Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 396

Wątek: ROW Rybnik - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROW Rybnik - sezon 2005

    Poniewaz wiele klubow ma taki watek, a nie zauwazylem nigdzie watku o rybnickim klubie, postanowilem go wlasnie zalozyc.
    Najblizszy mecz RKM, juz w niedziele o godz. 18.00 na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej z Unia Leszno.
    Dzisiaj RKM ma odjechac sparing z druzyna CKM.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem że chodzi o Mariusza Staszewskiego?
    Jakaś kontuzja?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj RKM ma odjechac sparing z druzyna CKM.
    No i bardzo dobrze, że sobie pojeżdżą, nie zaszkodzi im to, a na pewno dobrze zrobi przed niedzielnym meczem z Lesznem.:)Jak ktoś będzie miał jakieś wyniki tego sparingu, to niech pisze.:)

    Rozumiem że chodzi o Mariusza Staszewskiego?
    Jakaś kontuzja?
    Tak się składa, że Wasz wychowanek, złamał żebro i obojczyk podczas niedzielnej potyczki w Częstochowie.:(

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem że chodzi o Mariusza Staszewskiego?
    Jakaś kontuzja?
    Mariusz na meczu w Częstochowie miał upadek na skutek którego złamał obojczyk i Żebro. Podobni ma też pęknietą śledzione.
    Mam nadzieje ze Mariusz szybko wróci do zdrowia.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie... niestety kontuzja :(
    Oby Mariusz wyszedl z tego jak najszybciej.
    Sytuacja stala sie dosyc nie ciekawa dla RKM, poniewaz w niedziele pojedzie ktorys z mlodych wilkow...
    Miejmy nadzieje ze nie bedzie on skazany na pozarcie, a wprost przeciwnie moze On stanie sie czarnym koniem meczu z Lesznem ;)
    Bardzo zastanawia mnie dzisiaj postawa Mariusza Wegrzyka, tzn ciekawe czy tylko wczoraj zablysnal czy moze naprawde sie prezbudzil :D

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo kontuzji Stacha jestem słabym bo słabym optymista przed meczem z Lesznem.Ale wynik Wegorza w eliminacjach podniósł mnie na duchu.Moze nie była to wyższa połka z zawodnikami z e-ligi, ale mimo wszystko daje nadzieje ze w końcu się coś zmieni na lepsze!!!


    Pozdro 4all fans ROW RYBNIK

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja stala sie dosyc nie ciekawa dla RKM, poniewaz w niedziele pojedzie ktorys z mlodych wilkow...



    a to nie mozna za Stacha zrobic ZZ? z tego co sie orientuje to mozna ale moze Ty wiesz lepiej? Czy ktos moze to w koncu wyjasnic??

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O to wynik dzisiejszego sparingu, a raczej treningu pkt z CKM:

    CKM 40pkt:
    Złomrex Włókniarz Częstochowa
    9.Sebastian Ułamek - 9 (2,2,2,3)
    10.Łukasz Stanisławski - 4+2 (1’,1’,1,1)
    11.Zbigniew Czerwiński - 9 (2,3,2,2)
    12.Mateusz Szczepaniak - 3+2 (1’,1,0,1’)
    13.Rafał Osumek - 10+1 (3,3,3,1’)
    14.Miachał Szczepaniak - 5 (1,1,1,2)
    15.Michał Ciura

    RKM 32pkt:
    RKM Rybnik
    1.Mariusz Węgrzyk - 11 (3,2,3,3)
    2.Marek Szczyrba - 1 (0,0,1,0)
    3.Roman Chromik - 10 (3,3,2,2)
    4.Konrad Ryszka - 0 (0,0,0,0)
    5.Roman Povazhny - 10 (2,2,3,3)
    6.Adrian Śmieja - 0 (0,0,d/0, 0)
    7.Artur Maciończyk

    Bardzo sie ciesze ze tak ladnie pojechali:)
    Moze w niedziele sie przebudza i Bykom nie bedzie tak latwiutko wcale ;)
    Wyniki za
    http://www.przegladzuzlowy.pl

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moim zdaniem CKM zdobył 43 punkty, chyba ze ten pierwszy wyscig nie był liczony do punktacji :D:D

    1. Mi. Szczepaniak, Śmieja (u), Ciura (u), Maciończyk (u) 3:0 3:0

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak masz racje... pomylili sie :)
    Wynik to 43:35

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam
    skoro to watek o sprawach klubowych itp., pozwolę sobie na kilka słów komentarza
    mamy 4 meczy w plecy i to w dość żenującym stylu.
    złych stron drużyny jest mnóstwo: nasi zawodnicy wydają się na torze zagubieni, jeżdżą chaotycznie, popełniają błędy niczym początkujący zawodnicy. O motorach wylano już może łez, więc nie będę dodawał. Pytanie brzmi: dlaczego zawodnicy przecież utalentowani, zdobywający już w przeszłości laury na ogólnopolskiej i nie tylko arenie, nie radzą sobie w ekstraligowym towarystwie?
    odpowiedź pewnie też nie jest jedyna. Moim zdaniem warto wymienić kilka czynników, które - jak sądzę - wpływają na postawę rekinów:
    1. Występy w zupełnie nowym środowisku ligowym - teraz nasi zawodnicy mają obok łokcia żużlowców, których wcześniej widywali tylko w telewizji. Śmietanka żuzlowa, inne tory, inni rywale
    2. A skoro tak, to potrzeba dwukrotnie więcej wysiłku włożyć w swoją pracę, aby osiągać przyzwoite wyniki nja torze, ale...
    3. Tych wysiłków u większości naszych gwiazdeczek nie widać, czego ukoronowaniem jest postawa Szuminy
    4. I tutaj na scenie pojawia sie trener, osoba która wie co i jak, pomoże dobrać przełożenie, potrafi wzbudzić w drużynie wolę walki, potrafi być prawdziwym Panem Bogiem tych chłopaków
    5. Czy trener Łoś spełnia te wymagania? Śmiem twierdzić, że nie. trener powienien naprawdę mieć autorytet wśród drużyny, trzymać rękę na pulsie, powinien umieć zaprowadzić porządek w drużynie... po postawie naszych rekinów widać, że trener Łoś nie panuje nad drużyną. Co gorsza, brak posłuchu, brak wiary - vide prowadzenie drużyny w meczach... Myślę, że też ważną rolę gra to, że zawodnicy tacy jak: Chromik, Szombierski, Romanek do tej pory zawsze mieli przy sobie pana Grabowskiego, który wszędzie jeździł z nimi, był w dobrych i złych chwilach, potrafił ich wytłumaczyć, wybronić przed mediami, zarządem itp. Potrafił doradzić - co należy zrobić z torem , sporzętem, pracował nad wyeliminowaniem błędów. Bez niego ci chłopcy wydają mi się jednak troszkę osamotnieni i nie bardzo chyba mają do kogo się zwrócić o pomoc...
    Nie wiem, to tylko taka moja obserwacja...
    Zmiana mechanika, trenera, ligi...
    Co sądzicie?
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no cos jakos jakby lepiej sie dzieje widze, sparing przegrany no ale praktycznie w trojke jechalismy, a jesli chopaki Ulamka objezdzaja to juz maly optymizm :D

    Szumina byl po sprzet w Ostrowie u Maleckiego, bo te motory od Fleminga wyslal spowrotem do Danii, bo nie chca jechac :P
    Zobaczymy moze na tych motorkach bedzie smigal tak jak w zeszlym sezonie :)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Tak masz racje... pomylili sie :)
    Wynik to 43:35
    a jednak to Ty miałes racje :)
    1 biegu nie liczono do punktacji meczu, sam nie wiem czemu :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze ze tak ladnie pojechali
    Moze w niedziele sie przebudza i Bykom nie bedzie tak latwiutko wcale
    Odejmij 10pkt koljegi Romana. Zamiast Staszewskiego pojedzie Druchniak/Śmieja, który przywiezie 0-1pkt.
    Mimo tego wierzę, że w końcu damy rade i pierwsze 2pkt zostaną w Rybniku.:)
    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś miało sie odbyć jakieś spotkanie GKSŻ, na którym miała być poruszona sprawa przyśpieszenia egzaminu na licencje. Wie ktoś moze coś na ten temat?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No z tego co widac, to prawdopodobnie Super Mario sie przebudza ze snu zimowego:D...oby...Jeszcze Chromik niech wsiadzie na pozadne motocykle a nie komarki i czadzik jest gotowy;)

    Wczoraj podobno odbylo sie jakies spotkanie - ale jak narazie media milcza...mogliby przyspieszyc egzamin, bo w Bydgoszczy chcialbym Wasz sklad ogladac z Romanem P.:)

    Nugi - w tempie pioruna zmien wielkosc tego bannera w sygnaturze - porposze bardzo!! 10kB za duzo wazy!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZZ za Staszewskiego

    Witam
    Wydaje mi się że możemy zrobić ZZ za Stacha w meczu z Lesznem , gdyż Loram ( 9,66 ) nie jest brany pod uwagę do średniej ponieważ ma za małą ilośc biegów w zeszłym sezonie , tak więc pierwsza trójka z najwyższą średnią to Mario (10,30) Szumina (8,65)i właśnie Staszewski (7,70), wprawdzie wyższą średnią od Staszewskiego i Szombierskiego ma Roman Povażhny (8,95) , ale Jego narazie nie bierzemy pod uwagę z wiadomych względów. Tak więc według mnie ZZ jest jak najbardziej na miejscu , pozdrawiam . Średnie za sezon 2003 za stroną RKM RYBNIK

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za nami 5 kolejek jak na razie 0 pkt na koncie i ostatnie miejsce w tabeli.Teraz nasuwa sie pytanie co dalej bo nie ulega watpliwosci ze trzeba cos zmienic szczegolnie w podejciu co niektorych naszych "zawodowcow" do swoich obowiazkow.To nie 1 liga tutaj amatorszczyzna nie wystarczy,
    trzeba pracowac na treningach,przy sprzecie nic samo nie przyjdzie a tak chyba mysleli Szumina i Wegorz.Tutaj swoją rolę powinien odegrac takze trener.Jak na razie to niestety nie za bardzo mu to wychodzi, niektorzy powiedza ze to zawodnicy jada a nawet najlepszy trener ze słabym skladem nic nie zrobi,ale trener powinien miec jakis szacunek, poklask u zawodnikow ,powinien umiec ich zmotywowac, krzyknac kiedy trzeba.Bywam dosyc czesto na treningach i niestety trener Łoś moim zdaniem nie sprawdza sie w takiej roli.Praktycznie kazdy wyjezdza na tor i zjezdza z niego kiedy chce,niektorzy w ogole bardzo rzadko sie pojawiaja
    a jesli juz to wyglada to tak jakby odrabiali panszczyzne zbytnio sie nie wysilając.Zreszta po co maja sie wysilac przeciez jakos to bedzie w zeszłym roku byli gwiazdami w 1 lidze.Druga sprawa to ustalanie taktyki przez trenera.Wczorajszy mecz pokazał dobitnie ze nasz trener jest słabym taktykiem.Zmiany za Stacha na pocztku meczy na słabych Wegorza i Szumine kiedy mozna bylo wystawic Lorama i Chromika i trzymac wynik.Nastepnie wystawienie Chromika na Adamsa,ktory byl po za zasiegiem no i nie wykorzystanie Romka jako rezerwy taktycznej.Nie mowiac juz o konskwentnym ustawianiu Romanka pod nr6 zamiast pod 7 co przy jego ewentualnie dobrej jezdzie dawało by jakies pole manewru w skladzie.Moim zdaniem jak na razie trener sie nie sprawdza i zarzad powinien sie rozgladnac za kims kto umiałby wstrzasnac,zmoblizowac zespoł to pracy dopoki nie jest za pozno.Jest Czernicki ,Jader(od wczoraj bezrobotny) wiec mozna sie nad tym zastanowic.Zarzad powinien pomyslec takze o zakontraktowaniu Maxa,widac ze nasz tor nie za bardzo pasuje Loramowi.Miki zawsze swietnie prezentowal sie w Rybniku widac było ze swietnie czuje nasz tor.Przydałby sie na te kilka najwaszniejszych meczy u nas w Rybniku,moze to takze zmoblizowało by Lorama do troche lepszej jazdy.
    Wierze ze bedzie lepiej ale cos sie musi zmienic bo samo czekanie na licencje Romana nie wystarczy, trzeba wziasc sie ostro do roboty.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    No i Rybnik kolejny mecz przegral. Przykro jest patrzec gdy jeszcze sezon temu Wasza druzyna byla praktycznie poza zasiegiem innych a teraz jest kelnerem. Postawa Wegrzyka i Szombierskiego jest fatalna.

    Jak na razie to niestety nie za bardzo mu to wychodzi, niektorzy powiedza ze to zawodnicy jada a nawet najlepszy trener ze słabym skladem nic nie zrobi
    Czy najlepszy trener nic nie zrobi ze slabym skladem ? Ciezko powiedziec. ALe patrzac na wyniki Staszka Burzy czy Marcina Rempaly to raczej jesli chec to moze. Ale przede wszystkim potrzebna jest praca z zawodnikami. I sami zawodnicy tez musza chciec trenowac.

    Jak narazie po 5 kolejkach macie 0 ptk ale los tak sprawil ze BTZ i ZKZ maja tylko po 2 ptk. A biorac pod uwage ze dojdzie do Was jeszcze Powazny mozecie sie wlaczyc jeszcze w walke o miejsca 6-7. Mam nadzieje ze sie utrzymacie bo nie zyczyl bym zadnemu kibcowi czekac na elige 10 lat, awansowac a potem spasc z wielkim hukiem.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to jest i bedzie, jak Mario z Szumina nie przychodza na treningi tylko zwalaja wine na motocykle. Powinni siasc na d**** i zaczac codziennie trenowac, a pod koniec tyg. jakis sparing. Lekarstwo na to co oni w tej chwili robia, to tylko wiecej jazdy. Dzisiaj nasz SuperMario jezdzi w Szwecji w jakims turnieju, i zobaczymy jak sie spisze, z Loramskim...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Panowie chylę czoło przed władzami waszego klubu. Byłem bardzo mile zaskoczony przygotowaniem toru. Myślałem ze druzyna majaca noż na gardle ucieknie sie do spreparowania toru jak w innych klubach nieraz to miało miejsce. Przyjmijcie moje wielkie uznanie dla was za postawę "ferpley". Niech wam to chociaz osłodzi gorycz kolejnej porazki. Od teraz trzymam za was kciuki. Nadejda lepsze dni trzeba w to wierzyć, a wiara przenosi ponoć góry.

    Pozdrawiam
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szumina jechał dzisiaj sparing w Szwecji.:) Może zdobycz punktowa nie rewelacyjna, ale najważniejsze, żeby Rafał miał jak najwięcej startów. Tylko na dobre mu to wyjdzie. No i oby regularnie startował w Vargarnie.:)


    Vargarna
    1. Antonio Lindback (1*,0,1*,3,3,2) 10+2
    2. Joonas Kylmakorpi (2,w,2,1,d) 5
    3. Jason Lyons (3,3,d,1*,0,1) 7+1
    4. Joe Screen – zastępstwo zawodnika
    5. Adam Shields (3,2,2,3,2,1,0) 13
    6. Rafał Szombierski (3,1,d,0) 4
    7. Viktor Bergstrom (0,0,1,0) 1

    Swindon
    1. Leigh Adams (3,2,3,2*,1) 11+1
    2. Andy Smith (0,1*,1,0) 2+1
    3. Steve Johnston (2,3,3,0,3) 11
    4. David Ruud (0,2*,0,3,2*) 7+2
    5. Charlie Gjedde (2,1,2,2,3) 10
    6. Olly Allen (2,3,1*,2) 8+1
    7. Andreas Bergstrom (1*,1*,3,1*) 6+3

    Bieg po biegu
    1: Adams, Kylmakorpi, Lindback, Smith 3-3
    2: Szombierski, Allen, A. Bergstroem, V. Bergstrom (3-3) 6-6
    3: Lyons, Johnno, Szombierski, Ruud (4-2) 10-8
    4: Shields, Gjedde, A. Bergstrom, V. Bergstrom (3-3) 13-11
    5: Allen, Ruud, V. Bergström, Kylmakorpi (w/2min) (1-5) 14-16
    6: Lyons, Adams, Smith, Lindback (3-3) 17-19
    7: Johnno, Kylmakorpi, Lindback, Ruud (3-3) 20-22
    8: A. Bergstroem, Shields, Gjedde, Lyons (d) (2-4) 22-26
    9: Adams, Shields, Smith, Szombierski (d) (2-4) 24-30
    10: Lindback, Gjedde, Allen, V. Bergstrom (3-3) 27-33
    11: Shields, Allen, A. Bergstrom, Szombierski (3-3) 30-36
    12: Johnno, Shields, Lyons, Smith (3-3) 33-39
    13: Ruud, Adams, Kylmäkorpi, Lyons (1-5) 34-44
    14: Lindback, Gjedde, Shields, Johnston (4-2) 38-46
    15: Gjedde, Ruud, Lyons, Kylmakorpi (1-5) 39-51
    16: Johnston, Lindback, Adams, Shields (2-4) 41-55

    za www.sportowefakty.pl

    Pozdrawiam


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę mało punktów zdobył, ale miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Rafał potrzebuje częstszych startów, aby odzyskać formę. Końcówka słabiutka niestety, ale to jego pierwszy mecz, więc może sie poprawi następnym razem. Trzeba mieć nadzieje, że szybko odzyska forme z ubiegłego roku :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    ja mam tylko takie małe pytanie, nie wyśmiejcie mnie, ale co tak naprawdę oznacza skrót ROW? Czy może nie jest to skrót???? Wiem że może troche głupie pytanie, ale naprawde nie wiem:P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam tylko takie małe pytanie, nie wyśmiejcie mnie, ale co tak naprawdę oznacza skrót ROW? Czy może nie jest to skrót???? Wiem że może troche głupie pytanie, ale naprawde nie wiem
    Rybnicki Okręg Węglowy.:)

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cześć
    w najnowszym TŻ Łos udziela wywiadu. Wywiad jak wywiad, ale zaciekawiła mnie wypowiedź o szkoleniu młodzieży w rybniku. Otóż trener twierdzi, że on zajmuje się tylko I drużyną i juniorami z licencją.
    A mo0je pytanie brzmi: czy my mamy w klubie kogoś specjalnego (trenera) od szkółki?
    pytam, bo to jest bardzo ważne, a jak widać od początku sezonu szkółka też kuleje. Dostroili się poziomem...heh
    wiecie coś o tym?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawi mnie kto taki zostanie odsunięty od składu, i kim zastąpiony w takim wypadku, i czy to tylko straszenie...:
    Beniaminek ekstraligi RKM Rybnik w niedzielę w Bydgoszczy w swoim szóstym meczu w lidze poniósł szóstą porażkę. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu w spotkaniu z Unią Leszno, w zespole "Rekinów" walczyło tylko dwóch zawodników: Anglik Mark Loram i Roman Chromik. Co dalej?

    Odpowiada prezes Aleksander Szołtysek

    Zarząd zrobił wszystko, aby zawodnicy byli dobrze przygotowani do sezonu. Żużlowcy, którzy mają kontrakty zawodowe, otrzymali pieniądze na sprzęt. Tymczasem są oni bezradni. Nie potrafią nawet dogadać się ze swoimi asystentami w parku maszyn. Nasz klubowy mechanik musi im pomagać, chociaż to nie należy do jego obowiązków. Z kolei Roman Chromik, mimo że ma status amatora, spisuje się znakomicie. W kolejnym meczu [16 maja RKM jedzie do Torunia na mecz z Apatorem - przyp. red.] Chromik pojedzie na lepszym sprzęcie, gdyż otrzyma dodatkowy silnik. Nie mam zamiaru dalej prowadzić naszych zawodowców za rączkę. Mecz z Polonią był dla nich ostatnią szansą. Brakuje im woli walki, determinacji. Być może paru zawodników nie wyjedzie już w Rybniku na tor. Sam jednak nie mogę o wszystkim decydować. Dlatego też wspólnie z innymi członkami zarządu w ciągu najbliższych dni wprowadzimy w życie program naprawczy.
    wyborcza

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cześć
    w najnowszym TŻ Łos udziela wywiadu. Wywiad jak wywiad, ale zaciekawiła mnie wypowiedź o szkoleniu młodzieży w rybniku. Otóż trener twierdzi, że on zajmuje się tylko I drużyną i juniorami z licencją.
    A mo0je pytanie brzmi: czy my mamy w klubie kogoś specjalnego (trenera) od szkółki?
    pytam, bo to jest bardzo ważne, a jak widać od początku sezonu szkółka też kuleje. Dostroili się poziomem...heh
    wiecie coś o tym?

    O ile wiem ostatnio trenerem szkółki zuzlowej został Mirosław Korbel.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak sobie czytam tygodnik żużlowy i wpada mi w oko artykół o "wielkim" rkm-e:"...tłumaczy kolegów anglik mark loram(za słaba jazde).Anglik były mistrz świata,miał łzy w oczach po meczu z włókniarzem,a rybniczanie,którzy jeszcze niczego nie dokonali,patrzyli na niego jak na nie normalnego.Kpili że płacze.oni ,juz zakpili z kibiców nie tylko z niego,wirtuozi...niestety to przykre:beniaminek bez jaj!

    Gdzie jest ta juju która chciała mnie zjechać do reszty jak pisałem że wasze asy mają w du..e rkm to chcieliście mnie *****a..ć.cyt."unia sobie kupiła armię zaciężną i oni nie będą umierać za klub bo to obcy a wychowankowie rkm- typu węgorz,szumina,romanek-gwiazdor juniorskiego zużla będą umierać za rybnik a tu prosze anglik ma łzy w oczach zapewne nie udawane ,ubolewa nad słabością tej pożal sie boże e-ligowej drużyny.kpią z rybnika jako miasta i z barw klubowych mogliby chociarz nie robic w ten sposób przykrości kibicom.pytam więc kto nie jest przygotowany do e-ligi,kto ?poza stadionem i kibicami nic nie macie,przykre ale prawdziwe.żeby jakaś ambicja jeszcze była to zrozumiałe walczą ale nie udało sie to trudno ,a tu jakaś parodia żużla.mam nadzieje że to co dzieje się w rybniku otworzy co niektórym oczy.dla przykładu nasza armia zaciężna wkłada serce i wole walki w to co robią(wiadomo kasa) ale nie tylko to,widać u słabo spisujacego się jacka g że jak mu wyjdzie to zaciska pięść i pozdrawia kibiców to samo reszta.może jest cienki ale się stara .

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    tak sobie czytam tygodnik żużlowy i wpada mi w oko artykół o "wielkim" rkm-e:"...tłumaczy kolegów anglik mark loram(za słaba jazde).Anglik były mistrz świata,miał łzy w oczach po meczu z włókniarzem,a rybniczanie,którzy jeszcze niczego nie dokonali,patrzyli na niego jak na nie normalnego.Kpili że płacze.oni ,juz zakpili z kibiców nie tylko z niego,wirtuozi...niestety to przykre:beniaminek bez jaj!

    Gdzie jest ta juju która chciała mnie zjechać do reszty jak pisałem że wasze asy mają w du..e rkm to chcieliście mnie *****a..ć.cyt."unia sobie kupiła armię zaciężną i oni nie będą umierać za klub bo to obcy a wychowankowie rkm- typu węgorz,szumina,romanek-gwiazdor juniorskiego zużla będą umierać za rybnik a tu prosze anglik ma łzy w oczach zapewne nie udawane ,ubolewa nad słabością tej pożal sie boże e-ligowej drużyny.kpią z rybnika jako miasta i z barw klubowych mogliby chociarz nie robic w ten sposób przykrości kibicom.pytam więc kto nie jest przygotowany do e-ligi,kto ?poza stadionem i kibicami nic nie macie,przykre ale prawdziwe.żeby jakaś ambicja jeszcze była to zrozumiałe walczą ale nie udało sie to trudno ,a tu jakaś parodia żużla.mam nadzieje że to co dzieje się w rybniku otworzy co niektórym oczy.dla przykładu nasza armia zaciężna wkłada serce i wole walki w to co robią(wiadomo kasa) ale nie tylko to,widać u słabo spisujacego się jacka g że jak mu wyjdzie to zaciska pięść i pozdrawia kibiców to samo reszta.może jest cienki ale się stara .
    Kol. kicker8 i Tobie podobni. Pamiętajacie o starej zasadzie, że leżącego się nie kopie.
    Pozdr.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie miałem zamiaru was kopać broń boże tylko pewne kwestie wyjasnić na lini wychowankowie--armia zaciężna! poprostu niekiedy przyznać racje innym i tyle.pozdrowienia i powodzenia w lidze moze bedzie lepiej dla was.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak sobie czytam tygodnik żużlowy i wpada mi w oko artykół o "wielkim" rkm-e:"...tłumaczy kolegów anglik mark loram(za słaba jazde).Anglik były mistrz świata,miał łzy w oczach po meczu z włókniarzem,a rybniczanie,którzy jeszcze niczego nie dokonali,patrzyli na niego jak na nie normalnego.Kpili że płacze.oni ,juz zakpili z kibiców nie tylko z niego,wirtuozi...niestety to przykre:beniaminek bez jaj!

    Gdzie jest ta juju która chciała mnie zjechać do reszty jak pisałem że wasze asy mają w du..e rkm to chcieliście mnie *****a..ć.cyt."unia sobie kupiła armię zaciężną i oni nie będą umierać za klub bo to obcy a wychowankowie rkm- typu węgorz,szumina,romanek-gwiazdor juniorskiego zużla będą umierać za rybnik a tu prosze anglik ma łzy w oczach zapewne nie udawane ,ubolewa nad słabością tej pożal sie boże e-ligowej drużyny.kpią z rybnika jako miasta i z barw klubowych mogliby chociarz nie robic w ten sposób przykrości kibicom.pytam więc kto nie jest przygotowany do e-ligi,kto ?poza stadionem i kibicami nic nie macie,przykre ale prawdziwe.żeby jakaś ambicja jeszcze była to zrozumiałe walczą ale nie udało sie to trudno ,a tu jakaś parodia żużla.mam nadzieje że to co dzieje się w rybniku otworzy co niektórym oczy.dla przykładu nasza armia zaciężna wkłada serce i wole walki w to co robią(wiadomo kasa) ale nie tylko to,widać u słabo spisujacego się jacka g że jak mu wyjdzie to zaciska pięść i pozdrawia kibiców to samo reszta.może jest cienki ale się stara .

    Różnica jednak polega na tym, że większość naszych kibiców przyjmuje z pokorą to co się obecnie dzieje w rybnickim żużlu. Nie burzymy, nie wszczynamy jakichś niepotrzebnych kłótni z tarnowianami, którzy teraz mają prawo rugać wszystkich naokoło jacy to są słabi i w ogóle. Cieszcie się z tego co macie - jednych z dwóch najlepszych juniorów, być może DMP, być może MŚ, itd... My mamy to co mamy, czyli jedno wielkie nic ale nie robimy z tego problemu.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2004
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czat la kiboli z rybnika

    oto adres http://www.polchat.pl/chat/?room=SpeedwayRybnik beda tu tez relacje z meczy wyjazdowych ale mozna pogadac o sprawach klubowych poniewaz mam wtyki w klubie mozna gadac tez o grach zuzlowych moga tez wchodzic kibole z poza rybnika nara czekam na was

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie jest ta juju która chciała mnie zjechać do reszty jak pisałem że wasze asy mają w du..e rkm to chcieliście mnie *****a..ć.cyt."unia sobie kupiła armię zaciężną i oni nie będą umierać za klub bo to obcy a wychowankowie rkm- typu węgorz,szumina,romanek-gwiazdor juniorskiego zużla będą umierać za rybnik a tu prosze anglik ma łzy w oczach zapewne nie udawane ,ubolewa nad słabością tej pożal sie boże e-ligowej drużyny.kpią z rybnika jako miasta i z barw klubowych mogliby chociarz nie robic w ten sposób przykrości kibicom.pytam więc kto nie jest przygotowany do e-ligi,kto ?poza stadionem i kibicami nic nie macie,przykre ale prawdziwe.żeby jakaś ambicja jeszcze była to zrozumiałe walczą ale nie udało sie to trudno ,a tu jakaś parodia żużla.mam nadzieje że to co dzieje się w rybniku otworzy co niektórym oczy.dla przykładu nasza armia zaciężna wkłada serce i wole walki w to co robią(wiadomo kasa) ale nie tylko to,widać u słabo spisujacego się jacka g że jak mu wyjdzie to zaciska pięść i pozdrawia kibiców to samo reszta.może jest cienki ale się stara .
    Juju jest tu i żąda wyjaśnień!!!
    po 1. jakbym Cię *****ła - to już byś ze wstydu tu nie pisał
    po 2. gdzie ja cokolwiek takiego napisałam???!!!???
    po 3. nie wstawiaj w moje usta słów, których nie wypowiedziałam i nie napisałam!!!
    po 4. nikt nie był w stanie przewidzieć tego co się będzie z nami /jako drużyną/ działo!!!
    nikt nie był w stanie przewidzieć, że będą SZOPKI z przyznaniem POLSKIEJ licencji Romanowi Povazhnemu i że Mariusz Staszewski złapie kontuzję
    po 5. NIKT tak na prawdę nie wie co się dzieje z naszymi zawodnikami. NIKT nie wie tak na prawdę, czy to jest wina sprzętu, czy to jest wina zawodników, trenera, działaczy i czy to w ogóle jest CZYJAKOLWIEK wina.
    TYM BARDZIEJ NIE WIESZ TEGO TY!!!
    po 6. skąd wiesz, że nasi zawodnicy KPIĄ z czegokolwiek (miasta, barw, drużyny)
    rozmawiałeś z kimś??? zwierzał Ci się któryś z tych zawodników???

    JA UWAŻAM, że naszym chłopakom nie jest obojętne to, czy jeżdżą na poziomie 3-4 punktów czy 13-14.
    NIKT przed sezonem nie może mieć jakiejkolwiek pewności co do tego jak pojadą zawodnicy...
    SAMA dobrze pamiętam, iż powiedziałam/napisałam, że będę cokolwiek komentować po kilku meczach.
    teraz tego jeszcze robić nie będę.

    a parodią są TWOJE wpisy na tym forum...

    pozdROWienia!
    Justyna

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pisałaś, tylko ja mam różne nicki i może nie pamietasz.moje wpisy nie są po to żeby wam dokopać.ja podałem akurat twój nick bo najbardziej utkwił mi w pamięci (z przed paru miesięcy)jako osoby własnie która zaciekle próbowała mi wyjaśnić swoje racje,ale nie byłaś sama.pozdrowienia dla tych forumowiczów wyzej którzy z godnością przyjmują to co jest -szacunek dla was.nie wpieniaj się bo było mineło nauczyliście się pokory (widać nie wszyscy)ale większość ludzi z rybnika zachowywała sie super po meczu z unią doceniając klase rywala i ja im biłem za to brawo na stojąco jak przechodzili obok klatki gości.powodzenia
    ps.nie odpisuj bo nie mam nic ci do powiedzenia.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps.nie odpisuj bo nie mam nic ci do powiedzenia
    zapewne nie masz mi nic do powiedzenia...
    bo nie znajdziesz mojego wpisu, gdzie powiedziałabym coś, co usiłujesz mi wcisnąć...

    pozdROWienia!
    Justyna

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam gorącą prośbę - mianowicie - proszę o podanie pól startowych zawodników meczu ROW-UNIA w biegach 14 i 15.

    ...z góry dzięki!
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    pisałaś, tylko ja mam różne nicki i może nie pamietasz.moje wpisy nie są po to żeby wam dokopać.ja podałem akurat twój nick bo najbardziej utkwił mi w pamięci (z przed paru miesięcy)jako osoby własnie która zaciekle próbowała mi wyjaśnić swoje racje,ale nie byłaś sama.pozdrowienia dla tych forumowiczów wyzej którzy z godnością przyjmują to co jest -szacunek dla was.nie wpieniaj się bo było mineło nauczyliście się pokory (widać nie wszyscy)ale większość ludzi z rybnika zachowywała sie super po meczu z unią doceniając klase rywala i ja im biłem za to brawo na stojąco jak przechodzili obok klatki gości.powodzenia
    ps.nie odpisuj bo nie mam nic ci do powiedzenia.
    Co kwalifikuje Cie do total bana i usuniecia pozostalych profili - gratuluje.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam gorącą prośbę - mianowicie - proszę o podanie pól startowych zawodników meczu ROW-UNIA w biegach 14 i 15.
    Fanqbek zajrzyj tutaj .:)

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Erni_ROW_Rybnik - dzięki- wiem mało, ale dzięki Tobie ciut więcej aniżeli przed chwilą! Nie wpadłem na to żeby tam spojrzeć.

    Pozdrawiam - i zwycięstw życzę!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2003
    Postów
    146
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pisałaś, tylko ja mam różne nicki i może nie pamietasz.moje wpisy nie są po to żeby wam dokopać.ja podałem akurat twój nick bo najbardziej utkwił mi w pamięci (z przed paru miesięcy)jako osoby własnie która zaciekle próbowała mi wyjaśnić swoje racje,ale nie byłaś sama.pozdrowienia dla tych forumowiczów wyzej którzy z godnością przyjmują to co jest -szacunek dla was.nie wpieniaj się bo było mineło nauczyliście się pokory (widać nie wszyscy)ale większość ludzi z rybnika zachowywała sie super po meczu z unią doceniając klase rywala i ja im biłem za to brawo na stojąco jak przechodzili obok klatki gości.powodzenia
    ps.nie odpisuj bo nie mam nic ci do powiedzenia.
    Co kwalifikuje Cie do total bana i usuniecia pozostalych profili - gratuluje.
    różne niki znaczy na innym forum np rybnickim czy rzeszowskim hahaha.na ich stronach klubowych.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmiany sa konieczne oby nastapily w pore!!!!!
    Popieram pomysl zmiany trenera gdyz niczym nie ryzykujemy, w obecnej sytuacji RKM nie ma trenera!:( Łos bardziej nadaje sie na podprowadzajacego!!!!
    Chcialbym jeszcze zapytac P. Trenera czy w przypadku odpowiedzialnosci ( jak on sam twierdzi) za Chromika i Szczyrbe jego wynagrodzenia tez jest odpowiednio pomniejszone do poziomu szkolenia dwoch zawodnikow????
    Skoro zajmuje sie Tylko dwojka zawodnikow to chyba nie musi sie zabardzo napracowac???!!!
    Proponuje przyjac do pracy jeszcze dwoch trenerow tak zeby kazdy mial w skladzie po dwoch zawodnikow i bedzie git:):):):):)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie Rybniczanie...



    Coś zaczyna się u Was zmieniać na lepsze. Podziękowanie Łosiowi jest krokiem w dobrym kierunku. Jeżeli bowiem trener nie potrafił zmobilizować swoich zawodników to nie nadaje się do funkcji, którą pełni.

    Przypominam sobie sezon, kiedy Unia Leszno w pierwszej częsci rundy zasadniczej ... znajdowała sie na szarym końcu tabeli i wówczas trenerem został ... nie kto inny, tylko Roman Jankowski - w drugiej części tejże rundy Unia spisywała się fenomenalnie (wygrała najwięcej meczów).

    Nowemu trenerowi może udać się ta sztuka. Przecież ci zawodnicy (choć nie są tuzami polskiego żużla, to jednak nie zapomnieli jak się jeździ, zwałaszcza u siebie) + Powazhny i Staszewski mogą jeszcze narozrabiać w lidzę
    i ... tego Wam serdecznie życzymy!


    Pierwsze zwycięstwo Rybnika już 30.05!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze zwycięstwo Rybnika już 30.05!!!
    ... no coz Verus nie dziwie sie ze zyczycie nam zwyciestwa 30.05 w koncu jedziemy z Apatorem a raczej Wam zalezy zeby ta druzyna pkt tracila w koncu walczycie z nimi o 1/4 :P:D

    Jednak cos sie obawiam ze i Apator to za wysokie progi :/ ale juz w nastepnej kolejce przyjezdza do nas Bydzia i pewnie od tego meczu zacznie sie passa zwyciestw :P:D

    Natomiast Łosiowi mowie NIE, skoro jak sam mowi ma wplyw tylko na 2 zawodnikow, i w kazdym wywiadzie podkresla ze jedziemy w ELidze i tutaj tak sprawy wygladaja... to jakos mnie to nie przekonuje.

    Szumina i Wegorz robili M Rempale czy tez Burze w 1 lidze z zamknietymi oczami, a teraz jakos Ci dwaj jada a nasze "gwiazdy" nie ....
    ... ze nie wspomne o Chromiku ktory byl najslabszym ogniwem zwycieskiej druzyny z 2003r....

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •