Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 76

Wątek: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA- UNIA LESZNO 48:42

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA- UNIA LESZNO 48:42

    WŁÓKNIARZ mecz musi wygrać i pewnie wygra. Grzesiu jest w super formie. Ryan, Rysiek i Ułam swoje zrobią. Leszno natomiast nie dysponuje dobrą 2 linią na wyjazdach, mój typ 50-40.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tutaj chyba wielkiej niespodzianki nie będzie i CKM powinien dowieźć spokojnie dwa punkty meczowe.

    Póki co Grzegorz jest w superdyspozycji i nie zanosi sie na jej spadek, Ułamek po powrocie na tor prezentuje się bardzo dobrze.

    Widać, że w miare objeździł sie Michał Szczepaniak i na swoim torze równiez zrobi pare punktów.

    Trzymam kciuki i licze na wygraną Włókniarza.
    Mój typ 52:38

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo ze nie lubie zadnej z druzyn to zycze zeby Leszno dostalo nauczke i nie dostalo sie do pierwszej czworki

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytuje :

    Mimo ze nie lubie zadnej z druzyn to zycze zeby Leszno dostalo nauczke i nie dostalo sie do pierwszej czworki


    Tak jakby ktos Twoja druzyne kochal i zyczyl im wszystkiego najlepszego wez sie chlopie zastanow co piszesz bo Twoje wpisy sa zenujace

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    CHcac myslec o czworce, musimy ten mecz wygrac. Nie ma innej mozliwosci. Mysle wiec, ze nasi zawodnicy podejda do tego spotkania z pelna mobilizacja i nie powino byc problemu z wywalczeniem 2 punktow. Martwi mnie tylko forma Ryana, ktory w Rybniku wywalczyl zaledwie 9 pkt. Mowie zaledwie, biorac pod uwage to, iz Sullivan jest potencjalnym liderem zespolu oraz to, ze Rybnik zajmuje miejsce w dole tabeli. Jednak Leszno, Tarnow i Torun na obecna chwile sa chyba przeciwnikami bardziej wymagajacymi. Ale pomimo to mysle, iz na Unie obecna forma naszego zespolu powinna raczej starczyc, ze sie tak wyraze. Gorzej moze byc w czasie pojedynkow z Unia Tarnow oraz Apatorem, ale moze nie warto martwic sie na zapas?

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    cos pewni siebie jestescie lepiej nie sugerowac sie tym zwyciestwem z Rybnikiem

    popatrzmy na Unie:

    Adams
    Balinski
    Rempala
    Dobrucki
    Kasprzak

    oni punkty zrobia mniejsze badz wieksze ale zrobia

    co do Michala to ja bym liczyl na niewiecej niz 4 punkty u siebie jezdzi slabiej i gorzej sie czuje na naszym torze

    sadze ze po ciezkich mekach wygramy
    wyniku nie obstawiam ale jesli Sullivan i Czerwinski/Osumek sie nie przebudza to cienko to widze

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Girion : I bierz pod uwagę również ze Sulli zdobył 3 pkt w ost. swoim biegu jadąc na 4 pozycji i gdy upadł Poważny. wiec zamiast 3,2,1,0,3 mialby 3,2,1,0,0... no lub jedynka gdyby wygrał z Romkiem ale wydaje mi sie ze Poważny wyprzedziłby go.. no ale sie nie kloce. Jednak podziwiam Walaska, Holtę i mimo wszystko Ułamka lecz Sullivanowi do swojej formy z zeszłego roku brakuje bardzo wiele. Pozdrawiam Częstochowę i 3mam za nich kciuki ! Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy ale za rok !

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech...zaryzykuje,ale w sumie co?CKM wygra bez problemu(Ułamek raczej nie odpuści)a leszczynianie po dzisiejszym występie z wyjatkiem J.Rempały no i moze Adamsa pokazali,że sa za słabi na 1/4 u góry.Narraaaaa.....

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Nie po to wygralismy w rybniku, zeby teraz przegrac u siebie z lesznem

    Uważam (mam wielka nadzieje :P) ze z dobrej strony w meczu zaprezentuja się tylko Adams i Kasprzak
    Doruckiemu i Balińskiemu cos u nas nie idzie, a Rempała, który ma dobry sezon i Łukasz Jankowski w Częstochowie zastakują tylko na turniejach towarzyskich. Mam nadzieje, ze ta czwórka sie nie obudzi takze teraz :P i CKM dopisze do swojego doborbu 2 pkt

    niemniej mecz będzie ciekawy :)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Girion : I bierz pod uwagę również ze Sulli zdobył 3 pkt w ost. swoim biegu jadąc na 4 pozycji i gdy upadł Poważny. wiec zamiast 3,2,1,0,3 mialby 3,2,1,0,0... no lub jedynka gdyby wygrał z Romkiem ale wydaje mi sie ze Poważny wyprzedziłby go.. no ale sie nie kloce. Jednak podziwiam Walaska, Holtę i mimo wszystko Ułamka lecz Sullivanowi do swojej formy z zeszłego roku brakuje bardzo wiele.
    Zgadza sie. Niestety, do Ryana wciaz mozna miec wiele zastrzezen. Az strach pomyslec co by bylo, gdyby w tym sezonie nie obudzil sie Walasek...

    W kazdym badz razie, o mecz z Lesznem jestem jakos dziwnie spokojny. :) Mysle, ze schody moga sie zaczac dopiero 18 lipca. Jesli Sullivan nie zacznie lepiej punktowac, to nie wroze nam czworki. Ale to juz temat na inny watek.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No czewa MUSI tego mecza wygrac i wszyscy kibice z Wrocka beda chyba trzymac za waszych POWODZENIA :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry zapomniałem dodać i to nie jest nabijanie postów ale moje zmęczenie.Mój typ na ten mecz to 54:36 dla Częstochowy.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo ze nie lubie zadnej z druzyn to zycze zeby Leszno dostalo nauczke i nie dostalo sie do pierwszej czworki
    o to sie nie przejmuj- tez nie wierze w 4 dla leszna- macie po prostu lepszy sklad.
    poza tym dostalismy dzisiaj niezla szkole od tarnowa:P

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    Oczywiście wygra Włókniarz, mój typ to 54:36.
    Grzesiek zrobi komplet!!!

    Pozdro...
    MC_NEO

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CKM jest zdecydowanym faworytem i to chyba nie ulega dyskusji. Oba zespoly beda mialy przyslowiowy noz na gardle wiec wszystko mozliwe, ale pewnie 10 pkt wiecej zdobeda Czestochowianie. Choc wolalbym zeby to Unia wygrala, to patrzac realnie bedzie to trudne. K.Kasprzak narazie psychicznie jest na poziomie szkolki, Dobrucki ma az 1 motor i po defekcie jest niegrozny, Jankowski zalezy od wiatru chyba, Jedynie Adams, Jacek i Balon maja dosc rowna forme. Zobaczymy.

    PS mam nadzieje ze nie bedzie zadnych upadkow i dziwnych decyzji sedziego itp bo jak czytam po tych wszystkich watkach te bluzgi to sie slabo robi.
    milego dnia Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety po tym meczu zmieni sie nieco ukl;ad tabeli a unia wyladuje na miejscu 5.
    moj typ 52-38 dla wiadomo- ckm

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Będzie ciekawie, ale musimy wygrać, choc pewnie nie bedzie to takie proste!!! Juz się nie moge tego meczu doczekać - moje Kochanie przyjedzie do mnie luknąć ze mną to spotkanie. Włókniarz nas nie zawiedzie!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zalegly mecz Leszno - Rybnik odbędzie się w sobotę przed spotkaniem w Częstochowie, a wiec moze (jednak nie musi) zadecydować to o dyspozycji leszczynian (przygotowania, mecz, pakowanie, wyjazdy, szykowanie sprzetu...)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach
    Czestochowianie jakos dziwnie pewni jestescie zwyciestwa...ale to chyba dobrze;) jestem z Leszna ale szczerze mowiac nie wierze w wygrana mojej kochanej Unii chociaz bardzo bym chciala 2 pkt.w Lesznie.to co wczoraj pokazal Kasprzak na meczu a Tarnowem wola o pomste do nieba.Dobrucki faktycznie ma az jedna maszyne:/ no coz...ten mecz na 95% macie wygrany...a kto wejdzie do 1/4? mysle ze to sie rozstrzygnie w ostatnim meczu rundy zasadniczej.
    moj typ na ten mecz:55:35 dla Czewy :(
    ---------------------------------------------
    Otwarcie i skrycie kocham Ja nad zycie!!! Unia Leszno

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlokniarz jest na fali wznoszacej, co pokazal we wczorajszym meczu z RKM-em. Swietnie jezdzi Grzegorz Walasek, po kontuzji dochodzi do siebie Sebastian Ulamek. Holta i Sullivan na swoim torze nie zawodza. Mimo to, ze Unia przegrala wczoraj bardzo wazny mecz z Tarnowianami, ktorzy notabene loja wszystkich (prawie), to uwazam, ze w Czestochowie bedzie mecz na styku!

    Wynik meczu rozstrzygnie sie w osatnich biegach, kto wie czy np. KK nie zrobi z 12 punktow. Wszystko jest mozliwe. Moj typ 47:43 dla Wlokniarza - G. Walasek (13+1 - porazka z Adamsem).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Wątek prawie się schował :-) Widać wszyscy uważają , że wielkich niespodzianek nie będzie i szkoda pisać :-)
    Ja też tak uważam - minimum 50:40 dla Włóniarza , bez dramatycznej końcówki. Jeśli chodzi o Grzesia , to kompletu jednak chyba nie zrobi - na wyjazdach ma wyraźnie lepszą średnią niż u siebie !!! Ale Holta , Sullivan i Ułamek swoje dołożą. Ważniejsza wydaje mi się w tym meczu postawa drugiej linii - gdyby kolejny mecz wyszedł Szczepaniakowi może w siebie uwierzy i coś zdziała w Toruniu. No i Czerwiński... Już sam nie wiem? Może jednak postawić znów na "Osę"?
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boję się tego meczu !!!! Jeśli będzie do przodu z Leszniakami , wszystko zadecyduje mecz Leszno - Wrocław i liczę na zwycięstwo Wrocławian . Mecz w Toruniu chyba jednak można zaliczyć na in minus dla naszej drużyny . Ale nie wybiegając w przyszłość Leszno musi u nas klęknąć .

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyciesca moze byc tylko jeden nie ma innej opcji :) Wlokniarz MUSI ten mecz wygrac . A jak zobaczyałem dzis wyniki z ligi szweckiej to jest dobrze jada swietnie :)Sully 17 , Walas 16 , Ułam 12 , Holta 12 . Oby taka forma i taki sprzet w niedziele :) No i oczywiscie licze ze Czerwo i Szczepan cos zrobia :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar olivka
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 47 w 24 postach

    Scott

    lepiej nie pisz ze CKM musi ten mecz wygrac...ja tez tak pisalam przed meczem Leszna z Tarnowem i sie brzydko mowiac przejechalam :P:P:P ale jesli to Twoje slowo MUSI mialoby miec taki sam skutek jak moje to pisz sobie tak dalej...pisz pisz ;););)
    pozdrowienia dla CKM-owcow :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mecz w Toruniu chyba jednak można zaliczyć na in minus dla naszej drużyny . Ale nie wybiegając w przyszłość Leszno musi u nas klęknąć .
    kurcze ale tylko jedna druzyna przegra
    w toruniu ludzie sa pewni ze apator
    w czewie ze wlokniarz
    to sie porobilo:-)

    pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Nie jestem optymista.........

    po naszej przegranej w Lesznie z Tarnowem.
    Nie tworzymy Teamu to raczej druzynka a to nie wystarzy na Czestochowe ,ktora ma co by nie mowic indywidualnosci!!
    Mecz licze ze mimo wszystko bedzie zaciety bo dla Unii w tej sytuacji i po rezygnacji Rufina kazdy bedzie o byc albo nie byc. Licze na jedno => mobilizacje wywolana odejsciem prezesa i walke dla niego wlasnie o wynik.
    Jak to sie zakonczy nie wiem na pewno przyjade na mecz i bede kibicowal swoim !!
    Do zobaczenia w Czestochowie.
    Wojtek
    Fan Unii

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to pięknie Torunianie boją sie Częstochowian , Częstochowianie boją się Torunian to będzie meczyk !!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze ale tylko jedna druzyna przegra
    w toruniu ludzie sa pewni ze apator
    w czewie ze wlokniarz
    to sie porobilo:-)

    pozdro
    Zawsze moze byc REMIS :P)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jedno jest pewne - jeśli Leszno przegra ten mecz, to raczej nie ma szans na pierwszą czwórkę. Chyba że wygra ciężkie mecze w Bydgoszczy i u siebie z Atlasem, a Częstochowa polegnie w Toruniu. Wydaje się, że szanse CKM stoją trochę wyżej w tym meczu, ale atutem gości powinni być jednak młodzieżowcy i Adams. Jeżeli druga linia przyzwoicie zapunktuje, to mecz może być na styku.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hary 1978 napisał
    Boję się tego meczu !!!! Jeśli będzie do przodu z Leszniakami , wszystko zadecyduje mecz Leszno - Wrocław i liczę na zwycięstwo Wrocławian . Mecz w Toruniu chyba jednak można zaliczyć na in minus dla naszej drużyny . Ale nie wybiegając w przyszłość Leszno musi u nas klęknąć .
    Jak jestem w Częstochowie zawsze idę sobie klęknąć pod Jasną Górą. :):P
    I oby tylko na takim klękaniu się skończyło. Mecz raczej bez niespodzianki i Włókniarz da nam radę. Oby był tylko ciekawy i żeby sobie wstydu nie zrobić.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Witam, faworytem jest wlokniarz, wydaje sie ze unia jest bez szans. Kibice z czestochowy robia sobie nadzieje po wygranej w rybniku - przypomne tylko ze oprocz apatora wszystkie druzyny tam wygraly ( walczace o 1 czworke). W lesznie nie dzieje sie najlepiej ( przepychanki polityczne) i to tez moze przelozyc sie na jazde zawodnikow. Osobiscie widze wieksze szanse na wygrana w bydgoszczy czy z wroclawiem ( tam bym szukal punktow) choc nie wiem czy to bedzie realne...zobaczymy. Na chwile obecna lwy sa poza zasiegiem bykow - swiadcza o tym rowniez wystepy poszczegolnych zawodnikow w ligach zagranicznych a jazda mlodziezowcow tez pozostawia wiele do zyczenia. Na koniec mam pytanie czy ktos orientuje sie czy kosciuch pojedzie w meczu. No i oczywiscie typ ..zdobycie 38 , 40 pkt przez unie bedzie dobrym wynikiem...a moze wygramy....w niedziele sie wszystko wyjasni.
    pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Witam, faworytem jest wlokniarz, wydaje sie ze unia jest bez szans. Kibice z czestochowy robia sobie nadzieje po wygranej w rybniku - przypomne tylko ze oprocz apatora wszystkie druzyny tam wygraly ( walczace o 1 czworke).
    Może i wygrały, ale przecież RKM rozkręcał się w trakcie sezonu i myślę, ze w obecnej formie zawodnicy z Rybnika mogliby się pokusić o wygraną u siebie z Unią Leszno.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze Wlokniarz mnie nie zawiedzie i w ostatnim mozliwym ogladanym przeze mnie w tym sezonie meczu na zywo zwyciezy! Jednak licze na bardzo dobre widowisko.
    Wynik obstawiam 49:41 dla CKM-u.
    Pozdrawiam - malma

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sklad unii
    1. Rempała
    2. dobrucki
    3. adams
    4. jankowski
    5. baliński
    6. r.kasprzak

    nie wykluczone ze wskoczy skornicki

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    Pytanko

    Nie chciałabym rozsiewać plotek, więc to co usłyszałam zamienie w pytanie do kibiców Unii - Czy to prawda, że sponsor zakłady mięsne DuDa przewidziały dla leszynian jakies premie finansowe za zwycięstwo w Częstochwie?? Nie krzyczcie na mnie od razu jeśli uznacie, że to bzdura - tak słyszałam, więc wole to sprawdzić i pytam!!
    Pozdrawiam i zapraszam do Częstochowy

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Dobrucki na torze Włokniarza w ostatnich 2 sezonach

    2002 R.DOBRUCKI 3 (1,0,2,0,0,d4)
    2003 R.DOBRUCKI 5 (1,2,0,2,0)

    Jak widać tragedia, poważnie rozważyłbym zastąpienie Rafała
    Adamem Skórnickim...

    poczekajmy jeszcze do jutrzejszego meczu Leszno-Rybnik
    zobaczymy co obaj pokażą, ja jednak sklaniam się ku odsunieciu Dobruca od meczu w Czestochowie

    pozdrawiam
    musiel

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Może i wygrały, ale przecież RKM rozkręcał się w trakcie sezonu i myślę, ze w obecnej formie zawodnicy z Rybnika mogliby się pokusić o wygraną u siebie z Unią Leszno
    No coz nie wzialem tego pod uwage, faktycznie rybniczanie nie jechali w pelnym skladzie. Przy aktualnej formie i profesjonalizmie naszych zawodnikow za wiele bysmy w rybniku zwojowali.... na nasze szczescie mamy ten mecz za soba:).... Zreszta co tu mowic o wyjazdach trzeba wygrac z rekinami u siebie...

    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2004
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Dobrucki na torze Włokniarza w ostatnich 2 sezonach

    2002 R.DOBRUCKI 3 (1,0,2,0,0,d4)
    2003 R.DOBRUCKI 5 (1,2,0,2,0)

    Jak widać tragedia, poważnie rozważyłbym zastąpienie Rafała
    Adamem Skórnickim...

    poczekajmy jeszcze do jutrzejszego meczu Leszno-Rybnik
    zobaczymy co obaj pokażą, ja jednak sklaniam się ku odsunieciu Dobruca od meczu w Czestochowie

    pozdrawiam
    musiel
    Dziwię się wam. Przecież Rafał w Toruniu wygrał prawie mecz dla Leszna, a teraz chcecie go odsuwać od składu?!? Skóra to se może jeżdzić za granicą, ale w Czewie nie da rady! A jak już to za młodego Jankowskiego a nie za tegorocznego uczestnika GP :p.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Dziś sobota - 3 lipca - Leszno podejmuje u siebie Rybnik. Coś czuję, że tu będą niespodzianki. Byki bedą zmęczone i w niedziele sobie z nimi poradzimy!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dziś sobota - 3 lipca - Leszno podejmuje u siebie Rybnik. Coś czuję, że tu będą niespodzianki. Byki bedą zmęczone i w niedziele sobie z nimi poradzimy!!!
    Ja tam raczej nie boje sie niedzielnego meczu, ale za to byłoby dobrze gdyby to Rybnik wywiózł z Leszna dwa oczka :P

    Do boju Rekiny :p

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest jakaś relacja w któryms radiu?

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szykujcie w Częstochowie sporo kasy na wypłaty. Dzisiejszy występ byków skutecznie zniechęcił mnie do wycieczki na Jasną Góre. Skandal i jaja. Na szczęscie jutro finał w kopaną. Tam emocji nie powinno zabraknąć.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Dziś sobota - 3 lipca - Leszno podejmuje u siebie Rybnik. Coś czuję, że tu będą niespodzianki. Byki bedą zmęczone i w niedziele sobie z nimi poradzimy!!!
    Czułam że tam będzie niespodzianka i jak mało zabrakło do wymarzonego dla nas końcowego wyniku tego meczu!!! Brawo Rekiny!!! Mimo wszystko licze na emocje w niedzielę!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze KIKA 25 ze cytujesz sama siebie :P) No ale spoko :) No faktycznie mogł ten Rybik wygrac ale nie udało sie trudno . A powiem szczerze ze zaskoczył mnie ten wynik czyzby Leszno takie słabe... a moze Rybnik taki mocny ... hmmm no coz zobaczymy jutro na Olsztynskiej co prezetuje Leszno :) . A mam pytanie to dzis miało byc to sptkanie z zawodnikami w Tesco ? wie ktos cos o tym byli wogole i jesli tak to kto był z zawodników ?

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomimo słabych wystepów w ostatnich sezonach w Czewie nie odsunąłbym Dobruckiego od tego meczu. Ostatnio odnalazł troszke formy i dzisiaj powinien wypaść lepiej!

    Zastapiłbym natomiast Jankesa Adamem Skórnickim.

    Ktoś mówił ze nie pojedzie najsłabszy zawodnik w meczu z Rybnikiem. Skóra i Jankes pojechali tak samo słabo:

    Sqóra: 2+1 po 4 startach
    Jankes: 3 po 4 startach + 1 w nominowanym po defekcie Chromika (Jankes jechał ostatni)!

    Łukasz swojej szansy nie wykorzystał w Toruniu i nawołuje do tego aby Sqóra dostał szanse w Częstochowie!

    W jedynym wyjezdzie Sqóry (Zielona Góra) pojechał lepiej niż Jankes. Łukasz jest dobry na swoim podwórku bo tu często trenuje w przeciwieństwie do Sqóry, który swoją technike szlifuje w Anglii!

    Mimo tego i tak po wczorajszym meczu obstawiam zwycięstwo Czewy w stosunku 50:40!

    Pozdrawiam
    Ares

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •