Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 199

Wątek: Start Gniezno - sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start Gniezno - sprawy klubowe

    Ponawiam pytanie sprzed roku...
    Bo chyba tak źle dawno nie było w naszej drużynie ??

    Pozdro 4 All Fans Start Gniezno


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ponawiam pytanie sprzed roku...
    Bo chyba tak źle dawno nie było w naszej drużynie ??

    Pozdro 4 All Fans Start Gniezno
    Odpowiedz jest podobna, jak kiedys... prosto do upodlenia:( Polowiczna zmiana zarzadu nic nie pomogla, 3 krotna zmiana trenera, zmiana dyrektora i co?
    Widomo, ze nie od razu Rzym zbudowano, ale bez przesadyzmu...

    Pojawilo sie co prawda swiatelko w tunelu - czyli sponsor, swiatelko to jednak jest tak slabe, ze az zal tych bateryjek - 17 gr od 1 piwa... czyli za sam przyjazd obcokrajowca trzebaby sprzedac 20800 piw...czyli pieniadze od tego sponsora obejrzymy najwczesniej w przyszlym roku. Nie wiem czy nie najlepszym rozwiazaniem byloby poprostu zaczac WSZYSTKO od poczatku, moze zarzad zlozony z mlodych ludzi, myslacych perspektywicznie... Zmiana statutu klubu, ktory uniemozliwilby zarabianie grubej forsy na klubie... a spowodowalby propagowanie idei sportu fair play, ktorego brakowalo nam w ostatnich czasach...

    Sam juz nie wiem co mogloby pomoc, ale czas ucieka a w Gnieznie nadal 500 kibicow na trybunach,a z reszta nie ma czemu sie dziwic....
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nalezy zaczac wszystko od nowa.

    Wiadomo jak ciezko splaca sie stare dlugi kosztem sprzetu itd.

    Nowy klub, nowi ludzie, nowe poglady jezeli chodzi o prowadzenie klubu. Inaczej klub bedzie tonął i tonął...

    Mam nadzieje, ze Start odbije sie od dna, tak jak np. Unia Tarnów albo chociażby TŻ Lublin.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy nie najlepszym rozwiazaniem byloby poprostu zaczac WSZYSTKO od poczatku, moze zarzad zlozony z mlodych ludzi, myslacych perspektywicznie... Zmiana statutu klubu, ktory uniemozliwilby zarabianie grubej forsy na klubie... a spowodowalby propagowanie idei sportu fair play, ktorego brakowalo nam w ostatnich czasach...
    Stamper może i masz rację, że trzeba zacząć wszystko od początku z zarządem złożonym z młodych ludzi, ale czy w Gnieźnie znajdziemy takie osoby które mogłyby zając się tym profesjonalnie i poświęcić temu odpowiednią ilość czasu.

    Wierze, że obecnemu kierownictwu uda się pozyskać jeszcze sponsorów w tym roku. Nie mam nic przeciwko umowie partnerskiej z browarem Miłosław, ale kokosów dla klubu nie spodziewam się i chyba będzie trzeba trochę więcej sprzedać piwa na przyjazd obcokrajowca, bo klub ma otrzymywać 10% od sprzedaży piwa. Znając handel to 10% będzie liczone od wartości sprzedaży z browaru w cenach netto po rabatach, czyli żeby było chociaż 10 gr od butelki. Następną sprawą jest to, iż nie wierze w powodzenie akcji z wprowadzanie nowej marki piwa (chciałbym się mylić) i ciekaw jestem jakie hurtownie będą odpowiedzialne za wprowadzenie tego produktu na rynek?

    Mam nadzieje że Start odbije się od dna i stadion przy Wrzesińskiej nie będzie świecił pustkami i wynik sportowy będzie taki o jakim marzą kibice gnieźnieńscy.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Start odbije się od dna i stadion przy Wrzesińskiej nie będzie świecił pustkami i wynik sportowy będzie taki o jakim marzą kibice gnieźnieńscy.
    W obecnym sezonie bedzie o to niezmiernie trudno, zeby nie powiedziec niemozliwe... kibicow na trybuny moga przyciagnac tylko wyniki a tych jak dotad zupelnie brak. Moze przynajmniej wygrane u siebie z Krosnem czy Rawiczem przyciagna na trybuny wieksza ilosc kibicow niz ostatnie mecze. Moze uda sie wygrac cos na wyjezdzie...

    Jedno jest pewne- w przyszlym roku zmiany sa konieczne, ludzie juz na prawdziwy zuzel jezdza do innych miast bo kibice kochaja speedway a kolejny podobny sezon moze byc jeszcze gorszy i zakonczyc sie tfu tfu najgorszym...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2004
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje
    __________________________________________________

    Moze przynajmniej wygrane u siebie z Krosnem czy Rawiczem(..)

    __________________________________________________ ____


    moze to za malo napisane,jestem pewnien ze przegracie nie tyle z Rawiczem co z Krosnem,
    Lukasz Szmid,Tomasz Lukaszewicz,Sandory Tihany i Dawid Bendzera sa gwarantami sukcesu,wynik bedzie okolo 50 do 40 dla krosna!!reszta zawodnikow napewno dolozy swoje punkty!

    PS:
    radze zaczac wszystko od nowa w takim miescie jak Gnizeno mysle ze znajdzie sie ktos kto bedzie chcail wykladac kase na zuzel!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko nowy klub Was moze uratować. Taki stan jak dziś to sztuczne podtrzymywanie życia Startu....Nie ma chetnych sponsorow, a co za tym idzie wynikow, kibicow na trybunach itd. I kolo sie zamyka...Ale sponsorom nie ma co sie dziwic. Nikt nie wlozy swojej kasy, wiedzac ze pojdzie to na splate dlugow.

    Jedynym mozliwym i najrozsadniejszym rozwiazaniem bedzie powstanie nowego klubu i praca od podstaw. Moze to i potrwa pare lat, ale innego wyjscia nie ma. Chyba ze traficie na drugiego Abramowicza...

    Taką drogą poszlo kilka klubów i jak widać po kilku latach był to dobry krok. Chocby TŻ Lublin...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym proponowal nowy klub sklad na 2 lige:
    1/9.Tomasz Cieślewicz
    2/10.Dawid Cieślewicz
    3/11.Paweł Duszyński
    4/12.Marek Latosi
    5/13.Łukasz Linette
    6/14.Mateusz Jurga
    7/15.Adrian Gomulski
    pod 12 nie miale kogo wstawic i pomyslalem ze dobrym rozwiazaniem by bylo sprowadzenie do Gniezna Marka.Pod 14 wstawiłem Jurge bo wydaje mi sie ze na 2 lige by był jednym z waszych liderów utrzymujac forme z tego roku

    pozdrawiam DaWiDeX

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedynym mozliwym i najrozsadniejszym rozwiazaniem bedzie powstanie nowego klubu i praca od podstaw. Moze to i potrwa pare lat, ale innego wyjscia nie ma.
    w mojej skromnej ocenie niezmierną wagę stanowi tu czynnik ludzki (jego jakość) i chyba Gniezno musi sobie odpowiedzieć: kogo potrzebuje, aby stał się "cud".
    Jak mówi porzekadło: Starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.
    I dla dobra żużla chyba trzeba by było nieco przewietrzyć gnieźnieński żużel...


    a póki co... jedyna propozycja to urżnąć się ku większej zasobności Startu ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj w Gnieznie trenowal nowy zawodnik i to jest szansa dla Startu :D Mowia na niego Kacper... :D

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj w Gnieznie trenowal nowy zawodnik i to jest szansa dla Startu Mowia na niego Kacper...
    i ma dopiero 11 lat. Ale za kilka lat może będzie kolejny team rodzinny w gnieźnie.


    w mojej skromnej ocenie niezmierną wagę stanowi tu czynnik ludzki (jego jakość) i chyba Gniezno musi sobie odpowiedzieć: kogo potrzebuje, aby stał się "cud".
    Jak mówi porzekadło: Starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.
    I dla dobra żużla chyba trzeba by było nieco przewietrzyć gnieźnieński żużel...
    Startos całkowicie się z tobą zgadzam. Tylko kto się tego podejmie?????


    W obecnym sezonie bedzie o to niezmiernie trudno, zeby nie powiedziec niemozliwe... kibicow na trybuny moga przyciagnac tylko wyniki a tych jak dotad zupelnie brak.
    Natalio tutaj się z tobą nie zgodzę. W tym klubie nie robi się nic żeby przyciągnąc kibica na Wrzesińską. Nie ma wyniku sportowego to trzeba wykorzystać inne sposoby na sciągnięcie ludzi na stadion.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy istnieje możliwość dostania droga wysyłkową próbek tegoż napoju bogów ? :P
    A tak na serio to czy ten browarek jest dostępny tylko w Gnieźnie, czy może gdzieś jeszcze? chętnie bym sobie postawił taką butelkę na półce, a przy okazji zasponsorowałbym bądź co bądź ubogi klub :)
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a taaaaka była druzyna.Ech,szkoda. 2 lata temu szczerze kibicowałem Startowi. Nikomu nie zycze takiej sytuacji. My w Tarnowie podobny scenariusz przeżywaliśmy.Wyjście jedyne - nowy klub i szkolenie.Pojście droga Wandy Kraków zgubi gnieźnieński żużel.POWODZENIA

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibek
    Piwo Speedway można kupić NA RAZIE tylko w powiecie gnieźnieńskim, być może obszar gdzie bedzie mozna kupic ten smaczny napoj się powiekszy ale mysle, że raczej niezbyt daleko. A tak naprawde najłatwiejszym sposobem przekonania się o cudownym smaku tego piwa... jest przyjechanie do Gniezna, najlepiej na mecz i obejrzenie pojedynku, oczywiscie popijajac przemycony przez wejscie trunek ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    start gniezno

    dla mnie sprawa jest prosta a mianowicie zacząc wszystko od nowa zamknac stary rozdział zuzla w gnieznie i koniec ,spojrzmy na piłe czy na obecny lublin a nie tak dawno na unie tarnów zrobili co trzeba i koniec mam nadzieje ze pojdziemy w ich slady a połwa tej obecnej druzyny to do wywalenia sie nadaje taki lisiak zachowuje sie jakby byl jakąs gwiazdą a nic nie prezentuje dal mnie to mogliby tu zostac linette , duszynski, gomólski,dawid cieslewicz i moze tome reszta i tak juz nic nie osiągnie i mlodego obcokrajowca do tego np alden , dzis jak czytałem wypowiedz naszego trenera az mi zal go robiiło jak mowił o nastwieniu naszych zuzlowców do rozgrzewki i calego meczu ;facet moze nie jest Jaderem ani koselskim ale trenera sie szanuje a tak to dosyc ze nai ma kasy i sprzetu to do tego wspołgrania nie ma i po co to ciągnac zamknac to i koniec zawiązac nowy klub oparty o spółke i do przodu zobaczycie piłe na drugi rok juz bedą walcvzyc o awans a my jak nie zmienimy tego to bedziemy drugą wandą kraków , mam nadzieje ze znajdą sie osoby powazne i myslace i rozpoczna proces tworzenia zuzla od nowa bo jezeli nie to niestety ale scenariusz na drugi rok zakonczy sie nie dojechaniem do konca rozgrywek,

    sponsor startu

    dla mnie ta cala afera i szum wokół tego piwa to jedna wielka fikcja zyski są marne a pieniążki to ujżymy może za poł roku albo na końcu wcale bo tak buło juz w naszym swiatku np dark dog, podobna sytuacja moze i byc z tym piwem , dosyc ze nieznana marka to w detalu moze z 2 sklepy ją sprzedają po sugerowanej cenie i na pewno to nie jest wina detalu tylko hurtu który ją rozprowadza bo sprzedaje za drogo zbyt wysoki zakup i wychodzi zas po 2,3 kto to kupi za ta cenie takie cos to powinno byc za 1.7 a nie za tyle , a jesienią to tego sie sprzeda pewnie z 2 skrzynki na cały powiat hi.. i dostaniemu 40 zł na 1 litr oleju dla szkółki co za amatorszczyzna obudzmy sie to ie jest triumf ze mamy takiego sponsora tylko jedna wielka porażka tak jak cały sezon coż tak byw a są dni grube i chude zapraszam do komentarzy pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibek
    Piwo Speedway można kupić NA RAZIE tylko w powiecie gnieźnieńskim, być może obszar gdzie bedzie mozna kupic ten smaczny napoj się powiekszy ale mysle, że raczej niezbyt daleko. A tak naprawde najłatwiejszym sposobem przekonania się o cudownym smaku tego piwa... jest przyjechanie do Gniezna, najlepiej na mecz i obejrzenie pojedynku, oczywiscie popijajac przemycony przez wejscie trunek
    ciekawe czym różni się ten magiczny napój od innych jemu podobnych? Może jest zmieszane pół na pół z metanolem :P Pomysł godny pochwały tylko ciekaw jestm jaką część z każdego "egzemplarza" dostaje klub?
    Przyjechanie do Gniezna jest niezłym pomysłem, zważywszy że jestem kibicem Wilków, alew mieszkam we wrocławiu, czyli nieco bliżej. Problemem i to poważnym są tu niestety finanse, no mimo wszystko nie najlepszy dojazd :( Nie lubię przesiadek. Wszystko się jednak zobaczy, na 100% nie mówię że nie przyjadę tyle że brat zakosił salik, a bez niego będzie łyso.
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    manewry dyrektora

    a na ,mecz z krosnem proponuje sciągnąć Ruteckiego, Bonina,
    a może inną gwiazdkę która się obudzi może być nawet popularny Dołomisiewicz tezby wykręcił z 2 punkty i zarobił z tysiaka

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uchamianie Startu trwa...
    jak wieść gminna niesie "dyrektor ma plany", których zaszczytu usłyszenia dostąpiła chyba tylko nieliczna grupka cichociemnych...
    poza tym - jak na moje - to z klubu zalatuje padliną ;)

    nowy klub jest rozwiązaniem ale tylko w sytuacji, gdy u steru znajdą się nowe osoby, a nie "post-gierkowski" managment w brązowych kamaszach...
    a tak? parafrazując słowa ulotki wyborczej sprzed lat dziesięciu - "koryto wciąż to samo tylko świnie się zmieniają"... tak być w nowym klubie nie powinno.

    Póki co Browar Fortuna wpłacił jakąś zaliczkę na poczet procentu od sprzedaży procentu, no ale chyba zadziało "maślane prawo", czyli smarowanie suchej skibki chleba zaczynamy od wypełnienia dziurek... a że chlebuś to złośliwe urządzenie i dziurki są czasem za duże to i może czasem masło na talerzu zostać... i takim sposobem mamy "masło maślane", a nie żużlowy klub... a czy obecna zaliczka zaprocentowała? na razie nie... (na własne oczy plam po maśle na niczyjej koszuli jeszcz nie dostrzegłem, ale kto wie...)

    Kibek... numer GG mój masz... jakby Ci się eskapada przez pół kraju ziściła to w sobotę naklep coś mi to pomyślimy jakimż to cudownym sposobem doprowadzić Twoje po"Speedway"owe zwłoki na stadion ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibek... numer GG mój masz... jakby Ci się eskapada przez pół kraju ziściła to w sobotę naklep coś mi to pomyślimy jakimż to cudownym sposobem doprowadzić Twoje po"Speedway"owe zwłoki na stadion
    Taa :) I teraz będę miał wrogów już w całej Polsce :P Bo wiecie ja mało kiedy kończę mecz żeby nie wyrwać jakiegos krzesełka i nie nastukać komuś z miejscowego FC :)
    A tak na serio to wiem że drogi na stadion w obcych miastach są długie i ciężkie :) W Rawiczu szukałem z bratem i kumplem ulicy bodajże Sportowej i jak się okazało wszystkie drogi w okolicy stadionu nazywały się Sportowa :P W Ostrowie wprawdzie zostałem odebrany z dworca, ale przywieziony w plecaku soczek koloru czerwonego przegryzł się przez plecak i z całym mokrym zadkiem wyglądałem jak siedem nieszczęść :) Ale przynajmniej osłodziłęm sobie cierpienia w barze Iskierka z ostrowskim FC :) Czyżby do trzech razy sztuka ? :) Zobaczymy, czy uda się pojechać. Na razie nie mam zielonego pojęcia.
    Ale dzięki za chęci, jeśli się dokopię to skorzystam :)
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa I teraz będę miał wrogów już w całej Polsce Bo wiecie ja mało kiedy kończę mecz żeby nie wyrwać jakiegos krzesełka i nie nastukać komuś z miejscowego FC
    Kibek...
    zostaniesz zamknięty w klatce, pilnowany przez kilku przystojnych starszych panow :P więc najwyzej ich bedziesz mógł pobić :D
    A krzesełek nie mamy ani w klatce ani w zadnej innej czesci stadionu... najwyzej w budynku klubowym ale na nich siadać mogą tylko wazne osobistosci a nie zwykle szare czlowieki ;) więc nie ma szans na krzeselek wyrywanie... ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałam plotkę, że Start Gniezno (wraz z Piłą, Lwowem i Krakowem) mają wycofać się z polskiego żużla...
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałam plotkę, że Start Gniezno (wraz z Piłą, Lwowem i Krakowem) mają wycofać się z polskiego żużla...
    Na szczęście to tylko plotka :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Gdanska,cztalem wasze forum nie raz.Wiem ze nas nienawidzicie,to chyba przez te baraze ... my do was nic nie mamy ,ale za to ze nas nienawidzicie,dlatego zycze wam wszystkigo najgorszego .Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Gdanska,cztalem wasze forum nie raz.Wiem ze nas nienawidzicie,to chyba przez te baraze ... my do was nic nie mamy ,ale za to ze nas nienawidzicie,dlatego zycze wam wszystkigo najgorszego .Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie
    Duzo szczescia i slodyczy McAronik tobie zyczy :P.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jestem z Gdanska,cztalem wasze forum nie raz.Wiem ze nas nienawidzicie,to chyba przez te baraze ... my do was nic nie mamy ,ale za to ze nas nienawidzicie,dlatego zycze wam wszystkigo najgorszego .Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie
    Olszak kurna chata po cholerę wypisujesz takie pierdoły? Jak gdzieś czytałeś to tam się zarejestruj i odpisz. Po co podkręcasz atmosferę do kłótni? Ja tu nikogo nie nienawidzę i Tobie to samo radzę. To jest tylko forum a Ty się zachowujesz, jakbyś właśnie z wojny wietnamskiej wrócił. Proponuję nabrać trochę dystansu do sprawy!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tym wszystkim, ktorzy zycza nam zle - START GNIEZNO nigdy nie zniknie z mapy Polski!

    P.S. Prawidzwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. I taka jest prawda.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olszak, ladnie sie przedstawiles...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jestem z Gdanska,cztalem wasze forum nie raz.Wiem ze nas nienawidzicie,to chyba przez te baraze ... my do was nic nie mamy ,ale za to ze nas nienawidzicie,dlatego zycze wam wszystkigo najgorszego .Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie
    Taaa:)
    Ciekawe jak beda wygladac Twoje wpisy, jak kiedys zamienimy sie rolami: Ostatni beda pierwszymi - pierwsi ostatnimi:)

    Szczerze mowiac...nie roumiem posuniec Zwiazki...z reszta chyba malo ktoje rozumie, ale przekonamy sie juz niedlugo do czego to nas doprowadzi...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibek...
    zostaniesz zamknięty w klatce, pilnowany przez kilku przystojnych starszych panow więc najwyzej ich bedziesz mógł pobić
    Ale ja nie lubię siedzieć w klatkach :P Nie ma się jak pobic z miejscowymi i cięzko szaliki zakosić :P Hehe. Ja naprawdę lubię siedzieć w samym środku kibiców miejscowych bo można wymienić się poglądami i ..... zwyzywać :P
    A tak na serio to jestem zupełnie niegroźny i nieznane mi są przypadki groźnyxh kibiców z Krosna :)
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forumowiczom z Gniezna, radze nie brac na powaznie wypowiedzi tego pana. Nie raz juz pisal cos takiego i caly Gdansk sie z tego wstydzil..
    Mam nadzieje, ze pokonacie Krosno i utrzymacie sie w pierwszej lidze i, ze za 2-3 lata znow sie spotkamy.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja refleksja jest taka ze powolny upadek startu zaczal sie od przegrnego awansu do ex ligi 2 lata temu? dobrze mowie? jakis walkower wtedy byl, chyba start nie pojechal na mecz i wtedy sobie pomyslelem o co tam chodzi, i tak juz polecialo, Moim zdaniem trzeba wziasc przyklad z BTZ i zalozyc nowy klub, tylko musicie pilnowac Gomole bo w bydzi pisza ze juz jest ich
    zycze powodzenia i mam nadzieje ze jako wierny kibic KS APATOR-ADRINA bede mogl przyjechac na mecz wyjazdowy mojej druzyny do Gniezna
    Pozdro



    APATOR I'M LOVIN IT

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    start gniezno, tony ricardsson

    witam wszydtkich i pozdrawiam kibiców przychylnej druzynie start gniezno, dziekuje za słowa berger mam nadzieje ze sie sprawdza a kolega z gdanska co to ma znaczyc?,dla mnie twoje słowa są puste ja osobiscie do waszego klubu nic nie mam a nawet im kibicuje, dlatego twoje słowa mnie zdziwiły widocznie pajasz nienawiscia do tego sportu wiec uważam ze nie jestes kibicem a zwykłym pionkiem który nie wie co to sportowe kibicowanie weż sobie przykład ze sojego kolegi z miasta zastanów SIE ZA NIM CO NAPISZESZ następnym razem pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak wyzej moi koledzy nie ma sensu brac słow tego pana na powaznie.Nasz klub rowniez znajdował sie w dołku i wiemy co to znaczy.
    Zycze klubowi szybkiego powstania na nogi i kibicom niepowtarzalnych wrazen z uroku sportu zuzlowego

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poczytajcie sobie Gniezniskie forum...a dopiero potem mnie oceniajcie,oni tam traktuja mecz Wybrzeza ze Startem jak Lecha z Legia :D,jak nie wierzycie poczytajcie sobie watek na oficjalnej stronie Startu ,watek nosi tytul Gniezno-Gdansk.Takiej nienawisci do Wybrzeza nie uswiadczylem jescze nigdzie...Dlatego w przeciwistwie do was,ja nie bede im wlazil w dupe.a a ten na q czy jak mu tam,przepraszam za obraze twoich uczuc,biedaku....:D

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    poczytajcie sobie Gniezniskie forum...a dopiero potem mnie oceniajcie,oni tam traktuja mecz Wybrzeza ze Startem jak Lecha z Legia ,jak nie wierzycie poczytajcie sobie watek na oficjalnej stronie Startu ,watek nosi tytul Gniezno-Gdansk.Takiej nienawisci do Wybrzeza nie uswiadczylem jescze nigdzie...Dlatego w przeciwistwie do was,ja nie bede im wlazil w dupe.a a ten na q czy jak mu tam,przepraszam za obraze twoich uczuc,biedaku....
    ehh Olszak piszesz tak jak jezdzil u nas w Pile "Olszak"....marnie

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Bana za co? wyjasnij mi
    A za to, że gdzieś na lokalnym forum wyczytałeś jakieś pierdoły a tu publicznie obraziłeś wszystkich kibiców Startu Gniezno, życząc im wszystkiego najgorszego. Myślisz, że Oni wszyscy nienawidzą Wybrzeże Gdańsk i jego kibiców?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz na oficjalnym wszyscy sa grzeczni...a na swoim ...szkoda gadac.jednak mowie, do Startu nigdy nic nie mialem.Po prostu ich strona mnie dobila...sry dla prawdziwych kibicow Startu

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kurcze pieczone Olszak brawa za sprostowanie, wykupisz jeszcze SuperUsera na rok i dla mnie jesteś gość:P:P:P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skończcie drodzy Panowie jałową dysputę, bo to co robią chuligani pod stadionami nie dotyczy nas - forumowiczów - w znakomitej większości ludzi inteligentnych i nie mający klubowych stereotypów za świętość

    Olszak, widać chyba młodym kibicem żużla jesteś, ale starsi kibice Startu opowiadają po dziś dzień jak zachowało się Wybrzeże w 1986 roku po tragicznej śmierci żużlowca z Gniezna - Grzegorza Smolińskiego... niektórzy w tym upatrują początków takich relacji.
    Niemniej nie to jest tematem wątku zatem dajmy sobie z tym spokój. Następne posty siejące antagonzim klubowy będą kasowane!

    Co do samego tematu to niejako odpowiadając Bergerowi chyba poczatkiem sportowym upadku Startu był jak się uważa "sprzedany" przez Jensena za 15.000euro mecz u siebie z Unią Tarnów. Przyczyną nieoczekiwanej absencji najlepiej punktującego zawodnika była rzekoma kontuzja, ale już 2 dni później we wtorek - 14+2 w lidze szwedzkiej.
    Start nie wszedł do 1.czwórki... i się zaczęło!
    Oczywiście na całóść obrazu skąłda się cała runda zasadnicza, ale w kluczowym momencie zagrały czynniki nie do końca sportowe - jak mówiło się o tym w Gnieźnie.
    Niestety!
    Teraz jedyne co można powiedzieć to fakt, że nad Wrzesińską krążą sępy, a z ziemi wyłażą padlinożerne glisty...
    SKS kończy swój żywot!
    Cóż z tego, że są ludzie o szczerych chęciach (może?) gdy nieudolnością pogrążają ten klub w coraz to większej otchłani z góry zakładając nowy scenariusz na kolejny sezon.

    Spadek Startu, śmiem twierdzić, jest z góry zaplanowanym kosztem "nowego" klubu w którym jak przypuszczam znajdzie miejsce cały obecny aparat. Nie da się też w tym momencie ukryć, że aparat ten w kilku osobach wniesie do nowego klubu "piętno SKSu" - ot taki ślad po ukatrupionym SKSie i dowód na to, że "stara gwardia" jeszcze raz podejmie się tworzenia klubu...
    Historia w innych miastach pokazuje, że dopóki z władz klubu nie zniknie sowiecki system zarządzania i marketing rodem z Mongolii dopóty klub będzie zjeżdżał po równi pochyłej...
    mam nadzieję jedynie, że znajdzie sie dla Startu na tyle możny sponsor i na tyle światły, by rozbić chore nawyki i wprowadzić w tym klubie normalny styl decyzyjny jak też rynkowe zasady zarządzania!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hmmm zaciekawilo mnie to co napisales o genezie konfliktu pomiedzy Gdanskiem a Gnieznem. Bylem na tym meczu ('86) i poza tym ze odbyl sie w niedlugi czas po tym tragicznym wypadku nie przypominam sobie zadnych nieprzyjemnych sytuacji.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm zaciekawilo mnie to co napisales o genezie konfliktu pomiedzy Gdanskiem a Gnieznem. Bylem na tym meczu ('86) i poza tym ze odbyl sie w niedlugi czas po tym tragicznym wypadku nie przypominam sobie zadnych nieprzyjemnych sytuacji.
    Kwestią nie był sam mecz, a jak wiem (akurat z ustnych przekazów) postawa gdańskich "działaczy" wobec próśb o przełożenie meczu... pojechał wtedy ostatecznie bodaj "drugi garnitur" drużyny o zerowym morale...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Taaa. Tamte czasy byly okresem panowania w naszym klubie towarzyszy z pionu milicyjnego. A dla niech nie bylo zmiłuj sie. Cieżko było sie z nimi dogadac nawet liderom drużyny (im też chyba najcześciej).Smutne....

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_g...?id=1089878430

    O co poszło (bo pewnie ma to związek z sytuacją w klubie) ? ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_g...?id=1089878430

    O co poszło (bo pewnie ma to związek z sytuacją w klubie) ? ;)
    Stronka Startu (www.startgniezno.com) byla
    uwazana przeze mnie jako ta jedna z najabrdziej
    profesjonalnych oficjalnych witryn klubowych... :|

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dwie drogi

    Stronka Startu (www.startgniezno.com) byla
    uwazana przeze mnie jako ta jedna z najabrdziej
    profesjonalnych oficjalnych witryn klubowych... :|
    Redaktor glowny sg.com wybral droge oficjalnej "opiniotworczej" strony klubu, nie majacej nic wspolnego z profesjonalizmem, a jedynie z wywolywaniem konfliktow i praniem wlsnych brudow na forum ogolnopolskim. Ta opcja zostala przez nowy klub wyeliminowana. Odtad wszystko co bedzie sie dziac na sg.com nie ma kryptonimu oficjalnosci.

    Powstanie nowa oficjalna strona klubu TZ Start Gniezno, ktora pelnic bedzie role informacyjna pod adresem:

    www.start.gniezno.pl

    Start strony planowany jest na najblizsze dni.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •