Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 149

Wątek: X Runda Żużlowej Ekstraligi: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - ZKŻ ZIELONA GÓRA 62:28

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    X Runda Żużlowej Ekstraligi: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - ZKŻ ZIELONA GÓRA 62:28

    Witam...

    Sądzę, że ten mecz będzie początkiem serii zwycięstw Włókniarza, które umożliwią nam walkę o medale w pierwszej czwórce!!!
    Wygrana gospodarzy w tym spotkaniu jest raczej pewna (żeby nie powiedzieć przesądzona).
    Pytanie tylko jaką różnicą punktów???
    Jeżeli do składu powróci już Sebastian Ułamek to obstawiam wynik: 60:30, a jeżeli jeszcze bez Seby to: 56:34.

    Pozdro...
    MC_NEO


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie wynik jest znany z gory. Natomiast dla mnie najwazniejsza sprawa jest teraz jak najwieksza liczba startow dla Okonia aby wrocil do swojej zeszlorocznej dyspozycji, bo tylko to pozwoli nam na walke o ekstralige.

    Przestrzegalbym jednak przed zbytnim cwaniactwem i pewnoscia bo to tylko sport, mozliwosc roznorodnych zdarzen jest dosyc bogata. My zielonogorzanie dobrze sie o tym ostatnio przekonalismy. Mielismy wystapic pierwszy raz w pelnym skladzie. Nasz druzyna miala nieprzecietny potencjal kadrowy Pedersen,Kurmanski,Okoniewski,Swist. W dodatku do zielonej gory przyjechala Unia, odwieczy rywal. Co sie jednak okazalo? Kurmanek nam zniknal, mistrz swiata ledwo co 5 pkt przywiozl, natomiast zeszloroczny lider Okoniewski okazal sie zupelnie bezbarwny po kontuzji.

    Nasze rozwazania wyniku sa wedlug mnie bezsensowne, bo kto obstawial ze Falubaz w lesznie nawiaze wyrownana walke w skladzie Pedersen,Kurmanski,Huszcza? Zuzel to nieprzewidywalny sport, chyba ze sie jest Unia Tarnow i dysponuje sie sprzetem z innej planety.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Oczywiście nie odkryję Ameryki kiedy napisze, że faworytem tego spotkania są częstochowianie.
    Zespół z Zielonej Góry nie moze znaleźć rytmu jazdy, a śmierć Rafała Kurmańskiego jeszcze bardziej popsuła atmosferę w całym zespole.

    Jak dla mnie wysokie zwyciestwo gospodarzy 58:32

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    czy zkz wybiera sie do czewy z obcokrajowcem ?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że Zielona z 30 nie wyjdzie. Mecz będzie nudnawy i deficytowy. Będzie też chyba w tv więc nie należy się dużej frekwencji spodziewać. 60-30 to mój typ, jak będzie Duńczyk.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a ja powiem tak: 50:40

    mam cos bardzo zle przeczucia co do tego meczu...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Czestochowy pojedzie najprawdopodobniej Lee Richardson - tak wczoraj powiedzial na konferencji Jaras.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli zawodnicy zielonogórscy nie potrafią się odnaleźć na własnym torze to w Częstochowie moze być bardzoooo ciężko..mój typ 64:26!!

    ROW RYBNIK!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tu bedzie

    wysoki
    zwyciestwo
    gospodarzy
    gdzies
    60-30

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2003
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy napewno mecz jest 20. Dzisiaj doszły mnie dziwne plotki że mecz jest w ten czwartek w Boże Ciało. Ale to chyba ploty bo przecież wszedzie pisze ze w niedzele 20. Wiecie wole sie upewnic :D

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    hehe i jeszcze w takie plotki wierzysz ;)

    swoja sprawa to ciekawe dlaczego nie jedziemy kolejki w swieto

    przeciez 20 sa polfinaly IMS i pewnie nie bedzie paru zawodnikow w tym Ulamka, a jakby jeszce nie bylo Holty i mecz trzeba bylo jechac? az strach myslec...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    hehe i jeszcze w takie plotki wierzysz ;)

    swoja sprawa to ciekawe dlaczego nie jedziemy kolejki w swieto

    przeciez 20 sa polfinaly IMS i pewnie nie bedzie paru zawodnikow w tym Ulamka, a jakby jeszce nie bylo Holty i mecz trzeba bylo jechac? az strach myslec...
    Zdaje się, że w Święto Bożego Ciała o godz. 17°° Rybniku jest krajowy finał eliminacji do IMEJ a w Lesznie miał być mem. im. Alfreda Smoiczyka (ten jednak niedawno Rufin przełożył na jesień, ufny wizji rozegrania imprezy przy nowym, sztucznym oświetleniu).

    Cóż, do Cze-wy przjadę się jak do Tarnowa - na baty :( Ale mam nadzieję, że zielonogórzanie chociaż pokażą, że jeździć na żużlu i walczyć potrafią!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Obawiam się, że Zielona z 30 nie wyjdzie. Mecz będzie nudnawy i deficytowy. Będzie też chyba w tv więc nie należy się dużej frekwencji spodziewać. 60-30 to mój typ, jak będzie Duńczyk.
    skoro bog ma szalik wts'u i grzebie przy lancuszkach sprzeglowych to moze i teraz tez falubazowi pomoze. w koncu u jego boku siedzi teraz kurmanek ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powidzmy tak, ze to zwyciestwo CKM-u jest wkalkulowane :P

    Faworytem jest CKM i nie ma co sie tu duzo rozwodzic. Ameryki tez nie odkryje jesli powiem, ze to Czewa wygra. Jedyna niewiadoma to jakich rozmiarow. Zycze ZKZ-owi i jej fanom zeby ZKZ walczyl z CKM-em jak rowny z rownym i jak najelepiej przygotowywal sie do decydujacych pojedynkow w tym sezonie.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze juz teraz moge (jako pierwszy) pogratulowac zwyciestwa czestochowie...
    pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cóż, do Cze-wy przjadę się jak do Tarnowa - na baty :( Ale mam nadzieję, że zielonogórzanie chociaż pokażą, że jeździć na żużlu i walczyć potrafią!
    ooo piter to daj znac wczesniej to sobie mecza razem obejrzymy :P

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2004
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    55-35 dla CKM oczywiście!!! Ale nie będzie łatwo nasi w tym sezonie są troszke słabsi!! A za rok będzie jeszcze gorzej!Chodzą słuchy że Walasek w atlasie będzie jeżdził no chyba że podpisał z nami na 2lata nie pamiętam.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Chodzą słuchy że Walasek w atlasie będzie jeżdził
    Chodzą ?
    Przecież to dopiero połowa sezonu :p

    skad się biorą takie pierdoły ? :p

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Co sie dzieje z kibicami sportu zuzlowego w Zielonej Gorze?
    Czy naprawde opadly emocje, zwiazane z zuzlem. Rozumiem cala trudna sytuacje, tez nie jest mi lekko, tez bardzo przezywam to wszystko./ choc minely dwa tygoodnie trudno pogodzic sie ze strata tak wspanialego zuzlowca jakim byl śp.Rafał/
    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nie dostrzegacie pozostalych zuzlowcow, przeciez oni teraz najbardziej potrzebuja wsparcia, oni tez dla nas jezdzili i mam nadzieje, ze beda jezdzic.
    To tak jak w zyciu, jak bardzo chcemy sie pokazac z dobrej strony, to nie zawsze nam wychodzi.
    Tyle lat bylismy z nimi i na dobre i na zle, wiec dlaczego teraz gdy najbardziej nas potrzebuja to nas nie ma.
    Krytyka jest potrzebna ale w zdrowych warunkach, a dzis tych warunkow brak. Dlatego nie odwracajmy sie od naszych zuzlowcow, zauwazmy, ze sa w druzynie ludzie, ktorym nie sa obojetne losy naszego zespolu.
    Czesto odwiedzam to forum i czytam wasze wpisy, i zrobilo mi sie smutno, ze przestaliscie wierzyc, ze nasi moga wyjsc z tego okropnego dolka. Nawet jesli grozi nam spadek, to zawsze jest to sport, jeden przegrywa drugi wygrywa.
    Czas spojrzec w przyszlosc, i myslec o zdobywaniu wysokich miejsc. Samo zycie. Z kazdej sytuacji jest wyjscie.
    Dlatego spojzmy na to wszystko bardziej optymistycznie. Korzystnie to wplynie na nas kibicow, a napewno pomozemy swoim optymistycznym zachowaniem naszy dzielnym zuzlowcom, ktorzy dostarczyli nam nie raz wielu emocji na torze. Wierze, ze nie raz nam jeszcze dostarcza.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Krzysia z calym szacunkiem...

    ... ale mam dosc ( nie tylko ja) Twoich dyrdymalów. Wszyscy w ZG wiemy, iz jestes mama jednego z "zuzlowcow" (o ile tak Go mozna nazwac). skoncz z umoralnianiem kibicow ( nie mowie tylko o tym fotum). Nie jestes Alfa, czy Omega. Kazdy postepuje jak mu nakazuje sumienie

    Kibice w zielonej jezcze dlugo nie dojda do siebie po stracie po Rafala ...
    I jestesmy z zawodnikami chyba pokazalismy to na meczu z Unia Tarnow.

    Co do meczu nie ma co pisac. W ubieglym roku na torze przy Olsztynskiej bylismy dumni z postawy Rafała, teraz eh...

    Zobaczymy jeszcze, czy pojedziemy z Lee, na pewno nie ujrzymy IMŚ.
    Punktow musimy szukac u siebie oraz w Rybniku. Zuzel dla zielonogorzan stal sie hobby, zamienil sie w piknik, wynik juz jest malo wazny.

    Pograzona w bolu KeyKa

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam
    Co sie dzieje z kibicami sportu zuzlowego w Zielonej Gorze?
    Czy naprawde opadly emocje, zwiazane z zuzlem. Rozumiem cala trudna sytuacje, tez nie jest mi lekko, tez bardzo przezywam to wszystko./ choc minely dwa tygoodnie trudno pogodzic sie ze strata tak wspanialego zuzlowca jakim byl śp.Rafał/
    Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nie dostrzegacie pozostalych zuzlowcow, przeciez oni teraz najbardziej potrzebuja wsparcia, oni tez dla nas jezdzili i mam nadzieje, ze beda jezdzic.
    To tak jak w zyciu, jak bardzo chcemy sie pokazac z dobrej strony, to nie zawsze nam wychodzi.
    Tyle lat bylismy z nimi i na dobre i na zle, wiec dlaczego teraz gdy najbardziej nas potrzebuja to nas nie ma.
    Krytyka jest potrzebna ale w zdrowych warunkach, a dzis tych warunkow brak. Dlatego nie odwracajmy sie od naszych zuzlowcow, zauwazmy, ze sa w druzynie ludzie, ktorym nie sa obojetne losy naszego zespolu.
    Czesto odwiedzam to forum i czytam wasze wpisy, i zrobilo mi sie smutno, ze przestaliscie wierzyc, ze nasi moga wyjsc z tego okropnego dolka. Nawet jesli grozi nam spadek, to zawsze jest to sport, jeden przegrywa drugi wygrywa.
    Czas spojrzec w przyszlosc, i myslec o zdobywaniu wysokich miejsc. Samo zycie. Z kazdej sytuacji jest wyjscie.
    Dlatego spojzmy na to wszystko bardziej optymistycznie. Korzystnie to wplynie na nas kibicow, a napewno pomozemy swoim optymistycznym zachowaniem naszy dzielnym zuzlowcom, ktorzy dostarczyli nam nie raz wielu emocji na torze. Wierze, ze nie raz nam jeszcze dostarcza.
    Zawodnicy sa podlamani jest im ciezko ale chyba tylko na torze, bo przy kasie juz mijaja im bolaczki. Dlaczego w dalszym ciagu kasuje sie takie pieniadze za bilety skoro druzyna jest "czerwona latarnia". Na meczu z Tarnowem kibice ile sil wspomagali zawodnikow w nagrode zobaczyli zespol w ktorym nie ma sportowej zlosci zaangazowania woli walki ( poza Swistem). Nawet nie raczyli podziekowac kibicom po biegach nominowanych (poza Swistem i Grabskim). Jest to przykre poniewaz kibice sie postarali (FNF respect) zawodnicy jednak mieli to gdzies. Osobiscie odechciewa mi sie chodzenia na mecze skoro zawodnicy sie nie przykladaja dlaczego my kibice mamy to robic??.

    Odnosnie meczu w Czestochowie nie widze zadnej szansy na podjecie walki. Najlepszy bylby krajowy sklad podejrzewam jednak ze pojedzie Lee i moze zdobedziemy 25 pkt.
    Ogolnie to w meczach wyjezdowych nie mamy co szukac punktow. Pozostaje u siebie pokonac Bydgoszcz co bedzie trudnym zadaniem oraz liczyc na jakis cud juz w 2/4.

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem tego, ze kazdy podejmuje temat pieniedzy. Owszem sa one wazne lecz nie najwazniejsze. Bo przeciez zawodnik bez kibica, to zaden zawodnik, wiec i pieniedzy wtedy nie bedzie.
    Sport, chec rywalizacji, i mysle, ze nie raz nam to nasi zawodnicy pokazali. Chec jazdy, scigania sie na torze bez presji i to jest na pierwszym miejscu, byc dla kibica.
    Oprawa meczu rzeczywiscie byla wspaniala, i gwarantuje Ci ze zawodnicy to docenili.
    Musza jednak popracowac by dziekowac nam kibicom, to mile uczucie. Swietnie, ze mlody Grabski zaczyna od podstaw, i jeszcze jak zacznie punktowac to bedzie ok.
    Wiecej optymizmu, nawet jesli ten rok mialby byc stracony, to przeciez na tym sie zuzel nie konczy. Ja sobie nie wyobrazam tego, aby po tylu latach zabraklo u nas zuzla.
    Wierze, ze do nas tez sie slonce usmiechnie.
    A w Czestochowie napewno nasi podejma walke. Bedzie ciezko. Ale chca jezdzic i to jest wazne by pozbierali wszystkie sily, bo przeciez porazka to nie koniec swiata to mobilizacja do poprawy wynikow. Ja osobiscie jestem z nimi i trzymam kciuki za nich.

    Falubazka nikt nikogo nie umoralnia, kazdy ma swoje sumienie i decyduje sam osobie. Nic na sile.
    Jestem tyle lat fanka Falubazu, i przez te lata nigdy nie odwrocilam sie od zawodnikow, czy bylo dobrze czy zle. Jest to sport, raz sie przegrywa a raz wygrywa. I nie oceniam zawodnikow z gory. A wywieranie na sile presji wynikow przez wszystkich do niczego nie prowadzi. Zawodnicy jesli chca jezdzic jada, a jesli musza " stoja".
    A najprosciej to krytykowac, to nic nie kosztuje, za to kibic nie placi. Sportowiec tak.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Krzysia dla mnie umarła połowe Falubazu a druga jerzdzi w innych klubach

    Ta drużyna tylko z nazwy nazywa się Falubaz przecież jest tylko Huszcza Okoń czy Swist to jest tylko ich miejsce pracy na wekend spadek jest nie unikniony szkod o tym pisać bo tylko się człowiek dołuje


    [b]Prawdziwi kibice to są ci co kradną szalik z grobu Kurmana???

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec w czestochowie bedzie tak;oczywiscie okoń od początku sezonu w wybornej formie,Rafał+ pojedzie mysle tak jak w tamtym roku(min12pkt)no dziadek nie wiadoma,ale jeszcze zagraniczny zrobi napewno koło10 i mamy mecz wygrany.Boshe,żeby w tym klubie wszystko potoczyło sie normalnie na taki mecz moglibyśmy liczyć teraz,ale jak jest wszyscy wiemy.Nie podaje wyniku bo nie ma sensu.Licze tylko że zielonka pokaże kawał żużla.

    sorry w tym optymistycznym wariancie zapomniałem dodać Śwista,a wiec dostali by poprostu baty.
    to ja pisałem skromny kibol Bravo

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry w tym optymistycznym wariancie zapomniałem dodać Śwista,a wiec dostali by poprostu baty.
    to ja pisałem skromny kibol Bravo
    A czy skromny kibic umie edytowac posty?

    Co do meczu uwazam, ze bedzie to niestety mecz do 1 bramki. Wielka szkoda. Mam jednak nadzieje, ze Falubaz sie utrzyma i za rok swieta trojca w extralidze!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Grabski to Grabski tamto...

    Nie oszukujmy sie Grabski ma 18 lat jest rowiesnikiem Alana. Szkolenie mlodziezy u Nas na obecna chwile nie istnieje. Poprostu czasami nie moglam patrzec na jego sylwetke na torze, ale nie niektore ososby udaja obiektywne, a wcale takie nie sa. Owszem zgadzam sie, ze blad tkwi w tym, iz mlodzi nie mieli szansy sie wykazac. Jednak czego naucza sie jadac 30 metrow za rywalami? Sadze, ze Alan (ktory mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl) wyciagnie wnioski po tym jak przez 2,5 okrazenia prowdzil z Tonym. Nikt u Nas nie potrafi sie zlamac, Janas jak przyszedl byl i jest nadal zalamany!

    Pamietacie jak mlodszy z Kapsrzakow jezdzil w ubieglym sezonie jezdzil dramatycznie, a postepy widac golym okiem. A Ty krzysiu jestes ciagle zapatrzona w syna, czego ma sie uczyc od podstaw skoro wszyscy wyjecali podziekowac on tez pojechal. Nie rozumiem jak mozesz pisac obiektywnie skoro mieszkasz z nim pod jednym dachem, robisz mu sniadanka obiadki czy kanapki do szkoly!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myslę, że ZKŻ powinien do Częstochowy pojechac w krajowym składzie. Zaoszczędzone na obcokrajowcu pieniądze powinny zostać przeznaczone na lepsze przygotowanie sie do meczu z Bydgoszczą, bo to będzie kluczowy dla dalszych losów zespołu mecz. Uważam, że bez sensu jest ściąganie obcokrajowca za grubą kasę tylko po to, żeby przegrać 20, a nie 30 punktami. Lepiej niech sobie pojeżdżą młodzi, a najsilniejszy skład wystawić na Bydgoszcz, bo tego meczu nie można już przegrać.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myslę, że ZKŻ powinien do Częstochowy pojechac w krajowym składzie. Zaoszczędzone na obcokrajowcu pieniądze powinny zostać przeznaczone na lepsze przygotowanie sie do meczu z Bydgoszczą, bo to będzie kluczowy dla dalszych losów zespołu mecz. Uważam, że bez sensu jest ściąganie obcokrajowca za grubą kasę tylko po to, żeby przegrać 20, a nie 30 punktami. Lepiej niech sobie pojeżdżą młodzi, a najsilniejszy skład wystawić na Bydgoszcz, bo tego meczu nie można już przegrać.
    Pfffffffff zachowaj te swoje żałosne przemyślenia dla siebie albo wbij sobie do tej małej głowki że od oszczędzania pieniędzy to są banki a nie EKSTRALIGOWY KLUB. Jak czytam takie posty to mam ochote zrzucic monitor z biurka!Ja proponuje w ramach oszcędnośći zaorac ten stadion i posadzić tam ziemniaki albo lepiej buraki i rozdawać je takim ambitnym typom jak ty!!!
    Co za ludzie skąd wy sie bierzecie?Zacznijcie może kibicowac szachistom bo tam jest taniej.Punktów trzeba szukać wszędzie nawet w Czętochowie. Jak przegramy trudno, ale żadnego odpuszczanie bo sie nie dobrze robi!!!!
    HEJ HEJ FALUBAZ!!!
    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazka slowa te sa skierowane do Ciebie.
    Zawsze staram sie patrzec obiektywnie na wszystko i na wszystkich, nie robiac nikomu krzywdy. Zuzlem pasjonuje sie od wielu lat i czytajac Twoje posty przerazaja mnie. Skoro wiesz o mnie tyle, jestes ze mna na codzien w moim domu i wiesz co robie. Rozumiem przez to, ze jestes we wszystkich domach zuzlowcow, wiesz co oni robia jak sie zachowuja i wydajesz im opinie. Mysle, ze takim gadaniem zalatwiasz swoje sprawy, krzywdzac innych, ktorzy przez takich gadaczy nie na temat cierpia. A kiedy jest tragedia placza. Smutne to jest.
    A wracajac do tematu to uwazam, ze zarzad powinien skupic sie na szkoleniu mlodziezy i zbudowac zespol na rodzimych wychowankach. W Gorzowie tak zrobili, i jak widac maja tego wyniki. Kiedy maja dostac szanse jak beda mieli po 20 lat albo i wiecej. A potem fala krytyki, ze to sa nieudaczniki, co robia w sporcie zuzlowym, ze za stary.
    Ja swojego zdania nie zmieniam wierze w nasza druzyne i dla nich wlasnie zaswieci slonce na przekor tym co nie wierza. Czas jest najlepszym lekarstwem. A tu potrzeba czasu.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    oj krzysia, krzysia...

    Po pierwsze nie uwazam, ze kogos krzywdze stwierdzilam fakty, iz szkolenie mlodziezy na obecna chwile nie istnieje, iz wszyscy zielonogorscy juniorzy (bez wyjatku) maja fatalna postawe na motorze. Nie mowie, ze w nich nie wierze i ze nie zycze im jak najlepiej. Dla mnie zuzel jest hobby. A zawodnicy nie sa robokopami, jednak niektorych kwestii nie mozna pozostawic bez komentarza.
    Bylam z Falubazem i na dobre i zle jezdzilam za zawodnikami do Swietochlowic, Krakowa, Krosna, Rzeszowa (gdzie doznalismy sromontnej porazki do 17), czy blizsze czasy do Bydgoszczy w tym sezonie gdzie musielismy przelknac gorycz porazki. Bede chodzila na zuzel zawsze i bede wierzyla, ze moze kiedy, za pewne niepredko pojawi sie jakis chlopak z nikad i bedzie zachwycal swoja jazda, niczym Rafał. Ale teraz na horyzoncie nie widac jego nastepcy. Oczywiscie trzeba dac szanse mlodziezy w meczach ligowych, ale nie rozumiem Ciebie zupelnie. Moze dlatego, ze nie jestem matka, ale swoich dzieci nie mozna wiecznie chwalic, potrzebne sa rowniez slowa krytyki.

    PS. Apeluje o cyztanie ze zrozumieniem, bo zauwazzlam, ye slabo to Pani wzchodzi!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    yyyyy :)

    a czemu tak naskaujecie na siebie?:)
    ZKZ jest teraz potrzebny doping i wsparcie, a nie wzajemnie obrzucanie sie blotem i klutnie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Szymon...

    Nikt na siebie nie naskakuje. Prowadzimy rozmowe. A doping nasi zawodnicy maja i bede miec zawsze!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Rafał+ pojedzie mysle tak jak w tamtym roku(min12pkt)
    hahaha :D
    rafal w tamtym roku zdobyl 3 pkt w 6 startach :>>>
    Przypomne: d,3:D,0,0,0,0 ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    przepraszam Justyno :)
    ja to odebralem troche inaczej :)

    ja tam wierze, ze sie podniescie, ze Flubazu nic nie powstrzyma:P

    a co do meczu, to CKM musi wygrac inaczej to bedzie ciezko z pierwsza czworka ehh :(
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Rafał+ pojedzie mysle tak jak w tamtym roku(min12pkt)
    hahaha :D
    rafal w tamtym roku zdobyl 3 pkt w 6 startach :>>>
    Przypomne: d,3:D,0,0,0,0 ;)

    Chyba nie zrozumiales wpisu. Chodzi o sp.Kurmanka a nie o Okonia.



    Ja nadal twierdze ze nie mamy zadnej szansy na podjecie walki, nie walczyly w meczu u siebie z jaskolkami nie powalcza na wyjezdzie z lwami. Spadek w tym sezonie i nic nas raczej nie uratuje. Trzeba chyba zastosowac model gorzowski i cierpliwie czekac na efekty.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    Tą wypowiedź kieruję do kibiców Włókniarza:
    "My wiemy kto ten mecz wygra, ale niech Zielona Góra się dowie, że nie sama jedna opłakuje Rafała Kurmańskiego!!!"

    Pozdro...
    MC_NEO


  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Witam...

    Tą wypowiedź kieruję do kibiców Włókniarza:
    "My wiemy kto ten mecz wygra, ale niech Zielona Góra się dowie, że nie sama jedna opłakuje Rafała Kurmańskiego!!!"

    Pozdro...
    MC_NEO
    to chyba bylo widac i slychac juz we wroclawiu :)
    gdzie kibice wloknairza wpolnie z wroclawskimi skandowali nazwisko Rafala ...:(
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ja nadal twierdze ze nie mamy zadnej szansy na podjecie walki, nie walczyly w meczu u siebie z jaskolkami nie powalcza na wyjezdzie z lwami. Spadek w tym sezonie i nic nas raczej nie uratuje. Trzeba chyba zastosowac model gorzowski i cierpliwie czekac na efekty.
    Z takim nastawieniem to faktycznie możemy już myśleć o I lidze. Mam tylko nadzieję , że zawodnicy ZKŻ-tu są bardziej optymistycznie nastawieni. Przypomnę tylko, że zespół który celował przed sezonem w podium (i większość w to wierzyła) po stracie jednego zawodnika (co prawda lidera) nie może myśleć o spadku. Ja dalej będę niepoprawnym optymistą i będę twierdził, że nasi są w stanie się pozbierać i zawalczą o pozostanie w e-lidze.

    Odnośnie młodzieży, nie rozumiem czemu się dziwicie, że nasi juniorzy prezentują taką forme a nie inną ?
    Porównanie do Kurmanka jest nie na miejscu, zapominacie, że Kurmanek miał dużo większe możliwości do jazdy w meczach ligowych, ZKŻ w tym okresie często gościł w 1 lidze i szkółkja działała prężnie. Narzekacie na Grabskiego czy Alanka ale weźcie pod uwagę, że ci zawodnicy tak w zasadzie to od dwóch sezonów praktycznie w lidze nie startują bo nie mają takich możliwości a tylko regularne starty w lidze (nawet pierwszej) mogą spowodować progresję wyniku. Pamiętam bardzo dobrze początki np Piotrka Protasiewicza, wiele było głosów krytycznych na temat tego zawodnika, wielu go skreślało jako kandydata na żużlowca a jednak nadszedł okres czasu w którym to jego forma eksplodowała i Piotrek zaczął robić wyniki sportowe.

    A teraz odnośnie meczu z Czewą, twierdzę stanowczo, że nasi powinni tam jechać w pełnym składzie razem z obcokrajowcem. Zespół jadąc tam w składzie mocno okrojonym już na samym początku jest zespołem bez wyrazu, sami zawodnicy często podświadomie odpuszczają biegi ponieważ tak naprawdę to walka w tym układzie traci sens już na samym początku. druga sprawa to taka, że walki zespołowej trzeba uczyć, aby zespół się w pełni integrował to nie wystarczy tylko zorganizować grila czy wycieczkę po starym mieście w Krakowie, oni muszą się integrować w zawodach najwyższej rangi w pocie czoła , tylko taka integracja daje efekty w postaci walki na torze. Nasi juniorzy aby reprezentowali odpowiedni poziom również muszą jak najwięcej jeździć u boku takich zawodników jak Pedersen, Świst , Okoń czy Huszcza i wtedy możemy myśleć o dobrej postawie naszej młodzieży.

    I na koniec, mam nadzieję, że tym razem nasi działacze nie wyślą Sucheckiego na L4 i dadzą mu sznsę pojeździć w Czewie, nawet jak mecz przegramy to pamiętajmy, że w play offach objeżdżenie naszych juniorów będzie miało duże znaczenie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja nadal twierdze ze nie mamy zadnej szansy na podjecie walki, nie walczyly w meczu u siebie z jaskolkami nie powalcza na wyjezdzie z lwami. Spadek w tym sezonie i nic nas raczej nie uratuje. Trzeba chyba zastosowac model gorzowski i cierpliwie czekac na efekty.
    Z takim nastawieniem to faktycznie możemy już myśleć o I lidze. Mam tylko nadzieję , że zawodnicy ZKŻ-tu są bardziej optymistycznie nastawieni. Przypomnę tylko, że zespół który celował przed sezonem w podium (i większość w to wierzyła) po stracie jednego zawodnika (co prawda lidera) nie może myśleć o spadku. Ja dalej będę niepoprawnym optymistą i będę twierdził, że nasi są w stanie się pozbierać i zawalczą o pozostanie w e-lidze.
    Mariusz ale nalezy spojrzec prawdzie w oczy, u zawodnikow nie widac zadziornosci, woli walki, jak chca wygrywac mecze??. Nikt nam sie nie bedzie podkladal i oddawal punktow tylko dlatego ze taka tragedia dotknela zespol.
    Jesli sa osoby ktore wierza w utrzymanie to bardzo dobrze, ja jednak jestem realista i szanse na utrzymanie oceniam jako znikome. Oczywiscie spadek nie bedzie zadna tragedia moze to nawet korzystnie wplynac na zespol szczegolnie na mlodziezowcow o ktorych juz tutaj wspomniano (Marcinkowski, Grabski) beda mieli okazje do jazdy podnoszenia swoich umiejetnosci co moze zaprocentowac w przyszlosci, juz teraz nalezy umozliwic starty juniorom w meczach ligowych. Wiekowi zawodnicy juz prochu nie wymysla a mlodziezowcy to nasza przyszlosc i nalezy o tym pamietac Suchecki Marcinkowski Grabski tym zawodnikom nalezy dac szanse w Czestochowie.

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Odajce nam Grzesia Walaska Falubaz go potrzebuje!!!!!

    Rafał+ pojedzie mysle tak jak w tamtym roku(min12pkt)
    hahaha :D
    rafal w tamtym roku zdobyl 3 pkt w 6 startach :>>>
    Przypomne: d,3:D,0,0,0,0 ;)

    Może ja się pyliłem ale Rafał "Kurman"Kurmański zdobył 16 punktów


    Mariusz Kurman miał 12 lat jak trafił do szkółki tlent owszem ale cieżka praca kiedyś jerzdzili na trenigu na jednym motorze w 5!!!! on był stworzony do jazdy na maksa ale jak zauważyłem po upadku we wrzeniu to już nie było to samo co przed dochodzi do siebie.... juniorów nie ma !!jest w szkółce jeden czy dwóch chłopaków co robią jakieś postępy ale jeszcze 2 lata potrzeba i zobaczym co z tego wyjdzie może Alan zrozumie że trzeba zastąpić swojego idola godnie oby!!!!! chodze na żużel juz 11 lat psamientam jak Walas zaczynał czy Kurman oni poprostu mieli to coś w sobie

    Walas wróć do korzeni!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak podaje portal www.sport.zgora.pl do Czestochowy udajemy sie w krajowym skladzie za tym rozwiazaniem opowiedzieli sie zuzlowcy.
    "Patrzac realnie nie ma szans przechylic tego wyniku na nasza strone, wiec ich decyzja jest taka, aby nie brac zawodnika zagranicznego"-R.Dowhan


    Jak zdobedziemy 20 pkt to bedzie nasz sukces.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jak podaje portal sport.zgora.pl do Czestochowy udajemy sie w krajowym skladzie za tym rozwiazaniem opowiedzieli sie zuzlowcy.
    "Patrzac realnie nie ma szans przechylic tego wyniku na nasza strone, wiec ich decyzja jest taka, aby nie brac zawodnika zagranicznego"-R.Dowhan
    Dla częstochowian niewesola wiadomość, gdyz z całym szacunkiem nie bedzie na kogo popatrzeć.

    Stąd trybuny będa pewnie świeciły pustkami...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Włókniarz jedzie bez Ułamka
    Możnaby zgłosić do skladu Holte, jeśli ZKZ faktycznie przyjedzie bez obco to dać za niego Szczepaniaka albo Ciure :P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Jak zdobedziemy 20 pkt to bedzie nasz sukces.
    moze odpowiedz skladowa czestochowy bedzie taka sama - to nie bedzie chyba az tak zle... (jest we mnie jeszcze nutka optymizmu:))

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Holta niech przywieze ze soba l4 na 7 czy 9 dni i bedzie lajcik :P

    a tak powaznie

    to czy Holta pojedzie czy nie pojedzie to i tak powinnismy wygrac - to takie moje skromne zdanie jesli mamy sie wlaczyc w walke o medale

    ale cos mam zle przeczucia i wolalbym zobaczyc Holte na torze, jakos tak bede sie pewniej czul :D

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •