Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 195

Wątek: Skra Bełchatów-Ivett Jastrzębie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skra Bełchatów-Ivett Jastrzębie

    Mecz z pewnością zasługujący na miano meczu kolejki. Napewno będzie interesujący mecz, wydaje mi sie ze Skra wygra 3:2. Naszym atutem (tzn. Skry) bedzie hala i doping. Napewno będe na tym meczu. Do boju EKS

    EKSaa


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SKRA jest w dużym GAZIE, jeżeli będą grać tak skutecznie jak dotychczas, a blok będzie tak szczelny jak w Częstochowie to Jastrzębie nie powinno wywieść punktu z Bełchatowa. Cóż, to jest sport wszystko jest możliwe. Według mnie 5 setów nie bedzie. Mecz zakończy się w 4 setach, może nawet w 3. Ale dla kogo, hmmmm tego nie wiem. Tradycyjnie mam nadzieje i licze, że to będzie SKRA!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie to mecz wojowników , taki mały finał rundy zasadniczej.
    Jesli nasz srodek bedzie grał tak jak z Olsztynem i odciazy naszych skrzydłowych to mozna mieć nadzieje ze powinniśmy wywiezc z Bełchatowa chocby jeden punkcik a to juz wystarczy do pierwszego miejsca w tabeli.
    Mecz na który ostrze sobie zęby , w pierwszym meczu obu drużyn było 3-1 dla ivetki w obecnej sytuacji i w formie jaka prezentuje skra trudno wytypowac wynik , niech to bedzie wyrównany mecz a tak pocichu licze na pieciosetówke.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedziemy do Bełchatowa po zwycięstwo !!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie jeszcze okaże :P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co dzis pokazała Borynia i wczoraj Skra to kazdy wynik jedt mozliwy. Ja jako optymista licze na zwyciestwo Jastrzębia.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sie wstrzymam z obstawianiem wyników bo to co widziałam dziś u nas w Jastrzebiu i tydzien temu w Bełchatowie ....to niechce zabierac głosu!!
    to poprostu sa dla mnie dwie najlepsze druzyny w naszej Lidze:) tak uważam....

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To będzie na pewno mecz kolejki. To teraz dwa najbardziej wyrównane zespoły. Hmm, wynik pięciosetowy. Wole nie obstawiać dla kogo. ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będzie ciężko ale jestem z jastrzębiem... mimo wszystko szanuje skre. spoko drużynka... i nie ma na to co liczyc że wygramy tak łatwo jak z olsztyem

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skra-Ivetka 3:1

    Prosze się nie sugerować Tematem odpowiedzi :D Będzie to napewno mecz 2 najlepszych drużyn w PLS-ie i będzie to mecz o 1 lidze przed play-off.W hali bełchatwskiej jak zawsze an takich meczach będzie nadkomplet publiczności i głosny doping :) Myśle że Ivetka tez jest na fali i jeżeli obie druzyny pokażą wszyskie swoje atuty będzie to super widowisko :) Zależeć będzie wszyrsko od dobrej zagrywki przyjęcia :) Pozdro SKRA i IVETKa oczywiście mnie nie zabraknie EKS :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardziej nie lubie Ivettki:P zycze wiec wygranej Skrze a tak serio to typuje pieciosetowy pojedynek nie wiem na czyja korzysc...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już się cieszę na myśl, że zobaczę w TV kolejną reprezentacyjną gwiazdkę na rozegraniu.

    Ciągle mam w pamięci 5 setowy pojedynek Bełchatowa z Olsztynem, gdzie oba zespoły w końcówkach bały sie wygrać, a na pierwszym planie "błyszczeli" mierni wystawiacze.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może być różnie, ale stawiam, że będzie 3:0 dla SKRY. Wydaje mi się, że SKRA dojrzała już (jako zespół oczywiście) i właśnie teraz mają najlepszy okres w tym sezonie. Za SKRĄ przemawia też doping publiczności na własnej hali.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BEZAPELACYJNIE MECZ KOLEJKI.

    graja dwa swietnie grajace w tym sezonie zespoly i z calym szacunkiem dla innych zespolow,ten mecz jest wstepna walka i mistrzostwo Polski,bo nei sadze,zeby inne zespoly mogly im zagrozic.Olsztyn gra w kratke i to widc golym okiem, Jastrzebie gra bardzo rowno przez caly sezon i mysle,ze ta rowna forme utrzyma,Belchaow natomiast dysponuje mloda gwardia,ktora moze pokonac kazdego.
    Wynk jest sprawa otwarta,ale moim zdaniem jednak Jastrzebie zrobilo na mnei wieksze wrazenie sprzatajac Olsztyn z parkietu...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    23-02-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    IVETT - SKRA 3:0

    Przypomina mi się sytuacja jaka była przed meczem z Olsztynem - wszyscy mówili że będzi ciężko itd. A jak potem było to wszyscy wiemy.... :)
    Wierzę w Jastrzębie i w nasze zwycięstwo za trzy punkty!!
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyluzuj z takim "pewnym" obstawianiem takiego meczu...
    Bedzie mecz o pierwsze miejsce i to wiadomo...A trzeba przywieźć jakieś punkty i już będzie extra...
    Mam nadzieje że przyjęcie będzie funkcjonowało jak ostatnio i Radek Rybak będzie miał podobnie jak z Olsztynem prawie 100% skuteczności i wtedy będzie napewno dobrze. No i żeby siadła zagrywka,bo ostatnio mieli zmienną zagrywke raz dobrą raz popsutą, ale fakt jest taki że nasi nie lubią u siebie grać...
    Wyniku nie obstawiam żeby mi nikt później nie wypomniał, choć i tak jeśli przegramy to będą wypominać typ mojego poprzednika...

    Podrawiam...:)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    23-02-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem optymistą i wierze w naszych!! :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też jak najbardziej wierze w naszych, tylko nie chce żeby w razie czego były wypomnienia i opinia, że się woziliśmy....
    Pozdro...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezapelacyjnie mecz kolejki ( a może i sezonu ).....
    porównując obydwa zespoły wychodzi w miare remisowo, wydaje mi się że będzie to 5-setowy pojedynek, a jako fan Skry obstawiam zwycięstwo bełchatowian 3-2...
    rozegranie:
    Stelmach kontra Chudik - nie odważyłbym się wskazać lepszego...
    Wlazły - Rybak - napewno doświadczenie jest po stronie gracza Ivetki, jednakże Szampon gra ostatnio koncertowo dlatego też i na tych pozycjach trudno wskazać "zwycięzce"...
    Szulik, Wnuk - Nowak, Terlecki następna pozycja, gdzie umiejętności, czy skuteczność są w obu ekipach na podobnym poziomie ( minimalnie "+" dla Skry )...
    Ruciak, Bąkiewicz - Michalczyk, Gabrych ehh no i znowu ciężko stwierdzić kto lepszy, aczkolwiek minimalnie ( doświadczenie ) lepsze Jastrzębie....
    wreszcie libero Ignaczak - Wójcik obaj świetnie przez cały sezon....
    Naprawde trudno wskazać zwycięstwo któregoś z zespołow, teoretycznie wychodzi na remis, aczkolwiek patrząc na mecz subiektywnie mam nadzieje, że wygramy go za 3 pkt, a w najgorszym wypadku 3-2. Mam nadzieję, że będzie to piękne widowisko siatkarskie....Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    23-02-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Tobą - mecz będzie bardzo ciekawy lecz obstawiam że zwycięży doświadczenie Jastrzębia.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bezapelacyjnie mecz kolejki ( a może i sezonu ).....
    porównując obydwa zespoły wychodzi w miare remisowo, wydaje mi się że będzie to 5-setowy pojedynek, a jako fan Skry obstawiam zwycięstwo bełchatowian 3-2...
    rozegranie:
    Stelmach kontra Chudik - nie odważyłbym się wskazać lepszego...
    Wlazły - Rybak - napewno doświadczenie jest po stronie gracza Ivetki, jednakże Szampon gra ostatnio koncertowo dlatego też i na tych pozycjach trudno wskazać "zwycięzce"...
    Szulik, Wnuk - Nowak, Terlecki następna pozycja, gdzie umiejętności, czy skuteczność są w obu ekipach na podobnym poziomie ( minimalnie "+" dla Skry )...
    Ruciak, Bąkiewicz - Michalczyk, Gabrych ehh no i znowu ciężko stwierdzić kto lepszy, aczkolwiek minimalnie ( doświadczenie ) lepsze Jastrzębie....
    wreszcie libero Ignaczak - Wójcik obaj świetnie przez cały sezon....
    Naprawde trudno wskazać zwycięstwo któregoś z zespołow, teoretycznie wychodzi na remis, aczkolwiek patrząc na mecz subiektywnie mam nadzieje, że wygramy go za 3 pkt, a w najgorszym wypadku 3-2. Mam nadzieję, że będzie to piękne widowisko siatkarskie....Pozdrawiam
    No to znamy już wynik, będzie remis;)Na poważnie, ktoś musi wygrać i wiadomo że każdy będzie liczył na swoich...

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    23-02-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko rozstrzygnie się w niedziele, tylko szkoda że nie będzie mnie na tym spotkaniu:(

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Obiektywnie będzie to szalenie interesujący pojedynek dwóch w tej chwili najlepszych drużyn(forma). Kto kogo przebije zagrywką i lepszym przyjęciem ten zwycięży.
    Subiektywnie - życze zwycięstwa Jastrzębiu które zasłużyło na mistrza rundy zasadnizej. Poza tym przydało by sie sprowadzić na ziemię forumowiczów z Bełchatowa, żeby z dumy nie pękli po szczególnie ostatnim zwycięstwie.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Buhahaaaa

    Cytuje : "Ruciak, Bąkiewicz - Michalczyk, Gabrych ehh no i znowu ciężko stwierdzić kto lepszy, aczkolwiek minimalnie ( doświadczenie ) lepsze Jastrzębie...."...Jasneeeeee....Ci dwaj pierwsi Panowie czyli Bąkiewicz i Ruciak to pionki przy Michalczyku i Gabrychu...Taka jest prawda...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będę na tym meczu i trzymam kciuki za zespół z Bełchatowa.3-1 wygra Skra.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły za Radkiem Rybakiem moze buty nosic :)

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Znowu się zaczyna

    Tak ładnie było, a już zaczynają się jakieś dogryski. Po co Wam te głupie słówka? Piszcie o meczu, a nie obrażacie zawodników.

    Ja liczę na SKRE. Jestem z Bełchatowa i wiem, że Bełchatów wygra. Jak najbardziej życzę wszytskiego najlepszego zespołowi IVETTu. Jesteście bardzo dobym zespołem, macie niezłą ekipę. Jeśli wygracie nie zawacham sie złożyć Wam gratulacji na forum, a jeśli wygra SKRA to będzie ********.

    SKRA dzięki za wspaniały prezent na moje 18-naste urodziny (21.02. - wygrana z AZSem!)

    Powodzenia w niedzile!

    Do zobaczenia!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potęcjał wyrównany... osobiście życzę z całego seraca zwycięstwa Jastrzębiu!! mam nadzieję, że chłopaki z Jastrzębia pokażą Bełchatowianom ich miejsce w szeregu... bo po ostatnim meczu bardzo się panoszom... ciekawy jestem, czy kibice skry bedą tak głośni na forum po porażce...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły za Radkiem Rybakiem moze buty nosic
    Zobaczymy po meczu......

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potęcjał wyrównany... osobiście życzę z całego seraca zwycięstwa Jastrzębiu!! mam nadzieję, że chłopaki z Jastrzębia pokażą Bełchatowianom ich miejsce w szeregu... bo po ostatnim meczu bardzo się panoszom... ciekawy jestem, czy kibice skry bedą tak głośni na forum po porażce...
    spoko... olsztyniacy też byli głośni ale tylko przed meczem... "pewniaki" hehe a tu baty dostali 3:0... nawet 20 nie przekroczyli.... zobaczymy jak ze skra.. pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2003
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz znowu o dużą stawke czyli walka o 1 miejsce po rundzie zasadniczej i tu znowu pod większą presją będą chlopcy ze skry.Jastrzebie ma pewne miejsce 2 walczy o 1 ,a Bechatów w razie przegranej z ivettem może przegrać rywalizacje z Osztynem o 2 miejsce.Wydaje mi się ,że ivett powinienen zagrac spokojnie swoją siatkówke , a mlodym ze skry mogą rączki drżeć.Oczywiście ważna jest dyspozycja dnia naszych zawodników.Duzo zależy od CHUDIKA,obyśmy to my znowu byli GÓRĄ.Pozdrawiam cały IVETT!!!!!!!!!!!!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olewam wypowiedzi "napinaczy" internetowych bo oni jak zwykle swoje muszą dorzucić. Jak będzie to zobaczymy. Co do wyniku moje zdanie się nie zmieniło.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach jakoś po zwycięstwie SKRY nad AZSem nie zauważyłem, co bym się panoszył. Wygrana jak to wygrana po prostu cieszy. Co do meczu SKRY z IVETTEM, jestem pewnie, że to bedzie bardzo dobre spotkanie, w wykonaniu obu zespołów. Atutem SKRY w tej potyczce moze być własna hala. Niewątpliwie jest to mecz kolejki. Aha co do wypowiedzi że ktoś tam za kimś moze buty nosić, tak sobie myślę, co to ma do rzeczy i co albo czym chciał błysnąć autor tego posta. Może by tak docenić klasę przeciwnika ?? Ale po co.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje : "Ruciak, Bąkiewicz - Michalczyk, Gabrych ehh no i znowu ciężko stwierdzić kto lepszy, aczkolwiek minimalnie ( doświadczenie ) lepsze Jastrzębie...."...Jasneeeeee....Ci dwaj pierwsi Panowie czyli Bąkiewicz i Ruciak to pionki przy Michalczyku i Gabrychu...Taka jest prawda...
    Zbiera mnie jak czytam wypowiedzi takich kibiców. Jakbym był moderatorem to już miałbyś z 10 banów za obrażanie zawodników!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:


    Zbiera mnie jak czytam wypowiedzi takich kibiców. Jakbym był moderatorem to już miałbyś z 10 banów za obrażanie zawodników![/quote]


    bo obraza Twoich nie? gdyby cos polecialo na Garego i reszte JAstrzebia to zapewne bys sie nie odzywal ,a nawet dolorzył!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2004
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo obraza Twoich nie? gdyby cos polecialo na Garego i reszte JAstrzebia to zapewne bys sie nie odzywal ,a nawet dolorzył!
    Tylko że jak narazie to nie widziałem zeby ktos mówił obraźliwego na graczy z Jastrzębia w tym wątku!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie bądźmy poważni, kolejny raz dyskusja przedmeczowa zamienia się w wyzywanie się nawzajem......
    Siatkówka to przecież piękny sport, kulturalna atmosfera, każdy mecz to spektakl na którym warto być.....
    Tyle lat chodziłem na mecze piłkarskie GieKSy i zawsze denerwowały mnie te wszelakie animozje, awantury, a nawet chuliganizm.....
    W imieniu prawdziwych sympatyków siatkówki zapraszam KK z Jastrzębia na to spotkanie, mam nadzieje, że będziemy świadkami fantastycznego widowiska.....
    Skra Bełchatów EKS !!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a było tak pięknie jak sie czytało te początkowe posty, pełna kulturka a tu zawse musi sie trafić jakiś "baran" - za przeproszeniem co chce to popsuc i zrobić niepotrzebne zamieszanie i ciekawe po co?
    a tak poza tym, to ciesze sie że jest tu tylu ludzi co kibicują Ivetce ale ciekawe czy bedą tu wszyscy jak, niedaj boże Jastrzebie przegra, wiec lepiej nie obnoście sie tak pewnie co do wyniku i wygranej Jastrzebia.
    sama kibicuje Ivetce ale panie i panowie, spokojniej....
    zaraz napewno ktoś mnie tu obrzuci błotem jak mam czelnośc tak pisać ale taka jest prawda....
    mam szacunek do zawodników i kibiców Skry i w tej sytuacji bede ich nawet bronić, bo cosik sie nasi kibice za bardzo pewnie czują..


  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Aha co do wypowiedzi że ktoś tam za kimś moze buty nosić, tak sobie myślę, co to ma do rzeczy i co albo czym chciał błysnąć autor tego posta. Może by tak docenić klasę przeciwnika ?? Ale po co.
    ktoś zagrał 6 meczy w PLS i juz za gwiazde robi, juz ten sam poziom co zawodnik który gra kilka dobrych sezonów w PLS na wysokim poziomie.
    a z błyskiem to zachowaj to dla siebie :)
    MISTRZ MISTRZ JASTRZĘBIE !!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo napisal:
    Olewam wypowiedzi "napinaczy" internetowych

    heheh a kim ty jestes jak nie napinaczem internetowym??? :)


    wynik jest mi obojetny... :)))

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian mogleś tego nie ruszać, ja też to widzialem ale już nie chciałem się odzwyać...On nie jest "napinaczem" on jest pewniakiem, który wszystko wie najlepiej bo na sporcie się zna też najlepiej
    Pozdrawiam...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2003
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bo on parkiet wyciera :)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bo on parkiet wyciera :)
    heheh co racja to racja :)
    Brawo :D

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2004
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech wygra SKRA, bo Kaziki(tzn ja:-))))))) chcą w play offach trafić na Olsztyn,albo na Częstochowe:-)
    A my się napewno odwdzięczymy na PP;p
    PS.Nie obrażać mi tutaj Wlazłego,bo on sam nie kreuje się na gwizdkę,wg mnie nawet jest całkiem skromny,tzn był na turnieju w Będzinie:-)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...ciekawe czy bedą tu wszyscy jak, niedaj boże Jastrzebie przegra, wiec lepiej nie obnoście sie tak pewnie co do wyniku i wygranej Jastrzebia.
    sama kibicuje Ivetce ale panie i panowie, spokojniej....
    zaraz napewno ktoś mnie tu obrzuci błotem jak mam czelnośc tak pisać ale taka jest prawda....
    spoko! nawet jak jastrzębie przegra to na pewno będę.... a wyniku nawet nie próbuje przewidzieć... zwłaszcza że jesteśmy na wyjeździe.. no ale mam nadzieje że nasi wygraną, POZA TYM przegrać z Bełchatowem to żaden wstyd :P pozdro dla wszystkich

    MIASTO LIDERA! JASTRZĘBIE MIASTO LIDERA!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •