzykach na cały stadion, biegu jędrzejaka i kogoś innego, wyjazdu od razu karetki, a nawet Erki.

    Nie wiem czy ta Erka na stadionie była , a chyba powinna czy nie , bo nie widziałem, ale ona pojawiła się o wiele za późno niż powinna być.

    Co tu więcej pisać ? Niech wszyscy wyciągną z tego wnioski bo to się już źle skonczyło, a skończyć się moze jeszcze wiele razy, nie tylko w Ostrowie, ale na każdym innym stadionie w Polsce.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yabkoo

    to co napisałeś żeczywiście zawiało grozą!!!!

    Przecież to żużel karetki powinny stać jak nie 2 to nawet 3,i ci lekarze!!!!!!!!!!!

    paranoja,czas najwyży żeby ktoś się wziął za to tak nie może być,żeby zawodnicy biegali po lekarza.

    Skandal!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko niewątpliwy sukces Krzysia Słabonia mąci śmierć człowieka związanego z ostrowskim żużlem.Smutne są takie zawody gdzie umiera człowiek :(

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karetki 2 stały w bramie wjazdowej. Ale rzeczywiście tu słuszna uwaga . Park maszyn nie ma chyba kontaktu wogóle z ludzmi znajdującymi się w bramie wjazdowej !!! To było bardzo widoczne. Erka przyjechała dosyc szybko ze szpitala. Tylko wydaje mi sie że własnie ona powinna być cały czas podczas zawodów ...

  18. Powrót do góry    #18
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Gratulacje cdla Słabonia!!!chyba nikt się tego niespodziewał!!!teraz działacze Wrocławscy anpewno będą musieć się dobrze zaastanoiwić kogo ewentualnie wypożyczyć do innego zespołu:P.

    Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny i wszystkich osób związanych ze zmarłym kierownikiem ostrowskiego Intaru:(:(:(

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    No i posypało się :(

    Śmierci Mirka Borowicza komentować nie trzeba...[*]
    R.I.P.

    Mirek, pozdrów od nas Tatarską Strzałę i powiedz mu, że o Nim jak i o wszystkich pozostałych pamiętamy, i pamiętac będziemy!

    ---

    Same zawody pod dyktando mojego faworyta :P taaak, pewnie pomyślicie, że mądry Polak po hmm... sukcesie ;) ale stawiałem na Krzyśka od początku i już po pierwszym jego występie wiedziałem, że będzie git. A pokonanie Ogóra na dystansie potwierdziło moje przypuszczenia. Gratulacje dla niego i dla Pepe, który po pierwszym niezbyt udanym wyścigu później pokonywał rywali z ogromną przewagą.

    Zawody, jak na turniej indywidualny, były ciekawe. Publiczność (pogoda zresztą też) dopisała, szkoda tylko tej tragedii...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Kiedy pisalem tamtego posta znalem tylko wyniki a nie to co dzialo sie na torze...wielkie wyrazy wspolczucia , do całego Ostrowa a przedewszystkim dla rodziny. Taka tragedia ...

    Ale z tego co napisal yabkoo ten czlowiek wcale nie musial zginąć...

    Nie chory jest czlowiek lecz służba zdrowia...
    [*][*][*][*][*]...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •