Pokaż wyniki od 1 do 35 z 35

Wątek: Klub z prawdziwego zdarzenia - czyli klub moich marzeń....

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Klub z prawdziwego zdarzenia - czyli klub moich marzeń....

    Do zalozenia tego tematu natchnely mnie wpisy z forum, w ktorych czesto da sie slyszec zdania o tym, iz:

    - a u nas nie wpuszczaja tam i tam
    - a mogliby nas bardziej szanowac
    - dlaczego puszczaja taka badziewna muzyke na stadionie
    - to i tamto mogloby byc inaczej...

    No wiec co mogloby byc inaczej??
    Jak byscie widzieli klub, jego decyzyjnosc i kontakt z najwazniejsza osoba na stadionie czyli kontakt z kibicem?

    Nie chodzi mi tutaj o jakis konkretny, istniejacy klub...ale o taki, ktory Wy byscie stworzyli (powiedzmy wirtualnie) - jak w Waszym klubie wygladalaby ochrona, muzyka, zarzadzanie, spotkania, kontakty, mozliwosci wspolpracy itd...

    Rozpoczynajac dyskusje chcialbym zaczac od tego, co mnie zawsze "bolalo" - kontakt zarzadu i czlonkow klubu z kibicami...wiadaomo, ze sa kluby w ktorych jako taki kontakt jest, ale ile to juz razy chcielibysmy zapytac (jako zwykly, normalny kibic) powiedzmy dyrektora klubu o "cos" - to odpowiedz: dyrektor nie ma czasu jest chyba odpowiedzia najbardziej popularna...Stad moja osobista propozycja... powiedzmy 2 razy w tygodniu wyznaczylbym godziny, przeznaczone tylko i wylacznie na kontakt z "szara masa", wysluchalbym ich uwag, wnioskow, skarg - bo czesto ten zwykly "szaraczek" patrzac na wszystko z boku widzi wiecej niz nam sie wydaje...

    Jak Wy byscie to wszystko widzieli...jak wygladalby Wasz klub zuzlowy z prawdziwego zdarzenia??


    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Moim zdaniem

    Bardzo dobry temat.
    Postaram się na bieżąco wpisywać pewne spostrzeżenia na temat "udoskonalenia" klubu czy też widowiska sportowego.

    Kilkanaście lat temu na stadionie olimpijskim we Wrocławiu jako młody chłopak szukałem wejścia na sektor, który przysługiwał mi z racji zakupionego biletu(niezbyt drogiego)
    Miejsce(sektor) był dość średni, ale byłem zadowolony ponieważ nie musiałem(natenczas nie mogłem)kupić sobie droższego biletu.
    Do czego zmierzam.
    Uważam, że na stadionie w Częstochowie jak i wielu innych arenach żużlowych drugi łuk jest często wyludniony.
    Czy nie można byłoby sprzedawać na te miejsca nieco tańszych biletów, aby Ci mniej zamożni kibice(np studenci) mogli oglądać pojedynki żużlowe?
    Jednym słowem, uważam że stadion powinien być podzielony na sektory z różnymi cenami za bilety nie tylko na zasadzie trybuna główna, a potem cała reszta...
    cdn

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że na stadionie w Częstochowie jak i wielu innych arenach żużlowych drugi łuk jest często wyludniony.
    Czy nie można byłoby sprzedawać na te miejsca nieco tańszych biletów, aby Ci mniej zamożni kibice(np studenci) mogli oglądać pojedynki żużlowe?
    Jednym słowem, uważam że stadion powinien być podzielony na sektory z różnymi cenami za bilety nie tylko na zasadzie trybuna główna, a potem cała reszta
    W pełni sie z tym zgadzam.

    W Bydgoszczy na drugim łuku widocznsc jest wrecz koszmarna i kibice wciskaja sie na pierwszy łuk i prostą nawet kiedy musza siedziec na samym dole.

    Taki podział sektorów o ktorym mowi Blacktop bedzie obowiazywal na GP w Bydgoszczy.

    Pozdro

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2004
    Postów
    645
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie pierwszą podstawową rzeczą byłaby ochrona... Stamper wiesz dlaczego ;) Nie będę głośno mówić. Powiem, że gdyby nie F A B U L A Z :P to Zielona byłaby... dokończ :P hehe.

    Tak więc postawą byłaby ochrona i wszelkie środki bezpieczeństwa. :)


    PozdROWienia! :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Pomysl blacktopa uwazam, za trafiony w 10!

    Problem polega na tym, ze jest kilka stadionow, ktore 2 luku (trybun) nie posiadaja - chocby MOSiR w Rybniku:)

    Ochrona - co praktycznie (procz brakow interwencji) widzielibyscie w jej dzialaniu??
    Co z wnoszeniem wlasnych napoi? Kontrola osobista mile widziana?(vide Rybnik) Jak wg Was powinna wygladac ich praca na stadionie zuzlowym?


    P.S. Widze ze temat jest malo atrakcyjny - ciekawe, ze jak cos sie zlego dzieje to nagle tylu "krzykaczy" sie tu znajduje..."bo to powinno byc tak i byloby dobrze" - czyli jak powinno byc??:>
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach

    tu chyba nie ma nic do stadionu
    bo o brak chamskiego zachowania powinnysmy zadbac my - kibice, a nie stadion....

    a stadiony hmmmmm....
    osiwetlenie :P
    dmuchane bandy.... duzy park maszyn.....
    i spad trybun, taki jak np. w czestochowie..... :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie w Rybniku do doskonalosci brakuje kilku rzeczy...

    -dobrej Ochrony :D
    -trybuny na drugim luku (nad parkingiem)
    -telebim (nie mylic z tablica swietlna) :)
    -tansze bilety... (niestety ceny biletow w Rybniku poprostu odstraszaja...:()


  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi ostatnio w Czestochowie brakowalo tablicy swietlnej z wynikami- takiej jak chociazby w Rybniku czy Wroclawiu..

    i w sumie fajnie by bylo urozmaicic jakos ten czas przed zawodami- nie tylko muzyka.. moze jakis krotki wywiadzik- jak nie z zawodnikiem to z prezesem (cos na zasadzie wrzucania karteczek do pudla i pozniej zawdonik losuje sobie kilka pytaniek i na nie odpowiada).

    podawanie wynikow z innych stadionow- bo z tym nie zawsze bywa najlepiej..

    i pewnie wiele jeszcze innych rzeczy..

    ale fakt faktem duzo zalezy tez od nas- kibicow.. bo faktycznie czasami zachowanie niektorych jest straszne..

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ............................. jest często wyludniony.
    Czy nie można byłoby sprzedawać na te miejsca nieco tańszych biletów, aby Ci mniej zamożni kibice(np studenci) mogli oglądać pojedynki żużlowe?
    Wydaje sie ze pewne korzysci plynace z zalozenia tego tematu juz mamy(przynajmniej w T-owie)pewnie ktos z zarzadu Unii T. wpadl na forum i przeczytal posta blacktopa, bo do konca ligi na przeciwlegla prosta(zwykle wyludnina)bilety sa w cenie 10 PLN, a "bialoglowy" wchodza na stadion za okazaniem programu w cenie 5 PLN.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wydaje sie ze pewne korzysci plynace z zalozenia tego tematu juz mamy(przynajmniej w T-owie)pewnie ktos z zarzadu Unii T. wpadl na forum i przeczytal posta blacktopa, bo do konca ligi na przeciwlegla prosta(zwykle wyludnina)bilety sa w cenie 10 PLN, a "bialoglowy" wchodza na stadion za okazaniem programu w cenie 5 PLN.
    Nie to bylo moim celem, ale jesli rzeczywiscie tak sie stalo...to sie bardzo ciesze:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    W Gdańsku do pełni szczęścia brakuje mi parasoli z browarem na koronie stadionu, na innych stadionach raczej zawsze można było piwko kupić a u nas lipa... Jeszcze życzyłbym sobie, by w rolę dziewczyn podprowadzających z pomponami wcielały się hostessy lub ewentualnie striptizerki... :P

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    W pelni popieram pomysl z tanszymi biletami na mniej zaludnione sektory stadionu. Klopot w tym, ze znajac nasz (czestochowski) zarzad predzej podniosa nam ceny biletow o kolejne 2-3 zl, niz wprowadza w zycie rozwiazanie, jakie zaproponowal Blacktop. Poza tym czemu na Olsztynskiej nie ma piwa? :) Kiedys mozna bylo kupic je na stadionie (a w zasadzie pod nim) bez problemu. I nie przypominam sobie, by byly z tego powodu jakies ekscesy.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Mi w sumie nic nie brakuje :P Pifko jest , tanisze bilety na "wyludnione" sektory są , tablica switlna jest , oswietlenie jest (aahh ten final gp przy sztuczyym :D) , swiatla na koronie i zadaszeniu są. Brakuje jeszcze tylko telebimu ale mam zawsze chwilowo na Puchar Piasta ;)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Mi w sumie nic nie brakuje :P Pifko jest , tanisze bilety na "wyludnione" sektory są , tablica switlna jest , oswietlenie jest (aahh ten final gp przy sztuczyym :D) , swiatla na koronie i zadaszeniu są. Brakuje jeszcze tylko telebimu ale mam zawsze chwilowo na Puchar Piasta ;)
    hmmm ja bym we wrocku zrobil stadion od nowa :D
    nie da sie ogladac zuzla! takie jest moje zdanie!
    spad trybun ... ranyyyyy strasznie plaski
    a i te kraty wysokie ehhhh
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm ja bym we wrocku zrobil stadion od nowa :D
    nie da sie ogladac zuzla! takie jest moje zdanie!
    spad trybun ... ranyyyyy strasznie plaski
    a i te kraty wysokie ehhhh
    Zbudowalbys taki stadion cos na wzor tarnowskiego? muuu dleczego tego nie powiedziales?;)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Mi w sumie nic nie brakuje :P Pifko jest , tanisze bilety na "wyludnione" sektory są , tablica switlna jest , oswietlenie jest (aahh ten final gp przy sztuczyym :D) , swiatla na koronie i zadaszeniu są. Brakuje jeszcze tylko telebimu ale mam zawsze chwilowo na Puchar Piasta ;)
    hmmm ja bym we wrocku zrobil stadion od nowa :D
    nie da sie ogladac zuzla! takie jest moje zdanie!
    spad trybun ... ranyyyyy strasznie plaski
    a i te kraty wysokie ehhhh
    Trybuny ok , kraty ok , ale stadion za to mamy najwiekszy w polsce o ile sie orientuje o 20 000 tys wiekszy od drugiego takze :D:D(tak wszedzie pisza i tyle jest :D )

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi w sumie nic nie brakuje :P Pifko jest , tanisze bilety na "wyludnione" sektory są , tablica switlna jest , oswietlenie jest (aahh ten final gp przy sztuczyym :D) , swiatla na koronie i zadaszeniu są. Brakuje jeszcze tylko telebimu ale mam zawsze chwilowo na Puchar Piasta ;)
    hmmm ja bym we wrocku zrobil stadion od nowa :D
    nie da sie ogladac zuzla! takie jest moje zdanie!
    spad trybun ... ranyyyyy strasznie plaski
    a i te kraty wysokie ehhhh
    Trybuny ok , kraty ok , ale stadion za to mamy najwiekszy w polsce o ile sie orientuje o 20 000 tys wiekszy od drugiego takze :D:D(tak wszedzie pisza i tyle jest :D )
    I co z tego jak was chodzi na mecze po 5 tysiecy:)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Bylem na GP we Wrocku .Przed wejsciem na stadion myslalem sobie ze bede siedzial na rowniotkich drewnianych krzesełkach (na plastikowe nie liczyłem bo mialem sredniej klasy bilet).Wchodze siadam i.........:mad: stwierdzilem ze dziura pomiędzy dwoma cienkimi deseczkami jest zbyt szeroka i troche sie wrzynało w cztery litery........

    A co do reszty stadionu to wszysko okey , za wyjatkiem spadzistosci trybun jak juz kolega wyzej wspomnial i tego ze za wysoki jest ten plot za bandom (moim zdaniem nie powinien byc z siatki bo to pogarsza widocznosc) i jak ktos wywiesil wielki transparent na nim to troche pogorszyla się widocznosc. Przydał by się tez maly (czyt. duzy) remoncik.

    Chcialem tez wspomniec ze nieco przerobiony ma byc stadion w Zielonej .Ma byc dorobiona jakas trybuna ,chyba monitoring i oczywista sprawa oswietlenie(przepisy tego wymagaja):)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wydaje mi się że to dość ciekawy temat i dlatego nie ma tu krzykaczy. Widzę że najbardziej wałkowany jest stadion we Wrocławiu. No cóż byłem na nim sporo razy i na pewno nie jest to stadion marzeń. Przede wszystkim dlatego że jest na nim najgorsza widoczność ze wszystkich stadionów jakie odwiedziłem. A więc może spróbuję złożyć idealny stadion z tych, na których byłem. :)
    Pomysł z różnicowaniem biletów - pierwsza klasa. W Krośnie przeważnie drugi łuk jest puściutki, choć widoczność (jak na całym obiekcie ) jest nienajgorsza. A myślę że przyszłoby jeszcze więcej ludzi.
    No jeśli juz marzymy to marzą mi się takie tłumy kibiców w Krośnie jak były niedługo po reaktywacji, ludzie wisieli na drzewach czy na zegarze, ale to pewnie bezpowrotnie minęło. Ale wracając do tematu. Z wrocławskiego obiektu wziąłbym oświetlenie i zegar :) Z krośnieńskiego widocznośc i to że siedzi się tak blisko że można naprawdę poczuć żużel :) (np. na czole). W Ostrowie bardzo podobał mi się park maszyn i przede wszystkim to że można (czego mi strasznie brakuje w Krośnie) spotkać zawodników. W Krośnie podjeżdzają samochodami na tor i wykładają sprzęt do parkingu a ja już troche wyrosłem ze skakania przez siatkę :) Natomiast w Ostrowie po jedynym meczu na jakim byłem miałem na wyciągnięcie ręki całą krośnieńską (i nie tylko) drużynę z Łukaszem Szmidem i Tomkiem Łukaszewiczem na czele, dlatego że musieli wyjść z parkingu do samochodów. Taki kontakt jest bardzo potrzebny kibicom i (przynajmniej ja) bardzo to przeżywają. co jeszcze? Hmm. Może nagłośnienie. Przez pewien czas było z tym w Krośnie koszmarnie, ale teraz jest nieco lepiej no i te wspaniałem przeboje (typu mydełko fa :) ), ale ta jedna jedyna kaseta to już chyba tradycja, więc niech zostanie.
    Ale jest coś co mi się najbardziej marzy. Czasem jak mi ojciec opowiada jak to kiedyś było to aż się łezka w oku kręci. Żeby tak po każdym meczu usiąść przy jakimś ognisku (bardziej mi się podoba niż pub) z zawodnikami obydwu drużyn i przeanalizować mecz. Ale by było :) Żeby nie musieli uciekać zaraz po meczu bo za parę godzin kolejne zawody. To by dopiero zbliżyło kibiców do klubu.
    No o dmuchanych bandach na każdym torze nie wspomnę, a ileż by było mniej tragedii.
    Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę, a tymczasem pozdrawiam kibiców i zawodników, którzy tez tu czasem wpadają

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry temat :). Gratuluję pomysła. Nasz rybnicki obiekt bardzo mi się podoba lecz jest "trochę" za mały. Możnaby jakoś popracować nad powiększeniem trybun i dobudowaniem 2 łuku (bo trochę miejsca jest). Jeśli już nasza ochrona jest taka upierdliwa i lubi sobie podotykać to i owo przy wejściu, to ja wole aby tej czynności dokonywały panie :). Przydałby się jeszcze jakiś sklepik na terenie stadionu oraz na necie z klubowymi pamiątkami. Taki sklepik kibica, w którym byłoby wiele klubowych gadżetów. Przydałby się w naszym klubie duuuuuuuuuużo lepszy dialog naszych działaczy z kibicami. Niech zarząd pomaga kibicom a nie utrudnia im życie w organizowaniu oprawy i kulturalnym dopingu żużeloków. Bilety chyba nie zawsze odpowiadają poziomowi widowiska na naszym obiekcie. Chyba pan prezes zapomniał o pewnej przedsezonowej obietnicy..... Byłbym za tym aby np. raz w miesiącu organizowano spotkania z kibicami, na których byliby obecni działacze, zawodnicy, trener czy też mechanik klubowy. Takie spotkania znacznie wzmacniają więzi z kibicami a i wiele ciekawych rzeczy można sobie powiedzieć ;) (w tym sezonie byłoby o czym rozmawiać). Miło byłoby także posłuchać czasami wywiadów z zawodnikami w trakcie zawodów.

    Jak na razie to na tyle. Jeśli coś mi przyjdzie do głowy, to dopisze.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... Jak to klub marzeń, to powiem moje marzenia (niezbyt możliwe do zrealizowania:D

    Stadion pomieszcza 30 tys. widzów, zadaszenie sięga samego toru, jednak ma taki mechanizm, że jak jest mecz i jest ładna pogoda, to można odsuwać dach i się opalać na stadionie ;]. Siedziska dla kibiców spragnionych żużla obite w skórę. Klub ma (tak jak wszystkie inne w Polsce ;) ) zespół profesjonalny (12 zespołowa ekstraliga, 12 zespołowa I, II, III liga:P), oraz zespół rezerw, gdzie startują sami wychowankowie danego klubu. Państwo daje najgorszej drużynie III ligi milion zł. na utrzymanie klubu, każdemu kto miał wyższą pozycję płaci się odpowiednio 50 tys, złotych więcej. Oprócz dwóch zespołów ligowych każdy ma minitor, na którym odbywa się liga minitorów. Polityka się jedynie ogranicza do finansowania klubów, nic więcej się nie miesza... Taka będzie liga w 2100 roku :P
    AMEN :D

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Hmm... Jak to klub marzeń, to powiem moje marzenia (niezbyt możliwe do zrealizowania

    Stadion pomieszcza 30 tys. widzów, zadaszenie sięga samego toru, jednak ma taki mechanizm, że jak jest mecz i jest ładna pogoda, to można odsuwać dach i się opalać na stadionie ;]. Siedziska dla kibiców spragnionych żużla obite w skórę. Klub ma (tak jak wszystkie inne w Polsce ) zespół profesjonalny (12 zespołowa ekstraliga, 12 zespołowa I, II, III liga), oraz zespół rezerw, gdzie startują sami wychowankowie danego klubu. Państwo daje najgorszej drużynie III ligi milion zł. na utrzymanie klubu, każdemu kto miał wyższą pozycję płaci się odpowiednio 50 tys, złotych więcej. Oprócz dwóch zespołów ligowych każdy ma minitor, na którym odbywa się liga minitorów. Polityka się jedynie ogranicza do finansowania klubów, nic więcej się nie miesza... Taka będzie liga w 2100 roku
    AMEN
    Ostrzegam, że Michał pisał to w nocy wyrwany ze snu...:p
    Obawiam się że obecny stan rzeczy wskazuje raczej na wizję, iż w 2100 trzeba będzie bawić się w ligę europejską.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedi- jasne;)

    no to idac dalej, moze by tak po przegranym meczu na wyjezdzie, na kolejny mecz u siebie wstep za darmo? noo ewentualnie za polowe ceny (niech juz strace:P)..do tego wszyscy BAWIACY sie kibice- z piwa bym nie rezygnowala- oczywiscie wszystko w przyzwoitych granicach..

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    Last Minute

    Chyba brakuje takiej oferty na co lepszych imprezach :)

    Szczegóły mojej propozycji w wątku o IMŚJ Wrocław 2004 :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedi- jasne

    no to idac dalej, moze by tak po przegranym meczu na wyjezdzie, na kolejny mecz u siebie wstep za darmo? noo ewentualnie za polowe ceny (niech juz strace)..do tego wszyscy BAWIACY sie kibice- z piwa bym nie rezygnowala- oczywiscie wszystko w przyzwoitych granicach..
    Diana - ale za okazaniem biletów (ewentualnie programów) z meczu wyjazdowego - niech coś klub dla siebie ma :P. Poza tym tytuł wątku brzmi "Klub Marzeń" a nie "Jak byś chciał żeby wyglądał Twój klub" więc takie są moje marzenia:D.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co byscie powiedzieli na klimatyzacje na stadionie? czasami jest tak goraco, ze nie mozna wytrzymac.. a czasami jest za zimno..

    do tego fajnie by tez bylo gdyby bylo pokazywane na telebimie to co sie dzieje w parkingu..

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to co byscie powiedzieli na klimatyzacje na stadionie? czasami jest tak goraco, ze nie mozna wytrzymac.. a czasami jest za zimno..

    do tego fajnie by tez bylo gdyby bylo pokazywane na telebimie to co sie dzieje w parkingu..
    no no no z tym telebimem to naprawde *****isty pomysł:)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi to duzo nie trzeba by bylo
    chcialbym zeby w moim klubie nie panoszyl cie chamski dyrektor ktory wrzeszczy na kibicow i ich obraza i robi to nawet w internecie.

    to tak mi sie nasunelo na przykladzie klubu z gniezna

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Diana

    No to co byscie powiedzieli na klimatyzacje na stadionie? czasami jest tak goraco, ze nie mozna wytrzymac.. a czasami jest za zimno..

    do tego fajnie by tez bylo gdyby bylo pokazywane na telebimie to co sie dzieje w parkingu..
    A moze napisalabys cos na powaznie???

    Widze, ze nie wszyscy przeczytali watek i nie wiedza o co mi dokladnie chodzi...szkoda...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamper- nie wiem czemu czepiles sie akurat mojego wpisu.. moze to wyjasnisz? niektorzy pisali jeszcze bardziej marzycielsko, wiec jakies uprzedzenia do mnie?!

    a co do telebimu- pisalam calkiem powaznie! Fajnie byloby wiedziec co sie dzieje w parkingu..

    z reszta sam napisales:
    -Klub z prawdziwego zdarzenia - czyli klub moich marzeń....
    -ktory Wy byscie stworzyli (powiedzmy wirtualnie)

    i skoro ja nie zrozumialam tematu, to nie tylko ja tutaj go nie zrozumialam! pomysl z wynikami z innych meczow, wywiadzik przed i w trakcie meczu z zawodnikiem badz prezesem, podawanie wynikow z innych stadionow, po przegranym meczu jakies ulgi na nastepne zawody, klimatyzacja i telebim z tym co sie dzieje w parkingu (i tylko chyba klimatyzacja jest tu przesadzona..chociaz nie napisalam w tym poscie tylko o tym)- to wlasnie napisalam w moich postach.. wiec ..

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Stamper- nie wiem czemu czepiles sie akurat mojego wpisu.. moze to wyjasnisz? niektorzy pisali jeszcze bardziej marzycielsko, wiec jakies uprzedzenia do mnie?!
    A ja sie nie czepilem telebimu, ktory jak dla mnie jest bardzo istotny, tylko tej klimatyzacji:)

    I niby dlaczego mialbym byc do Ciebie uprzedzony?:) Hmmm?:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jednak sądzę że odgradzanie się w wyludnionych sektorach to pomysł chybiony .Tańsze bilety na owe sektory dla mniej zamożnych OK .Lecz przecież nie można budować kolejnych płotów na koronie !!.Dlatego tak mi się nie podoba stadion we Wrocku .Wchodzisz i siedzisz jak małpa w Zoo (za przeproszeniem).Czy nie powinniśmy właśnie burzyć takie "mury" ??. W Częstochowie wychodze na korone idę gdzie mnie nogi poniosą .Nie podoba mi się na jednym z łuków śmigam na drugi podpatruję park maszyn idę na kielbaskę dryndam do kumpli są po drugiej stronie idę pogadac w przerwie na wyścigi dla traktorzystów pełen luzzz.Podoba mi sie pomysl LADY OF..... z losowaniem pytań do zawodników w czasie przerw.Można by również na zasadzie losowań numerków biletów zapraszać wylosowane osoby do parku maszyn w trakcie trwania meczu (choć pewnie tutaj regulamin nie pozwala)bądż zdjęcie z idolem, pytanie do prezesa hmmm ,jest wiele rozwiazań.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moim marzeniem jest to żeby nic i nikt nie zmieniał naszej nazwy klubowej!!!! a tak poza tym to chciał bym żeby były wszędzie krzesełka,Telebim z podglądem na parking-czemu nie super pomysł,oczywiscie browarek na stadionie,monitoring jak w lidze piłkarskiej w Angli, zadaszenie stadionu żeby w razie nie pogody zamknąć daszek i mecz odjechać,bilety w przystępnej cenie i zespół walczący o DMP złożony z samych wychowanków (w tym moich dwóch synków:P:P:P) to chyba na tyle
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy tutaj piszą o swoich klubach, zresztą słusznie bo jest to wątek do tego przeznaczony, ale...
    Czytając ostatnio prasę "fachową", newsy na różnych portalach żużlowych i obserwując wydarzenia w naszym żużlu, trudno nie zadać sobie pytania "dokąd zmierzasz polski żużlu ?"
    Regulamin do d..y,
    Kalendarz do d..y,
    Sędziowanie do d..y,
    Podchody kliki Rusko do kliki Karwana,
    "Kupowanie" członków przeciwstawnych klik,
    Nieudolność żużlowej władzy,
    Ciągłe spory o "to" i o "tamto"
    Nadciągająca próba "puczu" prezydium GKSŻ
    Jedno jest tylko wspólne: stary wytarty slogan o "dobru polskiego żużla", który niema żadnego poparcia w rzeczywistości ze strony wypowiadających go osób.
    Powoli odnosi się wrażenie, że ta cała dyscyplina zaczyna się przeradzać w plac zabaw dla sfrustrowanych chłopców (czyt. prezesów i innych działaczy), którzy z braku innych zajęć postanowili znaleźć sobie taką zabawę pn. "Kto pierwszy utopi polski speedway" - w bagnie marazmu.
    Trzeba przyznać ze smutkiem, że nawet nieźle im to wychodzi.
    Tak więc ja bym ten wątek przemianował na "Żużel z prawdziwego zdarzenia, czyli dyscyplina twoich marzeń"

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Idealny klub to taki, w ktorym...

    - pieniadze sa zawsze na czas
    - kibice sa usatysfakcjonowani wynikami
    - jest dobra atmosfera
    - jest dobrej jakosci stadion
    - panuje uczciwosc

    Takowy nie istnieje i moim zdaniem
    nigdy nie powstanie...
    Regards from Sydney
    Dexter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •