Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bąkiewicz - transfer, czy tylko wypożyczenie?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bąkiewicz - transfer, czy tylko wypożyczenie?

    Dlaczego Bąku jest do Bełchatowa tylko wypożyczony? Wcześniej tego nie zauważyłem – może przez niedbalstwo – ale jakoś dopiero dziś wpadło mi to w oczy na stronach www, mi.in. na stronie oficjalnej AZS (bo tam ostatecznie sprawdziłem). Słyszałem, że przeszedł ponieważ dostał dużo więcej niż u nas, że pochodzi z Piotrkowa to wiadomo (a z Bełchatowa jest tam w końcu bliżej).
    W końcu jak to z tym przejściem jest? Czyżbyśmy mieli zbyt wielu dobrych przyjmujących??? Hehe.
    Wychodzi że nadal jest naszym zawodnikiem, tylko grającym w Skrze.
    Ja sobie mogę jedynie gdybać, iż dogadał się z AZS, że pogra za tę większą kasę i wróci (lub będzie transfer definitywny) – czyli że klub mu poszedł na rękę.

    Wie ktoś na temat całej sprawy coś pewnego?

    Źródła:
    http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=778&ns=21384
    http://www.azsczestochowa.pl/strona.php3?l=zespol

    __________



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Bąkiewicz jest tylko wypożyczony bo klub nie miał pewności czy wróci on do formy po kontuzji. Ale po meczu z Gwardią chyba nikt nie ma wątpliwości, że zostanie wykupiony na stałe.

    P.S.
    Pytanie raczej do kibiców AZS. Ktoś mi ostatnio powiedział, że Bąkiewicz w zeszłym sezonie zdobył 18 asów pod rząd w jednym secie. To prawda ??????

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bakiewicz jest wypozyczony,poniewaz jego kontrakt w Czestochowie jeszzce jest na ten sezon wazny;
    18 asow-tego nie pamietam,ale z tego co wiem raz AZS zdobyl 10 (11)punktow dzieki zagrywce Bakiewicza-tyle ze nie byly to tylko asy serwisowe.


    p.s.: dzieki Kaszmir

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bąkiewicz stawał w zeszłym sezonie 11 razy pod rząd w polu zagrywki, był to mecz z KP PE Sosnowiec, zakończony zwycięstwem AZSu 3:2.
    Ale nie były to bezpośrednie asy, po jego zagrywce zawodnicy druzyny przeciwnej nie radzili sobie z przyjeciem, mocno bitej piłki i albo leciała ona w trybuny, albo wracała na naszą strone.

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za odpowiedzi.
    Jeśli chodziło tylko o formę Bąkiewicza to ciekawe, czy obie strony podpiszą po tym wypożyczeniu kontrakt. Jeszcze pozostało trochę czasu, finanse też mogą się pozmieniać.

    Pozdrawiam

    __________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •