Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wagnera spekulacje...

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wagnera spekulacje...

    Oto co wyczytałem za Onet.pl, któy powołuje się na Super Express:

    Dziennikarze "Super Expressu" zastanawiają się, dlaczego działacze PZPS nie zdecydowali się na wybór selekcjonera Grzegorza Wagnera. Ich zdaniem syn legendarnego trenera ma wszystkie cechy potrzebne do poprowadzenia siatkarskiej reprezentacji do wielkich sukcesów. Tak jak jego ojciec, Hubert Wagner. Grzegorz Wagner był półtora roku temu w kadrze i zna dobrze mentalność kadrowiczów.

    "Jest kilku 'walczaków': Murek, Gruszka, Świderski, Prygiel... ale większość nie ma charakterów zwycięzców. Gdy słyszę, jak jeden z nich mówi: 'z Ruskimi i tak nie mamy szans', a drugi jeszcze na zgrupowaniu narzeka: 'po co tu przyjechałem, skoro i tak nie dostanę się do składu', to ręce mi opadają. Ja bym im zabronił uprawiania sportu. Najgorsze jest to, że młodzi, którzy wchodzą do kadry, nasiąkają tą atmosferą i zaczynają myśleć podobnie" - powiedział Wagner.

    "W tej kadrze jest kilku zawodników, którym się wydaje, że gra w reprezentacji im się należy. Ale oni na to nie zasługują! Są tak zmanierowani, że porażki nie robią na nich wrażenia. Ale co tu się dziwić? Jeżeli dostaje się po 200 dolarów za przegrany mecz w Lidze Światowej, a potem i tak tłumy z uwielbieniem proszą o autograf" - dodał.

    W podobnej sytuacji jak teraz Gościniak był przed ME w Lipsku trener Rosjan, Giennadij Szipulin.

    "Miałem wybór: dalej taplać się w bajorku z tymi samymi graczami albo wyrwać chwasty z korzeniami. I poszedłem na rozwiązania radykalne. Wyrzuciłem z kadry tych, dla których obrona barw swojego kraju była uciążliwym obowiązkiem. A na zwolnione miejsca zaprosiłem chłopaków, którym chciało się grać i bez straty seta zdobyli mistrzostwo Europy" - powiedział Rosjanin.



    Pomijajc rzetelność dziennikarzy Super Expresu (patrz wywiad z Szipulinem i zdobyciem ME, zapewne chodzi o turniej przedolimpijski)to faktycznie zdaje się chyba być coś na rzeczy. Skoro ex-reprezentat mówi o zmanieryzowaniu obecnie powołanch.




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tak nie wierzyl, ze ta rozmowa miala miejsce. W koncu to Super Express :>

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o ten fragment z Szipulinem to jest on bezwstydnie spisany (z małymi zmianami) z Sportowych Faktów.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ci, którzy znali zarówno Ojca jak i Syna doskonale wiedzą, że prównywanie Grześka do Jurka to tak jakby porównać wakacje na Bahamas i zdobywanie bieguna północnego. Grzegorz Wagner jest z pewnością osobowością na polskich parkietach a jego kontrowersyjny charakter dobrze znany kibicom. Hubert Jerzy Wagner miał wizję i charyzmę, by tę wizję uczunić raelną. Osobiście nie wiem jaką wizję ma Grzegorz, bo powiedzieć, że ten czy tamten jest zmanierowany to ja taż potrafię. Czemu więc nie mógłbym prowadzić kadry?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    proponuję zmiane tytułu

    na "wagnera pobożne życzenia" a osobowościa bym go raczej nie nazwała,jesli już to osobliwościąbo należy do ludzi, którym sie wydaje, ze świat wyłącznie do nich należy i czynia wiele żeby to udowodnić nie przebierając w środkach. Zastanawiam sie nad reakcją innych zawodników po przeczytaniu artykułu z SE bo juz wcześniej tajemnicą poliszynela było , że nie był lubiany w klubach własnie ze wzglegu na swoje chamstwo( trudno mi znaleźć bardziej pasujące słowo)ale wolno oceniac grzesiowi wolno i mnie ;-)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A TAM CHAMSTWO!

    O czym ty mowisz?? dlaczego uwazasz ,ze jest chamski!!?? Glupi przyklad,poprosilem go o koszulke, powiedzial,ze z nazwiskiem juz nei ma ale nastepnie powiedzial,zebym przyszedl we wtorek an trening to mi da inna, i co?? przyniosl!
    Takze nie uwazam,ze jest chamski rownie dobrze moglibysmy pisac o innym zawodniku ,piotrek gabrych mimo iz jest swietny siatkarzem to jest etz bardzo kontrowersyjny i jakos nikt mu tego nei wypomina na forum!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak...nie ma lepszego eksperta siatkarskiego w Polsce niz Grzesiek Wagner!!Swietny siatkarz,swietny fachowiec który cały czas nabiera doświadczenia..zobaczyłem że ktos napisał ze jest chamski..no naprawde widac ze znasz sie na siatkówce..Grzesiek jest przywódcą na boisku i bardzo dobrze bo potrafi krzyknąć na chłopaków,o chamskości mozna mówic w przypadku Gabrycha ten chłop sie nie umie uśmiechnąć..nie lubie go!!no to by było na tyle..

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzegorz zaraz obok Kuby Bednaruka jest moim najlepszym siatkarzem.To on nakręcił koniunkturę siatkówki w naszym mieście.Zachęcił radnych(jest jednym z nich) do wsparcia finansowego drużyny.Wkłada w grę wiele serca.Tak,krzyknie czasem na zawodników,ale musi być ktoś taki.Przed sezonem krzyczał na Łomacza, który teraz prezentuje niezłą formę.Grzesiu!Tak trzymaj i dotrzymaj obietnicy zakończenia kariery u nas!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To fakt, co powiedział BBTSPSYCHOFANS. Osobiście dla niego mam ogromny szacunek dla tego, co zrobił dla siatkówki w Bielsku - Białej. Od zawsze go pamiętam jako lidera drużyny, faceta, który nie bał się krzyknąć na kolegów, z którymi grał razem w drużynie. Wiele lat spędził na parkiecie w Bielsku - Białej i zawsze będzie u nas miło wspominany. Mam nadzieje, że zobaczę Grzesia grającego jeszcze w BBTS-ie. Wiadomo jest, że Wagner związał się emocjonalnie z Bielskiem, gdzie założył rodzinę, tu mieszka i jest radnym miasta. Dla mnie zawsze będzie wielkim siatkarzem i człowiekiem.

    Mimo szacunku, jakim go darze, to powiem, że na trenera kadry obecnie się nie nadaje. Może ma już swoją wizje zespołu i jakąś myśl, ale jest to zdecydowanie obecnie za mało. Myślę ze kariera trenera stoi przed nim otworem i na wszystko przyjdzie czas, trzeba jednak robić krok po kroku dążąc do swojego celu. Tak jak robi to np: Wiesiu Popik - środkowy bielszczan z najlepszych czasów tego zespołu a obecnie trener BBTS Bielsko - Biała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •