Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mauresmo - ogolnie

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mauresmo - ogolnie

    Nie wiem czy byl juz taki temat wiec zakladam ogolny temat o Amelie Mauresmo. Wiem, ze na tym forum wpadaja czasem fani francuzkiej tenisistki wiec warto podyskutowac i analizoeac jej gre.

    Wszystkim ktorzy chca sie nasmiewac z powodu jej urody mowie NIE i mam nadzieje, iz admin bedzie za to sypal banami. Toz to czysta obraza czlowieka!

    Po 1 czy zna ktos jej strone w necie, moze oficjalne, lecz - co najwazniejsze - POLSKA

    Po 2 czy Mauresmo ma jakis polski fan club

    Po 3 POSZUKUJE PELNEJ BIOGRAFII FRANCUZKI PO POLSKU

    Na razie tyle, fanow zachecam do wpisow, analiz, podsumowan...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Temat wprawdzie był, ale pięć miesięcy temu i spadł dość nisko. Jest temat o Ferrero to i o Mauresmo może być. Kontynuujcie. A bananami to ja tak nie sypię jak z rękawa - spokojnie.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli mozna ja obrazac? Przeciez napisalem wyraznie, ze za obraze powinien byc ban, mozesz miec inne zdanie ale na forum nie moze panowac anarchia

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Mauresmo jest bardzo ładna, nie wiem co od niej chcecie.


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak, nie przepadalam za nia,ale to sie diametralnie zmienilo gdy spotkalam ja na US Open w zeszlym roku. Amelie jest przesympatyczna osoba, kocha zwierzete i kazdemu serce by zmieklo na widok jej bawiacej sie z policyjnym psem i koniem. W tym roku mialam przyjemnosc zrobic jej w NY zdjecie ze znajoma Filipinka trzymajac w jednej rece aparat a w drugie talerzyk ze spaghetti, musialam wygladac coolersko. Vivat Amelie! Moja ulubiona zawodniczka zaraz po Eleni Daniilidou :-)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Amelie w świecie zdominowanym przez siostry i belgijskie maszyny jest w zasadzie jedną z nielicznych, która może się sprzeciwić ich supremacji, ale sądząc po ostatnich wyczynach w Los Angeles jest to mało prawdopodobne w najbliższym czasie. Co z tego, że osiągnęła finał, skoro Kim po prostu ją rozjechała ... nic to - dzięki niej tour może się rozruszać. Poza tym Mauresmo ma jeden z dwóch najlepszych jednoręcznych bekhendów w tym biznesie i choćby za to należy się jej szacunek.

    Czyli mozna ja obrazac? Przeciez napisalem wyraznie, ze za obraze powinien byc ban, mozesz miec inne zdanie ale na forum nie moze panowac anarchia
    Forum służy nie tylko do wymiany pochlebstw, ale i krytyki i choć Ci się to nie spodoba, to każdy (choć oczywiście w rozsądnych granicach) może skomentować urodę Mauresmo (bądź jej brak). O anarchii mowy być nie może.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce byc nudny ale naprawde nikt nie ma zadnych informacji, linkow, polskiej biografi (moze byc w skrocie)?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •