Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mistrzostwa Świata 2010 w RPA!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Mistrzostwa Świata 2010 w RPA!!!

    Nie wiem czy jest taki teamt, czy zgodnie z wymogami może zostać założony według mnie jak najbardziej, precedensowa decyzja FIFa, mistrzostwa po raz peirwsyz an czarnym lądzie(o czym wiedzieliśmy już wczesniej), Południowoafrykańczycy otrzymali 14 już podczas 1 rundy głosowania, drugie było maroko, z 9, z zerowym dorobkiem głosowanie zakończył Egipt. Moim zdaniem to słuszna dcyzja, wydaję się iż RPA jest w stanie dobrze zorganizować duża imprezę(czy aż tak duza jak MŚ czas pokaże)....


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wolałem Egipt! Oglądałem dzisiaj na Polsacie Sport "Futbol Mundial" i bardziej podobała mi się prezentacja Egiptu. To kiedyś była jedna z lepszych a egipskie drużyny 7x zdobywały LM. Mimo to w Afryce Najlepsza Jest RPA. Każdy ma własne zdanie
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pozdro Lu-KasH :) :P :D ;)
    (...)Bo kto nie był ni razu człowiekiem,
    Temu człowiek nic nie pomoże.
    Adam Mickiewicz

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Korzystna jest z pewnością godzina, bo ta sama co w Polsce. Nie lubię meczów w Afryce, bo kibice grają na jakichś trąbkach i niewiele słychać, ale kiedyś w końcu musiała być Afryka. Mam też nadzieję, że nie będzie takich przekrętów jak w Korei.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Wlasnie, kiedys musieli dostac organizacje. Tez nie lubie ogladac meczow z Afryki. Jak pokazywali Puchar Afryki, to na trybunach istny piknik. Dodatkowo wiekszosc ludzi z Afryki jest czarnoskora, co powoduje, ze trybuny wizualnie wygladaja ponuro. Z drugiej strony, kibice z wielu krajow sie zjada i pewnie bedzie wielokulturowo i kolorowo:)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    z czarnoskórymi kibicami to nei ma się co obawiąc... RPA jst najbardziej rasitowskim krajem w Afryce.. To też mogło zadecydować. RPA miała już prawie zaklepane mistrzostwa 4 lata temu, no nie udało się, to teraz próbowali skorzystać marokańczycy i egipcjanie(któzy wyrzucili sporo kasy w rozreklamowanie imprezy), nstępnym państwem poza europejskim ma być brazylia, no ale w myśl brkau kontynentializacji do walki włączy się australia... no nic zoabczymy jak to będzie...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też niestety nie przepadam za relacjami meczów z Afryki (i z Ameryki Płd. też)... Ale jak mus to mus...:( Jedyne, co cieszy to to, że nie będziemy musieli oglądać meczy w środku nocy :):) I, że jeszcze, My- Kibice nie wiemy na 100%, że nie zagra tam nasza Repra :P Mam nadzieję, że sędziowie będą ładnie sędziować (nie tak ja na Mundialu w Korei i Japonii), a Polska zostanie MISTRZEM ŚWIATA... Ale mi odwala :P:P Na razie trzymam kciuki, żeby Nasi do Niemiec pojechali ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    675
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    no mozna sie chociaz cieszyc ze tego co mowicie to godzina rozgrywania meczy bedzie normalna ;) :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •