Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Najlepszy symulator / manager żużla - jak powinien wyglądać?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najlepszy symulator / manager żużla - jak powinien wyglądać?

    Jak wg was powinien wyglądać najlepszy symulator żużla?? Oto moja wizja piszcie swoje!!!
    Wg mnie grafika była już bardzo dobra w FIM SPEEDWAY GP i ta może zostac, no może jakieś drobne poprawki. Ale chodzi mi łównie o to żeby w symulatorze żużla można było jeździć także w lidze a nie jak to było dotychczas tylko w Grand Prix. Powinno dać się stworzyć nowego własnego zawodnika, którym moglibyśmy jeździć od samego początku (zdanie licencji żużlowej) poprzez podpisywanie kontraktów z klubami , udział w imprezach typu IMŚJ, potem przejście do wieku seniora i wtedy także GRAND PRIX. Ponadto fajnie by było podpisywać kontrakty ze sponsorami i kupować sobie częśću, tylko nie tak jak to było w SGP Silnik1 , Silnik 2, Silnik 3, Silnik 4 itp. ... tylko ta opcja powinna być rozszerzona... . Powinien być takze poprawiony komentarz i uapdki. Ale to dla mnie nie ma takiego znaczenia, moim największym marzeniem jeśli chdozi o gry żużlowe, to jest symulator żużla z ligą!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wg was powinien wyglądać najlepszy symulator żużla?? Oto moja wizja piszcie swoje!!!
    Wg mnie grafika była już bardzo dobra w FIM SPEEDWAY GP i ta może zostac, no może jakieś drobne poprawki. Ale chodzi mi łównie o to żeby w symulatorze żużla można było jeździć także w lidze a nie jak to było dotychczas tylko w Grand Prix. Powinno dać się stworzyć nowego własnego zawodnika, którym moglibyśmy jeździć od samego początku (zdanie licencji żużlowej) poprzez podpisywanie kontraktów z klubami , udział w imprezach typu IMŚJ, potem przejście do wieku seniora i wtedy także GRAND PRIX. Ponadto fajnie by było podpisywać kontrakty ze sponsorami i kupować sobie częśću, tylko nie tak jak to było w SGP Silnik1 , Silnik 2, Silnik 3, Silnik 4 itp. ... tylko ta opcja powinna być rozszerzona... . Powinien być takze poprawiony komentarz i uapdki. Ale to dla mnie nie ma takiego znaczenia, moim największym marzeniem jeśli chdozi o gry żużlowe, to jest symulator żużla z ligą!!!
    Heheh marzyciel moim zdaniem wątek zostanie usunięty chociaż wolałbym aby pozostał!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe chyba ten temat niezostanie zamkniety

    Ale naprawde w ostatnich 3 dniach bylo jakisch 6 tematow i to beznadziejnych

    A ten temat moze zostac :P

    Zawsze mozna pomazyc ......... :P

    No wlasnie gdyby w FIM Speedway byla by liga to by bylo cos :] hehe

    Moze za kilkanascie lat wlasnie takiej gry sie doczekamy ;)


    Pozdro 600;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grafa FIM :D GP,LIGA (ekstra, 1,2),turneije typu IMP,MIMP,MPPK,MMPPK< i jest wypas na maksa!!
    Tylko kto taką grę zrobi ? chyba nie ja !!:D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Grafa z FIMa
    Sterowanie z Dirt Tracka
    Podobnie ma sie ze sprzetem - tez Dirt Track Racing
    Zaczynamy jako juniorzy, podpisujemy kontrakt amatorski np. i dostajemy oferty od klubow itp itp...
    Mozliwosc jazdy w ligach np.
    Polska - duze zarobki
    Angielska - rosnie technika jazdy szybciej
    Szwecja - rosnie doswiadczenie (np. mozemy taniej kupic sprzet :P)
    Wlochy - rosnie komfort (zadowolenie) co tez powinno miec wplyw, czaicie o co chodzi :)

    Co tam jeszcze, no wiadomo kontuzje, stroj, reklamy, mozna marzyc, a najlepsze jest to, ze taka gra nie wymaga duzo pracy, cos jak jakis zwykly sredniak, ale o zuzlu to nawet sredniaka nie wydadza :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gdyby w Niemczech żużel był tak popularny jak w polsce to dawno taka gra by już była. A w polsce to możesz jedyniue pograc w Grand Prix :(

    ach no jest Demonic Speedway w którym można pograc w lidze polskiej ale to nie jest to. za słaba grafika, za mało opcji i tak dalej można by wymieniac czego brakuje

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiksa masz rację to by było to samo co ze skoakmi narciarskimi w niemieckiej wersji jest dużo urozmaicenie! Kurde trzeba skombinowac jakiegoś dobrego niemca na żużlu i trochę w niego zainwestować!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie pomecze i napisze jak wedlug mnie powinien wygladac najlepszy i jedyny symulator czarnego sportu.

    Grafika i dzwiek - nie musi byc to cos oszalamiajacego, wystarczy cos typu Demonic Speedway - najwazniejsza jest grywalnosc. Byle tylko grafika 3d.

    Tryb kariery:

    Gre zaczynamy od wybrania klubu w wieku powiedzmy 16 lat i zdajemy licencje. Polegaloby to na przejechaniu w okreslonym czasie 4 kolek na syfnym motorku. Mozna cos tu wymyslec jeszcze na przyklad test z teori ;), ale to dla maniakow.

    Zdalismy licencje jestesmy happy i zaczynamy szukac sobie sponsora. Mamy 20 miejsc reklamowych na kevlarze i jakies tam na motocyklu. Sponsorzy moga nam placic za caly sezon z gory, za kazdy nasz wystep (kevlar), oraz za wystepy ligowe w konkretnym kraju lub GP (motocykl).

    Zapomnialem jeszcze o negocjacji kontraktu, ale moim zdaniem wystarczy podobne rozwiazanie jak w NSS, bo po co komplikowac sobie nadmiernie zycie :). Stawka za sezon, za mecz i za zdobyte pkt.

    No to ustukalismy jakas kasiorke to wypadaloby sobie zakupic cos na czym bedziemy osiagac lepsze wyniki niz na klubowym osiolku. Najwazniejsza sprawa wg mnie bylyby silniki. Mamy ich trzy rodzaje:
    - na tor twardy
    - na tor grzaski
    - posredni

    Oczywiscie samo kupno silnika to jedno, a jego tuning to drugie. Bysmy mieli do wybory wielu tunerow, jakosc silnika, jego przyspieszenie i max predkosc by zalezala od zdolnosci tunera. Mozna by sciagnac troche z MZ v2.6 i nowsze :). Czyli moc silnika wyrazaloby sie w "%". Nowiutki silnik ma 100% mocy i zaleznie od tego co nam wymysli tuner mozna go polepszyc powiedzmy do max 200%.
    Stwarzaloby to mase pozliwosci przygotowywania sprzetu ktory jak wiadomo nie jest tani, moglibysmy osobno przygotowywac mecze na lige a osobno na GP i inne imprezy. Ilosc silnkow nieograniczona :D.

    Rama, opony i inne sprawy to dla mnie sprawa drugorzedna, wiadomo ile mamy kompletow tyle mozemy miec maszyn gotowych do startu, jednak mysle ze rama i oponki nie wplywalyby znaczaco na szybkosc naszej maszyny.

    Mamy juz sprzecik i trzeba sie wrezcie poscigac. Przed meczem wybieramy jakie i ile maszyn bierzemy na zawody (max 3) i jazda.

    Pojawia nam sie okienko w parkingu, gdzie wybieramy maszyne na probe toru. Po zatwierdzeniu pojawiamy sie w parkingu i wyjezdzamy z niego. Na trybunach kibice gwizdza albo klaszcza (jak jestesmy przyjezdni to gwizdza a jak u siebie to owacje ale o tym pozniej) a my przystepujemy do proby toru. W prawym dolnym rogu odlicza nam czas jaki mozemy jezdzic. Teraz pytanie: po co proba toru?
    W przypadku, gdy jezdzimy u siebie mamy ten bonus, ze juz prze dmeczem wiemy jaki bedzie rodzaj nawierzchni (twardo, grzasko, czy po pol). Nasze dopasowanie jednak wynosi 95%, bo az tak dokladnie wszystkiego nie wiemy :D. Po "odjechaniu" proby nasz tuner ligowy wie juz co zrobic zeby byc dopasowanym w 100%. (dopasowanie do toru moze miec max. wartosc 100%)
    W przypadku, gdy jestesmy na wyjezdzie nie wiemy nawet z jaka nawierzchnia sie spotkamy, wiec po probie toru sie o tym dowiemy. Dzieki tmu bedziemy wiedzieli jaka maszyne wybrac do startow. Mozna jeszcze poszczegolne tory specyfikowac, ze na przyklad w Bydgoszczy tor bedzie albo twardy albo po polowie, chyba ze spadnie deszcz przed meczem. W momencie, gdy sie dowiemy jaka jest nawierzchnia nasze dopasowanie wynosi przypuscmy 80% i przez reszte zawodow zaleznie od mozliwosci tunera (mozna juz przed 1 biegiem) mozemy stopniowo sie dopasowywac do 95% (wiecej na wyjazdach nie mozna). To skutecznie uczyni wyjazdy trudniejsze od meczow u siebie.

    Przed pierwszym wyscigiem pojawia sie w parkingu menu z wyborem motocykla i jego dopasowaniem. Akceptujemy wybor i tak jak przed proba toru pojawiamy sie w parking, w jakims rogu ekranu odlicza nam 2 minuty i jedziemy sie ustawic pod tasma. Kiedy jestesmy gotowi do startu wciskamy jakis tam przycisk na klawiaturze, albo myszka wciskamy np "ok" (mozna w czasie tych 2 minut zmienic jeszcze maszyne) i zaczynamy bieg. Po objechaniu 4 kolek zjezdzamy do parkingu samodzielnie i po wjechaniu na jakies tam wyznaczone pole pojawia nam sie menu z maszynami i tak w kolko do zakonczenia zawodow.

    Pomiedzy zawodami mamy czas na zakup silnikow, tuningowanie itd itd.

    Odnosnie wyscigow moznaby wprowadzic takie cos jak... nie wiem jak to nazwac ale chodzi o ogolna atmosfere meczu. Chodzi mi o to, ze kibice reagowaliby na to, co sie dzieje na stadnionie. Na przyklad jest mecz na styku to kibice gospodarzy spiewaja bawia sie krzycza itd, jezeli jest wynik pokroju 26:10 to juz by zawiewalo na stadionie nuda :D. Pnadto jeszcze kibice reagowaliby bardziej zywiolowo na zawodnikow, ktorzy ciagle wygrywaja swoje biegi, lub na takich ktorzy jezdza widowiskowo czyt. czesto kogos wyprzedzaja. Na przyjezdnych gwizdy, na gospodarzy oklaski, wyjatkami przyjezdnych, ktorzy nie sa wygwizdywani moga byc zawodnicy ktorzy zajmuja czolowe pozycje w GP.

    Statystyki zuzlowca: BRAK - dla mnie to glupota bo to ma byc symulator wyscigow a nie RPG gdzie sa jakies durne umiejetnosci typu sila, refleks, technika. To mamy wypracowac sobie sami grajac w ta gre (no moze nie sile, chyba ze w palcach :D).

    Zaczynamy starty w jednej z trzech dostepnych lig: Anglia, Polska, Szwecja. W kazdej lidze obowiazuja pewne reguly i tory tez sa inne. No i w kazdej lidze dodatkowo zarabiamy :D

    Biorac pod uwage, ze sprzet szybko sie niszczy i musimy go troche miec kaske byloby w takiej grze na co tracic.

    Z NSS mozna sciagnac tez takie bonusy jak mozliwosc posiadanie dziewczyny, zony, domu bla bla bla ale to by nie wplywalo na nasza jazde. Ot, taki mily bonusik, zeby sie grasz nie nudzil i zeby mial satysfakcje ze swojej kariery.


    Mam nadzieje, ze zabardzo nie namotalem i ze taka gra kiedys wyjdzie. W takim przypadku daje glowe ze nocki przy niej zarywalib nie tylko prawdziwi kibice speedwaya ale tez zwykli szarzy ludzie, ktorzy na temat zuzla niewiele wiedza, bo opisany przeze mnie "symulator" az taki skomplikowany w praniu by nie byl.

    AMEN

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie pomecze i napisze jak wedlug mnie powinien wygladac najlepszy i jedyny symulator czarnego sportu.

    Grafika i dzwiek - nie musi byc to cos oszalamiajacego, wystarczy cos typu Demonic Speedway - najwazniejsza jest grywalnosc. Byle tylko grafika 3d.

    Tryb kariery:

    Gre zaczynamy od wybrania klubu w wieku powiedzmy 16 lat i zdajemy licencje. Polegaloby to na przejechaniu w okreslonym czasie 4 kolek na syfnym motorku. Mozna cos tu wymyslec jeszcze na przyklad test z teori ;), ale to dla maniakow.

    Zdalismy licencje jestesmy happy i zaczynamy szukac sobie sponsora. Mamy 20 miejsc reklamowych na kevlarze i jakies tam na motocyklu. Sponsorzy moga nam placic za caly sezon z gory, za kazdy nasz wystep (kevlar), oraz za wystepy ligowe w konkretnym kraju lub GP (motocykl).

    Zapomnialem jeszcze o negocjacji kontraktu, ale moim zdaniem wystarczy podobne rozwiazanie jak w NSS, bo po co komplikowac sobie nadmiernie zycie :). Stawka za sezon, za mecz i za zdobyte pkt.

    No to ustukalismy jakas kasiorke to wypadaloby sobie zakupic cos na czym bedziemy osiagac lepsze wyniki niz na klubowym osiolku. Najwazniejsza sprawa wg mnie bylyby silniki. Mamy ich trzy rodzaje:
    - na tor twardy
    - na tor grzaski
    - posredni

    Oczywiscie samo kupno silnika to jedno, a jego tuning to drugie. Bysmy mieli do wybory wielu tunerow, jakosc silnika, jego przyspieszenie i max predkosc by zalezala od zdolnosci tunera. Mozna by sciagnac troche z MZ v2.6 i nowsze :). Czyli moc silnika wyrazaloby sie w "%". Nowiutki silnik ma 100% mocy i zaleznie od tego co nam wymysli tuner mozna go polepszyc powiedzmy do max 200%.
    Stwarzaloby to mase pozliwosci przygotowywania sprzetu ktory jak wiadomo nie jest tani, moglibysmy osobno przygotowywac mecze na lige a osobno na GP i inne imprezy. Ilosc silnkow nieograniczona :D.

    Rama, opony i inne sprawy to dla mnie sprawa drugorzedna, wiadomo ile mamy kompletow tyle mozemy miec maszyn gotowych do startu, jednak mysle ze rama i oponki nie wplywalyby znaczaco na szybkosc naszej maszyny.

    Mamy juz sprzecik i trzeba sie wrezcie poscigac. Przed meczem wybieramy jakie i ile maszyn bierzemy na zawody (max 3) i jazda.

    Pojawia nam sie okienko w parkingu, gdzie wybieramy maszyne na probe toru. Po zatwierdzeniu pojawiamy sie w parkingu i wyjezdzamy z niego. Na trybunach kibice gwizdza albo klaszcza (jak jestesmy przyjezdni to gwizdza a jak u siebie to owacje ale o tym pozniej) a my przystepujemy do proby toru. W prawym dolnym rogu odlicza nam czas jaki mozemy jezdzic. Teraz pytanie: po co proba toru?
    W przypadku, gdy jezdzimy u siebie mamy ten bonus, ze juz prze dmeczem wiemy jaki bedzie rodzaj nawierzchni (twardo, grzasko, czy po pol). Nasze dopasowanie jednak wynosi 95%, bo az tak dokladnie wszystkiego nie wiemy :D. Po "odjechaniu" proby nasz tuner ligowy wie juz co zrobic zeby byc dopasowanym w 100%. (dopasowanie do toru moze miec max. wartosc 100%)
    W przypadku, gdy jestesmy na wyjezdzie nie wiemy nawet z jaka nawierzchnia sie spotkamy, wiec po probie toru sie o tym dowiemy. Dzieki tmu bedziemy wiedzieli jaka maszyne wybrac do startow. Mozna jeszcze poszczegolne tory specyfikowac, ze na przyklad w Bydgoszczy tor bedzie albo twardy albo po polowie, chyba ze spadnie deszcz przed meczem. W momencie, gdy sie dowiemy jaka jest nawierzchnia nasze dopasowanie wynosi przypuscmy 80% i przez reszte zawodow zaleznie od mozliwosci tunera (mozna juz przed 1 biegiem) mozemy stopniowo sie dopasowywac do 95% (wiecej na wyjazdach nie mozna). To skutecznie uczyni wyjazdy trudniejsze od meczow u siebie.

    Przed pierwszym wyscigiem pojawia sie w parkingu menu z wyborem motocykla i jego dopasowaniem. Akceptujemy wybor i tak jak przed proba toru pojawiamy sie w parking, w jakims rogu ekranu odlicza nam 2 minuty i jedziemy sie ustawic pod tasma. Kiedy jestesmy gotowi do startu wciskamy jakis tam przycisk na klawiaturze, albo myszka wciskamy np "ok" (mozna w czasie tych 2 minut zmienic jeszcze maszyne) i zaczynamy bieg. Po objechaniu 4 kolek zjezdzamy do parkingu samodzielnie i po wjechaniu na jakies tam wyznaczone pole pojawia nam sie menu z maszynami i tak w kolko do zakonczenia zawodow.

    Pomiedzy zawodami mamy czas na zakup silnikow, tuningowanie itd itd.

    Odnosnie wyscigow moznaby wprowadzic takie cos jak... nie wiem jak to nazwac ale chodzi o ogolna atmosfere meczu. Chodzi mi o to, ze kibice reagowaliby na to, co sie dzieje na stadnionie. Na przyklad jest mecz na styku to kibice gospodarzy spiewaja bawia sie krzycza itd, jezeli jest wynik pokroju 26:10 to juz by zawiewalo na stadionie nuda :D. Pnadto jeszcze kibice reagowaliby bardziej zywiolowo na zawodnikow, ktorzy ciagle wygrywaja swoje biegi, lub na takich ktorzy jezdza widowiskowo czyt. czesto kogos wyprzedzaja. Na przyjezdnych gwizdy, na gospodarzy oklaski, wyjatkami przyjezdnych, ktorzy nie sa wygwizdywani moga byc zawodnicy ktorzy zajmuja czolowe pozycje w GP.

    Statystyki zuzlowca: BRAK - dla mnie to glupota bo to ma byc symulator wyscigow a nie RPG gdzie sa jakies durne umiejetnosci typu sila, refleks, technika. To mamy wypracowac sobie sami grajac w ta gre (no moze nie sile, chyba ze w palcach :D).

    Zaczynamy starty w jednej z trzech dostepnych lig: Anglia, Polska, Szwecja. W kazdej lidze obowiazuja pewne reguly i tory tez sa inne. No i w kazdej lidze dodatkowo zarabiamy :D

    Biorac pod uwage, ze sprzet szybko sie niszczy i musimy go troche miec kaske byloby w takiej grze na co tracic.

    Z NSS mozna sciagnac tez takie bonusy jak mozliwosc posiadanie dziewczyny, zony, domu bla bla bla ale to by nie wplywalo na nasza jazde. Ot, taki mily bonusik, zeby sie grasz nie nudzil i zeby mial satysfakcje ze swojej kariery.


    Mam nadzieje, ze zabardzo nie namotalem i ze taka gra kiedys wyjdzie. W takim przypadku daje glowe ze nocki przy niej zarywalib nie tylko prawdziwi kibice speedwaya ale tez zwykli szarzy ludzie, ktorzy na temat zuzla niewiele wiedza, bo opisany przeze mnie "symulator" az taki skomplikowany w praniu by nie byl.

    AMEN

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh Rubin jak to czytałem to się tak śliniłem, że chyba jestem odwodniony.
    Hmm już mam przed oczami jak przed pierwszym biegiem wyjeżdzam z parkingu i podjezdzam pod bande, aby zrobić próbny start. Potem podjeżdzam pod taśme i ustawiam się w ulubionej koleinie. Podchodzi do mnie kierownik startu i każe mi się przesunąć. Już taś,a idzie w góre a ja razem z nią i kłade się na torze. Wyjeżdza karetka i do szpitalka. Tak wygląda koniec mojej kariery.

    Heh a tak w sumie to mogłoby być coś takiego, że po upadku doznaje kontuzji i sezon z głowy.

    A i wydaje mi się, że gdyby Techland lub inna firma podchwyciła pomysł Rubina to zarobili by na nie niezłą kaske.

    Wystarczy popatrzeć na Skispringen 2004!!!!!!! Super gra!!!!
    Polacy nigdy czegos takiego nie wydadzą.
    Teraz musimy się modlić, żeby Smoliński lub inny Niemiec sięgneli po jakiś krązek IMŚ.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D:D:

    Rubin pomysl zaje.... lepszego sam bym nie wymyslil

    ale jesli chodzi o silniki to niech beda

    GM Śzybki latwy w prowadzeniu
    JAWA Szybka ciezka na lukach ale nie tracaca predkosci

    Dla szkolkowiczow
    Godden Latwo sie prowadzi nie za szybki
    JAWESSO - Na ktorym mogli bysmy przygotowywac sie do licencji na mini torach :D:D:D

    Mam nadzieje ze moge twoj po mysl skopiowac i wyslac do zaprzyjaznionego producenta gier ????

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mam nadzieje ze moge twoj po mysl skopiowac i wyslac do zaprzyjaznionego producenta gier ????
    jeszcze sie zastanawiasz?:D

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :D

    A wiesz ze wykorzystanie czegos bez zgody autora w polsce jest KARALNE poki rubin nie wyrazi zgody nie mam prawa wyslac tego do nikogo i nikt nie ma prawa zrobic z jego pomyslu gry !

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie wydaje ze nawet jakby moj pomysl zostal gdzies wyslany to i tak producenci by albo nie przeczytali maila wogole albo olali to cieplym moczem. Takie sa polskie realia. No, chyba ze ktos z Was przetlumaczy to na angielski i wysle do jakiejs szanujacej sie firmy, ktora zajmuje sie takimi grami(nie orientuje sie zabardzo jaka to moglaby byc firma). Techland jest zbyt maluczki i biedny na podjecie sie realizacji takiego projektu. Chociaz dla mnie 50% roboty to wlasnie pomysl. Pomarzyc dobra rzecz, ale obawiam sie ze taka gra nie wyjdzie w ciagu najblizszych 10 lat bo to byloby zbyt piekne... Jedyna nadzieja w programistach z tego forum ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    It sie pomecze and it will write as it should I fairest wedlug wygladac and sole simulator of black sport. Diagram (graphic artist; graphics) and dzwiek it must not - byc cos oszalamiajacego, it will suffice (will enough) type cos Demonic Speedway there is - najwazniejsza grywalnosc. So as < former > only diagram (graphic artist; graphics) 3d. Mode of career for example, we begin lat (summer; year) from election of club in century (age) 16 Gre and we pass licenses. It on crossing in (to) on time 4 prickle Polegaloby okreslonym syfnym motorku. have test on with (from) here else Mozna cos wymyslec przyklad teori, but it for maniakow. have licenses Zdalismy jestesmy happy and we begin sponsor szukac. We have on 20 advertising places kevlarze and there on motorcycle jakies. Sponsors let's say with (from) we too season moga placic caly gory, too our ( ) kazdy wystep kevlar, and in concrete country too league wystepy or motorcycle ( ) GP. About negotiation of contract else Zapomnialem, but it will suffice (will enough) similar as in (to) in my opinion rozwiazanie NSS, because what for excessively komplikowac zycie. Rate for season, for match and for earn point but it it on that on club better result ustukalismy jakas kasiorke wypadaloby zakupic cos bedziemy osiagac niz osiolku. have engines according to I case Najwazniejsza bylyby. We have them three kind on hard gauge - on gauge - grzaski it engine one - just purchased < purchase > posredni Oczywiscie, but it second (other) tuning. Had for choice (election) many Bysmy tunerow, engine jakosc, acceleration and from max predkosc zalezala zdolnosci tunera. With (from) Mozna sciagnac troche MZ v2.6 and new. Or force of engine in (to) " % " wyrazaloby sie. New engine has 100% force and they let's say us from this that for him (it) 200% zaleznie wymysli tuner mozna polepszyc max. As is well known, there is not cheap preparation Stwarzaloby mase pozliwosci sprzetu ktory, have matches on apart moglibysmy przygotowywac lige but on apart GP and other performance have . Unlimited Ilosc silnkow. Frame, tires and other cases it for I case drugorzedna, it's known < known > we have what for start so many (so much) < rear > machine ready kompletow mozemy miec, however, frame from (with) mysle and on not our machine oponki wplywalyby znaczaco szybkosc. We have juz sprzecik and it is necessary sie wrezcie poscigac. We choose that before match and we take what machines on profession (contest) ( 3 ) max and riding. It appears in parking window sie, where we choose on gauge maszyne probe. We appear after contention in parking sie and from it (him) wyjezdzamy. Fans on tribunes gwizdza either (or) ( klaszcza as it visiting jestesmy gwizdza but as ovations it at but about it ) pozniej but we for probation of gauge przystepujemy. Time that counts in right bottom corner mozemy jezdzic. Now question probation of gauge what for? In case (accidentally), when we have this bonus at jezdzimy, we know that from (with) rigidly kind pavement ( juz prze dmeczem bedzie, grzasko, if (or) for (after) ) pol. However, our adjusting totals (take away; amount to) 95%, because we do not know so all az dokladnie. It knows our probations for (after) in (to) 100% " leave " league that adjusted tuner juz zrobic zeby byc. Adjusting for gauge ( moze miec max. In case (accidentally) 100% ) wartosc, when pavement on with (from) that not know even meet (face each other) jestesmy wyjezdzie sie, we will inform rally after probation of gauge about it sie. They knew for that Dzieki tmu bedziemy maszyne wybrac startow. Else gauge Mozna poszczegolne specyfikowac, gauge from (with) on in bydgosch przyklad bedzie either (or) hard either (or) for (after) field, probably, rain will fall from (with) before match. In moment, when pavement is our adjusting inform that total (take away; amount to) 80% sie przypuscmy and by from before 1 run for 95% on departures ( ) gradually ( not ) reszte zawodow zaleznie mozliwosci tunera mozna juz mozemy sie dopasowywac wiecej mozna. It will make hard than at departures forcefully meczow. It appears before first in parking with choice of (election of) motorcycle menu wyscigiem sie and adjusting . We accept wybor and we appear before to parking so as probation of gauge sie, it counts minutes in (to) 2 corner screen jakims and we ride under sie ustawic tasma. When there we drive in click for start on keyboard ready jestesmy jakis, either (or) we drive in mouse e.g. in time it 2 minutes " ok " ( else ) mozna zmienic maszyne and we begin run. After bypassing for parking 4 prickles independently zjezdzamy and there indicated field (tail) appears after moving on with machines menu jakies sie and in (to) for so zakonczenia zawodow. Time happens on shopping profession (contest) mum < have > Pomiedzy silnikow, tuningowanie etc. etc. such Odnosnie wyscigow moznaby wprowadzic cos as. I do not know as it nazwac but it walks about match ogolna atmosfere. It walks about it me, fans would react to it from (with), that happens on sie stadnionie. There is match on on fans of hosts przyklad styku spiewaja bawia sie krzycza etc., there is result of sort on stadium boredom jezeli 26:10 juz zawiewalo. Fans would react on else more Pnadto zywiolowo zawodnikow, have runs ktorzy ciagle wygrywaja, or on such spectacular ktorzy jezdza czyt. czesto kogos wyprzedzaja. On visiting whistles (catcalls), applauses on hosts, visiting wyjatkami, catcalled in (to) not company ltd. sportsman position ktorzy moga byc ktorzy zajmuja czolowe GP. Statistics beguile zuzlowca LACK will stuff it for I - glupota because it has simulator byc wyscigow but not RPG where company ltd. dumb type jakies umiejetnosci sila, reflex, technical colleges (technicians; techniques). We have it in (to) it ( wypracowac grajac gre but not power moze, probably, from (with) in fingers ). We begin starts in one of three league dostepnych england, polish < poland >, sweden. In (to) league certain kazdej obowiazuja reguly and gauges of theses company ltd. other. And we earn in (to) under league additional kazdej Biorac uwage, it destroys from (with) fastly sprzet sie and we must such on that game him (it) troche miec kaske byloby tracic. complicate such bonuses with (from) thesis NSS mozna sciagnac as property girl mozliwosc, zone, house bla bla bla but it on our not wplywalo jazde. Ot, Such mily bonusik, you play not zeby sie nudzil and from career satisfaction zeby mial. It beguile will stuff , from (with) not zabardzo namotalem and game will leave (will go out) from (with) such kiedys. It gives her (it) in such case (accidentally) from (with) at genuine fans not only glowe nocki zarywalib speedwaya but ordinary grey people (people) theses, knowledge about a few ktorzy zuzla, because described complicate simulator by (through) I in laundering " " such not az byl. AMEN



    proszę bardzo! nie których słów nie znałęm więc nie miejscie mi tego za złe

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zes sie chlopie napisal a 85% Narodu Polskiego Cie nie rozumie. :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hehehe nie moja wina www.translate.pl tam wkleiłem to co napisał kolega i tak mi sięwyświetliło więc to skopiowałem :P hyhy

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie uważam żeby jakaś Polska firma podołała tej grze najlepiej do EA Sports wysłać napisca cos o Hamilu, Hancoku, Ermolence i Janiro i może coś dadzą rady bo innego sposobu nie widze.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myśle, że nawet bez pisania o Ermolence, Hamillu czy kimś innym firma ta podjeła by się zrobienia speedwayea. Jestem w stanie wydać na taką grę około 150zł. Heh tylko przydałoby się, żeby ktoś z nas w takim wypadku ją przetestował. Heh ale było by super. Znając EA Sports to zrobili by od razu ligi: polską, szwedzką i angielską.

    Heh ale to tylko kwestia marzeń. A może by ktoś napisał do nich czy by nie mieli ochoty czegoś takiego wydać:>:>

    P.S. Wiksa weź tam porób polskie znaki może to wtedy lepiej wyjdzie:D
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej juz do KONAMI. Szkoda ze japonczycy nie znaja zuzla, mielibysmy super gierke. EA SPORTS to by zrobila raczej typowa zrecznosciowke.
    PS EAS jest z Kanady, a nie z USA.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    .,

    Witajcie
    NIe wydaje mi się żeby jakaś firma zagraniczna typu EAs zgodziłaby się napisać grę żużlową.
    Są 2 powody: ten sport nie jest tak popularny w innych krajach jak w Polsce.
    Firma musiałaby mieć zapenioną ilość sprzedanych egzeplarzy bo wiadomo, że jak gra się nie sprzedaje to nie ma z niej zysku i wtedy projekt upada.
    Jak byście mieli wysyłać to proponuję firmę THQ!!!
    Wystarczy popatrzeć na MotoGP i MotoGP2... gierki marzeń!
    Dawniej jeszcze był Mercedes Benz: Truck Racing...
    pozdroo

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może w inny zakątek świata
    czyli..... Niemcy. Np. do tej od skoków.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Oj i chyba coś temat padł... niestety wydaje mi się, ze nigdy nie powstanie naprawdę dobry symulator żużlowy... Polacy gier robić nie potrafią, a gdzie mieli by zrobić tego typu grę jak nie u nas ? Ew. w Anglii, czy w Czechach...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Najlepiej wyslac do tych od Dirt Track Racing 2, tamta gra jest niesamowicie zblizona do zuzla, z tymze jezdzimy samochodami, kto gral to wie ze jest to najlepsza gra ktora w jakis sposob przypomina zuzel, bardzo realne rozwiazanie, idealnie jezdzilo by sie nawet po dlugiej. Duzo mozliwosci grzebania w silniku, we wszystkim doslownie. Krotko mowiac model jazdy z tej gry + grafika z SGP + plus duzo fajnych opcji menadzerskich i mamy niesamowicie fajna gierke :) a najlepsze jest to ze poszczegolne produkty to nie jakies tam marzenia tylko juz zrobione gierki :P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No najlepiej to powysylac maile do firm :D zeby zrobili gre zuzlowa :P taka mala prozba :P

    Pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wasze pomysły są świetne i podpisuję się pod nimi, też mam podobne marzenia + jedno, którego chyba nie wymieniliście- dynamika. Żadna moim zdaniem żużlowa gra jej nie posiada. Chodzi mi o takie coś, że dosłownie czuli byśmy prędkość jak jedziemy na motorze, emocje jak losy np. finałowego lub ważnego biegu kończą się na ostatnim łuku. Brakuje właśnie dynamiki!:) Przy SGP, Demonic Speedway i jakie tam inne gry istnieją mogę sobie spokojnie siedzieć, nawet popijać jedną reką sok i nie przejmuje się tym, że prowadzę ale ktoś mnie goni, albo nie czuję tej prędkości i presji. Przy finałowych biegach nie czuję podniecenia (może to głupio zabrzmiało:P ale taka jest prawda). Chciałbym, żebym czuł, że jadę, żebym przejmował się tym że jest to ostatni biegi i wygrana może dać dużo dla mojego zespołu, chciałbym, żebym przy wyprzedzaniu dosłownie się spocił z nerwów. I wreszcie, żebym mógł cieszyć się z wygranej, a nie tak jak w innych grach- jestem pierwszy, mam 3 pkt, jade dalej i praktycznie nie jestem zadowolony...tak nie może być!
    PS: Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi:)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wasze pomysły są świetne i podpisuję się pod nimi, też mam podobne marzenia + jedno, którego chyba nie wymieniliście- dynamika. Żadna moim zdaniem żużlowa gra jej nie posiada. Chodzi mi o takie coś, że dosłownie czuli byśmy prędkość jak jedziemy na motorze, emocje jak losy np. finałowego lub ważnego biegu kończą się na ostatnim łuku. Brakuje właśnie dynamiki!:) Przy SGP, Demonic Speedway i jakie tam inne gry istnieją mogę sobie spokojnie siedzieć, nawet popijać jedną reką sok i nie przejmuje się tym, że prowadzę ale ktoś mnie goni, albo nie czuję tej prędkości i presji. Przy finałowych biegach nie czuję podniecenia (może to głupio zabrzmiało:P ale taka jest prawda). Chciałbym, żebym czuł, że jadę, żebym przejmował się tym że jest to ostatni biegi i wygrana może dać dużo dla mojego zespołu, chciałbym, żebym przy wyprzedzaniu dosłownie się spocił z nerwów. I wreszcie, żebym mógł cieszyć się z wygranej, a nie tak jak w innych grach- jestem pierwszy, mam 3 pkt, jade dalej i praktycznie nie jestem zadowolony...tak nie może być!
    PS: Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi:)
    Doskonale wiem o czym piszesz. W sprawie dynamiki nalezy napisac do tworcow najlepszych wyscigow samochodowych Gran Turismo.
    Wiec mamy SGP+DTR2+MZ3+GT i wychodzi nam najlepsza gra zuzlowa w dziejach ludzkosci, hehe szkoda tylko ze na dlugi czas pozostanie ta gra w sferze naszych marzen.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nawet spoko z ta dynamika :P
    Ale jak ja stworzyc ??

    My chcemy gre zuzlowa :P prawdziwa :P

    Piszemy maile do firm ??

    Niech jakis uzytkownik forum ktory pisze madrze (chodzi mi o tresc) ulozyl list do firmy i powysylamy oczywiscie nie wszyscy jednego :P cos sie pozmienia i bedzie gicarsko :P

    Co o tym sadzicie ??

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaczor, jestem za (a nawet przeciw:P). Tylko pytanie do kogo. Treść to już ktoś ułoży, ale przede wszystkim musimy przedstawić nasz problem- że nie ma na rynku dobrej gry itp. że jesteśmy skłonni (przynajmniej ja) zapłacić nawet do 150 zł (poświęcenie wielkie, ale mam nadzieję że gra byłaby tego warta). Musimy też sprecyzować czego dokładnie chcemy i oczywiście nie wypisywać marzeń na kilka stron tylko jakoś je sprecyzować i tylko kilka, najważniejszych. A jak zrobić dynamikę? Nie wiem. Przede wszystkim gra musi posiadać atmosferę, musi być stworzona z uczuciem i pasją, wtedy myślę że grywalność i dynamika przyjdą same...i oczywiście niech każdy się pod "listem" podpisze. Kto tu jest tak jakby "szefem" zdolnym do napisania takowego listu?

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaczor, jestem za (a nawet przeciw:P). Tylko pytanie do kogo. Treść to już ktoś ułoży, ale przede wszystkim musimy przedstawić nasz problem- że nie ma na rynku dobrej gry itp. że jesteśmy skłonni (przynajmniej ja) zapłacić nawet do 150 zł (poświęcenie wielkie, ale mam nadzieję że gra byłaby tego warta). Musimy też sprecyzować czego dokładnie chcemy i oczywiście nie wypisywać marzeń na kilka stron tylko jakoś je sprecyzować i tylko kilka, najważniejszych. A jak zrobić dynamikę? Nie wiem. Przede wszystkim gra musi posiadać atmosferę, musi być stworzona z uczuciem i pasją, wtedy myślę że grywalność i dynamika przyjdą same...i oczywiście niech każdy się pod "listem" podpisze. Kto tu jest tak jakby "szefem" zdolnym do napisania takowego listu?
    No to sie ciesze jedna osoba jest za :D
    Poczekamy na reszte prosimy o opinie :) za czy przeciwni jestescie temu mailu
    No wiecie co nam szkodzi sprobowac :D kto pyta niebladzi :P kto prosi tez nie :P
    No i jak sie zgodzicie to trzeba jakiegos chetnego wybrac ktory ulozy maila :)

    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •