Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: A w Gdańsku wciąż cisza

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A w Gdańsku wciąż cisza

    Wczoraj w "Dzienniku Bałtyckim" był kolejny, nic konkretnego nie mówiący, artykuł na temat transferów w Wybrzeżu. Podano "listę życzeń": Brhel, Louis, Gustafsson, Jędrzejak, Walasek i seniorzy z Gorzowa. Swoją postawę trochę złagodził "Cegła", powiedział, że może wystartować w GKS-ie, jeśli zmieni się zarząd.

    A swoją drogą, czy Nicholls gdzieś już coś podpisał?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No faktycznie ta cisza w Gdansku jest juz nieco niepokojąca.
    Tym bardziej że coraz więcej zawodników podpisało juz kontrakty oraz że w Wybrzezu skarżą się na probemy finansowe. Jednak mysle że jesli w GKS-ie zostanie Krzysztof Cegielski , do tego Chris Louis i Bonumil Brhel
    podpisza kontrakt i gdańskie wybrzeże moze byc pewne pozostania awansu. Bo wierze że reszta zawodników zrobi wszystko w swojej mocy aby pozostać w ekstralidze
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brhel podobno ma zbyt wygórowane żądania, czekają w klubie aż się opamięta. Cegła musi zostać, bo przecież jeśli nie będzie jeździł w Wybrzeżu, nie będzie mógł jeździć nigdzie. Chyba że jakoś rozwiążą umowę. A poza tym w Gorzowie jest gorsza sytuacja, więc wydaje mi się, że z utrzymaniem problemu nie będzie. Może baraże z Zielonką...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Lloyd

    Co do Nicholsa to z tego co sie orientuje to nie podpisał jeszcze kontraktu. Ponoć rozważa oferty Wrocławska i Leszczyńską!
    Jeżeli chodzi o Gdańską listę życzeń to podobno Brhel odpada z wyżej wymienionych powodów, co do Walaska i Jędrzejaka to myślę iż są to plotki i nikt ostatecznie z tej dwójko nie trafi do Gdańka!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aktualnie Gdansk i Gorzow sa wielkimi niewiadomymi poniewaz nie wiadomo kto bedzie w tych klubach jezdzil ani stan finansowy tych klubow jest nie najlepszy nie wiadomo czego sie spodziewac po tych klubach zapomnialem jeszcze o wroclawiu tam tez nie wiadomo kto zostaje i kto przybedzie
    trudno jest cokolwiek powiedziec na temat tych klubow
    pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze...ja chce konkretów, takie informacje mnie nie podniecają, mam nadzieje że jednak jakiś porządny skład skompletujemy, fajnie by było tesh mnie sponsora, w końcu pomarzyć moze każdy, czytałem jush nawet o rozwiązaniu sekcji ale prędzej spalimy UM w Gda albo zmusimy siłą polityków do dofinansowania klubu nish to nastąpi! Ja tam wierze w Wybrzeże!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co ukrywac, ze najwieksza szanse na Nichollsa ma Sparta. Ponoc Jędrzejak tez jest w kręgu zainteresowan Wrocławian.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie nalezy zapominac, ze Wybrzeze to klub w ktorym pierwsze skrzypce(z Majewskim na czele) graja kretacze z Unii Wolnosci. Bogu dzieki(dla Polski oczywiscie) ta smieszna partyjka stoczyla sie na dno, skutkiem czego jest mniejsza sila przebicia prezydenta w poszukiwaniu sponsorow. Kierownictwo rafinerii nie ma zamiaru wspolpracowac z Majewskim, a bez tego giganta nie mamy szans w e-lidze. Mozliwe jest, ze zarzad Wybrzeza wyolbrzymia klopoty klubu tak jak to robia Gondor i Rusko. Oby to byla prawda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •