Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Czy jest jakakolwiek szansa by powstał nowy klub żużlowy .

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy jest jakakolwiek szansa by powstał nowy klub żużlowy .

    1.Mieszkam w Sosnowcu . Do żużla tutaj daleko . Jednak czy jest jakakolwiek szansa by powstał jescze klub żużlowy w mieście gdzie nie ma toru . Nasze miasto ma dużo pieniędzy . Tylko co zrobic żeby podsunac prezdydentowi miasta pomysł stworzenia klubu . Bardzo bym chciał jakąś szkółke choćby w przeciagu najbliższych 5 lat ! Mam juz dosc jeżdzenia do Czewy na żużel :) . Help :P

    2. Czy gdzies powstaje nowy klub/stadion ?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Patrząc np. na drugą ligę kiepsko widzę nowe drużyny.. ile jest przecież klubów, które ledwo "zipią".. :(

    Mimo wszystko, życzę Ci abyś doczekał się w Sosnowcu drużyny z prawdziwego zdarzenia.. (może kiedyś.. za X lat :) ) Narazie niech jednak ktoś zrobi porządek z tym wszystkim co już jest...

    pozdro
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar KIKA25
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Ciężka sprawa, ale czy to nie miło pojeździć do Cz-wy na dobty żużel. Mam tez kolegę z Sosnowca (obecnie mieszka w Będzinie, ale w Sosnowcu nadal pracuję) i bardzo chętnie przyjeżdża na mecze do nas. Co więcej jeździ z nami tez na wyjazdy - najpierw dojeżdża do Cz-wy, a potem z nami autokarem w Polske za Włókniarzem.
    No wiesz może w końcu odrodzą sie Świętochłowice, będzie dla Ciebie na pewno bliżej. No a na razie nadal zapraszam do Cz-wy.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam juz dosc jeżdzenia do Czewy na żużel . Help
    Zawsze możesz do nas jeździć na speedway. To jest jakieś rozwiązanie ;). Zawsze coś nowego :P.

    Ps. może wzorem Łukasza Romanka wybuduj sobie gdzieś tor i zacznij zapodawać, koledzy zrobią to samo i będzie początek teamu ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku słyszało się tu i ówdzie, że ma reaktywować klub w Poznaniu, był już nawet znany z imienia i nazwiska dyrektor klubu i jeszcz jeden gość, potem miał powstać klub, a nawet w celu rozreklamowania żużla Poznań miał dostać jedno Grand Prix jednak tylko na plotkach się skończyło.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj nie to że mam dośc jeżdzenia do Czewy :) Po prostu mała wygoda . WOlałbym sobie wyjsc przejechać autobusem pare przystankow i zasiasc na trybunach ogladajac KM Sosnowiec. Szkoda że KM już nie istnieje od bardzo dawna . A własnie wie ktoś coś o tym klubie ?

    Edit: Czym dojechać do Rybnika ? Nie samochodem :P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Mieszkam w Sosnowcu . Do żużla tutaj daleko . Jednak czy jest jakakolwiek szansa by powstał jescze klub żużlowy w mieście gdzie nie ma toru . Nasze miasto ma dużo pieniędzy . Tylko co zrobic żeby podsunac prezdydentowi miasta pomysł stworzenia klubu . Bardzo bym chciał jakąś szkółke choćby w przeciagu najbliższych 5 lat ! Mam juz dosc jeżdzenia do Czewy na żużel :) . Help :P

    2. Czy gdzies powstaje nowy klub/stadion ?
    raczej nie bardzo.
    moze kilka klubow zbanczy i na tym sie skonczy:P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    raczej nie bardzo.
    moze kilka klubow zbanczy i na tym sie skonczy:P
    Ja mysle, ze po sezonie moze postac
    duzo nowych klubow.
    Na razie mysle, ze nowe kluby moga powstac
    w:
    Lodzi,
    Krakowie,
    Warszawie,
    Zielonej Gorze,
    .....................

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powstał jeden nowy...w Pile :)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Powstał jeden nowy...w Pile :)
    Czy aby na pewno TYLKO w Pile ? ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jak!!

    W sobote wygrywam 10 mln zl w kumulacji i macie nowy klub!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Powstał jeden nowy...w Pile :)
    Czy aby na pewno TYLKO w Pile ? ;)
    No wlasnie - ja wciaz nie wiem czy
    BTZ Bydgoszcz to nowy klub czy stary w nowej formule :-)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    1.Mieszkam w Sosnowcu . Do żużla tutaj daleko . Jednak czy jest jakakolwiek szansa by powstał jescze klub żużlowy w mieście gdzie nie ma toru . Nasze miasto ma dużo pieniędzy . Tylko co zrobic żeby podsunac prezdydentowi miasta pomysł stworzenia klubu . Bardzo bym chciał jakąś szkółke choćby w przeciagu najbliższych 5 lat ! Mam juz dosc jeżdzenia do Czewy na żużel . Help
    Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej (chociaż to moze sie niedługo zmienić na czewe:) ) i cały czas dojeżdżam na mecze do czewy. Nie przeszkadza mi dojeżdżanie, ale niestety musze sie liczyć z większym wydatkiem - 26 zeta (13+13 na pociąg)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie tak zastanawiam czy w Machowej można by założyć jakiś klub . Wkońcu miasto Machowa ma swoj tor lecz niewiem jak u nich z kasa . Może jest jakiś mieszkanic Machowej udzielający sie na forum SB ?? jeśli tak to prosze sie wypowiedzieć jak u was z funduszem .
    Szkoda że w Krakowie jest tak źle :(

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ja sie tak zastanawiam czy w Machowej można by założyć jakiś klub . Wkońcu miasto Machowa ma swoj tor lecz niewiem jak u nich z kasa . Może jest jakiś mieszkanic Machowej udzielający sie na forum SB ?? jeśli tak to prosze sie wypowiedzieć jak u was z funduszem .
    Szkoda że w Krakowie jest tak źle :(
    Jakie "miasto" ? U jakich "nich" ? Przecież tor jest własnością Rolnickiego a nie jakiegoś klubu (którego i tak nie ma). A sam Rolnicki już dawno powiedział, że z żużla się wyleczył.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku słyszało się tu i ówdzie, że ma reaktywować klub w Poznaniu, był już nawet znany z imienia i nazwiska dyrektor klubu i jeszcz jeden gość, potem miał powstać klub, a nawet w celu rozreklamowania żużla Poznań miał dostać jedno Grand Prix jednak tylko na plotkach się skończyło.
    ależ poczekaj, poczekaj juz wkrotce wielkie wydarzenie, narazie to tajemnica ale bedzie o tym glosno...

    przynajmniej jeden z forumowiczow jest tego pewien...ale bedzie ubaw:):):)
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  17. Powrót do góry    #17
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Niestety klub to sobie zalozyc moze kazdy, gorzej znalezc fundusze na jego funkcjonowanie.

    Czy speedway w Warszawie jest mozliwy? Po tym jak ITI weszlo do Legii i sa dalekosiezne plany stworzenia zespolu na miare Champions League, a co sie z tym wiaze koniecznosc zainwestowania ogromnych srodkow w budowe stadionu, to maleja szanse na srodki z miasta na speedway w stolicy.

    Co do innych duzych miast?

    Krakow, Lodz - powiedzmy, ze tam zuzel jest, bo jak nie liga, to turnieje, niemniej watpie by kiedykolwiek stwozyl sie tam klimat do zuzla na wysokim poziomie, no chyba ze pojawi sie jakis pasjonat z pieniedzmi, ale przy takim zalozeniu to nawet w Pcimiu olnym zuzel mozna zrobic:)

    Szczecin - chcial Gondor przeorac murawe pilkarska, ale mu nie wyszlo. Ptak zas sklonnosci agronoma nie wykazuje, wiec na zuzel liczyc w tym miescie nie ma co.

    Poznan? Z wiedzy jaka posiadam sa podajze 3 lub 4 stowarzyszenia zuzlowe w Poznaniu zarejestrowane, niektore jeszcze poczatek lat 90 pamietajace. Fakt, byl pomysl robienia GP ( jako podwalin ligi ) na stadionie Lecha, niemniej po zbudowaniu czwartek trybuny, nie ma mozliwosci technicznych by tor zuzlowy na Lechu zrobic, pomysl umarl smiercia naturalna, zas z tego co mi wiadomo to osoby, ktore za nim staly odciely sie zecydowanie od angazowania w speedway...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Co do innych duzych miast?

    Krakow, Lodz - powiedzmy, ze tam zuzel jest, bo jak nie liga, to turnieje, niemniej watpie by kiedykolwiek stwozyl sie tam klimat do zuzla na wysokim poziomie, no chyba ze pojawi sie jakis pasjonat z pieniedzmi, ale przy takim zalozeniu to nawet w Pcimiu dolnym zuzel mozna zrobic
    Przeparszam panie adminku mily ale prosilbym sie od Picmia Dolnego odczepic gdyz mieszka tam moja rodzina no i nie ma jak tania reklama:p

    Powaznie mowiac

    Masz racje mowiac ze w tych miastach nie ma klimatu dla zuzla,poniewaz stadion Wandy jest jakies 20 jak nie wiecej km od centrum dla porownania Wisla to moze 2,3 km i wladzom jest blizej na pilke

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    W zeszłym roku słyszało się tu i ówdzie, że ma reaktywować klub w Poznaniu, był już nawet znany z imienia i nazwiska dyrektor klubu i jeszcz jeden gość, potem miał powstać klub, a nawet w celu rozreklamowania żużla Poznań miał dostać jedno Grand Prix jednak tylko na plotkach się skończyło.
    ależ poczekaj, poczekaj juz wkrotce wielkie wydarzenie, narazie to tajemnica ale bedzie o tym glosno...

    przynajmniej jeden z forumowiczow jest tego pewien...ale bedzie ubaw:):):)
    Widze, ze Lyszno jest niezle poinformowane - moze nam zdradzisz ta tajemnice drogi Bugzie??
    Wszyscy chcieliby wiedziec - nie tylko Ty....egoisto wstretny...:)

    P.S. ubaw?? ciekawe podejscie:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zapomnieliście jeszce o Victorii Rolnicki Machowa to były piękne czasy. Moze kiedys wróci jeszcze ta drużyna do rozgrywek??Albo Polonez Poznań aż sie łza w oku kręci jedyne co cieszy w ostatnich latach to to ze doszła druzyna ze lwowa. Ale brakuje mi w Polskim speedwayu Krakowa Warszawy i Swiętochłowic bo im więcej klubów tym lepiej dla Polskiego żużla

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie Stamperos:P

    moze niepotrzebnie rozbudzilem Twoje (Wasze) nadzieje:( chodzi o to ze smiac mi sie chcialo kiedys jakies juz ladnych pare miesiecy temu rozmawialem z jednym z forumowiczow (ktory zreszta na forum bardzo rzadko sie pojawial i chyba juz go nie ma...(jestes tu jeszcze?:) ) i byla rozmowa o tym jakoby w Poznaniu mial powstac osrodek zuzlowy dzieki pomocy, wspolpracy czy czyms takim osob zwiazanych bardzo z Lechem Poznan...
    i tenze forumowicz stwierdzil nawet ze bedzie to mialo katastrofalny wplyw na frekwencje na stadionie Unii bo te pare tysiecy wybierze Poznan a nie jakas tam Unie, a ja nadal na to czekam i nic... i to tyle...

    troche za bardzo powaznie to coniektorzy mogli odebrac wiec pisze wyjasnienie:P choc nie twierdze ze nie bylo by dobrze gdyby taki Poznan mial swoj klub, jednak byle bylby to klub na poziomie a nie sztuczny twor ktory nie mialby prawa bytu...

    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raczej nie bardzo.
    moze kilka klubow zbanczy i na tym sie skonczy:P
    Ja mysle, ze po sezonie moze postac
    duzo nowych klubow.
    Na razie mysle, ze nowe kluby moga powstac
    w:
    Lodzi,
    Krakowie,
    Warszawie,
    Zielonej Gorze,
    .....................
    w zielonej gorze juz chyba jest...;)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darkness
    Albo mnie pamiec myli,albo to Ty byles swego czasu oredownikiem zuzla w Poznaniu ?
    W lige to ja za bardzo nie wierzylem, ale GP na Lechu, bylo podobno bardzo zaawansowane. Podobno tez sam wielki "John the king - BSI" pojawial sie w Poznaniu. I jak sprawy stoja na dzisiaj ?

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w LATACH 70-TYCH , pod koniec była w Radomiu grupa pasjonatów która chciała robic żużel. Niestety nic z tego nie wyszło. Dziś żuzla w Radomiu nie bedzie bo na żuzlu nie jeździ się w dresach. Dziadowskie miasteczko.......

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Darkness
    Albo mnie pamiec myli,albo to Ty byles swego czasu oredownikiem zuzla w Poznaniu ?
    W lige to ja za bardzo nie wierzylem, ale GP na Lechu, bylo podobno bardzo zaawansowane. Podobno tez sam wielki "John the king - BSI" pojawial sie w Poznaniu. I jak sprawy stoja na dzisiaj ?
    Oredownikow zuzla w Poznaniu bylo, jest i bedzie o wiele wiecej nizli tylko Oyciec Darkness...
    John The King jak go nazywasz bywal w Poznaniu, jednak jego wizyty skonczyly sie po tym, jak decyzja o wybudowaniu 4 trybuny na Lechu poszla w zla strone - zamiast zrobic ja polkolista jest prosta jak drut:( Tymze manewrem wszystkie zabiegi majace na celu organizacje GP na tymze stadionie poszly sie ....bawic w piasku:(

    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •