Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 108

Wątek: MMPPK - eliminacje

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    MMPPK - eliminacje

    Chyba nie ma jeszcze takiego wątku (nie znalazłem), no a eliminacje w Pile, Opolu i Lublinie już jutro.

    Lublin:
    Tarnów, Lublin, Rzeszów, Krosno, Ostrów, Łódź

    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz

    Opole:
    Opole, Leszno, Zielona Góra, Gniezno, Wrocław, Rawicz, Rybnik

    Finał 24 czerwca w Częstochowie.
    Jeśli jest tu gdzieś pomyłka to poprawcie.

    Było kilka niejasności związanych z maturami niektórych zawodników, ale widocznie osoby decydujące uznały, że nie ma potrzeby przekładać eliminacji które odbywają się po południu, podczas gdy matury są od rana. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle.

    Innymi przeszkodami są też starty zawodników w innych ligach, ale to dotyczy chyba tylko Kołodzieja którego drużyna w Szwecji chyba jutro ma mecz. Osobiście nie wiem gdzie Janusz zamierza pojechać.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było kilka niejasności związanych z maturami niektórych zawodników, ale widocznie osoby decydujące uznały, że nie ma potrzeby przekładać eliminacji które odbywają się po południu, podczas gdy matury są od rana. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle.
    Pewnie, ze dobrze. Miskowiak zdaje mature w Rawiczu. Konczy o 13, wybiega - jedzie do Opola... No 3 godziny... zdazy. Wraca o 22-23 a potem na 8 idzie na mature... Pewnie fajnie.
    Moze jeszcze gdzies lekko trzepnie o bande, tak zeby mu sie geografia lepiej przypomniala.

    Jest to genialny termin, rodem z PRL-u
    Wowczas to w tym terminie robiono Olimpiady Mlodziezy
    Nikt tez nie powiedzial ze GKSZ jest od ulatwiania ludziom robienia matur...

    I co jeszcze....?

    Tak trzymać. Jest dobrze.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było kilka niejasności związanych z maturami niektórych zawodników, ale widocznie osoby decydujące uznały, że nie ma potrzeby przekładać eliminacji które odbywają się po południu, podczas gdy matury są od rana. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle.
    Między innymi Robert Miśkowiak czy Norbert Kościuch
    do egzaminu przystąpią o godzinie 15-ej....


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A drużyna Janusza Kołodzieja jeździ mecz ligowy we wtorek w lidze szwedzkiej...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Między innymi Robert Miśkowiak czy Norbert Kościuch
    do egzaminu przystąpią o godzinie 15-ej....
    Hehe, znaczy, myliłem się;)
    Miśkowiak to ma wybór
    a Jamroży...
    też

    Mysliciele w tym GKSZ -
    Mysliciele - specjaliści od matur, dzikich kart i nie wyciągania konsekwencji. Ale skoro tam się głosuje prawo stanowiące....

    Fajnie jest

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde,Stal trafiła na trudne eliminacje...
    Toruń -Miedzinski,Ząbik
    Bydgoszcz-Klecha,Cieslewicz
    Gdansk -no tu raczej sam Jablonski nie wywalczy awansu[tylko mi o pacholaku niemowcie ze pokonal hliba w lidze]
    Piła -tu raczej niepowinno byc oporu
    grudziadz-Buczkowski,Musiał...tu tez sam buczkowski nawet jelsi bedzie sobie dobrze radził to sam niewiele wskóra

    No niewiem czy sobie nasi poradzą,bedzie trudno wyprzedzic Apator bądz Bydzie...Gks tez pewnie łatwo nie odpusci,pozostaje trzymac kciuki i zalowac ze niejedziemy w lublinie:Pale moze sobie poradzą...

    ps.Ile par awansuje z tej eliminacji??

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    178
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepsza obsada turnieju to jest w Lublinie <hahaha>. Nasza super ekipa KSŻ-u Krosno jest oczywiście faworytem. Nie no, żartuje:D Ale ciekawi mnie kto awansuje. Może Lublin? Bo bankowo Tarnów. Nawet bez Kołodzieja. A może Stal zawalczy z Lublinem o 2 lokate.

    A Krosno myślę, że jest w stanie pokonać Łódź i może urwać punkty parze KM-u Ostrów.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Dawid Stachyra tez jutro pisze mature...a co do tej obsady eliminacji lubelskiej...to chyba Unia Tarnów sie dogadała bo to az niemozliwe=] Cholera, jak nie bedzie zadnych defektow a Kolodziej przyjedzie to zdobeda maxa pewnie...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    a Krosno podobno ma jechac bez Dawida Bendzery, ktory tez bedzie zdawal mature :). Tak przynajmniej mowi Krzysiek Beben ;), ktory do Lublina ma jechac z R.Wielemborkiem i J.Trygarem :). Licze, ze nasi wyprzedza chociaz Lodz :D

    pozdrawiam :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety od kiedy Kurman stal sie seniorem to na zielonke raczej nie ma co liczyc :( mam nadzieje ze chociaz Suchy pokaze sie z dobrej strony :)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach

    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Mysle ze Gorzów powalczy i awansuje , do Pily nie jest tak daleko a wiadomo w tym sezonie para : Rajkowski i Hlib jeździ znakomicie...Jedynie Toruń moze powalczyc z nami :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Ile jest juniorow w Unii T. wychodzi ze mlody Rempalka i Baran,ktory jest rownolatkiem Bendzery to on tez zdaje mature??
    Ja wam mówie dziki zrobi komplet!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Mysle ze Gorzów powalczy i awansuje , do Pily nie jest tak daleko a wiadomo w tym sezonie para : Rajkowski i Hlib jeździ znakomicie...Jedynie Toruń moze powalczyc z nami :)
    A BTŻ to jest słabszy od Stali? Klecha- Cieślewicz są faworytami na przynajmniej drugie miejsce zwycięstwo jest w zasiegu. Tak więc nie wiem jak nyślisz, że Gorzowska młodzież jest lepsza od bydgoskiej? Chyba się tutaj grubo mylisz.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Mysle ze Gorzów powalczy i awansuje , do Pily nie jest tak daleko a wiadomo w tym sezonie para : Rajkowski i Hlib jeździ znakomicie...Jedynie Toruń moze powalczyc z nami :)
    A BTŻ to jest słabszy od Stali? Klecha- Cieślewicz są faworytami na przynajmniej drugie miejsce zwycięstwo jest w zasiegu. Tak więc nie wiem jak nyślisz, że Gorzowska młodzież jest lepsza od bydgoskiej? Chyba się tutaj grubo mylisz.
    No niestety ja tez nie twierdze ze gorzowska mlodziez jest bo uwazam ze jest duzo, duzo lepsza !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Mysle ze Gorzów powalczy i awansuje , do Pily nie jest tak daleko a wiadomo w tym sezonie para : Rajkowski i Hlib jeździ znakomicie...Jedynie Toruń moze powalczyc z nami :)
    [/quote]
    A BTŻ to jest słabszy od Stali? Klecha- Cieślewicz są faworytami na przynajmniej drugie miejsce zwycięstwo jest w zasiegu. Tak więc nie wiem jak nyślisz, że Gorzowska młodzież jest lepsza od bydgoskiej? Chyba się tutaj grubo mylisz. [/quote]
    No niestety ja tez nie twierdze ze gorzowska mlodziez jest bo uwazam ze jest duzo, duzo lepsza !!![/quote]
    Nie bardzo zrozumiałem. Według Ciebie to lepsza jest druzyna młodzieżowa BTŻ-u czy Stali Gorzów? Bo niedokładnie napisałeś. Więc proszę o sprecyzowanie bo jestem ciekaw porównań i szans poszczególnych drużyn w tym półfinale.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Ja rava wyręcze i ci to wytlumacze :P

    "No niestety ja tez nie twierdze ze gorzowska mlodziez jest bo uwazam ze jest duzo, duzo lepsza !!!"

    Miał tu na myśli że młodziez Gorzowska jest owiele lepsza.
    To tak w gwoli wyjasnienia :P

    Ciekawi mnie jak pojdą nasze boćki :) Oby juniorzy pokazali klase bo wysokie loty sa w ich zasiegu.Chyba ze nie pojedzie Misiek , choc wbrew pozorą Adrian Płuska wcale nie mial by samych 0 :) Tylko 1 :) A to by mysle Piotrkowi do awansu wystarczylo :)

    pzdr.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z "Miśkiem" jeszcze nic nie wiadomo. Może być tak, że zawody się odbędą tzn GKSŻ nie przełoży ich ze względu na matury młodych zawodników, ale za to przełoży z powodu opadów deszczu, które mają nawiedzać jutro prawie całą Polskę.
    Z resztą jeszcze mogą też zawody przełożyć z powodu 1 problemu, bo oficjalnego komunikatu jak mówił Robert nie ma.

    Ale skłaniam się raczej za 2 rozwiązaniem sprawy. Ronie Jamroży też jutro będzie zdawał mature, więc i dla niego było by na rękę gdyby zawody w Opolu sie nie odbyły.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Sklady w Lublinie:

    Unia Tarnów:
    Janusz Kołodziej
    Marcin Rempała
    Rez. Paweł Baran

    TŻ Lublin:
    Daniel Jeleniewski
    Dawid Stachyra
    Rez. Szymon Bałabuch

    Marma Rzeszów:
    Paweł Miesiąc
    Marian Micał
    Rez. Marcin Rajkowski

    KSŻ Krosno:
    Krzysztof Bęben
    Rafał Wielemborek
    Rez. Jakub Tygar

    KM Ostrów:
    Marcin Liberski
    Sebastian Bruchaiser
    Rez. Bartosz Kwiatkowski

    TŻ Łódź:
    Marek Nawrot
    Piotr Jędrzejkiewicz
    Rez.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Opole ma realna szanse na awans :) Wroclaw bez Miskowiaka i Leszno z kontuzjowanym Kasprzakiem sa jak najbardziej do objechania. A pozsotale ekipy nawet w najsilnieszych skladach sa w zasiegu opolan na opolskim torze, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

    P.S. Z tego co wiem to Jamrozy jedzie na 100%, Miskowiak nie jedzie na bank, a Kosciuch nie wiadomo.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    młodzieŻ :p "bydgoska" hahaha
    a kto to jest młodzierz bydgoska.
    Jacy to Klecha i Cieślewicz bydgoszcznie ????
    Nie dość że przeciętni , to jeszcze spoza Bydgoszczy ...
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Mysle ze Gorzów powalczy i awansuje , do Pily nie jest tak daleko a wiadomo w tym sezonie para : Rajkowski i Hlib jeździ znakomicie...Jedynie Toruń moze powalczyc z nami :)
    [/quote]
    A BTŻ to jest słabszy od Stali? Klecha- Cieślewicz są faworytami na przynajmniej drugie miejsce zwycięstwo jest w zasiegu. Tak więc nie wiem jak nyślisz, że Gorzowska młodzież jest lepsza od bydgoskiej? Chyba się tutaj grubo mylisz. [/quote]
    No niestety ja tez nie twierdze ze gorzowska mlodziez jest bo uwazam ze jest duzo, duzo lepsza !!![/quote]
    Nie bardzo zrozumiałem. Według Ciebie to lepsza jest druzyna młodzieżowa BTŻ-u czy Stali Gorzów? Bo niedokładnie napisałeś. Więc proszę o sprecyzowanie bo jestem ciekaw porównań i szans poszczególnych drużyn w tym półfinale.[/quote]
    On mówi że Gorzowska młodzież jest duzo lepsza od Bydgoskiej.Nio ale dopiero sie o tym przekonasz po tych eliminacjach.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W Lublinie na pewno zwycięży Unia Tarnów,"jaskółki" mogą spokojnie jechać bez Kołodzieja gdyż ten półfinał jest zdecydowanie najsłabszy.
    Najciekawij według mnie będzie w Pile gdzie cztery/pięć zespołów bedzie walczyło o awans.

    Ciekawe kto tak rozłożył drużyny w półfinałach;)
    pozdro z Tarnowa.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    młodzierz "bydgoska" hahaha
    a kto to jest młodzierz bydgoska.
    Jacy to Klecha i Cieślewicz bydgoszcznie ????
    Nie dość że przeciętni , to jeszcze spoza Bydgoszczy ...
    Po pierwsze mlodzieRZ PRZEZ "Ż" ale to tylko takie szczegoly :P , mlodziez bydgoska to ta ktora w meczach ligowych stawia opor takim zawodnikom jak Pedersen czy Loram , wiec nie sa chyba tacy slabi , a jak bedzie to sie przekonamy , ale gorzawska stal powiini pokonac :) :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jaskółki" powinny bez problemu awansować. Myśle, że nawet brak Janusza nie powinien nam w tym przeszkodzić. Marcin walnie pewnie kompleta :P a Paweł napewno też troszke punkcików przywiezie jeżeli oczywiście Jano nie pojedzie, bo jak pojedzie w MMPPK a nie w Szwecji to myśle, że naszym juniorom punktu w Lublinie nikt nie urwie :)

    Pozdro!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak Kołodziej wybiera Lublin niż Szwecje:
    Dziś wieczorem rozegrana zostanie II kolejka spotkań w lidze szwedzkiej. Na torach Skandynawii pojedzie tylko dwóch zawodników Tomasz Gollob i Tony Rickardsson.

    Tomasz Gollob z zespołem Vastervik wybiera się do Vetlandy. Potyczka przed tygodniem zakończyła się remisem. Vastervik stracił wtedy drugiego zawodnika Unii, Jacka Golloba. Zobaczymy, czy młodszy Gollob wspólnie z rewelacyjnie jeżdżącym w naszym kraju Sławomirem Drabikiem będą w stanie pokonać drużynę, w której świetnie spisują się Rune Holta i Wiesław Jaguś.

    Tony Rickardsson przed tygodniem wygrał wszystkie biegi w Motali (52- 44) . Teraz Piraterna gościć będzie w Aveście, gdzie jest skazana na pożarcie. Tym samym drugi komplet punktów w wykonaniu Szweda jest bardzo prawdopodobny.

    Obok kontuzjowanego Jacka Golloba w lidze szwedzkiej nie pojedzie dziś Janusz Kołodziej. Junior Jaskółek musi startować w Lublinie w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Polski Par Klubowych.

    Niewykluczone, że w czwartek w Allsenskan League zadebiutuje Stanisław Burza. Odpowiednik naszej I ligi rozpoczął rozgrywki w ubiegłym tygodniu. Na najbliższy czwartek zaplanowano II kolejkę. Zespół Bysarny Visby, z którą kontrakt podpisał "Burzyński", jeździ w Sztokholmie mecz z drużyną Bajen. - Czekam na telefon ze Szwecji - powiedział nam w poniedziałek przed południem zawodnik. - Jeżeli pojadę, to we wtorek muszę być w Lesznie. Z Jackiem Rempałą pojedziemy na ligę duńską w środę. Stamtąd do Szwecji na czwartkowy mecz.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piła:
    Piła, Toruń, Gorzów, Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz
    Bardzo mocna grupa Toruń,Bydgoszcz,Gorzów oj będziemy mieli problem żeby awansować dalej.Ale i tak Gdańsk awansuje dalej

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Pile górą bedzie Pomorze. Bydgoszcz i Toruń. Nie widze inaczej.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Piotr Świderski i Dawid Bendzera obchodzą dziś... 21-szą rocznicę urodzin!!!

    Czy sprawią sobie prezent w postaci awansu do finału MMPPK?


  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Drużyna z Rzeszowa nie jedzie bo Miesiąc i Kliś piszą mature. Może też nie wystąpić Dawid Stachyra który też pisze w Rzeszowie mature. GKSŻ dała "dupy" !

    Dawid Bendzera obchodzą dziś... 21-szą rocznicę urodzin!!!

    Czy sprawią sobie prezent w postaci awansu do finału MMPPK?
    Bendzera na pewno bo też pisze mature :P


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Pewnie, ze dobrze. Miskowiak zdaje mature w Rawiczu. Konczy o 13, wybiega - jedzie do Opola... No 3 godziny... zdazy. Wraca o 22-23 a potem na 8 idzie na mature... Pewnie fajnie.
    Moze jeszcze gdzies lekko trzepnie o bande, tak zeby mu sie geografia lepiej przypomniala.
    Przecież i tak by się po dzisiejszej maturze na jutro nie uczył ;)
    Drużyna z Rzeszowa nie jedzie bo Miesiąc i Kliś piszą mature. Może też nie wystąpić Dawid Stachyra który też pisze w Rzeszowie mature. GKSŻ dała "dupy" !
    Dziennik Polski rzekomo napisał:

    Ze względu na zawodnika TŻ Lublin, Dawida Stachyrę zawody rozpoczynają się dopiero o 18.00. Młody żużlowiec pisze dziś egzamin maturalny.

    :)

  31. Powrót do góry    #31
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Rajkowski i Micał matury nie piszą...
    Działacze Stali grabarzami rzeszowskiego speedwaya!!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziennik Polski rzekomo napisał:
    nie rzekomo! - tylko napisał!

    A miesiąc i kliś pewnie potrzebują więcej czasu :P niż Dawid by napisać!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Relacja?

    Czy orientuje sie ktos czy bedzie przeprowadzona relacja z eliminacji? Portale internetowe chyba beda milczaly wiec moze jekies radyjko?

    Pozdrawiam
    moj gg:4107424

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Niestety Gdańsk trafił na "grupę śmierci". Oj pecha mamy, przy naszym poziomie szkolenia, z jednym juniorem w dodatku pozyskanym, znów przyjdzie wbić zęby w ścianę i z żalem patrzeć na talenty z innych ośrodków żużla. Ktoś pisał, że Gdańsk i tak awansuje. Jakby tak się stało to ja stawiam wieeeeelkie piwo!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    hmm... a juz po cichu liczylem, ze jak Lublin pojedzie bez mlodego Stachyry a Bendzera dotrze na ten turniej to moze Krosno sprawi niespodzianke ;) ale chyba nic z tego, chociaz... kto wie ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy orientuje sie ktos czy bedzie przeprowadzona relacja z eliminacji? Portale internetowe chyba beda milczaly wiec moze jekies radyjko?

    Pozdrawiam
    Relacja bedzie na www.sportowefakty.pl

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.sportowefakty.pl
    Już dziś na torach w Pile, Lublinie i Opolu odbędą się eliminacje MMPPK. W zawodach nie wystąpi jednak między innymi Robert Miśkowiak z WTS-u, reprezentant Unii Leszno Norbert Kościuch, Dawid Bendzera z KSŻ-u Krosno oraz ... drużyna z Rzeszowa. Powód jest prosty, młodzi żużlowcy zdają dziś egzamin maturalny..

    Jak mówi kierownik rzeszowskiej drużyny Ryszard Romaniak "To jakiś absurd. Nie wiem kto wymyślił taki termin. Paweł Miesiąc i Tomasz Kliś nie pojadą do Lublina, gdyż we wtorek i środę zdają egzamin maturalny. Chcieliśmy przełożyć ten turniej na czwartek i prawie wszystkie kluby się zgodziły. Przeciwni byli tylko działacze z Ostrowa."

    Wygląda więc na to że Centrali zupełnie nie zależy na wykształceniu młodych ludzi. A może zasiadającym tam panowie uważają że matura nie jest żużlowcom do życia potrzebna ?

    Jedno jest pewne, GKSŻ po raz kolejny oblała swój "egzamin dojrzałości" !
    pozdROWienia!
    Justyna

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Pile pada , przestaje i znów pada i czasami grzmi lecz szanse na rozegranie zawodów sa nie z kazda minuta maleja

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Skład Pilskiego turnieju
    za www.sportowefakty.pl

    PKŻ Polonia Piła
    1. O. Wolsztyński
    2. D. Paszko

    Apator Adriana Toruń
    3. A. Miedziński
    4. K. Ząbik

    Stal Telenet Strabag Gorzów
    5. P. Hlib
    6. M. Rajkowski

    Lotos Gdańsk
    7. M.Jabłoński
    8. M. Pacholak

    Kunter GTŻ Grudziądz
    9. K. Buczkowski
    10. G.Musiał

    Budlex Polonia Bydgoszcz
    11. K. Klecha
    12. M. Cieślewicz

    Liczę na dobry występ Gdańszczan. Może sprawią miłą niespodziankę i awansują. Postawy Mirka możemy być pewni i będzie on silnym punktem naszej pary, a Mario po ostatnich występach w MIM Pomorza może sprawi niespodziankę.:D
    3mamy kciuki.

    Pozdr
    PiXeL
    :D

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Pile odwolano zawody

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Czyli pogoda jest mądrzejsza od panów z GKSŻ i weryfikuje w sposób bezlitosny ich terminarzowe zbuki.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    "Ze względu na silne opady deszczu odwołane zostały zaplanowane na dziś eliminacje MMPPK. Powtórzone zawody w Pile odbedą się 1 czerwca."

    www.sportowefakty.pl

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ile jest juniorow w Unii T. wychodzi ze mlody Rempalka i Baran,ktory jest rownolatkiem Bendzery to on tez zdaje mature??
    baran nie bo chodzil do technikum :)
    u siebie niepokonana od 34 spotkan

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lublinie mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianki i Tarnow oraz Lublin awansuja do finału!! :D

    Szkoda ze Rzeszowa nie bedzie ale i tak by nie powalczyli!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktos moze czy dotarla ekipa z ostrowa do Lublina???

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •