Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Władza VS Kasa-Mecz o DMP

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Władza VS Kasa-Mecz o DMP

    Emocje po meczu o DMP jeszcze nieucichly ale ja zakladam ten temat ,poniewaz uwazam ze ten sezon byl wyjatkowo nieudany dl polskiej ligi.Dlaczego dzieje sie ze kluby zdobywaja złoto przez kase lub wladze?o Tym co teraz napisze pewnie zostane zmieszany z błotem.
    A wiec tak:
    Władze reprezentuje-WTS Atlas Wrocław
    Kase zas Tegoroczny Złoty medalista DMP-Unia Tarnów

    Władza-Przez caly tegoroczny sezon prezes WTS-u zalatwial przerozne zeczy dla swojej druzyny.(przykladem moze byc start 5 zawodnikow w meczu o DMP lub tez punkt regulaminu zz)Wiadomo bylo przed sezonem ze WTS bedzie dysponowal skladem w ktorym jezdzic kilka zawodnikow a,wiec prezes zabezpieczyl sie wprowadzajac punkt ktory mowi o Z.Z.)

    Kasa-goraczka transferowa zakonczyla sie ogromnymi transferami T.G ,T.R. i J.G do Uni Tarnow.Ogladajac mecz o DMP zauwazylem(tak jak wiekszosc)Ze gdyby nie bracia G. i T.R. Unia nie moglaby sie nawet utrzymacw E-lidze.(Nie zebym mial cos do takich transferow lecz co sobie pomysleli kibice z bydgoszczy gdy ich 2-oje ukochanych zawodnikow przeszlo do Uni Tarnów.(przypomne ze nazbierali duzo piniazkow zeby ci zawodnicy mogli zostac w bydzi)

    Podsumowujac ten sezon pokazal nam sytuacje Polskiego Speedwaya mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie o wiele lepszy.

    P.S. Najsprawiedliwiej bylo by gdyby mecz o DMP toczyl sie pomiedzy Bydgoszcza a Zielona Górą.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Forum wszystko przyjmie - dowodem na to niniejszy wątek.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    mam wrażenie że nie wiesz co piszesz. W każdym sporcie rządzi kasa (zresztą nie tylko w sporcie). RKM nie miał tej kasy i spadł więc może aby było fair zrobić tak aby mógł rozgrywać mecz z Bydgoszczą o DMP 2004. Aby rok 2005 był lepszy zakazać transferów; pozbawić bogatsze klubu połowy budżetów podzielić tą kasę na te biedniejsze. Aby rok 2005 był jeszcze lepszy wziąc wszystkich średnich :) zawodników drogą losowania przydzielić do poszczególnych klubów a tym lepszym zakazać startów w polskiej lidze.
    To wszystko aby kolega z Rybnika mógł powiedzieć, że rok 2005 jest lepszy.
    P.S.
    Mistrzu przemyśl najpierw to co chcesz napisać.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Temat tak beznadziejny jak jego zalozyciel !!! :/

    Do zamknecia w trybie natychmiastowym.

    Tak przy okazji naucz sie troszke ortografii i poprawnego pisania nazwy zespolu .. kurde dopiero co weszlismy do Unii E. a niektorzy dalej zyja w średniowiecznej Wschodniej Europie :P:P

    ...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    mam wrażenie że nie wiesz co piszesz. W każdym sporcie rządzi kasa (zresztą nie tylko w sporcie).
    Nie koniecnzie. Weź naprzykład piłke nożną. Mające full kasy ZEA nie mogą zakfalifikowac się nawet do MŚ!!!

    Co do tematu; w polskim żużlu rządzi mafia! i nieważne czy to będzie mafia od tow.Karwana czy tez od innego krętacza Rusko. Tu potrzebni są autentyczni uczciwi działacze znający sie na marketingu, zarządzaniu potraifący spojrzec na żużel jako całośc, a nie poprzez pryzmat własnych klubów i interesów

    A, ze Rusko również jest krętaczem to niech świadczą o tym kontuzje jego czolowych zawodników (Cegła,Drabik) przez co Rusko zbiera karmę za swoje dawne przekręty (np Sprawa Kargera)

  6. Powrót do góry    #6
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Oj Sharker Ty to naprawde się chyba nudzisz:P

    Władza-Przez caly tegoroczny sezon prezes WTS-u zalatwial przerozne zeczy dla swojej druzyny.(przykladem moze byc start 5 zawodnikow w meczu o DMP lub tez punkt regulaminu zz)Wiadomo bylo przed sezonem ze WTS bedzie dysponowal skladem w ktorym jezdzic kilka zawodnikow a,wiec prezes zabezpieczyl sie wprowadzajac punkt ktory mowi o Z.Z.)
    Przecież prezes Rusko sam nie ustalał regulaminu(chyba pierwszy raz jestem po Jego stronie:P)widocznie reszta władz żużlowych uznała punkt o Z/Z jako korzystny przepis dla wszystkich!!!Ja uważam akurat że przepis o Z/Z był bardzo trafiony albowiem wrazie kontuzjii czołowego zawodnika zespołu nie skreśla szans zespołu na dalszą walkę na swoim poziomie!!!Fakt że Rusko coś tam próbował załatwić np powtórkę meczu z Bydzią no ale Mu się nie udało więc o co chodzi??:P a Wrocław swoja jazdą zasłużył na medal!!!


    Kasa-goraczka transferowa zakonczyla sie ogromnymi transferami T.G ,T.R. i J.G do Uni Tarnow.Ogladajac mecz o DMP zauwazylem(tak jak wiekszosc)Ze gdyby nie bracia G. i T.R. Unia nie moglaby sie nawet utrzymacw E-lidze.(
    No chyba skoro się interesujesz tym sportem to wiesz ze bez kasy w żużlu niemożna zadużo w dzisiejszych czasach osiągnąć!!!I nie widze nic złego w tym że jeżeli klub ma dobrego sponsora to kupuje sobie zawodnoików najlepszych na jakich go stać!!!
    I nieprawdą jest że to tylko Bracia G i Tony zdobyli dla nas tytuł fakt dzięki nim wygralimy ostatni mecz ale przez cały sezon gdyby nie mieli wsparcia reszty zespołu to by my nie zdobyli tytułu!!!Narzykład Jacek przez dużą część sezonu był kontuzjowany!!!Przypomne Ci też o świetnym sezonie naszych juniorów którzy razem z Wrocem byli najlepszą parą juniorską w sezonie:).Jeszcze świetna jazda Staszka przed kontuzją.No i jeszcze ci przypomne że oprócz Golloba jeszcze dwóch zawodników Unii którzy Tu jedzili jeszcze przed awansem było powołanych do reprezentacjii na SWC chyba gdyby byli słabi to by ich nie powołano!!!i ztym utrzymaniem bym też nie przesadzał bo myśle że bez braci G z waszym Rowem moglibymy sobie dać radę;):Pi utrzymać się:D.


    Ja myśle że ten tekst wynika z żalu ze spadku Rowu do 1 ligii i że to do was nie przyszedł sponsor tylko do Tarnowa.Pewnie jakby was Rafineria sponsorowała to byś tego posta nie pisał!!!
    A to że pieniądze są potrzebne mozna zobaczyć na przykładzie twojej drużyny która się nie wzmocniła i zapłaciła za to spadkiem!!!

    Cytuje: Najsprawiedliwiej bylo by gdyby mecz o DMP toczyl sie pomiedzy Bydgoszcza a Zielona Górą.


    Ps:Tego to juz wogóle nierozumiem:P

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogladajac mecz o DMP zauwazylem(tak jak wiekszosc)Ze gdyby nie bracia G. i T.R. Unia nie moglaby sie nawet utrzymacw E-lidze.(
    na Rybnik by wystarczyło!
    moze Rybnik nie wzmocnił się obcokrajowcem?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Po cholere walkowac ten sam temat po raz n-ty ?
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Buehehe na rybnickich forumowiczów zawsze można liczyć gdy się trzeba do Unii przyczepić :) Nie wszyscy potrafią przeboleć to, że rok temu w obu naszych miastach była radość a dzisiaj radość pozostała tylko u nas.

    Jeśli Unia to team budowany za kasę to jakimi zespołami są pozostali tegoroczni medaliści:

    - Wrocław, o którego sile stanowili w tym sezonie głównie Drabik, Hampel, Miśkowiak, Gapiński i Świderski (czyli ilu wychowanków ?),

    - Częstochowa, w której rządzi dwóch obckrajowców plus Walasek i Ułamek (czyli ilu wychowanków ?),





    Ogladajac mecz o DMP zauwazylem(tak jak wiekszosc)Ze gdyby nie bracia G. i T.R. Unia nie moglaby sie nawet utrzymacw E-lidze.
    Mam rozumieć, że to właśnie ten jeden mecz miałby o tym decydować ? To coś się w regulaminie zmieniło i teraz już nie liczy się cały sezon ?

    Podsumowujac ten sezon pokazal nam sytuacje Polskiego Speedwaya mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie o wiele lepszy.
    Podsumowując ten sezon pokazał, że medale zdobywa tylko ten kto daje niemałą kasę, natomiast ten kto po wejściu do E-ligi nie robi żadnych wzmocnień i myśli, że przebiduje ten sezon w I-ligowym składzie i bez wsparcia sponsora, ląduje z hukiem ponownie w I lidze.

    "mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie o wiele lepszy" i na przykład jednosezonowi herosi (Szombierski) nie będą gineli w tłumie ligowej miernoty m.in. dlatego, że nie mają takiego sprzętu jak juniorzy z Tarnowa, Torunia czu Wrocławia.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emocje po meczu o DMP jeszcze nieucichly ale ja zakladam ten temat ,poniewaz uwazam ze ten sezon byl wyjatkowo nieudany dl polskiej ligi.Dlaczego dzieje sie ze kluby zdobywaja złoto przez kase lub wladze?o Tym co teraz napisze pewnie zostane zmieszany z błotem.
    głos rozpaczy po spadku?

  11. Powrót do góry    #11
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Ogladajac mecz o DMP zauwazylem(tak jak wiekszosc)Ze gdyby nie bracia G. i T.R. Unia nie moglaby sie nawet utrzymacw E-lidze.
    Nie ma co tutaj dużo pisać :
    -Żal wam dupsko sciska że mamy Rickiego i Gollobów!!.koniec kropka!!!

    Nie wiem jak mam to napisać,ale chyba jak dla pampresa..wiec słuchaj:
    -Gdyby Częstochowa nie miała Walaska,Holty,Sullivana to też by spadli,mało .......Leszno : Adams,Baliński,Dobrucki,.....Apator....Crump,Jagu ś,Protasiewicz.....ZKZ ..Richardsson,Świst,Okoń....Bydgoszcz Jonsson,Klecha,Krzyżaniak...........I co powiesz???:)...wiadomo że chore rozumowanie,wiec nastepnym razem jak juz bedziesz zakładał watek lub się wypowiadał to pomyśl z dwa razy,czy ma to sens:)

    .(Nie zebym mial cos do takich transferow lecz co sobie pomysleli kibice z bydgoszczy gdy ich 2-oje ukochanych zawodnikow przeszlo do Uni Tarnów
    Ty nam o bydgoszczy,a ja tobie o Gorzowie......Wiec co sobie mogą myśleć Gorzowianie że ich zawodnik (Staszewski) jeżdzi u was?????......pffffff....szkoda klawiaturki

    Pozdrawiam

    You will never walk alone.

  12. Powrót do góry    #12
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,873
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    SHARKER!!!!! ty to chyba jakiś koszmarny sen ostatniej nocy miałeś???!!!
    nie miej pretensji do wszystkich wokół, że twój ukochany klub spadł do I ligi. to tylko wyłącznie wina waszych działaczy, że nie potrafili zdobyć sponsorów, aby móc lepiej przygotować się do walki w extralidze!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje zamknac ten temat :)

    pozdro

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamknac ten temat, parodia.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamknac ten temat, parodia.
    Jestem za! Ta rozmowa może się toczyć w wątku Unia Tarnów DMP! Temat jak najbardziej do zamknięcia!
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem za a nawet przeciw :)
    kurde jeszcze się sezon żużlowy nie skończył,poczekajmy jeszcze z takimi tematami .Oj długa się szykuje zima :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •