Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Piłkarz roku 2004!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piłkarz roku 2004!

    Międzynarodowa Federacja Związków Piłkarskich (FIFA) opublikowała we wtorek listę 35 zawodników nominowanych do nagrody najlepszego piłkarza 2004 roku.

    Najwięcej - sześciu przedstawicieli ma w gronie nominowanych reprezentacja Brazylii. Zastanawia natomiast obecność tylko jednego piłkarza drużyny mistrza Europy. Grecję reprezentuje jedynie najlepszy gracz turnieju w Portugalii Theodoros Zagorakis.

    Na liście nominowanych znajduje się aż siedmiu zawodników Real Madryt: Beckham, Owen, Luis Figo, Raul, Roberto Carlos, Ronaldo oraz Piłkarz Roku 2003 - Zinedine Zidane.

    Lista kandydatów sporządzana jest przez specjalną komisję działającą przy FIFA. Wyboru Piłkarza Roku dokonują selekcjonerzy reprezentacji zrzeszonych w światowej federacji. Po październikowym głosowaniu zostanie ogłoszona trójka piłkarzy o największej liczbie punktów. Zwycięzcę plebiscytu poznamy 20 grudnia podczas gali w gmachu opery w Zurychu.

    Nominacje FIFA do nagrody Piłkarza Roku 2004:

    David Beckham, Steven Gerrard, Frank Lampard, Michael Owen, Wayne Rooney (Anglia), Roberto Ayala (Argentina), Adriano, Cafu, Kaka, Roberto Carlos, Ronaldinho, Ronaldo (Brazylia), Milan Baros, Pavel Nedved (Czechy), Thierry Henry, Robert Pires, Zinedine Zidane (Francja), Theodoros Zagorakis (Grecja), Raul Gonzalez (Hiszpania), Roy Makaay, Ruud van Nistelrooy (Holandia), Samuel Eto'o (Kamerun), Michael Ballack, Oliver Kahn (Niemcy), Cristiano Ronaldo, Deco, Luis Figo (Portugalia), Zlatan Ibrahimovic, Henrik Larsson (Szwecja), Andrij Szewczenko (Ukraina), Ryan Giggs (Walia), Gianluigi Buffon, Alessandro Nesta (Włochy), Didier Drogba (Wybrzeże Kości Słoniowej).
    www.onet.pl

    Mój faworyt to Deco. Dlaczego???

    - lider FC Porto, które wygrąło LM
    - jeden z najlepszych w Portugalii, wicemistrzostwo Europy.
    - doskonały debiut w Barcie, szybka aklimatyzacja i dobra gra

    Na kogo stawiacie wy???


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    JA bym postawil na kogos z 2 brazylijczyków : Adriano badz Ronaldinho !!

    Adriano:
    - król strzelcow Copa America , swietne wystepy w Interze prawie co mecz to bramka , wielka forma w 2004 wiec zwrocilbym na niego uwage

    Ronaldinho:
    -smiem powiedziec ze to najlepszy ofensywny pomocnik swiata , genialnie dogrywa pilki , swietny strzal z dystansu , lider Barcelony , przez caly sezon równa i dobra forma.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2004
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brazylijczycy nigdy moim zdaniem wygrac powinien najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw europy kapitan Grecji Traionas Dellas, za co? za całe mistrzostwa, takiego profesora jak on nie widziałem na tych mistrzostwach

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Didier Drogba (Wybrzeże Kości Słoniowej) wygra :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2004
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ogólnie patrząc na skład osób nominowanych do tytułu to jest jedan wielka farsa, skąd w tej grupie np. Ronaldo, smich co on wtym roku zrobil nic.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ronaldo jeszcze jestem w stanie zrozumiec bo troche bramek strzelil ale beckham i raul?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co zrobil Owen ???
    Przeszedl do Realu i nie strzelil z 5 metrow prawie na pusta bramke :/

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ronaldo jeszcze jestem w stanie zrozumiec bo troche bramek strzelil ale beckham i raul?
    Nie tylko bramki są wyznacznikiem formy prezentowanej przez zawodnika. Jednak fakt, w tym roku Beckham i Raul nie zasłużyli na tytuł.

    Moim osobistym faworytem jest Ronaldinho. Prawdziwy lider Barcelony, potrafił wziąść na siebie ciężar gry. Po za tym świetna forma przez cały sezon. Więcej argumentów nie potrzeba.

    Myśle, że szanse na triumf ma: Didier Drogba, Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney i Deco.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinien wygrać ktoś z trójki :

    -Deco
    -Ronaldinho
    -ADRIANO



  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ramzes ja wiem ze nie tylko bramki sie licza ale mowie ze ewentualnie jak za cos jest nominowany to za te bramki bo becks i raul nie strzelali a z reszta caly real gral zle
    ale nie mozna sobie pozwolic zeby "gwiazd" nie bylo w 50 chociaz bo np zidane tez nie zasluguje
    nie ma np guilego co dla mnie jest idotyzmem tych co to wybieraja - po prostu sie osmieszaja i ja bym nigdy nie postawil swojej reputacji na takim zestawieniu

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Cisse i Ronaldinho. Bez wyjasnień. :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zidane i tylko Zidane, ale pewnie wygra ktoś inny z Realu... taki Figo, ROnaldo... za co? Za nic!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam czterech kandydatów do tej nagrody:
    1. Pavel Nedved - nadal bardzo dobrze gra w Juventusie, ciągnąc całą grę i zaskakując wspaniałymi zagraniami
    2. Ronaldinho - uważam, że to jest zwycięzca. To dzięki niemu Barca stanęła na nogi. Wspaniałe występy w Primiera Division, Champions League i kadrze Brazylii oraz mnóstwo, naprawdę mnóstwo cudownych zagrań. Obecnie piłkarz o najbardziej efektownym stylu gry i zarazem bardzo efektywnym
    3. Deco - wspaniałe mecze na Euro oraz w drużynie Barcelony.
    4. Samuel Eto'o - naprawdę bardzo udany sezon tego czarnoskórego piłkarza. Po przejściu do Barcelony jest postrachem wszystkich bramkarzy. Dysponuje bardzo dużą szybkościa i dobrą techniką. Jak dla mnie ideał napastnika.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Moje typy:

    Deco - za talent i niebanalne pomysly na rozgrywanie.
    Ronaldinho - za caloksztalt.
    Rooney - za ciag na bramke.
    Barros (chyba go nie ma na liscie) - bo go lubie :)
    Lampard - za bycie prawdziwym wodzem
    Robben ! (czemu go nie ma na liscie !?) - genialny nastolatek, autentyczna gwiazda wsrod pomocnikow

    Jeszcze dodalbym do kategorii najlepszy obronca Ricardo Carvalho, a do kategorii Czlowiek, ktory potrafi sam rozstrzygnac o wyniku meczu Angelos Charisteas.

    Absolutnie nie biore pod uwage zadnej z tzw. gwiazd Realu, no moze z wyjatkiem Casillasa.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie najlepszy musi wygrac Ruud. To juz jego kolejny sezon na pelnym gazie, co sezon ponad 30 bramek we wszystkich wystepach, nie zawodzi, gdy trzeba poniesie druzyne do zwyciestwa. No i znakomity powrot po ciezkiej kontuzji kolana. Coz wiecej dodac. Jak dla mnie powinien zwyciezyc Ruuuuudddd.
    Ale znajac UEFE to wybiora jakas gwiazdeczke :|, a moze powinni zmienic nazwe bo po 90 % werdyktow z poprzednich lat ciezko nazwac to plebiscytem na najlepszego pilkarza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •