Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: Walasek szantażowany ????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walasek szantażowany ????

    Jak podaje strona www.interia.pl Grzesiek Walasek był szantazowany. Ładne rzeczy dzieją się w sporcie żużlowym. Pozostawiam to bez komentarza.

    Ostatnio sporo mówi się o naciskach i presji wywieranej na zawodnikach przez polskich działaczy. Angielski " Speedway Stara" przedstawia kolejną sytuację, która spotkała ostatnio Grzegorza Walaska, który chciał wycofać się ze startu we wrocławskim turnieju Piasta, na rzecz startu w meczu ligi angielskiej, który ujęty miał w kontrakcie.

    " Jeszcze w środę Grzegorz dzwonił do Częstochowy i mówił, że zostaje w Anglii i tym samym rezygnuje z turnieju. Na drugi dzień był telefon zwrotny i stwierdzenie jednego z działaczy iż jeśli zabraknie go we Wrocławiu to do niedzieli do godziny 18 ma oddać do sponsora vana, którym się porusza oraz zakupiony przez darczyńcę sprzęt. Jeśli tego nie zrobi to na policję zostanie zgłoszona kradzież sprzętu oraz samochodu przez Grzegorza" - opowiada promotor angielskiej Areny - Essex, Ronnie Russel, który wydaje się być mocno zdziwiony sytuacjami, które mają miejsce w polskim żużlu.

    " Chyba co niektórzy działacze nie powinni pracować w tym sporcie. Osobiście nie wyobrażam sobie aby któryś z angielskich promotorów wpadł na taki prymitywny sposób szantażu swojego zawodnika." - kończy Anglik.

    Walasek ostatecznie wybrał start we Wrocławiu, gdzie zajął miejsce na podium. Za jednoczesną absencję w lidze angielskiej został ukarany odsunięciem od jednego meczu oraz karą finansową w wysokości 500 funtów.

    (INTERIA.PL)



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a to Polska wlasnie:-(

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wniosek jest jeden.

    Wprowadzic zasady takie jak sa w pilce noznej i wszystko na temat. Jeden zawodnik = jeden klub.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powoli powoli

    skoro był na liście startowej Pucharu Piasta to chyba
    sam potwierdził wcześniej swoją obecność na w/w zawodach




  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    500 Euro to tylko 3410 PLN
    I tak się opłaciło bo z nagrody za III miejsce zostało mu jeszcze ponad 14,5 tys PLN :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    no brawo dla was panowie...
    ze jakis beznadziejny portal co o zuzlu wie tyle co moja babcia walnol jakas glupote to juz oceniacie wszystkich?
    Trzeba poznac sprawe u źródeł i ja tak zrobie

    PS. Niech ten Angol nie bedzie taki wazny bo to przez ich debilne przepisy takie rzeczy wychodza

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Boże , jaki stek bzdur. Ktoś chyba powinien podac Interię do sądu za publikowanie takich głupot.
    1) Jakim cudem Walasek znalazł się na liście startowej "Piasta" , skoro od paru miesięcy wiedział , że ma w tym samym dniu start w lidze angielskiej ??? Krasnoludki go zgłosiły? I skoro się znalazł , to po co jednak chciał się wycofać? Krasnoludkom się coś przypomniało?
    2) Co mają CZĘSTOCHOWSCY działacze do tego , gdzie Grzegorz pojedzie - we Wrocławiu czy Anglii? Jaka to dla nich różnica? I kto w częstochowskim klubie miałby karać za to Walaska pozbawieniem sprzętu i auta? Po co???
    Gdyby Walasek był zawodnikiem WTS , a działacze byli wrocławscy to jeszcze dałoby się to zrozumieć. A tak??

    Wniosek jest jeden - albo ktoś w Interii napisał jedną wielką monstrualną bzdurę , albo....
    Albo Grześ Walasek wolał zaatakować duży szmal we Wrocławiu (co mu się udało :-)) kosztem planowanego meczu ligowego w Anglii , a nie wiedział co wymyślić żeby uniknąć kary finansowej , więc naopowiadał angielskiemu promotorowi pierdół , a ten nieszczęśnik to kupił i jeszcze powtórzył do prasy. Jeśłi tak było , to się udało , bo litościwy promotor karę dał niską......
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzil, nie potwierdzil, ale taka metoda jest poprostu bandycka.

    Wiadomo powszechnie od dawna, ze Grzesiu ma dosyc Częstochowy i "profesjonalnych" działaczy Włókniarza. To nie pierwszy taki incydent w tym toku. Glosna rowniez byla decyzja zarzadu CKM o zablokowaniu startow Zbigniewa Czerwinskiego na Wyspach.

    Kierownictwo Włókniarza ma jakies chore podejscie do tego typu spraw, a jezeli juz stosuje sie takie praktyki, jak ta opisana wyzej, to chyba czas zmienic branze...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ale jaja.

    Jak dla mnie sprawa chyba mało prawdopodobna, ale...

    Wiadomo jak to w tym naszym żużlowym piekiełku jest.
    Jeśli jest to prawda, to chyba odejście Grzesia Walaska z Czewy jest przesądzone.

    Tfu co ja pisze ;/
    Mam nadzieję, że jest to zwykła plota i nic takiego nie miało miejsca.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Potwierdzil, nie potwierdzil, ale taka metoda jest poprostu bandycka.

    Wiadomo powszechnie od dawna, ze Grzesiu ma dosyc Częstochowy i "profesjonalnych" działaczy Włókniarza. To nie pierwszy taki incydent w tym toku. Glosna rowniez byla decyzja zarzadu CKM o zablokowaniu startow Zbigniewa Czerwinskiego na Wyspach.

    Kierownictwo Włókniarza ma jakies chore podejscie do tego typu spraw, a jezeli juz stosuje sie takie praktyki, jak ta opisana wyzej, to chyba czas zmienic branze...
    buehehehehehehe <sciana><sciana><sciana><sciana>
    ja pierdziele ! <lol>
    skad ty mozesz wiedziec cos o profesjonalizie dzialaczy Włókniarza wielki znawco? z bajek od kolegow ? nie wypowiadaj sie o sprawach o ktorych zupelnie nie masz pojecia !

    moze opowiesz cos o bydgoskich politykach, ktorzy prali brudna kase w poloni? to dopiero byla glosna sprawa ! radio, talewizja, gazety!

    no ale zawsze to jeden post do przodu...
    brawo za obiektywizm !

    PS nie oczekuj odpowiedzi w przypadku swojego kolejnego posta bo tacy ludzie jak ty mnie po prostu oslabiaja...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Kwestia pozostania Walaska w Częstochowie

    Ja osobiście uważam , że niestety Grzesiek po sezonie odejdzie. I szczerze mówiąc wcale mu się nie dziwię. Ten cały incydent - prawdziwy czy nieprawdziwy nie ma tu nic do rzeczy...
    Na ten sezon zarząd klubu zapewnił świetne warunki w kontraktach trzem zawodnikom - Sullivanowi , Holcie i Ułamkowi. Cała reszta z Walaskiem na czele została potraktowana duuuuuuużo gorzej. Grzesiu nie dostał od klubu środków na przygotowanie do sezonu i podpisano z nim aneks finansowy do kontraktu tzw. "motywacyjny" , czyli taki który gwarantuje mu niezłe pieniądze ale tylko przy dużych zdobyczach punktowych. Pod względem sportowym okazał się to "strzał w dziesiątkę" - Grześ ma najwyższą średnią w drużynie i jeździ po prostu bajecznie. Ale równocześnie cały czas Walasek jest we Włókniarzu zawodnikiem II kategorii - nigdy nie miał takich "pleców" w klubie jak tamta trójka , nigdy klub mu tak nie pomagał w trudnych chwilach, za to nieraz chyba czuł się tu niechciany , "gorszy" . na co często mniej lub bardziej otwarcie żalił się w wywiadach. Niedawna przepychanka z Sebastianem to chyba m.in. wynik frustracji Grześka.
    Efekt jest taki jak widać - wynik sportowy osiągnięto , ale kosztem tego , że po sezonie Walasek z 10 ofert jakie dostanie propozycję Włókniarza będzie rozpatrywał w dalszej kolejności. Ja się mu wcale nie dziwię - jak widzę , jak opier... się Sullivan i do tego jeszcze od Grześka sprzęt pożycza , bo swojego na chodzie nie ma (Bydgoszcz) to też chodzę wkur..ony. A w Ryana wpompowano zgodnie z kontraktem masę forsy i punktówka też jakby inna...

    A takie sytuacje jak ta opisana w Interii (nawet jeśli to lipa) jeszcze pogarszają stosunki na linii zawodnik-zarząd.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    lampeq napisał:

    Wiadomo powszechnie od dawna, ze Grzesiu ma dosyc Częstochowy i "profesjonalnych" działaczy Włókniarza. To nie pierwszy taki incydent w tym toku. Glosna rowniez byla decyzja zarzadu CKM o zablokowaniu startow Zbigniewa Czerwinskiego na Wyspach.

    Kierownictwo Włókniarza ma jakies chore podejscie do tego typu spraw, a jezeli juz stosuje sie takie praktyki, jak ta opisana wyzej, to chyba czas zmienic branze...
    ------------------------------------------------------------
    Kierownictwo Włókniarza potrafi rozsądnie gospodarować pieniędzmi i nie uginać się przed żądaniami zawodników.
    To chore podejście jak to nazwałeś powoduje że od dłuższego czasu, Włókniarz jeżdżąc zawsze na zawody z obcokrajowcem lub jak kto woli obcokrajowcami plus Ułamek, Holta czy Walasek potrafi utrzymać stabilną sytuację finansową i zapełniać stadiony.
    Dalsza dyskusja nie ma sensu...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Sokoł napisał:

    Walasek jest we Włókniarzu zawodnikiem II kategorii - nigdy nie miał takich "pleców" w klubie jak tamta trójka , nigdy klub mu tak nie pomagał w trudnych chwilach, za to nieraz chyba czuł się tu niechciany. Niedawna przepychanka z Sebastianem to chyba efekt frustracji Grześka.
    Efekt jest taki jak widać - wynik sportowy osiągnięto , ale kosztem tego , że po sezonie Walasek z 10 ofert jakie dostanie propozycję Włókniarza będzie rozpatrywał w dalszej kolejności. Ja się mu wcale nie dziwię - jak widzę , jak opier... się Sullivan i do tego jeszcze od Grześka sprzęt pożycza , bo swojego nie ma (Bydgoszcz) to też chodzę wkur..ony. A w Ryana wpompowano zgodnie z kontraktem masę forsy i punktówka też jakby inna...
    ------------------------------------------------------------
    Dwa sezony wstecz Walas uległ poważnej kontuzji.
    Klub pomógł Mu w ciężkich chwilach oraz podpisał z Nim kontrakt dwuletni. Kontrakt jakiego żaden inny klub by mu nie dał. Co więcej żaden klub nie zainteresował się Walasem...
    Poprzedni sezon to pasmo niepowodzeń Walasa z chwilowymi, mało znaczącymi przebłyskami.
    Trudno w tej sytuacji oczekiwać, że dostanie kasę na poziomie Ryana S. zawodnika z najwyższej ekstraligowej półki(2 sezony z rzędu najlepszy zawodnik ligi!)
    Zaistniała sytuacja spowoduje w moim odczuciu pewien pozytywny dla klubu rezultat w następnym sezonie.
    Zostanie zmniejszona gaża Ryana i nieco większe pieniądze otrzyma Greg.

    I na koniec.
    Te 10 ofert to chyba żart?
    Nie wiem czy 2-3 kluby stać na zakontraktowanie Walasa...
    Uwierz mi.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buehehehehehehe <sciana><sciana><sciana><sciana>
    ja pierdziele ! <lol>
    skad ty mozesz wiedziec cos o profesjonalizie dzialaczy Włókniarza wielki znawco? z bajek od kolegow ? nie wypowiadaj sie o sprawach o ktorych zupelnie nie masz pojecia !
    Gdybym nie mial pojecia, to bym nic tutaj nie pisal. Nie jestem znawca czestochowskiego zuzla, ale np. sprawa Czerwińskiego byla szeroko opisana w Tygodniku Żużlowym, ktorego pewnie nigdy nie miales w rece. Pojawily sie tam opinie i komentarze wszystkich zainteresowaqnych stron, czyli samego zawodnika, angielskiego promotora oraz klubu CKM Włókniarz. Tak wiec jakies pojecie mam.

    Co do sprawy Walask to w kazdej plotce jest ziarnko prawdy, a nie od dzis wiadomo, ze w tej druzynie atomsfera nie jest do konca zdrowa - patrz spiecie Ułamka z Walaskiem.

    A tak poza tym interia.pl jest popularnym polskim portalem internetowym i nazywanie go szmatławcem czy brukowcem jest lekkim przegieciem. I jest tam zacytowana wypowiedz angielskiego promotora.

    moze opowiesz cos o bydgoskich politykach, ktorzy prali brudna kase w poloni? to dopiero byla glosna sprawa ! radio, talewizja, gazety!
    O aferze bydgoskiej juz sie duzo pisało i dyskutowało, ale w przeciwienstwie do kibcow z Częstochowy bydgoszczanie potrafili sie do tego ustosunkowac w zdrowy sposob. Twoje podejscie do opinii innych kibicow piszacych cos na złą nutke dla włókniarza jest conajmniej chore.

    no ale zawsze to jeden post do przodu...
    brawo za obiektywizm !
    Tak. Na pewno bedzie obiektywnym komentowanie sprawy tylko przez zapatrzonych w swoja druzyne czestochowian...Smieszne. Czasami ktos, kto patrzy na to z boku potrafi zdrowiej spojzec na sprawe, a nie negowac i wysmiewac kazda niepochlebna informacje o swojej druzynie.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Po częsci zagadzam się z blactopem i po częsci z sokolem.
    Nic nie zmienia faktu, że Walasek w zeszłym sezonie nie błyszczał, stąd oczywiście gorszy kontrakt.

    I na koniec.
    Te 10 ofert to chyba żart?
    Nie wiem czy 2-3 kluby stać na zakontraktowanie Walasa...
    Uwierz mi.
    Może i nie stać, ale przecież wiemy, ze cześć zawodników jest kontraktowana w ekstralidze na zasadzie "jakoś to będzie"

    Jakoś czyli najważniejsze, że zawodnik jest w klubie, a to czy w połowie sezonu braknie pieniedzy na pensje dla zawodnika to już mniej ważne ;)

    Ciężko będzie utrzymać Gregora w CKMie, ale sezon trwa i niewiadomo jak sytacja się rozwinie...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Blacktop

    Ja wiem , że Walasek to nie jest łatwy człowiek. Potrafi być konfliktowy (u nas na oczach ludzi miał rok temu spięcie z Holtą a teraz z Ułamkiem) , zresztą kibice w Zielonej Górze pewnie coś na temat mogliby powiedzieć. Wiem , że Włókniarzowi zawdzięcza prawie wszystko.
    Doskonale pamiętam , że w 2000 roku kiedy do nas przyszedł był przebrzmiałym cieniem juniorskiej gwiazdki z 14 średnią za 1999 rok z drugiej ligi - gorszą niż Staszewski i tylko ciut lepszą niż Jędrzejak i Pietrzyk (którego oddaliśmy wtedy do Opola , co mnie bardzo dziwiło).
    Wszystko co osiągnął w SENIORSKIEJ karierze zawdzięcza Włókniarzowi. Ale także i Włókniarz zawdzięcza Grześkowi wiele , bardzo wiele. Nie uciekł jak inni przed sezonem 2001 , kiedy wszyscy spieprzali z Włókniarza aż się kurzyło. Był jedynym krajowym zawodnikiem który miał wtedy poważne oferty z innych klubów i mimo to nie odszedł.
    Zdobył dla Włókniarza złoty medal DMP i medale MPPK.
    Nie wiem , czy za to że jako jedyny człowiek jeździ u nas piąty sezon POD RZĄD należą mu się jakieś specjalne względy , ale uważam , że 2 sprawy należy rozdzielić:
    1) Finanse - tu Walas nie ma co płakać
    2) Atmosfera na linii zawodnik-klub - i tu jest źle
    Uważam , że przy podpisywanie nowego kontraktu Walasek może kierować się tym drugim punktem i jednak odejdzie........
    Grzesiek jest człowiekiem szalenie sympatycznym , lubianym przez kibiców , do tego efektownie i widowiskowo jeżdżącym.
    Myślę , że popyt na niego będzie ogromny. Nie wiem , ile dostanie PORÓWNYWALNYCH POD WZGLĘDEM FINANSOWYM ofert , ale na pewno chciałaby go mieć u siebie cała extraliga.
    Mam oczywiście nadzieję , że wybierze Włókniarza :-) choć rozum mówi coś innego :-(
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    W kwestii Grześka nie mógłbym siedziec cicho i nic nie napisac. Powiem krótko...jeśli grzesiek odejdzie z Włókniarza będę załamany :( Jak dla mnie kazdy może odejsc z tego klubu, ale tylko nie Grzesiek!!!
    Na mecze przychodze kibcowac Włókniarzowi, a przede wszystkim Walasowi. Kibicowałem jemu zawsze, nawet jak mu nie wychodzilo w tamtym sezonie. Wierzyłem, że odbuduje swoją forme i będzie jednym z liderów...jak widać nie myliłem się.

    Ale to co widze, cała ta otoczka bardzo mnie denerwuje i nie tylko mnie. Ignorowanie Walaska i spychanie go na siłe na drugi plan jest bardzo denerwujące.

    1) Gazeta wyborcza; Radio Fon - dlaczego cały czas w przedmeczowych zapowiedziach słyszę: "czy Holta, Sullivan i Ułamek sobie poradzą i wywalczą zwycięstwo..." dlaczego ani słowa o Walasku?

    2) Klub - W przedmeczowych zapowiedziach i w awizowanym skladzie przed spotkaniem w Rybniku to właśnie Grzesiek miał prowadzić parę...ale jednak zostało to zmienione...nie chce tego komentować, ale mi to śmierdzi i bardzo mi się to nie podoba (zapewne gdybym wyraził swoje zdanie to rozpętała by się na tym forum burza...pewnych spraw lepiej nie mówic publicznie, chociaż kiedyś się nie opanuję) W każdym razie w klubie potrzebna jest taka mini rewolucja i kto z silną ręką, kto nie będzie sie przed nikim uginał.

    3) to już moze mniej ważne, aczkolwiek kto jest na stadionie i na meczach zapewne to słyszy i niektórzy zwracaja na to uwage. Chodzi mi o hymn (moze nieoficjalny, ale jednak puszczany) włókniarza, który jest puszczany podczas spotkań. Jego słowa mówią o zawodnikach Włókniarza, których nazwiska są po kolei wymieniane. Jest mowa o Sullivanie, Holcie, Ułamku (jakże by jego miało zabraknąć...) nawet Osumku, który nie jeździł jeszcze kiedy został on nagrany. No ale oczywiście o kim nie wspomniano?...o zawodniku, który w CKM jeździ już 5 sezon z rzędu...Ehhh szkoda gadać

    Modlę się, zeby grzesiek pozostał w CKM po sezonie, ale nie zdziwię się jeśli odejdzie z klubu..jesli to co się dzieje nie znajdzie końca to nie wróżę jego pozostania. Naprawde jest mi go bardzo szkoda :(

    Na koniec chciałbym, zeby kto ma nagrane spotkanie CKM-WTS z 3 maja tego roku, obejrzał sobie samą końcówke...tam jest obraz, który mówi sam za siebie.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Ja wiem , że Walasek to nie jest łatwy człowiek. Potrafi być konfliktowy (u nas na oczach ludzi miał rok temu spięcie z Holtą a teraz z Ułamkiem) , zresztą kibice w Zielonej Górze pewnie coś na temat mogliby powiedzieć. Wiem , że Włókniarzowi zawdzięcza prawie wszystko.
    Doskonale pamiętam , że w 2000 roku kiedy do nas przyszedł był przebrzmiałym cieniem juniorskiej gwiazdki z 14 średnią za 1999 rok z drugiej ligi - gorszą niż Staszewski i tylko ciut lepszą niż Jędrzejak i Pietrzyk (którego oddaliśmy wtedy do Opola , co mnie bardzo dziwiło).
    Wszystko co osiągnął w SENIORSKIEJ karierze zawdzięcza Włókniarzowi. Ale także i Włókniarz zawdzięcza Grześkowi wiele , bardzo wiele. Nie uciekł jak inni przed sezonem 2001 , kiedy wszyscy spieprzali z Włókniarza aż się kurzyło. Był jedynym krajowym zawodnikiem który miał wtedy poważne oferty z innych klubów i mimo to nie odszedł.
    Zdobył dla Włókniarza złoty medal DMP i medale MPPK.
    Nie wiem , czy za to że jako jedyny człowiek jeździ u nas piąty sezon POD RZĄD należą mu się jakieś specjalne względy , ale uważam , że 2 sprawy należy rozdzielić:
    1) Finanse - tu Walas nie ma co płakać
    2) Atmosfera na linii zawodnik-klub - i tu jest źle
    Uważam , że przy podpisywanie nowego kontraktu Walasek może kierować się tym drugim punktem i jednak odejdzie........
    Grzesiek jest człowiekiem szalenie sympatycznym , lubianym przez kibiców , do tego efektownie i widowiskowo jeżdżącym.
    Myślę , że popyt na niego będzie ogromny. Nie wiem , ile dostanie PORÓWNYWALNYCH POD WZGLĘDEM FINANSOWYM ofert , ale na pewno chciałaby go mieć u siebie cała extraliga.
    Mam oczywiście nadzieję , że wybierze Włókniarza :-) choć rozum mówi coś innego :-(

    A wróbelki ( nie mylić z Wróblem z Orlenu ) w Tarnowie ćwierkają, że Walasek w przyszłym sezonie zasili Unię T. Trzeba wzmocnić drużynę, gdyż jeden z zawodników nie reprezentuje e-ligowego poziomu i jego jazda nie podoba się pewnemu panu.
    Pozdr.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    miles napisał:

    A wróbelki ( nie mylić z Wróblem z Orlenu ) w Tarnowie ćwierkają, że Walasek w przyszłym sezonie zasili Unię T.
    ------------------------------------------------------------
    Wróblem z Orlenu?
    Chłopie to już przeszłość...

    Zobaczymy jaka będzie sytuacja finansowa klubu z Tarnowa i wtedy będzie można poważnie "ćwierkać" na temat transferów, bo może wtedy nawet ten nie chciany nie będzie chciał tam jeździć nie mówiąc już o jego bracie...

    Pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    W kwestii Walaska zgadzam się z wpowiedzią Blacktopa, uzupełnioną o kilka uwag własnych:

    1) Łaska kibica na pstrym koniu jeździ- jak powiada stare porzekadło i do niego trzeba też odnieść uwielbienie Grzegorza manifestowane przez wielu fanów czy wręcz wytrawnych znawców żużla na forum. Gdy zawodnik osiąga wreszcie wyniki adekwatne do swych możliwości i oczekiwań, pojawiają się utyskiwania na nierówne traktowanie, wskazywanie miejsca w szeregu za grupą liderów. Kwestię można odwrócić i zadać pytanie: czy właśnie nie Walasek spłaca obecnie kredyt zaufania, jakim został obdarzony przez klub po latach wynikowej posuchy, sprowadzającej się do drżenia fanów o każdy występ żużlowca, którego mizerne zdobycze każdorazowo musiały być uzupełniane przez tych, którzy podobno cieszą się szczególnym uprzywilejowaniem: Holty, Ułamka, nie wspominając o Sullivanie;

    2) Racjonalne podejście do sprawy nakazuje zachowanie wstrzemięźliwości w ocenie wpływu Grzegorza na większość rezultatów Włókniarza w minionych latach, jak i w bieżącym sezonie. W najlepszym, pierwszym sezonie w barwach CKM, wyśrubował średnią meczami w drugiej czwórce, po tym jak położył CKM w pojedynku z Apatorem o górną połówkę, kiedy gromy sypały się na Sławka Drabika, który przegrał decydujący wyścig, nie doczekując się choćby śladowego wsparcia ze strony drugiego z potencjalnych liderów.
    Rok później Włókniarza w lidze utrzymał zaciekle teraz krytykowany Sullivan z... Tomkiem Jędrzejakiem. Tak trudno zajrzeć do archiwalnych programów, które wskazują udział każdego zawodnika w tym sukcesie? Walasek w decydujących meczach jeździł na poziomie Artura Pietrzyka(solidnie), "Ogór" z Sullivanem dokonywali za to cudów.
    Lata 2002- 2003- bryndza, pół sezonu straconego z powodu kontuzji i kontrakt z Włókniarzem na dwa lata, pomimo nieciekawych rokowań na przyszłość. O minionym sezonie nie wspominam, bo gdyby nie Walasek tytuł przypadłby częstochowianom na kilka kolejek przed finałem rozgrywek, ale Grześ zadbał o to, by kibice do końca mogli się emocjonować rywalizacją z Apatorem o DMP;

    3) Zamiast wieszać psy na liderach, warto zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście ich słabsze wyniki są następstwem zmęczenia materiału, efektem odpuszczania sobie tych czy innych zawodów, czy po prostu objawiają się na wszystkich frontach jako czytelny znak gorszej formy albo splotu różnych, często niezależnych okoliczności. Holta zmaga się z poważnym urazem, Ułamek nie potrafił dogadać się ze sprzętem, później złapał kontuzję, Ryan cierpi... psychiczne katusze obserwując i analizując swą fatalną jazdę i potrzebuje wsparcia, by wyjść z dręczącego go kryzysu. Jego dopinguję najmocniej, jemu Włókniarz zawdzięcza najwięcej, za dużo, by machnąć ręką, odsunąć od składu;

    4) Aparycja i miła powierzchowność Walaska mogą robić pozytywne wrażenie, podobnie jak charakterystyczne dla tego zawodnika nonszalancja, niefrasobliwość (właściwie brak odpowiedzialności) i nadzwyczajna niezdolność zrozumienia powodów aktualnie prezentowanej postawy. Gdy zapytać Walaska, co przeszkadzało mu wcześniej w osiąganiu zbliżonych zdobyczy: z rozbrajajacą szczerością odpowiedziałby- nie wiem-, podobnie obecnie nie do końca zapewne zdaje sobie sprawę, dlaczego mu idzie i jak długo pomyślna passa potrwa.
    Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To już są jakieś pomówienia !!! . Jeśli ktoś oskarża inne osoby i przy tym nie podaje swych danych osobowych pod swym textem to coś tutaj nie gra !!!. Kto pytał tego angola Ronnie Russela ?? Każdy klub powinien dbać o swoje interesy i mam nadzieję że włodarze Włókniarza ustosunkują się do tych wypociń. Sądzę że zaczynają sie polowania na Walaska jeśli chodzi o jego starty na przyszłoroczny sezon. Czyżby cios poniżej pasa ?? Nie mam zamiarów wywodzić się nad tym, co Grzegorz zrobił i ile wykręcił punktów w okresie pobytu w Częstochowie ponieważ moi poprzednicy napisali praktycznie o tym wszystko . Lecz sam sposób w jaki ktoś "puścił smrodek " pozostawia wiele do wyjaśnienia .

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    w 100% zgadzam się z curesem większość kibiców rok temu nosiłoby Sullivana na rękach wychwalając go pod niebiosy ( na co zasłużył) a w tym roku wieszają na nim psy i mówią jakim fatalnym posunieciem było zakontraktowanie tego zawodnika na ten sezon, ze trzeba bylo zostawic Jonssona ( rzeczywiscie było to oczywiste jako że w zeszłym roku miał 4 średnią w nasszej drużynie a Sullivan 1-szą ale wiadomo od razu było że sullivan bedzie miał kryzys ale luzzz ) z kolei Grzesiek był w zeszłym sezonie tym złym, każdy mecz był przegrany przez niego i trzeba było go od razu wyrzucić z drużyny - dziś te same osoby które tak uważają ubóstwiają Walaska a Sullivan jest dla nich tym którego trzeba jak najszybciej zamienić na kogoś innego.
    Ryan nawet jeśli nigdy nie powróciłby do dawnej dyspozycji ( w co nie wierze) to i tak jest z obecnej kadry najbardziej zasłużonym zawodnikiem w naszej drużynie i dzieki temu obojetnie od tego jak jezdzi nalezy mu sie szacunek

    pzdr

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Na drugi dzień był telefon zwrotny i stwierdzenie jednego z działaczy iż jeśli zabraknie go we Wrocławiu to do niedzieli do godziny 18 ma oddać do sponsora vana, którym się porusza oraz zakupiony przez darczyńcę sprzęt. Jeśli tego nie zrobi to na policję zostanie zgłoszona kradzież sprzętu oraz samochodu przez Grzegorza" - opowiada promotor angielskiej Areny

    Wedlug mnie sa to bzdury!
    Podstawowe pytanie co dzialacza obchodzi czy Grzegorz wybierze mecz w Angli czy turniej towarzyski?
    To jest jego prywatna sprawa i ewentualnie sponsora.
    I tu moze byc haczyk .....sponsor Grzeska byl jednym ze sponsorow P.Piasta i moze stad te naciski.....?
    Ale dalej nie wiem co maja z tym wspolnego dzialacze

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Dodam jeszcze ze dzis Grzes trzepnal 16 pnkt. dla Piraterny.
    To tak na potwierdzenie jego zaj....j dyspozycji ( gdzie on te smyki tuninguje? )

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    gdzie on te smyki tuninguje?
    u fleminga :)
    jak holta i hampel :)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Mam pytanie .........ten van to jest od "swiatelka" czy od "soczku" ?

  27. Powrót do góry    #27
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    a o co dokładnie chodzi z tą "szarpaniną" walaska z ułamkiem...???!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Mam pytanie .........ten van to jest od "swiatelka" czy od "soczku" ?
    hmm bus byl od swiatelka :P ale zostal skasowany :P (teraz to sie mozna posmiac troche, a nenes z darkiem ledwo z zyciem uszli), teraz nie wiem czym jeździ walas bo jego fura ta duza w anglii jest, moza zack wam odpowie, on jest zorientowany

    a o co dokładnie chodzi z tą "szarpaniną" walaska z ułamkiem...???!!!
    stare dzieje nie ma co zaczynac rozmowy
    wazne ze jest wszystko ok :)
    a jesli bardzo cie to interesuje to poczytaj wczesniejsze strony watku czestochowskiego

    pozdro
    Vojtas

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    a o co dokładnie chodzi z tą "szarpaniną" walaska z ułamkiem...???!!!
    --------------------------------------------------------------------------------



    stare dzieje nie ma co zaczynac rozmowy
    wazne ze jest wszystko ok
    a jesli bardzo cie to interesuje to poczytaj wczesniejsze strony watku czestochowskiego
    po 15 biegu w Rybniku chyba
    nawet sobie raczki podali :):)
    czyli juz jest dobrze:D
    walczymy o MPPK!! :)

    a co interii
    ten pan co to napisal powinien sie wstydzic
    bo podawanie lewych informacji nie swiadczy
    dobrze o tym portalu..
    a z wiekszosci wpisow wynika
    ze niektorzy maja podsluch do telefonu Grzegorza
    albo spia w jego boksie

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    A co maja czestochowscy dzialacze do startow Grzeska w Pucharze Piasta? Tego juz na Interii nie raczyli napisac. A szkoda, moze poznalibysmy kolejne sensacyjne tajemnice? A tak tylko wiemy, ze okropni dzialacze strasza zawodnika zabraniem samochodu, jesli nie wystapi w turnieju organizowanym przez... klub z Wroclawia. Ani to zawody ligowe, ani inne rozgrywki klasy mistrzowskiej, ale oczywiscie nie ma watpliwosci, iz klub z Czestochowy szantazowal Grzegorza Walaska. Ba, zabiora mu takze sprzet! A po co ma zawodnik po 13 punktow w meczu trzaskac? Sytuacja w tabeli jest w koncu tak czytelna, ze kilkanascie punktow w jedna czy w druga strone roznicy nie robi. A i klubowy skarbnik zaoszczedzi sobie w kilku spotkaniach na punktowce, a w play-offach przeciez 'czworeczka' pewna i do klubu wplynie rzeka pieniedzy, czyz nie? Zatem po co ten Walasek, nie chce startowac w Pucharze Piasta skubaniec, to my mu tutaj damy popalic...

    Podsumowujac, smiech na sali.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ten tekst z interi w ogóle nie trzyma sie kupy.Gdyby to dotyczyło jakiegoś zawodnika z WTS-u albo gddyby ten turniej był rozgrywany w Częstochowie to miało by to jakiś sens, a tak moim zdaniem to wymysł angielskiego promotora który w ten sposób tłumaczył swoim kibicom nieobecność Grześka na meczu ligowym.A ten pismak ktory przeredagował ten teks nie wysilił sie i nie potwierdził tych informacji u źródła.

    A co do Grześka i działaczy. Trzeba przyznać,że Grzesiek był traktowany gorzej niz wielka trojka ,ale moim zdaniem nie ma w tym nic złego, tylko takie są mechanizmy motywacji pracowników.Jesteś wydajny zarabiasz wiecej,jestes słabszy od kilku pracowników to i mniej od nich zarabiasz.Po zakonczonym sezonie ten mechanizm powinien zadziałac tak samo czyli wielka trojka obniżka zarobków ,a Grzesiek podwyżka i wtedy nikt nikomu nie powinien mieć za złe, a i działacze w ten sposób udowodnią,że sa profesjonalistami w dziedzinie motywacji i zarządzania.
    Grzesiek po odejści Sławka był i jest moim ulubionym zawodnikiem i mam wielką nadzieje,że będzie on jeszce wiele sezonów zdobywał punkty dla Włókniarza.

    ps. co do czestochowskich mediów całkowicie sie zgadzam z Saitem to one moim zdaniem mają wiecej do zrobienia w sprawie Grześka niż nasi działacze i nie chodzi tu o wychwalanie go tylko zauważenie i docenienie.

    ps a co do "hymnu" to mam nadzieje ,że wiecej tej kaszany juz na naszym stadionie nie usłyszymy.Nie dość ,że beznadziejny teks to ci czestochowscy "muzycy nie potrafili nawet wymyśleć swojej muzyki.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gr6zechu dawaj do Zielonej w przyszłym sezonie!
    Po c o ci ten CKM?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Gr6zechu dawaj do Zielonej w przyszłym sezonie!
    Po c o ci ten CKM?
    bo tu są dziedziążki :) . Grzesiu sam niejednokrotnie to podkreślał że klub się wywiązuje z płacenia. A tak by the way czy nie słuszne były pretensje kibiców i klubu do Grzesia za jazde w poprzednich sezonach?? Widzicie jak on powinien jeżdzić , na co go stać. Liderem i tak jest Ryan i wierzę że już nie długo dojdzie do siebie . Pozdro :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie zebym sie czepial, ale promotor Areny Essex nazywa sie
    Terry Russell a nie Ronnie i jest jedna z najwyzej
    postawionych osob w brytyjskim speedwayu. Widac, ze pan,
    ktory pisal ow tekst nie ma o angielskim zuzlu zielonego
    pojecia.

    Pozdrawiam z zimowego Sydney (zima, co to za zima? :P )
    D.J.
    Regards from Sydney
    Dexter

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter wracaj do kraju. Ojczyzna Cię wzywa:D

    Widać znasz się na angielskim speedwayu:)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zebym sie czepial, ale promotor Areny Essex nazywa sie Terry Russell a nie Ronnie i jest jedna z najwyzej postawionych osob w brytyjskim speedwayu. Widac, ze pan, ktory pisal ow tekst nie ma o angielskim zuzlu zielonego pojecia.
    Dexter, wiesz ze gdzies dzwonia, ale niestety nie wiesz w ktorym kosciele !
    Terry Russell jest promotorem Eastbourne, a jego brat Ronnie jest promotorem Arena Essex.

    interia.pl pisze bzdury, choc nie do konca. Prawda jest ze wypowiedz Ronnie Russella znalazla sie w Speedway Star, ale nie ma tam wszystkich slow przypisanych mu przez interie.pl. nie ma na przyklad cytowanego przez interie fragmentu: "nie wyobrażam sobie aby któryś z
    angielskich promotorów wpadł na taki prymitywny sposób szantażu swojego
    zawodnika"

    A oto co f a k t y c z n i e powiedzial Ronnie Russell w Speedway Star:

    " Bylo mi zal chlopaka (Walaska). Powiedziano mu, pojedziesz (we Wroclawiu), a jak nie, to stracisz caly ekwipunek (sprzet) wraz z busem. Bedac w srode w moim gabinecie Walasek zadzwonil do swego polskiego klubu i powiedzial im, ze zdecydowal sie na jazde w Eastbourne (w barwach Arena Essex), ale w czwartkowe popoludnie oni (czestochowski klub) oddzwonili, mowiac ze jezeli (Walasek) nie zjawi sie w sobote (we Wroclawiu), to do 6-tej wieczorem w niedziele bedzie mial czas na zwrocenie glownemu sponsorowi busa wraz z calym sprzetem. W przeciwnym wypadku na policje zostanie zlozone doniesienie
    o kradziezy. Pokazuje to, jaka presja (na zawodnikach) panuje w Polsce i chociaz (Walasek) nie chcial nam robic zawodu, to powiedzialem mu, ze bez sprzetu i busa i tak nie bedzie mogl dla nas jechac. Wobec tego (nie majac
    innego wyjscia) musial pojechac do domu . Napisalem obszerny list do BSPA wyjasniajac cala sytuacje i rad jestem ze wzieli to sobie do serca. Mogl otrzymac kare zawieszenia na 28 albo14 dni, ale w zamian nalozona na niego kare finansowe w postaci 500 GBP i odsuniecie od jednego meczu na swoim torze."



  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No faktycznie, przeoczylem fakt, ze Terry przeniosl sie do
    Eastbourne (jeszcze w zimie to on wprowadzal Arene Essex do
    Elite League i prawdopodobnie wtedy oddal "wladze" swojemu
    bratu Ronniemu). Nastapilo to zapewne wtedy, kiedy ja sie
    przenosilem do Australii i bylem odciety od informacji.

    Tym razem to ja sie "machlem". Sprawdzilem na stronach obu
    klubow i faktycznie jest tak, jak pisalo na interia.pl

    D.J.
    Regards from Sydney
    Dexter

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No faktycznie, przeoczylem fakt, ze Terry przeniosl sie do
    Eastbourne (jeszcze w zimie to on wprowadzal Arene Essex do
    Elite League i prawdopodobnie wtedy oddal "wladze" swojemu
    bratu Ronniemu). Nastapilo to zapewne wtedy, kiedy ja sie
    przenosilem do Australii i bylem odciety od informacji.
    a ja dodam:
    jak ty wszystko Dexio umiesz ladnie wytlumaczyc:P
    ale co tam,
    najwazniejsze, ze pompka zmiekla!!! :P

    PeZet

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) Gazeta wyborcza; Radio Fon - dlaczego cały czas w przedmeczowych zapowiedziach słyszę: "czy Holta, Sullivan i Ułamek sobie poradzą i wywalczą zwycięstwo..." dlaczego ani słowa o Walasku?
    Mysle, ze dobrze wplynela na Grzeska zmiana nastawienia kibicow i mediow. Nikt na niego nie naciskal, nikt nie wymagal Bog wie czego. I tak byc powinno. Wiec moim zdaniem tu nie ma co narzekac.
    Czy Grzegorz odejdzie czy nie? Mam nadzieje, ze nie, jednak decyzja nalezy do niego.
    A tak w ogole to wlasnie mozna dostrzec jak zmienia sie szybko myslenie wiekszosci kibicow - sezon temu kiedy Walasek mial problemy slyszalo sie wszedzie "Wyp***" i inne tego typu okrzyki - teraz kiedy zdobywa mnostwo punktow kibice pisza "Zostan!" Ale ten swiat kibica jest burzliwy ;)

    Co do samego artykulu na INTERIA.PL to uwazam go za nieporozumienie :)

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Co do samego artykulu na INTERIA.PL to uwazam go za nieporozumienie :)
    A moze po prostu warto zapytac
    o cala sprawe Walaska zamiast
    bic tu piane po proznicy?

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buehehehehehehe <sciana><sciana><sciana><sciana>
    ja pierdziele ! <lol>
    skad ty mozesz wiedziec cos o profesjonalizie dzialaczy Włókniarza wielki znawco? z bajek od kolegow ? nie wypowiadaj sie o sprawach o ktorych zupelnie nie masz pojecia !

    moze opowiesz cos o bydgoskich politykach, ktorzy prali brudna kase w poloni? to dopiero byla glosna sprawa ! radio, talewizja, gazety!

    no ale zawsze to jeden post do przodu...
    brawo za obiektywizm !

    PS nie oczekuj odpowiedzi w przypadku swojego kolejnego posta bo tacy ludzie jak ty mnie po prostu oslabiaja...[/quote]

    Bueheheheheheheh to będziesz miał po sezonie jak Grzegorz pokaże wam cztery litery i każe się pocałować! I wtedy będziesz mógł pochwalić swoich wielkich profesjonalnych działaczy za to, że nie są w stanie zatrzymać Walaska w Częstochowie! Ale traktujcie go tak dalej! Grzesiu wróci do Zielonki szybciej niz ci się to wydaje wielki obiektywisto!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    na razie to bardziej zapowiada sie na to, ze Zielonka
    powroci do pierwszej ligi, a nie sadze, by wtedy Grzegorz
    chcial tam jezdzic.

    D.J.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Grzegorz jest w tym roku w wyśmienitej formie i Włokniarze mają szczęście, że jeździ u nich, w dodatku za chyba niezbyt duże (w porównianiu np. do Protasiewicza, Okoniewskiego) pieniądze.

    Jednak jaka będzie forma Walaska w 2005 roku tego nie wie nikt, nie jest to pewniak który gwarantuje średnią biegową powyżej 2,0 pkt. Na pewno jednak kilka klubów zaryzykuje i będzie kusiło Grzegorza dużymi pieniędzmi.
    Walasek mimo, że spędził w Częstochowie 5 lat, nie zakupił mieszkania, nie sprowadził rodziny. To szansa dla zielonogórzan, może względy rodzinne (m.in. dwójka dzieci) i brak dojazdów, będą ważniejsze od sumy na kontrakcie.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    kape napisał:

    Walasek mimo, że spędził w Częstochowie 5 lat, nie zakupił mieszkania, nie sprowadził rodziny. To szansa dla zielonogórzan, może względy rodzinne (m.in. dwójka dzieci) i brak dojazdów, będą ważniejsze od sumy na kontrakcie.
    ------------------------------------------------------------
    Koniecznie zmień informatora!

    Tak na marginesie to też jestem za powrotem Walasa do Zielonej tak jak Drabika do Częstochowy.
    Pozdro

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Tak na marginesie to też jestem za powrotem Walasa do Zielonej tak jak Drabika do Częstochowy.
    Pozdro

    Blacktop z tym marginesem to troszke zaszalales....! :P


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •