Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Artur Augustyn w Mostostalu!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Artur Augustyn w Mostostalu!!!

    Jak się dowiedziałem nie dawno, że Augustyn podpisał w Piątek kontrakt z Mostostalem na 3 lata. jeśli potwierdzi się ta informacja na bank to dam Wam jescze znać. Narazie jest ona nioficjalna ale prawdziwa. Niewątpliwie jest to wzmocnienie dobre Mosto, gdyż może z Nim wreszcie zaczną grać. Ma on 17 lat ostanio grał w Morzu Szczecin a od początku sezonu trenował z Mosto. Myślę, że już 8 listopada zagra w Olsztynie i będzie wyróżniającym się zawodnikiem.
    [b]W moim sercu MOSTOSTAL i na dobre i na złe!!
    Mistrz, mistrz MOSTOSTAL!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To byłoby dobre.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Augustyn ma 17 lat ?? Chyba troszkę więcej, nieprawdaż ??

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Artur Augustyn siatkarzem Kędzierzyna

    Arkadiusz Kuglarz, gazeta.pl

    Mostostal zapłaci za niego 38,5 tys. zł, o 20 tys. mniej niż pierwotnie chciał Szczecin.

    Morze Szczecin, postawione w stan likwidacji, zaproponowało kwotę odstępnego w wysokości 60 tys. zł. Kędzierzyn argumentował, że za zawodnika z upadłego klubu może dać tyle, ile przewiduje cennik PZPS, czyli 20 tys.

    - Doszliśmy z działaczami ze Szczecina do porozumienia i w poniedziałek bądź wtorek wpłacimy pieniądze - zapewnia Kazimierz Pietrzyk, prezes Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle.

    - Wysłałem już dokumenty do Mostostalu i czekam na ich podpisanie - mówił w piątek Janusz Kamiński, likwidator Morza. - Najważniejsze, że Augustyn będzie grał, bo to on w tej całej sprawie był najważniejszy.

    Mostostal zmusiła do kompromisu nie tylko trudna sytuacja kadrowa, ale także sprzeczne ekspertyzy prawne co do statusu Augustyna, a prezes Pietrzyk nie chciał wikłać się w procesy sądowe o siatkarza.

    17-letni Augustyn, który trenuje w Kędzierzynie od kilku tygodni, ma być zatwierdzony do gry już w najbliższym meczu w Olsztynie.

    - Dla mnie najważniejsze, bym mógł w końcu grać. Mam nadzieję, że trener Wspaniały da mi tę szansę, a ja zrobię wszystko, by ją wykorzystać. Dobrze, że kluby się dogadały - mówi z nieskrywaną radością siatkarz.

    Obecnie Mostostal ma trzech środkowych: Roberta Szczerbaniuka, Jarosława Stancelewskiego i Aleksandra Januszkiewicza. Dwaj ostatni borykają się z kontuzjami. Do niedawna mówiło się o wypożyczeniu Augustyna do któregoś z klubów serii A. Teraz prezes Pietrzyk nie chce o tym słyszeć. - Stancelewski po kontuzji jeszcze długo będzie dochodził do formy. Dziś mamy kłopot ze skompletowaniem składu i nie możemy wypożyczać tego chłopaka. Sytuacja jest wręcz dramatyczna. Przeziębił się Roland Dembończyk, zastrzyki w kolana bierze Michał Chadała. Kontuzje wyłączyły wcześniej z gry Rafała Musielaka i Pawła Siezieniewskiego. Nie mamy przyjmujących, będzie kłopot z zestawieniem szóstki - mówi Pietrzyk.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie jakaś dobra informacja ! Tyle tylko że narazie to nic z niej nie wynika. Ale idzie ku lepszemu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak Wam napisałem, czy to jest informacja oficjalna mogę powiedzieć, że już. Tak więc witamy Augustyna w szeregach Mostsotalu i myślę, że będzie to dobra wzmocnienie i Mosto wreszcie zacznie grać i wygrywać. Cieszymy się, że panowie prezesi doszli do porozumienia, i że Artur stał się prawomocnym zawodnikeim Mostostalu. jeszcze tylko niech sie wychoruje Sizieniewski i będziemy mieli dobry zespół, który powalczy o MP.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech tylko gra a nie lawe grzeje to bedzie z niego jeszcze niezly siatkarz. mam nadzieje ze waldek sie do niego przekona,.lllluuzik

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak mi sie cos widzi ze Augustyn ma 20 lat ... (1983)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-10-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy co z niego w przyszlosci bedzie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nie bedzie to wzmocnienie Mostostalu. Augustyn to po prostu ligowy wyrobnik, na pewno nie jest talentem na miarę Gołasia, Kadziewicza czy Grzyba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •