Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Szacunek dla Leszna za zachowanie w Zielonej Górze

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szacunek dla Leszna za zachowanie w Zielonej Górze

    Szacunek dla Leszna

    Dziś siedziałem koło parkingu i nie wiem dlaczego w poźniejszej części meczu doszło do utarczek słownych fanów Leszna z kibicami z Zielonej . niewiem kto był tego winien ale sam widziałem dziś wielu którzy nie zasłógują na miano kibica. Rafał zrobił tyle dla tego klubu a wy tego nawet nie potrafiliście utrzcić wstyd mi za kibiców Falubazu którzy zamiast zachować spokój by zrobić jeszcze coś dla Rafała krzyczeli wyzwiska w kierunku Leszna. Sam nienawidziłem nigdy leszna byłem szalikowcem ale za dzisiejszy początek meczu należą im się brawa i szacunek. Dziekuję wam za te piekne zachowanie. W tym ogromnym smutku pojawiła się wemnie odrobina radości że kibice potrafią się tak zjednoczyć, że nasz Rafała dokonał niemożliwego choć na część meczu zjednoczył kibiców UNi i FAlubazu. Wczoraj za szalik Uni walił bym w morde dziś podziękuję za to co zrobili przed meczem. Niestety dłóg spokoju nie było i ktoś popsuł to piękne pożegnanie Rafała. Wstyd się przyznać ale obok mnie siedziało kilka osób którzy niepotrafili uczcić spokojem choć na jednym meczu śmierci Rafałą i obawiam się że w tamtej części stadionu przy wjeździe też zawiedli Zielonogórzanie WSTYD!!!!!!!!




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szacunek dla Leszna i wyrazy współczucia dla całej żużlowej Zielonej Góry. Tarnów jest z Wami

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miałem sie juz nie wpisywac na tym forum,nie wytrzymałem, kur.a skoro siedziałes tam a nie koło nas to za dużo nie widziałes... wszystko było w porzadku, dziekuje leszczynianom za wieniec, za doping dla Rafała za uszanowanie i nie wieszanie flag... ale wszystko bylo ok, do czasu... Unia wygrywała bieg za biegiem, do klatki gosci weszli łysi i sie zaczeło, przywiesili flagi i zaczał sie osrty doping poczatkowo spiewali o Unii lecz potem zaczeło sie bluzganie, od 'jestesmy u siebie' po 'falubaz jude' itd, to goscie zaczeli, miałem do nich szacunek i mam za poczatek spotkania lecz potem zachowali sie jak bydło, sprowokowali całą chorą sytuacje, ludzie przestali pamietac o Rafale i zaczeły sie słowne przepychanki... w dupie mam wynik, smieszna była ta dzika radosc leszczynian po zwyciestwie... nie wiem z czego sie tak cieszyli... nasza druzyna była zdruzgotana, podłamana i rozbita a ci sie cieszyli jakby conajmniej w Tarnowie wygrali... cały czas mysle o Rafale, byłem przed chwilą na stadionie, znicza sie slicznie palą, Rafał - nigdy Cie nie zapomne...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubazz

    chyba kolego byles na innym meczu...

    flagi zostaly wywieszone przed zawodami. do tego dla oddania czci kurmanowi - zostaly powieszone tylko do polowy. doping byl przeplatany miedzy 'unia leszno' a skandowaniem 'rafal kurmanski' wiec chyba wszystko wporzadku.

    A z ta "dzika radoscia" to juz mnie zaskoczyles. Chamowalismy swoja radosc jak tylko sie dalo.. i nie powiesz mi ze przy prowadzeniu na torze u nas w klatce panowal szal radosci.. badz obiektywny i pisz prawde.

    A co do utarczek slownych to cos tam sie dzialo bodajze po 12 biegu.. ale dobrze wiesz, ze zawsze znajdzie sie kilku prostakow - do tego niezbyt trzezwych. Uwazam ze jednym i drugim kibicom dosc dobrze udalo sie wytrzymac cisnienie i nie mamy sie czego wstydzic.

    mysle ze Rafal jest dumny!

    smutne pozdr.


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    przylaczam sie....

    Bylem pod wrazeniem zachowania kibicow z leszna.... Uszanowaliscie pamiec Rafala... Nigdy w zyciu bym nie przypuszczal, ze bede bic brawo Unii... Dzis nadszedl ten dzien

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    Szczerz mówiąc, jak na tak dobrą frekwencję sterydowych i nabuzowanych chłopców, to rzeczywiście dzisiaj mało było agresji. Tragedia Rafała, nawet im widocznie storzyła dyskomfort dzięki któremu trochę się chamowali.
    Cóż, ładne było nawet wspólne skandowanie imienia Rafała.

    Bym zapomniał o pięknym zachowaniu lesczyńskich kibiców, którzy to 3 sztachety z ławek powysyłali wkierunku policja, dając upust zniecierpliwieniu. 10 minut ok. trzeba było zaczekać na wyjście z sektora przyjezdnych (klatki). Szczerze mówiąc, jakimś dziwnym trafem przeważnie wybieramy z dziewczyną towarzystwo miejscowych, zwyjątkiem dzisiejszego meczu. Po prost zawsze znajdą się jednostki za które trzeba się wstydzić lub przez które jest mniej komfortowo.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Szczególne podziękowania dla kibiców leszczyńskich za to , że umieli się znaleźć w tej smutnej dla zielonogórzan (i nie tylko) chwili. Byłem na tym meczu, owszem były jakieś drobne incydenty ale proponuje nawet o nich nie mówić, dla mnie liczy się postawa zdecydowanej większości kibiców z Leszna a trzeba uczciwie przyznać, że kibice ci zrobili więcej niż można było od nich oczekiwać. Na słowa uznania zasługuje też zorganizowana grupa kibiców zielonogórskich która to wspólnie z Damianem Balińskim złozyła hołd ku czci Rafała.

    Osobne podziękowania dla działaczy i zawodników z Leszna którzy to byli gotowi na wszelkie ustępstwa organizacyjne, potwierdziili tym swoją klasę i fakt, że osoba rafała nie był im obca.

    Myślę, że osobne dziękuję należy się również Panu Rufinowi Sokołowskiemu za postawę w obliczu tej tragedii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Czy trzeba dziękować za coś, co jest normą w świecie ludzi kulturalnych?
    Wszyscy prawdziwi kibice wczoraj byli zielonogórzanami, jak to ładnie napisał ktoś, a że na stadionach często pałętają się kibole - cóż... Dla nich nie ma świętości, nie istnieje kultura... Trudno nam będzie to zmienić, bo trudno to zrozumieć. Coraz trudniej też z tym żyć... Tym bardziej, że czasów sobie nie wybieraliśmy...

    Niestety, czasy nastały właśnie takie, że trzeba dziękować za coś, co jest po prostu normalne.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Zgodzę się z Tobą AlterEgow całej rozciągłości tematu.
    Mimo wszystko doceniam gest Leszczynian. Szkoda tylko, że nawet w taki dzień znalazło się po kilku "buraków" (nie obrażając warzywka) wśród kibiców obu ekip.
    Pozdrowienia dla wszystkich.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bylem pod wrazeniem zachowania kibicow z leszna.... Uszanowaliscie pamiec Rafala... Nigdy w zyciu bym nie przypuszczal, ze bede bic brawo Unii... Dzis nadszedl ten dzien


    Jestem z Leszna byłem na meczu i jedna uwaga
    Panowie za co nam dziękujecie?nie wyobrażam sobie innej opcji to jest normalne świadczy o człowieku.Skończeni idioci/nidgy i nigdzie ich nie brakuje/ są na szczęście w mniejszości i u Was i u nas i musimy z tym żyć.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Administratora!

    I na tym wpisie LM zamknijmy temat ,zeby juz wiecej nie było utarczek w stylu po ktorej stronie jest wiecej debili i buraków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •