Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Symboliczne pozegnanie Wybrzeza z extraliga... :(

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Symboliczne pozegnanie Wybrzeza z extraliga... :(

    siemano wszystkim po dzisejszych wydarzeniach na torze chcialbym zorganizowac jakies symboliczne pozegnanie Wybrzeza z extraliga... proponowalbym zebranie sie wszystkich chetnych i zeby kazdy z nas zapalil symbolicznego znicza pod bramami stadionu zeby pokazal ze traktuje GKS jak "kogos" a nie jak rzecz... i zeby pokazac jak wiele on dla nas znaczyl... pokoj ze wszystkimi ktorzy 3mali za nas kciuki, za zawodnikow ktorzy sie starali zachowac extralige dla Wybrzeza i wreszcze pokoj dla samego GKSu Wybrzeze za to ze istnieje (jeszcze... :()


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    GKS musi istnieć, ja żadnych zniczy nie zaniose bo to symbol pożegniania zmarłego. GKS jeszcz jest, musi być !! Cały czas wierze że Lotos nie odejdzie i mimo wszystko dalej bedzie sponsorował GKS. Może nawet lige powiększą, a moze któraś drużyna z eligi upadnie i GKS bedzie w e-lidze... nikomu źle nie życze i sam nie wiem co myśleć. Jestem załamany. Cały czas mam łzy w oczach. Podrowienia dla wszystkich wierzących w GKS, dla wszystkch kochających tą drużyne ... Nigd nie spadnie, Wybrzeże nigdy nie spadnie!!

    P.S. Prosze zeby nikt sie tu nie wpisywał jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia !!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    :( powiem tylko tyle.. płakałem jak dziecko, a razem z Wybrzeżem odejdzie połowa mojego życia...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2003
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykro mi chłopaki wracajcie za rok czekamy: kibice z Zielonej

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    ...w pierwszej lidze też jest życie ...

    Stal Gorzów wita (a nie żegna) w lidze.
    Ale spoko , w przyszłym sezonie mogą awansować nawet trzy drużyny , wieć trzeba utrzymać skład , i atakować e-lige.
    Pozdro
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i sensacja dla mnie !!! Liczyłem że spokojnie jest do odrobienia strata z Tarnowa a tu.. prosze nie odrobili a nawet stracili.
    Ale zbyt dużo było hałasu w gdańsku (Cieślewicze, Dzikowski) zła atmosfera a wtedy nie da rady wygrywać.
    Chrzanowski raczej nie wybierze I ligi skoro dobrze radził sobie w extralidze. A Kościecha też nieźle więc czas budować nowy Team w Gdańsku. Cieślewiczowie też odpadają. Brak drużyny jak narazie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "czy wygrywasz czy nie..."
    "*** z wynikami, wybrzeze JESTEŚMY Z WAMI!!!"
    ludzie! trudne to wszystko jest dla kazdego kibica, ale trzeba sie poprostu otrzasnac. Wybrzeże nie umarło!!! Kibicowac trzeba dalej... Stalo sie, trudno... co do pomyslu to hm... niby i dobry pomysl ale czy ta symbolika zbyt daleko nie wychodzi... WYBRZEŻE NIE UMARŁO!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Może jednak zostańmy przy tym:

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...6&pagenumber=3

    żeby nie powielać rozmowy z tamtego wątku...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •